Seria 2022-2024 - Inspecția curentă 2 Gradul didactic II - (Candidați care efectuează inspecția după depunerea dosarului)
Limba_slovacă_maternă_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1BIREȘ MARKA (KUBELAC) ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 ȘINTEU 28-02-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
Arte_vizuale_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1CREȚ (GALE) MIHAELA-FLORICA LICEUL TEHNOLOGIC NR.1 DOBREȘTI 07-04-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
Fizica_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1BANDI ANITA ȘCOALA GIMNAZIALĂ "DACIA" ORADEA

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
2CARAMAN I. BOGDAN ANDREI COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZUL ORADEA 12-05-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
Comert_M
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1ALB I. IOANA DANIELA COLEGIUL TEHNIC "ALEXANDRU ROMAN" ALEȘD 07-04-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
Comert_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1DRĂGAN-CODREAN COSMINA-IOANA LICEUL TEHNOLOGIC UNIREA ȘTEI 12-05-202210-11-2022

xx xx xxxx

2022-2024
2NEMTEANU MARCELA SEFORA COLEGIUL ECONOMIC PARTENIE COSMA ORADEA 02-03-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
Economic_administrativ_postă_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1KALMAR MONICA COLEGIUL ECONOMIC PARTENIE COSMA ORADEA 05-01-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
Educație_tehnologică
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1PAUL RAMONA LAVINIA LICEUL SPORTIV BIHORUL ORADEA 31-01-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
Electronica_automatizari_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1CRIȘAN IONUȚ CĂTĂLIN LICEUL TEHNOLOGIC NR.1 POPEȘTI

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
Electrotehnică_electromecanică_M
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1CIORBA IOANA-MIHAELA COLEGIUL TEHNIC "ALEXANDRU ROMAN" ALESD 24-03-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
Estetica_ingrijire_M
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1BRONȚ IOANA-ANIELA LICEUL TEHNOLOGIC "CONSTANTIN BRANCUȘI" ORADEA 04-04-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
2ŞIŞCA DENISA ANCA COLEGIUL TEHNIC "CONSTANTIN BRÂNCUȘI" ORADEA 11-04-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
Finanțe_bănci_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1RAD (HERTE) ANAMARIA DIANA COLEGIUL ECONOMIC PARTENIE COSMA ORADEA

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
Industrie_alimentară_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1BUTAȘ RAMONA COLEGIUL TEHNIC IOAN CIORDAS BEIUS 24-03-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
Mecanică_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1BOTIȘ AUREL CRISTIAN COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA 05-04-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
Limba și literatura română_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1BALAJ (PANC) ANCUTA DELIA LICEUL TEORETIC NR.1 BRATCA 24-05-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
2BULZAN (VAIDA) MARIA-ALEXANDRA LICEUL TEHNOLOGIC NR.1 DOBREȘTI

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
3DAVID ADELA MAGDALENA COLEGIUL TEHNIC NR.1 VADU CRIŞULUI 27-01-202213-10-2022

xx xx xxxx

2022-2024
4GAL I DIANA IOANA COLEGIUL TEHNIC "TRAIAN VUIA" ORADEA 31-03-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
5IACOB E. BIANCA ANA ȘCOALA GIMNAZIALĂ "ZELK ZOLTAN" VALEA LUI MIHAI 04-03-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
6MLADIN-HERCUŢ ANCA MIHAELA COLEGIUL NAȚIONAL "ONISIFOR GHIBU" ORADEA 08-04-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
7PEȘTEAN MARIA-NICOLETA LICEUL TEORETIC HENRI COANDA ORADEA 19-05-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
8POPA ANNAMARIA LICEUL TEHNOLOGIC AGROINDUSTRIAL "TAMÁSI ÁRON" BORȘ 16-05-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
Psihologie_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1DOGAR-STAN ANDRADA LAURA CENTRUL JUDEȚEAN DE RESURSE ȘI ASISTENȚĂ EDUCAȚIONALĂ BIHOR 15-03-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
2MANG MARIA-CRISTINA CENTRUL JUDEȚEAN DE RESURSE ȘI ASISTENȚĂ EDUCAȚIONALĂ BIHOR 18-05-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
Psihopedagogie_specială_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1ARDELAN ELEONORA LICEUL TEHNOLOGIC SPECIAL NR. 1 ORADEA 25-02-2020

