Seria 2021-2023 - Inspecția curentă 2 Gradul didactic II - (Candidați care efectuează inspecția după depunerea dosarului)
EDUCATOARE - Limba slovacă
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1OKULAR BIANKA MARIENKA SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 DERNA 22-03-202102-05-2022

xx xx xxxx

2021-2023
ÎNVĂȚĂTOARE - Limba română
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1LEȚ MARTA LIDIA (BULZAN) LICEUL TEORETIC GABRIEL TEPELEA BOROD 31-05-2021

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2021-2023
Arte_vizuale_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1LAZĂU ALINA MARIA LICEUL TEORETIC GABRIEL TEPELEA BOROD 14-05-202103-03-2022

xx xx xxxx

2021-2023
Educație_muzicală_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1MONENCI NATALIA (BUNDURUS) ȘCOALA GIMNAZIALĂ

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2021-2023
Educație_muzicală_specializată_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1PAȘCALĂU IOANA-ALEXANDRA (CIOARA) LICEUL DE ARTE ORADEA 13-05-202117-03-2022

xx xx xxxx

2021-2023
2ZĂVOIANU MARIUS-EUGEN-FELIX LICEUL DE ARTE ORADEA 20-05-2021

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2021-2023
Fizică
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1Gîb DanielaColegiul Tehnic „Traian Vuia” Oradea 09-04-201924-03-2022

xx xx xxxx

2021-2023
Fizica_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1NISTOR (GHIOCEL) MONICA-MARIA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 VÂRCIOROG 26-02-202128-02-2022

xx xx xxxx

2021-2023
Alimentație_publică_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1PAZURIK ERIKA-KRISZTINA LICEUL TEHNOLOGIC "HOREA" MARGHITA 24-02-202107-04-2022

xx xx xxxx

2021-2023
Comert_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1RAT LARISA-ALEXANDRA (HAȘ) COLEGIUL ECONOMIC "PARTENIE COSMA" ORADEA 24-05-202117-05-2022

xx xx xxxx

2021-2023
Constructii_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1COSTAN NICOLAE LICEUL TEHNOLOGIC SPECIAL NR.1 ORADEA 26-05-202124-05-2022

xx xx xxxx

2021-2023
Economic_administrativ_postă_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1 POP LIGIA (BITIS) COLEGIUL ECONOMIC "PARTENIE COSMA" ORADEA 19-05-202118-05-2022

xx xx xxxx

2021-2023
2PAUL MARIUS-GELU COLEGIUL ECONOMIC "PARTENIE COSMA" ORADEA 31-03-202116-03-2022

xx xx xxxx

2021-2023
3SAVA T. DIANA CRISTINA (PINTEA) LICEUL TEHNOLOGIC NR. 1 SALONTA 17-03-202113-04-2022

xx xx xxxx

2021-2023
Electronica_automatizari_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1CURICIAC ECATERINA LICEUL TEHNOLOGIC AGROINDUSTRIAL "TAMÁSI ÁRON" BORȘ 23-03-202119-05-2022

xx xx xxxx

2021-2023
Turism_și_servicii_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1GĂVRUŢA ALEXANDRA-GEORGIANA (BODOGAI) LICEUL TEHNOLOGIC "HOREA" MARGHITA 26-05-202105-05-2022

xx xx xxxx

2021-2023
2MĂNTĂLUȚĂ CORNELIA-MĂDĂLINA (BREDĂU) LICEUL TEHNOLOGIC NR. 1 SALONTA 24-11-202112-04-2022

xx xx xxxx

2021-2023
3POPA (ROȘCA) DANIELA EMILIA COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA 13-11-2020

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2021-2023
4POPA IOANA-FLORINA COLEGIUL TEHNIC "TRAIAN VUIA" ORADEA 19-05-202113-04-2022

xx xx xxxx

2021-2023
Limba și literatura română_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1BARMOȘ LOREDANA-MIRELA PALATUL COPIILOR ORADEA 15-12-2020

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2021-2023
2BODIUȚ MARIANA-ROXANA ȘCOALA GIMNAZIALĂ "ALEXANDRU ROMAN" AUȘEU 26-03-202117-02-2022

xx xx xxxx

2021-2023
3CABA MIRABELA MARIA (BONCA) LICEUL TEORETIC

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2021-2023
4CACUCI JEANINA-SIMONA (ION) ŞCOALA GIMNAZIALĂ "BOCSKAY ISTVÁN" CHERECHIU 31-03-202126-05-2022

xx xx xxxx

2021-2023
5COITA EMANUELA DANIELA LICEUL TEORETIC "PETOFI SANDOR" SĂCUENI 06-05-2021

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2021-2023
6GREC SONIA-LIVIA ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 CIUMEGHIU 20-01-202103-05-2022

