Definitivare în învățământ anul școlar 2019 - 2020
Agricultura_horticultura_M
#Fișă
vadidă
NumeITPrenumeUnitatea școlară Data Inpectia Data Inpectia
1DASZILAGYI CYNTIA NATALIALICEUL TEHNOLOGIC NR. 1 CADEA17-12-2020GOINA AURICA20-05-2021GOINA AURICA
Alimentație_publică_M
#Fișă
vadidă
NumeITPrenumeUnitatea școlară Data Inpectia Data Inpectia
1DAVANDICI V. MIRELA VIORICACOLEGIUL TEHNIC "ALEXANDRU ROMAN" ALEȘD03-12-2020SERTE MARILENA GEORGIA16-03-2021SERTE MARILENA GEORGIA
Alimentație_publică_P
#Fișă
vadidă
NumeITPrenumeUnitatea școlară Data Inpectia Data Inpectia
1DABIRLA DOINACOLEGIUL ECONOMIC PARTENIE COSMA ORADEA00-00-000000-00-0000
2DACSEPEI ANDRA LAVINIALICEUL TEHNOLOGIC NR.1 VALEA LUI MIHAI07-12-2020KELE TÜNDE-ILONA18-05-2021KELE TÜNDE-ILONA
3DAFERIC MĂDĂLINA OLIMPIALICEUL TEHNOLOGIC "HOREA" MARGHITA04-12-2020FAUR EVA-MONICA21-05-2021FAUR EVA-MONICA
4DATORJOC CRISTINA GEORGIANACOLEGIUL ECONOMIC PARTENIE COSMA ORADEA14-12-2020VÎLCEANU Daniela-Corina01-04-2021VÎLCEANU Daniela-Corina
Arte_vizuale_P
#Fișă
vadidă
NumeITPrenumeUnitatea școlară Data Inpectia Data Inpectia
1DABIRO ANETT KRISTINALICEUL DE ARTE ORADEA08-12-2020DAT LIANA CLAUDIA12-05-2021DAT LIANA CLAUDIA
2DAKEMENES MONIKALICEUL DE ARTE ORADEA24-11-2020RÁCZ ELIZA BEÁTA11-05-2021RÁCZ ELIZA BEÁTA
3DATARASIE DANIEL IOSIFPALATUL COPIILOR ORADEA02-12-2020SIM CORNELIA GABRIELA15-03-2021SIM CORNELIA GABRIELA
4DAVÂȘCA ROXANA-ANDREALICEUL TEORETIC CONSTANTIN ȘERBAN ALEȘD09-12-2020NEGRU EMILIA31-03-2021NEGRU EMILIA
Biologie_P
#Fișă
vadidă
NumeITPrenumeUnitatea școlară Data Inpectia Data Inpectia
1DABENCHIȘ ANDREIȘCOALA POSTLICEALĂ HENRI COANDĂ BEIUȘ18-12-2020POPA DANIELA SMARANDA28-05-2021POPA DANIELA SMARANDA
2DAILE GEORGE ADELINȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 HUSASĂU DE TINCA14-01-2021CITREA Luminița04-03-2021CITREA Luminița
3DAMOLNÁR KRISZTINAȘCOALA GIMNAZIALĂ BENEDEK ELEK CETARIU18-12-2020PUSKAS AGNES12-03-2021PUSKAS AGNES
4DAPOLENSZKI CLAUDIA-ALEXANDRALICEUL TEORETIC CONSTANTIN ȘERBAN ALEȘD21-01-2021CITREA Luminița27-05-2021CITREA Luminița
5DARAȚIU MANUELA ELENALICEUL TEHNOLOGIC NR.1 DOBREŞTI16-12-2020POPA DANIELA SMARANDA23-03-2021POPA DANIELA SMARANDA
Comert_P
#Fișă
vadidă
NumeITPrenumeUnitatea școlară Data Inpectia Data Inpectia
1DAARIN CRISTINACOLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU ROMAN ALEȘD00-00-000000-00-0000
2DAFRITEA PARASCHIVA ROMINALICEUL TEHNOLOGIC NR. 1 VALEA LUI MIHAI20-01-2021POP FELE CAMELIA12-05-2021POP FELE CAMELIA
3DAMIKLOS EVALICEUL TEHNOLOGIC NR. 1 VALEA LUI MIHAI00-00-000000-00-0000
Confectii_piele_P
#Fișă
vadidă
NumeITPrenumeUnitatea școlară Data Inpectia Data Inpectia
1DADORSONSZKY ENIKO MARGITLICEUL TEHNOLOGIC HOREA MARGHITA08-12-2020LĂCĂTUȘU IOANA-SIMONA02-03-2021LĂCĂTUȘU IOANA-SIMONA
Confectii_textile_P
#Fișă
vadidă
NumeITPrenumeUnitatea școlară Data Inpectia Data Inpectia
1DAOLAR ANCALICEUL TEHNOLOGIC NR.1 DOBREŞTI20-01-2021LĂCĂTUȘU IOANA-SIMONA20-05-2021LĂCĂTUȘU IOANA-SIMONA
Constructii_P
#Fișă
vadidă
NumeITPrenumeUnitatea școlară Data Inpectia Data Inpectia
1DASZABO ȘTEFAN SORINLICEUL TEHNOLOGIC "CONSTANTIN BRÂNCUȘI" ORADEA11-12-2020VÎLCEANU Daniela-Corina07-05-2021VÎLCEANU Daniela-Corina
Coregrafie_P
#Fișă
vadidă
NumeITPrenumeUnitatea școlară Data Inpectia Data Inpectia
1DAMERCA ADELA ȘTEFANIAPALATUL COPIILOR ORADEA22-01-2021CRISTEA Aurelian-Andrei13-05-2021CRISTEA Aurelian-Andrei
Cultura_civica_ed_sociala_P
#Fișă
vadidă
NumeITPrenumeUnitatea școlară Data Inpectia Data Inpectia
1DADUMITREANU RAMONA-RODICAȘCOALA GIMNAZIALĂ AUREL POP OȘORHEI03-12-2020BIRIȘ Mihaela-Simona21-05-2021BIRIȘ Mihaela-Simona
2DAKISS EVELYNȘCOALA GIMNAZIALĂ KAZINCZY FERENCZ ȘIMIAN09-12-2020MOCSÁR IRÉN19-05-2021MOCSÁR IRÉN
3DAȚICA GABRIELCOLEGIUL NAȚIONAL EMANUIL GOJDU ORADEA15-01-2021BIRIȘ Mihaela-Simona06-05-2021BIRIȘ Mihaela-Simona
Economic_administrativ_postă_P
#Fișă
vadidă
NumeITPrenumeUnitatea școlară Data Inpectia Data Inpectia
1DAANCA FLORINA ANCACOLEGIUL ECONOMIC PARTENIE COSMA ORADEA09-12-2020VÎLCEANU Daniela-Corina18-05-2021VÎLCEANU Daniela-Corina
