Seria 2020-2022 - Inspecția specială Gradul didactic II - (Candidați care efectuează inspecția în anul școlar în care vor susține examenul)
Arta actorului
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1Olah (Bejan) Otilia - IuliaPALATUL COPIILOR ȘI ELEVILOR ORADEA 20-02-201802-04-2019

xx xx xxxx

2020-2022
Arte_vizuale_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1ANGHEL IULIAN LICEUL DE ARTE ORADEA 06-11-202012-03-2021

xx xx xxxx

2020-2022
2IŞTOC ANAMARIA LICEUL DE ARTE ORADEA 21-02-202005-03-2021

xx xx xxxx

2020-2022
3MEZA ANDREEA ANAMARIA LICEUL DE ARTE ORADEA 28-02-202010-05-2021

xx xx xxxx

2020-2022
Educație_muzicală_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1ARENDAȘ LEONTIN ALIN ȘCOALA GIMNAZIALĂ LUCREȚIA SUCIU ORADEA 26-02-202024-03-2021

xx xx xxxx

2020-2022
2DOBREA MARIUS MARIAN PALATUL COPIILOR ȘI ELEVILOR ORADEA 13-11-202019-03-2021

xx xx xxxx

2020-2022
3SALA PAUL FLORIN PALATUL COPIILOR ORADEA 28-02-202026-03-2021

xx xx xxxx

2020-2022
Educație_muzicală_specializată_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1BALA-DĂRĂBAN GABRIELA MARIA LICEUL DE ARTE ORADEA 29-10-202006-05-2021

xx xx xxxx

2020-2022
2CRISTEA ANCA DELIA LICEUL DE ARTE ORADEA 14-02-2020

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2020-2022
3POGAN MANUELA GLORIA LICEUL DE ARTE ORADEA 28-10-202011-05-2021

xx xx xxxx

2020-2022
4SZEKELY CRISTIAN-ROBERT LICEUL DE ARTE ORADEA 05-11-202020-05-2021

xx xx xxxx

2020-2022
Fizică
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1Gîb DanielaColegiul Național „Emanuil Gojdu” Oradea 09-04-2019

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2020-2022
Fizica_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1MĂRCUȘ GABRIELA LICEUL TEORETIC ADY ENDRE ORADEA 17-11-202018-05-2021

xx xx xxxx

2020-2022
Alimentație_publică_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1MIHĂEȘ CORNELIA-SIMONA COLEGIUL TEHNIC "IOAN CIORDAȘ" BEIUȘ 11-11-202023-03-2021

xx xx xxxx

2020-2022
Economic_administrativ_postă_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1INDRE I.M. DANIELA-LUMINIȚA COLEGIUL TEHNIC IOAN CIORDAȘ BEIUȘ 11-11-202012-05-202118-11-2021 2020-2022
2PIPIȘ MARIANA COLEGIUL TEHNIC "UNIREA" ȘTEI 18-11-202011-05-2021

xx xx xxxx

2020-2022
Educație_tehnologică_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1ANDRU VALENTINA OLIMPIA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 RĂBĂGANI 20-11-202024-05-2021

xx xx xxxx

2020-2022
Turism_și_servicii_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1GĂVRUŢA ALEXANDRA-GEORGIANA LICEUL TEHNOLOGIC "HOREA" MARGHITA

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2020-2022
2POPA (ROȘCA) DANIELA EMILIA COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA 13-11-2020

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2020-2022
Limba și Literatura Română
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1Borz MonicaȘcoala Gimnazială Nr. 1 Cociuba Mare 14-03-201813-02-2019

xx xx xxxx

2020-2022
Limba și literatura română_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1BĂDĂRĂ IOANA ANETA Şcoala Gimnazială KAZINCZY FERENC Șimian 05-03-202026-05-2021

xx xx xxxx

2020-2022
2BARMOȘ LOREDANA-MIRELA PALATUL COPIILOR ORADEA (structura Salonta) 17-02-2020

xx xx xxxx

19-01-2022 2020-2022
3BENCHIȘ SIMINA LICEUL DON ORIONE ORADEA 14-02-202011-05-202117-12-2021 2020-2022
4CREŢ MĂDĂLINA RAMONA Liceul Tehnologic nr. 1 Popeşti

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2020-2022
5CREŢ MĂDĂLINA RAMONA Liceul Teoretic Petőfi Sándor Săcuieni 06-11-202014-05-2021

xx xx xxxx

2020-2022
6FULE VIOREL AVRAM ŞCOALA GIMNAZIALĂ BALASKO NANDOR SĂLACEA

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2020-2022
7GAVRIS GEORGIANA ALEXANDRA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 CĂLUGĂRI 10-03-202012-03-202127-01-2022 2020-2022
8GÎRDAN AURELIA VALENTINA ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 AŞTILEU 18-02-2020

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2020-2022
9LIȚ CORINA LICEUL TEHNOLOGIC NR.1 SUPLACU DE BARCĂU 13-11-202026-05-2021

xx xx xxxx

2020-2022
10LUPAȘ IOANA LAURA ȘCOALA GIMNAZIALĂ SZENT ISTVAN SÂNIOB 10-11-202020-05-2021

xx xx xxxx

2020-2022
11MALIȚA ALINA CRISTINA LICEUL TEHNOLOGIC NR. 1 DOBREȘTI

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2020-2022
12NEDEA IULIA-ALEXANDRA LICEUL TEHNOLOGIC HOREA MARGHITA

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2020-2022
13PALI I. ANA-MARIA LICEUL TEORETIC "ARANY JÁNOS" SALONTA 04-03-202010-03-2021

xx xx xxxx

2020-2022
14PELE LOREDANA VALENTINA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 URVIȘ DE BEIUȘ 27-01-202014-05-2021

xx xx xxxx

2020-2022
15RANTA PAULA ALEXANDRA ȘCOALA PRIMARĂ WINNIE ACADEMY ORADEA 10-11-202010-03-202120-01-2022 2020-2022
16SOCACIU IONELA PAULA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 BALC

