Definitivare în învățământ anul școlar 2018 - 2019
Agricultură-Horticultură
#Fișă
vadidă
NumeITPrenumeUnitatea școlară Data Inpectia Data Inpectia
1CSÓKAJ.TIMEA-ANDREALICEUL TEHNOLOGIC AGROINDUSTRIAL TAMÁSI ÁRON BORȘ22-01-2019GOINA AURICA25-03-2019GOINA AURICA
2SZIVÁKE.EMILLICEUL TEHNOLOGIC AGROINDUSTRIAL TAMÁSI ÁRON BORȘ22-01-2019GOINA AURICA26-03-2019GOINA AURICA
Alimentație publică și turism
#Fișă
vadidă
NumeITPrenumeUnitatea școlară Data Inpectia Data Inpectia
1BîrlăN.DoinaColegiul Economic Partenie Cosma Oradea29-01-2019ARDELEAN SIMONA02-04-2019ARDELEAN SIMONA
2FericO.Mădălina-OlimpiaLiceul Tehnologic HOREA Marghita18-12-2018COTCA ALINA17-05-2019COTCA ALINA
Asistență medicală generală
#Fișă
vadidă
NumeITPrenumeUnitatea școlară Data Inpectia Data Inpectia
1PoliacofTLaviniaLiceul Tehnologic „Vasile Voiculescu” Oradea22-02-2019MAGHIAR RAMONA06-05-2019MAGHIAR RAMONA
BIOLOGIE
#Fișă
vadidă
NumeITPrenumeUnitatea școlară Data Inpectia Data Inpectia
1HALÁSZVLAVINIA-IOANAȘCOALA GIMNAZIALĂ NICOLAE POPOVICIU BEIUȘ22-11-2018Luminița CITREA21-02-2019Luminița CITREA
2MunkacsiSDavidLiceul Tehnologic Nr. 1 Cadea12-12-2018PUSKAS AGNES17-04-2019PUSKAS AGNES
3RațiuManuela-ElenaLiceul Tehnologic Nr. 1 Dobrești11-12-2018Luminița CITREA07-03-2019Luminița CITREA
4SIPOSLRENATE-AURELIAȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 BRUSTURI22-01-2019Luminița CITREA14-05-2019Luminița CITREA
5TurdeanL.VBianca-CarolinaȘcoala Gimnazială „Szalardi Janos” Sălard19-12-2018PUSKAS AGNES27-03-2019PUSKAS AGNES
Comerț
#Fișă
vadidă
NumeITPrenumeUnitatea școlară Data Inpectia Data Inpectia
1BODAMBRIGITTACOLEGIUL AGRICOL NR. 1 VALEA LUI MIHAI03-12-2018KELE TUNDE04-03-2019KELE TUNDE
Comerț și servicii
#Fișă
vadidă
NumeITPrenumeUnitatea școlară Data Inpectia Data Inpectia
1RațALarisa-AlexandraColegiul Economic Partenie Cosma Oradea10-12-2018KELE TUNDE01-04-2019KELE TUNDE
Consilier școlar
#Fișă
vadidă
NumeITPrenumeUnitatea școlară Data Inpectia Data Inpectia
1ȘerbanIIonuțLiceul Teoretic „Nicolae Jiga” Tinca21-01-2019MINCIC MIHAELA IUDITA01-04-2019MINCIC MIHAELA IUDITA
Consiliere Psihopedagogică
#Fișă
vadidă
NumeITPrenumeUnitatea școlară Data Inpectia Data Inpectia
1PloscariuAngelo StelianCJRAE Bihor29-01-2019CHIŞ GABRIELA FELICIA27-05-2019CHIŞ GABRIELA FELICIA
2TaticLaura ClaudiaCJRAE Bihor00-00-000000-00-0000
Contrucșii și lucrări publice
#Fișă
vadidă
NumeITPrenumeUnitatea școlară Data Inpectia Data Inpectia
1MathiuDana AuricaColegiul Tehnic „Constantin Brâncuși” Oradea29-01-2019VÎLCEANU DANIELA21-05-2019VÎLCEANU DANIELA
Cultură civică
#Fișă
vadidă
NumeITPrenumeUnitatea școlară Data Inpectia Data Inpectia
1BâteAnaȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 11 ORADEA10-12-2018VAŞADI ADRIANA MARIOARA25-03-2019VAŞADI ADRIANA MARIOARA
2BeresLCsabaLiceul Tehnologic Nr. 1 Cadea12-12-2018VAŞADI ADRIANA MARIOARA03-04-2019ANTONIE CSILLA
3CSORBAA.KINGA-IBOLYALICEUL TEORETIC PETŐFI SÁNDOR SĂCUENI05-12-2018ANTONIE CSILLA17-04-2019ANTONIE CSILLA
4Puriș-CiobanuGh.MarcelLiceul Teoretic Constantin Șerban Aleșd28-11-2018ROȘU ANDREEA-LILIANA27-02-2019ROȘU ANDREEA-LILIANA
Discipline tehnice
#Fișă
vadidă
NumeITPrenumeUnitatea școlară Data Inpectia Data Inpectia
1VesaAdrian MirceaȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 COCIUBA MARE00-00-000000-00-0000
Economic-administrativ-poștă
#Fișă
vadidă
NumeITPrenumeUnitatea școlară Data Inpectia Data Inpectia
1BițișSLigiaColegiul Economic Partenie Cosma Oradea13-12-2018POP FELE CAMELIA18-04-2019POP FELE CAMELIA
2PaulGMarius-GeluColegiul Economic Partenie Cosma Oradea11-12-2018POP FELE CAMELIA28-03-2019POP FELE CAMELIA
Educație Fizică și Sport
#Fișă
vadidă
NumeITPrenumeUnitatea școlară Data Inpectia Data Inpectia
1BATORICSZABOLCSLICEUL TEORETIC PETŐFI SÁNDOR SĂCUENI27-11-2018BONDAR DELIA05-03-2019BONDAR DELIA
2BortoșPAndreea-BernadetaȘcoala Gimnazială Floare de Lotus Sînmartin19-12-2018Călin HOȚUPAN15-05-2019Călin HOȚUPAN
3BudarBalint istvanȘCOALA GIMNAZIALĂ „ZELK ZOLTAN” VALEA LUI MIHAI12-12-2018POPOVITS LIANA18-04-2019POPOVITS LIANA
4CacuciCameliaȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 BULZ20-11-2018MOISIN SEBASTIAN04-04-2019MOISIN SEBASTIAN
