Gradul I seria 2019-2021
Biologie
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1ManAnamariaCOLEGIUL NAȚIONAL ”AVRAM IANCU” ORADEA 27-02-2020Luminița CITREA
2ȚînțarAnamariaȘcoala Gimnazială Nr. 1 Balc 20-02-2020Luminița CITREA
3ToiaTeodora - MărioaraColegiul Economic „Partenie Cosma” Oradea 04-12-2020MAGHIAR RAMONA
Consiliere psihopedagogică
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1BOCSANRamona MarianaCJRAE Bihor 18-02-2020CHIŞ GABRIELA FELICIA
2Pentea PopRodicaCJRAE Bihor 18-01-2021HAȘ RODICA IOANA
Economic, Administrativ, Poștă
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1TonceaGabriela - MarinelaColegiul Economic „Partenie Cosma” Oradea 18-01-2021POP-FELE CAMELIA
ECONOMIE
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1OPREANFLAVIA IULIALICEUL TEORETIC AUREL LAZAR ORADEA 26-11-2018VAŞADI ADRIANA MARIOARA
EDUCAȚIE FIZICĂ ȘI SPORT
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1BOROSATTILA LEVENTEȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 BALC 00-00-000CIUPE AUGUSTIN
2CSENGERICSONGOR ANTALȘCOALA GIMNAZIALĂ ZELK ZOLTAN VALEA LUI MIHAI 21-05-2019BONDAR DELIA
3FilipLidia - AdrianaLiceul Teologic Baptist „Emanuel” Oradea 16-12-2019IOSA ANA
Educație Fizică și Sport
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1ISTRATEIOANA - MĂDĂLINAȘcoala Gimnazială „Nestor Porumb” Tulca 30-05-2019CIUPA MARIUS
2KormendiGyula - IosifȘcoala Gimnazială „Zelek Zoltan” Valea Lui Mihai 16-04-2019BONDAR DELIA
3MaghiarLucian CălinLiceul Tehnologic Nr. 1 Popești 17-11-2020CIUPE AUGUSTIN
4MaghiarNicoletaLiceul Teoretic „Gabriel Țepelea” Borod 10-12-2020MOISIN SEBASTIAN
5PocsaiIstvanLiceul Teoretic „Arany Janos” Salinta 07-05-2019BONDAR DELIA
6SanislavMaria - IoanaLiceul Teoretic „Onisifor Ghibu” Oradea 15-05-2019IOSA ANA
7STOIANGABRIEL CONSTANTINȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 FINIȘ 06-11-2020IORDACHE BOGDAN
8StoianGabriel ConstantinȘcoala Gimnazială nr. 1 Finiș 00-00-000
9SusaAdrianaLiceul Tehnologic Special Nr. 1 Oradea 24-11-2020IOSA ANA
Educație muzicală
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1IonescuCorina - IrinaColegiul Tehnic „Alexandru Roman” Aleșd 05-04-2019ȚÂMPU NICOLETA
2PopLilianaLiceul Teologic Penticostal „Betel” Oradea 03-04-2019ZAHA ALINA STELA LUMINIȚA
Educație plactică
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1MadiarAna - MariaLiceul Teoretic ”Nicolae Jiga” Tinca 09-04-2019Mircea BOTOG
EDUCATOARE
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1DĂRĂBANOANA EMILIAG.P.P. NR. 1 BEIUȘ 20-02-2020CEARNĂU LUCREȚIA
2MATEOCCLAUDIA VIOLETAG.P.P. NR. 54 ORADEA 19-11-2020BARA Georgeta
Educatoare - Limba Maghiară
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1FazakasEcaterinaȘcoala Gimnazială Nr. 1 Finiș 06-03-2020SZATMÁRI ELISABETA
2KecskesSzidoniaȘcoala Gimnazială „Zelek Zoltan” Valea Lui Mihai 19-02-2020KISS BEÁTA
3KISTEKLAȘCOALA GIMNAZIALĂ KAZINCZY FERENC ȘIMIAN 17-04-2019VINCZE EMŐKE ÁGOTA
4KisdedDina - HajnalȘcoala Gimnazială Nr. 1 Tărcaia 28-11-2019HALASZ TEREZ-MONIKA