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
2BALINT (BODEA) PAULA ANAMARIA CENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ NR. 1 ORADEA 07-02-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
3HERCUT ADELINA-IOANA CENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ NR.1 POPEȘTI 06-05-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
4HUZA (ALB) ANA CENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAŢIE INCLUZIVĂ ORIZONT ORADEA 01-04-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
5NICORUT (TODINCA) MIRELA-IOANA CENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAŢIE INCLUZIVĂ ORIZONT ORADEA 06-04-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
6PISCOI VIOLETA NAOMI LICEUL TEHNOLOGIC SPECIAL NR.1 ORADEA 17-03-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
7POP ANDRA MARIA CENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAŢIE INCLUZIVĂ ORIZONT ORADEA 19-02-202020-05-2021

xx xx xxxx

2022-2024
8SZABÓ ADINA-LIDIA CENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ "BONITAS" ORADEA 20-05-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
9TATIC LAURA CLAUDIA CENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ NR. 1 ORADEA 31-05-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
10ZGĂRDĂU (TRIF) ELENA CENTRUL SCOLAR DE EDUCATIE INCLUZIVA NR.1 ORADEA 04-03-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
11ZGĂRDĂU ELENA (TRIF) CENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ NR. 1 ORADEA 01-04-2021

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
Terapie educațională complexă și integrată
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1SIPOS MARGIT-KATALIN CENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ "BONITAS" ORADEA 09-03-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
Învățătoare - lb. română
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1SILAGHI AMALIA-GEORGETA (LASCU) COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU ROMAN ALEȘD 07-04-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
ÎNVĂȚĂTOARE - Limba română
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1###PETRIȚA BIANCA ANDREEA### ȘCOALA GIMNAZIALĂ NICOLAE BĂLCESCU ORADEA

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
2ANDRONIC ALINA LICEUL TEOLOGIC PENTICOSTAL "BETEL" ORADEA 17-03-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
3BACTER CARMEN-IOANA SCOALA GIMNAZIALA DACIA ORADEA 03-02-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
4BERINDAN CAMELIA-TEODORA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.11 ORADEA 30-03-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
5BIRĂU DENISA NICOLETA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 HIDIȘELUL DE SUS 09-11-2020

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
6CHIȘ (HĂRĂGUȘ) SIMONA SILVIA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 16 ORADEA 17-03-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
7CICORTAȘ (AVRAM) NICOLETA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NESTOR PORUMB TULCA 22-03-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
8DUME ALEXANDRA DAIANA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 SÂNTANDREI 07-03-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
9FAUR (TOMA) CODRUȚA LOREDANA VASILICA ȘCOALA GIMNAZIALĂ OLTEA DOAMNA ORADEA 03-03-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
10FILIP LIDIA ȘCOALA GIMNAZIALĂ "SZENT ISTVAN" SÂNIOB

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
11GABOR CORNEL - CIPRIAN Liceul Tehnologic "Felix" Sânmartin 22-03-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
12GOMBOS SABĂU FLORINA ADINA ȘCOALA GIMNAZIALĂ "NICOLAE BĂLCESCU" ORADEA 24-03-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
13JURJ BIANCA-ELENA SCOALA GIMNAZIALA AUREL POP OSORHEI 06-04-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
14MORAR LAVINIA-CRINA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 LUNCA 07-04-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
15POPA (PETRICAȘ) ALEXANDRA ADELINA ȘCOALA PRIMARĂ WINNIE ACADEMY ORADEA 18-11-202027-05-2021

xx xx xxxx

2022-2024
16SECUI ADINA LORENA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 CIUMEGHIU 23-03-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
17STURZ (RUS) F.ECATERINA BIANCA ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.2 TALPOȘ 13-05-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
18ȘUTA ANCUȚA-ALINA SCOALA GIMNAZIALA DACIA ORADEA 25-02-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
19TOTH ALEXANDRA ARABELLA ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 MĂDĂRAS 17-03-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
20ZUBAȘCU (BULZAN) MĂDĂLINA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NESTOR PORUMB TULCA 09-03-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
Religie_ortodoxă_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1TIT LIVIU MARIUS ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 RIENI

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
Religie_penticostală_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1BUZGUȚA-BUNTA BENEAMIN CORNELIU SCOALA GIMNAZIALA PUIU SEVER INEU