5CIUCHIȚĂG.LAURENȚIUȘCOALA PRIMARĂ WINNIE ACADEMY ORADEA07-12-2018Călin HOȚUPAN27-03-2019Călin HOȚUPAN
6FRĂSINEANUPNICOLETAȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 REMETEA20-11-2018POPA BOTA IOAN21-05-2019POPA BOTA IOAN
7GețeVladȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 POMEZEU28-11-2018POPA BOTA IOAN14-05-2019POPA BOTA IOAN
8GLIGORLDELIA-CRISTINAȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 16 ORADEA12-12-2018Călin HOȚUPAN12-04-2019Călin HOȚUPAN
9GONCEARENCOIALEXANDRULICEUL CU PROGRAM SPORTIV BIHORUL ORADEA23-01-2019Călin HOȚUPAN13-03-2019Călin HOȚUPAN
10HosuAndrei CătălinȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 TILEAGD05-12-2018Călin HOȚUPAN22-05-2019Călin HOȚUPAN
11JurcoiVPatriciu-AlexandruLiceul Tehnologic Nr. 1 Cadea22-11-2018CIUPA MARIUS21-03-2019CIUPA MARIUS
12Kis-GecziMihaiȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 HOTAR23-11-2018Călin HOȚUPAN04-04-2019Călin HOȚUPAN
13LAZAD.DAVID-CĂLINLICEUL CU PROGRAM SPORTIV BIHORUL ORADEA28-11-2018Călin HOȚUPAN06-03-2019Călin HOȚUPAN
14MateiRăzvan AntoniuȘcoala gimnazială „Ovidiu Drâmba” Lugașu de jos14-11-2018Călin HOȚUPAN17-04-2019Călin HOȚUPAN
15MEZEICTÜNDE-MARIAGRĂDINIȚA AMERICANO-ROMÂNĂ CRINUL ORADEA28-11-2018IOSA ANA13-03-2019IOSA ANA
16SchmidtI.PArnold- PeterȘcoala Gimnazială „Szalardi Janos” Sălard22-01-2019BONDAR DELIA26-02-2019BONDAR DELIA
17UrdaVlad IonuțLiceul Tehnologic Nr. 1 Suplacu de Barcău05-12-2018CIUPE AUGUSTIN10-04-2019CIUPE AUGUSTIN
Educație muzicală
#Fișă
vadidă
NumeITPrenumeUnitatea școlară Data Inpectia Data Inpectia
1CORA-JECUG.GEORGIANA-TEODORAȘCOALA PRIMARĂ WINNIE ACADEMY ORADEA18-01-2019ȚÂMPU NICOLETA26-03-2019ȚÂMPU NICOLETA
2KonradIldikoLICEUL TEOLOGIC ROMANO CATOLIC ”SZENT LASZLO” ORADEA31-01-2019FEHER ARTHUR09-05-2019FEHER ARTHUR
3MetzingerAlexandra OrnellaȘcoala Gimnazială „Lucreția Suciu” Oradea15-02-2019ȚÂMPU NICOLETA12-04-2019ȚÂMPU NICOLETA
4MonenciNataliaȘcoala Gimnazială „Miron Pompiliu” Ștei13-12-2018LAZEA REMUS19-02-2019LAZEA REMUS
5ȘUGARM.EMILIA-ANDREEAȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 BALC13-12-2018FEHER ARTHUR21-03-2019FEHER ARTHUR
EDUCAȚIE MUZICALĂ SPECIALIZATĂ
#Fișă
vadidă
NumeITPrenumeUnitatea școlară Data Inpectia Data Inpectia
1CioarăIoana AlexandraLiceul de Arte Oradea13-12-2018BRATU SEBASTIAN28-03-2019BRATU SEBASTIAN
2ZăvoianuMarius Eugen FelixLiceul de Arte Oradea18-12-2018BRATU SEBASTIAN23-05-2019BRATU SEBASTIAN
Educație plastică
#Fișă
vadidă
NumeITPrenumeUnitatea școlară Data Inpectia Data Inpectia
1AngyalOliviaLiceul Teoretic „Horvath Janos” Marghita29-01-2019Mircea BOTOG02-04-2019Mircea BOTOG
2LazăuDAlina-MariaLiceul Teoretic „Gabriel Țepelea” Borod17-01-2019Mircea BOTOG11-04-2019Mircea BOTOG
Educatoare
#Fișă
vadidă
NumeITPrenumeUnitatea școlară Data Inpectia Data Inpectia
1AGOCSBRIGITTAȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 BUDUSLĂU17-01-2019PUSCAS GRETA10-04-2019PUSCAS GRETA
2ArdeleanVClaudia-FlorinaLiceul Greco Catolic iuliu Maniu Oradea14-12-2018Nicoleta-Oana FĂRĂIANU10-04-2019Nicoleta-Oana FĂRĂIANU
3AvramAndreea-LigiaȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 BATAR04-12-2018NAN MARIA26-03-2019NAN MARIA
4BarnaRuxandra MariaȘCOALA GIMNAZIALĂ „OLTEA DOAMNA” ORADEA22-01-2019Nicoleta-Oana FĂRĂIANU28-03-2019Nicoleta-Oana FĂRĂIANU
5BițișFlrontina AndreeaGrădinița cu program prelungit nr. 50 Oradea04-12-2018Nicoleta-Oana FĂRĂIANU01-03-2019Nicoleta-Oana FĂRĂIANU
6BocAnamaria GeorgianaGRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 46 ORADEA16-11-2018Nicoleta-Oana FĂRĂIANU27-03-2019Nicoleta-Oana FĂRĂIANU
7BOGDANLOREDANA MARIAGRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL ȘI PRELUNGIT „JOYFUL LEARNING” ORADEA26-02-2019POPU ANGELA DOINA14-05-2019POPU ANGELA DOINA
8BrebanAndreea AlexandraSCOALA GIMNAZIALA NR. 11 ORADEA04-12-2018BORTOŞ LIDIA13-03-2019BORTOŞ LIDIA
9BudaiAlexandra IoanaGrădinița cu program prelungit nr. 50 Oradea03-12-2018Nicoleta-Oana FĂRĂIANU03-03-2019Nicoleta-Oana FĂRĂIANU
10BurcăuAndrea TeodoraȘcoala gimnazială nr. 1 Husasău de Tinca23-01-2019DRIMBE MONICA FLORICA03-04-2019DRIMBE MONICA FLORICA
11BUZLESANAMARIA-LAURAȘcoala Gimnazială Floare de Lotus Sînmartin23-01-2019LUKACS DANIELA13-03-2019LUKACS DANIELA
12CataLauraGRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 30 ORADEA05-12-2018ȘTEF RODICA28-03-2019ȘTEF RODICA
13CHEREGIDENISA LARISAGRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL ȘI PRELUNGIT „JOYFUL LEARNING” ORADEA00-00-000000-00-0000
14CicortașPaula TabitaGrădinița cu program prelungit Aleodor Oradea19-12-2018SALA ELISAVETA IOANA09-04-2019SALA ELISAVETA IOANA
15ClobocRomina PaulaCentrul Școlar de Educație Incluzivă Nr. 1 Popești07-12-2018LEZEU RODICA15-03-2019LEZEU RODICA
16COITAFCECILIA-FLORINAGRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL EFRATA HIDIȘELU DE SUS05-12-2018BODEA FLOARE27-03-2019BODEA FLOARE
17CorbAndrei DariusȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 VÂRCIOROG29-01-2019Felicia IANTA13-03-2019Felicia IANTA
18CristeMMaria MagdalenaLiceul Teoretic Nr. 1 Bratca20-11-2018Nicoleta-Oana FĂRĂIANU12-04-2019Nicoleta-Oana FĂRĂIANU
19DOCIA.LIGIA-GABRIELAGRĂDINIȚA WINNIE ACADEMY ORADEA22-01-2019BAR IOANA DANIELA19-04-2019BAR IOANA DANIELA
20DringoMihaela NataliaSCOALA GIMNAZIALA „NICOLAE BOGDAN” VAȘCĂU18-12-2018BĂRUȚIA LIANA FLORICA27-03-2019BĂRUȚIA LIANA FLORICA
21DUDAȘA.ADINA-MIHAELAȘCOALA GIMNAZIALĂ SZENT ISTVÁN SÂNIOB11-12-2018NUŢĂ ANGELA19-03-2019NUŢĂ ANGELA
22DumaDiana AncaGrădinița cu program prelungit nr. 1Ștei07-12-2018Nicoleta-Oana FĂRĂIANU21-03-2019Nicoleta-Oana FĂRĂIANU
23ErdeiPOrsolyaLiceul Teologic Baptist EMANUEL Oradea22-01-2019NAGY ORSOLYA10-04-2019NAGY ORSOLYA
24FaragoHenriettaGRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 53 ORADEA05-12-2018MEGYESI ILDIKÓ11-04-2019MEGYESI ILDIKÓ
25FARCAȘIRAMONA CAMELIAȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 ABRAM05-12-2018VLAIC MIRELA10-04-2019VLAIC MIRELA
26FAULHABER-ENEM.DIANA-IOANAGRĂDINIȚA WINNIE ACADEMY ORADEA23-01-2019SANDOR COSTEA LIDIA16-04-2019SANDOR COSTEA LIDIA
27FeherPLarisa AlexandraȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 CHIJIC20-11-2018BARA GEORGETA07-03-2019BARA GEORGETA
28FlițaIIoanaȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 CĂBEȘTI18-12-2018STAN IOANA RAMONA03-04-2019STAN IOANA RAMONA
29ForaMădălina MariaȘcoala gimnazială nr. 1 Husasău de Tinca27-11-2018MORGOVAN RODICA CORINA01-03-2019MORGOVAN RODICA CORINA
30FreseMădălina CrinaȘcoala Creștină Privată din Cartierul Romilor22-01-2019DRIMBE MONICA FLORICA26-02-2019DRIMBE MONICA FLORICA
31GABORF.DAMARIS-ANDREEAȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 CEFA13-12-2018BUTCĂ CARLA LIA07-03-2019BUTCĂ CARLA LIA
32GABORN.ALINA-GEORGIANAȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 CEICA12-12-2018BORZ CORNELIA MIHAELA29-03-2019BORZ CORNELIA MIHAELA
33GaborDCornel-CiprianȘcoala Gimnazială Floare de Lotus Sînmartin30-01-2019Felicia IANTA04-04-2019Felicia IANTA
34GHERLEFDIANA-FLORINALICEUL ORTODOX EP. ROMAN CIOROGARIU ORADEA05-12-2018Nicoleta-Oana FĂRĂIANU27-02-2019Nicoleta-Oana FĂRĂIANU
35GhiteaNicoleta MinodoraGRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 28 ORADEA04-12-2018ȘTEF RODICA03-04-2019ȘTEF RODICA
36GîrnaRahela SilvanaȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 HOTAR18-01-2019DULCA MANUELA GHEORGHINA12-04-2019DULCA MANUELA GHEORGHINA
37GoderKTundeLiceul Tehnologic Nr. 1 Cadea23-01-2019GUBA ANITA04-04-2019GUBA ANITA
38GyulaRodicaȘCOALA GIMNAZIALĂ ”ZELEK ZOLTAN” VALEA LUI MIHAI04-12-2018BENȚE CAMELIA MARIA12-03-2019BENȚE CAMELIA MARIA
39HorgeAndra AntoanelaȘcoala gimnazială nr. 1 Drăgești05-12-2018COSTEA ANCA GABRIELA12-03-2019COSTEA ANCA GABRIELA
40IvanEniko KittyGRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL „EVANGHELICĂ LUTERANĂ” ORADEA23-01-2019FARKAS TÜNDE23-05-2019FARKAS TÜNDE
41KARETKAIEDINA-KINGAȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 TARCEA14-12-2018VINCZE EMŐKE ÁGOTA09-04-2019VINCZE EMŐKE ÁGOTA
42KisMarcelaȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 DIOSIG04-12-2018ARDELEAN MARIANA SIMONA06-03-2019ARDELEAN MARIANA SIMONA
43LadanyTamara KingaGRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT „TOLDI” SALONTA11-12-2018TIMARU MARGIT ENIKŐ16-05-2019TIMARU MARGIT ENIKŐ
44LazărEliza GeorgianaGRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 52 ORADEA14-12-2018PUIE IRINA CAMELIA20-03-2019PUIE IRINA CAMELIA