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2020-2022
Profesor documentarist
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1Andru CristinaȘcoala Gimnazială Miron Pompiliu Ștei 31-05-201926-05-2021

xx xx xxxx

2020-2022
Profesori_documentariști_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1MANEA CAMELIA ANDREA COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU ROMAN ALEȘD 13-11-2020

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2020-2022
EDUCATOARE - Limba română
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1COSTE LIDIA CENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAŢIE INCLUZIVĂ ORIZONT ORADEA 17-01-202023-02-202125-01-2022 2020-2022
ÎNVĂȚĂTOARE - Limba română
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1MARCHIŞ ANA MARIA LICEUL TEHNOLOGIC SPECIAL NR.1 ORADEA 20-11-202009-03-2021

xx xx xxxx

2020-2022
Psihologie
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1MOCAN DALIANA CENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAŢIE INCLUZIVĂ NR. 1 ORADEA 18-11-202027-05-2021

xx xx xxxx

2020-2022
Psihologie_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1SABAU ADELA IOANA CENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAŢIE INCLUZIVĂ ORIZONT ORADEA 05-03-202005-03-2021

xx xx xxxx

2020-2022
Psihopedagogie Specială
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1Crainic Geanina - MariaLiceul Tehnologic Special Nr. 1 Oradea

xx xx xxxx

22-01-2019

xx xx xxxx

2020-2022
PSIHOPEDAGOGIE SPECIALĂ
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1OTOHAL ANDREACENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ ”BONITAS” ORADEA

xx xx xxxx

26-04-2021

xx xx xxxx

2020-2022
Psihopedagogie_specială_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1ARDELAN ELEONORA LICEUL TEHNOLOGIC SPECIAL NR. 1 ORADEA 25-02-2020

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2020-2022
2BALOGH EVA ZITA CENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ BONITAS ORADEA 13-11-202010-03-2021

xx xx xxxx

2020-2022
3BERINDE LARISA DIANA CENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAŢIE INCLUZIVĂ ORIZONT ORADEA 18-11-202026-05-2021

xx xx xxxx

2020-2022
4BERTALAN IULIANA CENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ BONITAS ORADEA 04-11-202029-03-2021

xx xx xxxx

2020-2022
5BLAGA DUMEA DANIELA CENTRU JUDEŢEAN DE RESURSE ȘI ASISTENŢĂ EDUCAŢIONALĂ 12-02-202003-03-2021

xx xx xxxx

2020-2022
6BULGARU CRISTINA MIHAELA CENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAŢIE INCLUZIVĂ ORIZONT ORADEA 19-11-202017-03-2021

xx xx xxxx

2020-2022
7GLIGOR (CIOREI) MARIA CENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAŢIE INCLUZIVĂ NR. 1 ORADEA 18-11-202021-05-2021

xx xx xxxx

2020-2022
8GOLOGAN OANA-ALEXANDRA (TOGOR) LICEUL TEHNOLOGIC SPECIAL NR.1 ORADEA 13-04-202113-04-2021

xx xx xxxx

2020-2022
9LETAI MARIA TIMEA CENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ BONITAS ORADEA 06-11-202019-05-2021

xx xx xxxx

2020-2022
10MOCAN (GIURGIU) FLORENTINA SANDA CENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAŢIE INCLUZIVĂ NR. 1 ORADEA 11-11-202025-05-2021

xx xx xxxx

2020-2022
11MOGA FLORINA IOANA CENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAŢIE INCLUZIVĂ NR. 1 ORADEA 03-03-202030-03-2021

xx xx xxxx

2020-2022
12NICA FLORINA MARIA CENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAŢIE INCLUZIVĂ ORIZONT ORADEA 10-03-202018-05-2021

xx xx xxxx

2020-2022
13PISCOI VIOLETA NAOMI LICEUL TEHNOLOGIC SPECIAL NR.1 ORADEA 03-03-2020

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2020-2022
14POP ANDRA MARIA CENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAŢIE INCLUZIVĂ ORIZONT ORADEA 19-02-202020-05-2021

xx xx xxxx

2020-2022
15SILAGHI DANIELA FLORICA CENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ NR.1 POPEȘTI 05-03-202011-05-2021

xx xx xxxx

2020-2022
16VESA LOREDANA CENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAŢIE INCLUZIVĂ ORIZONT ORADEA 18-02-2020

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2020-2022
Terapie educațională complexă și integrată
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1BUTCA GABRIELA CENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ BONITAS ORADEA 09-11-202017-05-2021

xx xx xxxx

2020-2022
2SERENCIUC TEODORA ALEXANDRA CENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAŢIE INCLUZIVĂ CRISTAL ORADEA