xx xx xxxx

2021-2023
7HAIDU LAVINIA TEODORA ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 SÂMBĂTA

xx xx xxxx

29-03-2022

xx xx xxxx

2021-2023
8HUPLEA LARISA-DENISA ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.2 TALPOȘ 15-03-202122-03-2022

xx xx xxxx

2021-2023
9LIBER DIANA-MARIA LICEUL DON ORIONE ORADEA 19-01-202101-02-2022

xx xx xxxx

2021-2023
10MUȚ ANDREEA-MARIA SCOALA GIMNAZIALA "GEORGIU POPA" CÂMPANI

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2021-2023
11POP ROXANA-DENISA ȘCOALA GIMNAZIALĂ "ALEXANDRU ROMAN" AUȘEU 17-05-202111-03-2022

xx xx xxxx

2021-2023
12TERME ALEXANDRA-IOANA (LAZA) ȘCOALA GIMNAZIALĂ NICOLAE BOGDAN VAȘCĂU 17-02-202118-01-2022

xx xx xxxx

2021-2023
13TEUȘDEA ANAMARIA-BIANCA (TONȚ) COLEGIUL ECONOMIC PARTENIE COSMA ORADEA 09-03-2021

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2021-2023
14TRIP DELIA-RODICA (BACIU) LICEUL TEHNOLOGIC NR. 1 DOBRESTI 10-12-2020

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2021-2023
15XXXXX ANULAT XXXXX CREȚ MĂDĂLINA RAMONA LICEUL TEORETIC PETŐFI SÁNDOR SĂCUIENI

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2021-2023
EDUCATOARE - Limba română
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1CLOBOC ROMINA (MOLNAR) CENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ NR.1 POPEȘTI 19-03-202117-12-2021

xx xx xxxx

2021-2023
Psihologie_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1OLAR-POP CORINA-ALEXANDRA (TUPIŢA) Liceul Tehnologic Special nr. 1 Oradea 28-04-202107-04-2022

xx xx xxxx

2021-2023
Psihopedagogie_specială_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1 TIUGEA TEODORA (BRISC) LICEUL TEHNOLOGIC SPECIAL NR.1 ORADEA 18-05-202104-04-2022

xx xx xxxx

2021-2023
2 VODĂ SIMONA (NICA) LICEUL TEHNOLOGIC SPECIAL NR.1 ORADEA 30-03-202124-03-2022

xx xx xxxx

2021-2023
3DAVID ORSOLYA CENTRUL SCOLAR DE EDUCATIE INCLUZIVA ORIZONT 19-01-2021

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2021-2023
4ERDELI DANA CRISTINA Liceul Tehnologic Special nr. 1 Oradea 20-11-202004-03-2022

xx xx xxxx

2021-2023
5MOCAN TEODORA (OLARU-MOCAN) LICEUL TEHNOLOGIC SPECIAL NR.1 ORADEA 26-03-202111-04-2022

xx xx xxxx

2021-2023
6MOLDOVAN IULIA CĂTĂLINA LICEUL TEHNOLOGIC SPECIAL NR.1 ORADEA 20-11-202031-03-2022

xx xx xxxx

2021-2023
7MOLNAR CSILLA CENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ "BONITAS" ORADEA 29-03-202108-03-2022

xx xx xxxx

2021-2023
8POPA DANIELA ALEXANDRA (PENTIE) CENTRU JUDEŢEAN DE RESURSE ȘI ASISTENŢĂ EDUCAŢIONALĂ 24-03-2021

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2021-2023
9PUTYER JESSICA-EVELYN-KRISZTINA CENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ NR.1 ORADEA 19-05-202116-05-2022

xx xx xxxx

2021-2023
10SALANKI ANETT CENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ "BONITAS" ORADEA 10-03-202109-02-2022

xx xx xxxx

2021-2023
11TIRITEU ALINA RAMONA (NEAGOE) LICEUL TEHNOLOGIC SPECIAL NR.1 ORADEA 22-03-2021

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2021-2023
Învățătoare - Limba Română
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1 FECHETE ADRIANA-FLORINA COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU ROMAN ALEȘD 19-05-202103-03-2022

xx xx xxxx

2021-2023
ÎNVĂȚĂTOARE - Limba română
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1 NAȘ ALINA-MARIA (COITA) ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 DIOSIG 10-06-202119-05-2022

xx xx xxxx

2021-2023
2 SURDAȘ MAXIMILIANA-GEORGETA (TOTH) ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 GEPIU 04-03-202124-03-2022

xx xx xxxx

2021-2023
3ARDELEAN ALEXANDRA ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 OLCEA 12-05-202110-05-2022