5LepEnikőȘcoala Gimnazială „Dr. Balási József” Curtuiseni 05-11-2020PUSCAS GRETA
6Libus SzaboTnde - ErikaGrădinița cu Program Prelungit Nr. 53 Oradea 09-12-2020NAGY ORSOLYA
7NagyBoglarka - KatalinGrădinița cu Program Prelungit „Toldi” Salonta 00-00-000
8NagyZsuzsa - TimeaȘcoala Gimnazială Nr. 1 Viișoara 12-04-2019KISS BEÁTA
9OrbanKlara - EvaȘcoala Gimnazială Nr. 1 Tămășeu 08-05-2019NAGY RÉKA
10SzaboCsilla - IlonaLiceul Teoretic German „Friedrich Schiller” Oradea 20-02-2020FARKAS TÜNDE-JOLÁN
11SzakacsBeata - OttiliaGrădinița cu Program Prelungit „Toldi” Salonta 18-11-2020TIMARU MARGIT-ENIKŐ
12TolnaiKinga - GabriellaGrădinița cu Program Prelungit Nr. 30 Oradea 17-11-2020STRUBER ÉVA
13TothErzsebet - RekaȘcoala Gimnazială Nr. 1 Tăuteu 04-03-2020KISS BEÁTA
14UjvarosiMagdolnaGrădinița cu Program Prelungit Nr. 35 Oradea 03-12-2020DIMÉNY IULIANA EVA
15VarroAnitaGrădinița cu Program Prelungit „Toldi” Salonta 10-12-2020BÁTORI MÁRIA-GYOPÁRKA
Educatoare - Limba Română
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1AntonLiliana - LucicaȘcoala Gimnazială Nr. 1 Olcea 14-05-2019BUTCĂ CARLA LIA
2BekeMariana - FlorinaLiceul Teoretic „Lucian Blaga” Oradea 21-02-2019BOROS ANUŢA
3BerceaAnamaria ȘCOALA GIMNAZIALĂ DIMITRIE CANTEMIR ORADEA 14-03-2019ROMÂNEAC CORNELIA
4BLAGAIOANA-VIOLETAGRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 45 ORADEA 17-12-2020BARA Georgeta
5BodiuCrinaȘcoala Gimnazială Nr. 1 Tileagd 03-04-2019NAN MARIA
6BondarLoredana - MărioaraGrădinița cu Program Prelungit Nr. 53 Oradea 16-10-2019Nicoleta-Oana FĂRĂIANU
7BruchentalAngelaȘcoala Gimnazială Nr. 2 Bogei 11-04-2019VLAIC MIRELA
8BudaDaniela-RamonaGRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 45 ORADEA 14-05-2019RUGE IOANA CAMELIA
9COTROMIHAELA-IOANAȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 LĂZĂRENI 04-04-2019Nicoleta-Oana FĂRĂIANU
10CrăciunAurelia - CodruțaȘcoala Gimnazială „Iosif Vulcan” Holod 01-03-2019BORZ CORNELIA MIHAELA
11CrăciunAnamaria - ClaudiaLiceul Greco - Catolic „Iuliu Maniu” Oradea 08-12-2020DUME GABRIELA
12CrețAdela - IoanaȘcoala Gimnazială Nr. 1 Lunca 19-11-2020PURTAN ANCA LAVINIA
13DATMARIA MIRABELAGRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 1 MARGHITA 23-05-2019POPU ANGELA DOINA
14DelimanAlina - FlorinaȘcoala Gimnazială „Nicolae Bogdan” Vașcău 09-04-2019KRISTO VIORICA FLORICA
15GavrilăMărioara - DanaȘcoala Gimnazială Nr. 1 Roșia 17-04-2019CEARNĂU LUCREȚIA
16GrozaAurelia - MariaȘcoala Profesională „Ovidiu Drimba” Lugașu de Jos 14-05-2019LUKACS DANIELA
17GULERSABINAȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 BUNTEȘTI 25-02-2020ŞTEFĂNICĂ MONICA
18HorvathEdinaGrădinița cu Program Prelungit Nr. 53 Oradea 17-10-2019Nicoleta-Oana FĂRĂIANU
19IacobMariana - AureliaLiceul Teoretic „Constantin Șerban” Aleșd 10-12-2020BARA Georgeta
20IndrieTunde - IlonaGrădinița cu Program Prelungit Nr. 45 Oradea 04-02-2020LUKACS DANIELA
21JurcaDana - SilviaGrădinița cu Program Prelungit Nr. 30 Oradea 11-04-2019POPU ANGELA DOINA
22JurcuțLigiaȘcoala Gimnazială „Octavian Goga” Oradea 05-03-2019RUGE IOANA CAMELIA
