Sesiunea 2021-2023 - Inspecția curentă 2 Gradul didactic I - (Candidați care efectuează inspecția după colocviu - susțin colocviul în acest an școlar)
Arte_vizuale_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1BARBU NICULINA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 AVRAM IANCU 30-10-2020

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2021-2023
2VASILE G. GHEORGHE ȘCOALA GIMNAZIALĂ "ZELK ZOLTAN" VALEA LUI MIHAI 29-10-2020

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2021-2023
Educație_muzicală_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1IONOI-PEREȚ FLAVIA MARTA LICEUL TEORETIC "CONSTANTIN ȘERBAN" ALEȘD 06-03-2020

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2021-2023
2JULA MIHAI ȘCOALA GIMNAZIALĂ "OLTEA DOAMNA" ORADEA 06-11-202004-03-2022

xx xx xxxx

2021-2023
Chimie_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1BODENCIU FLORINA - ADINA ȘCOALA GIMNAZIALĂ "MIRON POMPILIU" ȘTEI 05-03-2020

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2021-2023
Fizica_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1GÎRBA SANDA RODICA LICEUL TEORETIC CONSTANTIN ȘERBAN ALEȘD 17-11-2020

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2021-2023
Comert_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1SABĂU GHEORGHE SORIN COLEGIUL TEHNIC "IOAN CIORDAȘ" BEIUȘ

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2021-2023
Confectii_textile_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1HERMAN I ANAMARIA-IOANA COLEGIUL TEHNIC "IOAN CIORDAȘ" BEIUȘ 12-11-2020

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2021-2023
Electronica_automatizari_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1SZLAHOTKA-GÖDRI ȘTEFAN LICEUL TEHNOLOGIC AGROINDUSTRIAL "TAMASI ARON" BORS 16-11-2020

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2021-2023
Industrie_alimentară_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1MOLNAR VASILE MIHAI Liceul Tehnologic nr. 1 Cadea 04-11-2020

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2021-2023
Management_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1KOR ERIKA LICEUL TEOLOGIC ROMANO-CATOLIC "SZENT LASZLO" ORADEA

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2021-2023
Mecanică_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1AVRAM LEONTINA COLEGIUL TEHNIC "TRAIAN VUIA" ORADEA 13-11-2020

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2021-2023
Limba și Literatura română
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1Susan Iulia-MariaLiceul Tehnologic HOREA Marghita 17-05-2019

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2021-2023
Limba și literatura română_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1BADEA CĂTĂLIN Colegiul Tehnic nr. 1 Vadu Crişului

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2021-2023
2BAICU LAURA GEORGIANA LICEUL TEORETIC NICOLAE JIGA TINCA 12-11-202031-03-2021

xx xx xxxx

2021-2023
3BOCŞE G ANCA IOANA COLEGIUL TEHNIC "MIHAI VITEAZUL" ORADEA 11-11-2020

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2021-2023
4BOERIU IOANA COLEGIUL NAȚIONAL ONISIFOR GHIBU ORADEA 28-02-202006-01-2022

xx xx xxxx

2021-2023
5CADLEȚ ANA MIHAELA COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU ROMAN ALEȘD

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2021-2023
6CIUCIOIU ALINA Liceul Tehnologic nr. 1 Valea lui Mihai 18-11-2020

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2021-2023
7DĂRĂBAN M. ANDREEA LIANA ȘCOALA GIMNAZIALĂ KAZINCZY FEREN ȘIMIAN 10-11-2020

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2021-2023
8DEAC ALINA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 CEICA 25-02-2020

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2021-2023
9DIOS CARMEN ANCUȚA COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU ROMAN ALEȘD 10-11-2020

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2021-2023
10FARCALĂU IOANA RALUCA ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 BUTANI 27-10-2020

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2021-2023
11FERICIAN DANIELA LICEUL TEOLOGIC PENTICOSTAL BETEL ORADEA 13-11-202028-01-2022

xx xx xxxx

2021-2023
12GHIULA EMANUAELA GHEORGHINA LICEUL TEHNOLOGIC NR. 1 CADEA 23-10-202005-03-2021

xx xx xxxx

2021-2023
13HERDEAN RALUCA-DENISA ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 CIUMEGHIU 11-11-2020

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2021-2023
14INDREI O TEODORA-MIHAELA COLEGIUL TEHNIC "MIHAI VITEAZUL" ORADEA 16-11-2020

