Alimentație Publică și Turism |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
1 | GĂZDAC MARCELA ELENA | | LICEUL TEHNOLOGIC SPECIAL NR.1 ORADEA |
26-05-2022 | FAUR EVA-MONICA |
Arte_vizuale_P |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
1 | COSTOLAȘ CRISTINA FLORINA | | LICEUL DON ORIONE ORADEA |
24-03-2022 | SIM CORNELIA GABRIELA |
2 | VASILE G. GHEORGHE | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ |
31-05-2023 | Dat Liana Claudia |
Biologie_P |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
1 | ABRUDAN TRAIAN | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ |
26-01-2023 | CITREA Luminița |
2 | ABRUDAN TRAIAN | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.16 ORADEA |
00-00-000 | |
3 | DAN RAMONA | | ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 RIENI |
15-12-2022 | Popa Daniela Smaranda |
4 | MADA ANDREEA | | LICEUL TEORETIC AUREL LAZĂR ORADEA |
07-03-2023 | CITREA Luminița |
5 | MOLNAR IOSIF | | LICEUL TEHNOLOGIC NR.1 POPEȘTI |
11-01-2023 | Chirobocea Laura |
Chimie_P |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
1 | ALB SANDA-NELICA | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ "NICOLAE POPOVICIU" BEIUȘ |
17-05-2023 | Dobre Maria |
Cultura_civica_ed_sociala_P |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
1 | PURIȘ-CIOBANU MARCEL | | LICEUL TEORETIC "CONSTANTIN ȘERBAN" ALEȘD |
00-00-000 | |
Economie_Educație antreprenorială_P |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
1 | PLUGAR ERIKA IRINA | | COLEGIUL NAȚIONAL "MIHAI EMINESCU" ORADEA |
15-05-2023 | Vașadi Adriana Marioara |
Educație Fizică și Sport |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
1 | Olteanu | Anamaria-Laura | ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 COCIUBA MARE |
22-01-2021 | PANTEA VASILE |
2 | SZILÁGYI (PEȚAN) | BEÁTA-ADRIENN | ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 DIOSIG |
23-05-2023 | Bondar Delia Camelia |
Educație_fizică_și_sport_P |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
1 | ****ILINCA DANIEL FLORIN***ANULAT | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 REMETEA |
00-00-000 | |
2 | CRUCERU TUDOR | | LICEUL TEORETIC "PETOFI SANDOR" SĂCUENI |
07-03-2023 | Bondar Delia Camelia |
3 | DUNAI MELINDA | | LICEUL TEORETIC "PETOFI SANDOR" SĂCUENI |
14-03-2023 | Bondar Delia Camelia |
4 | HOLCZMAN ALEXANDRU DORIN | | COLEGIUL NAȚIONAL "IOSIF VULCAN" ORADEA |
20-03-2023 | TĂUTU Ramona-Aurelia |
5 | IANO (PIȚIGOI) PAULA GEORGIANA | | PALATUL COPIILOR ȘI ELEVILOR ORADEA |
21-03-2023 | TĂUTU Ramona-Aurelia |
6 | ILINCA DANIEL FLORIN | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 FINIȘ |
30-11--0001 | |
7 | MADAR FLORIN - NICUŞOR | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ "PUIU SEVER" INEU |
11-04-2022 | OMUȚ MARIUS |
8 | PETRUȘAN VLAD DANIEL | | ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 HUSASĂU DE TINCA |
19-05-2023 | Pantea Vasile |
9 | PIȚIGOI MARIAN DAN | | LICEUL CU PROGRAM SPORTIV "BIHORUL" ORADEA |
20-03-2023 | TĂUTU Ramona-Aurelia |
10 | ȘVAB DAN-DUMITRU | | LICEUL TEHNOLOGIC NR.1 ŞUNCUIUŞ |
10-05-2023 | Moisin Sebastian Ioan |
11 | TARR ALEXIS | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.11 ORADEA |
26-04-2023 | Marinău Daniela |
12 | TENKO ALEXANDRA | | COLEGIUL TEHNIC IOAN CIORDAȘ BEIUȘ |
31-05-2023 | Potre Viorel Bucur |
13 | URS FLORIN ADRIAN | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ "OVIDIU DRIMBA" LUGAȘU DE JOS |
30-05-2023 | Moisin Sebastian Ioan |
Educație_muzicală_P |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
1 | ARENDAȘ NICOLETA CLAUDIA | | LICEUL DON ORIONE ORADEA |
22-02-2023 | FEHÉR Arthur |