23KleinAndreia - DenisaGrădinița cu Program Prelungit Nr. 46 Oradea 20-03-2019Nicoleta-Oana FĂRĂIANU
24LascuGheorghina - FloricaLiceul Tehnologic „Felix” Sinmartin 16-05-2019PUIE IRINA CAMELIA
25LazaNicoleta - MihaelaȘcoala Gimnazială Nr. 1 Drăgești 16-04-2019Nicoleta-Oana FĂRĂIANU
26LăzuranAdelaȘCOALA GIMNAZIALĂ FLOARE DE LOTUS SÂNMARTIN 08-03-2019Nicoleta-Oana FĂRĂIANU
27LELECAMELIA - FLORINAȘcoala Gimnazială Nr. 1 HOTAR 16-05-2019BARA GEORGETA
28LupșeMarinaGrădinița cu Program Prelungit Nr. 53 Oradea 23-11-2020BORZ CORNELIA
29MateiIoana - VictoriaGrădinița cu Program Prelungit Nr. 53 Oradea 15-10-2019Nicoleta-Oana FĂRĂIANU
30MORARCRISTINA DIANAGRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 54 ORADEA 15-05-2019SANDOR COSTEA LIDIA
31MunteanuAnca - FlorentinaGrădinița cu Program Prelungit Nr. 53 Oradea 23-10-2019Nicoleta-Oana FĂRĂIANU
32NyulasGabriela - MariaȘcoala Gimnazială Nr. 2 Bogei 12-04-2019ARDELEAN MARIANA SIMONA
33OlarGabriela - MioaraȘcoala Gimnazială Nr. 1 Drăgești 09-04-2019CURTUI ELEONORA
34PeterSabinaȘcoala Gimnazială Nr. 1 Finiș 08-04-2019CIOCAN RODICA
35PetruseMarianaGrădinița cu Propgram Prelungit „Floare de Colț” Beiuș 02-04-2019ȘTEF RODICA
36PipaAurelia - DeliaGrădinița cu Program Prelungit nr. 1 Aleșd 15-05-2019LUKACS DANIELA
37PituțMariana - TeodoraȘcoala Gimnazială Nr. 1 Sîntandrei 07-11-2019Nicoleta-Oana FĂRĂIANU
38POPMONICA BIANCAGRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 54 ORADEA 08-04-2019SANDOR COSTEA LIDIA
39PopaCornelia - MărioaraLiceul Tehnilogic Nr. 1 Dobrești 26-03-2019STAN IOANA RAMONA
40PopescuGabrielaGrădinița cu Program Prelungit „Toldi” Salonta 02-12-2020BARA Georgeta
41SăbădușLoredana - IoanaGradinița cu program prelungit Nr 28 Oradea 19-11-2020RUJA LENUȚA
EDUCATOARE - LIMBA ROMÂNĂ
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1ȘANTASIMONA MIHAELAG.P.P. NR. 1 MARGHITA 00-00-000
Educatoare - Limba Română
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1SusaAnita - AdelinaLiceul „Don Orione” Oradea 21-03-2019SANDOR COSTEA LIDIA
2SzaboRodica - BetriceGrădinița americano - română „Crinul” Oradea 04-04-2019ȘTEF RODICA
3SzaboDoinaLiceul Teoretic German „Friedrich Schiller” Oradea 08-04-2019Nicoleta-Oana FĂRĂIANU
4TalaburFeliciaȘcoala Gimnazială „Viorel Horj” Drăgănești 02-04-2019BARA GEORGETA
5TășădanElena - VictoriaLiceul „Don Orione” Oradea 09-04-2019ȘTEF RODICA
6ȚînteaLoredana - IoanaȘcoala Gimnazială Nr. 1 Ciumeghiu 12-04-2019ROMÂNEAC CORNELIA
7TodoranLucia - StelaȘcoala Gimnazială Nr. 1 Lăzăreni 09-12-2020SANDOR COSTEA LIDIA
8UșvatIoana - MariaLiceul Vocațional Pedagogic „Nicolae Bolcaș” Beiuș 09-05-2019ŞTEFĂNICĂ MONICA
9VaidaDalia - FlorinaGrădinița cu Program Prelungit nr. 1 Aleșd 10-04-2019BARA GEORGETA
10ZembreaSorina - GeorgetaGrădinița cu Program Normal „Samuel” Tinăud 21-03-2019CACIORA LUCIA
ELECTROENERGETICĂ
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1FOTACHEDORIN CLAUDIULICEUL TEHNOLOGIC NR. 1 SUPLACU DE BARCAU 00-00-000
Estetică și igiena corpului uman
