Sesiunea 2023-2025 - Inspecția curentă 1 Gradul didactic I - (Candidați care efectuează inspecția in anul premergător depunerii dosarului)
Învățătoare_Limba_slovacă_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1CUCURA ANCA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 ȘINTEU 23-05-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
Arte_vizuale_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1ÁRUS (ERŐSS) TÜNDE LICEUL TEORETIC "PETOFI SANDOR" SĂCUENI 17-03-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
2IŞTOC (BERINDEA) ANNAMARIA LICEUL DE ARTE ORADEA 11-11-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
3MAGHIAR ANCA-MARIA LICEUL DE ARTE ORADEA 13-05-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
4MEZA ANDREEA ANAMARIA LICEUL DE ARTE ORADEA 08-11-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
Educație_muzicală_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1VĂLEAN VLAD OCTAVIAN PALATUL COPIILOR ȘI ELEVILOR ORADEA 05-04-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
2VIDICAN ALINA-NICOLETA COLEGIUL NAȚIONAL "IOSIF VULCAN" ORADEA 06-04-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
Educație_muzicală_specializată_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1BALA-DARABAN GABRIELA MARIA LICEUL DE ARTE ORADEA 16-11-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
2MOGA ANDREI LICEUL DE ARTE ORADEA 15-02-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
3POGAN (HERCUȚ) MANUELA-GLORIA LICEUL DE ARTE ORADEA 15-11-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
4RÉTHI BRIGITTA-ÉVA LICEUL DE ARTE ORADEA 10-05-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
5SZEKELY CRISTIAN ROBERT LICEUL DE ARTE ORADEA 24-11-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
Chimie_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1POPA IOANA-MARIOARA LICEUL TEORETIC GERMAN "FRIEDRICH SCHILLER" ORADEA 11-05-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
Agricultura_horticultura_M
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1---- GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.1 ALEȘD

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
Comert_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1POPUS I ADINA IOANA COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA 15-12-2021

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
Control_expertiza_Prod_Alimentare
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1GAVRA I FLORENTINA-RAMONA COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZUL ORADEA 24-05-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
2SICOE G. GABRIELA-ADRIANA COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZUL ORADEA 13-05-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
Finanțe_bănci_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1CADAR C. ELENA-OTILIA COLEGIUL TEHNIC "MIHAI VITEAZUL" ORADEA 26-05-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
Marketing_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1ARAMESCU F DANIELA FLORENTINA COLEGIUL TEHNIC "TRAIAN VUIA" ORADEA 11-05-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
Mecanică_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1TĂRÂȚĂ MIRELA COLEGIUL TEHNIC "IOAN CIORDAȘ" BEIUȘ 12-05-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
Turism_și_servicii_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1LĂZURAN (AXINTE) I ANAMARIA COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA 11-05-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
Limba și literatura română_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1BLAJ (CIUHANDU) CLAUDIA-VALERIA ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 TARCEA 24-05-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
2BODIN ANCUTA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 CURĂȚELE

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
3GHIDEU CAMELIA-TEODORA LICEUL REFORMAT LORANTFFY ZSUZSANNA ORADEA 10-05-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
4HEREDEA (BUZGUȚA) MIHAELA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 VÂRCIOROG 19-05-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
5LUCACIU (SZILAGYI) MARIA BEATRICE ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 DRĂGEŞTI 04-02-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
6MAȘCAȘ MARIA LICEUL TEORETIC "HENRI COANDĂ" ORADEA 18-05-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
7MOLDOVAN (TANCHIȘ) ALEXANDRA-FLORICA ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 VÎRCIOROG 19-05-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
8SATMARI RAMONA ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 HUSASĂU DE TINCA

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
Limba și lteratura româna_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1BENCHIS SIMONA LICEUL DON ORIONE ORADEA 11-11-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
EDUCATOARE - Limba română
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1COSTE LIDIA CENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAŢIE INCLUZIVĂ ORIZONT ORADEA

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
2PELE (GULER) FELICIA CENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ NR. 1 ORADEA