2 | OROSZ OTTILIA | | LICEUL TEORETIC "PETOFI SANDOR" SĂCUENI |
09-03-2023 | Buna Boglarka |
Educație_muzicală_specializată_P |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
1 | IONOI-PERET ALEXANDRA-MARIA | | LICEUL DE ARTE ORADEA |
06-03-2023 | Zaha Alina Stela Luminita |
EDUCATOARE - Limba maghiară |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
1 | SZANTO SAROLTA | | CENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ "BONITAS" ORADEA |
09-03-2022 | OPREA EVA MAGDALENA |
EDUCATOARE - Limba română |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
1 | ARDELEAN RALUCA FLORICA | | GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.52 ORADEA |
03-03-2023 | Ștef Rodica |
2 | BADEA F. ANDREEA FLORINA | | ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 HIDIŞELU DE SUS |
30-11--0001 | |
3 | BALINT MIHAELA | | GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 25 ORADEA |
16-03-2023 | Negrău Lucia |
4 | BOIT NICOLETA CLAUDIA | | GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.46 ORADEA |
22-03-2023 | Pascar Gabriela Lucia |
5 | BOKRA OLIMPIA CARMEN | | GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 1 MARGHITA |
30-05-2023 | BARA Georgeta |
Educatoare - Limba Română |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
1 | Brăinaș | Daniela Monica | Liceul Greco Catolic „Iuliu Maniu” Oradea |
23-11-2020 | RUJA LENUȚA |
EDUCATOARE - Limba română |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
1 | BUTA DIANA FLORINA | | GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.53 ORADEA |
21-03-2022 | BARA Georgeta |
2 | CIGHER LIGIA RALUCA | | GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.52 ORADEA |
06-03-2023 | Șandor Costea Lidia |
3 | DAINA DANIELA | | GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 25 ORADEA |
02-03-2023 | Ștef Rodica |
4 | DOBRE ANAMARIA | | GRĂDINIŢA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.56 ORADEA |
05-04-2023 | BARA Georgeta |
5 | FLOREA FLORENTINA MIHAELA | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 CEICA |
12-05-2022 | NICORUȚ NICOLETA |
6 | FORDON (LUCACIU) ROXANA IOANA | | GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.52 ORADEA |
27-02-2023 | Ștef Rodica |
7 | HANGA ELENA DANIELA | | GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 3O ORADEA |
23-02-2023 | Șulea Otilia Andrada |
Educatoare - Limba Română |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
1 | Hardău | Florina-Cristina | Grădinița cu Program Prelungit Nr. 1 Tinca |
29-03-2022 | BARA Georgeta |
EDUCATOARE - Limba română |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
1 | HERLAȘ SORINA | | GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT ”TOLDI” SALONTA |
16-05-2023 | Drimbe Monica Florica |
2 | HORVAT IZABELLA | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 REMETEA |
30-11--0001 | |
3 | IENCIU COCA DELY | | GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 52 ORADEA |
27-02-2023 | BARA Georgeta |
4 | IENCIU COCA DELY | | GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.52 ORADEA |
00-00-000 | |
5 | ILE LAURA | | GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.50 ORADEA |
03-05-2023 | BARA Georgeta |
6 | LAZAR LENUTA DANIELA | | GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.54 ORADEA |
10-05-2023 | Pascar Gabriela Lucia |
7 | LEZEU IOANA ADELINA | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 REMETEA |
30-11--0001 | |
8 | LUCA ANCUȚA SORINA | | LICEUL TEHNOLOGIC NR.1 DOBREŞTI |
02-02-2023 | Ștefănică Monica Cristina |
9 | MATEAȘ LUCIA VIORELIA | | GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 3O ORADEA |
02-05-2023 | BARA Georgeta |