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
2LUCA TUDOR LICEUL TEOLOGIC PENTICOSTAL "BETEL" ORADEA 08-03-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
Religie_reformată_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1MÓDI KINGA LICEUL TEORETIC "ADY ENDRE" ENDRE

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
2VIG (HERMAN) CSILLA-ARANKA SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 TARCEA 12-05-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
Limba_maghiara_materna_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1ILYÉS KRISZTINA LICEUL TEORETIC "ARANY JANOS" SALONTA 12-04-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
EDUCATOARE - Limba română
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1ARDELEAN (MOISE) AURELIA-LIANA GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.52 ORADEA 04-04-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
2BALINT (ZOȚ) IONELA MARIA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NESTOR PORUMB TULCA 03-03-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
3BOZGA GIANINA-LARISA SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 BALC 12-04-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
4BUTAȘ DENISA-CĂLINA SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 SÂNTANDREI 29-03-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
5CACARAZA MARTA IRINA GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.45 ORADEA 28-02-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
6CATA (BUZE) LAURA GPP 54

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
7CATA (BUZE) LAURA GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.54 ORADEA 04-05-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
8CHIȘ-POP MONICA LILIANA GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT SMILES TILEAGD 14-03-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
9CORAȘ (BUIBAȘ) ADELINA-LAVINIA SCOALA GIMNAZIALA AUREL POP OSORHEI 17-03-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
10COVACI BIANCA CRISTINA GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.56 ORADEA 17-02-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
11DELIMAN DORINA-MIHAELA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 BATĂR 06-04-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
12DRUȚA (MAGHIAR) ALEXANDRA LOREDANA ȘCOALA GIMNAZIALĂ "SZALARDI JANOS" SĂLARD 08-03-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
13HORVAT (ȘORBAN) JOHANNA GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.52 ORADEA 30-03-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
14HOSZU (POPA) CODRUȚA VETURIA GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT WINNIE ACADEMY ORADEA 09-03-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
15ILLE ANDREEA-MARIA LICEUL TEHNOLOGIC NR.1 SUPLACU DE BARCAU 29-03-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
16ILLE RAMONA-NICOLETA LICEUL VOCAȚIONAL NICOLAE BOLCAȘ BEIUȘ 30-05-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
17LUNG ADELA ELENA ȘCOALA GIMNAZIALĂ "ZELK ZOLTAN" VALE LUI MIHAI 18-02-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
18MĂGULEAN DALIANA-TEODORA GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.51 ORADEA 17-05-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
19MARUSCA ANA-MARIA SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 ASTILEU 30-03-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
20MITRICIOIU RAMONA-RODICA GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT WINNIE ACADEMY ORADEA

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
21MOTOȘAN ALEXANDRA IOANA ȘCOALA GIMNAZIALĂ "OVIDIU DRIMBA" LUGAȘU DE JOS 08-04-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
22NEDEA IULIA-ALEXANDRA GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.34 ORADEA 11-05-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
23NICORUT ADELA-TEODORA SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 DERNA 19-01-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
24PERIAN ROXANA-ANCA (ILISIE) SCOALA GIMNAZIALA "KAZINCZY FERENC" ȘIMIAN 04-04-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
25PETRU LOREDANA-BIANCA GRADINITA CU PROGRAM NORMAL SI PROGRAM PRELUNGIT JOYFUL LEARNING ORADEA 18-03-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
26PETRUȚ (BUHA) LAVINIA-ALEXANDRA GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.52 ORADEA 11-04-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
27POGAN LIVIA-ALEXANDRA (POGAN) GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT TOLDI SALONTA 30-03-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
28POP MARINA ANCA GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.56 ORADEA 21-03-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
29POPA DIANA-ADRIANA GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT ALEODOR ORADEA 22-03-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
30PUIU VIOLETA ANAMARIA GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.50 ORADEA 12-04-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
31PUSZTAI ROLEDANA GRADINITA CU PROGRAM NORMAL SI PROGRAM PRELUNGIT JOFUL LEARNING ORADEA 23-02-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
32RAȚ MOCAN RAMONA TEODORA GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.52 ORADEA 05-04-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
33ȘANDRA DENISA SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 SÂNTANDREI 03-03-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
34SIDOR FLORICA-ALEXANDRA GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.45 ORADEA 23-02-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
35TONCA EMANUELA-ANCA GRADINITA CU PROGRAM NORMAL SI PROGRAM PRELUNGIT JOYFUL LEARNING ORADEA 17-03-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
36VEREȘ (HERCUȚ) GABRIELA-SIMINA LICEUL ORTODOX "ROMAN CIOROGARIU" ORADEA 07-04-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
37ZACH PETRA ALEXANDRA ȘCOALA GIMNAZIALĂ "SZENT ISTVAN" SÂNIOB 31-03-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
38ZERGHE SIMONA SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 BALC 29-03-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
Matematică_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1ANDRASSY (SIMUT) ALEXANDRA-MADALINA SCOALA GIMNAZIALA PUIU SEVER INEU 23-05-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
2CĂUȘANU MĂDĂLINA IOANA COLEGIUL NAȚIONAL OCTAVIAN GOGA MARGHITA

