Definitivare în învățământ anul școlar 2021 - 2022
1DA--00-00-000000-00-0000
Agricultura_horticultura_P
#Fișă
vadidă
NumeUnitatea școlară Data inspecției 1Data inspecției 2
1DACOSTAN SILVIA DIANALICEUL TEHNOLOGIC NR. 1 VALEA LUI MIHAI14-11-202314-03-2024
2DANAGY EMILIA NAOMILICEUL TEHNOLOGIC NR.1 VALEA LUI MIHAI28-11-202315-03-2024
3DAȘANDOR ANAMARIA MELANIALICEUL TEHNOLOGIC SPECIAL NR.1 ORADEA19-01-202419-04-2024
Alimentație_publică_M
#Fișă
vadidă
NumeUnitatea școlară Data inspecției 1Data inspecției 2
1DABENDE PIROSKALICEUL TEHNOLOGIC NR.1 CADEA29-01-202425-03-2024
2DABENDE PIROSKALICEUL TEHNOLOGIC NR.1 CADEA00-00-000000-00-0000
Alimentație_publică_P
#Fișă
vadidă
NumeUnitatea școlară Data inspecției 1Data inspecției 2
1DABARCZAG BOROKA-KINCSOLICEUL TEORETIC HORVATH JANOS MARGHITA18-01-202415-04-2024
2DAFERIC MĂDĂLINA OLIMPIALICEUL TEHNOLOGIC HOREA MARGHITA16-01-202416-05-2024
Arte_vizuale_P
#Fișă
vadidă
NumeUnitatea școlară Data inspecției 1Data inspecției 2
1DACORA DIANA-IONELAȘCOALA PRIMARĂ AMERICANO-ROMÂNĂ ORADEA14-12-202311-04-2024
Biologie_P
#Fișă
vadidă
NumeUnitatea școlară Data inspecției 1Data inspecției 2
1DAHERMAN MARIANA-LAURAȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.16 ORADEA20-11-202329-03-2024
2DAPERENI ROXANALICEUL TEORETIC NR. 1 BRATCA23-01-202418-04-2024
3DAPOP ANDREEA IONELAȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 AVRAM IANCU18-01-202426-03-2024
Chimie_P
#Fișă
vadidă
NumeUnitatea școlară Data inspecției 1Data inspecției 2
1DAKUN LEHELLICEUL TEHNOLOGIC AGROINDUSTRIAL TAMASI ARON BORS07-12-202315-02-2024
2DAMAGHIAR IOANA ROMELIAȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 CEICA11-12-202311-03-2024
3DAPAP BARBARAȘCOALA GIMNAZIALĂ KAZINCZY FERENC ȘIMIAN12-12-202304-04-2024
Comert_P
#Fișă
vadidă
NumeUnitatea școlară Data inspecției 1Data inspecției 2
1DAARIN CRISTINACOLEGIUL ECONOMIC PARTENIE COSMA ORADEA15-01-202418-03-2024
2DAMONENCIU ALEXANDRA MIHAELALICEUL TEHNOLOGIC UNIREA ȘTEI31-01-202427-03-2024
Consiliere_psihopedagogică_P
#Fișă
vadidă
NumeUnitatea școlară Data inspecției 1Data inspecției 2
1DABORȘI ROBERTA-ADELINACENTRUL JUDEȚEAN DE RESURSE ȘI ASISTENȚĂ EDUCAȚIONALĂ18-12-202308-04-2024
2DACHIȚIMUȘ DENISA-MĂDĂLINACENTRUL JUDEȚEAN DE RESURSE ȘI ASISTENȚĂ EDUCAȚIONALĂ15-01-202415-04-2024
3DACOCIUBA CAMELIA-GABRIELACENTRUL JUDEȚEAN DE RESURSE SI ASISTENTA EDUCATIONALA BIHOR30-01-202422-05-2024
4DACOITA CECILIA-FLORINACENTRUL JUDEȚEAN DE RESURSE SI ASISTENTA EDUCATIONALA BIHOR04-12-202300-00-0000
5DACOVACIU FILOFTEIA-MARCIANACENTRUL JUDEȚEAN DE RESURSE SI ASISTENTA EDUCATIONALA BIHOR22-11-202314-03-2024
6DADOLHA TIBERIUCENTRUL JUDEȚEAN DE RESURSE SI ASISTENTA EDUCATIONALA BIHOR05-02-202416-05-2024
7DAGHEȚE REBECA-ESTERACENTRUL JUDEȚEAN DE RESURSE SI ASISTENTA EDUCATIONALA BIHOR29-11-202328-03-2024
8DAHAIDUC EMMACENTRUL JUDEȚEAN DE RESURSE ȘI ASISTENȚĂ EDUCAȚIONALĂ23-11-202326-02-2024
9DAHAJDU MARK-GHEORGHECENTRUL JUDEȚEAN DE RESURSE ȘI ASISTENȚĂ EDUCAȚIONALĂ29-01-202411-04-2024
10DAHIRTH ROXANA-CAMELIACENTRUL JUDEȚEAN DE RESURSE ȘI ASISTENȚĂ EDUCAȚIONALĂ02-02-202409-04-2024
11DAMAIOR IONATANCENTRU JUDEŢEAN DE RESURSE ȘI ASISTENŢĂ EDUCAŢIONALĂ28-11-202319-03-2024
12DAMATEI GEORGIANA-MARINACENTRUL JUDEȚEAN DE RESURSE ȘI ASISTENȚĂ EDUCAȚIONALĂ16-01-202400-00-0000
13DANEMȚEANU ANCA-DORACENTRUL JUDEȚEAN DE RESURSE ȘI ASISTENȚĂ EDUCAȚIONALĂ25-01-202400-00-0000
14DAOSVÁTH ENIKŐ-ÉVACENTRUL JUDEȚEAN DE RESURSE SI ASISTENTA EDUCATIONALA BIHOR23-01-202416-04-2024
15DAPĂCURAR REBECACENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ NR.1 ORADEA00-00-000000-00-0000
16DAPINTYE FELICIA-MARIANACENTRUL JUDEȚEAN DE RESURSE SI ASISTENTA EDUCATIONALA BIHOR16-01-202412-03-2024
17DAPOLEAC NADIACENTRUL JUDEȚEAN DE RESURSE SI ASISTENTA EDUCATIONALA BIHOR12-01-202418-04-2024
18DAPOPA SIMINA-ROXANACENTRUL JUDEȚEAN DE RESURSE SI ASISTENTA EDUCATIONALA BIHOR30-01-202402-04-2024
19DASERFEZI DENISA-ROXANACENTRUL JUDEȚEAN DE RESURSE SI ASISTENTA EDUCATIONALA BIHOR18-01-202409-05-2024
Constructii_P
#Fișă
vadidă
NumeUnitatea școlară Data inspecției 1Data inspecției 2
1DAHALAI GYÖRGY-ISTVÁNLICEUL TEHNOLOGIC CONSTANTIN BRÂNCUȘI ORADEA31-01-202417-04-2024
Economic_administrativ_postă_P