45LucaciuDenisa AnamariaGrădinița cu program prelungit nr. 1 Ștei04-12-2018ŞTEFĂNICĂ MONICA19-03-2019ŞTEFĂNICĂ MONICA
46LUNGO.ADELA-ELENAGRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 54 ORADEA23-01-2019Nicoleta-Oana FĂRĂIANU09-04-2019Nicoleta-Oana FĂRĂIANU
47MarjanReghina BoglarkaȘCOALA GIMNAZIALĂ ”ZELEK ZOLTAN” VALEA LUI MIHAI17-01-2019HALÁSZ ELISABETA02-04-2019HALÁSZ ELISABETA
48MarușcaAlexandra CristinaȘCOALA GIMNAZIALĂ „AVRAM IANCU” ORADEA14-12-2018PELE MIHAELA ANA28-02-2019PELE MIHAELA ANA
49MICULAA.LAVINIA-ADRIANAGRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 45 ORADEA05-12-2018CURTUI ELEONORA27-02-2019CURTUI ELEONORA
50MotoșanAlexandra IoanaȘcoala gimnazială „Ovidiu Drâmba” Lugașu de jos19-11-2018ȘTEF RODICA13-05-2019ȘTEF RODICA
51NedeaMihaela AncaGRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 46 ORADEA21-11-2018Nicoleta-Oana FĂRĂIANU25-03-2019Nicoleta-Oana FĂRĂIANU
52NegruțElena EvaȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 DERNA06-12-2018Felicia IANTA05-03-2019Felicia IANTA
53OLÁHA.JBOGLÁRKAȘCOALA GIMNAZIALĂ KAZINCZY FERENC ȘIMIAN12-12-2018VINCZE EMŐKE ÁGOTA04-04-2019VINCZE EMŐKE ÁGOTA
54OlarAndreia IoanaȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 SÂRBI11-12-2018VEREŞ ANIMA10-04-2019VEREŞ ANIMA
55OrbanBiborka-LillaȘcoala Gimnazială „Szalardi Janos” Sălard12-12-2018DIMÉNY IULIANA EVA21-03-2019DIMÉNY IULIANA EVA
56PaneaFlorica VetaȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 GEPIU13-12-2018ROMOCEA MIRELA SILVIA21-02-2019ROMOCEA MIRELA SILVIA
57PapIMelitaȘCOALA GIMNAZIALĂ „JAKO ZSIGMOND” ROȘIORI23-01-2019BÁTORI MÁRIA GYOPÁRKA11-04-2019BÁTORI MÁRIA GYOPÁRKA
58PĂRCĂLABG.ZSUZSANNAGRĂDINIȚA WINNIE ACADEMY ORADEA21-01-2019POPU ANGELA DOINA07-05-2019POPU ANGELA DOINA
59PerneșBianca CristinaȘCOALA GIMNAZIALĂ „AVRAM IANCU” ORADEA17-01-2019LAZA AURELIA MARIA07-03-2019LAZA AURELIA MARIA
60PETRULOREDANA BIANCAGRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL ȘI PRELUNGIT „JOYFUL LEARNING” ORADEA28-02-2019POPU ANGELA DOINA15-05-2019POPU ANGELA DOINA
61PETRUȚABIGAELA IOANAGRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL ȘI PRELUNGIT „JOYFUL LEARNING” ORADEA00-00-000000-00-0000
62PintiuțțăAndreea FlorinaLiceul Tehnologic Nr. 1 Popești31-01-2019Felicia IANTA10-04-2019Felicia IANTA
63Popa (fosta Mateaș)Anca IoanaȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 ROȘIA00-00-000000-00-0000
64PopoviciCristina FlorinaGrădinița cu program prelungit nr. 1 Ștei05-12-2018KRISTO VIORICA FLORICA16-04-2019KRISTO VIORICA FLORICA
65PopoviciuGeorgiana-VioletaLiceul Tehnologic Nr. 1 Suplacu de Barcău11-12-2018ARDELEAN MARIANA SIMONA19-03-2019ARDELEAN MARIANA SIMONA
66RÁCZRBEATRIXLICEUL TEHNOLOGIC AGROINDUSTRIAL TAMÁSI ÁRON BORȘ15-11-2018FARKAS TÜNDE16-05-2019FARKAS TÜNDE
67ROITII.SMĂDĂLINA-PAULAȘCOALA GIMNAZIALĂ IOSIF VULCAN HOLOD04-12-2018DRIMBE MONICA FLORICA11-04-2019DRIMBE MONICA FLORICA
68ROMANIROMINA-BIANCAȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 BRUSTURI15-01-2019RUGE IOANA CAMELIA16-05-2019RUGE IOANA CAMELIA
69RomoceaSorina AdelaȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 DERNA17-01-2019Felicia IANTA21-03-2019Felicia IANTA
70SabăuGMădălinaȘCOALA GIMNAZIALĂ „IOAN SLAVICI” Oradea22-11-2018SANDOR COSTEA LIDIA28-03-2019SANDOR COSTEA LIDIA
71ȘandraDenisaGRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 53 ORADEA12-12-2018Nicoleta-Oana FĂRĂIANU12-03-2019Nicoleta-Oana FĂRĂIANU
72ȘerbLavinia DenisaȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 SPINUȘ12-12-2018ARDELEAN MARIANA SIMONA27-03-2019ARDELEAN MARIANA SIMONA
73SomogyiRenataȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 DIOSIG11-12-2018NAGY RÉKA14-03-2019NAGY RÉKA
74ȘUTEUM.FLAVIA-IONELACENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ CRISTAL ORADEA17-12-2018ERDELI ELENA MARIA29-03-2019ERDELI ELENA MARIA
75SzikiAnna AliceȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 PETREU22-01-2019KISS BEÁTA02-04-2019KISS BEÁTA
76SzocsBrigitta KrisztinaLiceul Reformat „Lorantffy Zsuzsanna” Oradea12-12-2018SZATMÁRI ELISABETA26-03-2019SZATMÁRI ELISABETA
77TanasăRenata AmaliaȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 OLCEA13-12-2018DRIMBE MONICA FLORICA12-03-2019DRIMBE MONICA FLORICA
