Alimentație_publică_P |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
1 | PAZURIK ERIKA-KRISZTINA | | LICEUL TEHNOLOGIC "HOREA" MARGHITA |
29-11-2022 | Faur Eva-Monica |
Arte_vizuale_P |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
1 | LAZĂU ALINA MARIA | | LICEUL TEORETIC GABRIEL TEPELEA BOROD |
24-03-2023 | Iagăr Cătălin |
Asistență_medicală_generală_M |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
1 | POLIACOF LAVINIA (CIOTEA) | | LICEUL TEHNOLOGIC SANITAR "VASILE VOICULESCU" ORADEA |
21-02-2023 | Maghiar Ramona |
Biologie |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
1 | Kiss | Melinda - Csilla | Școala Gimnazială Szent István Sâniob |
22-02-2023 | Aszalos Agnes |
Biologie_P |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
1 | DULAU DIANA | | LICEUL TEOLOGIC ROMANO-CATOLIC |
23-02-2023 | PUSKAS AGNES |
2 | EGERESI A.MELINDA | | COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA |
02-03-2023 | Puskas Agnes |
3 | HALASZ LAVINIA | | LICEUL DON ORIONE ORADEA |
31-01-2023 | CITREA Luminița |
4 | MUNKÁCSI DAVID | | LICEUL TEHNOLOGIC AGRO-INDUSTRIAL "TAMÁSI ÁRON" BORȘ |
16-03-2023 | Puskas Agnes |
Comert_P |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
1 | RAT LARISA-ALEXANDRA (HAȘ) | | COLEGIUL ECONOMIC "PARTENIE COSMA" ORADEA |
05-05-2023 | Kele Tunde-Ilona |
Constructii_P |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
1 | COSTAN NICOLAE | | LICEUL TEHNOLOGIC SPECIAL NR.1 ORADEA |
16-05-2023 | VÎLCEANU Daniela-Corina |
Cultura_civica_ed_sociala_P |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
1 | DEZSI KINGA-IBOLYA (CSORBA) | | LICEUL TEORETIC "PETOFI SANDOR" SĂCUENI |
25-05-2023 | Albuț Lilla-Adél |
2 | PURIȘ-CIOBANU MARCEL | | LICEUL TEORETIC "CONSTANTIN ȘERBAN" ALEȘD |
29-11-2022 | Vașadi Adriana Marioara |
Economic_administrativ_postă_P |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
1 | PAUL MARIUS-GELU | | COLEGIUL ECONOMIC "PARTENIE COSMA" ORADEA |
15-03-2023 | Pop Fele Camelia |
2 | SAVA T. DIANA CRISTINA (PINTEA) | | LICEUL TEHNOLOGIC NR. 1 SALONTA |
22-02-2023 | Pop Fele Camelia |
Economie_Educație antreprenorială_P |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
1 | SAS ANDREEA (PRIBOI) | | LICEUL TEHNOLOGIC "HOREA" MARGHITA |
30-11--0001 | |
Educație_fizică_și_sport_A |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
1 | LAZA DAVID-CĂLIN | | LICEUL CU PROGRAM SPORTIV "BIHORUL" ORADEA |
16-05-2023 | Marinău Daniela |
Educație_fizică_și_sport_P |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
1 | BORTOŞ ANDREEA BERNADETA | | COLEGIUL TEHNIC "MIHAI EMINESCU" ORADEA |
07-02-2023 | TĂUTU Ramona-Aurelia |
2 | BULZ CODRUŢ | | LICEUL TEORETIC GERMAN |
30-11--0001 | |
3 | HOSU ANDREI CATALIN | | ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 HOTAR |
11-05-2023 | Moisin Sebastian Ioan |
4 | MATEI RĂZVAN ANTONIO | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 DRĂGEȘTI |
31-05-2023 | Hoțupan Florian Călin |
Educație_muzicală_P |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
1 | MONENCI NATALIA (BUNDURUS) | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ |
00-00-000 | |
Educație_muzicală_specializată_P |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
1 | PAȘCALĂU IOANA-ALEXANDRA (CIOARA) | | LICEUL DE ARTE ORADEA |
28-02-2023 | FEHÉR Arthur |
2 | ZĂVOIANU MARIUS-EUGEN-FELIX | | LICEUL DE ARTE ORADEA |
09-05-2023 | Bratu Sebastian Rareș |
3 | ZĂVOIANU MARIUS-EUGEN-FELIX | | LICEUL DE ARTE ORADEA |
00-00-000 | |