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2021-2023
15JURJ MARIANA DIANA LICEUL TEHNOLOGIC HOREA MARGHITA 17-11-2020

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2021-2023
16KUPAS REIS KLEMENTINA GERTRUD ȘCOALA GIMNAZIALĂ "ZELK ZOLTAN" VALEA LUI MIHAI 11-11-202002-12-2021

xx xx xxxx

2021-2023
17LUCA RAMONA CRINA LICEUL TEORETIC NICOLAE JIGA TINCA 10-11-202021-01-2022

xx xx xxxx

2021-2023
18MANCE VALENTINA LICEUL TEHNOLOGIC NR. 1 DOBREȘTI 24-02-202019-02-2021

xx xx xxxx

2021-2023
19MORONG ANA LICEUL TEORETIC CONSTANTIN ȘERBAN ALEȘD 04-12-2019

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2021-2023
20MOS ANCA BIANCA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 CĂPÎLNA 09-11-2020

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2021-2023
21MUCHA (CAZAN) ANCA LUCIA ȘCOALA GIMNAZIALĂ ALEXANDRU ROMAN AUȘEU 18-11-2020

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2021-2023
22RUS ODETA IOANA ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 CEFA 18-11-2020

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2021-2023
23SINCA TATIANA ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 LĂZĂRENI 09-11-2020

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2021-2023
24TOMA-DIACONU GEORGE DANIEL ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 AVRAM IANCU 05-11-2020

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2021-2023
Psihologie
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1Sabău Alexandra - RoxanaLiceul Tehnologic Special Nr. 1 Oradea 24-05-2018

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2021-2023
Psihologie_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1CONSTANTIN TAMARACENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ ORIZONT ORADEA 22-10-2020

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2021-2023
2CONSTANTIN TAMARA CENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAŢIE INCLUZIVĂ ORIZONT ORADEA

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2021-2023
3DAN ROMINA ELENACENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ ORIZONT ORADEA 23-10-2020

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2021-2023
4DAN (GHIURCUȚA) ELENA-ROMINA CENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAŢIE INCLUZIVĂ ORIZONT ORADEA 23-10-202003-03-2021

xx xx xxxx

2021-2023
5HAIOȘ TEMENA-IOANA CENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ NR.1 ORADEA 29-10-2020

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2021-2023
6LUKA ENIKO CENTRU JUDEŢEAN DE RESURSE ȘI ASISTENŢĂ EDUCAŢIONALĂ 12-11-2020

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2021-2023
7STANCIU LIDIA ANISOARA CENTRU JUDEŢEAN DE RESURSE ȘI ASISTENŢĂ EDUCAŢIONALĂ

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2021-2023
8SZABO ALIZ CENTRU JUDEŢEAN DE RESURSE ȘI ASISTENŢĂ EDUCAŢIONALĂ 06-11-2020

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2021-2023
9TRIPON BIANCA MARIACENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ CRISTAL ORADEA 23-10-2020

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2021-2023
10TRIPON BIANCA MARIA CENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAŢIE INCLUZIVĂ "CRISTAL" ORADEA

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2021-2023
11YACOOB DOROTICENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ POPEȘTI 21-10-2020

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2021-2023
12ZMOLE CORINA NELI LICEUL TEHNOLOGIC SPECIAL NR.1 ORADEA 11-11-2020

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2021-2023
Psihopedagogie Specială
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1Egly (Vegh) Renáta - BeátaCSEI „Bonitas” Oradea 16-03-201809-04-2019

xx xx xxxx

2021-2023
2Simiclăușan EnikoCSEI „Orizont” Oradea 16-04-201810-04-2019

xx xx xxxx

2021-2023
Psihopedagogie_specială_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1DAN MIRCEA CENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAŢIE INCLUZIVĂ ORIZONT ORADEA 17-11-202019-02-2021

xx xx xxxx

2021-2023
2HEDEA IOANA CENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAŢIE INCLUZIVĂ ORIZONT ORADEA 03-03-202014-05-2021

xx xx xxxx

2021-2023
3KINCES ADRIANA-ANITA CENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ "BONITAS" ORADEA 28-10-2020

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2021-2023
4KŐRÖSI ILDIKÓ CENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ BONITAS ORADEA 05-11-2020