#Fișă
vadidă
NumeUnitatea școlară Data inspecției 1Data inspecției 2
1DASASCA IOANA-RALUCALiceul Tehnologic „UNIREA” Ștei10-01-202428-02-2024
Economie_Educație antreprenorială_P
#Fișă
vadidă
NumeUnitatea școlară Data inspecției 1Data inspecției 2
1DACSŰRY ÁGOTALICEUL TEORETIC ADY ENDRE ORADEA29-01-202413-05-2024
Educație_fizică_și_sport_P
#Fișă
vadidă
NumeUnitatea școlară Data inspecției 1Data inspecției 2
1DABĂLIBAN RAREȘ GEORGELICEUL CU PROGRAM SPORTIV BIHORUL ORADEA12-12-202311-04-2024
2DABORBELY GERGO ALEXLICEUL TEOLOGIC ROMANO-CATOLIC SZENT LASZLO ORADEA16-01-202423-04-2024
3DACIORDAS ANDREILICEUL TEHNOLOGIC NR.1 SUPLACU DE BARCĂU16-01-202414-05-2024
4DACRĂCIUNE VLAD-FLAVIUSȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 DRĂGEȘTI05-12-202304-04-2024
5DAGIURGIU ALEXANDRA IOANAȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 HIDIȘELU DE SUS05-02-202420-05-2024
6DAGOGA GEORGIANA-ALEXANDRAȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 OLCEA28-11-202328-03-2024
7DAHUȚANU ALEXANDRU MIHAILICEUL CU PROGRAM SPORTIV BIHORUL ORADEA17-01-202413-05-2024
8DAKIRALY DAVIDȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 DIOSIG23-01-202402-04-2024
9DAKURUT ISTVANȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 DIOSIG29-01-202404-03-2024
10DALEZEU PETRU-ALEXANDRULICEUL TEHNOLOGIC NR.1 SALONTA29-01-202408-04-2024
11DALUPAȘ VIORICA-IRINALICEUL TEORETIC WENFORD ACADEMY ORADEA31-01-202415-05-2024
12DAMACICAȘ ANDREEA BIANCALICEUL DON ORIONE ORADEA18-12-202310-04-2024
13DAMAN ȘERBAN-DUMITRULICEUL GRECO CATOLIC IULIU MANIU ORADEA15-01-202416-05-2024
14DAMAROSI GERGOȘCOALA GIMNAZIALĂ TOLDY SANNICOLAU DE MUNTE01-02-202423-05-2024
15DANAGY ÁDÁM-ISTVÁNŞCOALA GIMNAZIALĂ DR. BALASI JOZSEF CURTUIŞENI29-01-202422-05-2024
16DATÓTH-GARDÓ SAROLTAȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 TARCEA12-12-202314-05-2024
Educație_muzicală_P
#Fișă
vadidă
NumeUnitatea școlară Data inspecției 1Data inspecției 2
1DAAMBRO ALEXANDRA ORNELAȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 SÂNTANDREI00-00-000000-00-0000
2DAHORA MARTA RODICAȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 SĂCĂDAT09-01-202413-02-2024
3DAMARTIN ELLACOLEGIUL NAȚIONAL OCTAVIAN GOGA MARGHITA16-01-202427-02-2024
4DAMURESAN FELICIANȘCOALA GIMNAZIALĂ OCTAVIAN GOGA ORADEA23-01-202400-00-0000
Educație_muzicală_specializată_P
#Fișă
vadidă
NumeUnitatea școlară Data inspecției 1Data inspecției 2
1DAGRECU MARIUS DANIELLICEUL DE ARTE ORADEA31-01-202416-04-2024
2DAORĂŞANU DENISALICEUL DE ARTE ORADEA30-01-202409-04-2024
3DAŞERB DENIS-RĂZVANLICEUL DE ARTE ORADEA17-01-202413-03-2024
Educație_sociala_P
#Fișă
vadidă
NumeUnitatea școlară Data inspecției 1Data inspecției 2
1DAABRUDAN MIHAELAȘCOALA GIMNAIZALĂ NR. 2 TALPOȘ31-01-202417-04-2024
2DADUCA GHEORGHE ALEXANDRA-GRETALICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA ORADEA13-12-202313-03-2024
3DAPETRUȚ DIANA PAULAȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 AVRAM IANCU07-12-202309-05-2024
EDUCATOARE - Limba maghiară
#Fișă
vadidă
NumeUnitatea școlară Data inspecției 1Data inspecției 2
1DAANTAL KATALINLICEUL TEOLOGIC ROMANO CATOLIC SZENT LASZLO ORADEA31-01-202423-04-2024
2DABODO BIANCAȘCOALA GIMNAZIALĂ SZENT ISTVAN SÂNIOB30-01-202413-05-2024
3DABÓNÉ ANGÉLA ILONAGRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT ORSOLZA ORADEA19-12-202313-02-2024
4DABORBELY-SIMON CS.CSENGEȘCOALA GIMNAZIALĂ ZELK ZOLTAN VALEA LUI MIHAI12-12-202306-03-2024
5DABOROȘ JOHANNAȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 REMETEA01-02-202415-05-2024
6DACHIOREAN TIMEAGRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT ORSOLYA ORADEA09-01-202427-05-2024
7DADOVIN TIMEA-KATALINLICEUL REFORMAT LORANTFFY ZSUZSANNA ORADEA15-01-202415-04-2024
8DAGÖRÖG ORSOLYALICEUL TEHNOLOGIC NR.1 SUPLACU DE BARCĂU16-01-202409-05-2024
9DAHAMZA TAMARA BIANCAGRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT ORSOLYA ORADEA02-02-202411-04-2024
10DAHANDLERY DORALICEUL TEOLOGIC ROMANO-CATOLIC SZENT LASZLO ORADEA17-01-202418-04-2024
11DAKÁNYÁDI ORSOLYALICEUL REFORMAT "LORÁNTFFY ZSUZSANNA" ORADEA26-01-202428-03-2024
12DAKOCSIS - ELEK ANITTA-EMESEȘCOALA GIMNAZIALĂ SZALARDI JANOS SĂLARD07-12-202312-03-2024