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1CrișanCsillaColegiul Tehnic „Traian Vuia” Oradea 04-12-2019ȘANDOR MARIANA
Filosofie
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1Chișe-StăniloiuLinda-AnaLiceul de Arte Oradea 00-00-000
FINANȚE BĂNCI
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1HANEȘMIHAELA RAMONACOLEGIUL TEHNIC IOAN CIORDAȘ BEIUȘ 30-11-2017
Geografie
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1RopaMădălinaColegiul Național „Avram Iancu” Ștei 03-12-2019Nicolae-Ioan AVRAM
GEOGRAFIE
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1SOKILORANDCOLEGIUL NAȚIONAL MIHAI EMINESCU ORADEA 20-11-2019LAZĂR PETRU EMIL
Informatică
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1PetruseCorina -LucicaȘcoala Gimnazială nr. 1 Nucet 29-03-2019BURAN CLAUDIA
2VertesiMaria - EvaLiceul Tehnologic Agroindustrial „Tamasi Aron” Borș 30-11--0001
INTERPRETARE INSTRUMENTALĂ CHITARĂ
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1ROMANIOANA LOREDANALICEUL DE ARTE ORADEA 26-02-2020FEHER ARTHUR
Invatatoare
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1DanBeata - AndreaCSEI „Bonitas” Oradea 11-04-2019DENES MELINDA ANDREA
Învățător - Limba Română
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1AroșculeseiLoredanaLiceul Teoretic ”Nicolae Jiga” Tinca 03-02-2020POP DANIELA
2BradeaAnișoaraLiceul Teoretic „Gabriel Țepelea” Borod 26-11-2020DULCA MANUELA GHEORGHINA
3BRUDAȘCAIOANA-MARICICAȘcoala gimnazială nr 16 Oradea 11-12-2019Felicia IANTA
4CherecheșMaria - LoredanaȘcoala Gimnazială „Ovidiu Drimba” Lugașu de Jos 10-05-2019DULCA MANUELA GHEORGHINA
5CotroLavinia - FlorentinaLiceul Teologic Penticostal „Betel” Oradea 28-05-2019Felicia IANTA
6DumaAnca - DorinaȘcoala Gimnazială Nr. 1 Lăzăreni 13-01-2021COSTOLAŞ LAURA
7GaborOlimpia - FloricaȘcoala Gimnazială „Iosif Vulcan” Holod 04-04-2019BĂLIBAN CARMEN LAURA
8GergelyMihaiela - RodicaColegiul Național „Octavian Goga” Marghita 13-01-2021NUŢĂ ANGELA
9GhiteaMarianaȘcoala Gimnazială Nr. 1 Sîntandrei 11-02-2020BREGE ELENA VIORICA
10GhiulaiMelinda - MariaȘcoala Gimnazială Nr. 1 Lăzăreni 18-11-2020TĂUT CRINA LAVINIA
11HerkuczRamona - GabrielaLiceul Tehnilogic Nr. 1 Popești 28-11-2019COZMA ELISABETA TEOFILIA
12IancuMia - LoredanaȘcoala Gimnazială Nr. 1 Mădăras 25-11-2020ŞANDRA FLOAREA
13IuhasCecilia - GeorgetaȘcoala Gimnazială Nr. 1 Tăuteu 11-04-2019COZMA ELISABETA TEOFILIA
14LaslăuNicolae CatalinȘcoala Gimnazială „Nicolae Bogdan” Vașcău 13-02-2020MERCE ALEXANDRA
15LupșaAnca - MarianaȘcoala Gimnazială Nr. 11 Oradea 18-11-2020SABĂU DOINA VICTORIA
16MatiuțaMara - ValentinaȘcoala Gimnazială Nr. 1 Avram Iancu 24-05-2019BREGE ELENA VIORICA
17NegruțiuMariaȘcoala Gimnazială Nr. 1 Tileagd 30-11--0001
18PetruseAlexandra - CarlaȘcoala Gimnazială Nr. 1 Nucet 20-01-2021LUCUŢA LIANA ANCUŢA
19PopaLaura - FlorinaȘcoala Gimnazială Nr. 1 Lazuri de Beiuș 07-12-2020HINŢ IRINA IOANA
20PopaAmalia - FlorinaȘcoala Gimnazială Nr. 1 Vîrciorog 30-11--0001
21PopușMărioara - CorneliaȘcoala Gimnazială Nr. 1 Tileagd 21-01-2021BRÂNZAŞ DORINA
22ȘipoșCristina - MarianaȘcoala Gimnazială Nr. 1 Sânnicolau - Român 08-04-2019PECE DANIELA GEORGETA