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2021-2023
5LINCAR GRAŢIELA LICEUL TEHNOLOGIC SPECIAL NR.1 ORADEA 03-03-2020

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2021-2023
6SASS TABITA LICEUL TEHNOLOGIC SPECIAL NR. 1 ORADEA 19-11-2020

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2021-2023
7YACOOB DOROTTI CENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ NR.1 POPEȘTI 21-10-2020

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2021-2023
ÎNVĂȚĂTOARE - Limba română
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1BACIU ALEXANDRA EMANUELA LICEUL TEOLOGIC PENTICOSTAL BETEL ORADEA 06-02-202017-02-2021

xx xx xxxx

2021-2023
2BARABAŞ MARIA IULIA LICEUL GRECO-CATOLIC "IULIU MANIU" ORADEA 21-10-2020

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2021-2023
3BENEA DORINA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 CEICA 09-11-2020

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2021-2023
4BLAGA VIORELA VIORICA LICEUL TEOLOGIC PENTICOSTAL BETEL ORADEA

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2021-2023
5BOGOJEL IOANA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 TĂRCAIA 29-01-202029-03-2021

xx xx xxxx

2021-2023
6BOGOȘEL VOICHIȚA - AURINA ȘCOALA GIMNAZIALĂ "MIRON POMPILIU" ȘTEI 26-02-2020

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2021-2023
7BRAGYE ADINA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 SÂNNICOLAU ROMÂN 05-11-2020

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2021-2023
8CARABA MARIA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 BALC 18-02-2020

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2021-2023
9CIOARA CLAUDIA RAMONA COLEGIUL NAȚIONAL TEODOR NEȘ SALONTA 11-11-2020

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2021-2023
10COPOS IOANA IRINA COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU ROMAN ALEȘD 25-02-2020

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2021-2023
11DRUGACI ALINA-BIANCA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 CHIJIC 16-11-2020

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2021-2023
12IAROȘ ALINA DIANA COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU ROMAN ALEȘD 12-11-2020

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2021-2023
13KULCSAR B. BEATA MARIA ȘCOALA GIMNAZIALĂ KAZINCZY FEREN ȘIMIAN 11-11-2020

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2021-2023
14LASCU SIMONA LAURA COLEGIUL NAȚIONAL ONISIFOR GHIBU ORADEA 23-10-202017-12-2021

xx xx xxxx

2021-2023
15LICURICEANU CLAUDIA IOANA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NICOLAE POPOVICIU BEIUȘ 19-11-2020

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2021-2023
16MIHELE IOANA SIDONIA ȘCOALA GIMNAZIALĂ "AVRAM IANCU" ORADEA 22-10-2020

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2021-2023
17MOCE ANDRADA ROXANA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 BUDUREASA

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2021-2023
18PANDREA ANCA-MARIA ȘCOALA GIMNAZIALĂ 23-10-202019-02-2021

xx xx xxxx

2021-2023
19PÎRCĂLAB CRINA-GEORGETA-MARIETA COLEGIUL NAȚIONAL "ONISIFOR GHIBU" ORADEA 22-10-2020

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2021-2023
20PIRTEA LAURA LOREDANA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NICOLAE POPOVICIU BEIUȘ

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2021-2023
21PONTOȘ EMILIA NICOLETA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 BRUSTURI 21-02-2020

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2021-2023
22POPA CLAUDIA LICEUL TEOLOGIC PENTICOSTAL BETEL ORADEA 25-02-202010-03-2021

xx xx xxxx

2021-2023
23SABĂU LAURA ANCUȚA LICEUL GRECO-CATOLIC "IULIU MANIU" ORADEA 23-10-2020

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2021-2023
24ȘAITOȘ AGNETA SIMONA ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”AUREL POP” OȘORHEI 22-10-2020

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2021-2023
25SIM ADELA MIRELA LICEUL GRECO-CATOLIC "IULIU MANIU" ORADEA 23-10-2020

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2021-2023
26STRETEA LAVINIA MARIA ȘCOLA GIMNAZIALĂ NR. 1 SĂLIȘTE DE VASCĂU 17-11-2020

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2021-2023
27VEREŞ RODICA CODRUŢA ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 TILEAGD

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2021-2023
Învățător - Limba Română
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1Borz Alexandra - DanielaColegiul Național „Octavian Goga” Marghita 22-02-2018