10 | MEZE DELIA MARIANA | | GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 34 ORADEA |
09-03-2023 | Ștef Rodica |
11 | MURESAN CRISTINA | | GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.46 ORADEA |
27-01-2023 | BARA Georgeta |
12 | NICORICI ADRIANA ANAMARIA | | GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.30 |
10-05-2023 | BARA Georgeta |
13 | NICORUT ALEXANDRA | | GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.46 ORADEA |
22-03-2023 | BARA Georgeta |
14 | OPREAN IRINA MARIANA | | ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 BATĂR |
07-04-2022 | RUGE IOANA |
15 | PANTEA PAULA GEORGETA | | ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 SÎNTANDREI |
11-05-2023 | Munteanu Mirela Liliana |
16 | PAUL COSMINA ILEANA | | GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.56 ORADEA |
30-03-2023 | Borz Cornelia Mihaela |
17 | ROȘCA SANDA SIMONA | | GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.25 |
26-01-2023 | BARA Georgeta |
18 | SILAGHI LIDIA | | ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 SÎNTANDREI |
20-04-2023 | BARA Georgeta |
19 | ȘTRENG DANIELA | | Grădinița cu Program Prelungit nr.34 Oradea |
15-03-2023 | Pascar Gabriela Lucia |
20 | STRETE ALEXANDRA | | LICEUL TEOLOGIC BAPTIST EMANUEL ORADEA |
22-03-2023 | Lukacs Maria Daniela |
21 | TIMANDI NICOLETA | | GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 54 ORADEA |
23-03-2023 | Ștef Rodica |
22 | TOCAI ALINA | | GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 56 ORADEA |
29-03-2023 | Negrău Lucia |
23 | TOMESCU BOGDAN IOANA TEODORA | | GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.30 ORADEA |
23-02-2023 | BARA Georgeta |
24 | URSU IOANA | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 TĂRIAN |
30-11--0001 | |
Educatoare - Limba Română |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
1 | Vaida | Ioana-Alina | Școala gimnazială nr. 1 Husasău de Tinca |
23-03-2023 | Morgovan Rodica Corina |
EDUCATOARE - Limba română |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
1 | ZBÂRCEA LAURA | | GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT ”TOLDI” SALONTA |
19-12-2022 | Dume Gabriela |
Filosofie |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
1 | Chișe Stăniloiu | Linda Ana | Liceul de Arte Oradea |
08-05-2023 | Vașadi Adriana Marioara |
Fizica_P |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
1 | GÎRBA SANDA RODICA | | LICEUL TEHNOLOGIC SANITAR VASILE VOICULESCU ORADEA |
13-04-2022 | TEUȘDEA ALEXANDRINA |
Geografie |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
1 | Bochiș | Liviu | PALATUL COPIILOR ORADEA |
26-02-2020 | Nicolae-Ioan AVRAM |
Geografie_P |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
1 | BOT EUGEN - VALENTIN | | ŞCOALA GIMNAZIALĂ "FLOARE DE LOTUS" SÂNMARTIN |
00-00-000 | |
2 | BUGHIU CRISTINA ANCA | | ŞCOALA GIMNAZIALĂ „D. R. POPESCU” NOJORID |
26-01-2023 | BIRIȘ Mihaela-Simona |
3 | JURCĂ ADRIANA FLORENTINA | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 CHERESIG |
02-02-2023 | BIRIȘ Mihaela-Simona |
ÎNVĂȚĂTOARE - Limba maghiară |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
1 | BANYAI EDINA | | SCOALA GIMNAZIALA |
30-11--0001 | |
2 | DIENES MELINDA | | ŞCOALA GIMNAZIALĂ "BOCSKAY ISTVAN" CHERECHIU |
30-03-2023 | Kupás Enikő |
3 | DORMANY ANDREA | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ "TOLDY" SÎNNICOLAU DE MUNTE |
20-03-2023 | Erdei Irina |
4 | LAZA EVA | | Liceul Teoretic Petőfi Sándor Săcuieni |
09-03-2023 | Madarasz Annamaria |
5 | MIKÓ (BIRO) ANITA | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ KAZINCZKY FERENC ȘIMIAN |
30-11--0001 | |
6 | TAKACS ZSUZSANNA | | SCOALA GIMNAZIALA "SZACSVAY IMRE" ORADEA |
