Seria 2022-2024 - Inspecția curentă 1 Gradul didactic II - (Candidați care efectuează inspecția in anul premergător depunerii dosarului)
Limba_slovacă_maternă_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1BIREȘ MARKA (KUBELAC) LICEUL TEORETIC GABRIEL TEPELEA BOROD

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
Arte_vizuale_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1CREȚ (GALE) MIHAELA-FLORICA LICEUL TEHNOLOGIC NR.1 DOBREȘTI

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
Fizica_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1BANDI ANITA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NICOLAE BĂLCESCU ORADEA

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
2CARAMAN I. BOGDAN ANDREI COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZUL ORADEA

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
Alimentație_publică_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1BUTAȘ RAMONA COLEGIUL TEHNIC "IOAN CIORDAȘ" BEIUȘ

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
Comert_M
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1ALB I. IOANA DANIELA COLEGIUL TEHNIC "ALEXANDRU ROMAN" ALEȘD

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
Comert_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1DRĂGAN-CODREAN COSMINA-IOANA LICEUL TEHNOLOGIC UNIREA ȘTEI

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
2NEMTEANU MARCELA SEFORA COLEGIUL ECONOMIC PARTENIE COSMA ORADEA

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
Economic_administrativ_postă_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1KALMAR MONICA COLEGIUL ECONOMIC PARTENIE COSMA ORADEA 05-01-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
Electronica_automatizari_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1CRIȘAN IONUȚ CĂTĂLIN LICEUL TEHNOLOGIC NR.1 POPEȘTI

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
Electrotehnică_electromecanică_M
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1CIORBA IOANA-MIHAELA COLEGIUL TEHNIC "ALEXANDRU ROMAN" ALESD

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
Estetica_ingrijire_M
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1BRONȚ IOANA-ANIELA COLEGIUL TEHNIC "IOAN CIORDAȘ" BEIUȘ

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
2ŞIŞCA DENISA ANCA COLEGIUL TEHNIC "CONSTANTIN BRÂNCUȘI" ORADEA

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
Finanțe_bănci_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1RAD (HERTE) ANAMARIA DIANA COLEGIUL ECONOMIC PARTENIE COSMA ORADEA

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
Mecanică_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1BOTIȘ AUREL CRISTIAN COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
Limba și literatura română_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1BULZAN (VAIDA) MARIA-ALEXANDRA LICEUL TEHNOLOGIC NR.1 DOBREȘTI

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
2DAVID ADELA MAGDALENA COLEGIUL TEHNIC NR.1 VADU CRIŞULUI 27-01-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
3GAL I DIANA IOANA COLEGIUL TEHNIC "TRAIAN VUIA" ORADEA

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
4IACOB E. BIANCA ANA ȘCOALA GIMNAZIALĂ "ZELK ZOLTAN" VALEA LUI MIHAI

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
5MLADIN-HERCUŢ ANCA MIHAELA COLEGIUL NAȚIONAL "ONISIFOR GHIBU" ORADEA

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
6PEȘTEAN MARIA-NICOLETA LICEUL TEORETIC HENRI COANDA ORADEA

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
7POPA ANNAMARIA LICEUL TEHNOLOGIC AGROINDUSTRIAL "TAMÁSI ÁRON" BORȘ

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
Psihologie_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1DOGAR-STAN ANDRADA LAURA CENTRUL JUDEȚEAN DE RESURSE ȘI ASISTENȚĂ EDUCAȚIONALĂ BIHOR

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
2MANG MARIA-CRISTINA CENTRUL JUDEȚEAN DE RESURSE ȘI ASISTENȚĂ EDUCAȚIONALĂ BIHOR

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
Psihopedagogie_specială_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1BALINT (BODEA) PAULA ANAMARIA CENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ NR. 1 ORADEA

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
2HERCUT ADELINA-IOANA CENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ NR.1 POPEȘTI