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2021-2023
2Pușcou Viorica - EdithȘcoala Gimnazială „Alexandru Roman” Aușeu 09-03-201822-11-2019

xx xx xxxx

2021-2023
Pedagogia_Inv_Primar_Prescolar_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1JURCUȚ GHEORGHINA MARIA ȘCOALA GIMNAZIALĂ AVRAM IANCU ORADEA 21-02-202018-05-2021

xx xx xxxx

2021-2023
Religie_ortodoxă_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1BACIU BOGDAN MIRCEA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 NUCET 17-11-2020

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2021-2023
2COPIL N. CRISTIAN ŞCOALA GIMNAZIALĂ PUIU SEVER INEU 16-11-2020

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2021-2023
3PERȚE ADINA LUMINIȚA ȘCOALA GIMNAZIALĂ SZENT ISTVAN SÂNIOB 17-11-2020

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2021-2023
EDUCATOARE
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1Dungaru Andreea - CristinaLiceul Greco - Catolic „Iuliu Maniu” Oradea

xx xx xxxx

28-09-2017

xx xx xxxx

2021-2023
EDUCATOARE - Limba română
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1ANTAL DORINA-LENUTA (MACICAS) ȘCOALA GIMNAZIALĂ "OCTAVIAN GOGA" ORADEA - GPP NR.42 21-10-2020

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2021-2023
2ANTON R.P.A. ROMINA ELENA ANA ȘCOALA GIMNAZIALĂ "IOSIF VULCAN" HOLOD 05-11-2020

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2021-2023
3BALA CLAUDIA ȘCOALA GIMNAZIALĂ VIOREL HORJ DRĂGĂNEȘTI 03-11-2020

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2021-2023
4BALINT ANCA GABRIELA LICEUL GRECO-CATOLIC "IULIU MANIU" ORADEA 22-10-2020

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2021-2023
5BELEAG ANCA MIHAELA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 SPINUȘ 17-11-2020

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2021-2023
6BURCA DELIA FLORINA GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.56 ORADEA 25-02-2020

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2021-2023
7BUTA DIANA FLORINA LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA ORADEA 17-11-2020

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2021-2023
8CHEREGI ROXANA ANDREEA LICEUL TEORETIC GERMAN FRIEDRICH SCHILLER ORADEA 12-02-2020

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2021-2023
9CHIRA DELIA IOANA ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 SÂNNICOLAU ROMÂN - GPN NR.2 ROIT 22-10-2020

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2021-2023
10CONSTANTINESCU LAURA MIRELA GRĂDINIŢA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 54 ORADEA 18-02-202030-03-2021

xx xx xxxx

2021-2023
11CORAȘ ADELA MIHAELA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 PIETROASA 03-11-2020

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2021-2023
12CSEPPENTO ENIKO ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 BRUSTURI 22-10-2020

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2021-2023
13DUNGARU ANDREEA CRISTIANALiceul Greco-Catolic IULIU MANIU Oradea 28-05-2019

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2021-2023
14GALEA LAVINIA (BAN) LICEUL ORTODOX "EPISCOP ROMAN CIOROGARIU" ORADEA - GPP NR.23 22-10-2020

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2021-2023
15GÂRDAN ANCA Grădinița cu Program Prelungit nr. 53 Oradea 31-01-2020

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2021-2023
16GAVRIȘ ALINA MONICA LICEUL TEORETIC GERMAN FRIEDRICH SCHILLER ORADEA 13-11-2020

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2021-2023
17GHERMAN GABRIELA GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.56 ORADEA 12-11-2020

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2021-2023
18GOICOVICI CRISTINA IOANA Grădinița cu Program Prelungit nr. 1 Beiuș 17-01-202023-02-2021

xx xx xxxx

2021-2023
19HORVAT IZABELLA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 REMETEA 11-02-2020

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2021-2023
20JULA CLAUDIA NICOLETA ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 DRĂGEŞTI 11-11-202010-03-2021

xx xx xxxx

2021-2023
21LAZA ADRIANA Grădinița cu Program Prelungit nr. 53 Oradea 04-11-2020

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2021-2023
22LEZEU IOANA ADELINA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 REMETEA 18-02-2020

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2021-2023
23LUCACIU ROXANA IOANA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 11 ORADEA 03-03-2020

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2021-2023
24LUKA SIMONA VERONICA ȘCOALA GIMNAZIALĂ PUIU SEVER INEU 05-11-2020