13DALÉVA IZABELLALICEUL TEHNOLOGIC AGROINDUSTRIAL TAMASI ARON BORS23-01-202400-00-0000
14DAMATIZ L.REGINALICEUL TEOLOGIC ROMANO-CATOLIC SZENT LASZLO ORADEA18-01-202420-03-2024
15DANAGY CYNTIAGRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT ORSOLYA ORADEA12-01-202412-04-2024
16DANYILAS KLEMENTINA-EDITLICEUL TEORETIC PETOFI SANDOR SĂCUENI10-01-202404-04-2024
17DAPANDA ANDREALICEUL REFORMAT LORANTFFY ZSUZSANNA ORADEA22-01-202413-05-2024
18DAPEK HAJNALKALICEUL TEOLOGIC ROMANO-CATOLIC SZENT LASZLO ORADEA25-01-202416-05-2024
19DAȘORBAN VIKTÓRIA-ALEXANDRALICEUL REFORMAT29-01-202405-04-2024
20DASUCIU EMŐKEȘCOALA GIMNAZIALĂ "ZELK ZOLTÁN" VALEA LUI MIHAI16-01-202414-05-2024
21DASZABO ERZSEBETȘCOALA GIMNAZIALĂ "BOCSKAY ISTVÁN" CHERECHIU11-01-202416-04-2024
22DASZABÓ HENRIETTA CSILLAGRĂDINIŢA CU PROGRAM PRELUNGIT TOLDY SALONTA23-01-202400-00-0000
23DASZEREFI - SAS EMŐKEȘCOALA GIMNAZIALĂ SZALARDI JANOS SĂLARD28-11-202326-03-2024
24DATONKO ANETT JUDITGRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT ORSOLYA ORADEA19-01-202414-05-2024
25DAVARGA NOEMI ALEXANDRALICEUL TEOLOGIC ROMANO-CATOLIC SZENT LASZLO ORADEA20-12-202310-04-2024
26DAVESA SINTIA VENESAGRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT ”ORSOLYA” ORADEA13-12-202308-05-2024
EDUCATOARE - Limba română
#Fișă
vadidă
NumeUnitatea școlară Data inspecției 1Data inspecției 2
1DAABRUDAN MĂDĂLINA-ANDREEAGRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.50 ORADEA21-12-202330-05-2024
2DAARDELEAN OANAGRĂDINIŢA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.46 ORADEA26-01-202405-03-2024
3DAAVRAM RAMONA NATALIAGRĂDINIŢA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.1 BEIUȘ19-12-202326-03-2024
4DABĂCUCI NICOLINA-IOANAȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 CEFA22-11-202315-03-2024
5DABALAZS ANDREEA DENISAGRĂDINIŢA CU PROGRAM PRELUNGIT TOLDY SALONTA13-12-202310-04-2024
6DABĂLICA BIANCA-MIHAELAGRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.50 ORADEA31-01-202427-03-2024
7DABANDI RALUCALICEUL GRECO CATOLIC IULIU MANIU ORADEA12-12-202326-03-2024
8DABARCSA IOANA-ELENAGRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.25 ORADEA05-12-202316-04-2024
9DABELEA RANTA DALINAGRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT ALEODOR ORADEA20-12-202304-04-2024
10DABETEA ALEXANDRA GABRIELACREȘA ORADEA09-01-202417-03-2024
11DABLAGA DENISA-FLORINAȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 TĂRIAN29-01-202420-03-2024
12DABOCHIȘ DAIANA-CRISTINAGRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT AMERICANO ROMÂNĂ CRINUL ORADEA09-02-202414-05-2024
13DABODEA IOANAGRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.30 ORADEA15-01-202425-03-2024
14DABORZAN LIVIA ADINAGRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT WENFORD ACADEMY ORADEA25-01-202428-03-2024
15DABUHĂȚEL ROXANA-GEORGIANAGRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL ȘI PROGRAM PRELUNGIT JOYFUL LEARNING ORADEA22-01-202426-03-2024
16DABULZAN EMILIAȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 HOTAR12-12-202316-04-2024
17DABUSTEA MARIA-BIANCACOLEGIUL NAȚIONAL TEODOR NEȘ SALONTA14-12-202325-04-2024
18DABUZLE CLAUDIA-REBECAGRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT SMILES TILEAGD18-12-202313-03-2024
19DACIURARU BIANCA-MĂDĂLININAȘCOALA CREȘTINĂ PRIVATĂ DIN CARTIERUL ROMILOR19-12-202307-03-2024
20DACOCOȘ ANA MARIA IOANAGRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.52 ORADEA14-12-202315-03-2024
21DACORNEA LĂCRIMIOARA-ALEXANDRAGRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.30 ORADEA29-01-202416-05-2024
22DACOSTEA MĂDĂLINA-NICULINAȘCOALA GIMNAZIALĂ AUREL POP OȘORHEI31-01-202400-00-0000
23DACOTRO MARIA DENISACOLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU ROMAN ALEȘD14-12-202328-03-2024
24DACSANYI DENISA VALENTINAGRADINITA AMERICANO ROMÂNĂ CRINUL ORADEA05-12-202331-01-2024
25DADAN CRINA-GEORGIANAGRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.50 ORADEA27-11-202324-04-2024
26DADANDE ALEXANDRA TEODORAGRĂDINIȚA AMERICANO ROMANA CRINUL ORADEA00-00-000000-00-0000
27DADIMA CASANDRA ANDREEA GEORGETAGRĂDINIŢA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.45 ORADEA12-12-202326-04-2024