xx xx xxxx

2021-2023
4ARDELEAN F. ANA MIOARA (BIRO) LICEUL TEORETIC "NICOLAE JIGA" TINCA 09-03-202128-03-2022

xx xx xxxx

2021-2023
5BALAJ DIANA (COSMA) SCOALA GIMNAZIALA DACIA ORADEA 23-02-202125-03-2022

xx xx xxxx

2021-2023
6BODEA ANAMARIA LICEUL DON ORIONE ORADEA 19-05-202105-04-2022

xx xx xxxx

2021-2023
7BOTICI ALINA-MARIA ȘCOALA GIMNAZIALĂ "ALEXANDRU ROMAN" AUȘEU 17-03-202116-02-2022

xx xx xxxx

2021-2023
8BRATA FLORICA-VETA (PANEA) ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 GEPIU 04-03-202105-05-2022

xx xx xxxx

2021-2023
9BUDA MĂDĂLINA IOANA LICEUL DE ARTE ORADEA 17-03-202115-03-2022

xx xx xxxx

2021-2023
10BUNGĂU (DANCIU) OANA-ALEXANDRA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NICOLAE POPOVICIU BEIUȘ 11-03-202131-03-2022

xx xx xxxx

2021-2023
11CASA LAVINIA-VASILICA ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 CIUMEGHIU 27-01-202106-05-2022

xx xx xxxx

2021-2023
12CORB ANDREI DARIUS ŞCOALA GIMNAZIALĂ DIMITRIE CANTEMIR ORADEA 02-03-202129-03-2022

xx xx xxxx

2021-2023
13COSMA MIRELA LACRIMIOARA ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 LĂZĂRENI 26-03-2021

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2021-2023
14DAN DANIELA-CRINA (POPA) SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 FINIȘ 17-11-202113-05-2022

xx xx xxxx

2021-2023
15DUDAȘ ADINA-MIHAELA ȘCOALA GIMNAZIALĂ "SZENT ISTVAN" SÂNIOB 11-05-202118-03-2022

xx xx xxxx

2021-2023
16FĂRCUȚ MĂDĂLINA-IOANA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 URVIȘ DE BEIUȘ 14-05-202129-03-2022

xx xx xxxx

2021-2023
17FILIMON NATALIA-LUMINITA (PASCALAU) ȘCOALA GIMNAZIALĂ "IOAN SLAVICI" ORADEA 11-12-202011-03-2022

xx xx xxxx

2021-2023
18GOMBOȘ ALINA LICEUL TEHNOLOGIC "FELIX" SÂNMARTIN 18-03-2021

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2021-2023
19GULER LARISA-PAULA (PIRTEA) SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 REMETEA 16-03-202130-03-2022

xx xx xxxx

2021-2023
20HEREDEU CRISTINA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 URVIȘ DE BEIUȘ 11-05-2021

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2021-2023
21IHOȘ AURICA (DUCA) SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 DERNA 17-03-202108-03-2022

xx xx xxxx

2021-2023
22ILE IOANA-FLORINA ȘCOALA GIMNAZIALĂ "AVRAM IANCU" ORADEA 25-03-202124-03-2022

xx xx xxxx

2021-2023
23ILEȘ RALUCA-DIANA SCOALA GIMNAZIALA AVRAM IANCU ORADEA 31-03-202105-04-2022

xx xx xxxx

2021-2023
24ILIEȘ IONELA ADINA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 OLCEA 26-02-202024-03-2021

xx xx xxxx

2021-2023
25IUNIAN LAURA-MINODORA (BOȚA) LICEUL GRECO-CATOLIC "IULIU MANIU" ORADEA 24-05-202110-05-2022

xx xx xxxx

2021-2023
26LUCACIU MĂDĂLINA-CRISTINA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 ROȘIA 24-05-202104-04-2022

xx xx xxxx

2021-2023
27MANEA GABRIELA MĂLINA LICEUL TEORETIC "NICOLAE JIGA" TINCA 28-05-202111-04-2022

xx xx xxxx

2021-2023
28MIHEȘ MĂDĂLINA ANDREEA ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 CEFA 04-03-202122-02-2022

xx xx xxxx

2021-2023
29PANTEA MĂDĂLINA (STOICA) ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 HUSASĂU DE TINCA 19-03-202118-03-2022

xx xx xxxx

2021-2023
30PAŞCA LAURA VALENTINA LICEUL TEHNOLOGIC "FELIX" SÂNMARTIN 04-03-202103-02-2022

xx xx xxxx

2021-2023
31PETRUSE MARIA (GLIGOR) ȘCOALA GIMNAZIALĂ "MIRON POMPILIU" ȘTEI 28-05-202116-05-2022

xx xx xxxx

2021-2023
32POPA ANDREEA CLAUDIA ȘCOALA GIMNAZIALĂ "BENEDEK ELEK" CETARIU 24-03-202113-04-2022

xx xx xxxx

2021-2023
33ȘTIUBE MĂDĂLINA-ALEXANDRA ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 SÎNTANDREI 08-06-202117-05-2022