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2021-2023
25MOGA POPA SIMONA GEORGETA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.11 ORADEA 11-11-2020

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2021-2023
26MORUȚ FLORINA VERONICA Grădinița cu Program Prelungit nr. 1 Beiuș 28-01-202023-03-2021

xx xx xxxx

2021-2023
27MUREȘAN LAVINIA VIORICA GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 1 ȘTEI 11-11-2020

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2021-2023
28NEGRUŢIU MARINA NATALIA Liceul Teologic Baptist Emanuel Oradea 26-02-2020

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2021-2023
29PĂLCUȚ LORENA Grădinița cu Program Prelungit nr. 1 Beiuș 15-01-202023-03-2021

xx xx xxxx

2021-2023
30POPA JUDITH ALICIA Grădinița cu Program Prelungit nr. 53 Oradea 05-02-2020

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2021-2023
31PORUMB DELIA GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.52 ORADEA

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2021-2023
32PURTAN ALEXANDRA LOREDANA LICEUL TEORETIC GERMAN FRIEDRICH SCHILLER ORADEA 05-02-2020

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2021-2023
33RENGLE SORINA IONANA GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 1 ȘTEI 17-11-2020

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2021-2023
34ROMAN ANCA MARIANA GRĂDINIŢA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 54 ORADEA 18-02-202030-03-2021

xx xx xxxx

2021-2023
35RUS CRISTINA LICEUL ORTODOX "EPISCOP ROMAN CIOROGARIU" ORADEA 23-10-2020

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2021-2023
36RUSU DENISA BIANCA GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 25 ORADEA 23-10-2020

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2021-2023
37SIMIONAȘ-FEJES MONIKA GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 1 ALEȘD 23-10-2020

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2021-2023
38SUDRIGIAN ILEANA MARCELA ȘCOALA GIMNAZIALĂ GEORGIU POPA CÂMPANI 04-03-202015-12-2021

xx xx xxxx

2021-2023
39UNGUR P. LAVINIA EMILIA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 BULZ 23-10-2020

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2021-2023
40VARGA CORINA CARMEN GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 1 MARGHITA 04-02-2020

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2021-2023
41ZSURA FELICIA NICULINA ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”AUREL POP” OȘORHEI 21-10-2020

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2021-2023
Pedagogia_Inv_Primar_Prescolar_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1COHUŢ ILEANA GABRIELA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 BULZ 03-11-2020

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2021-2023
Limba_rromani_maternă_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1ROXIN DANIELA VIORICA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 AVRAM IANCU 03-11-2020

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2021-2023
Matematică
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1Balogh Tábitha-LoisȘcoala Gimnazială Jákó Zsigmond Roșiori 16-04-2019

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2021-2023
2Dume Alexandra - TeodoraȘcoala Gimnazială Nr. 1 Remetea 21-03-201830-05-2019

xx xx xxxx

2021-2023
3UJOG FLORICALiceul Tehnologic Nr. 1 Salonta 25-10-201811-02-2020

xx xx xxxx

2021-2023
Matematică_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1CODAU ANDRA RAMONA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.11 ORADEA 11-02-2020

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2021-2023
2MIKLO AURICA LICEUL TEORETIC NICOLAE JIGA TINCA

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2021-2023
3POPESCU ENIKO LICEUL TEORETIC PETOFI SANDOR SĂCUENI 05-11-2020

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2021-2023
4SZATMARI LIOARA RAMONA ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 PETREU 27-02-2020

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2021-2023
Limba engleză
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1Abrudan Adriana- GeorgetaLiceul Tehnologic HOREA Marghita 17-05-2019

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2021-2023
2Ștefănuț Florena - LaviniaColegiul Economic Partenie Cosma Oradea 01-02-201826-10-2021

xx xx xxxx

2021-2023
Limba engleză_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1BARICZ-NANASI FERENC Liceul Tehnologic nr. 1 Valea lui Mihai

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2021-2023
2BOER PETER PAL LICEUL TEHNOLOGIC AGROINDUSTRIAL "TAMASI ARON" BORS 30-10-202031-03-2021

xx xx xxxx

2021-2023
3COCIUBEI RAMONA TEODORA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 OLCEA 18-11-2020

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2021-2023
4DAINA RALUCA IOANA LICEUL GRECO-CATOLIC IULIU MANIU ORADEA 19-11-2020