12-05-2023 | TANKÓ Veronica-Zita |
ÎNVĂȚĂTOARE - Limba română |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
1 | BENEA DORINA | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 CEICA |
16-05-2023 | Tăut Crina Lavinia |
2 | BODOGAI ADELINA ROXANA | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 CHIJIC |
18-05-2022 | LUNG DOINA MARIA |
3 | BOGOSEL NICOLETA ANGELA | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 LAZURI DE BEIUȘ |
07-12-2022 | Laza Matiuţa Lenuţa |
4 | BUHAS V CARMEN | | COLEGIUL NAȚIONAL "MIHAI EMINESCU" ORADEA |
25-04-2023 | Ţirban Anamaria |
5 | CHIȘE CAMELIA CRISTINA | | LICEUL TEOLOGIC BAPTIST EMANUEL ORADEA |
21-03-2023 | Popa Alina Ioana |
6 | CRĂCIUN IULIANA AURICA | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ NICOLAE POPOVICIU BEIUȘ |
12-04-2022 | SZABO ANCA IOANA |
7 | DANA MIRELA ALINA | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ DACIA ORADEA |
12-04-2022 | IANȚA Felicia |
8 | GHERI DANIELA | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 DERNA |
12-04-2022 | CHIRILĂ GEORGETA MIRELA |
9 | ILE ROXANA | | ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 HUSASĂU DE TINCA |
08-02-2023 | Ardelean Ioana Niculina |
10 | MARCHIȘ LAURA ANCUȚA | | LICEUL DON ORIONE ORADEA |
30-05-2023 | Şandra Floarea |
11 | MATEIAȘ IOANA | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 HOTAR |
07-03-2023 | Iacob Elena |
12 | MIHUȚA TEODORA-FLORINA | | ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 OLCEA |
00-00-000 | |
13 | MIHUȚA TEODORA FLORINA | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 OLCEA |
30-11--0001 | |
14 | NEGRU LARISA OANA | | ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 LĂZĂRENI |
20-05-2022 | BĂLIBAN CARMEN LAURA |
15 | PRICOP ANTONIA CONSTANTINA | | ȘCOALA PRIMARĂ WINNIE ACADEMY ORADEA |
07-04-2022 | FARCAŞ RODICA MIOARA |
16 | SABAU MARIA IOANA | | LICEUL TEHNOLOGIC NR.1 POPESTI |
28-02-2023 | IANȚA Felicia |
17 | SEICA FLORICA CRISTINA | | COLEGIUL TEHNIC NR.1 VADU CRIȘULUI |
28-04-2023 | Pantiş Dana Florina |
18 | SERE IVAN V SIMONA | | COLEGIUL NAȚIONAL "MIHAI EMINESCU" ORADEA |
13-12-2022 | Istvanovicz Carla |
19 | ȘTEF IOANA CRISTINA | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ NICOLAE BOGDAN VAȘCĂU |
30-11--0001 | |
20 | TARAU RAMONA TEODORA | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ OCTAVIAN GOGA ORADEA |
24-11-2022 | Gârba Corina Giulia |
Învățător - Limba Maghiară |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
1 | Bozga-Istvándi | Lilla | Școala Gimnazială Szacsvay Imre Oradea |
03-03-2020 | Tankó Veronica-Zita |
Învățător - Limba Română |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
1 | Balaciu | Elena | Colegiul Național Iosif Vulcan Oradea |
23-02-2023 | IANȚA Felicia |
2 | Borz | Alexandra - Daniela | Colegiul Național „Octavian Goga” Marghita |
04-05-2023 | Chirilă Georgeta Mirela |
3 | Gavriș | Maria | Școala Gimnazială Avram Iancu Oradea |
16-11-2022 | IANȚA Felicia |
4 | Gherle | Amalia Nicoleta | Școala Gimnazială nr. 1 Remetea |
02-03-2020 | HINŢ IRINA IOANA |
5 | Piscoi | Anda Dora | Școala Gimnazială Nr. 1 Nojorid |
18-12-2020 | PAVEL ELENA |
6 | Sava | Florina-Diana | Colegiul Național Teodor Neș Salonta |
10-03-2020 | LUCACIU SIMONA CORINA |
Istorie_P |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
1 | BARNA DANA FLORENTINA | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 CĂPÂLNA |
30-03-2023 | Peti Manuela Otilia |
2 | DEHELEANU MIHAI | | LICEUL TEHNOLOGIC "HOREA" MARGHITA |
30-11--0001 | |
3 | IGNAT CRISTINA MIRELA | | LICEUL CU PROGRAM SPORTIV "BIHORUL" ORADEA |
23-02-2023 | BIRIȘ Mihaela-Simona |