EDUCATOARE - Limba maghiară |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
1 | BANYAI A. NOEMI ILONA | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ |
30-11--0001 | |
Educatoare - Limba Maghiară |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
1 | Covaci | Tünde-Gyöngyi | LICEUL TEORETIC PETŐFI SÁNDOR SĂCUENI |
30-11--0001 | |
EDUCATOARE - Limba maghiară |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
1 | HALÁSZ (SZŐCS) BRIGITTA-KRISZTINA | | LICEUL REFORMAT LORANTFFY ZSUZSANNA ORADEA |
23-02-2023 | TANKÓ Veronica-Zita |
2 | HORVATH (ORBAN) ZSUZSANNA-ADÉL | | GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT ORSOLYA ORADEA |
28-03-2023 | TANKÓ Veronica-Zita |
3 | IVAN ENIKO KITTY | | GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL EVANGHELICĂ LUTHERANĂ |
03-05-2023 | Nagy Orsolya |
4 | KOVÁCS GRÉTA-ANITA (CSORJÁN) | | SCOALA GIMNAZIALA JAKÓ ZSIGMOND ROSIORI |
29-03-2023 | Dimeny Iuliana Eva |
5 | MARJAN REGHINA-BOGLARKA | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ "KAZINCZY FERENC" SIMIAN |
23-03-2023 | Vincze Emőke-Ágota |
6 | ORBAN BIBORKA LILLA | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ "JAKÓ ZSIGMOND" ROSIORI |
27-04-2023 | Bátori Mária-Gyopárka |
7 | SOMOGYI RENATA | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 DIOSIG |
17-03-2023 | Szabó Ana-Emese |
8 | SÜTŐ TAMARA-IRÉN (ECSEDI) | | SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 BUDUSLAU |
17-05-2023 | Puscaș Greta |
9 | SZÜCS HAJNALKA | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 DIOSIG |
05-04-2023 | Nagy Réka |
Educatoare - Limba Maghiară |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
1 | Teigler | Agneta | ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 BUDUSLĂU |
15-03-2023 | Kiss Beata |
EDUCATOARE - Limba maghiară |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
1 | TORDA BRIGITTA-ERIKA | | SCOALA GIMNAZIALA ZELK ZOLTAN VALEA LUI MIHAI |
23-03-2023 | Erdei Rozalia Mariana |
EDUCATOARE - Limba română |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
1 | ARDELEAN CLAUDIA-FLORINA | | LICEUL GRECO-CATOLIC "IULIU MANIU" ORADEA |
30-11--0001 | |
2 | AVRAM ANDREEA LIGIA | | ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 BATĂR |
29-03-2023 | Butcă Carla Lia |
3 | BARNA RUXANDRA-MARIA | | GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.53 ORADEA |
27-03-2023 | BARA Georgeta |
4 | BOC ANAMARIA-GEORGIANA | | GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.46 ORADEA |
24-02-2023 | Pele Ana Mihaela |
5 | BOT DENISA-NICOLETA (ARISTAN) | | LICEUL GRECO-CATOLIC "IULIU MANIU" ORADEA |
30-11--0001 | |
6 | BOTIȘ ANAMARIA | | GRĂDINIŢA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.53 ORADEA |
21-04-2023 | BARA Georgeta |
7 | BUDAI ALEXANDRA | | GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.50 ORADEA |
05-04-2023 | Șulea Otilia Andrada |
Educatoare - Limba Română |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
1 | Buha | Alina-Ancuța | Școala Gimnazială nr. 1 Curățele |
08-12-2022 | Ștefănică Monica Cristina |
EDUCATOARE - Limba română |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
1 | BURCĂU ANDREEA TEODORA | | ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 HUSASĂU DE TINCA |
05-04-2023 | Butcă Carla Lia |
2 | BURLO MONICA CLAUDIA (OROS) | | GRĂDINIŢA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.53 ORADEA |
21-02-2023 | Caba Sanda Maria |
3 | DOCI LIGIA-GABRIELA | | GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT WINNIE ACADEMY ORADEA |
