Sesiunea 2020-2022 - Inspecția specială Gradul didactic I - (Candidați care efectuează inspecția după depunerea lucrării metodico-științifice)
Educatoare - Limba Slovacă
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1Pothora AgnetaLiceul Teoretic „Gabriel Țepelea” Borod 24-05-201931-05-2021

xx xx xxxx

2020-2022
Limba Rromani
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1Vodă LaviniaȘcoala Gimnazială Nr. 12 Maguri Mun. Lugoj 31-05-2019

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2020-2022
Arte_vizuale_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1PETER CLAUDIA-ELENA LICEUL DE ARTE ORADEA

xx xx xxxx

03-03-2021

xx xx xxxx

2020-2022
Educație muzicală
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1Baghiu MonikaȘCOALA GIMNAZIALĂ KAZINCZY FERENC ȘIMIAN 02-04-201918-05-2021

xx xx xxxx

2020-2022
2Vescan Gabriela-MihaelaCOLEGIUL NAȚIONAL SAMUIL VULCAN BEIUȘ 23-05-201918-03-2021

xx xx xxxx

2020-2022
Educație Muzicală Specialiazată
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1Abrudan Lavinia DaliaLiceul de Arte Oradea 28-02-201918-02-2021

xx xx xxxx

2020-2022
2Tăutu AndreeaLiceul de Arte Oradea 18-04-201925-05-2021

xx xx xxxx

2020-2022
Educație muzicală specializată - canto
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1Beres Csilla - ErzsebetLiceul de Arte Oradea 20-02-201826-03-2019

xx xx xxxx

2020-2022
Educație plastică
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1Broizan Alina DumitrițaLiceul Greco Catolic „Iuliu Maniu” Oradea 12-04-201919-03-2020

xx xx xxxx

2020-2022
2Iepure Florina-SilviaPALATUL COPIILOR ȘI ELEVILOR ORADEA 14-05-201918-11-202026-01-2022 2020-2022
3Moldovan Oana-AlexandrinaColegiul Național Teodor Neș Salonta 04-04-201904-11-202010-12-2021 2020-2022
4Pinta Alina-MonicaPALATUL COPIILOR ȘI ELEVILOR ORADEA 10-04-201911-11-2020

xx xx xxxx

2020-2022
5POPOVICI MARIA DANIELALICEUL TEOLOGIC PENTICOSTAL BETEL ORADEA 16-04-201924-02-2021

xx xx xxxx

2020-2022
PEDAGOGIE MUZICALĂ
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1TOMUȚIU CORNEL TRAIANPALATUL COPIILOR ȘI ELEVILOR ORADEA 17-03-201716-03-201825-11-2021 2020-2022
CHIMIE
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1FĂRCUȚ CARMEN DANIELALiceul Tehnologic Nr.1 Valea lui Mihai

xx xx xxxx

11-04-2019

xx xx xxxx

2020-2022
Fizica
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1Goia Ioan FlorinLiceul Teoretic „Nicolae Jiga” Tinca 15-03-201903-03-2021

xx xx xxxx

2020-2022
FIZICĂ
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1LAZEA MIOARA ANCAColegiul National Avram Iancu Ștei

xx xx xxxx

31-05-2019

xx xx xxxx

2020-2022
ALIMENTATIE PUBLICA
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1POPA LAVINIA - CRISTINACOLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZUL ORADEA

xx xx xxxx

24-05-2019

xx xx xxxx

2020-2022
Contabilitate
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1Vieriu Constantin CristianColegiul Tehnic Unirea Ștei 14-05-201931-03-202125-11-2021 2020-2022
Discipline economice
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1Albert Emese-AndreaLICEUL TEOLOGIC ROMANO CATOLIC ”SZENT LASZLO” ORADEA 20-05-201920-04-2021

xx xx xxxx

2020-2022
Economic, Administrativ, Poștă
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1Paul Delia - LuminițaColegiul Economic „Partenie Cosma” Oradea

xx xx xxxx

16-03-2021

xx xx xxxx

2020-2022
Educație Tehnologică
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1Crețu Sorin-FlorinLiceul Teoretic „Lucian Blaga” Oradea 10-05-201917-05-2021

xx xx xxxx

2020-2022
2Mate TundeȘCOALA GIMNAZIALĂ KAZINCZY FERENC ȘIMIAN 20-05-201919-05-2021

xx xx xxxx

2020-2022
Electromecanică/Electrotehnică
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1Gligor-Malița Petru-DorinColegiul Tehnic „Traian Vuia” Oradea 08-05-2019

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2020-2022
2Moț AdrianColegiul Tehnic „Traian Vuia” Oradea 08-05-201926-02-2021

xx xx xxxx

2020-2022
Inginerie_Man_Alim_Publica_Agroturism_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1MIHĂEȘ G GHEORGHE VIOREL COLEGIUL TEHNIC IOAN CIORDAȘ BEIUȘ

xx xx xxxx

18-03-2021

xx xx xxxx

2020-2022
MARKETING
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1GIURGIU GABRIELACOLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU ROMAN ALEȘD

xx xx xxxx

01-03-202113-12-2021 2020-2022
Tranzacții internaționale
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1ȘTIOP ANAColegiul Economic PARTENIE COSMA Oradea

