Gradul II sesiunea 2019-2021
Învățător - Limba Slovacă
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1CucuraAncaȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 ȘINTEU 23-05-2019ARDELEAN REGHINA RAMONA
Educație Fizică și Sport
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1CândeaAdriana-DorinaȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 CĂBEȘTI 30-11--0001POPA BOTA IOAN
2CiobrișGeorge-HoriaȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 SĂLIȘTE DE VAȘCĂU 29-03-2019IORDACHE BOGDAN
3CorașAmanda-IoanaȘcoala Gimnazială „Viorel Horj” Drăgănești 20-05-2019POPA BOTA IOAN
4DumitrescuConstantin-GabrielȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 TĂUTEU 00-00-000CIUPE AUGUSTIN
5HalaszFranciscȘcoala Gimnazială Nr. 1 Uileacul de Beiuș 10-05-2019POPA BOTA IOAN
6IanoPaula-GeorgianaPALATUL COPIILOR ȘI ELEVILOR ORADEA 25-02-2019Călin HOȚUPAN
7IllésDániel-ZsoltLICEUL CU PROGRAM SPORTIV BIHORUL ORADEA 26-03-2019Călin HOȚUPAN
8LădarRăzvan-FlorinȘcoala Gimnazială nr. 1 Vîrciorog 21-05-2019MOISIN SEBASTIAN
9MarghițașDan-IonuțLiceul Teoretic Nr. 1 Bratca 02-04-2019MOISIN SEBASTIAN
10MoldovanAdriana-NastasiaLICEUL CU PROGRAM SPORTIV BIHORUL ORADEA 23-05-2019MARINĂU DANIELA
11MurguGrațian GheorgheȘcoala Gimnazială nr. 1 Cefa 15-03-2019PIRTEA IOAN
12OlteanuDorian - GeorgeȘcoala Gimnazială Nr.1 Lăzăreni 30-11--0001
13RomoceaVictor-CălinȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 RĂBĂGANI 11-04-2019JUDEA MARIUS LADISLAU
14TarrAlexisȘcoala Gimnazială Nr. 11 Oradea 18-04-2019MARINĂU DANIELA
Educație_fizică_și_sport_P
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1DURGHEU ALIN-VIORELLICEUL TEHNOLOGIC "FELIX" SÂNMARTIN 30-11--0001
Educație muzicală
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1ArendașNicoleta-ClaudiaLiceul Don Orione Oradea 07-05-2019ȚÂMPU NICOLETA
2KövendiÉva-BarbaraLiceul Reformat Lorántffy Zsuzsanna 16-05-2019FEHER ARTHUR
3SalaPaul-FlorinLiceul Tehnologic Nr. 1 Popești 13-03-2019OPRESCU DANA MARIA
Educație Muzicală Specialiazată
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1Ionoi PerețAlexandra MariaLiceul de Arte Oradea 04-04-2019ZAHA ALINA STELA LUMINIȚA
2RethiBrigitta EvaLiceul de Arte Oradea 28-03-2019OPRESCU DANA MARIA
Educație plastică
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1FaurTabitaLiceul Teologic Baptist „Emanuel” Oradea 14-05-2019NEGRU EMILIA
2GaleMihaela-FloricaȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 OLCEA 00-00-000
3NemeșIoana-MariaLiceul Tehnologic Nr. 1 Suplacu de Barcău 16-05-2019Mircea BOTOG
Chimie
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1AlbSanda-NelicaȘcoala gimnazială NICOLAE POPOVICIU Beiuș 10-04-2019Silviu TORJOC
Fizică
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1SzeghalmiAttilaLICEUL TEHNOLOGIC AGROINDUSTRIAL TAMÁSI ÁRON BORȘ 00-00-000
Agricultură-Horticultură
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1TodericiLoredana RamonaLiceul Tehnologic Nr. 1 Salonta 02-04-2019GOINA AURICA
Alimentație publica
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1SicoeGabriela-AdrianaColegiul Tehnic „Mihai Viteazul” Oradea 01-04-2019COTCA ALINA
Economic Administrativ
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1CadarElena-OtiliaColegiul Tehnic „Mihai Viteazul” Oradea 21-05-2019VAȘADI MARIOARA
Estetică și igiena corpului omenesc
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1FodorRodica-DorinaColegiul Tehnic „Traian Vuia” Oradea 10-04-2019ȘANDOR MARIANA
HORTICULTURA
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1BUNTAEDITHPALATUL COPIILOR ȘI ELEVILOR ORADEA 30-11--0001
Industrie alimentară
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1GavraFlorentina RamonaColegiul Tehnic Mihai Viteazul Oradea 09-05-2019FILIP MARINELA