23ToderașFlorentinaLiceul Tehnologic Nr. 1 Șuncuiuș 07-02-2020PANTIŞ DANA FLORINA
24UjupanAlina - DianaȘcoala Gimnazială Nr. 2 Talpoș 06-12-2019IENEI-DAVID LAURA
25VargaIlona - CsillaȘcoala Gimnazială Nr. 1 Viișoara 12-11-2020CHIRILĂ GEORGETA MIRELA
26VidicanSteluțaȘcoala Gimnazială Nr. 1 Căpâlna 29-03-2019BAN LIANA
Învățători - Limba Maghiară
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1KozakIldiko - TundeȘcoala Gimnazială Nr. 1 Diosig 06-02-2020PÜSÖK JULIANNA
2NagyRenata - ErikaȘcoala Gimnazială Nr. 1 Tăuteu 05-03-2020FÜGEDY ANIKÓ-ERZSÉBET
3NagyKatalin - MargitȘcoala Gimnazială „Zelek Zoltan” Valea Lui Mihai 06-03-2020FÜGEDY ANIKÓ-ERZSÉBET
4OrbanMonikaȘcoala Gimnazială „jako Zsigmond” Roșiori 11-02-2020PÜSÖK JULIANNA
5SzaboTunde - MartaȘcoala Gimnazială Nr. 1 Diosig 04-03-2020RUSZ CSILLA-MÁRIA
6SzaboZsofia TundeLiceul Teoretic „Petofi Sandor” Săcuieni 26-11-2019KŐRÖSI MÁRIA
7SzucsZita - ElisabetaȘcoala Gimnazială Nr. 1 Diosig 03-03-2020KŐRÖSI MÁRIA
ÎNVĂȚĂTORI LB. ROMÂNĂ
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1POPAFLORIN CRĂCIUNLICEUL TEOLOGIC BAPTIST EMANUEL ORADEA 09-04-2019COBE SIMONA LUCIA
ÎNVĂȚĂTORI LIMBA ROMÂNĂ
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1BUTAȘDANIELA ANCAȘCOALA GIMNAZIALĂIOAN SLAVICI ORADEA 25-11-2020NUŢĂ ANGELA
2COITADANIELALICEUL TEHNOLOGIC NR. 1 DOBREȘTI 10-12-2019Felicia IANTA
ISTORIE
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1CODREANIOANA MEDANALICEUL TEHNOLOGIC IOAN BOCOCI ORADEA 22-05-2019CRĂCIUN ALEXANDRINA
Istorie
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1DRAGOȘFELICIACOLEGIUL TEHNIC „TRAIAN VUIA” ORADEA 13-03-2019CRĂCIUN ALEXANDRINA
2PetrișAdela - GeorgetaȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 BATĂR 04-02-2020Nicolae-Ioan AVRAM
LIMBA ENGLEZĂ
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1BOGOȘELLAURA IOANAȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 DRĂGEȘTI 10-11-2020CIOGU ZOIA
Limba Engleză
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1CRĂCIUNANDRA SILVIAȘCOALA GIMNAZIALĂ DIMITRIE CANTEMIR ORADEA 30-11--0001
LIMBA ENGLEZĂ
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1CRĂCIUNDELIA IOANALICEUL TEHNOLOGIC NR. 1 SUPLACU DE BARCĂU 09-11-2020SZABO FLORINA
Limba Engleză
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1FărcuțAndreea - AlinaColegiul Național „Avram Iancu” Ștei 19-02-2020EGYED MELANIA
2Ficuț (Deican)Gabriela - FloricaColegiul Economic „Partenie Cosma” Oradea 24-11-2020BALINT IOANA LAURA
LIMBA ENGLEZĂ
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1HAGYADANMONICA FLORENTINAȘcoala Gimnazială nr. 1 Sârbi 19-03-2021CIOGU ZOIA
Limba Engleză
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1IancuMirela - IrinaȘcoala Gimnazială Nr. 1 Răbăgani 12-02-2020MOTORGA TAMARA
2KovacsFlorica - AncuțaLiceul Tehnilogic Nr. 1 Popești 14-11-2019Monica COSTA
3MATEIAȘRAMONA MARIACOLEGIUL TEHNIC ”TRAIAN VUIA” ORADEA 13-11-2019Monica COSTA
4PopMădălinaColegiul Național „Emanuel Gojdu” Oradea 09-04-2019ARDELEAN LILIANA