xx xx xxxx

2021-2023
34TIRITEU DANIELA ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 LĂZĂRENI 25-03-202124-03-2022

xx xx xxxx

2021-2023
35ȚOCA ALINA-FLORINA ȘCOALA PRIMARĂ WINNIE ACADEMY ORADEA 04-03-202103-03-2022

xx xx xxxx

2021-2023
36TUDUCAN AMALIA GEORGIANA ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.2 TALPOŞ 26-03-202115-03-2022

xx xx xxxx

2021-2023
37TUȘ BEATRIX-MĂDĂLINA ȘCOALA GIMNAZIALĂ INTERNAȚIONALĂ AGORA 17-11-202006-04-2022

xx xx xxxx

2021-2023
38VAȘADI IOANA-ANDREEA ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 CEFA 02-03-202122-03-2022

xx xx xxxx

2021-2023
Învățător - Limba Română
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1Ciuclea Mihaela-AdelinaLiceul Tehnologic Nr. 1 Popești 09-04-201905-12-2019

xx xx xxxx

2021-2023
2Erdeli Ioana-LigiaLiceul Tehnologic nr.1 Suplacu de Barcău 17-05-2019

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2021-2023
Religie_greco_catolică_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1DEMIAN ADRIAN-GEORGE LICEUL GRECO-CATOLIC "IULIU MANIU" ORADEA 24-05-202130-05-2022

xx xx xxxx

2021-2023
Religie_ortodoxă_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1ARDELEAN RAUL SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 DIOSIG 18-05-202115-03-2022

xx xx xxxx

2021-2023
2SILAGHI MILIAN IOANA LOREDANA COLEGIUL NAȚIONAL 11-05-202119-05-2022

xx xx xxxx

2021-2023
Religie_romano_catolică_maghiară_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1Nyirő Szabolcs István LICEUL TEORETIC HORVATH JANOS MARGHITA 12-03-202104-03-2022

xx xx xxxx

2021-2023
Limba Maghiară
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1Gecse Éva-MalvinȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 TARCEA 04-04-201903-11-2020

xx xx xxxx

2021-2023
Limba_maghiara_materna_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1BERECZKI ANDREA-BRIGITTA COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU ORADEA 26-05-2021

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2021-2023
2BERECZKO YVETTE-ERZSEBET LICEUL TEORETIC ARANY JÁNOS SALONTA 15-05-202112-04-2022

xx xx xxxx

2021-2023
3GESZTI IVETT LICEUL TEHNOLOGIC AGROINDUSTRIAL "TAMÁSI ÁRON" BORȘ 19-03-202108-04-2022

xx xx xxxx

2021-2023
4KÁROLYI (FEHÉR) GABRIELLA LICEUL TEOLOGIC ROMANO-CATOLIC "SZENT LASZLO" ORADEA 19-05-2021

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2021-2023
5MADARÁSZ BOGLÁRKA-KINGA (KURUC) ŞCOALA GIMNAZIALĂ 16-03-202124-03-2022

xx xx xxxx

2021-2023
6SZUHÁNYI ZSUZSANNA (ERŐS) LICEUL TEHNOLOGIC AGROINDUSTRIAL "TAMÁSI ÁRON" BORȘ 10-05-202123-03-2022

xx xx xxxx

2021-2023
7VINCZE EMESE (KOVÁCS) ŞCOALA GIMNAZIALĂ "DR. BALASI JOZSEF" CURTUIŞENI 18-05-202105-05-2022

xx xx xxxx

2021-2023
EDUCATOARE - Limba română
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1 KIS (MIȘCOI) MARCELA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 DIOSIG 11-05-202122-03-2022

xx xx xxxx

2021-2023
2ARDELEAN CLAUDIA-FLORINA LICEUL GRECO-CATOLIC "IULIU MANIU" ORADEA 12-05-202130-03-2022

xx xx xxxx

2021-2023
3ARDELEAN ROMINA NICOLETA LICEUL TEORETIC NR.1 BRATCA 25-03-202117-02-2022

xx xx xxxx

2021-2023
4AVRAM ANDREEA LIGIA ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 BATĂR 31-03-202123-03-2022

xx xx xxxx

2021-2023
5BARNA RUXANDRA-MARIA GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.53 ORADEA 26-02-202121-02-2022

xx xx xxxx

2021-2023
6BITIS FLORENTINE-ANDREEA GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.50 ORADEA 24-02-2021