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
3ILICA ODOROABĂ ALEXANDRU LICEUL GRECO-CATOLIC "IULIU MANIU" ORADEA 12-05-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
4LAKATOS NAGY ANIKO LICEUL TEORETIC HORVATH JANOS MARGHITA 17-05-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
5ORBÁN-BAJÓ SZENDE LICEUL TEORETIC PETŐFI SÁNDOR SĂCUIENI

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
6RACZ (BRADEA) SUSANA-ANDREEA LICEUL TEHNOLOGIC NR.1 DOBREȘTI 14-04-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
7RUSU CAMELIA-ȘTEFANIA SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 SÂMBĂTA 17-05-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
8SIDEA (MIHEL ) DENISA-SORINA LICEUL TEHNOLOGIC NR.1 DOBREȘTI 12-04-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
9ȘVAB (TODERAȘ) MARINA-IOANA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 BULZ 18-03-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
Limba engleză_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1###GHERLEA A. DIANA-ELIZA### ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 COCIUBA MARE

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
2AVRAM MIRELA DANIELA ȘCOALA GIMNAZIALĂ "PUIU SEVER" INEU

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
3CAPOTA ANITA SCOALA GIMNAZIALA DIMITRIE CANTEMIR ORADEA 25-03-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
4CICORTAȘ RALUCA-FLORINA SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 SÂNTANDREI 25-11-2021

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
5FLORESCU BIANCA-MARIA SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 TARCEA

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
6INDREI FLORINA-LAVINIA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 COCIUBA MARE 12-04-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
7MEGHESAN MIHAELA-MARIA LICEUL TEHNOLOGIC SPECIAL NR.1 ORADEA

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
8MUREȘAN PAULA ELEONORA LICEUL GRECO-CATOLIC "IULIU MANIU" ORADEA

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
9RADU MONICA SCOALA GIMNAZIALA JAKÓ ZSIGMOND ROSIORI 08-04-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
Limba franceză_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1DOMUȚA (GĂVRUȚA) IOANA FLORICA COLEGIUL NAȚIONAL OCTAVIAN GOGA MARGHITA 07-04-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
Limba germană modernă_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1DRUGAȘ (BOROS) BRIGITA COLEGIUL NAȚIONAL EMANUIL GOJDU ORADEA 17-03-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
Biologie_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1OULACHI (SZABÓ) KATALIN-BEATA LICEUL TEORETIC PETŐFI SÁNDOR SĂCUIENI 22-03-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
2STAN RAMONA-OLIMPIA LICEUL TEOLOGIC ORTODOX ROMAN CIOROGARIU ORADEA 06-05-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
Geografie_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1CHIRILĂ (RUS) AURORA-IULIA CENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAŢIE INCLUZIVĂ ORIZONT ORADEA

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
2GLONTI MADALINA LICEUL TEORETIC GERMAN "FRIEDRICH SCHILLER" ORADEA 22-03-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
Istorie_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1BÉLFENYÉRI TAMÁS-JÁNOS LICEUL TEORETIC PETŐFI SÁNDOR SĂCUIENI

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
2CIORBA MIHAI ȘCOALA GIMNAZIALĂ "GÁSPÁR ANDRÁS" BIHARIA

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
3OAIE IOANA-DORINA (SÎRB) SCOALA GIMNAZIALA VIOREL HORJ DRAGANESTI 11-05-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
4TOTH (POSZET) DIANA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 16 ORADEA 18-03-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
5UNGUR MARIA (FIICA) ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 CHIJIC

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
Sociologie_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1MIHUŢA MARIUS-GEORGE ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 RIENI