2DAILLE CASIANA TEODORALICEUL TEHNOLOGIC NR. 1 DOBREȘTI04-12-2020VAȘADI-SANTĂU MARIOARA-AURINA14-05-2021VAȘADI-SANTĂU MARIOARA-AURINA
Economie_Educație antreprenorială_P
#Fișă
vadidă
NumeITPrenumeUnitatea școlară Data Inpectia Data Inpectia
1DAPAL IOANA AMELIALICEUL TEORETIC NR. 1 BRATCA10-12-2020MĂRCUȚ RODICA27-05-2021MĂRCUȚ RODICA
Educație_fizică_și_sport_P
#Fișă
vadidă
NumeITPrenumeUnitatea școlară Data Inpectia Data Inpectia
1DAACHIMESCU ANDREI IONUȚȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 16 ORADEA21-01-2021HOȚUPAN CĂLIN24-05-2021HOȚUPAN CĂLIN
2DABOT NICOLE BRIGITTELICEUL TEOLOGIC ROMANO CATOLIC SZENT LASZLO ORADEA14-12-2020POPOVITS LIANA28-05-2021POPOVITS LIANA
3DADAVID ANDREILICEUL CU PROGRAM SPORTIV "BIHORUL" ORADEA20-01-2021MARINĂU DANIELA21-05-2021MARINĂU DANIELA
4DAGABOR IONUȚ CRISTIANLICEUL TEHNOLOGIC FELIX SÂNMARTIN16-12-2020CRISTEA Aurelian-Andrei12-03-2021CRISTEA Aurelian-Andrei
5DAGHIURĂU GEORGE IULIANȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 16 ORADEA14-01-2021CRISTEA Aurelian-Andrei27-05-2021CRISTEA Aurelian-Andrei
6DAGONCEARENCO ALEXANDRULICEUL CU PROGRAM SPORTIV "BIHORUL" ORADEA20-01-2021CRISTEA Aurelian-Andrei31-03-2021CRISTEA Aurelian-Andrei
7DAHAȘ FLORIN ANDREIȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 DIOSIG26-01-2021BONDAR DELIA25-05-2021BONDAR DELIA
8DAHEBRIȘTEAN CLAUDIU MIRCEALICEUL TEHNOLOGIC FELIX SÂNMARTIN28-01-2021ONACA SUSANA14-05-2021ONACA SUSANA
9DAHODĂRLAN SEBASTIAN ALINȘCOALA GIMNAZIALĂ DACIA ORADEA11-12-2020IOSA ANA27-05-2021IOSA ANA
10DALEȘ GABRIEL FLORINȘCOALA GINAZIALĂ NR. 1 REMETEA22-01-2021IORDACHE BOGDAN21-05-2021IORDACHE BOGDAN
11DAMÎNDRILA IOAN-SEBASTIANSCOALA BGIMNAZIALA NR.1 BULZ19-01-2021MOISIN SEBASTIAN27-05-2021MOISIN SEBASTIAN
12DANAGY ADAM ISTVANȘCOALA GIMNAZIALĂ BALASI JOZSEF CURTUIȘENI25-01-2021CSENGERI CSONGOR ANTAL25-05-2021CSENGERI CSONGOR ANTAL
13DAPÉNTEK LAURENȚIULICEUL GRECO-CATOLIC IULIU MANIU ORADEA15-12-2020OMUȚ MARIUS19-05-2021OMUȚ MARIUS
14DAȘANDRA MIHAIȘCOALA GIMNAZIALĂ BALASI JOZSEF CURTUIȘENI26-01-2021CSENGERI CSONGOR ANTAL20-05-2021CSENGERI CSONGOR ANTAL
15DASAVA ANDREEA EVALICEUL TEHNOLOGIC NR. 1 CADEA18-01-2021CSENGERI CSONGOR ANTAL18-05-2021CSENGERI CSONGOR ANTAL
16DASZENKO RENATA KINGALICEUL TEORETIC PETOFI SANDOR SĂCUIENI19-01-2021CSENGERI CSONGOR ANTAL11-05-2021CSENGERI CSONGOR ANTAL
17DATIMOCE TRAIAN ANDREILICEUL CU PROGRAM SPORTIV "BIHORUL" ORADEA22-12-2020CRISTEA Aurelian-Andrei23-03-2021CRISTEA Aurelian-Andrei
18DATIPEA IONUȚ ALEXANDRUȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 TĂRCAIA21-01-2021POPA BOTA IOAN25-05-2021POPA BOTA IOAN
Educație_muzicală_P
#Fișă
vadidă
NumeITPrenumeUnitatea școlară Data Inpectia Data Inpectia
1DABUCIN MARIA-CĂTĂLINALICEUL TEORETIC NR. 1 BRATCA03-12-2020BUNA Boglarka01-04-2021BUNA Boglarka
2DAFANYA ROXANA LOREDANALICEUL DE ARTE ORADEA07-12-2020BUNA Boglarka17-03-2021BUNA Boglarka
3DAGALAMBOS SZENDREI MONIKALICEUL TEOLOGIC ROMANO CATOLIC SZENT LASZLO ORADEA26-11-2020BUNA Boglarka11-03-2021BUNA Boglarka
4DALAZĂR GABRIELAȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 HOTAR24-11-2020BUNA Boglarka26-03-2021BUNA Boglarka
5DANICULA ALEXANDRU CĂLINLICEUL TEHNOLOGIC NR. 1 DOBREȘTI03-12-2020ZAHA ALINA STELA LUMINIȚA20-05-2021BUNA Boglarka
6DAPLECAT DUMITRUȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 LĂZĂRENI03-12-2020LAZEA REMUS DECEBAL00-00-0000BUNA Boglarka
7DASUGAR EMILIA ANDREEAŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 BALC10-12-2020BUNA Boglarka18-03-2021BUNA Boglarka
Educație_muzicală_specializată_P
#Fișă
vadidă
NumeITPrenumeUnitatea școlară Data Inpectia Data Inpectia
1DABARBOS DEBORALICEUL DE ARTE ORADEA17-11-2020BRATU SEBASTIAN - RAREȘ16-03-2021BRATU SEBASTIAN - RAREȘ
2DACISMAȘ ALEXANDRA ELENALICEUL DE ARTE ORADEA26-11-2020FEHER ARTHUR11-03-2021FEHER ARTHUR
3DAGIORDANO FILOMENALICEUL DE ARTE ORADEA08-12-2020BRATU SEBASTIAN - RAREȘ14-05-2021BRATU SEBASTIAN - RAREȘ
4DAGIURGILĂ DENISA ALEXANDRALICEUL DE ARTE ORADEA03-12-2020FEHER ARTHUR18-03-2021FEHER ARTHUR
5DASERETOC ALEX AURELLICEUL DE ARTE ORADEA19-11-2020FEHER ARTHUR01-04-2021FEHER ARTHUR
6DAVURA JANOSLICEUL DE ARTE ORADEA19-11-2020BRATU SEBASTIAN - RAREȘ08-03-2021BRATU SEBASTIAN - RAREȘ