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2021-2023
7BOC ANAMARIA-GEORGIANA GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.46 ORADEA 06-05-202124-02-2022

xx xx xxxx

2021-2023
8BOT DENISA-NICOLETA (ARISTAN) LICEUL GRECO-CATOLIC "IULIU MANIU" ORADEA 31-03-2021

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2021-2023
9BOTIȘ ANAMARIA GRĂDINIŢA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.53 ORADEA 11-03-202124-02-2022

xx xx xxxx

2021-2023
10BUDAI ALEXANDRA GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.50 ORADEA 14-05-202115-03-2022

xx xx xxxx

2021-2023
11Buha Alina-AncuțaȘcoala Gimnazială nr. 1 Curățele 28-03-201903-11-2020

xx xx xxxx

2021-2023
12BURCĂU ANDREEA TEODORA ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 HUSASĂU DE TINCA 25-02-202110-03-2022

xx xx xxxx

2021-2023
13BURLO MONICA CLAUDIA (OROS) GRĂDINIŢA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.53 ORADEA 30-03-202117-03-2022

xx xx xxxx

2021-2023
14DOCI LIGIA-GABRIELA GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT WINNIE ACADEMY ORADEA 13-05-202111-03-2022

xx xx xxxx

2021-2023
15DRINGO MIHAELA ȘCOALA GIMNAZIALĂ "NICOLAE BOGDAN" VAȘCĂU 05-05-202112-04-2022

xx xx xxxx

2021-2023
16DUMA DIANA-AMCA GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.1 ȘTEI 27-05-202124-05-2022

xx xx xxxx

2021-2023
17FLIȚA IOANA (DAN) ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 CĂBEȘTI

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2021-2023
18GABOR DAMARIS ANDREEA ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 CEFA 18-05-202117-03-2022

xx xx xxxx

2021-2023
19GĂVRUȚA DANA (FŰRTŐS) GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.50 ORADEA 14-05-202115-03-2022

xx xx xxxx

2021-2023
20GHERLE DIANA-FLORINA LICEUL ORTODOX "EPISCOP ROMAN CIOROGARIU" ORADEA 24-05-202108-04-2022

xx xx xxxx

2021-2023
21GHITEA NICOLETA-MINODORA GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.56 ORADEA 12-05-202122-03-2022

xx xx xxxx

2021-2023
22GÎRNA RAHELA-SILVANA GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.30 ORADEA 20-05-202101-03-2022

xx xx xxxx

2021-2023
23GÎRZ DENISA -ANDREA (RUS) SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 ASTILEU

xx xx xxxx

10-03-2022

xx xx xxxx

2021-2023
24GORBE BIANCA-ANDREEA GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.46 ORADEA 21-01-202122-02-2022

xx xx xxxx

2021-2023
25GYULA I. RODICA (BOLDOG) ȘCOALA GIMNAZIALĂ "ZELK ZOLTAN" VALEA LUI MIHAI 23-02-202124-02-2022

xx xx xxxx

2021-2023
26HALÁSZ ANDREA (BOROS) GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.25 ORADEA 01-04-202123-02-2022

xx xx xxxx

2021-2023
27HORGE ANDRA ANTOANELA ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 DRĂGEŞTI-GPN NR.3-TASAD 11-05-202116-05-2022

xx xx xxxx

2021-2023
28ILEA-BOCANET DIANA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 LAZURI DE BEIUȘ 31-03-202122-02-2022

xx xx xxxx

2021-2023
29LUCACI DENISA-ANAMARIA GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.1 ȘTEI 27-05-202109-05-2022

xx xx xxxx

2021-2023
30MARINĂU LARISA ALEXANDRA (FEHER) ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 CHIJIC 07-05-202107-03-2022

xx xx xxxx

2021-2023
31MARUȘCA ALEXANDRA-CRISTINA ȘCOALA GIMNAZIALĂ "AVRAM IANCU" ORADEA 31-03-2021

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2021-2023
32MATEI IOANA (TĂRĂU) GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.52 ORADEA 27-05-202105-05-2022

xx xx xxxx

2021-2023
33MICULA LAVINIA ADRIANA GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.45 ORADEA 11-05-202108-03-2022

xx xx xxxx

2021-2023
34MIHUȚA MĂDĂLINA PAULA SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 REMETEA 21-05-2021

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2021-2023
35MISTOR GEORGIANA-LUMINITA (MATIUTA) SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 SÎRBI 31-03-2021

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2021-2023
36MOGA ALEXANDRA-IOANA (BUTIRI) GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.30 ORADEA 23-03-202107-03-2022

xx xx xxxx

2021-2023
37Neag Daniela-MădălinaGRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 50 ORADEA 01-03-2019