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
3HUZA (ALB) ANA CENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAŢIE INCLUZIVĂ ORIZONT ORADEA

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
4NICORUT (TODINCA) MIRELA-IOANA CENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAŢIE INCLUZIVĂ ORIZONT ORADEA

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
5PISCOI VIOLETA NAOMI LICEUL TEHNOLOGIC SPECIAL NR.1 ORADEA

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
6SZABÓ ADINA-LIDIA CENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ "BONITAS" ORADEA

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
7TATIC LAURA CLAUDIA CENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ NR. 1 ORADEA

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
8ZGĂRDĂU (TRIF) ELENA CENTRUL SCOLAR DE EDUCATIE INCLUZIVA NR.1 ORADEA

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
9ZGĂRDĂU ELENA (TRIF) CENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ NR. 1 ORADEA 01-04-2021

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
Terapie educațională complexă și integrată
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1SIPOS MARGIT-KATALIN CENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ "BONITAS" ORADEA

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
ÎNVĂȚĂTOARE - Limba română
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1###PETRIȚA BIANCA ANDREEA### ȘCOALA GIMNAZIALĂ NICOLAE BĂLCESCU ORADEA

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
2ANDRONIC ALINA LICEUL TEOLOGIC PENTICOSTAL "BETEL" ORADEA

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
3BACTER CARMEN-IOANA SCOALA GIMNAZIALA DACIA ORADEA

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
4BERINDAN CAMELIA-TEODORA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.11 ORADEA

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
5CHIȘ (HĂRĂGUȘ) SIMONA SILVIA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 16 ORADEA

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
6CICORTAȘ (AVRAM) NICOLETA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NESTOR PORUMB TULCA

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
7DUME ALEXANDRA DAIANA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 SÂNTANDREI

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
8FARCAS GELINA-VALENTINA LICEUL TEORETIC GERMAN "FRIEDRICH SCHILLER" ORADEA

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
9FAUR (TOMA) CODRUȚA LOREDANA VASILICA ȘCOALA GIMNAZIALĂ OLTEA DOAMNA ORADEA

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
10FILIP LIDIA ȘCOALA GIMNAZIALĂ "SZENT ISTVAN" SÂNIOB

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
11GABOR CORNEL - CIPRIAN ŞCOALA GIMNAZIALĂ "FLOARE DE LOTUS" SÂNMARTIN

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
12GOMBOS SABĂU FLORINA ADINA ȘCOALA GIMNAZIALĂ "NICOLAE BĂLCESCU" ORADEA

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
13JURJ BIANCA-ELENA SCOALA GIMNAZIALA AUREL POP OSORHEI

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
14MORAR LAVINIA-CRINA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 LUNCA

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
15SECUI ADINA LORENA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 CIUMEGHIU

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
16ȘUTA ANCUȚA-ALINA SCOALA GIMNAZIALA DACIA ORADEA

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
17TOTH ALEXANDRA ARABELLA ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 MĂDĂRAS

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
18VARGA HENRIETTA-RÉKA SCOALA PROFESIONALA "OVIDIU DRIMBA" LUGASU DE JOS

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
19ZUBAȘCU (BULZAN) MĂDĂLINA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NESTOR PORUMB TULCA

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
Religie_ortodoxă_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1TIT LIVIU MARIUS ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 RIENI

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
Religie_penticostală_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1BUZGUȚA-BUNTA BENEAMIN CORNELIU SCOALA GIMNAZIALA PUIU SEVER INEU

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
2LUCA TUDOR LICEUL TEOLOGIC PENTICOSTAL "BETEL" ORADEA

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
Religie_reformată_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1MÓDI KINGA LICEUL TEORETIC "ADY ENDRE" ENDRE

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
2VIG (HERMAN) CSILLA-ARANKA SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 TARCEA

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
Limba_maghiara_materna_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1FECHETE (BANHÁZI) KITTZ LICEUL TEORETIC HORVATH JANOS MARGHITA