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2020-2022
Limba și Literatura română
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1Badea MariaLiceul Teoretic „Nicolae Jiga” Tinca

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2020-2022
2Caba Maria-IoanaȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 AVRAM IANCU 29-03-201904-03-2020

xx xx xxxx

2020-2022
3Ciorba Carmen - AngelicaȘcoala Gimnazială „Floare de Lotus” Sinmartin 04-05-201821-05-2021

xx xx xxxx

2020-2022
4Csorba VictoriaȘcoala gimnazială „Benedek Elek” Cetariu 22-02-201917-05-2021

xx xx xxxx

2020-2022
5Demeter PatriciaȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 SÂNNICOLAU ROMÂN 10-05-2019

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2020-2022
6Mocoi Flrica-feliciaLiceul Tehnologic Nr. 1 Salonta 19-12-201821-02-2020

xx xx xxxx

2020-2022
7Popa Ioana-AdrianaȘcoala Gimnazială Szacsvay Imre Oradea 18-12-201823-02-202126-11-2021 2020-2022
8Purdea Carmen VioletaȘcoala Gimnazială nr. 1 Petreu 09-04-2019

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2020-2022
9Sarca IoanaLiceul Greco Catolic „Iuliu Maniu” Oradea 17-05-201921-05-2021

xx xx xxxx

2020-2022
10Satmari RamonaȘcoala gimnazială nr. 1 Husasău de Tinca

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2020-2022
11Șinca TatianaȘcoala Gimnazială nr. 1 Lăzăreni

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2020-2022
12Suciu Elena-FlorentinaȘCOALA GIMNAZIALĂ ”BALASKO NANDOR” SĂLACEA 04-04-201917-03-2021

xx xx xxxx

2020-2022
13ȚiȚ Gabriela AndreaLiceul Tehnologic Sanitar „Vasile Voiculescu” Oradea 10-05-201927-05-2021

xx xx xxxx

2020-2022
Educatoare (educație incluzivă)
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1CIOCA ADRIANA-MARIACENTRULȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ NR. 1 ORADEA 23-05-201913-05-2021

xx xx xxxx

2020-2022
Învățător
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1Bealcovschi Mariana-VioricaCentrul Școlar de Educație Incluzivă „Orizont” Oradea 12-04-201912-05-2021

xx xx xxxx

2020-2022
Pedagogie
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1Sabău Carmen-AngelaCentrul Școlar de Educație Incluzivă „Orizont” Oradea 09-04-201928-01-2021

xx xx xxxx

2020-2022
Psihologie
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1Bendel BeataCentrul Județean de Resurse și Asistență Educațională 16-04-201924-03-2021

xx xx xxxx

2020-2022
2Boros GyörgyiCENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ CRISTAL ORADEA 17-04-201931-03-2021

xx xx xxxx

2020-2022
3Copăcian Aurelia-FlorinaCENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ CRISTAL ORADEA 13-03-201925-01-2021

xx xx xxxx

2020-2022
4Cozma AncaLiceul Tehnologic Special Nr. 1 Oradea 09-04-201920-04-2021

xx xx xxxx

2020-2022
5Ene Simion-DumitruLiceul Tehnologic Special Nr. 1 Oradea 23-05-201901-04-2021

xx xx xxxx

2020-2022
6Hărdălău LauraCentrul Școlar de Educație Incluzivă „Orizont” Oradea 28-02-201917-02-2021

xx xx xxxx

2020-2022
7Popa Daniela-TeodoraCentrul Județean de Resurse și Asistență Educațională 15-05-201928-01-2021

xx xx xxxx

2020-2022
8Șerfezi Ioana AureliaCENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ CRISTAL ORADEA 23-01-201925-03-2021

xx xx xxxx

2020-2022
9Simo - Ritter CsillaCJRAE Bihor Oradea 14-05-201808-05-2019

xx xx xxxx

2020-2022
10Szucs (Kovacs) KrisztinaCentrul Școlar de Educație Incluzivă „Bonitas” Oradea 21-03-201924-02-202110-12-2021 2020-2022
Psihologie_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1CABA MONICA CENTRU JUDEŢEAN DE RESURSE ȘI ASISTENŢĂ EDUCAŢIONALĂ

xx xx xxxx

18-03-2021

xx xx xxxx

2020-2022
2CRETU ALIN IOAN CENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAŢIE INCLUZIVĂ ORIZONT ORADEA

xx xx xxxx

05-11-2020

xx xx xxxx

2020-2022
3HĂLMĂGEAN DENISA CENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAŢIE INCLUZIVĂ ORIZONT ORADEA

xx xx xxxx

10-03-2020

xx xx xxxx

2020-2022
4SAUPE MIRELA BOGDANA CENTRU JUDEŢEAN DE RESURSE ȘI ASISTENŢĂ EDUCAŢIONALĂ

xx xx xxxx

29-03-2021

xx xx xxxx

2020-2022
Psihopedagogie specială
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1Ardelean Ana-IoanaCENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ CRISTAL ORADEA 15-05-201928-01-2021

xx xx xxxx

2020-2022
PSIHOPEDAGOGIE SPECIALĂ
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1HOȘTIUC PAULA-FLORICACENTRUL SCOLAR DE EDUCATIE INCLUZIVA NR.1 POPESTI