2Ruska-BandaAnișoara-CameliaLiceul Tehnologic Nr. 1 Salonta 23-05-2019FILIP MARINELA
Mecanică
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1ThalmeinerZoltanLiceul Reformat „Lorantffi Zsuzsanna” Oradea 07-05-2018Derzsi Juditha
Turism
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1AxinteAnamaria-LianaColegiul Tehnic „Traian Vuia” Oradea 26-03-2019ARDELEAN SIMONA
Limba și Literatura română
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1BădărăIoana AnetaȘcoala Gimnazială Zelk Zoltan Valea lui Mihai 00-00-000
2BancAlina-GabrielaLiceul Teoretic Nr. 1 Bratca 04-04-2019TREMPE IOANA
3BarnaOana-MihaelaLiceul Tehnologic HOREA Marghita 00-00-000
Limba și Literatura Română
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1BlajClaudia - ValeriaȘcoala Gimnazială Nr. 1 Tarcea 28-03-2018Furău Marioara
Limba și Literatura română
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1BoldișAlexandra-IoanaȘcoala Gimnazială Puiu Sever Ineu 27-03-2019TĂTAR RAMONA
2BorodanTeodora-MariaȘcoala Gimnazială nr. 1 Mădăras 10-05-2019DUMITER GABRIELA
3CreţMădălinaLiceul Tehnologic Nr. 1 Popești 00-00-000
4DanRaluca-MirelaȘcoala Gimnazială nr. 1 Vîrciorog 15-05-2019TĂTAR RAMONA
5GurăuGeorgianaLiceul Tehnologic Nr. 1 Popești 00-00-000
6LengyelOana-LarisaColegiul Național Avram Iancu Ștei 26-03-2019Diana POPA
7LucaciLoredana-LeontinaȘcoala Gimnazială nr. Vârciorog 05-04-2019DUMITER GABRIELA
Limba și Literatura Română
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1LucaciuMaria - BeatriceȘcoala Gimnazială Nr. 1 Drăgești 20-03-2018Diana POPA
Limba și Literatura română
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1LUCACIUMARIA BEATRICEȘcoala Gimnazială nr. 1 Drăgești 00-00-000
2Pop-BlagaBinca-EvaȘcoala Gimnazială nr. 2 Bogei 29-03-2019DAT IOANA
3RajnaGretaȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 BALC 15-03-2019DAT IOANA
4SecarăAndradaȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 CEICA 27-05-2019CREȚIU FLORICA
Educatoare
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1BekeCarmen-IulianaCentrul Școlar de Educație Incluzivă Nr. 1 Popești 29-03-2019DENES MELINDA ANDREA
2CiocaAdriana MariaCentrul Școlar de Educație Incluzivă Nr. 1 Oradea 00-00-000
Educatoare - Limba Română
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1MedanMihaelaLiceul Tehnologic nr. 1 Popesti 26-04-2018Bențe Camelia Maria
Psihologie
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1HosuAdina IoanaCentrul Județean de Resurse și Asistență Educațională 23-01-2019ONICA MONICA ALINA
2PușcașDana - MariaCSEI „Cristal” Oradea 02-03-2018Erdeli Elena Maria
PSIHOLOGIE
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1RĂTEANIMOLACENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ ”BONITAS” ORADEA 30-11--0001
Psihologie
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1TorjocFlorinCentrul Școlar de Educație Incluzivă Nr. 1 Oradea 16-05-2019FICUŢ ADRIANA ELENA
Psihopedagogie specială
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1BalogGertrudCENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ BONITAS ORADEA 04-04-2019OPREA EVA MAGDALENA
2BanGabriela DanaCentrul Școlar de Educație Incluzivă Nr. 1 Oradea 06-03-2019FICUŢ ADRIANA ELENA
3ChișAndreea-RoxanaLiceul Tehnologic Special nr. 1 Oradea 17-05-2019ERDELI ELENA MARIA
4IndrieșPaul-MateiLiceul Tehnologic Special Nr. 1 Oradea 07-05-2019ERDELI ELENA MARIA
PSIHOPEDAGOGIE SPECIALĂ
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1KASZONIMARIACSEI ”BONITAS” ORADEA 30-11--0001
Psihopedagogie_specială_P
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1CUPȘA V. CRISTINA DANACENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ NR. 1 ORADEA 30-11--0001