Educație_tehnologică_P
#Fișă
vadidă
NumeITPrenumeUnitatea școlară Data Inpectia Data Inpectia
1DAFILIMON IULIANA CLAUDIAȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 DRĂGEȘTI15-12-2020ILE ANGELA09-03-2021ILE ANGELA
2DALOBONȚIU LILIANAȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 16 ORADEA16-12-2020DERZSI IUDITHA17-03-2021DERZSI IUDITHA
EDUCATOARE - Limba germană
#Fișă
vadidă
NumeITPrenumeUnitatea școlară Data Inpectia Data Inpectia
1DACÂMPEAN ALEXANDRA-MIHAELALICEUL ORTODOX EPISCOP ROMAN CIOROGARIU ORADEA11-12-2020CZEGLÉDI EMŐKE12-05-2021CZEGLÉDI EMŐKE
EDUCATOARE - Limba maghiară
#Fișă
vadidă
NumeITPrenumeUnitatea școlară Data Inpectia Data Inpectia
1DACSOKA BIANKA ANTONIAGRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 52 ORADEA14-01-2021PUSCAS GRETA18-05-2021NAGY ORSOLYA
2DAKAMUTI ZSUZSANNAGRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT TOLDY SALONTA13-01-2021SZABÓ ANA EMESE26-05-2021SZABÓ ANA EMESE
3DAMOLNAR HAJNALKALICEUL TEHNOLOGIC NR. 1 SUPLACU DE BARCĂU09-11-2020KISS BEÁTA18-05-2021KISS BEÁTA
4DASTIAK BIANKAȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 TĂMĂȘEU26-01-2021TIMARU MARGIT-ENIKŐ20-05-2021TIMARU MARGIT-ENIKŐ
5DASZŰZ TÜNDEȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 PETREU20-01-2021KISS BEÁTA07-05-2021KISS BEÁTA
6DAVASOK ADRIEN-BIANKAȘCOALA GIMNAZIALĂ MISKOLCZY KAROLY MIȘCA05-11-2020ERDEI ROZÁLIA29-03-2021ERDEI ROZÁLIA
EDUCATOARE - Limba română
#Fișă
vadidă
NumeITPrenumeUnitatea școlară Data Inpectia Data Inpectia
1DAABRUDAN BIANCA MELANIAȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 TILEAGD24-11-2020GHIURO NATALIA11-05-2021GHIURO NATALIA
2DAACHIM MĂDĂLINA ANDRADAȘCOALA GIMNAZIALĂ INTERNAȚIONALĂ AGORA03-12-2020PUIE IRINA CAMELIA26-05-2021PUIE IRINA CAMELIA
3DABIRĂU SARA-MARIAȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 SÂNTANDREI22-01-2021BARA Georgeta17-05-2021BARA Georgeta
4DABLAGA ALEXANDRA PAULACOLEGIUL TEHNIC NR. 1 VADU CRIȘULUI19-11-2020GROZA NICOLETA FLORICA26-05-2021GROZA NICOLETA FLORICA
5DABONACIU ANDRADA BEATRICELICEUL TEHNOLOGIC FELIX SÂNMARTIN26-11-2020ȘULEA OTILIA ANDRADA27-01-2021ȘULEA OTILIA ANDRADA
6DABOTT MĂDĂLINA IOANAȘCOALA GIMNAZIALĂ DACIA ORADEA10-12-2020BRÂNZAŞ DORINA18-03-2021BRÂNZAŞ DORINA
7DABURTIC ANTIȚA LUCIAȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 BUDUREASA14-01-2021LAZA MATIUŢA LENUŢA28-05-2021LAZA MATIUŢA LENUŢA
8DACIORDAȘ MIHAELA TEODORAGRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT WINNIE ACADEMY ORADEA17-11-2020CABA SANDA MARIA31-03-2021CABA SANDA MARIA
9DACRISTE HENRIETA CRISTINAȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 LAZURI DE BEIUȘ17-11-2020CEARNĂU LUCREȚIA12-05-2021CEARNĂU LUCREȚIA
10DAGATEA DORINA MANUELAȘCOALA GIMNAZIALĂ DACIA ORADEA22-01-2021IANȚA Felicia12-03-2021IANȚA Felicia
11DAGROZA ANA FLORENTINAGRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL ȘI PRELUNGIT JOYFUL LEARNING ORADEA09-12-2020DUME GABRIELA02-03-2021DUME GABRIELA
12DAIANCUȚ MARIANAGRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT WINNIE ACADEMY ORADEA08-12-2020BARA Georgeta22-03-2021BARA Georgeta
13DAILINCĂU TEODORA LARISALICEUL TEHNOLOGIC NR. 1 DOBREȘTI09-12-2020ȘTEFĂNICĂ MONICA12-05-2021ȘTEFĂNICĂ MONICA
14DAILLE RAMONA NICOLETAȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 HIDIȘELU DE SUS15-12-2020SALA ELISAVETA IOANA31-03-2021SALA ELISAVETA IOANA
15DALOBONȚ LIANA DANIELAȘCOALA GIMNAZIALĂ NESTOR PORUMB TULCA20-01-2021NUŢĂ ANGELA09-03-2021NUŢĂ ANGELA
16DAMĂGULEAN DALIANA TEODORAȘCOALA GIMNAZIALĂ IOAN SLAVICI ORADEA18-11-2020LUKACS DANIELA MARIA18-05-2021LUKACS DANIELA MARIA
17DAMARTA BIANCA IOANAGRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT ALEODOR ORADEA21-01-2021COROIU NATALIA25-03-2021COROIU NATALIA
18DAMATEESCU GABRIELAȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 AȘTILEU04-12-2020IACOB GABRIELA30-03-2021IACOB GABRIELA
19DAMICULA ANAMARIAGRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT WINNIE ACADEMY ORADEA02-12-2020BORTOȘ LIDIA17-03-2021BORTOȘ LIDIA