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2020-2022
Psihopedagogie specială
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1Paraschiv Simona RodicaCentrul Județean de Resurse și Asistență Educațională 20-05-2019

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2020-2022
2Scheck ZsuzsaCentrul Școlar de Educație Incluzivă „Orizont” Oradea 14-03-201904-03-2021

xx xx xxxx

2020-2022
3Szekely AnnamariaCentrul Școlar de Educație Incluzivă Nr. 1 Oradea 09-05-201925-02-202117-01-2022 2020-2022
Terapie educațională complexă și integrată
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1Kupe AnnaCENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ BONITAS ORADEA 28-03-2019

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2020-2022
Învățătoare - Limba Română
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1Lontiş FlorentinaȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 HOTAR 14-03-201924-03-2021

xx xx xxxx

2020-2022
Învățător - Limba Română
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1Bărcaș Laura-MariaȘCOALA GIMNAZIALĂ NICOLAE POPOVICIU BEIUȘ 07-03-201920-02-202007-12-2021 2020-2022
2Bondar Daciana-FlorinaLiceul Tehnologic Nr. 1 Dobrești 05-03-201918-02-202108-02-2022 2020-2022
3Borodan ValentinȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 Hotar 11-04-2019

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2020-2022
4Bradea Nadia Ana-MariaȘcoala Gimnazială nr. 1 Aușeu 01-03-201926-02-202115-12-2021 2020-2022
5Buzdugan Nicoleta-ElenaȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 2 TALPOȘ 21-05-2019

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2020-2022
6Cergheș Gabriela-AncaȘcoala Primară nr. 1 Pocola 28-02-201922-02-202111-01-2022 2020-2022
7CHIȘ LILIANALICEUL CU PROGRAM SPORTIV BIHORUL ORADEA 09-10-201912-02-202119-01-2022 2020-2022
8Ciuciu Alexandra IoanaLiceul Ortodox „Episcop Roman Ciorogariu” Oradea 20-03-201925-05-2021

xx xx xxxx

2020-2022
9Cohuț CorneliaLiceul Teoretic „Gabriel Țepelea” Borod 04-04-201911-06-2021

xx xx xxxx

2020-2022
10David Ioana-DanielaȘcoala Gimnazială Octavian Goga Oradea 03-04-201914-05-2021

xx xx xxxx

2020-2022
11Demian AnamariaȘcoala Gimnazială Octavian Goga Oradea

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2020-2022
12Drăgoi Sorin MariusLiceul Teoretic „Nicolae Jiga” Tinca

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2020-2022
13Fărcuț Daniela-FeliciaȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 BUDUREASA 19-04-201928-02-202003-02-2022 2020-2022
14FLONTA LIDIA DELIALICEUL TEOLOGIC PENTICOSTAL BETEL ORADEA 16-05-201925-03-202117-01-2022 2020-2022
15Gavriș MariaȘcoala Gimnazială Avram Iancu Oradea 02-04-2019

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2020-2022
16Gîrz AdrianaȘcoala Gimnazială Alexandru Roman Aușeu 15-03-201905-03-202107-12-2021 2020-2022
17Hoca Maria-DidinaLiceul Greco Catolic iuliu Maniu Oradea 06-03-2019

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2020-2022
18Lazăr Adriana-AmaliaȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 Hotar 21-05-201919-05-2021

xx xx xxxx

2020-2022
19Miclăuș IoanaȘcoala Gimnazială nr. 1 Brusturi 08-05-201920-05-2021

xx xx xxxx

2020-2022
20Muntean Mirela - ClaudiaȘcoala Gimnazială Nr. 1 Sânnicolau - Român 14-03-201811-05-2021

xx xx xxxx

2020-2022
21Pintea Adriana CameliaLiceul Greco Catolic „Iuliu Maniu” Oradea 27-03-201904-12-2020

xx xx xxxx

2020-2022
22Piscoi Anda DoraȘcoala Gimnazială Nr. 1 Nojorid 05-04-201918-12-2020

xx xx xxxx

2020-2022
23Pituț Ana Maria LuciaȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 BUDUREASA 17-05-201921-05-2021

xx xx xxxx

2020-2022
24Pop LidiaȘcoala Gimnazială Avram Iancu Oradea 01-02-201907-02-2020

xx xx xxxx

2020-2022
25Rus Ioana-MarianaȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 DIOSIG 14-05-2019

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2020-2022
26Sava Florina-DianaColegiul Național Teodor Neș Salonta 09-04-201910-03-2020

xx xx xxxx

2020-2022
27Sicoe Monica-DacianaȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 2 TALPOȘ 04-04-201913-02-202021-12-2021 2020-2022
28Suciu AngelicaLiceul Ortodox „Episcop Roman Ciorogariu” Oradea 19-03-201910-03-2020

xx xx xxxx

2020-2022
ÎNVĂȚĂTORI LB. ROMÂNĂ
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1BULZAN ȘTEFANIAȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 OLCEA

xx xx xxxx

10-05-2018

xx xx xxxx

2020-2022
2IANC FLORINAȘCOALA PRIMARĂ NR.1 TELECHIU

xx xx xxxx

31-05-2018

xx xx xxxx

2020-2022
3NEGRUȚIU MARIAȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 2 TILECUȘ

xx xx xxxx

28-05-2021

xx xx xxxx

2020-2022
4OLȘAC MILCAȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 2 BOGEI

xx xx xxxx

20-03-201918-01-2022 2020-2022
Limba și Literatura română
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1Suciu Diana SiminaȘCOALA GIMNAZIALĂ KAZINCZY FERENC ȘIMIAN 28-05-201912-03-2021

xx xx xxxx

2020-2022
Religie ortodoxă
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1Ardelean Mariana-FlorinaLiceul Teoretic Constantin Șerban Aleșd 06-03-2019