28DADUME ANAMARIAGRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.1 ȘTEI17-01-202405-03-2024
29DADURDEU BIANCA ALEXANDRAGRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.56 ORADEA09-01-202409-05-2024
30DAERDELI LARISA IOANAGRĂDINIŢA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.25 ORADEA23-01-202419-03-2024
31DAFAUR-ȚÂNȚAȘ IASMINA-DIANAȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 HUSASĂU DE TINCA05-12-202315-02-2024
32DAFILIP IOANA-SORINACOLEGIUL TEHNIC "ALEXANDRU ROMAN" ALESD23-01-202414-03-2024
33DAGAJE CARMEN-GABRIELALICEUL INTERNAȚIONAL AGORA ORADEA22-01-202425-03-2024
34DAHĂLMĂJAN LAVINIA-ALINALICEUL TEORETIC WENFORD ACADEMY ORADEA13-12-202313-03-2024
35DAHERDĂU MARIAGRĂDINIŢA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.1 ȘTEI20-12-202303-04-2024
36DAIAS DENISAȘCOALA GIMNAZIALĂ AUREL POP OȘORHEI29-11-202321-03-2024
37DAIOVAN ANAMARIAGRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL ȘI PROGRAM PRELUNGIT JOYFUL LEARNING ORADEA16-01-202414-05-2024
38DAIVAN ALINA-IOANAȘCOALA GIMNAZIALĂ DUMITRU RADU POPESCU NOJORID13-12-202317-04-2024
39DAJURCĂU PAULA-MIHAELAGRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.53 ORADEA17-01-202411-04-2024
40DAKOVACSIK TABITA DEBORAGRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL SAMARITEANUL ALESD05-12-202314-05-2024
41DALASCU ADELINA-GABRIELALICEUL TEHNOLOGIC FELIX SÂNMARTIN06-12-202301-04-2024
42DALAZA MARIANALICEUL TEHNOLOGIC FELIX SÂNMARTIN21-12-202326-04-2024
43DALAZO AURELIA-IOANALICEUL INTERNAȚIONAL AGORA ORADEA09-02-202424-04-2024
44DALAZURAN RAHELA-MINODORACENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAŢIE INCLUZIVĂ CRISTAL ORADEA25-01-202412-03-2024
45DALEUCA LORENA-CRISTINAȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 CĂPÂLNA15-01-202401-04-2024
46DALINGURAR REBECAȘCOALA CREȘTINĂ PRIVATĂ DIN CARTIERUL ROMILOR13-12-202306-03-2024
47DALIȚ ALEXANDRALICEUL INTERNAȚIONAL AGORA ORADEA23-01-202310-04-2024
48DALUP ALEXANDRA FLORINAȘCOALA GIMNAZIALĂ NR 1 TILEAGD19-12-202309-04-2024
49DAMALIȚA VICTORIA-ANAMARIAȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 HUSASĂU DE TINCA23-01-202414-03-2024
50DAMARCHIȘ MELANIA CARMENGRĂDINIŢA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.1 ȘTEI05-12-202329-02-2024
51DAMARTIN MĂDĂLINA-MARIAȘCOALA GIMNAZIALĂ DUMITRU RADU POPESCU NOJORID07-12-202306-03-2024
52DAMATEI ADAGRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT ALEODOR ORADEA08-02-202422-05-2024
53DAMATEI RAHELA FELICIALICEUL INTERNAȚIONAL AGORA ORADEA02-02-202429-03-2024
54DAMAXIM ADELA-IOANALICEUL TEHNOLOGIC NR.1 SUPLACU DE BARCĂU23-01-202415-04-2024
55DAMICULA MIRELA-DUMITRITAȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 DIOSIG31-01-202427-03-2024
56DAMLINARCSIK GEORGIANA-LARISAȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 SPINUȘ01-02-202415-05-2024
57DAMOCA ANDREEA LIDIA FLORENTINAGRĂDINIŢA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.1 MARGHITA12-12-202310-04-2024
58DAMORGOVAN IOANA MIHAELAGRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.45 ORADEA19-12-202304-03-2024
59DAMOȚ ADINA-MARIAGRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.50 ORADEA17-01-202420-03-2024
60DANETEA LARISA MARIAGRĂDINIŢA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.45 ORADEA17-01-202405-04-2024
61DAPAȘCA BIANCA-DENISA-MARIAȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 CHIJIC05-12-202315-05-2024
62DAPAȘCALĂU CARINA-LAVINIACREȘA ORADEA20-12-202306-03-2024
63DAPFEILER MIHAELA IOANAŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 SÂNNICOLAU ROMÂN12-12-202326-03-2024
64DAPOP NATALIA-GEANINAGRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT SPERANȚA ORADEA19-12-202321-03-2024
65DAPOPA ANDREEA-MARIAȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 HUSASĂU DE TINCA28-11-202313-02-2024
66DARUSU FLORINAȘCOALA GIMNAZIALĂ DUMITRU RADU POPESCU NOJORID12-12-202322-05-2024
67DASABĂU ANAMARIA CRISTINAȘCOALA PRIMARĂ ISO ORADEA30-01-202416-04-2024
68DASERE DENISA-IOANAȘCOALA GIMNAZIALĂ KAZINCZY FERENC ȘIMIAN18-01-202404-04-2024
69DASILAGHI ALEXANDRA GABRIELAȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 GEPIU31-01-202403-04-2024