78TEREBENȚADIANA-LIDIAGRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 54 ORADEA04-12-2018ȘULEA OTILIA ANDRADA12-03-2019ȘULEA OTILIA ANDRADA
79ȚirbanMariaGrădinița cu program prelungit nr. 1 Ștei17-12-2018SALA ELISAVETA IOANA00-00-0000Nicoleta-Oana FĂRĂIANU
80TONCAEMANUELA ANCAGRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL ȘI PRELUNGIT „JOYFUL LEARNING” ORADEA27-02-2019POPU ANGELA DOINA00-00-0000POPU ANGELA DOINA
81TordaBrigitta ErikaȘCOALA GIMNAZIALĂ ”ZELEK ZOLTAN” VALEA LUI MIHAI05-12-2018GUBA ANITA14-03-2019GUBA ANITA
82TuducanAmalia GeorgianaȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 TALPOȘ23-01-2019ARDELEAN IOANA NICULINA06-03-2019ARDELEAN IOANA NICULINA
83UrsădanAlina-LenuțaȘCOALA GIMNAZIALĂ „NESTOR PORUMB” TULCA05-12-2018RUGE IOANA CAMELIA18-04-2019RUGE IOANA CAMELIA
84UrsuțRebeca MădălinaGRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 52 ORADEA11-12-2018ȘTEF RODICA27-02-2019ȘTEF RODICA
85VESAA.CRISTINA-MARIANAGRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 45 ORADEA04-12-2018BOROS ANUŢA06-03-2019BOROS ANUŢA
Electromecanică/Electrotehnică
#Fișă
vadidă
NumeITPrenumeUnitatea școlară Data Inpectia Data Inpectia
1CiorbaIoana MihaelaCOLEGIUL TEHNIC ”ALEXANDRU ROMAN” ALEȘD13-12-2018SĂCĂCIAN DORINA21-03-2019SĂCĂCIAN DORINA
Electronică-automatizări
#Fișă
vadidă
NumeITPrenumeUnitatea școlară Data Inpectia Data Inpectia
1CURICIACA.ECATERINALICEUL TEHNOLOGIC AGROINDUSTRIAL TAMÁSI ÁRON BORȘ05-12-2018SĂCĂCIAN DORINA14-03-2019SĂCĂCIAN DORINA
Estetică și igiena corpului omenesc/instruire practică
#Fișă
vadidă
NumeITPrenumeUnitatea școlară Data Inpectia Data Inpectia
1MorarFeliciaȘcoala Postliceală Henri Coandă Oradea00-00-000000-00-0000
2ȘișcaDenisa AncaColegiul Tehnic „Constantin Brâncuși” Oradea00-00-000000-00-0000
Fizică
#Fișă
vadidă
NumeITPrenumeUnitatea școlară Data Inpectia Data Inpectia
1BÁNDISANITACOLEGIUL NAȚIONAL SAMUIL VULCAN BEIUȘ26-03-2019Silviu TORJOC23-05-2019Silviu TORJOC
2CaramanIBogdan AndreiȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 SÂNTANDREI17-01-2019Silviu TORJOC04-04-2019Silviu TORJOC
3GhiocelMonica MariaȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 VÂRCIOROG05-03-2019Silviu TORJOC17-05-2019Silviu TORJOC
4TurleMarianaȘcoala gimnazială nr. 1 Drăgești27-02-2019Silviu TORJOC17-04-2019Silviu TORJOC
Geografie
#Fișă
vadidă
NumeITPrenumeUnitatea școlară Data Inpectia Data Inpectia
1IștocNicolae VasileColegiul Național „Octavian Goga” Marghita07-12-2018Nicolae-Ioan AVRAM22-03-2019Nicolae-Ioan AVRAM
Industrie alimentara maistru instructor
#Fișă
vadidă
NumeITPrenumeUnitatea școlară Data Inpectia Data Inpectia
1Lupou-ButașIRamonaColegiul Tehnic „Ioan Coirdaș” Beiuș07-12-2018FILIP MARINELA09-03-2019FILIP MARINELA
Informatică
#Fișă
vadidă
NumeITPrenumeUnitatea școlară Data Inpectia Data Inpectia
1ȘimonIBianca-FloricaȘcoala Gimnazială Floare de Lotus Sînmartin22-01-2019ZSIGÓ Tamás26-03-2019ZSIGÓ Tamás
Instalații pentru construcții
#Fișă
vadidă
NumeITPrenumeUnitatea școlară Data Inpectia Data Inpectia
1PustaDaniele CorneliaColegiul Tehnic „Constantin Brâncuși” Oradea22-01-2019VÎLCEANU DANIELA10-04-2019VÎLCEANU DANIELA
Învățător
#Fișă
vadidă
NumeITPrenumeUnitatea școlară Data Inpectia Data Inpectia
1AntalBertha AdelaCentrul Școlar de Educație Incluzivă „Orizont” Oradea29-01-2019ILISIE CARMEN ROZALIA22-03-2019ILISIE CARMEN ROZALIA
2ArdeleanAlexandra-AlinaȘCOALA GIMNAZIALĂ „NESTOR PORUMB” TULCA23-01-2019ISTVANOVICZ CARLA ANDREEA27-03-2019ISTVANOVICZ CARLA ANDREEA
3BARÁTL.VIKTÓRIA-KRISZTINAȘCOALA GIMNAZIALĂ TOLDY SÎNNICOLAU DE MUNTE07-12-2018DEÁK ERIKA ANDREA27-03-2019DEÁK ERIKA ANDREA
4BERINDANICAMELIA-TEODORALICEUL ORTODOX EP. ROMAN CIOROGARIU ORADEA12-12-2018IACOB ELENA06-03-2019IACOB ELENA
5BODEAMANAMARIAȘCOALA PRIMARĂ AMERICANO-ROMÂNĂ CRINUL ORADEA29-01-2019COBE SIMONA LUCIA02-04-2019COBE SIMONA LUCIA
6BoticiIAlina-MariaLiceul Teoretic Constantin Șerban Aleșd22-01-2019LUNG DOINA MARIA19-03-2019LUNG DOINA MARIA
7BUDAAMĂDĂLINA-IOANAȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 CEFA13-12-2018BUNICA VALERIA FLORENTINA07-03-2019BUNICA VALERIA FLORENTINA