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
2ILYÉS KRISZTINA LICEUL TEORETIC "ARANY JANOS" SALONTA

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
EDUCATOARE - Limba română
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1ARDELEAN (MOISE) AURELIA-LIANA GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.52 ORADEA

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
2BALINT (ZOȚ) IONELA MARIA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NESTOR PORUMB TULCA

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
3BOZGA GIANINA-LARISA SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 BALC

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
4BUTAȘ DENISA-CĂLINA SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 SÂNTANDREI

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
5CACARAZA MARTA IRINA GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.45 ORADEA

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
6CATA (BUZE) LAURA GPP 54

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
7CATA (BUZE) LAURA GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.54 ORADEA

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
8CHIȘ-POP MONICA LILIANA GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT SMILES TILEAGD

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
9CORAȘ (BUIBAȘ) ADELINA-LAVINIA SCOALA GIMNAZIALA AUREL POP OSORHEI

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
10COVACI BIANCA CRISTINA GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.56 ORADEA

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
11DELIMAN DORINA-MIHAELA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 BATĂR

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
12DRUȚA (MAGHIAR) ALEXANDRA LOREDANA ȘCOALA GIMNAZIALĂ "SZALARDI JANOS" SĂLARD

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
13HORVAT (ȘORBAN) JOHANNA GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.52 ORADEA

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
14HOSZU (POPA) CODRUȚA VETURIA GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT WINNIE ACADEMY ORADEA

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
15ILISIE CRISTINA-MARIA GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.30 ORADEA

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
16ILLE ANDREEA-MARIA LICEUL TEHNOLOGIC NR.1 SUPLACU DE BARCAU

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
17ILLE RAMONA-NICOLETA LICEUL VOCAȚIONAL NICOLAE BOLCAȘ BEIUȘ

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
18LEFF CAMELIA-ALEXANDRA GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.30 ORADEA

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
19LUNG ADELA ELENA ȘCOALA GIMNAZIALĂ "ZELK ZOLTAN" VALE LUI MIHAI

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
20MARCHIȘ ADRIANA-OANA LICEUL ORTODOX "EPISCOP ROMAN CIOROGARIU" ORADEA

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
21MARUSCA ANA-MARIA SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 ASTILEU

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
22MITRICIOIU RAMONA-RODICA GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT WINNIE ACADEMY ORADEA

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
23MOTOȘAN ALEXANDRA IOANA ȘCOALA GIMNAZIALĂ "OVIDIU DRIMBA" LUGAȘU DE JOS

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
24NEDEA IULIA-ALEXANDRA GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.34 ORADEA

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
25NICORUT ADELA-TEODORA SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 DERNA 19-01-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
26PERIAN ROXANA-ANCA (ILISIE) SCOALA GIMNAZIALA "KAZINCZY FERENC" ȘIMIAN

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
27PETRU LOREDANA-BIANCA GRADINITA CU PROGRAM NORMAL SI PROGRAM PRELUNGIT JOYFUL LEARNING ORADEA

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
28PETRUȚ (BUHA) LAVINIA-ALEXANDRA GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.52 ORADEA

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
29POGAN LIVIA-ALEXANDRA (POGAN) GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT TOLDI SALONTA

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
30POP MARINA ANCA GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.56 ORADEA

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
31POPA DIANA-ADRIANA GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT ALEODOR ORADEA

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
32PUSZTAI ROLEDANA GRADINITA CU PROGRAM NORMAL SI PROGRAM PRELUNGIT JOFUL LEARNING ORADEA

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
33RAȚ MOCAN RAMONA TEODORA GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.52 ORADEA

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
34ȘANDRA DENISA SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 SÂNTANDREI

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
35SIDOR FLORICA-ALEXANDRA GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.45 ORADEA