70DASILAGHI MARIAȘCOALA GIMNAZIALĂ "SZALÁRDI JÁNOS" SĂLARD14-12-202306-03-2024
71DASILAGHI PATRICIA DANIELAGRĂDINIŢA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.45 ORADEA06-12-202326-04-2024
72DASÎNCELEAN OANA-MARIALICEUL ORTODOX EPISCOP ROMAN CIOROGARIU ORADEA07-12-202307-03-2024
73DASIRB DENISA-GEORGIANAGRĂDINIŢA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.53 ORADEA18-01-202422-05-2024
74DAȘOMAI GABRIELA-LOREDANAȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 BALC15-12-202305-04-2024
75DAȘORODOC ANCA-IONELAGRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT WENFORD ACADEMY ORADEA28-11-202329-02-2024
76DATÎRB ROXANA-FLORINALICEUL GRECO-CATOLIC IULIU MANIU ORADEA13-12-202329-02-2024
77DATODERAȘ IZABELLALICEUL INTERNAȚIONAL AGORA ORADEA00-00-000000-00-0000
78DATOIA CRISTIN-FLORINAGRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL SAMUEL TINĂUD22-11-202331-01-2024
79DATONŢ-ONIȚA BIANCA NICOLETALICEUL TEHNOLOGIC FELIX SÂNMARTIN14-12-202322-04-2024
80DAURS DENISA-IOANAȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 TĂRIAN14-12-202327-03-2024
81DAVAIDA PAULA ROBERTAGRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT AMERICANO ROMANA CRINUL ORADEA11-01-202413-05-2024
82DAVOLOȘEN AURELIA-CRISTINAGRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT WENFORD ACADEMY ORADEA23-01-202427-03-2024
Estetica_ingrijire_M
#Fișă
vadidă
NumeUnitatea școlară Data inspecției 1Data inspecției 2
1DACRÉPIER WOHL BRIGITTA ÁGNESCOLEGIUL TEHNIC "TRAIAN VUIA" ORADEA30-01-202418-04-2024
Fizica_P
#Fișă
vadidă
NumeUnitatea școlară Data inspecției 1Data inspecției 2
1DABULC ANDREA FLORINAȘCOALA GIMNAZIALĂ IOSIF VULCAN HOLOD14-12-202315-02-2024
2DAOLAH ATTILA-ARPADŞCOALA GIMNAZIALĂ KAZINCZY FERENC ŞIMIAN11-12-202315-04-2024
3DAOPREA CRISTIANA-DANIELACOLEGIUL NAȚIONAL "EMANUIL GOJDU" ORADEA12-12-202300-00-0000
4DAȘUMĂLAN MARIUS IOANCOLEGIUL TEHNIC "ALEXANDRU ROMAN" ALESD15-12-202329-03-2024
Geografie_P
#Fișă
vadidă
NumeUnitatea școlară Data inspecției 1Data inspecției 2
1DASALA NICOLETA MARIAȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 CIUMEGHIU26-01-202410-05-2024
Industrie_alimentară_P
#Fișă
vadidă
NumeUnitatea școlară Data inspecției 1Data inspecției 2
1DAARDELEAN DANLICEUL TEHNOLOGIC NR.1 SALONTA31-01-202429-05-2024
Informatică_P
#Fișă
vadidă
NumeUnitatea școlară Data inspecției 1Data inspecției 2
1DARAȚIU MANUELA-ELENAȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 URVIȘ DE BEIUȘ21-11-202328-03-2024
ÎNVĂȚĂTOARE - Limba maghiară
#Fișă
vadidă
NumeUnitatea școlară Data inspecției 1Data inspecției 2
1DAHADI KATALIN-ERZSEBETȘCOALA GIMNAZIALĂ KAZINCZY FERENC ȘIMIAN16-01-202416-04-2024
2DAIILÉS TIMEA-ERIKAŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 TARCEA25-01-202424-05-2024
3DAKOVACS EMOKE BRIGITTAȘCOALA GIMNAZIALA GASPAR ANDRAS BIHARIA18-01-202416-05-2024
4DALUKÁCS EVÓDIA-JÚLIAȘCOALA GIMNAZIALĂ "BALASKÓ NÁNDOR" SĂLACEA09-02-202416-05-2024
5DAPETRILA HORTENZIALICEUL TEORETIC PETOFI SANDOR SĂCUENI19-01-202422-03-2024
6DAPORTAN LAURA BRIGITTAȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 BUDUSLĂU15-01-202415-03-2024
7DATOTH IBOLYAŞCOALA GIMNAZIALĂ KAZINCZY FERENC ŞIMIAN23-01-202416-04-2024
8DAVIG EMESE-KRISZTINALICEUL TEORETIC PETOFI SANDOR SĂCUENI06-02-202400-00-0000
ÎNVĂȚĂTOARE - Limba română
#Fișă
vadidă
NumeUnitatea școlară Data inspecției 1Data inspecției 2
1DAALBIRT PATRICIALICEUL GRECO-CATOLIC IULIU MANIU ORADEA11-01-202404-04-2024
2DABANC GHEORGHE CORIOLANȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 11 ORADEA30-01-202409-04-2024
3DABELI ALEXIA-GIORGIANA-JACLINEȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 CIUMEGHIU26-01-202424-04-2024
4DABRÎNZAC ANALICEUL TEHNOLOGIC FELIX SÂNMARTIN13-12-202320-03-2024
5DABUDA GHEORGHINA-LETIȚIAȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 CHIJIC02-02-202417-05-2024
6DABULZAN ALEXANDRA-florinaCOLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU ROMAN ALEȘD16-01-202426-03-2024
7DACALIANCO PAULA-LIVIACOLEGIUL NAȚIONAL MIHAI EMINESCU ORADEA25-01-202420-05-2024
8DACHIȘ ROXANA ANDREEAȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 MĂDĂRAS18-12-202317-04-2024
