Sesiunea 2022-2024 - Inspecția curentă 1 Gradul didactic I - (Candidați care efectuează inspecția in anul premergător depunerii dosarului)
Arte_vizuale_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1COSTOLAȘ CRISTINA FLORINA LICEUL DON ORIONE ORADEA 31-03-202109-02-2022

xx xx xxxx

2022-2024
Educație_muzicală_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1ARENDAȘ NICOLETA CLAUDIA LICEUL DON ORIONE ORADEA 19-11-2021

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
2OROSZ OTTILIA LICEUL TEORETIC "PETOFI SANDOR" SĂCUENI 13-05-2021

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
Educație_muzicală_specializată_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1IONOI-PERET ALEXANDRA-MARIA LICEUL DE ARTE ORADEA 24-11-2021

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
Chimie_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1ALB SANDA-NELICA ȘCOALA GIMNAZIALĂ "NICOLAE POPOVICIU" BEIUȘ 17-11-2021

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
Alimentație Publică și Turism
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1GĂZDAC MARCELA ELENA LICEUL TEHNOLOGIC SPECIAL NR.1 ORADEA 10-11-202126-05-2022

xx xx xxxx

2022-2024
Mecanică_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1BOTIȘ CRISTIAN AUREL COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA 20-05-202220-05-2022

xx xx xxxx

2022-2024
Turism_și_servicii_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1TOMA G. SIMONA COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZUL ORADEA 08-03-2021

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
Limba și literatura română_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1BONDAR ANCA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 REMETEA 07-12-2020

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
2CADLEȚ G. ANA MIHAELA COLEGIUL TEHNIC "ALEXANDRU ROMAN" ALEȘD 25-05-2021

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
3DEMIAN RAMONA-MIRELA ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 BUDUSLĂU 12-05-2021

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
4JULA GABRIELA REBECA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. FINIȘ 22-02-2021

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
5MICULAS MIRABELA LICEUL TEORETIC "PETOFI SANDOR" SĂCUENI 26-05-2021

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
6MORNA ALEXANDRA MIHAELA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 POMEZEU 19-05-2021

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
7PRECUP ANDREA LICEUL TEORETIC "ARANY JANOS" SALONTA 17-03-2021

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
8SATMARI RAMONA ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 HUSASĂU DE TINCA

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
9TIRLA IOANA RAMONA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 FINIȘ 01-03-2021

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
EDUCATOARE - Limba maghiară
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1SZANTO SAROLTA CENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ "BONITAS" ORADEA 01-04-202109-03-2022

xx xx xxxx

2022-2024
Psihologie_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1DRĂGOIU CECILIA CENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ NR.1 ORADEA 19-05-2021

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
2FIȚ CLOBOC GABRIELA DIANA CENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ NR.1 ORADEA 30-03-2021

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
3HOSU ADINA IOANA CENTRU JUDEŢEAN DE RESURSE ȘI ASISTENŢĂ EDUCAŢIONALĂ 18-11-2021

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
4PAL BACSO ERIKA CENTRU JUDEŢEAN DE RESURSE ȘI ASISTENŢĂ EDUCAŢIONALĂ 27-05-2021

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
5PURTAN RAMONA ANAMARIA LICEUL TEHNOLOGIC SPECIAL NR.1 ORADEA 20-01-2021

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
Psihopedagogie_specială_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1ARION NICOLETA ALINA CENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ NR.1 ORADEA 25-03-202107-04-2022

xx xx xxxx

2022-2024
2BAN (RAD) GABRIELA-DANA CENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ NR. 1 ORADEA 25-11-2021

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
3BOZGA ANCUŢA MONICA CENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ ORADEA-STRUCTURA TILEAGD 25-02-2021

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
4CUPȘA V. CRISTINA DANA CENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ NR. 1 ORADEA 18-11-2021

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
5FEHER MONICA-ELISABETA CENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ NR.1 ORADEA 23-03-202119-05-2022

xx xx xxxx

2022-2024
6FILIMON MARINELA LOREDANA CENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ NR.1 ORADEA 23-03-202130-03-2022

xx xx xxxx

2022-2024
7KISS CRISTINA RAMONA CENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ NR.1 ORADEA 28-01-2021

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
8TORJOC FLORIN CENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ NR. 1 ORADEA 18-11-2021

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
ÎNVĂȚĂTOARE - Limba română
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1BODOGAI ADELINA ROXANA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 CHIJIC 02-03-202118-05-2022

xx xx xxxx

2022-2024
2BOGOSEL NICOLETA ANGELA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 LAZURI DE BEIUȘ 13-05-2021

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
3BUHAS V CARMEN COLEGIUL NAȚIONAL "MIHAI EMINESCU" ORADEA 18-05-2021

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
4CHIȘE CAMELIA CRISTINA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 HUSASĂU DE TINCA 18-03-2021