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2020-2022
2Ciuhandu Florentin-IonelȘcoala Gimnazială nr. 1 Roșia 23-05-2019

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2020-2022
3Popa Laura MargaretaȘcoala Gimnazială Zelk Zoltan Valea lui Mihai 29-05-201921-05-2021

xx xx xxxx

2020-2022
4Sabău Gheorghe-GabrielȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 OLCEA 22-05-2019

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2020-2022
5Șipoș Alina-IoanaȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 ABRAM 28-03-201913-11-2020

xx xx xxxx

2020-2022
6Țig AlinColegiul Național Teodor Neș Salonta 05-04-201902-03-2021

xx xx xxxx

2020-2022
RELIGIE ORTODOXĂ
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1ZIFCEAC FLORICA MONICAȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 OLCEA

xx xx xxxx

29-05-2019

xx xx xxxx

2020-2022
Religie penticostală
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1Lăzău Florina-NicoletaȘcoala Gimnazială AUREL POP Oșorhei 21-05-201912-03-2021

xx xx xxxx

2020-2022
Religie reformată
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1NAGY ILONA-ANNAȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 DIOSIG 02-04-201931-05-2021

xx xx xxxx

2020-2022
Religie reformata
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1Nagy Ilona-AnnaȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 DIOSIG 02-04-2019

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2020-2022
Religie_ortodoxă_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1PAINA SORIN ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 TĂRIAN

xx xx xxxx

18-05-2021

xx xx xxxx

2020-2022
Teologie refoemată
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1Ghitea-Szabo Julia ZsuzsannaȘcoala Gimnazială „Szalardi Janos” Sălard 26-03-2019

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2020-2022
Limba și literatura maghiară
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1Agoston Palko EmeseCOLEGIUL NAȚIONAL MIHAI EMINESCU ORADEA 16-04-201904-03-2021

xx xx xxxx

2020-2022
2Balint Beata LiviaȘcoala Gimnazială Dimitrie Cantemir Oradea 05-04-201907-05-2021

xx xx xxxx

2020-2022
3Ciorba KrisztinaȘcoala Gimnazială Gáspár András Biharia 14-05-201908-03-2021

xx xx xxxx

2020-2022
4Demeter Emoke - CsillaLiceul Teoretic „Ady Endre” Oradea 10-05-201812-04-2019

xx xx xxxx

2020-2022
5MADOS ANDREALICEUL DE ARTE ORADEA 29-03-201918-05-2021

xx xx xxxx

2020-2022
6NAGY ÉvaȘCOALA GIMNAZIALĂ "ZELK ZOLTÁN" VALEA LUI MIHAI 16-05-201914-05-2021

xx xx xxxx

2020-2022
7Székely EditȘcoala Gimnazială Miskolczi Karoly Mișca

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2020-2022
EDUCATOARE
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1DUME MARIA GEORGETALICEUL TEHNOLOGIC NR. 1 DOBREȘTI 23-03-201718-04-2018

xx xx xxxx

2020-2022
2TOMA MIRABELA ALEXANDRAG.P.P. TOLDI SALONTA

xx xx xxxx

02-12-2020

xx xx xxxx

2020-2022
Educatoare - Limba Română
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1Abrudan Diana MariaGRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 28 ORADEA 16-04-201925-11-2020

xx xx xxxx

2020-2022
2Bere Oltița-ElenaGRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 34 ORADEA 07-03-201903-12-2020

xx xx xxxx

2020-2022
3Berindea Paula MihaelaGRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 28 ORADEA 15-03-201925-11-2020

xx xx xxxx

2020-2022
4Bîte FeliciaGrădinița cu Program Prelungit Nr. 25 Oradea 06-03-201928-02-2020

xx xx xxxx

2020-2022
5Boroș Alina-CristinaȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 COCIUBA MARE 21-03-201924-11-202003-12-2021 2020-2022
6Brăinaș Daniela MonicaLiceul Greco Catolic „Iuliu Maniu” Oradea 19-03-201923-11-2020

xx xx xxxx

2020-2022
7Burcău Adina-MădălinaGRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT „TOLDI” SALONTA 08-05-201907-12-2020

xx xx xxxx

2020-2022
8Chis LauraȘcoala Gimnazială „Floare de Lotus” Sânmartin 07-03-201917-11-2020

xx xx xxxx

2020-2022
9Ciocluț Valeria-MirelaȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 OLCEA 04-04-201926-11-2020

xx xx xxxx

2020-2022
10Coborzan Lavinia-ManuelaGrădinița cu Program Prelungit Nr. 56 Oradea 12-03-201926-11-2020

xx xx xxxx

2020-2022
11Creț Adriana IoanaGrădinița cu Program Prelungit Nr. 25 Oradea 31-01-201902-03-2020