9DACICORTAȘ CRISTINA-DOINAȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 SĂCĂDAT29-11-202328-02-2024
10DACIOCOIU ELENA-LĂCRĂMIOARACOLEGIUL NAȚIONAL "IOSIF VULCAN" ORADEA06-02-202402-04-2024
11DACOPOS DUMEA ANA-MARIA-DIANACOLEGIUL NAȚIONAL ONISIFOR GHIBU ORADEA14-12-202307-03-2024
12DADRĂGAN MARIANA CRISTINAȘCOALA GIMNAZIALĂ OVIDIU DRIMBA LUGASU DE JOS12-12-202323-05-2024
13DAFICUT ANTONIA ALEXIAȘCOALA GIMNAZIALĂ OLTEA DOAMNA ORADEA25-01-202426-03-2024
14DAFLORNER LAVINIA MARIALICEUL CU PROGRAM SPORTIV BIHORUL ORADEA16-01-202410-04-2024
15DAGALEA CARMEN-MARINALICEUL TEHNOLOGIC LIVIA MARIA GEGO DOBREȘTI07-02-202407-03-2024
16DAHAIDU ROMANA CLAUDIAŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 COICUBA MARE15-01-202426-02-2024
17DAHODIȘAN SIANCA CRISTINAȘCOALA GIMNAZIALĂ GASPAR ANDRAS BIHARIA19-12-202303-04-2024
18DAHULEA TEODORA RODICA MIHAELAȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 DIOSIG30-01-202406-03-2024
19DAINDRIE DAMARIS ANDREEAȘCOALA GIMNAZIALĂ PUIU SEVER INEU23-01-202403-04-2024
20DALOBONȚ DENISA TEODORA NADIAȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 HOTAR06-12-202321-03-2024
21DALUCUȘ ANGELA SORINAȘCOALA GIMNAZIALĂ SZENT ISTVAN SÂNIOB14-12-202307-03-2024
22DALUKACS GEORGIANAȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 COCIUBA MARE23-01-202412-03-2024
23DAMEZEA BIANCA-IOANACOLEGIUL NAȚIONAL "IOSIF VULCAN" ORADEA07-02-202421-03-2024
24DAMIHUȚA ANDREEA-ROXANAȘCOALA GIMNAZIALĂ "DACIA" ORADEA12-12-202311-04-2024
25DAMOLDOVAN DANKACOLEGIUL TEHNIC NR.1 VADU CRIȘULUI16-01-202428-03-2024
26DAMORAR RAMONA NICOLTAȘCOALA GIMNAZIALĂ NICOLAE BĂLCESCU ORADEA12-01-202401-03-2024
27DAMOȚ SALOME-TALIDACOLEGIUL NAȚIONAL "ONISIFOR GHIBU" ORADEA15-01-202425-03-2024
28DAOPRIȘ OANA-VALENTINAŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 CIUMEGHIU08-11-202306-03-2024
29DAPANTEA AMELIA DIANAŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 MĂDĂRAS05-12-202323-04-2024
30DAPETRUȘAN MĂDĂLINA-DAIANAȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 HUSASĂU DE TINCA04-12-202329-02-2024
31DAPOP-COTUNA BRIANALICEUL GRECO CATOLIC IULIU MANIU ORADEA25-01-202429-02-2024
32DAPOPA EMILIAȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 HIDIȘELU DE SUS04-12-202311-03-2024
33DAPOPA REBECA-CLAUDIACOLEGIUL NAȚIONAL ONISIFOR GHIBU ORADEA06-12-202303-04-2024
34DAPOPOVICIU DENISA IOANAȘCOALA GIMNAZIALĂ PUIU SEVER INEU30-01-202415-05-2024
35DAPUPE ANAMARIA-CARINAȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 BULZ15-12-202316-02-2024
36DAPUȘCAȘ LAVINIAȘCOALA GIMNAZIALĂ OVIDIU DRIMBA LUGASU DE JOS07-02-202403-04-2024
37DAREȘTEA CĂTĂLINA-IOANAȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 CEFA14-12-202321-03-2024
38DATANC ANDRACOLEGIUL NAȚIONAL "ONISIFOR GHIBU" ORADEA17-01-202410-04-2024
39DATOMA PATRICIA-FLORINAȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 HUSASĂU DE TINCA14-12-202327-02-2024
40DATOMOIAGĂ CLAUDIA LAVINIALICEUL TEHNOLOGIC FELIX SÂNMARTIN13-12-202320-03-2024
41DATORJOC MANUELA ANDREAȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 SÂRBI10-01-202420-03-2024
42DATRIP MĂDĂLINA-RALUCACOLEGIUL NAȚIONAL "IOSIF VULCAN" ORADEA08-02-202418-02-2024
43DAVARGA LORENA MINOLAȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 REMETEA18-01-202407-03-2024
ÎNVĂȚĂTOARE - Limba rromani
#Fișă
vadidă
NumeUnitatea școlară Data inspecției 1Data inspecției 2
1DAANDRASI AURELIAȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 AVRAM IANCU23-01-202426-03-2024
Istorie_P
#Fișă
vadidă
NumeUnitatea școlară Data inspecției 1Data inspecției 2
1DABIHARI ÁGNESLICEUL TEHNOLOGIC AGROINDUSTRIAL TAMASI ARON BORȘ31-01-202422-03-2024
Limba engleză_P
#Fișă
vadidă
NumeUnitatea școlară Data inspecției 1Data inspecției 2
1DAAVRĂMUȚ GIULIA SELENAȘCOALA PRIMARĂ AMERICANO ROMÂNĂ ORADEA00-00-000000-00-0000
2DABODOGAI GEORGIANA-MARIAȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 SÂNTANDREI05-12-202316-04-2024
3DAGÁBOR DÁVID-CSABAŞCOALA GIMNAZIALĂ TOLDY SANNICOLAU DE MUNTE00-00-000000-00-0000
4DAKOVACS ZSANETTȘCOALA GIMNAZIALĂ SZENT ISTVAN SÂNIOB16-01-202418-04-2024
5DANEGREA OLIVIA RONELALICEUL ORTODOX EPISCOP ROMAN CIOROGARIU ORADEA02-02-202400-00-0000