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2020-2022
EDUCATOARE - Limba română
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1BUT MIHAIELA LICEUL TEORETIC "CONSTANTIN ȘERBAN" ALEȘD 18-11-202021-05-202115-12-2021 2020-2022
2MICLĂUȘ ALINA TUDORINA Școala gimnazială NICOLAE POPOVICIU Beiuș 05-03-202021-05-2021

xx xx xxxx

2020-2022
3VARAN EMANUELA SIMONA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 HOTAR 19-02-202019-05-2021

xx xx xxxx

2020-2022
ÎNVĂȚĂTOARE - Limba română
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1ALPĂREAN FLORINA MIRELA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 HOTAR 28-02-202014-05-2021

xx xx xxxx

2020-2022
2AVRAM MĂDĂLINA FLORENTINA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 LUNCA 04-03-202004-03-2021

xx xx xxxx

2020-2022
3BERINDE DENISA FLORENTINA LICEUL TEHNOLOGIC NR. 1 DOBREȘTI 13-11-202021-05-2021

xx xx xxxx

2020-2022
4BIRĂU DENISA NICOLETA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 HIDIȘELUL DE SUS 09-11-2020

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2020-2022
5BORZA DANIELA LICEUL TEORETIC NICOLAE JIGA TINCA 05-03-2020

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2020-2022
6BUNTA FLORINA CĂTĂLINA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 LĂZĂRENI 04-03-202024-03-2021

xx xx xxxx

2020-2022
7CIONCA IOANA FLORINA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 CHERESIG 10-11-202011-05-2021

xx xx xxxx

2020-2022
8COPOS-DUMEA LAURA VIORICA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 HOTAR 14-02-202005-03-2021

xx xx xxxx

2020-2022
9DĂRĂBAN CRISTINA ȘCOALA GIMNAZIALĂ OVIDIU DRIMBA LUGAȘU DE JOS 10-11-202011-05-2021

xx xx xxxx

2020-2022
10DĂRĂBAN DANIELA ȘCOALA GIMNAZIALĂ PUIU SEVER INEU 04-11-202012-03-2021

xx xx xxxx

2020-2022
11FLONTA ANDRADA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 CEICA 05-11-202027-05-2021

xx xx xxxx

2020-2022
12HORANIT ALINA VIORINA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 LĂZĂRENI

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2020-2022
13IAGAR FLORINA MONICA ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 LĂZĂRENI 10-11-202018-03-2021

xx xx xxxx

2020-2022
14IANCU ALINA FLORINA LICEUL TEORETIC NICOLAE JIGA TINCA 12-11-202011-03-2021

xx xx xxxx

2020-2022
15ILIEȘ IONELA ADINA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 OLCEA 26-02-202024-03-2021

xx xx xxxx

2020-2022
16IȘTOC OANA MIHAELA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 UILEACU DE BEIUȘ

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2020-2022
17JULA MĂDĂLINA IOANA ȘCOALA GIMNAZIALĂ LUCREȚIA SUCIU ORADEA 17-11-202018-03-2021

xx xx xxxx

2020-2022
18JURJ IONELA ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 CEFA

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2020-2022
19MĂDUȚA BIANCA ADELINA ȘCOALA GIMNAZIALĂ OVIDIU DRIMBA LUGAȘU DE JOS

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2020-2022
20MÂNDRU CLAUDIA ŞCcoala Gimnazială Dacia Oradea 02-03-202012-03-2021

xx xx xxxx

2020-2022
21MARIAN DALIA MARIA LICEUL GRECO-CATOLIC "IULIU MANIU" ORADEA 06-11-2020

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2020-2022
Învățătoare - Limba Română
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1Martin (Sotoc) Simona - BiancaȘcoala Gimnazială Nr. 1 Săcădat

xx xx xxxx

28-03-2019

xx xx xxxx

2020-2022
ÎNVĂȚĂTOARE - Limba română
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1MIHELE DIANA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 MĂDĂRAS 18-11-202011-05-2021

xx xx xxxx

2020-2022
2PETRICAȘ ALEXANDRA ADELINA ȘCOALA PRIMARĂ WINNIE ACADEMY ORADEA 18-11-202027-05-2021

xx xx xxxx

2020-2022
3POPOVICI LAURA CRISTINA ȘCOLA GIMNAZIALĂ NR. 1 LĂZĂRENI 11-11-202024-03-2021

xx xx xxxx

2020-2022
4RUGEA EMILIA ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 AŞTILEU 14-02-202005-03-202117-12-2021 2020-2022
5SFERLE CAMELIA MELANIA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 SPINUȘ 11-11-202018-03-2021

xx xx xxxx

2020-2022
6ȘTEFEA DORINA ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 FINIȘ

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2020-2022
7TOTH CLAUDIA CAROLINA LICEUL GRECO-CATOLIC "IULIU MANIU" ORADEA 26-02-202026-05-2021

xx xx xxxx

2020-2022
8TUȘ BEATRIX-MĂDĂLINA ȘCOALA GIMNAZIALĂ INTERNAȚIONALĂ AGORA 17-11-2020

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2020-2022
9URDEA ROXANA-FLORINA SCOALA GIMNAZIALA PUIU SEVER INEU

xx xx xxxx

03-03-202115-12-2021 2020-2022
10VASADI N CRISTIANA IOANA COLEGIUL NAȚIONAL "MIHAI EMINESCU" ORADEA 12-11-202026-05-2021

xx xx xxxx

2020-2022
Învățător - Limba Română
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1Bene Lenuța-DorinaCOLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU ROMAN ALESD 13-05-201915-12-2020

xx xx xxxx

2020-2022
2Ghiulan Alexandra - GeorgianaȘcoala Gimnazială Nr. 1 Lunca 22-03-201807-03-2019

xx xx xxxx

2020-2022
3Micula Adela-CosminaȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 BUDUREASA 12-03-201904-12-2019

xx xx xxxx

2020-2022
4Popa Florina - DianaColegiul Tehnic „Alexandru Roman” Aleșd 11-12-201720-01-2021