20DAMICULA MIRELA DUMITRITAȘCOALA GIMNAZIALA "ÎNV. GÂLGĂU IOSIF" PĂGAIA08-12-2020COZMA ELISABETA TEOFILIA31-03-2021COZMA ELISABETA TEOFILIA
21DAMIHEȚ MARINA MAGDALENAGRĂDINIŢA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.1 TINCA15-12-2020BARA Georgeta14-05-2021BARA Georgeta
22DAMITRICIOIU ANAMARIA DUMITRIȚAȘCOALA GIMNAZIALĂ INTERNAȚIONALĂ AGORA04-12-2020BARA Georgeta00-00-0000BARA Georgeta
23DANICOARĂ IOANA ADELAȘCOALA GIMNAZIALĂ INTERNAȚIONALĂ AGORA03-12-2020ȘTEF RODICA00-00-0000BARA Georgeta
24DAONIŢA MĂDĂLINAŞCOALA GIMNAZIALĂ "FLOARE DE LOTUS" SÂNMARTIN00-00-000000-00-0000
25DAPARASCHIV MIHAELA ELENAGRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT WINNIE ACADEMY ORADEA03-12-2020BORTOȘ LIDIA24-02-2021BORTOȘ LIDIA
26DAPĂSCUȚIU-MĂRCUȚ-BUNICĂU BIANCA-CRISTINAȘCOALA GIMNAZIALĂ INTERNAȚIONALĂ AGORA04-12-2020MUNTEANU MIRELA00-00-0000BARA Georgeta
27DAPELE DORINA CĂTĂLINAGRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 53 ORADEA24-11-2020BARA Georgeta19-03-2021BARA Georgeta
28DAPERȚE LAURAȘCOALA GIMNAZIALĂ INTERNAȚIONALĂ AGORA03-12-2020BODEA FLOARE00-00-0000BARA Georgeta
29DAPERȚE MIHAELA-NICOLETALICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA - STRUCTURA GPP NR. 20 - ORADEA04-12-2020CACIORA LUCIA25-03-2021CACIORA LUCIA
30DAPOP RALUCA GEORGIANAȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 SPINUȘ03-12-2020PASCAR GABRIELA LUCIA19-05-2021PASCAR GABRIELA LUCIA
31DAPOPA MĂDĂLINA ELISABETALICEUL TEHNOLOGIC NR. 1 DOBREȘTI02-12-2020SABĂU DOINA VICTORIA26-03-2021SABĂU DOINA VICTORIA
32DAPOPOVICI GABRIELA ALEXANDRAGRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT WINNIE ACADEMY ORADEA04-12-2020VEREȘ ANIMA18-03-2021VEREȘ ANIMA
33DAPORȚAN IOANA MARIAGRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT ALEODOR ORADEA22-01-2021PELE MIHAELA ANA13-05-2021PELE MIHAELA ANA
34DAPUȘCAȘ EMILIA LĂCRIMIOARAȘCOALA PRIMARĂ WINNIE ACADEMY ORADEA25-11-2020IANȚA Felicia23-03-2021IANȚA Felicia
35DARUSU FLORINAGRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 1 TINCA15-12-2020ȘTEF RODICA14-05-2021ȘTEF RODICA
36DASABĂU ALEXANDRA DENISAGRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL ȘI PRELUNGIT JOYFUL LEARNING ORADEA10-12-2020POPU ANGELA DOINA14-05-2021RUJA LENUȚA
37DASABĂU ALEXANDRA TEODORAGRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT WINNIE ACADEMY ORADEA11-12-2020BUZLEA LIVIA25-03-2021BUZLEA LIVIA
38DASIDOR LOREDANAGRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 54 ORADEA14-12-2020BARA Georgeta28-05-2021BARA Georgeta
39DASIME ALINA-IULIANAGRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT SMILES TILEAGD26-11-2020COSTEA ANCA GABRIELA01-04-2021COSTEA ANCA GABRIELA
40DASIMUȚ ANDREEA LEONTINAGRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR 1 ALEȘD09-12-2020BARA Georgeta25-05-2021GROZA NICOLETA FLORICA
41DASTAN DANIELA ADRIANALICEUL TEHNOLOGIC NR. 1 DOBREȘTI17-12-2020BĂRUȚIA LIANA FLORICA19-05-2021BĂRUȚIA LIANA FLORICA
42DATIRB DENISALICEUL GRECO-CATOLIC "IULIU MANIU" ORADEA07-12-2020SZABO ANCA IOANA17-05-2021SZABO ANCA IOANA
43DATÎRNĂVEANU LUANA ANTONIA FLEURȘCOALA GIMNAZIALĂ NICOLAE POPOVICIU BEIUȘ16-12-2020ISTVANOVICZ CARLA ANDREEA FLORINA12-05-2021ISTVANOVICZ CARLA ANDREEA FLORINA
44DAURSUT REBECA MĂDĂLINAȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 SÂNTANDREI14-12-2020ȘTEF RODICA16-02-2021ȘTEF RODICA
45DAVERES CAROLINA RALUCAGRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 50 ORADEA26-11-2020BARA Georgeta30-03-2021BARA Georgeta
46DAVESA DIANA-NICOLETAGRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.1 ȘTEI11-11-2020ȘTEF RODICA26-04-2021ȘTEF RODICA
47DAVINCZE KRISZTINA MELINDAGRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.28 ORADEA20-11-2020RUJA LENUȚA05-05-2021RUJA LENUȚA
Electronica_automatizari_P
#Fișă
vadidă
NumeITPrenumeUnitatea școlară Data Inpectia Data Inpectia
1DAKELE IOANLICEUL TEHNOLOGIC AGROINDUSTRIAL "TAMASI ARON" BORȘ08-12-2020SĂCĂCIAN DORINA09-03-2021SĂCĂCIAN DORINA
Electrotehnică_electromecanică_P
#Fișă
vadidă
NumeITPrenumeUnitatea școlară Data Inpectia Data Inpectia
1DAKOVACS TIBERIULICEUL TEHNOLOGIC NR. 1POPEȘTI11-12-2020ROITI SILVIU20-05-2021ROITI SILVIU