Terapie educațională complexă și integrată
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1CsordasAndrea-IulianaCENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ BONITAS ORADEA 21-03-2019OPREA EVA MAGDALENA
Educatoare - Limba Română
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1PărcălabFloricaȘcoala Gimnazială nr. 1 Brusturi 18-04-2019Felicia IANTA
Învățător - Limba Română
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1BaloghDenisa-AlexandraȘCOALA PRIMARĂ WINNIE ACADEMY ORADEA 12-03-2019Felicia IANTA
2BeneLenuța-DorinaCOLEGIUL TEHNIC "ALEXANDRU ROMAN" ALEȘD 13-05-2019POP DANIELA
3BoldiDaniela-IoanaȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 OLCEA 00-00-000
4Bucurean (Hodișan)Gabriela-MădălinaȘcoala Gimnazială Puiu Sever Ineu 05-04-2019COSTOLAŞ LAURA
5ChișeAnca-LaviniaȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 MĂDĂRAS 15-05-2019Felicia IANTA
6CicortașNicoletaȘcoala Gimnazială Nestor Porumb Tulca 28-03-2019TĂUT CRINA LAVINIA
7CozmaCristina-MariaȘcoala Gimnazială Nr. 1 Cheresig 05-04-2019IENEI-DAVID LAURA
8CuciulaAlinaȘcoala Gimnazială nr. 1 Drăgești 07-03-2019BĂLIBAN CARMEN LAURA
9DihelBianca RamonaȘcoala Gimnazială Nr. 1 Nojorid 00-00-000
10DobratăBianca SilvanaLICEUL GRECO-CATOLIC IULIU MANIU ORADEA 05-03-2019???
11DrincFlorina-RalucaȘcoala Gimnazială nr. 1 Curățele 27-02-2019MERCE ALEXANDRA
12DucaAuricaLiceul Tehnologic Nr. 1 Popești 06-03-2019CHIRILĂ GEORGETA MIRELA
13FacaAneta BiancaȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 BUDUREASA 17-05-2019SABĂU DOINA VICTORIA
14IosifFlorentina-KarolinaȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 DIOSIG 16-05-2019IACOB ELENA
15LuțașLiliana-AlexandraȘcoala Gimnazială „Oltea Doamna” Oradea 10-05-2019DONCA MARIOARA
16MartinTabitaLiceul Teoretic „Gabriel Țepelea” Borod 22-03-2019DULCA MANUELA GHEORGHINA
17MartonCrinaȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 COCIUBA MARE 05-03-2019NUŢĂ ANGELA
18MihaiMihaelaȘcoala Gimnazială Nr. 1 Sâniob 07-05-2018Pop Daniela
19MihuțaTeodora-FlorinaȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 OLCEA 27-03-2019ARDELEAN IOANA NICULINA
20NegrăuLenuțaȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 OLCEA 10-04-2019ŞANDRA FLOAREA
21PanăRamona-IoanaȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 GEPIU 04-04-2019FARCAŞ RODICA MIOARA
22PilocaMaria RalucaColegiul Tehnic Alexandru Roman Aleșd 20-05-2019ŢIRBAN ANAMARIA
ÎNVĂȚĂTOR - LIMBA ROMÂNĂ
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1PituțIoana-LianaȘcoala Gimnazială „Viorel Horj” Drăgănești 01-03-2019CEARNĂU LUCREȚIA
Învățător - Limba Română
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1PușcăuFlorina GeorgianaColegiul Tehnic Alexandru Roman Aleșd 06-03-2019Felicia IANTA
2SeicaFlorica-CristinaȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 REMEȚI 12-04-2019PANTIŞ DANA FLORINA
3ȘtefIoana-CristinaȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 SĂLIȘTE DE VAȘCĂU 27-03-2019LAZA MATIUŢA LENUŢA
4ȚîrteaAdriana-AncaLiceul Don Orione Oradea 02-04-2019BRÂNZAŞ DORINA
5TothAlexandra-ArabellaȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 AVRAM IANCU 00-00-000
6TurcușLavinia-MarianaȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 Hotar 10-04-2019VANCEA MARCELA SIMONA
7VerhaegenClaudia-MariaȘcoala Gimnazială Puiu Sever Ineu 28-03-2019ZLIBUŢ LAURA DIANA
Religie baptista
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1OrosNicolae-LucianLiceul Teologic Baptist „Emanuel” Oradea 31-05-2019PRAHANCA LUMINIȚA
Religie ortodoxă
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1AndreiBogdanȘcoala Gimnazială „Szalardi Janos” Sălard 24-05-2019PRAHANCA LUMINIȚA