xx xx xxxx

2020-2022
5Toderaș DorinaLiceul Teoretic Nr. 1 Bratca 12-04-201823-05-2019

xx xx xxxx

2020-2022
Pedagogia_Inv_Primar_Prescolar_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1MARIAN ALEXANDRA CORNELIA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 SÂRBI 06-11-202021-05-2021

xx xx xxxx

2020-2022
Religie_baptistă_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1DRĂGAN G. GHEORGHE GAVRIL ȘCOALA GIMNAZIALĂ "MIRON POMPILIU" ȘTEI 20-11-202009-06-2021

xx xx xxxx

2020-2022
2TUTOS DANIELA EMILIA Școala privată creștină din cartierul romilor Tinca 11-11-202014-05-2021

xx xx xxxx

2020-2022
Religie_greco_catolică_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1OSTAHIE DUMITRU TRAIAN LICEUL GRECO-CATOLIC "IULIU MANIU" ORADEA 26-11-2020

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2020-2022
Religie_penticostală_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1FLORUȚ GABRIEL LEONTIN LICEUL TEOLOGIC PENTICOSTAL BETEL ORADEA 12-11-202025-03-2021

xx xx xxxx

2020-2022
Religie_romano_catolică_maghiară_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1NEMES ILDIKO ȘCOALA GIMNAZIALĂ IOAN SLAVICI ORADEA 12-11-202011-03-2021

xx xx xxxx

2020-2022
LIMBA MAGHIARĂ MATERNĂ
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1FELE TIMEA Şcoala Gimnazială Zelk Zoltan Valea lui Mihai 04-11-202014-05-2021

xx xx xxxx

2020-2022
Limba_maghiara_materna_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1BOZSIK LORAND ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 BUDUSLĂU 12-11-202025-05-2021

xx xx xxxx

2020-2022
2FORRO EMESE ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 DIOSIG 05-11-202021-05-2021

xx xx xxxx

2020-2022
3MEZEI EMOKE Liceul Tehnologic nr. 1 Valea lui Mihai 10-11-202021-05-2021

xx xx xxxx

2020-2022
EDUCATOARE - Limba română
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1AMBRUS GEANINA CAMELIA Grădinița cu Program Prelungit nr. 52 Oradea 27-02-202019-02-2021

xx xx xxxx

2020-2022
2APAN FLORICA Grădinița cu Program Prelungit nr. 53 Oradea 19-11-202030-03-2021

xx xx xxxx

2020-2022
3BAJGYIK EVELINA GABRIELA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 11 ORADEA 17-11-202027-05-2021

xx xx xxxx

2020-2022
4BARA MĂDĂLINA FLORENTINA GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT WINNIW ACADEMY ORADEA

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2020-2022
5BLAJ IOANA GEORGIANA ŞCOALA GIMNAZIALĂ IOAN SLAVICI ORADEA 27-02-202026-05-2021

xx xx xxxx

2020-2022
6BOCHIȘ MARIANA LICEUL TEOLOGIC PENTICOSTAL BETEL ORADEA 19-02-202026-05-2021

xx xx xxxx

2020-2022
7BODEA (TANC) ALEXANDRA ANTIȚA ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 AŞTILEU 03-11-202001-04-2021

xx xx xxxx

2020-2022
8BOLOȘ IOANA FLORINA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 REMETEA

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2020-2022
9BONETA RALUCA GEORGIANA GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT WINNIW ACADEMY ORADEA 09-11-202018-05-2021

xx xx xxxx

2020-2022
10BOROȘ ANDREA GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.25 ORADEA 25-02-2020

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2020-2022
11BRAN DENISA BIANCA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 LUNCA 10-11-202030-03-2021

xx xx xxxx

2020-2022
12BUZLE VICTORIA ANCUŢA GRĂDINIŢA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 45 ORADEA 10-03-202025-05-2021

xx xx xxxx

2020-2022
13CHIȘ MARIA LENUȚA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 SÂMBĂTA 06-11-202026-05-2021

xx xx xxxx

2020-2022
14DIC-CHINDE BIANCA-NICOLETA ŞCOALA GIMNAZIALĂ "IOSIF VULCAN" HOLOD 04-11-202030-03-2021

xx xx xxxx

2020-2022
15DRĂGOI GEORGIANA NADINA Grădinița cu Program Prelungit nr. 53 Oradea 04-11-202005-05-2021

xx xx xxxx

2020-2022
16DURNEA ADELA CRISTINA GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 1 MARGHITA 30-01-202028-05-2021

xx xx xxxx

2020-2022
17FÂȘIE ROMINA CLAUDIA LICEUL TEOLOGIC PENTICOSTAL BETEL ORADEA 11-02-202018-05-2021

xx xx xxxx

2020-2022
18GABOR ELENA MIRELA LICEUL TEHNOLOGIC NR. 1 DOBREȘTI 11-11-202031-03-2021

xx xx xxxx

2020-2022
19GROZA ALEXANDRA JEANINA GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 54 ORADEA 18-11-202019-05-2021

xx xx xxxx

2020-2022
20HAPAPICI IOANA CRISTINA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.11 ORADEA 12-11-202026-05-2021

xx xx xxxx

2020-2022
21Henț Corina MarianaȘCOALA GIMNAZIALĂ VIOREL HORJ DRĂGĂNEȘTI 05-04-201924-05-2021

xx xx xxxx

2020-2022
22HRISTACHE ANDREEA ROXANA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 CHERESIG 10-11-202027-05-2021