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
Educație_fizică_și_sport_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1BULZ ANDRADA-MARIA ȘCOALA GIMNAZIALĂ "DACIA" ORADEA 09-05-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
2COROIU VLAD ADRIAN ȘCOALA GIMNAZIALĂ MIRON POMPILIU ȘTEI 25-05-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
3FLEISZ AURELIAN CIPRIAN LICEUL SPORTIV BIHORUL ORADEA

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
4JOLȚA CAMELIA PALATUL COPIILOR MARGHITA 23-05-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
5LUKACS DAVID LICEUL TEHNOLOGIC NR.1 CADEA 06-05-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
6LUKÁCS NORBERT - CSABA LICEUL TEOLOGIC ROMANO-CATOLIC "SZENT LASZLO" ORADEA 18-05-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
7POPA ȘTEFAN-IOAN LICEUL TEHNOLOGIC "FELIX" SÂNMARTIN 02-05-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
8SCHMIDT ARNOLD-PÉTER ȘCOALA GIMNAZIALĂ "SZALARDI JANOS" SĂLARD 12-05-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
Kinetoterapie_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1ȘERB (DANCIU) ADELINA-GABRIELA LICEUL TEHNOLOGIC SPECIAL NR.1 ORADEA 10-05-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
EDUCATOARE - Limba germană
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1KENDI ORSOLYA GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.45 ORADEA 16-02-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
2MARCHIȘ ADRIANA-OANA Liceul Ortodox Ep. Roman Ciorogariu Oradea 23-03-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
3MIKLO ERZSEBET GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.45 ORADEA 09-02-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
EDUCATOARE - Limba maghiară
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1ANTAL LAURA SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 REMETEA 16-03-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
2BAKOS KRISZTINA-FRUZSINA ȘCOALA GIMNAZIALĂ "MISKOLCZY KÁROLY" MIȘCA 14-04-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
3BELÉNYESI ERZSÉBET LICEUL TEOLOGIC ROMANO CATOLIC SZENT LÁSZLÓ ORADEA 06-04-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
4BERECZKI M. KLARA MARIA ȘCOALA GIMNAZIALĂ "ZELK ZOLTAN" VALEA LUI MIHAI 31-03-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
5NAN KINGA ANITA ȘCOALA GIMNAZIALĂ BOCSKAY ISTVAN CHERECHIU 05-11-202011-03-2021

xx xx xxxx

2022-2024
6OLAH BOGLARKA ŞCOALA GIMNAZIALĂ "ZELK ZOLTAN" VALEA LUI MIHAI 06-04-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
7SOMOGYI EDINA-KINGA SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 TARCEA 31-03-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
8TÖRÖS NOÉMI-TIMEA LICEUL TEOLOGIC ROMANO CATOLIC SZENT LÁSZLÓ ORADEA 23-03-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
9ZSIGMOND EDINA-BRIGITTA LICEUL TEOLOGIC ROMANO CATOLIC SZENT LÁSZLÓ ORADEA 10-03-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
ÎNVĂȚĂTOARE - Limba germana
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1FARCAS GELINA-VALENTINA LICEUL TEORETIC GERMAN 04-05-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
ÎNVĂȚĂTOARE - Limba maghiară
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1ANULAT xxxxx GALLÓ ILDIKÓ xxxxxx SCOALA GIMNAZIALA

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
2BAGOSI CSILLA-MARIA LICEUL TEORETIC "ARANY JANOS" SALONTA 15-03-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
3ILOC (SZÉP) JUDIT LICEUL TEOLOGIC ROMANO-CATOLIC "SZENT LASZLO" ORADEA 17-03-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
4KISS ERIKA-TIMEA SCOALA GIMNAZIALA JAKÓ ZSIGMOND ROSIORI 24-03-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
5LOVOSSY RENATA LICEUL TEORETIC PETŐFI SÁNDOR SĂCUIENI 22-02-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
6POCSAI KRISZTINA LICEUL TEORETIC ARANY JANOS SALONTA 21-03-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
7RAJOS DÉZSI NIKOLETT ȘCOALA GIMNAZIALĂ "GASPAR ANDRAS" BIHARIA 05-04-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
8VARGA HENRIETTA-RÉKA SCOALA PROFESIONALA OVIDIU DRIMBA LUGASU DE JOS 10-02-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
Informatică_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1ȘIMON (MAN) BIANCA FLORICA LICEUL DON ORIONE ORADEA 08-03-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024