2BoițMarcel-MihaiȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 CEICA 20-05-2019NICHITA DIANA
3FilipIonuț-MariusȘcoala gimnazială „Ovidiu Drâmba” Lugașu de jos 00-00-000
4HopideaRamona TeodoraColegiul Tehnic Alexandru Roman Aleșd 24-05-2019MARIAN RODICA
Religie penticostală
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1ȚiganGrigoreȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 CEICA 09-04-2019TAMAS IOAN
Limba Maghiară
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1GecseÉva-MalvinȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 TARCEA 04-04-2019FERKŐ Emília
Limba și literatura maghiara
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1BalogHanna-IldikoȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 TILEAGD 02-04-2019SZATMÁRI ILDIKÓ
Limba_maghiara_materna_P
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1KIMPAN BALOGH HANNAȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1TILEAGD 30-11--0001
Educatoare - Limba Română
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1BalaIoana-AmaliaGrădinița cu Program Prelungit Nr. 56 Oradea 27-02-2019ROMÂNEAC CORNELIA
2BronțFlorentina-VioletaȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 DIOSIG 14-02-2019ARDELEAN MARIANA SIMONA
EDUCATOARE - Limba română
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1BUDA DELIA-MARIANALICEUL TEORETIC GERMAN FRIEDRICH SCHILLER ORADEA 30-11--0001
Educatoare - Limba Română
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1BumbSanda-ClaudiaȘcoala Gimnazială Avram Iancu Oradea 15-04-2019Nicoleta-Oana FĂRĂIANU
2BurlăuTeodora AlexandraȘcoala Gimnazială nr. 1 Brusturi 18-03-2019POPU ANGELA DOINA
3CărășelAna-MonicaGRĂDINIȚA „WINNIE ACADEMY” ORADEA 05-03-2019CACIORA LUCIA
4CodreanuSilvia AdelaȘcoala Gimnazială Zelk Zoltan Valea lui Mihai 19-02-2019ARDELEAN MARIANA SIMONA
5CosteaLiana-CătălinaȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 CĂBEȘTI 00-00-000
6CoțăuDaniela-ClaudiaGRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 25 ORADEA 03-04-2019Nicoleta-Oana FĂRĂIANU
7DelimanDorina-MihaelaȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 BATĂR 00-00-000
8DobreAna - MariaGRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 56 ORADEA 30-11-2018
9HodișanCarmenLiceul Teologic Baptist „Emanuel” Oradea 09-04-2019CACIORA LUCIA
10IenciuCoca DelyȘcoala Gimnazială Nr. 11 Oradea 21-03-2019COSTEA ANCA GABRIELA
11JurjuțDenisa-MarianaLiceul Greco Catolic iuliu Maniu Oradea 28-02-2019SALA ELISAVETA IOANA
12LucaClaudia-MirelaȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 Hotar 03-04-2019LUKACS DANIELA
13LupFlorina AlinaColegiul Tehnic Alexandru Roman Aleșd 20-03-2019BARA GEORGETA
14MalFelicia-DianaGRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 1 MARGHITA 02-04-2019SANDOR COSTEA LIDIA
15MateiSanda VioricaȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 OLCEA 07-03-2019ROMÂNEAC CORNELIA
16MOJOLICDIANA MIHAELAGrădinița cu Program Prelungit nr. 30 Oradea 23-05-2019CACIORA LUCIA
17MorarClaudia Giulia RalucaȘcoala Gimnazială Nicolae Bogdan Vașcău 00-00-000
18OlteanLoredanaȘcoala Gimnazială „Floare de Lotus” Sânmartin 12-04-2019SANDOR COSTEA LIDIA
19PinteaAdela-CrenguțaLiceul Don Orione Oradea 26-03-2019POPU ANGELA DOINA
20PoganLivia-AlexandraGRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT „TOLDI” SALONTA 20-03-2019DRIMBE MONICA FLORICA
21POPA (Morar)Adriana-IoanaȘcoala Gimnazială Nr. 1 Lăzăreni 05-04-2019Nicoleta-Oana FĂRĂIANU
22SabăuDenisa - Ioana - LenuțaGRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 50 ORADEA 08-12-2017Nicoleta-Oana FĂRĂIANU
23SabăuMaria-IoanaGRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 1 MARGHITA 17-04-2019Nicoleta-Oana FĂRĂIANU