8BUNGĂUIOANA-ALEXANDRAȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 SĂLIȘTE DE VAȘCĂU16-01-2019LAZA MATIUŢA LENUŢA13-03-2019LAZA MATIUŢA LENUŢA
9BuzleaGheorghina-LetițiaȘcoala Gimnazială „Lucreția Suciu” Oradea29-01-2019MORLOCAN LUCIANA MARIA23-05-2019MORLOCAN LUCIANA MARIA
10CHIOREANIVIOREL-IOANCOLEGIUL NAȚIONAL MIHAI EMINESCU ORADEA29-01-2019ŢIRBAN ANAMARIA02-04-2019ŢIRBAN ANAMARIA
11CodreanPAlexandra PetraȘCOALA GIMNAZIALĂ „IOAN SLAVICI” Oradea11-12-2018SABĂU DOINA VICTORIA19-03-2019SABĂU DOINA VICTORIA
12DRĂGANA.MIHAELA-MARINELAȘCOALA PRIMARĂ WINNIE ACADEMY ORADEA22-01-2019GÂRBA CORINA26-03-2019GÂRBA CORINA
13DUMED.ALEXANDRA-DAIANAȘCOALA GIMNAZIALĂ NICOLAE BĂLCESCU ORADEA14-12-2018DONCA MARIOARA22-03-2019DONCA MARIOARA
14FășieCarmen MedeeaȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 BUDUREASA12-12-2018MERCE ALEXANDRA27-03-2019MERCE ALEXANDRA
15FecheteLFlorina AdrianaLiceul Tehnologic „Vasile Voiculescu” Oradea12-12-2018ŞANDRA FLOAREA06-03-2019ŞANDRA FLOAREA
16FreseCristiana MariaLiceul Teoretic „Nicolae Jiga” Tinca18-01-2019LUCACIU SIMONA CORINA29-03-2019LUCACIU SIMONA CORINA
17GomboșAlinaȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 SÂRBI14-12-2018PURE COSMINA19-03-2019GÂRBA CORINA
18GOMBOS-SABĂUF.FLORINA-ADINAȘCOALA GIMNAZIALĂ NICOLAE BĂLCESCU ORADEA11-12-2018Felicia IANTA17-05-2019Felicia IANTA
19HagerRenataLICEUL TEOLOGIC RAMONA CATOLIC ”SZENT LASZLO” ORADEA22-01-2019FECHETE ELISABETA-ERIKA21-05-2019FECHETE ELISABETA-ERIKA
20IleIoana FlorinaȘCOALA GIMNAZIALĂ „AVRAM IANCU” ORADEA18-01-2019BREGE ELENA VIORICA05-04-2019BREGE ELENA VIORICA
21IleșRaluca DianaȘcoala gimnazială „Ovidiu Drâmba” Lugașu de jos23-11-2018PAVEL ELENA28-02-2019PAVEL ELENA
22JURJIBIANCA-ELENAȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 NOJORID25-01-2019Felicia IANTA16-04-2019Felicia IANTA
23KovacsBiankaȘcoala gimnazială „Benedek Elek” Cetariu13-12-2018Tankó Veronica-Zita21-02-2019Tankó Veronica-Zita
24KÜLÜSZÉVA-EDINAȘCOALA GIMNAZIALĂ SZACSVAY IMRE ORADEA15-01-2019Tankó Veronica-Zita26-03-2019Tankó Veronica-Zita
25LaszloBeataȘcoala gimnazială „Benedek Elek” Cetariu14-12-2018Tankó Veronica-Zita14-02-2019Tankó Veronica-Zita
26LucaciuMădălina CristinaȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 ROȘIA07-12-2018HINŢ IRINA IOANA15-02-2019HINŢ IRINA IOANA
27ManeaGabriela MălinaLiceul Teoretic „Nicolae Jiga” Tinca10-12-2018PECE DANIELA GEORGETA25-03-2019PECE DANIELA GEORGETA
28MARCZINZ.RENATALICEUL TEORETIC PETŐFI SÁNDOR SĂCUENI11-12-2018RUS IOANA MARIANA02-04-2019RUS IOANA MARIANA
29MeșterCozmina IulianaȘcoala gimnazială nr. 1 Drăgești22-11-2018SÎNCELEAN TEODORA GABRIELA14-03-2019SÎNCELEAN TEODORA GABRIELA
30MIHEȘAMĂDĂLINA-ANDREEAȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 CEFA07-12-2018IENEI-DAVID LAURA22-03-2019IENEI-DAVID LAURA
31MOCANM.VIVIANA-GEORGIANAȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 CEICA31-01-2019FARCAŞ RODICA MIOARA11-04-2019FARCAŞ RODICA MIOARA
32MonenciuJudithȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 DIOSIG29-01-2019VESZPRÉMI EMŐKE-ÉVA14-05-2019VESZPRÉMI EMŐKE-ERZSÉBET
33NagyEva BrigittaȘCOALA GIMNAZIALĂ „ZELK ZOLTAN” VALEA LUI MIHAI17-01-2019Tankó Veronica-Zita02-04-2019Tankó Veronica-Zita
34PintinIoana ValentinaȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 CĂPÎLNA21-01-2019MERCE ADINA IOANA25-02-2019MERCE ADINA IOANA
35PopaAndreea ClaudiaȘcoala Gimnazială „Puiu Sever” Ineu23-01-2019VANCEA MARCELA SIMONA27-03-2019VANCEA MARCELA SIMONA
36PORȚANI.LAURA-BRIGITTALICEUL TEORETIC PETŐFI SÁNDOR SĂCUENI18-12-2018Tankó Veronica-Zita17-05-2019Tankó Veronica-Zita
37RomanszkyRenataȘcoala Gimnazială „Lucreția Suciu” Oradea18-01-2019Tankó Veronica-Zita29-05-2019FARKAS TÜNDE
38StepanEmanuela DenisaLiceul Teoretic „Nicolae Jiga” Tinca17-01-2019BĂLIBAN CARMEN LAURA28-03-2019BĂLIBAN CARMEN LAURA
39ȘtiubeTMădălina AlexandraȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 SÂNTANDREI22-01-2019BRÂNZAŞ DORINA12-03-2019BRÂNZAŞ DORINA
40StoicaMădălinaȘcoala gimnazială nr. 1 Husasău de Tinca28-01-2019POP DANIELA18-03-2019POP DANIELA
41TIRITEUGDANIELA-GHEORGHINAȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 LĂZĂRENI10-12-2018CĂBĂU IOANA MARIANA18-03-2019CĂBĂU IOANA MARIANA