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2021-2023
38Oltean LoredanaGPP nr.50 Oradea 12-04-201907-04-2022

xx xx xxxx

2021-2023
39PANC M. AMALIA MIHAELA (MORAR) GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.1 BEIUS 10-05-202112-04-2022

xx xx xxxx

2021-2023
40PAŞCA FLORICA (TOMA) ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 RIENI 31-03-202115-03-2022

xx xx xxxx

2021-2023
41POPA NICOLETA ANDREEA GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.45 ORADEA 30-03-202125-02-2022

xx xx xxxx

2021-2023
42ROXIN PETRA MIHAELA (DRIMBEA) ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 MĂDĂRAS 29-03-202113-04-2022

xx xx xxxx

2021-2023
43RUS (GIRZ) DENISA ANDREEA ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 AŞTILEU 10-11-2020

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2021-2023
44SONEA ANCA MELANIA G.P.P nr. 53 Oradea 12-05-2021

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2021-2023
45SONEA ANCA MELANIA LICEUL TEORETIC

xx xx xxxx

21-03-2022

xx xx xxxx

2021-2023
46ȚIȚ ADINA GABRIELAȘCOALA GIMNAZIALĂ SZALARDI JANOS SĂLARD 19-11-202016-03-2022

xx xx xxxx

2021-2023
47ȚIȚ FLORINA LAVINIA ŞCOALA GIMNAZIALĂ "IOSIF VULCAN" HOLOD 06-05-202102-03-2022

xx xx xxxx

2021-2023
48VAIDA DORINA CRISTINA GRĂDINIŢA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.53 ORADEA 18-05-202122-03-2022

xx xx xxxx

2021-2023
49VESA CRISTINA MARIANA (BLAGA) GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.45 ORADEA 11-05-202110-05-2022

xx xx xxxx

2021-2023
Limba și literatura română_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1CHIRILA CORNELIA-ALINA (DRAGOS) GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.56 ORADEA 27-05-202108-04-2022

xx xx xxxx

2021-2023
ÎNVĂȚĂTOARE - Limba rromani
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1Mocanu Mihaela Școala Gimnazială nr. 12 Lugoj-Măguri 17-05-202127-05-2022

xx xx xxxx

2021-2023
Matematică_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1CERNEA (TROIE) CRISTINA MARIA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 MIHAI BRAVU 05-11-202026-05-2022

xx xx xxxx

2021-2023
2GUDIU ANAMARIA Școala Gimnazială Săliște de Vașcău Nr 1 26-05-202103-03-2022

xx xx xxxx

2021-2023
3HINȚ LAVINIA-SILVIA (MABDA) SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 URVIS DE BEIUS 18-05-202124-03-2022

xx xx xxxx

2021-2023
4IANCU I. IONUT TUDOR COLEGIUL TEHNIC "MIHAI VITEAZUL" ORADEA 12-05-2021

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2021-2023
5PANC GEORGIANA CĂTĂLINA LICEUL TEORETIC nr. 1 Bratca 10-11-2020

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2021-2023
6PĂȘCUȚ DENISA-AURA (DUCA) SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 CIUMEGHIU 18-03-202111-05-2022

xx xx xxxx

2021-2023
7PELE FLORIN Liceul Tehnologic Horea Marghita 07-05-202111-03-2022

xx xx xxxx

2021-2023
8VEGH MARGARETA (ECSEDI) LICEUL TEORETIC "HORVATH JANOS" MARGHITA 12-02-202125-02-2022

xx xx xxxx

2021-2023
Limba engleză_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1COVACI DIANA-MARIA (CĂVĂȘDAN) PALATUL COPIILOR ORADEA

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2021-2023
2FĂȘIE ANDREEA-IOANA (BERECZKI) SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 COCIUBA MARE 22-03-202121-03-2022

xx xx xxxx

2021-2023
3JURJAC ADRIANA-CARMEN SCOALA GIMNAZIALA DR. BALASI JOZSEF CURTUISENI 26-03-202108-03-2022

xx xx xxxx

2021-2023
4KINDLE MARIA LICEUL TEORETIC JOZEF KOZACEK BUDOI 22-11-2021

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2021-2023
5KRAMER GABRIEL ȘCOALA PRIMARĂ AMERICANO-ROMÂNĂ 31-03-202108-04-2022

xx xx xxxx

2021-2023
6NAGY REKA BOGLARKA SCOALA GIMNAZIALA "SZACSVAY IMRE" ORADEA 22-03-2021

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2021-2023
7NIRI LIDIA-ELZA ŞCOALA GIMNAZIALĂ "BOCSKAY ISTVAN" CHERECHIU