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2021-2023
5DRAGOŞ CĂLIN - DAN COLEGIUL NAȚIONAL "IOSIF VULCAN" ORADEA 28-10-2020

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2021-2023
6EGERESI INGRID ANDREA LICEUL TEORETIC PETOFI SANDOR SĂCUENI 05-11-2020

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2021-2023
7GROZA CRINA MARIANA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 PIETROASA 27-10-2020

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2021-2023
8GROZA CRINA MARIANA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 PIETROASA 27-10-2020

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2021-2023
9GUDIU CORNELIA MARIA ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 TILEAGD 07-02-2020

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2021-2023
10GULER CAMELIA MARIANA ȘCOALA GIMNAZIALĂ "OLTEA DOAMNA" ORADEA 03-11-2020

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2021-2023
11HODUŢ NATALIA MARTA LICEUL GRECO-CATOLIC "IULIU MANIU" ORADEA 13-11-202023-04-2021

xx xx xxxx

2021-2023
12HULBER A. ANCA COLEGIUL NAȚIONAL MIHAI EMINESCU ORADEA

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2021-2023
13KOVACS-INDREI ROXANA ȘCOALA GIMNAZIALĂ LUCREȚIA SUCIU ORADEA 17-12-2019

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2021-2023
14KULIK MEDINA ALEXANDRA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 SPINUȘ 12-11-2020

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2021-2023
15LEAHU LĂCRIMIOARA MARIA LICEUL TEORETIC "CONSTANTIN ȘERBAN" ALEȘD

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2021-2023
16MAGDAȘ DIANA MIHAELA COLEGIUL NEȚIONAL OCTAVIAN GOGA MARGHITA 11-11-2020

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2021-2023
17MAGHIAR IOANA LAVINIA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.2 BOGEI 10-11-2020

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2021-2023
18MIKLOSICZA KATALIN TIMEA ŞCOALA GIMNAZIALĂ BALASKO NANDOR SĂLACEA 30-01-2020

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2021-2023
19ȘEREȘ MARIANA VIORICA ȘCOALA GIMNAZIALĂ SZALARDI JANOS SĂLARD

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2021-2023
20TOTH ANAMARIA ERIKA ȘCOALA GIMNAZIALĂ SZACSVAY IMRE ORADEA 13-11-2020

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2021-2023
Limba franceză_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1BIROUAȘ ADINA MARIA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 TĂRIAN 12-11-2020

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2021-2023
2GABOR SIANDRA EDINA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 DERNA 27-10-2020

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2021-2023
3GORON DANIELA AURORA ŞCOALA GIMNAZIALĂ "NESTOR PORUMB" TULCA 16-11-2020

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2021-2023
4SÂRBU SIMONA - ELA ȘCOALA GIMNAZIALĂ "PUIU SEVER" INEU 20-11-2020

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2021-2023
Biologie_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1HANESZ ANNAMÁRIA LICEUL TEORETIC "ADY ENDRE" ORADEA 19-11-2020

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2021-2023
2MATEI CRINA FLORINA ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 NOJORID 29-10-2020

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2021-2023
Economie si educație antreprenorială
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1Suciu Marcela MonicaLiceul Tehnologic Nr. 1 Salonta 08-04-2019

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2021-2023
Economie_Educație antreprenorială_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1TOIA FLORIAN-TEODOR COLEGIUL ECONOMIC "PARTENIE COSMA" ORADEA 09-11-2020

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2021-2023
Filosofie_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1ȘTIOP MARIA COLEGIUL NAȚIONAL "SAMUIL VULCAN" BEIUȘ

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2021-2023
Geografie
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1SÁRKÁNY TIMEA - SZILVIAȘCOALA GIMNAZIALĂ KAZINCZY FERENC ȘIMIAN 02-03-201816-04-2019

xx xx xxxx

2021-2023
Geografie_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1CIORBA DANIELA MARIANA LICEUL DE ARTE ORADEA 13-12-2019

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2021-2023
Istorie_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1BOTEZ ANGELA AURELIA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 CĂBEȘTI

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2021-2023
2CIOTEA ANDREEA MARIANA ȘCOALA GIMNAZIALĂ GEORGIU POPA CÂMPANI 27-02-2020

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2021-2023
3CORCHEȘ LAVINIA RUXANDRA ȘCOALA GIMNAZIALĂ OLTEA DOAMNA ORADEA 28-10-2020