42TomaMariaȘcoala Gimnazială „Nicolae Bogdan” Vașcău13-12-2018MOZA BECHEANU LIANA14-02-2019MOZA BECHEANU LIANA
43TothMaximiliana GeorgetaȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 GEPIU10-12-2018BALAJ LUCIA ELENA13-03-2019BALAJ LUCIA ELENA
44TripDiana-PaulaLiceul Tehnologic Nr. 1 Dobrești21-01-2019BAN LIANA25-03-2019BAN LIANA
Istorie
#Fișă
vadidă
NumeITPrenumeUnitatea școlară Data Inpectia Data Inpectia
1AntonescuPDaniel-NicolaeLiceul Teologic Penticostal BETEL Oradea27-11-2018Nicolae-Ioan AVRAM17-04-2019Nicolae-Ioan AVRAM
2BÉLFENYÉRIITAMÁS-JÁNOSLICEUL TEORETIC ARANY JÁNOS SALONTA14-12-2018NAGY GABRIELLA00-00-0000Nicolae-Ioan AVRAM
3BlagaRaluca GabrielaLiceul Teoretic German „Friedrich Schiller” Oradea18-01-2019Nicolae-Ioan AVRAM30-05-2019Nicolae-Ioan AVRAM
4BondarMDianaȘcoala Gimnazială Floare de Lotus Sînmartin04-12-2018Nicolae-Ioan AVRAM19-03-2019Nicolae-Ioan AVRAM
5RusuMihaela IoanaȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 BUTANI11-12-2018Nicolae-Ioan AVRAM26-02-2019Nicolae-Ioan AVRAM
KINETOTERATIE
#Fișă
vadidă
NumeITPrenumeUnitatea școlară Data Inpectia Data Inpectia
1ȘerbAdelina GabrielaCentrul Școlar de Educație Incluzivă Nr. 1 Popești10-12-2018OMUȚ ADRIAN15-03-2019OMUȚ ADRIAN
2UrdeaIoan LucianLiceul Tehnologic Special Nr. 1 Oradea21-11-2018OMUȚ ADRIAN17-04-2019OMUȚ ADRIAN
Limba Engleză
#Fișă
vadidă
NumeITPrenumeUnitatea școlară Data Inpectia Data Inpectia
1ArdeleanSalomea NicoletaȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 OLCEA04-12-2018FABIAN IREN BOGLARKA02-04-2019FABIAN IREN BOGLARKA
2BaidogNOtilia MădălinaȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 SĂCĂDAT23-11-2018Monica COSTA14-03-2019Monica COSTA
3BalaMihaela-MariaȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 MĂDĂRAS05-12-2018CIOGU ZOIA22-05-2019CIOGU ZOIA
4FABIANAÉVA-MELINDACOLEGIUL AGRICOL NR. 1 VALEA LUI MIHAI07-12-2018Monica COSTA22-02-2019Monica COSTA
5FărcașPaula-DenisaȘcoala Primară „Winnie Academy” Oradea21-11-2018Monica COSTA06-03-2019Monica COSTA
6KRAMERIGABRIELGRĂDINIȚA AMERICANO-ROMÂNĂ CRINUL ORADEA16-01-2019SZABO FLORINA20-03-2019SZABO FLORINA
7NAGYARÉKA-BOGLÁRKAȘCOALA GIMNAZIALĂ SZACSVAY IMRE ORADEA22-11-2018ANI MONICA07-03-2019ANI MONICA
8NIRIALIDIA-ELZAȘCOALA GIMNAZIALĂ BOCSKAY ISTVÁN CHERECHIU27-11-2018Monica COSTA14-03-2019Monica COSTA
9PetrașcaAndreea AlexandraȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 VÂRCIOROG04-12-2018Monica COSTA15-03-2019Monica COSTA
Limba Germană
#Fișă
vadidă
NumeITPrenumeUnitatea școlară Data Inpectia Data Inpectia
1BRANNERIERZSÉBETLiceul Teoretic „Ady Endre” Oradea01-02-2019BUBELA CARMEN15-05-2019BUBELA CARMEN
2LazarSOanaLiceul teoretic German „Friedrich Schiller” Oradea25-01-2019BUBELA CARMEN08-05-2019BUBELA CARMEN
3TothOrsolya KatalinLICEUL TEOLOGIC RAMONA CATOLIC ”SZENT LASZLO” ORADEA18-01-2019BUBELA CARMEN08-03-2019BUBELA CARMEN
Limba italiană
#Fișă
vadidă
NumeITPrenumeUnitatea școlară Data Inpectia Data Inpectia
1OmilescuTMonica LoredanaLiceul Don Orione Oradea19-11-2018PETRUȘ CRISTIAN25-03-2019PETRUȘ CRISTIAN
Limba și literatura maghiară
#Fișă
vadidă
NumeITPrenumeUnitatea școlară Data Inpectia Data Inpectia
1AranyiKinga BeatrixȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 DIOSIG04-12-2018SZATMÁRI ILDIKÓ16-04-2019SZATMÁRI ILDIKÓ
2BÁNYAI-SIPOSIMÁRTA-KATALINȘCOALA GIMNAZIALĂ SZENT ISTVÁN SÂNIOB07-12-2018SAMARJAI ENIKŐ05-04-2019FERKŐ Emília
3BRECZKOIYVETTE-ERZSÉBETLICEUL TEORETIC ARANY JÁNOS SALONTA07-12-2018FERKŐ Emília28-03-2019FERKŐ Emília
4ERŐSAZSUZSANNALICEUL TEHNOLOGIC AGROINDUSTRIAL TAMÁSI ÁRON BORȘ13-11-2018FERKŐ Emília14-03-2019FERKŐ Emília
5GESZTIMIVETTLICEUL TEHNOLOGIC AGROINDUSTRIAL TAMÁSI ÁRON BORȘ16-11-2018FERKŐ Emília19-02-2019FERKŐ Emília
6HolczmanEditȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 DIOSIG04-12-2018SAMARJAI ENIKŐ21-01-2019SZABÓ MELINDA
7KOVÁCSL.EMESEȘcoala Gimnazială Balási József Curtuișeni11-12-2018SZATMÁRI ILDIKÓ09-04-2019SZATMÁRI ILDIKÓ
8KURUCGBOGLÁRKA-KINGAȘCOALA GIMNAZIALĂ BOCSKAY ISTVÁN CHERECHIU03-12-2018SZABÓ MELINDA01-04-2019SZABÓ MELINDA
9SomogyiRekaȘcoala gimnazială „Benedek Elek” Cetariu20-11-2018FERKŐ Emília26-03-2019FERKŐ Emília