5PopClaudia - GabrielaColegiul Național „Octavian Goga” Marghita 30-11--0001
LIMBA ENGLEZĂ
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1ȘILINCAMIHAELA-RAMONALICEUL TEORETIC „LUCIAN BLAGA” ORADEA 10-05-2019ARDELEAN LILIANA
Limba Engleză
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1TriponAndreea - MarianaȘcoala Gimnazială Nr. 1 Pomezeu 22-05-2019MOTORGA TAMARA
2VESEAADRIANA FLORINAPALATUL COPIILOR ȘI ELEVILOR ORADEA 04-03-2020ANI MONICA
LIMBA FRANCEZĂ
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1BERDIEANA MARIALICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA ORADEA 00-00-000
2MATIUCRISTINALICEUL TEHNOLOGIC NR. 1 SUNCUIUS 21-01-2021ACHIM MONICA LOREDANA
Limba Franceză
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1StoianoviciSimona - IoanaColegiul Național „Octavian Goga” Marghita 30-11--0001
Limba Germană
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1CalamarAlexandra - LucianaȘcoala Gimnazială „Oltea Doamna” Oradea 17-04-2019BUBELA CARMEN
LIMBA GERMANĂ
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1CAPRIȘPATRICIA-MARIALICEUL GRECO-CATOLIC „IULIU MANIU” ORADEA 16-03-2018
2CLONDAANDREACOLEGIUL NAȚIONAL IOSIF VULCAN ORADEA 30-11--0001
Limba și Literatura Maghiară
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1BanyaEmoke - EcaterinaȘcoala Gimnazială Nr. 1 Viișoara 08-04-2019SZABÓ MELINDA
Limba și Literatura Română
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1CărbunarVeronicaȘcoala Gimnazială „Ovidiu Drimba” Lugașu de Jos 06-03-2019POPA Diana
2ChirodeaMelania RebecaȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 2 BODEI 24-05-2019DAT IOANA
3CotrăuCameliaȘcoala Gimnazială Nr. 1 Tărcaia 27-05-2019CÂNDEA MONICA
4DărăbanViorica - LenuțaȘcoala Gimnazială „Viorel Horj” Drăgănești 25-02-2019CÂNDEA MONICA
LIMBA ȘI LITERATURA ROMÂNĂ
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1LUPAȘCORNELIA MARIAȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 LAZURI DE BEIUȘ 14-12-2020CÂNDEA MONICA
Limba și Literatura Română
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1NovacRaluca - MinodoraLiceul Tehnilogic Nr. 1 Bratca 09-05-2019POPA Diana
2PopaAndreea - MariaLiceul Tehnilogic Nr. 1 Dobrești 29-03-2019Diana POPA
3SalvaElisabetaȘcoala Gimnazială „Ovidiu Drimba” Lugașu de Jos 24-11-2020POPA Diana
4SilaghiIoana - AncuțaȘcoala Gimnazială Nr. 1 Chijic 22-01-2021POPA Diana
5SimaiMonica - FloricaColegiul Național „Samuil Vulcan” Beiuș 23-01-2020Diana POPA
6ȘtefănuțAlin - SerafimLiceul Teoretic „Arany Janos” Salonta 04-12-2020POPA Diana
LIMBA ȘI LITERATURA ROMÂNĂ
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1TĂLMACIUANCUȚA MARIANAȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 DIOSIG 27-11-2020POPA Diana
Limba și Literatura Română
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1VușcanAndrea - CristinaȘcoala Gimnazială ÎNV. GÂLGĂU IOSIF Păgaia 28-02-2020ANȚA MARGARETA
Markrting
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1GavrișMihaela - PatriciaColegiul Tehnic „Mihai Viteazul” Oradea 08-04-2019KELE TUNDE