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
36SILAGHI AMALIA-GEORGETA (LASCU) COLEGIUL TEHNIC

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
37TONCA EMANUELA-ANCA GRADINITA CU PROGRAM NORMAL SI PROGRAM PRELUNGIT JOYFUL LEARNING ORADEA

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
38VEREȘ (HERCUȚ) GABRIELA-SIMINA LICEUL ORTODOX "ROMAN CIOROGARIU" ORADEA

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
39ZACH PETRA ALEXANDRA ȘCOALA GIMNAZIALĂ "SZENT ISTVAN" SÂNIOB

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
40ZERGHE SIMONA SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 BALC

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
Matematică_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1ANDRASSY (SIMUT) ALEXANDRA-MADALINA SCOALA GIMNAZIALA PUIU SEVER INEU

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
2BRADEA (RACZ) SUSANA-ANDREEA LICEUL TEHNOLOGIC NR.1 DOBREȘTI

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
3CĂUȘANU MĂDĂLINA IOANA COLEGIUL NAȚIONAL OCTAVIAN GOGA MARGHITA

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
4ILICA ODOROABĂ ALEXANDRU LICEUL GRECO-CATOLIC "IULIU MANIU" ORADEA

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
5LAKATOS NAGY ANIKO LICEUL TEORETIC HORVATH JANOS MARGHITA

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
6MIHEL (SIDEA) DENISA-SORINA LICEUL TEHNOLOGIC NR.1 DOBREȘTI

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
7ORBÁN-BAJÓ SZENDE LICEUL TEORETIC PETŐFI SÁNDOR SĂCUIENI

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
8RUSU CAMELIA-ȘTEFANIA SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 SÂMBĂTA

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
Limba engleză_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1###GHERLEA A. DIANA-ELIZA### ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 COCIUBA MARE

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
2AVRAM MIRELA DANIELA ȘCOALA GIMNAZIALĂ "PUIU SEVER" INEU

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
3CAPOTA ANITA SCOALA GIMNAZIALA DIMITRIE CANTEMIR ORADEA

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
4CICORTAȘ RALUCA-FLORINA SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 SÂNTANDREI 25-11-2021

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
5FLORESCU BIANCA-MARIA SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 TARCEA

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
6MEGHESAN MIHAELA-MARIA LICEUL TEHNOLOGIC SPECIAL NR.1 ORADEA

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
7MUREȘAN PAULA ELEONORA LICEUL GRECO-CATOLIC "IULIU MANIU" ORADEA

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
8RADU MONICA SCOALA GIMNAZIALA JAKÓ ZSIGMOND ROSIORI

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
Limba franceză_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1DOMUȚA (GĂVRUȚA) IOANA FLORICA COLEGIUL NAȚIONAL OCTAVIAN GOGA MARGHITA

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
Limba germană modernă_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1DRUGAȘ (BOROS) BRIGITA COLEGIUL NAȚIONAL EMANUIL GOJDU ORADEA

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
Biologie_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1OULACHI (SZABÓ) KATALIN-BEATA LICEUL TEORETIC PETŐFI SÁNDOR SĂCUIENI

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
2STAN RAMONA-OLIMPIA ȘCOALA GIMNAZIALĂ "PUIU SEVER" INEU

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
Geografie_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1CHIRILĂ (RUS) AURORA-IULIA CENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAŢIE INCLUZIVĂ ORIZONT ORADEA

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
2GLONTI MADALINA LICEUL TEORETIC GERMAN "FRIEDRICH SCHILLER" ORADEA

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
Istorie_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1BÉLFENYÉRI TAMÁS-JÁNOS LICEUL TEORETIC PETŐFI SÁNDOR SĂCUIENI

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
2CIORBA MIHAI ȘCOALA GIMNAZIALĂ "GÁSPÁR ANDRÁS" BIHARIA

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
3OAIE IOANA-DORINA (SÎRB) SCOALA GIMNAZIALA VIOREL HORJ DRAGANESTI

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
4TOTH (POSZET) DIANA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 16 ORADEA