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
5CRĂCIUN IULIANA AURICA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NICOLAE POPOVICIU BEIUȘ 10-03-202012-04-2022

xx xx xxxx

2022-2024
6DANA MIRELA ALINA ȘCOALA GIMNAZIALĂ DACIA ORADEA 27-01-202112-04-2022

xx xx xxxx

2022-2024
7GHERI DANIELA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 DERNA 06-05-202112-04-2022

xx xx xxxx

2022-2024
8ILE ROXANA ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 HUSASĂU DE TINCA 03-03-2021

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
9MARCHIȘ LAURA ANCUȚA LICEUL DON ORIONE ORADEA 13-10-2021

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
10MATEIAȘ IOANA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 HOTAR 11-05-2021

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
11MIHUȚA TEODORA-FLORINA ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 OLCEA

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
12MIHUȚA TEODORA FLORINA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 OLCEA 19-10-2021

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
13NEGRU LARISA OANA ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 LĂZĂRENI 17-03-202120-05-2022

xx xx xxxx

2022-2024
14PRICOP ANTONIA CONSTANTINA ȘCOALA PRIMARĂ WINNIE ACADEMY ORADEA 13-05-202107-04-2022

xx xx xxxx

2022-2024
15SABAU MARIA IOANA LICEUL TEHNOLOGIC NR.1 POPESTI 17-11-2021

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
16SEICA FLORICA CRISTINA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 BULZ 20-10-2021

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
17SERE IVAN V SIMONA COLEGIUL NAȚIONAL "MIHAI EMINESCU" ORADEA 19-05-2021

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
18ȘTEF IOANA CRISTINA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NICOLAE BOGDAN VAȘCĂU 20-10-2021

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
19TARAU RAMONA TEODORA ȘCOALA GIMNAZIALĂ "OCTAVIAN GOGA" ORADEA 20-05-2021

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
Învățător - Limba Română
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1Balaciu ElenaColegiul Național Iosif Vulcan Oradea 27-03-2019

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
2Gavriș MariaȘcoala Gimnazială Avram Iancu Oradea 02-04-2019

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
3Gherle Amalia NicoletaȘcoala Gimnazială nr. 1 Remetea 29-01-201902-03-2020

xx xx xxxx

2022-2024
Religie_ortodoxă_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1ANDREI BOGDAN SCOALA GIMNAZIALA SZALÁRDI JÁNOS SĂLARD 26-11-2021

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
2BACIU BOGDAN MIRCEA ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 NUCET

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
3BOIȚ-MARCHIȘ MARCEL-MIHAI ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 CEICA 18-11-2021

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
Limba_maghiara_materna_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1BENDE ORSOLYA LICEUL TEORETIC "HORVATH JANOS" MARGHITA 25-05-2021

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
EDUCATOARE - Limba română
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1ARDELEAN RALUCA FLORICA GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.52 ORADEA 28-05-2021

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
2BADEA F. ANDREEA FLORINA ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 HIDIŞELU DE SUS 01-04-2021

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
3BALINT MIHAELA GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 25 ORADEA 29-03-2021

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
4BOIT NICOLETA CLAUDIA GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.46 ORADEA 06-05-2021

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
5BOKRA OLIMPIA CARMEN GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 1 MARGHITA 25-11-2021

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
6CIGHER LIGIA RALUCA GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.52 ORADEA 26-03-2021

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
7DAINA DANIELA GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 25 ORADEA 18-03-2021

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
8DOBRE ANAMARIA GRĂDINIŢA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.56 ORADEA 21-10-2021

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
9FLOREA FLORENTINA MIHAELA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 CEICA 18-05-202112-05-2022

xx xx xxxx

2022-2024
10HANGA ELENA DANIELA GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 3O ORADEA 01-04-2021

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
11Hardău Florina-CristinaGrădinița cu Program Prelungit Nr. 1 Tinca 10-04-201929-03-2022

xx xx xxxx

2022-2024
12HERLAȘ SORINA GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT ”TOLDI” SALONTA 25-05-2021

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
13HORVAT IZABELLA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 REMETEA 24-05-2021

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
14IENCIU COCA DELY GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 52 ORADEA 22-10-2021

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
15IENCIU COCA DELY GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.52 ORADEA

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
16ILE LAURA GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.50 ORADEA 24-03-2021

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
17LAZAR LENUTA DANIELA GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.54 ORADEA 20-05-2021

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
18LEZEU IOANA ADELINA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 REMETEA 21-05-2021

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
19LUCA ANCUȚA SORINA LICEUL TEHNOLOGIC NR.1 DOBREŞTI 25-02-2021

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
20MATEAȘ LUCIA VIORELIA GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 3O ORADEA 11-05-2021

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
21MEZE DELIA MARIANA GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 34 ORADEA 22-10-2021