xx xx xxxx

2020-2022
12Ghiulai Alexandra-IrinaLiceul Don Orione Oradea 21-02-201925-05-2021

xx xx xxxx

2020-2022
13Heredea Loredana GeorgianaGrădinița cu Program Prelungit Nr. 25 Oradea 04-04-201906-11-2020

xx xx xxxx

2020-2022
14Hora Carmen DanielaȘcoala Gimnazială „Floare de Lotus” Sânmartin 21-02-201903-12-2020

xx xx xxxx

2020-2022
15Hossu Diana-AlinaLiceul Greco Catolic iuliu Maniu Oradea 03-04-201915-12-202026-01-2022 2020-2022
16Jurcan Lavinia GeorgetaLiceul Teoretic „Lucian Blaga” Oradea 21-03-201904-03-2020

xx xx xxxx

2020-2022
17Malița FeliciaȘcoala Primară nr. 1 Pocola 09-04-201929-01-202107-12-2021 2020-2022
18Mihoc Anca MarinelaȘcoala Gimnazială Nr. 11 Oradea 18-04-2019

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2020-2022
19Moale Manuela-AncaȘcoala Gimnazială „Oltea Doamna” Oradea 20-03-201910-11-2020

xx xx xxxx

2020-2022
20Morgovan Liana NuțicaȘcoala Gimnazială Nestor Porumb Tulca 04-04-201903-12-202006-12-2021 2020-2022
21Mureșan Anca CristinaLiceul Greco Catolic „Iuliu Maniu” Oradea 28-02-2019

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2020-2022
22Nica Emilia-DacianaȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 SĂLIȘTE DE VAȘCĂU 26-03-201918-11-202017-12-2021 2020-2022
23Petruș Paula-IoanaLiceul Teoretic „Gabriel Țepelea” Borod 19-03-201902-12-202014-01-2022 2020-2022
24Pintiuță Ioana MirelaȘcoala Gimnazială Nr. 11 Oradea 16-04-2019

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2020-2022
25Pop-Dobra Iulia-ZamfiraȘcoala Gimnazială „Viorel Horj” Drăgănești 08-05-201905-11-2020

xx xx xxxx

2020-2022
26Simuțiu EsteraLiceul Teologic Baptist „Emanuel” Oradea 23-10-2018

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2020-2022
27Templeu Cristina-AndreaȘcoala gimnazială „Geirgiu Popa” Cîmpani 21-02-201926-11-2020

xx xx xxxx

2020-2022
28Tirla Ioana-AndreeaȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 POMEZEU 26-03-201919-11-2020

xx xx xxxx

2020-2022
29Zoț Florina SimonaGrădinița cu Program Prelungit Nr. 25 Oradea 15-03-201909-11-2020

xx xx xxxx

2020-2022
Învățător - Limba Română
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1Morong AnamariaLiceul Teoretic „Gabriel Țepelea” Borod 15-04-201925-05-2021

xx xx xxxx

2020-2022
Matematică
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1Ardelean Valentina MariaȘcoala Gimnazială Nr. 1 Hidișelu de Sus 28-05-201917-12-2020

xx xx xxxx

2020-2022
2Boros KatalinLICEUL TEOLOGIC ROMANO-CATOLIC SZENT LÁSZLÓ ORADEA 08-03-201918-02-202119-01-2022 2020-2022
3Groza Lavinia-VioletaȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 BUTANI 18-03-201914-05-202109-02-2022 2020-2022
4Ile Cristina-MarnaȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 OLCEA 05-03-201902-03-202114-12-2021 2020-2022
MATEMATICĂ
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1JURCUȚ ALEXANDRA-IOANALICEUL TEHNOLOGIC NR. 1 DOBREȘTI

xx xx xxxx

18-01-2019

xx xx xxxx

2020-2022
Matematică
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1Oros Ioana-MariaLiceul Teoretic Constantin Șerban Aleșd 20-03-201921-01-202125-01-2022 2020-2022
2Popa Laura-FloriciaLiceul Tehnologic Nr. 1 Dobrești

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2020-2022
3Szasz EdinaȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 TĂMĂȘEU 02-04-2019

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2020-2022
4SZATMARI ESZTERȘcoala Gimnazială nr. 1 Rieni

xx xx xxxx

21-05-2021

xx xx xxxx

2020-2022
Matematică_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1MIHES MARIUS IONUT ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 CĂLUGĂRI

xx xx xxxx

11-05-2021

xx xx xxxx

2020-2022
Limba engleză
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1Filip DIANA-FLORINAȘCOALA GIMNAZIALĂ IOSIF VULCAN HOLOD 13-03-201905-11-2020

xx xx xxxx

2020-2022
2Gaie Mihaela MariaLiceul de Arte Oradea 11-04-201913-05-2021

xx xx xxxx

2020-2022
3Goman Elisabeta-RozaliaȘcoala Gimnazială „Gâlgău Iosif” Păgaia 15-05-2019