Fizica_P
#Fișă
vadidă
NumeITPrenumeUnitatea școlară Data Inpectia Data Inpectia
1DATURLE MARIANAŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 DRĂGEŞTI09-12-2020DRAGOMIR Iuliu-Cristian19-05-2021DRAGOMIR Iuliu-Cristian
Informatică_P
#Fișă
vadidă
NumeITPrenumeUnitatea școlară Data Inpectia Data Inpectia
1DAFUSTOS-MAKAR AGNESSCOALA GIMNAZIALA "SZACSVAY IMRE" ORADEA14-01-2021ZSIGÓ Tamás13-05-2021ZSIGÓ Tamás
Instalații pentru construcții_P
#Fișă
vadidă
NumeITPrenumeUnitatea școlară Data Inpectia Data Inpectia
1DAGHIURĂU CARMEN ELENALICEUL TEHNOLOGIC08-12-2020VÎLCEANU Daniela-Corina06-05-2021VÎLCEANU Daniela-Corina
ÎNVĂȚĂTOARE - Limba maghiară
#Fișă
vadidă
NumeITPrenumeUnitatea școlară Data Inpectia Data Inpectia
1DACSIBY GABRIELLA ILONALICEUL TEORETIC PETOFI SANDOR SĂCUIENI25-01-2021TANKÓ Veronica-Zita00-00-0000TANKÓ Veronica-Zita
2DAERDEI BRIGITTA RENATALICEUL TEORETIC "HORVATH JANOS" MARGHITA09-11-2020MADARÁSZ ANNAMARIA23-03-2021MADARÁSZ ANNAMARIA
3DAMOLNAR TUNDEȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 BUDUSLĂU06-11-2020ALMÁSI JUDIT14-05-2021ALMÁSI JUDIT
4DANAGY EVA BRIGITTAȘCOALA GIMNAZIALĂ "AUREL POP" OȘORHEI08-12-2020TANKÓ Veronica-Zita25-05-2021TANKÓ Veronica-Zita
5DAOLÁH MELANIA KINGAȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 BUDUSLĂU06-11-2020FÜGEDY ANIKÓ-ERZSÉBET25-05-2021FÜGEDY ANIKÓ-ERZSÉBET
6DAPALASTI ALETTAȘCOALA GIMNAZIALĂ BOCSKAY ISTVAN CHERECHIU09-11-2020PÜSÖK JULIANNA MAGDOLNA01-04-2021KUPÁS ENIKŐ
7DATAMAS EMESELICEUL TEHNOLOGIC AGROINDUSTRIAL "TAMASI ARON" BORȘ06-11-2020TANKÓ Veronica-Zita13-05-2021TANKÓ Veronica-Zita
8DAVARGA ANASZTAZIAȘCOALA GIMNAZIALĂ "JAKO ZSIGMOND" ROȘIORI10-11-2020TANKÓ Veronica-Zita18-05-2021TANKÓ Veronica-Zita
ÎNVĂȚĂTOARE - Limba română
#Fișă
vadidă
NumeITPrenumeUnitatea școlară Data Inpectia Data Inpectia
1DAALEXA ANDREEA MARIAȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 AȘTILEU10-12-2020DULCA MANUELA GHEORGHINA27-05-2021GÂRBA CORINA GIULIA
2DABIRTA BIANCA PAULAȘCOALA GIMNAZIALĂ KAZINCZY FERENCZ ȘIMIAN08-12-2020COBE SIMONA LUCIA03-03-2021COBE SIMONA LUCIA
3DABODEAN IOANAȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 BUDUREASA19-01-2021HINŢ IRINA IOANA31-05-2021HINŢ IRINA IOANA
4DABUZLE CLAUDIA REBECAȘCOALA GIMNAZIALĂ ALEXANDRU ROMAN AUȘEU17-12-2020ŞERBAN LIVIA FLOAREA18-03-2021ŞERBAN LIVIA FLOAREA
5DACIONCA ALINA IOANALICEUL TEHNOLOGIC FELIX SÂNMARTIN19-01-2021VANCEA MARCELA SIMONA23-03-2021VANCEA MARCELA SIMONA
6DACODREAN ALEXANDRA PETRALICEUL TEHNOLOGIC FELIX SÂNMARTIN09-12-2020BREGE ELENA VIORICA31-03-2021BREGE ELENA VIORICA
7DACOPIL CRISTINA FLORICAȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 CHIJIC17-12-2020CĂBĂU IOANA MARIANA14-05-2021CĂBĂU IOANA MARIANA
8DAFLORNER LAVINIA MARIALICEUL TEHNOLOGIC FELIX SÂNMARTIN10-12-2020BUNICA VALERIA FLORENTINA20-05-2021BUNICA VALERIA FLORENTINA
9DAGALEA RAFAELALICEUL TEOLOGIC BAPTIST EMANUEL ORADEA21-01-2021IANȚA Felicia19-05-2021IANȚA Felicia
10DAHAIDU ROMANA CLAUDIAŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 REMETEA26-01-2021LUCUŢA LIANA ANCUŢA14-05-2021LUCUŢA LIANA ANCUŢA
11DAHERDEAN ANAMARIACOLEGIUL NAȚIONAL OCTAVIAN GOGA MARGHITA03-12-2020CHIRILĂ GEORGETA MIRELA31-03-2021CHIRILĂ GEORGETA MIRELA
12DAHEREDEA CLAUDIAȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 SĂCĂDAT03-12-2020ROMOCEA MIRELA SILVIA13-05-2021ROMOCEA MIRELA SILVIA
13DAMALIȚA PETRUȚA-DANIELAŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 LAZURI DE BEIUȘ07-12-2020MERCE ADINA IOANA31-03-2021MERCE ADINA IOANA
14DAMATEAȘ ANCA-OLIVIAȘCOALA GIMNAZIALĂ DIMITRIE CANTEMIR ORADEA09-12-2020ARDELEAN IOANA NICULINA10-03-2021ARDELEAN IOANA NICULINA
15DAMATICA BIANCA GEORGIANAȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 CĂPÂLNA09-12-2020BORZA IOANA SILVIA24-03-2021BORZA IOANA SILVIA
16DAMERCA SABĂU MIOARA ALINAȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 TILEAGD16-12-2020TĂUT CRINA LAVINIA25-03-2021TĂUT CRINA LAVINIA
17DAMEŞTER COZMINA-IULIANAŞCOALA GIMNAZIALĂ AUREL POP OȘORHEI04-12-2020SÎNCELEAN TEODORA GABRIELA04-03-2021SÎNCELEAN TEODORA GABRIELA