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
22MURESAN CRISTINA GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.46 ORADEA 25-03-2021

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
23NICORICI ADRIANA ANAMARIA ȘCOALA GIMNAZIALĂ "OLTEA DOAMNA" ORADEA 16-03-2021

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
24NICORUT ALEXANDRA GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.46 ORADEA 25-02-2021

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
25OPREAN IRINA MARIANA ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 BATĂR 26-05-202107-04-2022

xx xx xxxx

2022-2024
26OPRIȘ LAVINIA - ANCA Liceul Tehnologic "Felix" Sânmartin 18-05-2021

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
27PANTEA PAULA GEORGETA ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 SÎNTANDREI 12-05-2021

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
28PAUL COSMINA ILEANA GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.56 ORADEA 11-05-2021

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
29ROȘCA SANDA SIMONA GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.25 29-03-2021

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
30SILAGHI LIDIA ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 SÎNTANDREI 26-11-2021

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
31ȘTRENG DANIELA LICEUL TEORETIC GERMAN "FRIEDRICH SCHILLER" ORADEA 27-05-2021

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
32STRETE ALEXANDRA LICEUL TEOLOGIC BAPTIST EMANUEL ORADEA 30-03-2021

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
33TIMANDI NICOLETA ȘCOALA GIMNAZIALĂ "OCTAVIAN GOGA" ORADEA 19-05-2021

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
34TOCAI ALINA GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 56 ORADEA 21-10-2021

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
35TOMESCU BOGDAN IOANA TEODORA GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.30 ORADEA 06-05-2021

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
36URSU IOANA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 TĂRIAN 28-05-2021

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
37Vaida Ioana-AlinaȘcoala gimnazială nr. 1 Husasău de Tinca 27-03-2019

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
38ZBÂRCEA LAURA GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT ”TOLDI” SALONTA 26-05-2021

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
Matematică
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1Szasz EdinaȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 TĂMĂȘEU 02-04-2019

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
Matematică_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1GHIURO BIANCA MARIA LICEUL TEOLOGIC PENTICOSTAL "BETEL" ORADEA 19-05-2021

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
2HUIEŢ MARCELA- RODICA ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 OLCEA 12-03-2021

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
3MIARA JEANINA IOANA COLEGIUL NAȚIONAL MIHAI EMINESCU ORADEA 28-05-2021

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
Limba engleză
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1Nagy Alexandra-RoxanaȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 ABRAM 22-03-2019

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
Limba engleză_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1BONCUȚ GABRIELA RAMONA ȘCOALA PRIMARĂ AMERICANO-ROMÂNĂ 21-05-202111-05-2022

xx xx xxxx

2022-2024
2BOTEZAT P MAGDA COLEGIUL NAȚIONAL "MIHAI EMINESCU" ORADEA 19-05-2021

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
3CIUCIU ALINA CRISTINA ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 CHIŞLAZ 24-05-2021

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
4COHUT IOANA LICEUL TEORETIC NR.1 BRATCA 26-05-2021

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
5GROZA CRINA MARIANA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 PIETROASA 27-10-2020

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
6GROZA CRINA MARIANA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 PIETROASA 27-10-2020

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
7IANC DOROTEA LAURALICEUL TEORETIC "ADY ENDRE" ORADEA 12-05-2021

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
8ISTRATE DELIA ȘCOALA GIMNAZIALĂ "AVRAM IANCU" ORADEA 21-12-2020

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
9LELE ADINA LICEUL TEORETIC "GABRIEL ŢEPELEA" BOROD 24-11-2021

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
10MATEOC LAURA CODRUȚA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 OLCEA 11-05-2021

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
11TOROK IAKO RENATA LICEUL TEORETIC "PETOFI SANDOR" SĂCUENI 17-05-2021

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
Limba franceză
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1Nojea AncuţaCOLEGIUL TEHNIC NR. 1 VADU CRIȘULUI 09-04-201904-11-2020

xx xx xxxx

2022-2024
Limba franceză_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1IANCU (ROȘCA) LENUȚA COLEGIUL NAȚIONAL "TEODOR NEȘ" SALONTA 11-05-202111-04-2022

xx xx xxxx

2022-2024
Limba germană modernă_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1DEHELEAN OLIVIA SORANA ȘCOALA PRIMARĂ WINNIE ACADEMY ORADEA 28-05-2021

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
Biologie_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1ABRUDAN TRAIAN ȘCOALA GIMNAZIALĂ "LUCREȚIA SUCIU" ORADEA 24-05-2021

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
2ABRUDAN TRAIAN ȘCOALA GIMNAZIALĂ "LUCREȚIA SUCIU" ORADEA

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
3DAN RAMONA ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 RIENI 26-05-2021