6DAROGOJAN DANA-FLORINAȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 CEICA06-12-202319-04-2024
7DASEICA IOANA-MARIACOLEGIUL TEHNIC NR.1 VADU CRIȘULUI12-12-202320-05-2024
8DAȘTEFAN IONELA PAULAȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 2 TALPOȘ30-01-202400-00-0000
9DATAMAȘ RAMONA MARIAȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 11 ORADEA08-12-202322-03-2024
10DATURDEAN LAURA MELINDALICEUL TEHNOLOGIC NR. 1 VALEA LUI MIHAI00-00-000000-00-0000
11DAURS NATALIA-TEODORAȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 BUTANI19-12-202310-04-2024
12DAVARKUS CSABA-KRISZTIANȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 BALC31-01-202400-00-0000
Limba franceză_P
#Fișă
vadidă
NumeUnitatea școlară Data inspecției 1Data inspecției 2
1DATURCUȘ LORENA-FLORINALICEUL TEORETIC CONSTANTIN ȘERBAN ALEȘD12-12-202326-03-2024
Limba germană modernă_P
#Fișă
vadidă
NumeUnitatea școlară Data inspecției 1Data inspecției 2
1DABUZ ELENA CORINAȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 11 ORADEA08-12-202315-03-2024
2DAGERGELY JESSICAȘCOALA GIMNAZIALĂ AVRAM IANCU ORADEA08-12-202327-03-2024
Limba și literatura română_P
#Fișă
vadidă
NumeUnitatea școlară Data inspecției 1Data inspecției 2
1DABANDIC ȘTEFANIA-ANDREEAȘCOALA GIMNAZIALĂ "ZELK ZOLTÁN" VALEA LUI MIHAI07-12-202328-03-2024
2DACHIȘ ALINA-MIHAELAȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 VÂRCIOROG16-01-202416-04-2024
3DAGAVRILUȚ ANDREIACOLEGIUL TEHNIC NR.1 VADU CRIȘULUI24-11-202315-02-2024
4DAHĂLMĂGEAN IONELIA-MĂLINAȘCOALA GIMNAZIALĂ "BOCSKAY ISTVÁN" CHERECHIU11-01-202409-04-2024
5DAOPREA REBECA-CRISTINALICEUL TEHNOLOGIC NR.1 DOBREȘTI19-12-202302-04-2024
6DATUDOR RALUCA ALEXANDRALICEUL TEHNOLOGIC NR.1 SALONTA12-01-202412-04-2024
Limba_maghiara_materna_P
#Fișă
vadidă
NumeUnitatea școlară Data inspecției 1Data inspecției 2
1DABALOG SARAŞcoala Gimnazială "Jakó Zsigmond" Roşiori11-12-202315-04-2024
2DAVANYOVSZKI CECILIAȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 DIOSIG31-01-202415-04-2024
Matematică_P
#Fișă
vadidă
NumeUnitatea școlară Data inspecției 1Data inspecției 2
1DABOCȘA CRISTINAȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 TĂRIAN08-12-202314-05-2024
2DABOROȘ FABIA DAMARISȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 MIHAI BRAVU16-01-202409-04-2024
3DAGAVRIȘ MIRELA MARIAȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 PETREU25-01-202423-05-2024
4DAIAGĂR DAIANA - MARIAȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 URVIȘ DE BEIUȘ16-11-202305-04-2024
5DAKARCZIS ISABELA CRISTINAȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 LĂZĂRENI12-01-202415-04-2024
6DAMOISE ANA-IOANALICEUL TEORETIC GERMAN FRIEDRICH SCHILLER ORADEA00-00-000000-00-0000
7DAPANTIȘ ALEXANDRA-VALENTINALICEUL GRECO CATOLIC IULIU MANIU ORADEA28-11-202321-05-2024
8DAPANTIȘ DOROTEA-SORINAȘCOALA GIMNAZIALĂ "AVRAM IANCU" ORADEA19-12-202312-04-2024
9DASĂLĂVĂSTRU ELENAȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 BATĂR00-00-000000-00-0000
10DASZATMÁRI ERZSÉBETȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.16 ORADEA31-01-202415-05-2024
11DATANCHIȘ OANA-NADIAȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.16 ORADEA07-12-202311-04-2024
12DAZIFCEAC CRISTINA FLORINACOLEGIUL NAȚIONAL OCTAVIAN GOGA MARGHITA14-12-202318-04-2024
Mecanică_P
#Fișă
vadidă
NumeUnitatea școlară Data inspecției 1Data inspecției 2
1DABALÁZS TIBOR-ERNŐLICEUL TEHNOLOGIC "HOREA" MARGHITA09-02-202405-04-2024
2DACHIŞ ROBERTA - MINODORALICEUL TEHNOLOGIC HOREA MARGHITA11-12-202315-03-2024
3DAMARTIN RĂZVAN-IONUȚLICEUL TEHNOLOGIC NR.1 SALONTA29-01-202427-05-2024
4DAȘANDOR ANTONIA-IOANALICEUL TEHNOLOGIC HOREA MARGHITA22-01-202408-04-2024
5DAVOICU OVIDIU-PAULLICEUL TEHNOLOGIC "CONSTANTIN BRÂNCUȘI" ORADEA05-02-202413-05-2024
Psihopedagogie_specială_P
#Fișă
vadidă
NumeUnitatea școlară Data inspecției 1Data inspecției 2
1DAARDELEAN MĂDĂLINA-DIANACENTRUL SCOLAR DE EDUCATIE INCLUZIVA ORIZONT ORADEA15-12-202301-04-2024
2DAAVRAM ANTONIA IOANACENTRUL JUDEȚEAN DE RESURSE ȘI ASISTENȚĂ EDUCAȚIONALĂ14-12-202325-03-2024
3DABOLOGA PAULACENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ CRISTAL ORADEA21-12-202322-04-2024