18DANEGRU ADELINA-DALIAȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 CEFA20-01-2021ŞANDRA FLOAREA16-03-2021ŞANDRA FLOAREA
19DANEGRUȚ MIRELALICEUL TEHNOLOGIC NR. 1 DOBREȘTI04-12-2020MORLOCAN LUCIANA MARIA14-05-2021MORLOCAN LUCIANA MARIA
20DAPETRIȚA BIANCA ANDREEAȘCOALA GIMNAZIALĂ NICOLAE BĂLCESCU ORADEA08-12-2020DONCA MARIOARA23-03-2021DONCA MARIOARA
21DAPOP DANIELA ȘTEFANIACOLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU ROMAN ALEȘD17-12-2020ŢIRBAN ANAMARIA30-03-2021ŢIRBAN ANAMARIA
22DAPOPA CRISTINA-MARIAȘCOALA CREȘTINĂ PRIVATĂ DIN CARTIERUL ROMILOR TINCA07-12-2020GALEA IOANA AMALIA13-05-2021GALEA IOANA AMALIA
23DAPUȘCAȘ LAVINIA MIHAELALICEUL TEHNOLOGIC SANITAR VASILE VOICULESCU ORADEA15-01-2021PAVEL ELENA26-03-2021PAVEL ELENA
24DASTAN FLORINA AMALIAȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 SÂMBĂTĂ25-01-2021PECE DANIELA GEORGETA12-05-2021PECE DANIELA GEORGETA
25DATORJOC MANUELA ANDREAȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 SÂRBI21-01-2021LUCACIU SIMONA CORINA00-00-0000IANȚA Felicia
Istorie_P
#Fișă
vadidă
NumeITPrenumeUnitatea școlară Data Inpectia Data Inpectia
1DABATHA KAROLYLICEUL TEOLOGIC ROMANO CATOLIC SZENT LASZLO ORADEA08-12-2020NAGY GABRIELLA18-05-2021NAGY GABRIELLA
2DABELFENYERI TAMASȘCOALA GIMNAZIALĂ KAZINCZY FERENCZ ȘIMIAN04-12-2020MOCSÁR IRÉN24-03-2021MOCSÁR IRÉN
3DABRUCHENTAL POP SERGIULICEUL TEORETIC „CONSTANTIN ȘERBAN” ALEȘD19-01-2021BIRIȘ Mihaela-Simona07-05-2021BIRIȘ Mihaela-Simona
Kinetoterapie_P
#Fișă
vadidă
NumeITPrenumeUnitatea școlară Data Inpectia Data Inpectia
1DAMAL LAURA-FLORINALICEUL TEHNOLOGIC SPECIAL NR.1 ORADEA25-01-2021OMUȚ ADRIAN13-05-2021OMUȚ ADRIAN
Limba engleză_P
#Fișă
vadidă
NumeITPrenumeUnitatea școlară Data Inpectia Data Inpectia
1DABOCHIȘ AMALIA-CORINAȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 TĂRIAN22-01-2021ARDELEAN Liliana25-05-2021ARDELEAN Liliana
2DAGÁBOR DÁVID CSABAȘCOALA GIMNAZIALĂ KAZINCZY FERENCZ ȘIMIAN00-00-000000-00-0000
3DAMARTIN ALEXANDRA LIANALICEUL TEOLOGIC PENTICOSTAL21-01-2021ARDELEAN Liliana18-05-2021ARDELEAN Liliana
4DAMERMEZE CRISTINAŞCOALA GIMNAZIALĂ SZENT ISTVAN SÂNIOB04-12-2020TARR DELIA MONICA26-03-2021TARR DELIA MONICA
5DAPANTEA FLORINA MONICAȘCOALA GIMNAZIALĂ LUCREȚIA SUCIU ORADEA11-12-2020ARDELEAN Liliana21-05-2021ARDELEAN Liliana
6DAȘORLEI ALINAȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 DIOSIG16-12-2020ARDELEAN Liliana19-05-2021ARDELEAN Liliana
7DATEGZES LARISA ANDREEAȘCOALA GIMNAZIALĂ BALASI JOZSEF CURTUIȘENI19-01-2021ARDELEAN Liliana20-05-2021ARDELEAN Liliana
8DAZOŢ -VĂLCAN BIANCA-ANAMARIAȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 SÂNTANDREI00-00-000000-00-0000
Limba germană modernă_P
#Fișă
vadidă
NumeITPrenumeUnitatea școlară Data Inpectia Data Inpectia
1DAHĂLMĂJAN LORELA GABRIELACOLEGIUL NAȚIONAL "MIHAI EMINESCU" ORADEA20-11-2020BUBELA CARMEN CAMELIA26-03-2021BUBELA CARMEN CAMELIA
2DAHANGA ELENA TEODORAȘCOALA GIMNAZIALĂ DACIA ORADEA24-03-2021SZUIOGAN NADIA TEODORA27-05-2021SZUIOGAN NADIA TEODORA
Limba italiană_P
#Fișă
vadidă
NumeITPrenumeUnitatea școlară Data Inpectia Data Inpectia
1DAHARTSTEIN GRETALICEUL DON ORIONE ORADEA19-01-2021ȘILANCA MIHAELA RAMONA18-05-2021ȘILINCA MIHAELA RAMONA
Limba și literatura română_P
#Fișă
vadidă
NumeITPrenumeUnitatea școlară Data Inpectia Data Inpectia
1DADANCA CLAUDIA FLORINAȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 CEICA11-12-2020POPA Diana18-05-2021POPA Diana
2DADRUGAȘ DANIELA FLORICAȘCOALA GIMNAZIALĂ INTERNAȚIONALĂ AGORA00-00-000000-00-0000
3DAGLIGAN ANDREEA IOANAȘCOALA GIMNAZIALĂ BALASI JOZSEF CURTUIȘENI14-01-2021POPA Diana07-05-2021POPA Diana
4DAGLIGAN ANDREEA IOANAȘCOALA GIMNAZIALĂ BALASI JOZSEF CURTUIȘENI00-00-0000POPA Diana00-00-0000POPA Diana
5DAMARIAN RODICA IOANACOLEGIUL NAȚIONAL "MIHAI EMINESCU" ORADEA21-01-2021ANDREI CARMEN28-05-2021ANDREI CARMEN ELENA
6DAOPRIȘ DIANA-MARIALICEUL TEORETIC NICOLAE JIGA TINCA22-01-2021ARDELEAN CAMELIA MIRELA26-03-2021ARDELEAN CAMELIA MIRELA
Limba_maghiara_materna_P
#Fișă
vadidă
NumeITPrenumeUnitatea școlară Data Inpectia Data Inpectia