xx xx xxxx

2020-2022
23KORNYA ERIKA ILDIKÓ ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 TĂRIAN 11-11-202025-05-2021

xx xx xxxx

2020-2022
24Laza Georgiana-FlorinaGRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 52 ORADEA 09-04-201926-02-2020

xx xx xxxx

2020-2022
25LĂZĂU OLIMPIA VIORICA GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT WINNIW ACADEMY ORADEA 05-03-202011-05-2021

xx xx xxxx

2020-2022
26LEZEU BIANCA ADRIANA ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 SĂLIȘTE DE VAȘCĂU 04-11-202011-05-2021

xx xx xxxx

2020-2022
27LUCA CLAUDIA MIRELA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 HOTAR 20-02-202031-03-2021

xx xx xxxx

2020-2022
28LUP IOANA DENISA ȘCOALA GIMNAZIALĂ FLOARE DE LOTUS SÂNMARTIN 13-02-202018-05-2021

xx xx xxxx

2020-2022
29LUȚ DIANA CORNELIA GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 56 ORADEA 13-11-202012-03-2021

xx xx xxxx

2020-2022
EDUCATOARE - LIMBA ROMÂNĂ
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1MATEI IOANA MIHAELASCOALA GIMNAZIALA NR. 1 CURATELE

xx xx xxxx

xx xx xxxx

15-12-2021 2020-2022
Educatoare - Limba Română
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1Matei Ioana-Mihaela

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2020-2022
2MIERE LUCIA CLAUDIA COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU ROMAN ALEȘD 10-03-202020-05-2021

xx xx xxxx

2020-2022
3MIHEȘ ALEXANDRA MARIA LICEUL DON ORIONE ORADEA 26-02-202017-02-2021

xx xx xxxx

2020-2022
4MLADIN PAULA ANCUȚA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 OLCEA 04-11-202010-05-2021

xx xx xxxx

2020-2022
5MORAR CLAUDIA GIULIA RALUCA ȘCOALA GIMNAZIALĂ "NICOLAE BOGDAN" VAȘCĂU 05-11-202019-05-2021

xx xx xxxx

2020-2022
6MORGOVAN BIANCA GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT TOLDI SALONTA 23-01-202025-01-2021

xx xx xxxx

2020-2022
7MORGOVAN LARISA GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT TOLDI SALONTA 23-01-202027-01-2021

xx xx xxxx

2020-2022
8Moș Monica ClaudiaȘcoala Gimnazială Floare de Lotus Sânmartin

xx xx xxxx

10-11-2020

xx xx xxxx

2020-2022
9MOȘ MONICA CLAUDIA ȘCOALA GIMNAZIALĂ FLOARE DE LOTUS SÂNMARTIN 11-02-202010-11-2020

xx xx xxxx

2020-2022
10MURESAN NICOLETA AMALIA ȘCOALA GIMNAZIALĂ "OLTEA DOAMNA" ORADEA 10-03-202018-02-202120-12-2021 2020-2022
11NISTOR IOANA ANDREEA LICEUL TEORETIC GERMAN FRIEDRICH SCHILLER ORADEA 16-11-202031-03-2021

xx xx xxxx

2020-2022
12PATER ADELINA ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 LĂZĂRENI

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2020-2022
13PAVEL NORICA MARIA ŞCOALA GIMNAZIALĂ "IOSIF VULCAN" HOLOD 03-11-202013-05-2021

xx xx xxxx

2020-2022
14PETRILA CLAUDIA FLORINA GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT WINNIE ACADEMY ORADEA 03-02-202025-05-2021

xx xx xxxx

2020-2022
15PIETREANU ALEXANDRA MARIANA GRĂDINIŢA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 45 ORADEA 14-02-202001-04-2021

xx xx xxxx

2020-2022
16Poli Maria - ElisabetaLiceul Tehnologic Nr. 1 Bratca 16-03-201831-05-2021

xx xx xxxx

2020-2022
17POPA GABRIELA OLIMPIA Grădinița cu Program Prelungit nr. 1 Beiuș 31-01-202010-05-202126-01-2022 2020-2022
18POTRA IOANA GRAȚIANA GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.56 ORADEA 24-02-202015-03-2021

xx xx xxxx

2020-2022
19ROMAN PAULA SORINA LICEUL TEOLOGIC PENTICOSTAL BETEL ORADEA 05-11-202006-05-2021

xx xx xxxx

2020-2022
20SĂCĂDAT ALINA Grădinița cu Program Prelungit nr. 52 Oradea 05-11-202026-03-2021

xx xx xxxx

2020-2022
21ȘTEFAN ANDREEA DALIA LICEUL TEOLOGIC PENTICOSTAL BETEL ORADEA 20-02-202031-03-2021

xx xx xxxx

2020-2022
22STRETEA OANA MARIA ȘCOALA GIMNAZIALĂ FLOARE DE LOTUS SÂNMARTIN 10-03-202019-05-2021

xx xx xxxx

2020-2022
23SUSA FLORENTINA LICEUL TEORETIC GERMAN FRIEDRICH SCHILLER ORADEA 16-11-202021-05-2021

xx xx xxxx

2020-2022
24TANCĂU ANAMARIA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 POCOLA 05-02-202010-03-2021

xx xx xxxx

2020-2022
25TEODOROF CLAUDIA DIANA ȘCOALA GIMNAZIALĂ FLOARE DE LOTUS SÂNMARTIN 18-11-202019-05-2021

xx xx xxxx

2020-2022
26TIBURCA AURELIA FLORINA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 VÎRCIOROG 14-02-202019-05-2021