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
Psihologie_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1INDRIES PAUL MATEI LICEUL TEHNOLOGIC SPECIAL NR.1 ORADEA 24-03-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
2MAIOR AURICA ANGELA CENTRU JUDEŢEAN DE RESURSE ȘI ASISTENŢĂ EDUCAŢIONALĂ 06-05-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
3PANITI HELGA (SZÁSZ) CENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ "BONITAS" ORADEA 20-05-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
4SABAU ADELA-IOANA CENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAŢIE INCLUZIVĂ ORIZONT ORADEA 22-11-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
5TOGOR OANA ALEXANDRA LICEUL TEHNOLOGIC SPECIAL NR.1 ORADEA 16-11-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
6VARGA (RATEAN) IMOLA CENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ 23-05-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
Psihopedagogie_specială_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1BALOGH EVA ZITA CENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ BONITAS ORADEA 16-11-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
2CHISE ANGELA-LACRIMIOARA CENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAŢIE INCLUZIVĂ "CRISTAL" ORADEA 12-05-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
3GLIGOR MARIA CENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ NR.1 ORADEA 21-11-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
4MARUŞCA IOANA ANGELA CENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAŢIE INCLUZIVĂ ORIZONT ORADEA 10-05-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
5NAGY EMŐKE CENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAŢIE INCLUZIVĂ ORIZONT ORADEA 11-05-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
6OTOHAL ANDREA CENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ BONITAS ORADEA 17-11-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
7SILAGHI DANIELA FLORICA CENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ NR.1 POPEȘTI 22-11-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
8VICSAI (BALOG) GERTRUD CENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ "BONITAS" ORADEA 08-04-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
Terapie educațională complexă și integrată
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1CSORDAS ANDREA-IULIANA (NÉMET) CENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ "BONITAS" ORADEA 14-03-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
EDUCATOARE/ÎNVĂȚĂTOARE - Limba română
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1MARTIN SIMONA BIANCA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 SĂCĂDAT 10-11-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
ÎNVĂȚĂTOARE - Limba română
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1BĂDULLESCU (CUCIULA) ALINA ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 DRĂGEŞTI 31-03-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
2BONDAR LAVINIA FLORINA ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 BATĂR 22-03-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
3BOTICI CRISTINA FLORINA ŞCOALA GIMNAZIALĂ "ALEXANDRU ROMAN" AUŞEU 18-02-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
4BRADEA ANCUȚA-GIANINA SCOALA GIMNAZIALA WINNIE ACADEMY ORADEA 11-05-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
5COSTEA IOANA CLAUDIA ȘCOALA GIMNAZIALĂ LUCREȚIA SUCIU ORADEA 12-04-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
6DĂRĂBAN CRISTINA ȘCOALA GIMNAZIALĂ OVIDIU DRIMBA LUGAȘU DE JOS 15-11-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
7DOBRATĂ BIANCA-SILVANA LICEUL GRECO-CATOLIC "IULIU MANIU" ORADEA 05-04-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
8FILIMON FLAVIA ROXANDRA LICEUL GRECO-CATOLIC "IULIU MANIU" ORADEA 06-04-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
9JUNEA IOANA ȘCOALA GIMNAZIALĂ "NICOLAE BĂLCESCU" ORADEA 13-05-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
10MÂNDRU CLAUDIA ȘCOALA GIMNAZIALĂ DACIA ORADEA 11-11-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
11MARTON S. CRINA ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 COCIUBA MARE 08-04-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
12MITOC (COSTOLAȘ) ANDREEA-IOANA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 CIUMEGHIU 04-03-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
13NEGRĂU LENUȚA ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 OLCEA 05-04-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
14PAVEL (PÂRCĂLAB) FLORICA SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 BRUSTURI 27-01-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
15PEREȘ ANAMARIA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NICOLAE BĂLCESCU ORADEA 04-03-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
16PILOCA D.V. MARIA RALUCA COLEGIUL TEHNIC "ALEXANDRU ROMAN" ALEȘD

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
17PINTIUȚA CLEMENTINA LICEUL TEHNOLOGIC NR.1 POPEȘTI 14-04-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
18PUȘCĂU FLORIAN-GEORGIANA COLEGIUL TEHNIC "ALEXANDRU ROMAN" ALESD 25-01-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
19ROMOCEA ANDREA-MANUELA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.2 BOGEI 29-03-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
20TÎRTEA ADRIANA ANCA LICEUL DON ORIONE ORADEA 07-04-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
21TOTH CLAUDIA-CAROLINA LICEUL GRECO-CATOLIC IULIU MANIU ORADEA 17-11-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
22TURCUȘ LAVINIA-MARIANA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 HOTAR 16-03-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
23VASADI CRISTIANA IOANA COLEGIUL NAȚIONAL MIHAI EMINESCU ORADEA 24-11-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
Religie_ortodoxă_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1PERȚE ADINA LUMINIȚA ȘCOALA GIMNAZIALĂ SZENT ISTVAN SÂNIOB 17-11-2020