28-03-2023 | Ștef Rodica |
4 | DRINGO MIHAELA | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ "NICOLAE BOGDAN" VAȘCĂU |
09-05-2023 | Purtan Anca Lavinia |
5 | DUMA DIANA-AMCA | | GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.1 ȘTEI |
10-03-2023 | Ștef Rodica |
6 | FLIȚA IOANA (DAN) | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 CĂBEȘTI |
00-00-000 | |
7 | GABOR DAMARIS ANDREEA | | ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 CEFA |
27-04-2023 | Lukacs Maria Daniela |
8 | GĂVRUȚA DANA (FŰRTŐS) | | GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.50 ORADEA |
25-04-2023 | Ștef Rodica |
9 | GHERLE DIANA-FLORINA | | LICEUL ORTODOX "EPISCOP ROMAN CIOROGARIU" ORADEA |
03-04-2023 | BARA Georgeta |
10 | GHITEA NICOLETA-MINODORA | | GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.56 ORADEA |
08-05-2023 | BARA Georgeta |
11 | GÎRNA RAHELA-SILVANA | | GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.30 ORADEA |
04-05-2023 | BARA Georgeta |
12 | GÎRZ DENISA -ANDREA (RUS) | | SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 ASTILEU |
00-00-000 | |
13 | GORBE BIANCA-ANDREEA | | GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.46 ORADEA |
13-03-2023 | BARA Georgeta |
14 | GYULA I. RODICA (BOLDOG) | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ "ZELK ZOLTAN" VALEA LUI MIHAI |
09-03-2023 | Sala Elisaveta Ioana |
15 | HALÁSZ ANDREA (BOROS) | | GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.25 ORADEA |
09-03-2023 | BARA Georgeta |
16 | HORGE ANDRA ANTOANELA | | ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 DRĂGEŞTI-GPN NR.3-TASAD |
22-02-2023 | BARA Georgeta |
17 | ILEA-BOCANET DIANA | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 LAZURI DE BEIUȘ |
16-05-2023 | Ștefănică Monica Cristina |
18 | LUCACIU DENISA-ANAMARIA | | GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.1 ȘTEI |
09-02-2023 | BARA Georgeta |
19 | MARUȘCA ALEXANDRA-CRISTINA | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ "AVRAM IANCU" ORADEA |
30-11--0001 | |
20 | MATEI IOANA (TĂRĂU) | | GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.52 ORADEA |
11-05-2023 | Ștef Rodica |
21 | MICULA LAVINIA ADRIANA | | GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.45 ORADEA |
01-03-2023 | Lukacs Maria Daniela |
22 | MIHUȚA MĂDĂLINA PAULA | | SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 REMETEA |
30-11--0001 | |
23 | MISTOR GEORGIANA-LUMINITA (MATIUTA) | | SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 SÎRBI |
30-11--0001 | |
24 | MOGA ALEXANDRA-IOANA (BUTIRI) | | GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.30 ORADEA |
22-03-2023 | Șandor Costea Lidia |
Educatoare - Limba Română |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
1 | Morar | Claudia Giulia Raluca | Școala Gimnazială Nicolae Bogdan Vașcău |
00-00-000 | |
2 | Oltean | Loredana | GPP nr.50 Oradea |
28-11-2022 | BARA Georgeta |
EDUCATOARE - Limba română |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
1 | PANC M. AMALIA MIHAELA (MORAR) | | GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.54 ORADEA |
15-05-2023 | BARA Georgeta |
2 | PAŞCA FLORICA (TOMA) | | ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 RIENI |
01-02-2023 | Laza Matiuţa Lenuţa |
3 | POPA NICOLETA ANDREEA | | GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.45 ORADEA |
15-03-2023 | Pele Ana Mihaela |
4 | ROXIN PETRA MIHAELA (DRIMBEA) | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 MĂDĂRAS |