Matematică
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1BoroșDorinaLiceul Tehnologic „Horea” Marghita 21-02-2020TIMAR ALINA- NICOLETA
2CadarSimona MariaColegiul Economic „Patenir Cosma” Oradea 18-02-2020Ismet OMER
3FurtosAlina - MariaLiceul Tehnilogic Nr. 1 Popești 17-05-2019URSAN RODICA
MATEMATICĂ
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1GAVRILAȘANCA EUGENIAȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 DRĂGEȘTI 03-12-2020OMER Ismet
2GUGREKA ORSOLYALICEUL TEORETICPETOFI SANDOR SACUENI 12-04-2019HASAS TUNDE
Matematică
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1HübnerMariaLICEUL TEORETIC ”CONSTANTIN ȘERBAN” ALEȘD 19-02-2020BATHORI EVA
2PopoviciTunde EmeșeLICEUL TEOLOGIC RAMONA CATOLIC ”SZENT LASZLO” ORADEA 03-12-2020BATHORI EVA
3PoțcleanAna - DancaȘcoala Gimnazială „Ovidiu Drimba” Lugașu de Jos 10-03-2020Ismet OMER
4PușcașEunicia - FlorinaLiceul Teologic Baptist „Emanuel” Oradea 24-02-2020CHIȘIU GABRIELA
5RadaRoxanaȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 MĂDĂRAS 12-11-2020OMER Ismet
6SereaIoana - AlexandraȘcoala Gimnazială „Miron Pompiliu” Ștei 27-02-2020COPIL OLIMPIA
7SzatmariEszterȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 RIENI 30-11--0001
PEDAGOGIA ARTEI
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1BOCMARIUS IONUȚPALATUL COPIILOR ȘI ELEVILOR ORADEA 16-03-2018
PROFESOR DOCUMENTARIST
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1LAZARANDRADA-MIHAELAȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1. SÎNTANDREI 00-00-000
Psihologie
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1Codoban LucaAna FeliciaCentrul Școlar de Educație Incluzivă Nr. 1 Oradea 11-04-2019CANALAŞ LILIANA
2FloreaKatalinCJRAE Bihor 05-11-2020DENEȘ MELINDA - ANDREA
3NiculescuDanielaCentrul Școlar de Educație Incluzivă Nr. 1 Oradea 11-04-2019Alina VESE
4PetricăErika - MariaCSEI Nr. 1 Popești 21-01-2021CANALAȘ LILIANA
5PopoviciCamelia - MariaLiceul Tehnologic Special Nr. 1 Oradea 14-03-2019FICUŢ ADRIANA ELENA
6VidicanRamona FloareaCentrul Școlar de Educație Incluzivă Nr. 1 Oradea 11-04-2019FICUŢ ADRIANA ELENA
Psihopedagogie Specială
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1BuboiuLioara-BiancaCentrul Școlar de Educație Incluzivă „Cristal” Oradea 13-11-2020FICUȚ ADRIANA ELENA
2DumeCamelia - EmanuelaCSEI „Orizont” Oradea 12-03-2019INDRIE MARIANA
3TodorRodica - FeliciaCSEI Nr. 1 Oradea 21-03-2019CANALAŞ LILIANA
Religie ortodoxă
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1GaborLivia-DorinaȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 NOJORID 19-01-2021MARIAN RODICA
SOCIOLOGIE
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1POPAIONELCOLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA ORADEA 08-05-2018
Teologie baptistă
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1CrețuPetrică - VasileȘcoala Gimnazială Nr. 2 Talpoș 21-01-2021TAMAS IOAN
Textile Tricotaje
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1CopilMarianaColegiul Tehnic „Traian Vuia” Oradea 13-02-2020LĂCĂTUȘU SIMONA