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
2ȘTEFĂNUȚIU DANIEL ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 VÎRCIOROG 30-03-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
Religie_penticostală_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1TIGAN GRIGORE LICEUL TEHNOLOGIC NR.1 DOBREŞTI

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
Religie_reformată_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1GHITEA SZABO JULIA ZSUZSANNA ȘCOALA GIMNAZIALĂ 05-05-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
Limba_maghiara_materna_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1LÓLÓ-PÁZMÁN ANAMARIA LICEUL TEHNOLOGIC NR.1 CADEA 24-03-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
EDUCATOARE - Limba română
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1APAN FLORICA GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.53 ORADEA 15-11-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
2ARDELEAN IOANA SORINA COLEGIUL TEHNIC NR. 1 VADU CRIȘULUI 16-03-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
3BODEA ALEXANDRA ANTIȚA ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 AŞTILEU 16-11-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
4BOGDAN-IANKI CARMEN-MONICA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 LĂZĂRENI 11-05-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
5BRAN (CIOTEA) DENISA BIANCA GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT FLOARE DE COLȚ BEIUȘ 22-11-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
6BUNA (BETEA) LIVIA-ELEONORA ȘCOALA GIMNAZIALĂ IOSIF VULCAN HOLOD 22-03-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
7BURLĂU TEODORA ALEXANDRA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 BRUSTURI 25-03-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
8DUMA SORINA-MARIANA GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.34 ORADEA 23-05-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
9DUMA TEODORA ALEXANDRA ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 LĂZĂRENI 04-05-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
10DURNEA ADELA CRISTINA GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.1 MARGHITA 17-11-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
11FĂȘIE (BUHA) MIRELA-FLORICA ȘCOALA GIMNAZIALĂ IOSIF VULCAN HOLOD 22-03-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
12FLORE GABRIELA-LEONA GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.34 ORADEA 18-03-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
13GAVRILA D. DANIELA IONELA GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.1 ALEȘD 04-04-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
14HAITA ANAMARIA GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.56 ORADEA 14-04-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
15JURJUŢ DENISA-MARIANA LICEUL GRECO-CATOLIC "IULIU MANIU" ORADEA 10-02-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
16LUCA CLAUDIA MIRELA GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.45 ORADEA 23-11-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
17LUP F. FLORINA ALINA GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.1 ALEȘD 03-05-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
18MIHOC LAURA REBECA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 BUDUREASA 01-04-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
19MOJOLIC DIANA-MIHAELA GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.30 ORADEA 02-03-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
20MORGOVAN BIANCA GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT ”TOLDI” SALONTA 09-11-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
21MORGOVAN LARISA GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT ”TOLDI” SALONTA 22-11-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
22MUREȘAN ANCA-CRISTINA LICEUL GRECO-CATOLIC "IULIU MANIU" ORADEA 04-05-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
23MUREȘAN NICOLETA AMALIA GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.30 ORADEA 03-11-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
24OLĂU (GHIURO) TEODORA-RAMONA GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.53 ORADEA 05-04-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
25PELE ANCA GABRIELA ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 LĂZĂRENI 18-05-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
26PIETREANU ALEXANDRA MARIANA GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.45 ORADEA 08-11-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
27PINTEA EUGENIA - FLORENTINA ŞCOALA GIMNAZIALĂ "FLOARE DE LOTUS" SÂNMARTIN 05-05-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
28PLATONA ALINA-FLORINA GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 25 ORADEA 16-03-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
29POP (ȘANDOR) DIANA-ANCA SCOALA GIMNAZIALA AUREL POP OSORHEI 13-04-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
30RAȚ V. VALENTINA MARIA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 LUNCA 14-04-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
31SABĂU F.DENISA IOANA LENUȚA ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 NOJORID 04-04-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
32SIME GABRIELA-ADRIANA GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT FLOARE DE COLT BEIUS 05-05-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
33STANCIU ADINA FLORINA GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.45 ORADEA 08-03-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
34ȘTEF IRINA-LUMINIȚA GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.1 ALEȘD 27-05-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
35STEFAN ANDREEA DALIA LICEUL TEOLOGIC PENTICOSTAL BETEL ORADEA 21-11-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
36STRETEA OANA MARIA LICEUL TEHNOLOGIC FELIX SÂNMARTIN 16-11-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
37ȚINȚAȘ V. LUMINIȚA GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.1 ALEȘD 06-04-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
38TOCAI (MĂRCUȘ) MIHAELA-RALUCA SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 SÂNTANDREI 27-05-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
39TUȘINEAN GABRIELA IOANA GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 46 ORADEA 05-04-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
Limba_rromani_maternă_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1ȘTEFAN (VODĂ) LIVIA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.12 MĂGURI 27-05-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
Matematică_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1VARGA TIMEA LICEUL TEHNOLOGIC AGROINDUSTRIAL 03-05-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
Limba engleză_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1BALA GEORGIA-TEOFANA COLEGIUL NAȚIONAL MIHAI EMINESCU ORADEA 25-11-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
2CONSTANTINESCU P. RALUCA CRISTINA COLEGIUL NAȚIONAL "MIHAI EMINESCU" ORADEA