30-11--0001 | |
5 | SONEA ANCA MELANIA | | G.P.P nr. 53 Oradea |
07-03-2023 | Ruja Lenuța |
6 | SONEA ANCA MELANIA | | LICEUL TEORETIC |
00-00-000 | |
7 | ȚIȚ | ADINA GABRIELA | ȘCOALA GIMNAZIALĂ "DUMITRU RADU POPESCU" NOJORID |
17-05-2023 | Drimbe Monica Florica |
8 | ȚIȚ FLORINA LAVINIA | | LICEUL TEHNOLOGIC NR.1 DOBREȘTI |
01-02-2023 | Ștefănică Monica Cristina |
9 | VAIDA DORINA CRISTINA | | GRĂDINIŢA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.53 ORADEA |
27-03-2023 | Negrău Lucia |
10 | VESA CRISTINA MARIANA (BLAGA) | | GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.56 ORADEA |
28-03-2023 | Borz Cornelia Mihaela |
EDUCATOARE - Limba slovacă |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
1 | OKULAR BIANKA MARIENKA | | SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 DERNA |
05-05-2023 | Podhora Maria |
EDUCATOARE- Limba română |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
1 | NAȘ ALINA-MARIA (COITA) | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 DIOSIG |
11-05-2023 | Ardelean Mariana Simona |
Electronica_automatizari_P |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
1 | CURICIAC ECATERINA | | LICEUL TEHNOLOGIC AGROINDUSTRIAL "TAMÁSI ÁRON" BORȘ |
22-03-2023 | Hoduț Florentina |
Filosofie_P |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
1 | MATE-SIDEA MIHAELA-FLORICA | | LICEUL TEORETIC AUREL LAZĂR ORADEA |
06-03-2023 | Vașadi Adriana Marioara |
Fizică |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
1 | Gîb | Daniela | Colegiul Național „Emanuil Gojdu” Oradea |
16-03-2023 | Teușdea Alexandrina |
Fizica_P |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
1 | NISTOR (GHIOCEL) MONICA-MARIA | | LICEUL TEORETIC AUREL LAZAR ORADEA |
22-02-2023 | Teușdea Alexandrina |
Geografie |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
1 | Horvath (Uilaki) | Gyöngyi | Școala Gimnazială „Dr. Balási József” Curtuișeni |
20-04-2023 | Lazar Petru Emil |
Geografie_P |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
1 | GLIGOR ALEXANDRA ANCA (SABĂU) | | COLEGIUL NAȚIONAL "TEODOR NEȘ" SALONTA |
27-02-2023 | Brădău Cristina Diana |
2 | ISTOC NICOLAE-VASILE | | COLEGIUL NAȚIONAL OCTAVIAN GOGA MARGHITA |
16-03-2023 | Bîdiliță Florina |
3 | LAZĂR LAURA-ANDREEA (PASCU) | | PALATUL COPIILOR ORADEA (structura Salonta) |
03-05-2023 | BIRIȘ Mihaela-Simona |
4 | OROSZ PETRA-HAJNALKA | | LICEUL TEHNOLOGIC AGROINDUSTRIAL "TAMÁSI ÁRON" BORȘ |
16-03-2023 | Lazar Petru Emil |
5 | PAPP TÓTH EMESE | | LICEUL TEOLOGIC ROMANO-CATOLIC |
27-04-2023 | Lazar Petru Emil |
ÎNVĂȚĂTOARE - Limba germană |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
1 | NOJEA FLORENTINA-SIMONA | | LICEUL TEORETIC GERMAN F. Schiller Oradea |
20-04-2023 | TANKÓ Veronica-Zita |
ÎNVĂȚĂTOARE - Limba maghiară |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
1 | MIHÁLY BIANKA (KOVACS) | | LICEUL TEORETIC PETŐFI SÁNDOR SĂCUIENI |
30-11--0001 | |
2 | BARAT VIKTORIA KRISZTINA | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ "TOLDY" SÎNNICOLAU DE MUNTE |
17-03-2023 | Coznici Gabriella |
3 | KUPAS GITTA IZABELLA | | ŞCOALA GIMNAZIALĂ KAZINCZY FERENC SIMIAN |
00-00-000 | |
4 | POP TIMEA TUNDE | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ "TOLDY" SÎNNICOLAU DE MUNTE |
24-03-2023 | Erdei Irina |
5 | TÓTH ANITA | | LICEUL TEORETIC ARANY JÁNOS SALONTA |
26-04-2023 | Fechete Elisabeta Erika |
Învățătoare - Limba Română |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