xx xx xxxx

2020-2022
27ZERGHE FELICIA MIRELA ȘCOALA GIMNAZIALĂ "AVRAM IANCU" ORADEA 05-03-202028-05-2021

xx xx xxxx

2020-2022
ÎNVĂȚĂTOARE - Limba română
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1INDRIEȘ TEODORA GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 56 ORADEA 10-11-202013-05-2021

xx xx xxxx

2020-2022
Pedagogia_Inv_Primar_Prescolar_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1VID LARISA ANDRADA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 CĂPÎLNA 04-11-202011-05-2021

xx xx xxxx

2020-2022
2VILIGA MIHAELA GABRIELA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 SÂRBI 04-03-202001-04-2021

xx xx xxxx

2020-2022
EDUCATOARE - Limba română
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1TONȚ FLORINA DANIELA ȘCOALA GIMNAZIALĂ "PUIU SEVER" INEU 05-11-202012-03-2021

xx xx xxxx

2020-2022
Matematică
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1Biro Gabriella - KingaȘcoala Gimnazială Nr. 1 Tămășeu 13-04-201805-04-2019

xx xx xxxx

2020-2022
2Toth EnikoȘcoala Gimnazială Lucreția Suciu Oradea 14-03-201908-03-2021

xx xx xxxx

2020-2022
Matematică_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1COSMA EMANUEL DANIEL ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 TĂRIAN 17-11-202025-05-2021

xx xx xxxx

2020-2022
2DELIMAN GINA DALINA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 BALC 07-02-202011-03-2021

xx xx xxxx

2020-2022
3KULCSAR TUNDE ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 11 ORADEA 16-11-202022-03-2021

xx xx xxxx

2020-2022
4MAIOR EVA MONIKA ȘCOALA GIMNAZIALĂ BOCSKAY ISTVAN CHERECHIU 06-11-202012-03-2021

xx xx xxxx

2020-2022
5ONICA VLAD IONUȚ ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 NUCET 30-10-202019-03-2021

xx xx xxxx

2020-2022
6PATAKI CSILLA ANDREA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 DIOSIG 19-11-202027-05-2021

xx xx xxxx

2020-2022
7PRELUCA LAVINIA FLORINA ŞCOALA GIMNAZIALĂ „OVIDIU DRIMBA” LUGAȘU DE JOS 13-11-202013-05-2021

xx xx xxxx

2020-2022
8SZEGHALMI ATTILA-JOZSEF LICEUL TEHNOLOGIC AGROINDUSTRIAL "TAMASI ARON" BORS

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2020-2022
LIMBA ENGLEZĂ
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1BRUNCSAK BEKE BEATA MONIKALICEUL TEORETIC ”PETOFI SANDOR” SĂCUENI

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2020-2022
Limba Engleză
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1Torjoc Diana-IoanaȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 Chijic 04-04-201903-11-2019

xx xx xxxx

2020-2022
Limba engleză_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1BALA GEORGIA TEOFANA COLEGIUL NAȚIONAL "MIHAI EMINESCU" ORADEA 19-11-202026-05-2021

xx xx xxxx

2020-2022
2BÂRSAN IOANA ANCA ŞCcoala Gimnazială Dacia Oradea 27-02-2020

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2020-2022
3BLAGA DANIELA COLEGIUL NAȚIONAL "OCTAVIAN GOGA" MARGHITA

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2020-2022
4BOJAN DANIELA LAVINIA LICEUL TEHNOLOGIC NR. 1 DOBREȘTI 26-02-202008-03-2021

xx xx xxxx

2020-2022
5CHIRILA CRISTINA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 HOTAR

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2020-2022
6FLORESCU BIANCA MARIA ȘCOALA GIMNAZIALA MISCKOLCZY KAROLY MIȘCA

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2020-2022
7HICE IOANA PAULA LICEUL ORTODOX EPISCOP ROMAN CIOROGARIU ORADEA 06-11-202007-05-2021

xx xx xxxx

2020-2022
8IENCIU CAMELIA IOANA ȘCOALA GIMNAZIALĂ FLOARE DE LOTUS SÂNMARTIN 10-12-2019

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2020-2022
9KERESZTESI (CZIRJAK) V. JUDIT ŞCOALA GIMNAZIALĂ „ZELK ZOLTAN” VALEA LUI MIHAI 05-03-202028-05-2021

xx xx xxxx

2020-2022
10NAN IOANA IULIA ȘCOALA GIMNAZIALĂ "AVRAM IANCU" ORADEA 14-02-202018-05-2021

xx xx xxxx

2020-2022
11PRAJEA OANA ALINA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 VÎRCIOROG

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2020-2022
12SERB ADELA DANIELA ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 TILEAGD

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2020-2022
13SUCIU ANDREEA CRISTINA COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU ROMAN ALEȘD 13-02-202026-05-2021

xx xx xxxx

2020-2022
14VOICU ROXANA FLORICA ȘCOALA GIMNAZIALĂ "AVRAM IANCU" ORADEA 27-10-202028-05-2021

xx xx xxxx

2020-2022
Limba franceză_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1BOIȚ - MARCHIȘ LAURA COSMINA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 POMEZĂU