24SabăuJanina-AndaȘcoala Gimnazială Avram Iancu Oradea 21-02-2019LAZA AURELIA MARIA
25SilaghiLidiaȘcoala gimnazială nr. 1 Sântandrei 12-04-2018Tunduc Ancuţa Maria
26ȘtefIrina-LuminițaGRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 1 ALEȘD 17-05-2019LUKACS DANIELA
27TocaiRaluca-MihaelaȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 SÂNTANDREI 09-04-2019PUIE IRINA CAMELIA
EDUCATOARE - Limba română
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1TURC TANIA_ANDREEAGRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.56 ORADEA 30-11--0001
Educatoare - Limba Română
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1VaidaDorina CristinaGRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 53 ORADEA 30-11--0001Nicoleta-Oana FĂRĂIANU
PREȘCOLARI - LIMBA ROMÂNĂ
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1DUMITRESCUANCA FLORICAGPP NR. 25 ORADEA 28-03-2017
2OLĂUTEODORA - RAMONALiceul Teoretic „Lucian Blaga” Oradea 30-11--0001
3TOCAIALINA IOANAGPP NR. 56 ORADEA 24-05-2017
EDUCATOARE - Limba rromani
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1Rusceac Daniela SteluțaȘcoala Gimnazială nr. 12 Lugoj-Măguri 30-11--0001
Limba_rromani_maternă_P
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1Vodă LiviaȘcoala Gimnazială nr. 12 Lugoj-Măguri 30-11--0001
Matematică
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1BohușNicu-StelianȘcoala gimnazială „Benedek Elek” Cetariu 00-00-000
2ChețanPetronela LoredanaLiceul Teoretic „Lucian Blaga” Oradea 00-00-000
3ChirodeaIonuțȘcoala Gimnazială nr. 2 Bogei 12-04-2019TIMAR ALINA- NICOLETA
4Ilica-OdoroabăAlexandruȘcoala Gimnazială nr. 1 Vîrciorog (Fâșca) 21-05-2019MOISIN MONICA
5MaiorEva MonikaȘcoala Gimnazială Bocskay Istvan Cherechiu 00-00-000
6OprișDorin-PetruLiceul Teologic Baptist „Emanuel” Oradea 00-00-000
7TothEnikoȘcoala Gimnazială Lucreția Suciu Oradea 14-03-2019NAGY ENIKO
8VandiciDianaȘcoala Gimnazială nr. 1 Sîrbi 10-04-2019VOICU TATIANA- MARIA
9VargaTimeaLICEUL TEHNOLOGIC AGROINDUSTRIAL TAMÁSI ÁRON BORȘ 26-03-2019BATHORI EVA
Limba Engleză
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1BoncaMaria-MirabelaLiceul Teoretic „Gabriel Țepelea” Borod 00-00-000
LIMBA ENGLEZĂ
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1BRÎNDAȘ COZMADAMARISȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 LUNCA 30-11--0001
2FORMITTAGTIMEA EDINAȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 SÂNIOB 30-11--0001
Limba Engleză
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1GârbaRamona IoanaȘcoala Primară 14-03-2019BALINT IOANA
2HAGYADANMONICA-FLORENTINAȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 SÎRBI 00-00-000
3IenciuCamelia IoanaȘcoala Gimnazială „Floare de Lotus” Sânmartin 00-00-000
4IndreiFlorina-LaviniaȘcoala Gimnazială Nr. 1 Roșia 28-02-2019Monica COSTA
5MaroneacMonica-ElenaLiceul Vocațional Pedagogic Nicolae Bolcaș Beiuș 17-05-2019EGYED MELANIA
6MerceSimina AnaColegiul Tehnic Unirea Ștei 00-00-000
7MiocMaria-LauraȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 BUDUSLĂU 01-03-2019Monica COSTA
8MoldovanMonica-MihaelaȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 BATĂR 15-02-2019Monica COSTA
9ȘerbAdela-DanielaȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 TILEAGD 22-03-2019SZABO FLORINA
10VighHelen-IldikoȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. „OVIDIU DRIMBA” LUGAȘU DE JOS 00-00-000
Limba engleză_P
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1SERB ADELA DANIELAŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 TILEAGD 00-00-000
Limba franceză
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1GHERLEADIANA-ELIZAȘCOALA GIMNAZIALA nr. 1 ROSIA 27-10-2020FĂȘIE DENISA GABRIELA