1 | FECHETE ADRIANA-FLORINA | | COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU ROMAN ALEȘD |
27-02-2023 | Ţirban Anamaria |
ÎNVĂȚĂTOARE - Limba română |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
1 | SURDAȘ MAXIMILIANA-GEORGETA (TOTH) | | ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 GEPIU |
21-03-2023 | Tăut Crina Lavinia |
2 | ARDELEAN ALEXANDRA | | ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 OLCEA |
18-05-2023 | Ardelean Ioana Niculina |
3 | ARDELEAN F. ANA MIOARA (BIRO) | | LICEUL TEORETIC "NICOLAE JIGA" TINCA |
05-04-2023 | Chereşi Daniela Ramona |
4 | BALAJ DIANA (COSMA) | | SCOALA GIMNAZIALA DACIA ORADEA |
09-12-2022 | Donca Marioara |
5 | BODEA ANAMARIA | | LICEUL DON ORIONE ORADEA |
30-11--0001 | |
6 | BOTICI ALINA-MARIA | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ "ALEXANDRU ROMAN" AUȘEU |
07-02-2023 | Borza Ioana Silvia |
7 | BRATA FLORICA-VETA (PANEA) | | ŞCOALA GIMNAZIALĂ "NESTOR PORUMB" TULCA |
22-03-2023 | Huszar Ioana Daniela |
8 | BUDA MĂDĂLINA IOANA | | LICEUL DE ARTE ORADEA |
28-02-2023 | Cobe Simona Lucia |
9 | BUNGĂU (DANCIU) OANA-ALEXANDRA | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ NICOLAE POPOVICIU BEIUȘ |
18-01-2023 | Laza Matiuţa Lenuţa |
10 | CASA LAVINIA-VASILICA | | ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 CIUMEGHIU |
24-03-2023 | Brege Elena Viorica |
11 | CORB ANDREI DARIUS | | ŞCOALA GIMNAZIALĂ DIMITRIE CANTEMIR ORADEA |
04-04-2023 | IANȚA Felicia |
12 | COSMA MIRELA LACRIMIOARA | | ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 LĂZĂRENI |
30-11--0001 | |
13 | DAN DANIELA-CRINA (POPA) | | SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 FINIȘ |
19-05-2023 | Băliban Carmen Laura |
14 | DUDAȘ ADINA-MIHAELA | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ "SZENT ISTVAN" SÂNIOB |
14-03-2023 | Nuţă Angela |
15 | FĂRCUȚ MĂDĂLINA-IOANA | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 URVIȘ DE BEIUȘ |
07-03-2023 | Costolaş Laura |
16 | FILIMON NATALIA-LUMINITA (PASCALAU) | | LICEUL TEHNOLOGIC "FELIX" SÂNMARTIN |
24-03-2023 | Morlocan Luciana Maria |
17 | GOMBOȘ ALINA | | LICEUL TEHNOLOGIC "FELIX" SÂNMARTIN |
30-11--0001 | |
18 | GULER LARISA-PAULA (PIRTEA) | | SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 REMETEA |
15-03-2023 | Lung Doina Maria |
19 | HEREDEU CRISTINA | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 URVIȘ DE BEIUȘ |
30-11--0001 | |
20 | IHOȘ AURICA (DUCA) | | SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 DERNA |
14-12-2022 | IANȚA Felicia |
21 | ILE IOANA-FLORINA | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ "AVRAM IANCU" ORADEA |
30-11--0001 | |
22 | ILEȘ RALUCA-DIANA | | SCOALA GIMNAZIALA AVRAM IANCU ORADEA |
24-03-2023 | Pavel Elena |
23 | ILIEȘ IONELA ADINA | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 OLCEA |
25-05-2023 | Ardelean Ioana Niculina |
24 | IUNIAN LAURA-MINODORA (BOȚA) | | LICEUL GRECO-CATOLIC "IULIU MANIU" ORADEA |
07-12-2022 | Szabo Anca Ioana |
25 | LEȚ MARTA LIDIA (BULZAN) | | LICEUL TEORETIC GABRIEL TEPELEA BOROD |
30-11--0001 | |
26 | LUCACIU MĂDĂLINA-CRISTINA | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 ROȘIA |
31-01-2023 | Hinţ Irina Ioana |
27 | MANEA GABRIELA MĂLINA | | LICEUL TEORETIC "NICOLAE JIGA" TINCA |
24-02-2023 | Pece Daniela Georgeta |
28 | MARIAN DALIA MARIA | | LICEUL GRECO-CATOLIC IULIU MANIU ORADEA |
17-05-2023 | IANȚA Felicia |
29 | MIHEȘ MĂDĂLINA ANDREEA | | ŞCOALA GIMNAZIALĂ NICOLAE BALCESCU ORADEA |