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
3DUDAȘ ALEXANDRA-LĂCRIMIOARA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 VÂRCIOROG 06-04-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
4FORMITTÁG TIMEA-EDINA SCOALA GIMNAZIALA "SZENT ISTVÁN" SÂNIOB 02-02-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
5GHEORGHIU ANDREA LICEUL TEORETIC HORVATH JANOS MARGHITA

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
6GHERLEA A. DIANA-ELIZA ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 ROȘIA 30-05-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
7JUNC IOANA LICEUL TEOLOGIC PENTICOSTAL "BETEL" ORADEA 10-05-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
8MADA DIANA-MARIA COLEGIUL NATIONAL "MIHAI EMINESCU" ORADEA 31-05-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
9MICULA ALEXANDRA DIANA LICEUL TEHNOLOGIC SPECIAL NR.1 ORADEA 25-05-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
10NAN IOANA IULIA LICEUL TEOLOGIC BAPTIST EMANUEL ORADEA 14-10-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
11PELLE SORINA-NADIA SCOALA GIMNAZIALA WINNIE ACADEMY ORADEA

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
Limba franceză_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1BRISCAN A. D. IRINA MARIA COLEGIUL NAȚIONAL "AVRAM IANCU" ȘTEI

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
2POP PAULA MARIA SCOALA GIMNAZIALĂ LUCREȚIA SUCIU ORADEA 17-05-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
3ROITI G. PAULA TEODORA LICEUL ORTODOX "ROMAN CIOROGARIU" ORADEA 16-03-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
Limba germană modernă_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1LAZAR OANA LICEUL TEORETIC GERMAN FRIEDRICH SCHILLER ORADEA 04-11-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
2ȚIȚ EMANUELA-FELICIA LICEUL GRECO-CATOLIC IULIU MANIU ORADEA 25-11-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
Biologie_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1CIPLEU MARIANA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 OLCEA

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
2GHITAS ANDA FLORENTINA ŞCOALA GIMNAZIALĂ ALEXANDRU ROMAN AUŞEU 22-11-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
3MEMETEA (ROSIE) ALINA Liceul Teoretic "Nicolae Jiga" Tinca 17-05-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
Geografie_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1ERDEI (KLESZKEN) ENIKŐ LICEUL TEORETIC "PETOFI SANDOR" SĂCUENI 10-03-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
Istorie_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1BOTEZ (STOICA) ANGELA AURELIA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 CĂBEȘTI 10-03-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
2FENESI AMÁLIA ȘCOALA GIMNAZIALĂ "SZALARDI JANOS" SĂLARD

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
3FLORE MIHAELA LICEUL TEORETIC NICOLAE JIGA TINCA 17-11-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
4FRENȚ (PANTEA) CLAUDIA ECATERINA LICEUL TEHNOLOGIC CONSTANTIN BRANCUSI ORADEA

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
5SILAGHI LUCACI ADRIANA COLEGIUL NAȚIONAL "SAMUIL VULCAN" BEIUȘ 16-05-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
6VARGA L. ROBERT ȘCOALA GIMNAZIALĂ "ZELK ZOLTAN" VALEA LUI MIHAI

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
Educație_fizică_și_sport_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1BOROS ATTILA LEVENTE ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 BALC

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
2CSENGERI A. CSONGOR ANTAL ȘCOALA GIMNAZIALĂ "ZELK ZOLTAN" VALEA LUI MIHAI