1DABÉNYEI SZABOLCS LEVENTEȘCOALA GIMNAZIALĂ SZENT ISTVÁN SÂNIOB26-01-2021KECSE Gabriella25-05-2021ZALDER ÉVA
2DABOTHAZAN KATALIN-PEMOLAȘCOALA PROFESIONALĂ OVIDIU DRIMBA LUGAȘU DE JOS22-01-2021SZABÓ MELINDA00-00-0000KECSE Gabriella
3DACRIȘAN GRETAȘCOALA GIMNAZIALĂ BOCSKAY ISTVAN CHERECHIU24-11-2020KECSE Gabriella05-03-0021KECSE Gabriella
4DAELEKES RENATAȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 16 ORADEA10-12-2020KECSE Gabriella25-05-2021ZALDER ÉVA
5DAFARKAS ZSUZSAŞCOALA GIMNAZIALĂ NR 1 PETREU09-12-2020FARKAS CECÍLIA REBEKA23-03-2020FARKAS CECÍLIA REBEKA
6DAGYŐRI PATRICIA NIKOLETTAȘCOALA GIMNAZIALĂ TOLDY SÂNNICOLAU DE MUNTE19-01-2021SAMARJAI ENIKŐ26-05-2021FARKAS CECÍLIA REBEKA
7DAHORVATH EVELYNȘCOALA GIMNAZIALĂ IOAN SLAVICI ORADEA03-12-2020KECSE Gabriella14-05-2021ÁGOSTON PALKÓ EMESE
8DAPOSTOL NORAȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 BALC26-01-2021ZALDER ÉVA26-05-2021SZATMÁRI ILDIKÓ
9DAVERES ELEONORALICEUL TEORETIC HORVATH JÁNOS MARGHITA15-12-2020ZALDER ÉVA25-05-2021ÁGOSTON PALKÓ EMESE
10DAZSEMBINSZKY ERZSEBET ALIZLICEUL TEORETIC18-12-2020ÁGOSTON PALKÓ EMESE00-00-0000KECSE Gabriella
11DAZSEMBINSZKY ZOLTAN-ISTVANLICEUL TEHNOLOGIC NR. 1 CADEA16-12-2020SZATMÁRI ILDIKÓ00-00-0000KECSE Gabriella
Matematică_P
#Fișă
vadidă
NumeITPrenumeUnitatea școlară Data Inpectia Data Inpectia
1DACACUCI ALEXANDRA TEODORALICEUL TEORETIC GABRIEL ȚEPELEA BOROD26-11-2020OMER Ismet00-00-0000OMER Ismet
2DAFIRTEAN IOANA-FLORINA-MARINALICEUL TEORETIC AUREL LAZĂR ORADEA27-11-2020OMER Ismet18-05-2021OMER Ismet
3DAMARIAN LUMINIȚA ALEXANDRAȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 REMETEA15-12-2020OMER Ismet27-05-2021DOMOCOȘ ECATERINA
4DAPETRILĂ ADRIANA CRISTINAȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 LĂZĂRENI09-12-2020OMER Ismet19-05-2021OMER Ismet
5DAPOP BIANCA GEORGIANACOLEGIUL ECONOMIC PARTENIE COSMA ORADEA08-12-2020OMER Ismet28-05-2021OMER Ismet
6DARUSU CAMELIA ȘTEFANIACOLEGIUL NAȚIONAL ONISIFOR GHIBU ORADEA17-12-2020OMER Ismet21-05-2021CURILĂ DIANA
7DAȘTIUBE CLAUDIA NATALIAȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 BUTANI06-11-2020OMER Ismet27-05-2021OMER Ismet
8DATOUT PETRU OTTOLICEUL TEORETI ARANY JANOS SALONTA10-12-2020BATHORI EVA25-03-2021BATHORI EVA
9DAVESA D. ADRIAN MIRCEALICEUL TEHNOLOGIC NR. 1 DOBREȘTI10-12-2020OMER Ismet24-05-2021OMER Ismet
Mecanică_P
#Fișă
vadidă
NumeITPrenumeUnitatea școlară Data Inpectia Data Inpectia
1DABOTIȘ RODICA VIORICALICEUL TEHNOLOGIC CONSTANTIN BRÂNCUȘI ORADEA09-12-2020MONENCIU RODICA01-04-2021MONENCIU RODICA
2DABURNAR ELENA-ADRIANALICEUL TEHNOLOGIC "HOREA" MARGHITA14-01-2021MONENCIU RODICA27-05-2021MONENCIU RODICA
3DACORBA CRISTIAN IOANCOLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA03-12-2020MONENCIU RODICA18-03-2021MONENCIU RODICA
4DAROȘU CRISTIAN NICOLAECOLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZUL ORADEA21-01-2021MONENCIU RODICA25-03-2021MONENCIU RODICA
Psihopedagogie_specială_P
#Fișă
vadidă
NumeITPrenumeUnitatea școlară Data Inpectia Data Inpectia
1DAANDRECA MARIANA CARMENCENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ ORIZONT ORADEA19-01-2021ERDELI Elena-Maria12-04-2021ERDELI Elena-Maria
2DABOLOGA PAULA-CARMENLICEUL TEHNOLOGIC SPECIAL NR.1 ORADEA20-01-2021ERDELI Elena-Maria20-05-2021ERDELI Elena-Maria
3DABULZAN IOANA-IULIANA (PAVEL)LICEUL TEHNOLOGIC SPECIAL NR.1 ORADEA00-00-000000-00-0000
4DABULZAN PAULA MĂDĂLINACENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ ORIZONT ORADEA26-01-2021ERDELI Elena-Maria01-04-2021ERDELI Elena-Maria
5DADECSEI PAULA ALEXANDRACENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ NR. 1 POPEȘTI25-11-2020ERDELI Elena-Maria12-02-2021ERDELI Elena-Maria
6DAFIKÓ ANDREA CSILLACENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ BONITAS ORADEA19-01-2021DENEȘ MELINDA - ANDREA01-04-2021DENEȘ MELINDA - ANDREA
7DAGIARCA ALISIACENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ NR.1 POPEȘTI14-01-2021ERDELI Elena-Maria24-02-2021ERDELI Elena-Maria
8DAILE CAMELIA LIDIACENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ ORIZONT ORADEA18-12-2020ERDELI Elena-Maria31-03-2021ERDELI Elena-Maria