30-11--0001 | |
30 | PANTEA MĂDĂLINA (STOICA) | | ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 HUSASĂU DE TINCA |
24-03-2023 | Sabău Doina Victoria |
31 | PAŞCA LAURA VALENTINA | | LICEUL TEHNOLOGIC "FELIX" SÂNMARTIN |
27-02-2023 | Popa Alina Ioana |
32 | PETRUSE MARIA (GLIGOR) | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ "MIRON POMPILIU" ȘTEI |
08-05-2023 | Merce Adina Ioana |
33 | POPA ANDREEA CLAUDIA | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ "BENEDEK ELEK" CETARIU |
29-03-2023 | IANȚA Felicia |
34 | POPESCU ALEXANDRA-ANDREEA | | SCOALA GIMNAZIALA WINNIE ACADEMY ORADEA |
02-03-2023 | IANȚA Felicia |
35 | ȘTIUBE MĂDĂLINA-ALEXANDRA | | ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 SÎNTANDREI |
05-04-2023 | Vancea Marcela Simona |
36 | TIRITEU DANIELA | | ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 LĂZĂRENI |
16-03-2023 | Paşcalău Simona Laura |
37 | ȚOCA ALINA-FLORINA | | ȘCOALA PRIMARĂ WINNIE ACADEMY ORADEA |
23-02-2023 | Bunica Valeria Florentina |
38 | TUDUCAN AMALIA GEORGIANA | | ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.2 TALPOŞ |
21-03-2023 | Costolaş Laura |
39 | TUȘ BEATRIX-MĂDĂLINA | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ INTERNAȚIONALĂ AGORA |
01-03-2023 | Lung Doina Maria |
40 | VAȘADI IOANA-ANDREEA | | ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 CEFA |
07-02-2023 | Şandra Floarea |
ÎNVĂȚĂTOARE - Limba rromani |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
1 | Mocanu Mihaela | | Școala Gimnazială nr. 12 Lugoj-Măguri |
19-05-2023 | Roxin Daniela Viorica |
Învățător - Limba Maghiară |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
1 | Nagy | Melinda | Școala Gimnazială „Szacsvay Imre” Oradea |
04-05-2023 | TANKÓ Veronica-Zita |
Învățător - Limba Română |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
1 | Ciuclea | Mihaela-Adelina | ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 DIOSIG |
06-04-2023 | Chirilă Georgeta Mirela |
2 | Erdeli | Ioana-Ligia | Liceul Tehnologic nr.1 Suplacu de Barcău |
30-11--0001 | |
3 | Mișurak | Denisa-Alexandra | ȘCOALA PRIMARĂ WINNIE ACADEMY ORADEA |
14-03-2023 | IANȚA Felicia |
Istorie_P |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
1 | BONDAR DIANA | | LICEUL TEORETIC NICOLAE JIGA TINCA |
30-11--0001 | |
2 | GRAUR SIMONA | | SCOALA GIMNAZIALA OVIDIU DRIMBA LUGASU DE JOS |
06-04-2023 | Mălai Maria |
3 | OAIE IOANA-DORINA (SÎRB) | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ "VIOREL HORJ" DRĂGĂNEȘTI |
00-00-000 | |
4 | RUSU MIHAELA IOANA | | ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 ASTILEU |
30-11--0001 | |
5 | TĂNESCU IULIA - MARIA | | LICEUL GRECO-CATOLIC IULIU MANIU ORADEA |
04-05-2023 | BIRIȘ Mihaela-Simona |
6 | VARODI MIHAELA-ALINA (OLĂU) | | LICEUL GRECO-CATOLIC "IULIU MANIU" ORADEA |
28-04-2023 | BIRIȘ Mihaela-Simona |
Limba engleză_P |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
1 | COVACI DIANA-MARIA (CĂVĂȘDAN) | | PALATUL COPIILOR ORADEA |
00-00-000 | |
2 | FĂȘIE ANDREEA-IOANA (BERECZKI) | | Colegiul Tehnic „Ioan Ciordaș” Beius |
04-04-2023 | Motorga Tamara |
3 | JURJAC ADRIANA-CARMEN | | SCOALA GIMNAZIALA DR. BALASI JOZSEF CURTUISENI |
06-04-2023 | ARDELEAN Liliana |
4 | KRAMER GABRIEL | | ȘCOALA PRIMARĂ AMERICANO-ROMÂNĂ |
22-03-2023 | Szabo Florina |
5 | NAGY REKA BOGLARKA | | SCOALA GIMNAZIALA |
30-11--0001 | |
6 | NIRI LIDIA-ELZA | | ŞCOALA GIMNAZIALĂ "BOCSKAY ISTVAN" CHERECHIU |
00-00-000 | |