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2021-2023
8POPOVICI REMUS COLEGIUL TEHNIC "ALEXANDRU ROMAN" ALESD 26-05-202119-05-2022

xx xx xxxx

2021-2023
9STAN DANA GEORGETA ŞCOALA GIMNAZIALĂ "GEORGIU POPA" CÂMPANI

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2021-2023
10ZAHA ANAMARIA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 CĂBEȘTI 25-05-202109-05-2022

xx xx xxxx

2021-2023
Limba franceză_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1BOIȚ-MARCHIȘ COSMINA LAURA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 POMEZEU 18-03-202106-04-2022

xx xx xxxx

2021-2023
Limba germană modernă_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1BRANNER ERZSÉBET COLEGIUL NATIONAL "ONISIFOR GHIBU" ORADEA 19-05-202124-03-2022

xx xx xxxx

2021-2023
2CERACEANU CORINA COLEGIUL NAȚIONAL "ONISIFOR GHIBU" ORADEA 10-03-202124-02-2022

xx xx xxxx

2021-2023
Limba spaniolă_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1BUZLE PAULA-SILVIA COLEGIUL NAȚIONAL "IOSIF VULCAN" ORADEA

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2021-2023
Asistență_medicală_generală_M
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1POLIACOF LAVINIA (CIOTEA) LICEUL TEHNOLOGIC SANITAR "VASILE VOICULESCU" ORADEA 10-05-202115-02-2022

xx xx xxxx

2021-2023
Biologie
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1Kiss Melinda - CsillaȘcoala Gimnazială Nr. 1 Tăuteu 20-03-201817-03-2022

xx xx xxxx

2021-2023
Biologie_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1EGERESI A.MELINDA COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA 21-05-202117-02-2022

xx xx xxxx

2021-2023
2HALASZ LAVINIA LICEUL DON ORIONE ORADEA 11-05-202117-02-2022

xx xx xxxx

2021-2023
3MUNKÁCSI DAVID COLEGIUL NAȚIONAL MIHAI EMINESCU ORADEA 17-05-202128-02-2022

xx xx xxxx

2021-2023
Cultura_civica_ed_sociala_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1DEZSI KINGA-IBOLYA (CSORBA) LICEUL TEORETIC "PETOFI SANDOR" SĂCUENI 28-05-202130-03-2022

xx xx xxxx

2021-2023
2MIHUŢA MARIUS-GEORGE SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 RIENI

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2021-2023
3PURIȘ-CIOBANU MARCEL LICEUL TEORETIC "CONSTANTIN ȘERBAN" ALEȘD 15-03-202131-01-2022

xx xx xxxx

2021-2023
Economie_Educație antreprenorială_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1SAS ANDREEA (PRIBOI) LICEUL TEHNOLOGIC "HOREA" MARGHITA 10-05-202107-03-2022

xx xx xxxx

2021-2023
Filosofie_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1MATE-SIDEA MIHAELA-FLORICA LICEUL TEORETIC AUREL LAZĂR ORADEA 01-03-202115-03-2022

xx xx xxxx

2021-2023
Geografie_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1GLIGOR ALEXANDRA ANCA (SABĂU) COLEGIUL NAȚIONAL "TEODOR NEȘ" SALONTA 11-05-202111-04-2022

xx xx xxxx

2021-2023
2ISTOC NICOLAE-VASILE COLEGIUL NAȚIONAL OCTAVIAN GOGA MARGHITA 15-03-202122-03-2022

xx xx xxxx

2021-2023
3LAZĂR LAURA-ANDREEA (PASCU) PALATUL COPIILOR ORADEA (structura Salonta) 15-03-202123-03-2022

xx xx xxxx

2021-2023
4OROSZ PETRA-HAJNALKA LICEUL TEHNOLOGIC AGROINDUSTRIAL "TAMÁSI ÁRON" BORȘ 24-05-202112-05-2022

xx xx xxxx

2021-2023
5PAPP TÓTH EMESE LICEUL TEOLOGIC ROMANO-CATOLIC 20-11-202008-04-2022

xx xx xxxx

2021-2023
Istorie_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1BLAGA RALUCA GABRIELA LICEUL TEHNOLOGIC NR. 1 VALEA LUI MIHAI 10-05-202104-04-2022

xx xx xxxx

2021-2023
2BONDAR DIANA LICEUL TEORETIC NICOLAE JIGA TINCA 23-02-2021

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2021-2023
3GRAUR SIMONA SCOALA GIMNAZIALA OVIDIU DRIMBA LUGASU DE JOS 21-05-202108-04-2022

xx xx xxxx

2021-2023
4OAIE IOANA-DORINA (SÎRB) ȘCOALA GIMNAZIALĂ "VIOREL HORJ" DRĂGĂNEȘTI

xx xx xxxx

11-05-2022

xx xx xxxx

2021-2023
5RUSU MIHAELA IOANA ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 ASTILEU 19-02-2021