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
4MADA ANDREEA LICEUL TEORETIC AUREL LAZĂR ORADEA 16-11-2021

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
5MOLNAR IOSIF LICEUL TEHNOLOGIC NR.1 POPEȘTI 25-03-2021

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
Cultura_civica_ed_sociala_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1PURIȘ-CIOBANU MARCEL LICEUL TEORETIC "CONSTANTIN ȘERBAN" ALEȘD

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
Economie_Educație antreprenorială_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1PLUGAR ERIKA IRINA COLEGIUL NAȚIONAL "IOSIF VULCAN" ORADEA 17-05-2021

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
Filosofie
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1Chișe Stăniloiu Linda AnaLiceul de Arte Oradea

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
Geografie_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1BOT EUGEN - VALENTIN ŞCOALA GIMNAZIALĂ "FLOARE DE LOTUS" SÂNMARTIN

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
2BUGHIU CRISTINA ANCA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 NOJORID 09-03-2021

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
3JURCĂ ADRIANA FLORENTINA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 CHERESIG 20-05-2021

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
4PAUL OANA CATALINA ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 LĂZĂRENI 16-03-2021

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
Istorie_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1BARNA DANA FLORENTINA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 CĂPÂLNA 18-05-2021

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
2DEHELEANU MIHAI LICEUL TEHNOLOGIC "HOREA" MARGHITA 24-02-2021

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
3IGNAT CRISTINA MIRELA LICEUL CU PROGRAM SPORTIV "BIHORUL" ORADEA 01-04-2021

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
4OTOHAL OTTO LEVENTE LICEUL TEORETIC "ARANY JANOS" SALONTA 19-04-2021

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
5STOICA GHEORGHE ALECSANDRU Școala gimnazială „Nicolae Bălcescu” Oradea 17-05-2021

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
6VARGA L. ROBERT ȘCOALA GIMNAZIALĂ "ZELK ZOLTAN" VALEA LUI MIHAI

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
Educație Fizică și Sport
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1Olteanu Anamaria-LauraȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 COCIUBA MARE 17-05-201922-01-2021

xx xx xxxx

2022-2024
Educație_fizică_și_sport_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1****ILINCA DANIEL FLORIN***ANULAT ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 REMETEA

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
2CRUCERU TUDOR LICEUL TEORETIC "PETOFI SANDOR" SĂCUENI 20-05-2021

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
3DUNAI MELINDA LICEUL TEORETIC "PETOFI SANDOR" SĂCUENI 25-05-2021

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
4HOLCZMAN ALEXANDRU DORIN COLEGIUL NAȚIONAL "IOSIF VULCAN" ORADEA 10-05-2021

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
5IANO PAULA GEORGIANA PALATUL COPIILOR ȘI ELEVILOR ORADEA 16-11-2021

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
6MADAR FLORIN - NICUŞOR ȘCOALA GIMNAZIALĂ "PUIU SEVER" INEU 11-04-202111-04-2022

xx xx xxxx

2022-2024
7PETRUȘAN VLAD DANIEL ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 HUSASĂU DE TINCA 26-03-2021

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
8PIȚIGOI MARIAN DAN LICEUL CU PROGRAM SPORTIV "BIHORUL" ORADEA 25-05-2021

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
9SILAGHI ALIN ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”AUREL POP” OȘORHEI

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
10ȘVAB DAN-DUMITRU LICEUL TEHNOLOGIC NR.1 ŞUNCUIUŞ 26-05-2021

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
11TARR ALEXIS ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.11 ORADEA 19-11-2021

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
12TENKO ALEXANDRA COLEGIUL TEHNIC IOAN CIORDAȘ BEIUȘ 24-05-2021

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
13URS FLORIN ADRIAN ȘCOALA GIMNAZIALĂ "OVIDIU DRIMBA" LUGAȘU DE JOS 13-05-2021

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
ÎNVĂȚĂTOARE - Limba maghiară
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1BANYAI EDINA SCOALA GIMNAZIALA "SZACSVAY IMRE" ORADEA 25-11-2021

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
2DIENES MELINDA ŞCOALA GIMNAZIALĂ "BOCSKAY ISTVAN" CHERECHIU 26-03-2021

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
3DORMANY ANDREA ȘCOALA GIMNAZIALĂ "TOLDY" SÎNNICOLAU DE MUNTE 12-05-2021

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
4LAZA EVA Liceul Teoretic Petőfi Sándor Săcuieni 18-05-2021

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
5MIKÓ (BIRO) ANITA ȘCOALA GIMNAZIALĂ KAZINCZKY FERENC ȘIMIAN 30-03-2021

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
6TAKACS ZSUZSANNA SCOALA GIMNAZIALA "SZACSVAY IMRE" ORADEA 18-11-2021

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
Învățător - Limba Maghiară
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1Bozga-Istvándi LillaȘcoala Gimnazială Szacsvay Imre Oradea 07-03-201903-03-2020

xx xx xxxx

2022-2024