4DACERCEL RENATA-TEODORACENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ NR.1 ORADEA05-12-202315-04-2024
5DACHENDE ANDREEA DIANACENTRUL JUDEȚEAN DE RESURSE ȘI ASISTENȚĂ EDUCAȚIONALĂ11-01-202405-04-2024
6DACIOANCĂ SIMONACENTRUL SCOLAR DE EDUCATIE INCLUZIVA NR.1 ORADEA21-11-202329-02-2024
7DAKOVACS CORINA DANIELALICEUL TEHNOLOGIC SPECIAL NR.101-02-202418-04-2024
8DAMATYI GRETICENTRU JUDEŢEAN DE RESURSE ȘI ASISTENŢĂ EDUCAŢIONALĂ18-12-202320-03-2024
9DAMIHUȚA CRISTINA-ALEXANDRACENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ NR.1 ORADEA23-11-202327-02-2024
10DANEAG ADNANA MONALISALICEUL TEHNOLOGIC SPECIAL NR.1 ORADEA01-02-202418-04-2024
11DAPOP IOANACENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ NR.1 POPEȘTI07-12-202328-02-2024
12DAPOP NAOMI-CAMELIACENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ NR.1 ORADEA20-11-202301-03-2024
13DAPOPOVICI DIANACENTRUL SCOLAR DE EDUCATIE INCLUZIVA ORIZONT ORADEA23-01-202427-02-2024
14DASFERLE ALEXANDRA-CRISTINACENTRUL SCOLAR DE EDUCATIE INCLUZIVA CRISTAL ORADEA19-12-202323-04-2024
15DAȚIGAN RAFAELACENTRUL SCOLAR DE EDUCATIE INCLUZIVA BONITAS ORADEA07-12-202300-00-0000
PUERICULTOR - Limba maghiara
#Fișă
vadidă
NumeUnitatea școlară Data inspecției 1Data inspecției 2
1DAKASZONYI TAMARA GRETALICEUL TEORETIC PETOFI SANDOR SĂCUENI11-01-202416-04-2024
2DANAGY BIANKALICEUL TEORETIC PETOFI SANDOR SĂCUENI30-01-202409-04-2024
PUERICULTOR - Limba română
#Fișă
vadidă
NumeUnitatea școlară Data inspecției 1Data inspecției 2
1DAANDREI ADELA MIRELACREȘA ORADEA16-01-202409-04-2024
2DABAN CORINA-RALUCAGRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.1 ALEȘD12-11-202312-03-2024
3DABLAGA ALINACREȘA ORADEA18-01-202411-04-2024
4DABODNAR CARINA GEANINACREȘA ORADEA12-01-202418-04-2024
5DABONCE FLORICACREȘA ORADEA18-12-202323-05-2024
6DABURLEA ALINA FLORENTINACREȘA ORADEA06-02-202409-05-2024
7DABUZLE AMALIA-FLORINALICEUL TEHNOLOGIC FELIX SÂNMARTIN19-01-202420-05-2024
8DACONDREA ALEXANDRA DENISACREȘA ORADEA21-12-202305-03-2024
9DACONDREA ALEXANDRA DENISACREȘA ORADEA00-00-000000-00-0000
10DACRAINIC ANDREEA NICOLETACREȘA ORADEA28-11-202323-04-2024
11DADIDICI RALUCA-LOREDANACREȘA ORADEA23-01-202421-03-2024
12DADIMOFTIU ANDREACREȘA ORADEA12-12-202313-03-2024
13DAFARKAS LORENA-NATALIACREȘA ORADEA10-01-202416-05-2024
14DAJULA NATALIA MIHAELACREȘA ORADEA15-12-202304-04-2024
15DAMABDA EMANUELA LIGIACREȘA ORADEA22-01-202425-04-2024
16DAMARTA VIOLETACREȘA ORADEA17-01-202429-02-2024
17DAMATEI ȘTEFANIA MARGARETACREȘA ORADEA29-11-202303-04-2024
18DAMOGA BIANCA-MARIALICEUL TEHNOLOGIC FELIX SÂNMARTIN10-01-202417-05-2024
19DAMOISA DANA ROXANACREȘA ORADEA07-02-202415-05-2024
20DAMORTAN IOANA-MARIAȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 NUCET12-12-202309-04-2024
21DAOLTEANU FLORINAGRĂDINIŢA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.1 BEIUȘ06-12-202307-03-2024
22DAPOPA ANCA IOANAGRĂDINIŢA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.1 BEIUȘ08-12-202324-04-2024
23DASEICA ADRIANA LENUTACREȘA ORADEA19-01-202407-03-2024
24DATĂRCĂET SIMONA FLORINACREȘA ORADEA29-01-202416-02-2024
25DAȚEREC DIANA-ELENACREȘA ORADEA25-01-202414-05-2024
26DATOPAI OANA IRINACREȘA ORADEA11-12-202321-05-2024
Religie Reformată
#Fișă
vadidă
NumeUnitatea școlară Data inspecției 1Data inspecției 2
1DABARTA IMRE jrLICEUL TEORETIC PETOFI SANDOR SACUIENI08-02-202422-05-2024
Religie_ortodoxă_P
#Fișă
vadidă
NumeUnitatea școlară Data inspecției 1Data inspecției 2
1DAMAGDA NICOLAEȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 POMEZEU07-12-202300-00-0000
Religie_penticostală_P
#Fișă
vadidă
NumeUnitatea școlară Data inspecției 1Data inspecției 2
1DAGATEA ADRIAN-VALENTINLICEUL DE ARTE ORADEA14-12-202318-04-2024
Terapie educațională complexă și integrată
#Fișă
vadidă
NumeUnitatea școlară Data inspecției 1Data inspecției 2
1DACHIRILA EMOKE-CECILIACENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ BONITAS ORADEA22-01-202424-04-2024
Turism_și_servicii_P
#Fișă
vadidă
NumeUnitatea școlară Data inspecției 1Data inspecției 2
1DABOLDIS F. BIANCA-GEORGIANALICEUL TEHNOLOGIC FELIX ORADEA08-02-202418-04-2024
2DAGYULAY C P ADRIENCOLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA22-01-202408-04-2024