7 | POPOVICI REMUS | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.11 ORADEA |
09-12-2022 | Neșiu Sînziana |
8 | STAN DANA GEORGETA | | ŞCOALA GIMNAZIALĂ "GEORGIU POPA" CÂMPANI |
00-00-000 | |
9 | ZAHA ANAMARIA | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 CĂBEȘTI |
10-05-2023 | Motorga Tamara |
Limba franceză_P |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
1 | BOIȚ-MARCHIȘ COSMINA LAURA | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 POMEZEU |
02-05-2023 | Fășie Denisa Gabriela |
Limba germană modernă_P |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
1 | BRANNER ERZSÉBET | | LICEUL TEORETIC "ADY ENDRE" ORADEA |
07-03-2023 | Szuiogan Nadia Teodora |
2 | CERACEANU CORINA | | COLEGIUL NAȚIONAL "ONISIFOR GHIBU" ORADEA |
21-02-2023 | Szuiogan Nadia Teodora |
Limba Maghiară |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
1 | Gecse | Éva-Malvin | ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 TARCEA |
20-04-2023 | KECSE Gabriella |
Limba și Literatura română |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
1 | Sabău (Rajna) | Greta | ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 BALC |
21-04-2023 | Dat Ioana |
Limba și literatura română_P |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
1 | BARMOȘ LOREDANA-MIRELA | | PALATUL COPIILOR ORADEA |
14-12-2022 | POPA Diana |
2 | BODIUȚ MARIANA-ROXANA | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ "ALEXANDRU ROMAN" AUȘEU |
21-02-2023 | POPA Diana |
3 | CABA MIRABELA MARIA (BONCA) | | LICEUL TEORETIC |
00-00-000 | |
4 | CACUCI JEANINA-SIMONA (ION) | | ŞCOALA GIMNAZIALĂ "BOCSKAY ISTVÁN" CHERECHIU |
30-11--0001 | |
5 | CHIRILA CORNELIA-ALINA (DRAGOS) | | GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.56 ORADEA |
30-01-2023 | Caciora Lucia |
6 | COITA EMANUELA DANIELA | | LICEUL TEORETIC "PETOFI SANDOR" SĂCUENI |
30-11--0001 | |
7 | CREŢ MĂDĂLINA RAMONA | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 LĂZĂRENI |
16-05-2022 | PUȘCAȘIU DANA |
8 | GREC SONIA-LIVIA | | ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 CIUMEGHIU |
03-04-2023 | Dumiter Gabriela |
9 | HUPLEA LARISA-DENISA | | ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.2 TALPOȘ |
10-05-2023 | Nagy Zoița |
10 | LIBER DIANA-MARIA | | LICEUL DON ORIONE ORADEA |
13-12-2022 | POPA Diana |
11 | MUȚ ANDREEA-MARIA | | SCOALA GIMNAZIALA "GEORGIU POPA" CÂMPANI |
00-00-000 | |
12 | POP ROXANA-DENISA | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ "ALEXANDRU ROMAN" AUȘEU |
28-02-2023 | POPA Diana |
13 | TERME ALEXANDRA-IOANA (LAZA) | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ NICOLAE BOGDAN VAȘCĂU |
07-03-2023 | Rusu Inga |
14 | TEUȘDEA ANAMARIA-BIANCA (TONȚ) | | COLEGIUL ECONOMIC PARTENIE COSMA ORADEA |
30-11--0001 | |
15 | TRIP DELIA-RODICA (BACIU) | | LICEUL TEHNOLOGIC NR. 1 DOBRESTI |
30-11--0001 | |
16 | XXXXX ANULAT XXXXX CREȚ MĂDĂLINA RAMONA | | LICEUL TEORETIC PETŐFI SÁNDOR SĂCUIENI |
00-00-000 | |
Limba spaniolă_P |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
1 | BUZLE PAULA-SILVIA | | COLEGIUL NAȚIONAL "IOSIF VULCAN" ORADEA |
00-00-000 | |
Limba_maghiara_materna_P |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
1 | BERECZKI ANDREA-BRIGITTA | | COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU ORADEA |
30-11--0001 | |
2 | BERECZKO YVETTE-ERZSEBET | | LICEUL TEORETIC ARANY JÁNOS SALONTA |
25-04-2023 | KECSE Gabriella |
3 | GESZTI IVETT | | LICEUL TEHNOLOGIC AGROINDUSTRIAL "TAMÁSI ÁRON" BORȘ |
19-05-2023 | KECSE Gabriella |