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2021-2023
4DAMIAN ERIKA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 TILEAGD 18-11-2020

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2021-2023
5DEHELEANU MIHAI LICEUL TEHNOLOGIC "HOREA" MARGHITA

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2021-2023
6MACAVEI DACIAN COSMIN ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 SĂLIȘTE VAȘCĂU

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2021-2023
7PANTEA CLAUDIA ECATERINA COLEGIUL TEHNIC "CONSTANTIN BRÂNCUȘI" ORADEA

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2021-2023
8VARGA L. ROBERT ȘCOALA GIMNAZIALĂ "ZELK ZOLTAN" VALEA LUI MIHAI 17-11-2020

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2021-2023
9VINCZE BÉLA ZSOLT LICEUL TEOLOGIC ROMANO-CATOLIC "SZENT LASZLO" ORADEA 20-11-2020

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2021-2023
10ZOPOTA CĂLIN ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 OLCEA 20-02-2020

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2021-2023
Educație_fizică_și_sport_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1BOBIS SORIN-GEORGEL ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 CIUMEGHIU 13-11-2020

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2021-2023
2DERECICHEI ANDREI FLORIAN ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 BRUSTURI 22-10-2020

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2021-2023
3FARCAS VLAD ȘCOALA GIMNAZIALĂ NICOLAE BĂLCESCU ORADEA 06-11-2020

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2021-2023
4GHIŢ GHEORGHE DORU Liceul Cu Program Sportiv Bihorul 12-11-2020

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2021-2023
5HERCUŢ RĂZVAN ADRIAN ȘCOALA GIMNAZIALĂ "OCTAVIAN GOGA" ORADEA 16-11-2020

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2021-2023
6IGNA MARIANA ADRIANA LICEUL TEOLOGIC PENTICOSTAL BETEL ORADEA 12-11-2020

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2021-2023
7ILINCA DANIEL FLORIN ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 FINIȘ 10-11-2020

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2021-2023
8MADA ANDREI VIOREL LICEUL TEHNOLOGIC NR.1 DOBREŞTI 28-10-2020

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2021-2023
9MĂLAN CAMELIA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 SÂRBI

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2021-2023
10PINTIUTA REMUS RUSALIM ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 DERNA 03-11-2020

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2021-2023
11SIMINA VLAD COLEGIUL NAȚIONAL TEODOR NEȘ SALONTA 17-11-2020

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2021-2023
12TAMBA MARIUS OCTAVIAN ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 AVRAM IANCU

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2021-2023
EDUCATOARE - Limba maghiară
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1BALOG-MOLNÁR TIMEA-ILDIKÓ ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 DIOSIG 04-11-2020

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2021-2023
2HANYECZ-MICLE IZABELLA GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT TOLDI SALONTA 04-11-202014-12-2021

xx xx xxxx

2021-2023
3INDRIEȘ SARA GRĂDINITA CU PROGRAM PRELUNGIT 05-11-2020

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2021-2023
4KELEMEN CSILLA GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT TOLDI SALONTA 05-11-2020

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2021-2023
5PETRAN-BALAZS NATALIA GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT TOLDI SALONTA 04-11-2020

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2021-2023
6SZABO BLANKA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 DIOSIG 05-11-2020

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2021-2023
ÎNVĂȚĂTOARE - Limba maghiară
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1BARTA ALIZ MARIA LICEUL TEORETIC NICOLAE JIGA TINCA 05-11-2020

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2021-2023
2CUIBUȘ MONICA GABRIELA ȘCOALA GIMNAZIALĂ LUCREȚIA SUCIU ORADEA 12-11-202025-03-2021

xx xx xxxx

2021-2023
3GALLO ILDIKO ȘCOALA GIMNAZIALĂ JAKO ZSIGMOND ROȘIORI

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2021-2023
4NAGY A. IREN BRIGITTA ȘCOALA GIMNAZIALĂ KAZINCZY FEREN ȘIMIAN 17-11-2020

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2021-2023
ÎNVĂȚĂTOARE - Limba română
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1BANCIU ANCA CĂTĂLINA LICEUL TEORETIC GERMAN FRIEDRICH SCHILLER ORADEA 19-11-2020

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2021-2023
2FILIMON FLAVIA DIANA LICEUL TEORETIC GERMAN FRIEDRICH SCHILLER ORADEA

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2021-2023