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2020-2022
2CUC ANAMARIA FLORINA ŞCOALA GIMNAZIALĂ ALEXANDRU ROMAN AUŞEU 12-11-202018-03-2021

xx xx xxxx

2020-2022
3MOCIORAN MIRELA SIMINA LICEUL TEORETIC NICOLAE JIGA TINCA

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2020-2022
Limba germană
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1Țiț Emanuela-FeliciaLiceul Greco Catolic iuliu Maniu Oradea 01-03-201927-11-202021-01-2022 2020-2022
Limba germană modernă_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1BUDAI RENATA LICEUL TEOLOGIC PENTICOSTAL BETEL ORADEA 28-10-202024-05-2021

xx xx xxxx

2020-2022
2GERGELY TAMAS ZOLTAN Liceul Tehnologic nr. 1 Valea lui Mihai 06-11-202022-04-2021

xx xx xxxx

2020-2022
3IMRE CSILLA SCOALA GIMNAZIALĂ DACIA ORADEA 18-11-202026-05-202116-12-2021 2020-2022
4LAZAR OANA LICEUL TEORETIC GERMAN FRIEDRICH SCHILLER ORADEA 21-02-202007-05-2021

xx xx xxxx

2020-2022
5TOTH ORSOLYA KATALIN LICEUL TEOLOGIC ROMANO-CATOLIC "SZENT LASZLO" ORADEA

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2020-2022
6VIGH HELEN ILDIKO ȘCOALA GIMNAZIALĂ OVIDIU DRIMBA LUGAȘU DE JOS 09-03-2020

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2020-2022
Biologie
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1Portelechi Bianca AncuțaColegiul Național „Emanuil Gojdu” Oradea 14-03-201917-05-2021

xx xx xxxx

2020-2022
Biologie_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1DULAU DIANA LICEUL TEOLOGIC ROMANO-CATOLIC "SZENT LASZLO" ORADEA 11-11-202019-05-202116-12-2021 2020-2022
2DUMA DENISA LOREDANA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 HIDIȘELUL DE SUS 17-11-202025-05-2021

xx xx xxxx

2020-2022
3FAZEKAS ENIKO BEATA ȘCOALA GIMNAZIALĂ KAZINCZY FEREN ȘIMIAN 16-11-202027-05-2021

xx xx xxxx

2020-2022
4GHITAȘ ANDA FLORENTINA ŞCOALA GIMNAZIALĂ ALEXANDRU ROMAN AUŞEU 20-11-202021-05-2021

xx xx xxxx

2020-2022
5MAL ZOIE ADRIANA COLEGIUL NAȚIONAL "OCTAVIAN GOGA" MARGHITA

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2020-2022
6MIHUT IOANA CARMEN ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 LĂZĂRENI 03-03-202018-03-202116-12-2021 2020-2022
Cultura_civica_ed_sociala_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1BĂRBUŞ ADINA IULIANA Şcoala Gimnazială Nr. 16 Oradea 19-11-2020

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2020-2022
Geografie_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1LUCA MIHAELA MADALINA LICEUL TEHNOLOGIC NR. 1 DOBREȘTI 04-03-202018-05-2021

xx xx xxxx

2020-2022
2MESZAROS SZABOLCS TAMAS ȘCOALA GIMNAZIALĂ DIMITRIE CANTEMIR ORADEA 12-02-202025-05-202118-01-2022 2020-2022
3OLAH NORA LICEUL TEORETIC HORVATH JÁNOS MARGHITA 03-11-202016-03-2021

xx xx xxxx

2020-2022
4PAPP TÓTH EMESE LICEUL TEOLOGIC ROMANO-CATOLIC 20-11-2020

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2020-2022
5SZILAGYI HAJNALKA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 11 ORADEA 11-11-202024-05-2021

xx xx xxxx

2020-2022
Istorie_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1BORBOLA MELINDA LICEUL TEORETIC "HORVATH JANOS" MARGHITA 04-11-202017-03-2021

xx xx xxxx

2020-2022
2CODAU DARIUS IONUȚ Liceul Tehnologic Unirea Ștei 05-03-202019-05-2021

xx xx xxxx

2020-2022
3FLORE MIHAELA LICEUL TEORETIC NICOLAE JIGA TINCA 12-11-202019-03-2021

xx xx xxxx

2020-2022
4POCSI IOAN ȘCOALA GIMNAZIALĂ SZENT ISTVAN SÂNIOB 13-11-202012-05-2021

xx xx xxxx

2020-2022
5TĂNESCU IULIA - MARIA LICEUL GRECO-CATOLIC IULIU MANIU ORADEA 20-11-202014-05-2021

xx xx xxxx

2020-2022
6TOPALĂ DANIEL ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 SĂCĂDAT 18-11-202024-05-2021

xx xx xxxx

2020-2022
Educație_fizică_și_sport_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1BOLDOR ALEXANDRA FLORENTINA PALATUL COPIILOR ȘI ELEVILOR ORADEA 12-02-202025-03-2021

xx xx xxxx

2020-2022
2BOTA DORIN PETRU ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 OLCEA

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2020-2022
3CHEREGI IONUȚ BOGDAN ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 CHERESIG 10-11-202011-05-2021

xx xx xxxx

2020-2022
4COPIL FLORIN GEANINI LICEUL TEOLOGIC PENTICOSTAL BETEL ORADEA 17-11-202026-05-2021

xx xx xxxx

2020-2022
5DIANU CIPRIAN VIRGIL Liceul Cu Program Sportiv Bihorul 19-11-202013-05-2021

xx xx xxxx

2020-2022
6DUMITRESCU CONSTANTIN GABRIEL ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 TĂUTEU 10-02-2020