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
5UNGUR MARIA (FIICA) ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 CHIJIC

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
Sociologie_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1MIHUŢA MARIUS-GEORGE ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 RIENI

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
Educație_fizică_și_sport_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1BULZ ANDRADA-MARIA ȘCOALA GIMNAZIALĂ "DACIA" ORADEA

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
2COROIU VLAD ADRIAN COLEGIUL TEHNIC "IOAN CIORDAȘ" BEIUȘ

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
3FLEISZ AURELIAN CIPRIAN LICEUL SPORTIV BIHORUL ORADEA

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
4JOLȚA CAMELIA PALATUL COPIILOR MARGHITA

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
5LUKACS DAVID LICEUL TEHNOLOGIC NR.1 CADEA

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
6LUKÁCS NORBERT - CSABA LICEUL TEOLOGIC ROMANO-CATOLIC "SZENT LASZLO" ORADEA

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
7PAUL RAMONA LAVINIA LICEUL SPORTIV BIHORUL ORADEA

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
8POPA ȘTEFAN-IOAN LICEUL TEHNOLOGIC "FELIX" SÂNMARTIN

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
9SCHMIDT ARNOLD-PÉTER ȘCOALA GIMNAZIALĂ "SZALARDI JANOS" SĂLARD

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
Kinetoterapie_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1SERB ADELINA-GABRIELA LICEUL TEHNOLOGIC SPECIAL NR.1 ORADEA

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
EDUCATOARE - Limba germană
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1KENDI ORSOLYA GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.45 ORADEA

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
2MIKLO ERZSEBET GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.45 ORADEA

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
EDUCATOARE - Limba maghiară
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1ANTAL LAURA SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 REMETEA

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
2BAKOS KRISZTINA-FRUZSINA ȘCOALA GIMNAZIALĂ "MISKOLCZY KÁROLY" MIȘCA

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
3BELÉNYESI ERZSÉBET LICEUL TEOLOGIC ROMANO CATOLIC SZENT LÁSZLÓ ORADEA

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
4BERECZKI M. KLARA MARIA ȘCOALA GIMNAZIALĂ "ZELK ZOLTAN" VALEA LUI MIHAI

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
5OLAH BOGLARKA ŞCOALA GIMNAZIALĂ "ZELK ZOLTAN" VALEA LUI MIHAI

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
6SOMOGYI EDINA-KINGA SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 TARCEA

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
7TÖRÖS NOÉMI-TIMEA LICEUL TEOLOGIC ROMANO CATOLIC SZENT LÁSZLÓ ORADEA

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
8ZSIGMOND EDINA-BRIGITTA LICEUL TEOLOGIC ROMANO CATOLIC SZENT LÁSZLÓ ORADEA

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
ÎNVĂȚĂTOARE - Limba maghiară
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1ANULAT xxxxx GALLÓ ILDIKÓ xxxxxx SCOALA GIMNAZIALA

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
2BAGOSI CSILLA-MARIA LICEUL TEORETIC "ARANY JANOS" SALONTA

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
3ILOC (SZÉP) JUDIT LICEUL TEOLOGIC ROMANO-CATOLIC "SZENT LASZLO" ORADEA

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
4KISS ERIKA-TIMEA SCOALA GIMNAZIALA JAKÓ ZSIGMOND ROSIORI

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
5LOVOSSY RENATA LICEUL TEORETIC PETŐFI SÁNDOR SĂCUIENI

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
6POCSAI KRISZTINA LICEUL TEORETIC ARANY JANOS SALONTA

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
7RAJOS DÉZSI NIKOLETT ȘCOALA GIMNAZIALĂ "GASPAR ANDRAS" BIHARIA

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
Informatică_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1ȘIMON (MAN) BIANCA FLORICA LICEUL DON ORIONE ORADEA

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024