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
3DOBAI GHEORGHE DANIEL LICEUL SPORTIV BIHORUL ORADEA 23-03-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
4DUMITRESCU CONSTANTIN GABRIEL ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 TĂUTEU 22-11-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
5GHERDAN JANINA-MARIA COLEGIUL NATIONAL "TEODOR NEȘ" SALONTA 10-05-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
6KOSA ADRIAN-iosif LICEUL TEORETIC CONSTANTIN ȘERBAN ALEȘD 07-11-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
7LĂDAR RĂZVAN-FLORIN ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 VÎRCIOROG 12-05-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
8MANCIU VALENTIN IULIAN ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 AVRAM IANCU 17-02-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
9MARGHITAS DAN IONUT LICEUL TEORETIC NR.1 BRATCA 12-04-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
10MOGA (DEMETER) TEODORA LICEUL DON ORIONE ORADEA 17-05-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
11MURGU GRATIAN GHEORGHE ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 CEFA 06-05-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
12OLTEANU DORIAN-GEORGE COLEGIUL NATIONAL "TEODOR NEȘ" SALONTA 19-05-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
13ROȘU ALIN DORIN LICEUL CU PROGRAM SPORTIV BIHORUL ORADEA 22-11-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
14SILAGHI VLAD GEORGE LICEUL VOCAȚIONAL PEDAGOGIC NICOLAE BOLCAȘ BEIUȘ 09-11-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
15SILAGHI ALIN ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”AUREL POP” OȘORHEI 30-05-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
16SUCIU FLORIN-ALIN ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 HOTAR 14-11-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
17TAMBA MARIUS OCTAVIAN ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 AVRAM IANCU

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
18TODORAN NICOLAE DANIEL LICEUL TEORETIC "ONISIFOR GHIBU" ORADEA 05-04-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
19VARGA EVA TEREZA SCOALA GIMNAZIALA "SZACSVAY IMRE" ORADEA 07-04-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
EDUCATOARE - Limba maghiară
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1CZENTYE L. TIMEA ȘCOALA GIMNAZIALĂ "ZELK ZOLTAN" VALEA LUI MIHAI 16-03-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
2GONDOS MARIA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 TĂMĂȘEU 17-03-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
3KULCSAR I. MELINDA ILDIKO ȘCOALA GIMNAZIALĂ "ZELK ZOLTAN" VALEA LUI MIHAI 24-03-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
4MÂRZEA ANNÁMARIA ȘCOALA GIMNAZIALĂ "SZALARDI JANOS" SĂLARD

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
5NAGY (GYŐRI) BERNADETT GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT EVANGHELICA LUTHERANA ORADEA 24-03-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
6NAGY EMOKE ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 TĂMĂȘEU 29-03-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
7SZÁVÓ (SZILÁGYI) TÜNDE-ENIKŐ ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 TARCEA 30-03-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
8TAKÁCS KAJÓ BRIGITTA GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.34 ORADEA 16-03-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
9TOTH (SIPOS) SAROLTA LICEUL TEHNOLOGIC AGROINDUSTRIAL "TAMÁSI ÁRON" BORȘ 04-04-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
ÎNVĂȚĂTOARE - Limba maghiară
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1GALLÓ ILDIKÓ SCOALA GIMNAZIALA "JAKO ZSIGMOND" ROSIORI 21-02-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
2MÉSZÁROS ERZSÉBET ŞCOALA GIMNAZIALĂ BALASKÓ NÁNDOR SĂLA EA 28-03-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
3MIKLOS-SPURIGAN ERIKA SCOALA GIMNAZIALA BENEDEK ELEK CETARIU 07-11-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
4MOLNAR ARANKA LICEUL TEORETIC "PETOFI SANDOR" SĂCUENI

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
5ORBAN TIMEA SCOALA GIMNAZIALA "SZACSVAY IMRE" ORADEA 11-04-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
6PAȘCALĂU (LŐRINCZ) CSENGE ORSOLYA ȘCOALA GIMNAZIALĂ "OVIDIU DRIMBA" LUGAȘU DE JOS 04-02-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
7ROZSA VIORICA LICEUL TEORETIC "PETOFI SANDOR" SĂCUENI 03-03-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
8SERES ANDREA (KIRÁLY) ȘCOALA GIMNAZIALĂ "BALASKÓ NÁNDOR" SĂLACEA 12-04-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
9SIMON (KOVACS) ILDIKO ȘCOALA GIMNAZIALĂ "ZELK ZOLTAN" VALE LUI MIHAI 17-03-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
10SZILÁGYI GABRIELLA-JULIANNA (KOPIS) SCOALA GIMNAZIALA 25-02-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
Informatică_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1MATEI CSILLA REBEKA SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 REMETEA 11-03-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025