4 | MADARÁSZ BOGLÁRKA-KINGA (KURUC) | | ŞCOALA GIMNAZIALĂ |
20-04-2023 | Farkas Cecília Rebeka |
5 | SZUHÁNYI ZSUZSANNA (ERŐS) | | LICEUL TEHNOLOGIC AGROINDUSTRIAL "TAMÁSI ÁRON" BORȘ |
07-12-2022 | Zalder Éva |
6 | VINCZE EMESE (KOVÁCS) | | ŞCOALA GIMNAZIALĂ |
05-05-2023 | Szabó Melinda |
Matematică_P |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
1 | CERNEA (TROIE) CRISTINA MARIA | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 MIHAI BRAVU |
30-11--0001 | |
2 | GUDIU ANAMARIA | | Școala Gimnazială Săliște de Vașcău Nr 1 |
10-03-2023 | Domocos Ecaterina |
3 | HINȚ LAVINIA-SILVIA (MABDA) | | SCOALA GIMNAZIALA „VIOREL HORJ” DRĂGĂNEȘTI |
30-11--0001 | Copil Olimpia |
4 | IANCU I. IONUT TUDOR | | COLEGIUL TEHNIC "MIHAI VITEAZUL" ORADEA |
15-05-2023 | Nan Gabriela |
5 | PĂȘCUȚ DENISA-AURA (DUCA) | | SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 CIUMEGHIU |
16-12-2022 | Lung Ioan |
6 | PELE FLORIN | | Liceul Teoretic „Lucian Blaga” Oradea |
03-03-2023 | OMER Ismet |
7 | VEGH MARGARETA (ECSEDI) | | LICEUL TEORETIC "HORVATH JANOS" MARGHITA |
11-11-2022 | Nagy Enikő |
Psihopedagogie_specială_P |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
1 | TIUGEA TEODORA (BRISC) | | LICEUL TEHNOLOGIC SPECIAL NR.1 ORADEA |
04-04-2023 | Canalaș Liliana |
2 | VODĂ SIMONA (NICA) | | LICEUL TEHNOLOGIC SPECIAL NR.1 ORADEA |
07-03-2023 | ERDELI Elena-Maria |
3 | DAVID ORSOLYA | | CENTRUL SCOLAR DE EDUCATIE INCLUZIVA ORIZONT |
30-11--0001 | |
4 | ERDELI DANA CRISTINA | | Liceul Tehnologic Special nr. 1 Oradea |
04-05-2023 | Indrie Mariana |
5 | MOCAN TEODORA (OLARU-MOCAN) | | LICEUL TEHNOLOGIC SPECIAL NR.1 ORADEA |
20-04-2023 | Chiș Gabriela Felicia |
6 | MOLDOVAN IULIA CĂTĂLINA | | LICEUL TEHNOLOGIC SPECIAL NR.1 ORADEA |
22-03-2023 | Mada Bianca Ioana |
7 | MOLNAR CSILLA | | CENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ "BONITAS" ORADEA |
29-03-2023 | Balog Gertrud |
8 | POPA DANIELA ALEXANDRA (PENTIE) | | CENTRU JUDEŢEAN DE RESURSE ȘI ASISTENŢĂ EDUCAŢIONALĂ |
30-11--0001 | |
9 | PUTYER JESSICA-EVELYN-KRISZTINA | | CENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ NR.1 ORADEA |
17-05-2023 | Chiș Gabriela Felicia |
10 | TIRITEU ALINA RAMONA (NEAGOE) | | LICEUL TEHNOLOGIC SPECIAL NR.1 ORADEA |
30-11--0001 | |
11 | TUPIŢA (OLAR-POP) CORINA-ALEXANDRA | | Liceul Tehnologic Special nr. 1 Oradea |
22-03-2023 | Mincic Mihaela-Iudita |
Religie_greco_catolică_P |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
1 | DEMIAN ADRIAN-GEORGE | | LICEUL GRECO-CATOLIC "IULIU MANIU" ORADEA |
15-03-2023 | NEGRUȚIU Florin-Liviu |
Religie_ortodoxă_P |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
1 | ARDELEAN RAUL | | SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 DIOSIG |
24-03-2023 | NEGRUȚIU Florin-Liviu |
2 | SILAGHI MILIAN IOANA LOREDANA | | SCOALA GIMNAZIALA NR. 16 ORADEA |
28-02-2023 | NEGRUȚIU Florin-Liviu |
Religie_romano_catolică_maghiară_P |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
1 | Nyirő Szabolcs István | | LICEUL TEORETIC HORVATH JANOS MARGHITA |
12-05-2023 | Benedek Ramon |
Turism_și_servicii_P |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
1 | GĂVRUŢA ALEXANDRA-GEORGIANA (BODOGAI) | | LICEUL TEHNOLOGIC "HOREA" MARGHITA |
21-03-2023 | Faur Eva-Monica |
2 | MĂNTĂLUȚĂ CORNELIA-MĂDĂLINA (BREDĂU) | | LICEUL TEHNOLOGIC NR. 1 SALONTA |
22-11-2022 | Faur Eva-Monica |
3 | POPA IOANA-FLORINA | | COLEGIUL TEHNIC "TRAIAN VUIA" ORADEA |
08-02-2023 | VÎLCEANU Daniela-Corina |