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2020-2022
LIMBA ENGLEZĂ
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1KOSZTA GYONGYI KINGALICEUL REFORMAT „LORANTFY ZSUZSANNA” ORADEA

xx xx xxxx

16-05-201828-01-2022 2020-2022
2KOZMA-CZINTOS FELICIA-LAURAȘCOALA GIMNAZIALĂ „Dr. BALASI JOZSEF” CURTUIȘENI

xx xx xxxx

20-02-201906-12-2021 2020-2022
Limba engleză
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1Lazăr Gabriela-EmiliaCOLEGIUL TEHNIC NR. 1 VADU CRIȘULUI 05-04-201925-03-2021

xx xx xxxx

2020-2022
2Leahu Lăcărmioara-MariaLiceul Teoretic Constantin Șerban Aleșd

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2020-2022
3Lucaci TeodoraColegiul Național Teodor Neș Salonta 24-05-201928-05-2021

xx xx xxxx

2020-2022
4Monenciu Ioana MarinaColegiul Tehnic „Alexandru Roman” Aleșd 04-04-201927-01-2021

xx xx xxxx

2020-2022
5Pop CristinaȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 Hotar 08-05-201926-03-2021

xx xx xxxx

2020-2022
6Roiti Paula TeodoraȘcoala Gimnazială Zelk Zoltan Valea lui Mihai

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2020-2022
7Rotar Monica-SimonaȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 SÂNNICOLAU ROMÂN 30-05-201920-05-2021

xx xx xxxx

2020-2022
8Solak IldikoȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 AVRAM IANCU 26-03-201927-02-2020

xx xx xxxx

2020-2022
9Suciu Silviana-GeorgetaȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 BUTANI 04-04-201920-05-2021

xx xx xxxx

2020-2022
10Szabó-Hais PeterLiceul Tehnologic Nr. 1 Cadea 10-05-2018

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2020-2022
11Tóth Annamaria-ErikaȘcoala Gimnazială Szacsvay Imre Oradea

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2020-2022
12Varabecz MonikaLICEUL TEOLOGIC ROMANO CATOLIC ”SZENT LASZLO” ORADEA 23-05-2019

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2020-2022
13VARABECZ MÓNIKALICEUL TEOLOGIC ROMANO-CATOLIC SZENT LÁSZLÓ ORADEA

xx xx xxxx

26-05-2021

xx xx xxxx

2020-2022
Limba franceză
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1Fustos Ramona-AdrianaLiceul Teoretic „Nicolae Jiga” Tinca 09-04-201914-05-2021

xx xx xxxx

2020-2022
2Füstös Anca-AureliaColegiul Național Teodor Neș Salonta 25-02-201911-05-2021

xx xx xxxx

2020-2022
3Geczi-Malon Ramona-MariaCOLEGIUL TEHNIC NR. 1 VADU CRIȘULUI 10-04-201905-11-2020

xx xx xxxx

2020-2022
4Nojea AncuţaCOLEGIUL TEHNIC NR. 1 VADU CRIȘULUI 09-04-201904-11-2020

xx xx xxxx

2020-2022
5Sârbu Simona-ElaȘcoala Gimnazială Puiu Sever Ineu

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2020-2022
Limba germana
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1Faragó EnikőLiceul Reformat Lorántffy Zsuzsanna 29-05-201905-11-2020

xx xx xxxx

2020-2022
2Peic Anca-GabrielaLiceul Teoretic „Lucian Blaga” Oradea 10-05-201914-05-202103-12-2021 2020-2022
3Raț IldikoLiceul Tehnologic nr. 1 Dobrești 22-03-201905-03-2021

xx xx xxxx

2020-2022
4Unterlender-Merai AndreaȘcoala Gimnazială Dimitrie Cantemir Oradea 17-05-201924-02-202108-12-2021 2020-2022
Limba germană modernă_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1PEIC ANCA - GABRIELA COLEGIUL NAȚIONAL "IOSIF VULCAN" ORADEA

xx xx xxxx

xx xx xxxx

03-12-2021 2020-2022
BIOLOGIE
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1BURSAȘIU DENISA DIANAȘcoala Gimnazială Nr. 1 Remetea

xx xx xxxx

25-05-2021

xx xx xxxx

2020-2022
2Fernea Bianca AmarantaLiceul greco catolic Oradea 15-03-201913-05-2021

xx xx xxxx

2020-2022
3Gruie Daniela-MariaLiceul Tehnologic Nr. 1 Dobrești 21-05-201918-05-2021

xx xx xxxx

2020-2022
4Hărăguș Isabela VioricaLiceul Ortodox „Episcop Roman Ciorogariu” Oradea 07-03-201910-05-2021

xx xx xxxx

2020-2022
5Kis EvaȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 BUDUSLĂU 29-05-201926-05-2021

xx xx xxxx

2020-2022
6Popa Florentina LauraȘcoala Gimnazială Nr. 1 Curățele

xx xx xxxx

11-12-2018

xx xx xxxx

2020-2022
7Pupe Alina DorinaLiceul Greco Catolic „Iuliu Maniu” Oradea 29-03-201920-05-202114-12-2021 2020-2022
8Ursache GabriellaȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 CHIȘLAZ 21-02-201904-02-202020-01-2022 2020-2022
Biologie_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1AVRAM ANCA FLORENTINA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 DRĂGEȘTI

xx xx xxxx

11-03-2021

xx xx xxxx

2020-2022
Filosofie
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1JAKAB GABOR-ZOLTANCOLEGIUL NAȚIONAL MIHAI EMINESCU ORADEA

xx xx xxxx

28-05-2021

xx xx xxxx

2020-2022
Filosofie, logică și argumentare
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1Igaș-Vid MihaiColegiul Național Iosif Vulcan Oradea 25-02-201922-02-2021

xx xx xxxx

2020-2022
Geografie
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1Bochiș LiviuPALATUL COPIILOR ȘI ELEVILOR ORADEA 28-05-201926-02-2020

xx xx xxxx

2020-2022
2Cotrău Ancuța VioletaȘcoala Gimnazială nr. 1 Finiș 29-03-201926-02-2021

xx xx xxxx

2020-2022
3Gavrilaș Romina MirelaColegiul Tehnic Alexandru Roman Aleșd 21-03-2019