4 | OTOHAL OTTO LEVENTE | | LICEUL TEORETIC "ARANY JANOS" SALONTA |
09-03-2023 | Nagy Gabriella |
5 | STOICA GHEORGHE ALECSANDRU | | Școala gimnazială „Nicolae Bălcescu” Oradea |
26-05-2023 | BIRIȘ Mihaela-Simona |
Limba engleză_P |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
1 | BONCUȚ GABRIELA RAMONA | | ȘCOALA PRIMARĂ AMERICANO-ROMÂNĂ |
11-05-2022 | SZABO FLORINA |
2 | BOTEZAT P MAGDA | | COLEGIUL NAȚIONAL "MIHAI EMINESCU" ORADEA |
06-03-2023 | ARDELEAN Liliana |
3 | CIUCIU ALINA CRISTINA | | ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 CHIŞLAZ |
23-03-2023 | Ani Alexandra Monica |
4 | COHUT IOANA | | LICEUL TEORETIC NR.1 BRATCA |
23-05-2023 | ARDELEAN Liliana |
5 | GROZA CRINA MARIANA | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 PIETROASA |
11-11-2022 | Motorga Tamara |
6 | GULER CAMELIA MARIANA | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ "OLTEA DOAMNA" ORADEA |
08-05-2023 | Ani Alexandra Monica |
7 | IANC | DOROTEA LAURA | LICEUL TEORETIC "ADY ENDRE" ORADEA |
31-05-2023 | ARDELEAN Liliana |
8 | ISTRATE DELIA | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ "AVRAM IANCU" ORADEA |
15-05-2023 | ARDELEAN Liliana |
9 | KULIK (COZMA) MEDINA ALEXANDRA | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 SPINUȘ |
03-04-2023 | Balint Ioana Laura |
10 | LELE ADINA | | LICEUL TEORETIC "GABRIEL ŢEPELEA" BOROD |
31-05-2023 | Polasec Florina |
11 | MATEOC LAURA CODRUȚA | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 OLCEA |
30-11--0001 | |
12 | PÎNZARIU (MAGHIAR) IOANA LAVINIA | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.2 BOGEI |
30-11--0001 | |
13 | TOROK IAKO RENATA | | LICEUL TEORETIC "PETOFI SANDOR" SĂCUENI |
22-05-2023 | Polasec Florina |
14 | TOTH ANAMARIA ERIKA | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ SZACSVAY IMRE ORADEA |
30-11--0001 | |
Limba franceză |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
1 | Nojea | Ancuţa | COLEGIUL TEHNIC NR. 1 VADU CRIȘULUI |
04-11-2020 | ACHIM MONICA LOREDANA |
Limba franceză_P |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
1 | BIROUAȘ ADINA MARIA | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 TĂRIAN |
26-05-2022 | COSTIN DIANA |
2 | IANCU (ROȘCA) LENUȚA | | COLEGIUL NAȚIONAL "TEODOR NEȘ" SALONTA |
11-04-2022 | COSTIN DIANA |
Limba germană modernă_P |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
1 | DEHELEAN OLIVIA SORANA | | LICEUL TEORETIC "CONSTANTIN ȘERBAN" ALEȘD |
28-04-2023 | Bubela Carmen Camelia |
Limba și literatura maghiară |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
1 | Balint | Beata Livia | Școala Gimnazială Dimitrie Cantemir Oradea |
07-05-2021 | SZATMÁRI ILDIKÓ |
Limba și Literatura Română |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
1 | Chirodea | Melania Rebeca | ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 2 BOGEI |
24-05-2019 | DAT IOANA |
Limba și literatura română_P |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
1 | BONDAR ANCA | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 NUCET |
09-03-2023 | Bulc Mihaela |
2 | CADLEȚ G. ANA MIHAELA | | COLEGIUL TEHNIC "ALEXANDRU ROMAN" ALEȘD |
10-03-2023 | POPA Diana |
3 | DEMIAN RAMONA-MIRELA | | ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 BUDUSLĂU |
03-04-2023 | Pădurean Andreea Maria |
4 | JURJ MARIANA DIANA | | LICEUL TEHNOLOGIC NR. 1 POPEȘTI |
13-05-2022 | DAT IOANA |
5 | MICULAS MIRABELA | | LICEUL TEORETIC "PETOFI SANDOR" SĂCUENI |
04-04-2023 | Burcă Alina |
6 | MORNA ALEXANDRA MIHAELA | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 POMEZEU |
08-05-2023 | Cândea Monica |
7 | MUCHA (CAZAN) ANCA LUCIA | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ ALEXANDRU ROMAN AUȘEU |