Limba Franceză
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1GHERLEADIANA-ELIZAȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 ROȘIA 00-00-000
Limba franceză
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1MatiașClaudia-LaviniaȘcoala Gimnazială nr. 1 Hidișelu de sus 05-03-2019BOTA CODRUȚA
2PopPaula-MariaȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 SÂNTANDREI 16-04-2019BOTA CODRUȚA
3SzilagyiDana-GeorgianaȘcoala Gimnazială nr. 1 Brusturi 15-05-2019COSTIN DIANA
Limba germană
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1NémetiAnemona-MariaColegiul Național „Emanuel Gojdu” Oradea 12-04-2019BUBELA CARMEN
2ȚițEmanuela-FeliciaLiceul Greco Catolic iuliu Maniu Oradea 01-03-2019BUBELA CARMEN
Limba germana
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1ȚițMaria DeliaCOLEGIUL NAȚIONAL MIHAI EMINESCU ORADEA 05-04-2019BUBELA CARMEN
Biologie
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1FeneșiBrigittaColegiul National Iosif Vulcan Oradea 22-01-2019POPA DANIELA SMARANDA
2MadaAndreea PaulaȘcoala Gimnazială nr. 1 Lăzăreni 17-05-2019MAGHIAR NICOLETA VIORICA
Cultură civică
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1IuhaszSusana-AlexandrinaLICEUL TEORETIC HORVÁTH JÁNOS MARGHITA 30-11-2018ANTONIE CSILLA
Economie
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1TocoianAnamaria-GeorgianaLiceul Tehnologic Unirea Ștei 10-05-2019MĂRCUŢ RODICA
Geografie
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1DandéAnikóȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 TARCEA 14-05-2019FAZAKAS JUDIT
2GherleAlina-IoanaȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. „OVIDIU DRIMBA” LUGAȘU DE JOS 23-05-2019Nicolae-Ioan AVRAM
3MureșanRamona-CatrinaȘcoala Gimnazială nr. 1 Ciumeghiu 16-04-2019Nicolae-Ioan AVRAM
ISTORIE
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1COSMAANCA LAURALICEUL TEORETIC ”NICOLAE JIGA” TINCA 00-00-000
Istorie
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1Silaghi-LucaciAdrianaCOLEGIUL NAȚIONAL SAMUIL VULCAN BEIUȘ 16-05-2019Nicolae-Ioan AVRAM
2TopalăDanielCOLEGIUL NAȚIONAL MIHAI EMINESCU ORADEA 00-00-000
Limba și literatura maghiara
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1MadosAndreaLiceul de Arte Oradea 00-00-000
Educatoare - Limba Maghiară
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1BallaIzabella IngridȘcoala Gimnazială Zelk Zoltan Valea lui Mihai 21-03-2019PUSCAS GRETA
2LakatosEnikőȘcoala Gimnazială Gáspár András Biharia 16-04-2019NAGY ORSOLYA
3MarcuEvaȘcoala Gimnazială TOLDY Sânnicolau de Munte 23-05-2019GUBA ANITA
Educatoare- Limba Maghiară
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1Balazs (Chillik)Hajnalka - IbolyaȘcoala Gimnazială nr. 1 Căpâlna 30-11--0001
Învățător - Limba Maghiară
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1BorbélyIlonaȘcoala Gimnazială Bocskay Istvan Cherechiu 21-05-2019PÜSÖK JULIANNA
2GaborMaria-LidiaȘcoala Gimnazială nr. 1 Tărian 21-03-2019Tankó Veronica-Zita
3MészárosErzsébetȘcoala Gimnazială "Balaskó Nándor" Sălacea 16-04-2019FÜGEDY ANIKÓ ERZSÉBET
4PAPBRIGITTAȘcoala Gimnazială SZACSVAY IMRE Oradea 30-11--0001
5PAȘCALĂU (Lorincz)Csenge OrsolyaȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. „OVIDIU DRIMBA” LUGAȘU DE JOS 28-03-2019Tankó Veronica-Zita
6SándorAranka-RékaȘCOALA GIMNAZIALĂ „SZENT ISTVÁN” SÎNIOB 02-04-2019KŐRÖSI MÁRIA
PRIMAR - LIMBA MAGHIARĂ
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1PAPBRIGITTAȘCOALA GIMNAZIALĂ ”SZACSVAY IMRE” ORADEA 00-00-000
Învățător - Limba Maghiară
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1DIENESMELINDAȘCOALA GIMNAZIALĂ BOCSKAY ISTVÁN CHERECHIU 00-00-000