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2020-2022
7GOZMAN-POP CRISTIAN DUMITRU ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 SÂNTANDREI 17-11-202025-05-2021

xx xx xxxx

2020-2022
8HAIDUC VLAD DUMITRU LICEUL DON ORIONE ORADEA 13-02-202029-03-2021

xx xx xxxx

2020-2022
9HALASZ LAJOS LASZLO Liceul Cu Program Sportiv Bihorul 18-11-202024-05-2021

xx xx xxxx

2020-2022
10KOSA ADRIAN IOSIF LICEUL TEORETIC "CONSTANTIN ȘERBAN" ALEȘD 03-02-202022-02-2021

xx xx xxxx

2020-2022
11ROŞU ALIN DORIN Liceul Cu Program Sportiv Bihorul 18-11-202026-05-2021

xx xx xxxx

2020-2022
12SILAGHI VLAD GEORGE ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 CURĂȚELE 03-11-202018-05-2021

xx xx xxxx

2020-2022
13SUCIU CĂLIN IOAN LICEUL ORTODOX EPISCOP ROMAN CIOROGARIU ORADEA 13-11-202021-05-2021

xx xx xxxx

2020-2022
14SUCIU FLORIN ALIN ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 HOTAR 26-02-202017-03-2021

xx xx xxxx

2020-2022
15TODERAȘ FLORIN GABRIEL LICEUL TEORETIC nr. 1 Bratca 19-11-202024-05-2021

xx xx xxxx

2020-2022
16VAIDA P. RAZVAN GRATIAN ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 2 TALPOȘ 06-11-202021-05-2021

xx xx xxxx

2020-2022
EDUCATOARE - Limba germană
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1MARINCAŞ ANDREEA DORA GRĂDINIŢA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 46 ORADEA 12-11-202031-03-2021

xx xx xxxx

2020-2022
2SZITKO KLARA TUNDE GRĂDINIŢA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 46 ORADEA 20-02-202029-03-2021

xx xx xxxx

2020-2022
EDUCATOARE - Limba maghiară
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1BARTA RENATA Grădinița cu Program Prelungit nr. 25 Oradea 11-11-202010-03-2021

xx xx xxxx

2020-2022
2BIRO TUNDE LILLA Şcoala Gimnazială Zelk Zoltan Valea lui Mihai 05-03-202019-05-2021

xx xx xxxx

2020-2022
3BORBELY CSILLA KINGA ȘCOALA PROFESIONALĂ OVIDIU DRIMBA LUGASU DE JOS 18-11-2020

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2020-2022
4KEREKES BRIGITTA MARIA LICEUL TEORETIC "CONSTANTIN ȘERBAN" ALEȘD 04-11-202030-03-2021

xx xx xxxx

2020-2022
5NAGY ANITA LICEUL TEORETIC PETOFI SANDOR SĂCUENI 06-11-202018-03-2021

xx xx xxxx

2020-2022
6NAGY-KIRALY TIMEA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 DIOSIG 12-11-202025-03-2021

xx xx xxxx

2020-2022
7NAN KINGA ANITA ȘCOALA GIMNAZIALĂ BOCSKAY ISTVAN CHERECHIU 05-11-202011-03-2021

xx xx xxxx

2020-2022
8ORBAN ZSUZSANNA ADEL Şcoala Gimnazială Zelk Zoltan Valea lui Mihai 05-03-2020

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2020-2022
9POP ANDRADA Şcoala Gimnazială Zelk Zoltan Valea lui Mihai 04-11-2020

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2020-2022
10SALÁNKI LAURA LICEUL TEHNOLOGIC AGROINDUSTRIAL "TAMASI ARON" BORS 03-11-202016-03-2021

xx xx xxxx

2020-2022
11SZÜCS HAJNALKA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 DIOSIG 11-11-2020

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2020-2022
Învățătoare - limba germană
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1SZABO DORINA ALEXANDRA LICEUL TEORETIC GERMAN FRIEDRICH SCHILLER ORADEA 13-11-202012-05-2021

xx xx xxxx

2020-2022
ÎNVĂȚĂTOARE - Limba maghiară
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1BEZGEDI ILDIKO Colegiul Tehnic nr. 1 Vadu Crişului 11-11-202018-03-2021

xx xx xxxx

2020-2022
2ERDEI GABRIELLA ILDIKO LICEUL TEORETIC PETOFI SANDOR SĂCUENI 05-11-202009-03-2021

xx xx xxxx

2020-2022
3KOCSIS KATALIN ȘCOALA GIMNAZIALĂ SZACSVAY IMRE ORADEA 21-02-202027-05-2021

xx xx xxxx

2020-2022
4KORTVELYESI KINGA TIMEA Şcoala Gimnazială Zelk Zoltan Valea lui Mihai 05-03-202020-05-2021

xx xx xxxx

2020-2022
5KOVACS-ISTOK ANDREA-RAMONA ȘCOALA GIMNAZIALĂ SZACSVAY IMRE ORADEA 14-02-202021-05-2021

xx xx xxxx

2020-2022
6LIUŢ MELINDA RAMONA Colegiul Tehnic nr. 1 Vadu Crişului 11-11-202018-03-2021

xx xx xxxx

2020-2022
7MIKLOS SPURIGAN ERIKA SCOALA GIMNAZIALA BENEDEK ELEK CETARIU 10-11-202004-03-2021

xx xx xxxx

2020-2022
8MOLNAR IZABELLA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 DIOSIG 05-02-202023-03-2021

xx xx xxxx

2020-2022
9TÓTH K. ANITA LICEUL TEORETIC "ARANY JÁNOS" SALONTA 18-11-2020

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2020-2022
Învățător - Limba Maghiară
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1Nagy MelindaȘcoala Gimnazială „Szacsvay Imre” Oradea

xx xx xxxx

19-02-2019

xx xx xxxx

2020-2022