9DAINDRIEȘ CRINA ELISABETACENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ ORIZONT ORADEA16-12-2020ERDELI Elena-Maria20-04-2021ERDELI Elena-Maria
10DAMASCAȘ ROXANA-MARIACENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ NR.1 POPEȘTI11-12-2020ERDELI Elena-Maria10-03-2021ERDELI Elena-Maria
11DANEGRĂU FLORICACENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ ORIZONT ORADEA04-12-2020ERDELI Elena-Maria13-04-2021ERDELI Elena-Maria
12DAOROS ANGELA CLAUDIACENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ ORIZONT ORADEA27-01-2021ERDELI Elena-Maria17-03-2021ERDELI Elena-Maria
13DAOROS IOANA-ADRIANA (BÎCI)LICEUL TEHNOLOGIC SPECIAL NR.1 ORADEA18-01-2021ERDELI Elena-Maria24-03-2021ERDELI Elena-Maria
14DAPRECUP ALEXANDRA MARIACENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ ORIZONT ORADEA21-01-2021ERDELI Elena-Maria19-03-2021ERDELI Elena-Maria
15DAROB ROXANA - IRINACENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ NR. 1 POPEȘTI17-12-2020ERDELI Elena-Maria23-02-2021ERDELI Elena-Maria
16DARUSU IRINA-SIGILDACENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ BONITAS ORADEA05-11-2020OPREA EVA - MAGDALENA03-03-2021OPREA EVA - MAGDALENA
17DASĂRĂCUȚ LAVINIA-CARMEN (CABA)LICEUL TEHNOLOGIC SPECIAL NR.1 ORADEA22-01-2021ERDELI Elena-Maria23-03-2021ERDELI Elena-Maria
18DASELINGA LILLACENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ BONITAS ORADEA11-11-2020DENEȘ MELINDA - ANDREA04-03-2021DENEȘ MELINDA - ANDREA
19DASFERLE ALEXANDRA CRISTINACENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ NR. 1 ORADEA10-12-2020ERDELI Elena-Maria11-03-2021ERDELI Elena-Maria
Religie_baptistă_P
#Fișă
vadidă
NumeITPrenumeUnitatea școlară Data Inpectia Data Inpectia
1DAILUŢAN ŞTEFAN FLORINLICEUL TEOLOGIC BAPTIST "EMANUEL" ORADEA26-01-2021NEGRUȚIU Florin28-05-2021NEGRUȚIU Florin
Religie_ortodoxă_P
#Fișă
vadidă
NumeITPrenumeUnitatea școlară Data Inpectia Data Inpectia
1DAARDELEAN MARIA-REBECALICEUL TEORETIC NICOLAE JIGA TINCA26-11-2020NEGRUȚIU Florin01-04-2021NEGRUȚIU Florin
2DAPORTAN MARIAN CRISTIANȘCOALA GIMNAZIALĂ BALASI JOZSEF CURTUIȘENI09-12-2020NEGRUȚIU Florin27-05-2021PRAHANCA LUMINIȚA
Religie_reformată_P
#Fișă
vadidă
NumeITPrenumeUnitatea școlară Data Inpectia Data Inpectia
1DAKOCSIS HAJNAL EVALICEUL TEORETIC ADY ENDRE ORADEA10-12-2020BERE ZSUZSANNA21-05-2021BERE ZSUZSANNA
Religie_romano_catolică_maghiară_P
#Fișă
vadidă
NumeITPrenumeUnitatea școlară Data Inpectia Data Inpectia
1DAKOVACS SZILVIAȘCOALA GIMNAZIALĂ KAZINCZY FERENCZ ȘIMIAN19-11-2020BENEDEK RAMONA18-03-2021BENEDEK RAMONA
Terapie educațională complexă și integrată
#Fișă
vadidă
NumeITPrenumeUnitatea școlară Data Inpectia Data Inpectia
1DACHIRILA EMOKE-CECILIACENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ "BONITAS" ORADEA10-11-2020DENEȘ MELINDA - ANDREA02-03-2021DENEȘ MELINDA - ANDREA
2DAGERGELY TIMEACENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ "BONITAS" ORADEA20-01-2021OPREA EVA - MAGDALENA24-03-2021OPREA EVA - MAGDALENA
3DAGYORGY EVACENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ "BONITAS" ORADEA27-01-2021OPREA EVA - MAGDALENA19-02-2021OPREA EVA - MAGDALENA
4DAHAIDU ANA-MARIACENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ CRISTAL ORADEA27-11-2020ERDELI Elena-Maria18-02-2021ERDELI Elena-Maria
5DALĂZURAN RAHAELA-MINODORACENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ CRISTAL ORADEA08-12-2020ERDELI Elena-Maria24-05-2021ERDELI Elena-Maria
6DASZILAGYI ANDREA IRÉNCENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ BONITAS ORADEA11-12-2020OPREA EVA - MAGDALENA31-03-2021OPREA EVA - MAGDALENA
7DAVIG BEATACENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ "BONITAS" ORADEA25-01-2021DENEȘ MELINDA - ANDREA13-05-2021DENEȘ MELINDA - ANDREA
Turism_și_servicii_P
#Fișă
vadidă
NumeITPrenumeUnitatea școlară Data Inpectia Data Inpectia
1DAMOZA DIANA MIRUNALICEUL TEHNOLOGIC FELIX SÂNMARTIN04-12-2020VÎLCEANU Daniela-Corina26-03-2021VÎLCEANU Daniela-Corina
Veterinar_P
#Fișă
vadidă
NumeITPrenumeUnitatea școlară Data Inpectia Data Inpectia
1DAVidican DorinaLICEUL TEHNOLOGIC NR.1 SALONTA15-01-2021GOINA AURICA26-03-2021GOINA AURICA