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2020-2022
4Manolache Ioana-FlorinaȘcoala Gimnazială nr. 1 Sîmbăta 09-04-201906-03-2020

xx xx xxxx

2020-2022
5MODOG DANIELAȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 AȘTILEU

xx xx xxxx

20-03-2019

xx xx xxxx

2020-2022
6Noja-Duma Raluca-MargaretaLiceul Tehnologic Nr. 1 Suplacu de Barcău 21-05-201913-05-2021

xx xx xxxx

2020-2022
7Soca Florina-GetaLiceul Tehnologic Nr. 1 Dobrești 02-04-201903-03-2020

xx xx xxxx

2020-2022
8SOKI LORANDCOLEGIUL NAȚIONAL MIHAI EMINESCU ORADEA

xx xx xxxx

20-11-2019

xx xx xxxx

2020-2022
9Tatár Katalin KrisztinaȘcoala Gimnazială Zelk Zoltan Valea lui Mihai

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2020-2022
Istorie
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1Bujorean EmanuelȘcoala Gimnazială

xx xx xxxx

11-02-2020

xx xx xxxx

2020-2022
2Ciorba CristianLiceul de Arte Oradea 15-05-201918-05-2021

xx xx xxxx

2020-2022
3Ciotea Andreea-MarianaȘcoala gimnazială „Geirgiu Popa” Cîmpani

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2020-2022
4CRECAN ANAMRIA MELANIAȘcoala Gimnazială nr. 1 Tarcea 17-05-201926-05-2021

xx xx xxxx

2020-2022
5DRĂGOI SORIN-MARIUSLICEUL TEORETIC NICOLAE JIGA TINCA 14-05-201925-02-2020

xx xx xxxx

2020-2022
6Patca Cosmin-IonuțColegiul Național „Octavian Goga” Marghita 08-03-201916-12-2020

xx xx xxxx

2020-2022
7Pop IonelLiceul Teoretic „Nicolae Jiga” Tinca 07-05-201919-03-202114-12-2021 2020-2022
8Suciu Ioan - NicolaeLiceul Teoretic „Gabriel Țepelea” Borod

xx xx xxxx

27-05-2021

xx xx xxxx

2020-2022
9Tileagă AdrianȘcoala Gimnazială Nr. 1 Ceica 08-05-2018

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2020-2022
Istorie_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1MORAR ION DANIEL ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 SÎNTANDREI

xx xx xxxx

14-05-2021

xx xx xxxx

2020-2022
Managementul afacerii
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1Marincean Dan-AndreiColegiul Tehnic „Traian Vuia” Oradea 19-03-2019

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2020-2022
Socio-umane
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1Țiplea Roxana GeorgianaColegiul Tehnic „Constantin Brâncuși” Oradea 20-05-201924-05-202108-12-2021 2020-2022
Educație Fizică și Sport
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1ANTON ANTONIO FLORINLICEUL TEHNOLOGIC AGROINDUSTRIAL TAMÁSI ÁRON BORȘ 14-05-201911-02-2020

xx xx xxxx

2020-2022
2Boto TeodorȘcoala Gimnazială nr. 1 Aușeu 10-05-201930-03-2021

xx xx xxxx

2020-2022
3Fele SándorȘcoala Gimnazială Zelk Zoltan Valea lui Mihai 01-04-201917-05-2021

xx xx xxxx

2020-2022
4Igna Denis-DariusColegiul Tehnic „Mihai Viteazul” Oradea 30-05-2019

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2020-2022
5Iova Bogdan FlorinȘcoala Gimnazială Dimitrie Cantemir Oradea 08-05-201931-03-2021

xx xx xxxx

2020-2022
6Lakatos-Dienes JanosȘCOALA GIMNAZIALĂ KAZINCZY FERENC ȘIMIAN 16-05-201918-05-2021

xx xx xxxx

2020-2022
7Lukacs Norbert CsabaLICEUL TEOLOGIC RAMONA CATOLIC ”SZENT LASZLO” ORADEA 20-05-2019

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2020-2022
EDUCAȚIE FIZICĂ ȘI SPORT
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1LUNG CRISTINAL.P.S. BIHORUL ORADEA

xx xx xxxx

28-05-2021

xx xx xxxx

2020-2022
Educație Fizică și Sport
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1Madar Florin-NicușorȘcoala Gimnazială Puiu Sever Ineu