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2021-2023
6VARODI MIHAELA-ALINA (OLĂU) LICEUL GRECO-CATOLIC "IULIU MANIU" ORADEA 20-05-202106-05-2022

xx xx xxxx

2021-2023
Educație_fizică_și_sport_A
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1LAZA DAVID-CĂLIN LICEUL CU PROGRAM SPORTIV "BIHORUL" ORADEA 12-05-202131-03-2022

xx xx xxxx

2021-2023
Educație_fizică_și_sport_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1BORTOŞ ANDREEA BERNADETA COLEGIUL TEHNIC "MIHAI EMINESCU" ORADEA 23-02-202110-05-2022

xx xx xxxx

2021-2023
2BULZ CODRUŢ LICEUL TEORETIC GERMAN "FRIEDRICH SCHILLER" ORADEA 10-05-2021

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2021-2023
3HOSU ANDREI CATALIN ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 HOTAR 26-05-202110-05-2022

xx xx xxxx

2021-2023
4MATEI RĂZVAN ANTONIO ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 DRĂGEȘTI 20-05-202124-05-2022

xx xx xxxx

2021-2023
EDUCATOARE - Limba maghiară
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1BANYAI A. NOEMI ILONA ȘCOALA GIMNAZIALĂ 17-11-2021

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2021-2023
2Covaci Tünde-GyöngyiLICEUL TEORETIC PETŐFI SÁNDOR SĂCUENI 11-04-2019

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2021-2023
3IVAN ENIKO KITTY GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL EVANGHELICĂ LUTHERANĂ 25-03-202109-03-2022

xx xx xxxx

2021-2023
4Jakab (Könyves) Timea GyöngyiȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. „OVIDIU DRIMBA” LUGAȘU DE JOS 28-03-2019

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2021-2023
5KOVÁCS GRÉTA-ANITA (CSORJÁN) SCOALA GIMNAZIALA JAKÓ ZSIGMOND ROSIORI 13-05-202113-04-2022

xx xx xxxx

2021-2023
6MARJAN REGHINA-BOGLARKA ȘCOALA GIMNAZIALĂ "KAZINCZY FERENC" SIMIAN 26-03-202107-04-2022

xx xx xxxx

2021-2023
7ORBAN BIBORKA LILLA ȘCOALA GIMNAZIALĂ "JAKÓ ZSIGMOND" ROSIORI 19-05-202130-03-2022

xx xx xxxx

2021-2023
8ORBAN ZSUZSANNA-ADÉL GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT ORSOLYA ORADEA 09-03-202113-01-2022

xx xx xxxx

2021-2023
9SOMOGYI RENATA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 DIOSIG 24-03-202128-02-2022

xx xx xxxx

2021-2023
10SÜTŐ TAMARA-IRÉN (ECSEDI) SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 BUDUSLAU 25-05-202103-03-2022

xx xx xxxx

2021-2023
11SZŐCS BRIGITTA LICEUL REFORMAT LORANTFFY ZSUZSANNA ORADEA 17-03-202123-02-2022

xx xx xxxx

2021-2023
12SZÜCS HAJNALKA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 DIOSIG 11-11-202010-03-2022

xx xx xxxx

2021-2023
13Teigler AgnetaȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 BUDUSLĂU 04-04-201913-04-2022

xx xx xxxx

2021-2023
14TORDA BRIGITTA-ERIKA SCOALA GIMNAZIALA ZELK ZOLTAN VALEA LUI MIHAI 26-05-202116-02-2022

xx xx xxxx

2021-2023
ÎNVĂȚĂTOARE - Limba germană
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1NOJEA FLORENTINA-SIMONA LICEUL TEORETIC GERMAN F. Schiller Oradea 17-11-202101-04-2022

xx xx xxxx

2021-2023
ÎNVĂȚĂTOARE - Limba maghiară
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1 MIHÁLY BIANKA (KOVACS) LICEUL TEORETIC PETŐFI SÁNDOR SĂCUIENI 30-03-202112-04-2022

xx xx xxxx

2021-2023
2BARAT VIKTORIA KRISZTINA ȘCOALA GIMNAZIALĂ "TOLDY" SÎNNICOLAU DE MUNTE 11-05-202110-05-2022

xx xx xxxx

2021-2023
3KUPAS GITTA IZABELLA ŞCOALA GIMNAZIALĂ KAZINCZY FERENC SIMIAN

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2021-2023
4POP TIMEA TUNDE ȘCOALA GIMNAZIALĂ "TOLDY" SÎNNICOLAU DE MUNTE 13-05-202108-04-2022

xx xx xxxx

2021-2023
5POPA-SZOMORU EDINA SCOALA GIMNAZIALA "SZACSVAY IMRE" ORADEA 11-05-202129-03-2022

xx xx xxxx

2021-2023
6TÓTH ANITA LICEUL TEORETIC ARANY JÁNOS SALONTA 18-11-202007-04-2022

xx xx xxxx

2021-2023