24-05-2022 | CREȚIU FLORICA |
8 | PRECUP ANDREA | | LICEUL TEORETIC "ARANY JANOS" SALONTA |
30-11--0001 | |
9 | SINCA TATIANA | | ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 LĂZĂRENI |
27-04-2023 | POPA Diana |
10 | TIRLA IOANA RAMONA | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 FINIȘ |
06-03-2023 | Cândea Monica |
Limba_maghiara_materna_P |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
1 | BENDE ORSOLYA | | LICEUL TEORETIC "HORVATH JANOS" MARGHITA |
30-11--0001 | |
Matematică_P |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
1 | GHIURO BIANCA MARIA | | LICEUL TEOLOGIC PENTICOSTAL |
17-05-2023 | Nan Gabriela |
2 | HUIEŢ MARCELA- RODICA | | ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 OLCEA |
12-05-2023 | OMER Ismet |
3 | MIARA JEANINA IOANA | | LICEUL DE ARTE ORADEA |
03-05-2023 | Kele Daniela Carmen |
Mecanică_P |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
1 | BOTIȘ CRISTIAN AUREL | | COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA |
00-00-000 | MONENCIU RODICA |
Psihologie_P |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
1 | FIȚ CLOBOC GABRIELA DIANA | | CENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ NR.1 ORADEA |
30-11--0001 | |
2 | HOSU ADINA IOANA | | CENTRU JUDEŢEAN DE RESURSE ȘI ASISTENŢĂ EDUCAŢIONALĂ |
10-05-2023 | Haș Rodica-Ioana |
3 | PAL BACSO ERIKA | | CENTRU JUDEŢEAN DE RESURSE ȘI ASISTENŢĂ EDUCAŢIONALĂ |
02-05-2023 | Simo Ritter Csilla |
4 | PURTAN RAMONA ANAMARIA | | LICEUL TEHNOLOGIC SPECIAL NR.1 ORADEA |
04-05-2023 | Chiș Gabriela Felicia |
Psihopedagogie Specială |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
1 | Egly (Vegh) | Renáta - Beáta | CSEI „Bonitas” Oradea |
18-05-2023 | Oprea Eva Magdalena |
Psihopedagogie specială |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
1 | Paraschiv | Simona Rodica | Centrul Județean de Resurse și Asistență Educațională |
09-05-2023 | ERDELI Elena-Maria |
Psihopedagogie_specială_P |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
1 | ARION NICOLETA ALINA | | CENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ NR.1 ORADEA |
07-04-2022 | FICUȚ ADRIANA ELENA |
2 | BAN (RAD) GABRIELA-DANA | | CENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ NR. 1 ORADEA |
05-04-2023 | Ficuț Adriana Elena |
3 | BORZASI SIMONA MARIA | | CENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAŢIE INCLUZIVĂ |
15-05-2023 | Haș Rodica-Ioana |
4 | BOZGA ANCUŢA MONICA | | LICEUL TEHNOLOGIC SPECIAL NR. 1 ORADEA |
25-04-2023 | Canalaș Liliana |
5 | CUPȘA V. CRISTINA DANA | | CENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ NR. 1 ORADEA |
10-05-2023 | Mada Bianca Ioana |
6 | FEHER MONICA-ELISABETA | | CENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ NR.1 ORADEA |
19-05-2022 | CANALAȘ LILIANA |
7 | FILIMON MARINELA LOREDANA | | CENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ NR.1 ORADEA |
30-03-2022 | FICUȚ ADRIANA ELENA |
8 | TORJOC FLORIN | | CENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ NR. 1 ORADEA |
01-03-2023 | Mada Bianca Ioana |
Religie_ortodoxă_P |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
1 | ANDREI BOGDAN | | SCOALA GIMNAZIALA SZALÁRDI JÁNOS SĂLARD |
30-11--0001 | |
2 | BACIU BOGDAN MIRCEA | | ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 NUCET |
00-00-000 | |
3 | BOIȚ-MARCHIȘ MARCEL-MIHAI | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 CEICA |
22-03-2023 | Mușet Georgeta |
Turism_și_servicii_P |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
1 | TOMA G. SIMONA | | COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZUL ORADEA |
28-02-2023 | Faur Eva-Monica |