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2020-2022
2Man Adrian NicolaeȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 BUNTEȘTI 23-05-201928-05-2021

xx xx xxxx

2020-2022
3Morar Viorel-MariusȘcoala Gimnazială nr. 1 Aușeu 14-05-201917-05-2021

xx xx xxxx

2020-2022
4Moza Valeria-FlorinaLiceul Tehnologic Nr. 1 Dobrești 28-02-201921-02-2020

xx xx xxxx

2020-2022
5Olteanu Anamaria-LauraȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 COCIUBA MARE 17-05-201922-01-2021

xx xx xxxx

2020-2022
6Popescu MariusColegiul Național Teodor Neș Salonta 24-05-201921-05-2021

xx xx xxxx

2020-2022
7Rus Adrian-FlorinȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 TILEAGD 18-03-201901-04-2021

xx xx xxxx

2020-2022
EDUCAȚIE FIZICĂ ȘI SPORT
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1Sala Andrada - NarcisaColegiul Național Onisifor Ghibu Oradea

xx xx xxxx

20-05-2021

xx xx xxxx

2020-2022
Educație Fizică și Sport
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1Satmari Sorin-CătălinLiceul Teoretic „Lucian Blaga” Oradea 22-05-201928-05-2021

xx xx xxxx

2020-2022
2Șoit Răzvan-MihaiLiceul Teoretic Constantin Șerban Aleșd 16-05-201907-05-2021

xx xx xxxx

2020-2022
3SZILÁGYI BEÁTA-ADRIENNȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 DIOSIG 19-03-2019

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2020-2022
4Szilagyi Beata-AdriennȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 DIOSIG

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2020-2022
5Tamba MariusȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 AVRAM IANCU

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2020-2022
Educație_fizică_și_sport_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1LAZEA R. CRISTINA ALINA LICEUL TEORETIC NICOLAE JIGA TINCA

xx xx xxxx

28-05-2021

xx xx xxxx

2020-2022
2TURLA ADRIANA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 CHIJIC

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2020-2022
3VARNA NICOLAE CRISTIAN LICEUL GRECO-CATOLIC "IULIU MANIU" ORADEA

xx xx xxxx

10-03-2021

xx xx xxxx

2020-2022
Educatoare - Limba Maghiară
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1Csato TimeaȘcoala Gimnazială „Szalardi Janos” Sălard 26-03-201930-03-2021

xx xx xxxx

2020-2022
2Elek GyongyikeȘcoala Gimnazială „Szalardi Janos” Sălard 13-03-201924-02-2021

xx xx xxxx

2020-2022
3FAZEKAS ZSUZSANNA ŞCOALA GIMNAZIALĂ "SZENT ISTVÁN" SÂNIOB

xx xx xxxx

21-05-2021

xx xx xxxx

2020-2022
4Kovacs Edith-KingaLICEUL TEHNOLOGIC AGROINDUSTRIAL TAMÁSI ÁRON BORȘ 07-03-201904-11-2020

xx xx xxxx

2020-2022
5Kovacs OrsolyaȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 DIOSIG 15-05-201918-11-2020

xx xx xxxx

2020-2022
6Roff Timea-MelindaLICEUL TEOLOGIC ROMANO CATOLIC ”SZENT LASZLO” ORADEA 13-03-201920-05-2021

xx xx xxxx

2020-2022
7Sarkany (Czirjak) BeataLICEUL TEHNOLOGIC AGROINDUSTRIAL TAMÁSI ÁRON BORȘ 03-04-201904-11-202013-12-2021 2020-2022
8Vajna Agnes-RozaliaLICEUL TEOLOGIC ROMANO CATOLIC ”SZENT LASZLO” ORADEA 20-03-201913-05-2021

xx xx xxxx

2020-2022
Învățător - Limba Maghiară
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1Biro ElisabetaLICEUL TEHNOLOGIC AGROINDUSTRIAL TAMÁSI ÁRON BORȘ 17-04-201905-11-2020

xx xx xxxx

2020-2022
2Dónáth RenátaȘcoala Gimnazială Gáspár András Biharia 02-04-201912-11-2020

xx xx xxxx

2020-2022
3Helmeczi Andrea-TimeaLiceul Tehnologic Nr. 1 Suplacu de Barcău 23-01-201921-10-202017-12-2021 2020-2022
4MIHUȚ TIMEAȘcoala Gimnazială Szacsvay Imre Oradea 15-02-201914-05-2021

xx xx xxxx

2020-2022
5Modi Apolka-BlankaLICEUL TEOLOGIC ROMANO CATOLIC ”SZENT LASZLO” ORADEA 15-04-201916-02-202109-12-2021 2020-2022
6Nagy Anett MariaȘcoala Gimnazială nr. 1 Petreu 06-05-201917-11-202016-12-2021 2020-2022
7Nagy Kinga-AmaliaȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 Hotar 11-04-201909-11-2020

xx xx xxxx

2020-2022
8Petyár ÁgnesȘcoala Gimnazială Szacsvay Imre Oradea 16-05-201926-11-2020

xx xx xxxx

2020-2022
9VÉKONY KATALINȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 DIOSIG 17-05-2019

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2020-2022
ÎNVĂȚĂTORI LB. MAGHIARĂ
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1FENESI ANNAMÁRIAȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 FINIȘ

xx xx xxxx

19-11-202020-01-2022 2020-2022
INFORMATICĂ
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1BICA ANDREA

xx xx xxxx

18-05-2021

xx xx xxxx

2020-2022