10SZATMÁRIL.RÉKA-ELLAȘCOALA GIMNAZIALĂ BOCSKAY ISTVÁN CHERECHIU10-12-2018SZABÓ MELINDA15-04-2019SZABÓ MELINDA
11VargaFOrsolyaȘcoala Gimnazială „Szalardi Janos” Sălard06-12-2018FERKŐ Emília08-03-2019FERKŐ Emília
Limba și literatura română
#Fișă
vadidă
NumeITPrenumeUnitatea școlară Data Inpectia Data Inpectia
1BaciuDelia-RodicaLiceul Tehnologic Nr. 1 Dobrești21-01-2019PĂDUREAN ANDREEA21-02-2019PĂDUREAN ANDREEA
2BulzanMaria AlexandraȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 COCIUBA MARE21-01-2019Diana POPA07-03-2019Diana POPA
3BuzgăuSebastianLiceul Reformat „Lorantffy Zsuzsanna” Oradea07-12-2018Diana POPA12-04-2019Diana POPA
4COITAV.SEMANUELA-DANIELALICEUL TEORETIC PETŐFI SÁNDOR SĂCUENI12-12-2018Diana POPA16-04-2019Diana POPA
5GaneIoana CarmenȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 FINIȘ15-11-2018Diana POPA19-02-2019Diana POPA
6GherțanI.Simina-IoanaȘcoala Gimnazială Balási József Curtuișeni19-12-2018NAGY ZOIȚA03-04-2019NAGY ZOIȚA
7GhileaLarisa DenisaȘcoala gimnazială nr. 1 Batăr11-12-2018TREMPE IOANA11-04-2019TREMPE IOANA
8HaiduL.RLavinia TeodoraȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 SÎMBĂTA21-01-2019ROȘA - ZAH EMANUELA07-03-2019ROȘA - ZAH EMANUELA
9HUSZARFMARIALICEUL TEORETIC JOZEF KOZACEK BUDOI18-01-2019FAZECAȘ MANUELA21-05-2019FAZECAȘ MANUELA
10MUȚE.ANDREEA-MARIAȘCOALA GIMNAZIALĂ GEORGIU POPA CÎMPANI26-11-2018CÂNDEA MONICA01-04-2019CÂNDEA MONICA
11ParteneAlexandra AncuțaȘcoala Gimnazială „Puiu Sever” Ineu00-00-000000-00-0000
12PopRoxana DenisaȘcoala gimnazială „Ovidiu Drâmba” Lugașu de jos14-12-2018STRATON LIVIA09-05-2019STRATON LIVIA
13SALAFADRIANA-ELENALICEUL TEORETIC ARANY JÁNOS SALONTA22-01-2019Diana POPA28-03-2019Diana POPA
14SECARĂAVIOLETA-MARIACOLEGIUL NAȚIONAL SAMUIL VULCAN BEIUȘ04-12-2018Diana POPA26-02-2019Diana POPA
15TERMEIALEXANDRA-IOANAȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 SĂLIȘTE DE VAȘCĂU27-11-2018PORDEA IOANA26-03-2019PORDEA IOANA
16VașadiIoana-AndreeaȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 MĂDĂRAS29-01-2019Diana POPA20-03-2019Diana POPA
Matematică
#Fișă
vadidă
NumeITPrenumeUnitatea școlară Data Inpectia Data Inpectia
1BRÎNZACV.ANAȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 SÎNNICOLAU ROMÂN22-11-2018LUNG IOAN14-02-2019LUNG IOAN
2CLIMENTMAMALIA-ANCAȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 LĂZĂRENI22-01-2019Gabriela NAN26-03-2019Gabriela NAN
3CrețVMădălina-FlorinaȘcoala Gimnazială Floare de Lotus Sînmartin19-12-2018Gabriela NAN11-04-2019Gabriela NAN
4EcsediMargaretaLiceul Teoretic „Horvath Janos” Marghita07-12-2018HASAS TUNDE29-03-2019HASAS TUNDE
5FeneșiZ.Beatrix-TimeaȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 CĂBEȘTI23-01-2019Gabriela NAN10-04-2019Gabriela NAN
6FloruțICosminȘcoala Gimnazială „Szalardi Janos” Sălard05-12-2018Gabriela NAN05-03-2019Gabriela NAN
7GAZSIFZSANETTȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 TARCEA14-12-2018NAGY ENIKO17-05-2019NAGY ENIKO
8GudiuAnamariaȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 NUCET28-11-2018Gabriela NAN06-03-2019Gabriela NAN
9IancuIonuț TudorLiceul Teoretic „Nicolae Jiga” Tinca04-12-2018Gabriela NAN04-04-2019Gabriela NAN
10PeleL.FlorinȘcoala Gimnazială nr. 1 Urviș de Beiuș06-12-2018Gabriela NAN12-04-2019Gabriela NAN
11POTRAF.TEODORA-ȘTEFANAȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 BALC22-11-2018URSAN RODICA11-04-2019URSAN RODICA
Mecanică
#Fișă
vadidă
NumeITPrenumeUnitatea școlară Data Inpectia Data Inpectia
1RICHTERI.IOSIFLICEUL TEHNOLOGIC AGROINDUSTRIAL TAMÁSI ÁRON BORȘ17-01-2019DERZSI JUDITHA23-05-2019DERZSI JUDITHA
Psihopedagogie specială
#Fișă
vadidă
NumeITPrenumeUnitatea școlară Data Inpectia Data Inpectia
1AlbAnaCentrul Școlar de Educație Incluzivă „Orizont” Oradea12-12-2018INDRIE MARIANA02-04-2019INDRIE MARIANA
2BeleanDiana OlimpiaCentrul Școlar de Educație Incluzivă Nr. 1 Popești23-11-2018LEZEU RODICA29-03-2019LEZEU RODICA
3BolduțNicolae ViorelLiceul Tehnologic Special Nr. 1 Oradea06-12-2018FICUŢ ADRIANA ELENA21-02-2019FICUŢ ADRIANA ELENA
4BriscTeodoraLiceul Tehnologic Special Nr. 1 Oradea22-11-2018CANALAŞ LILIANA07-03-2019CANALAŞ LILIANA
5BudăuVIoanaCentrul Școlar de Educație Incluzivă Nr. 1 Oradea22-01-2019OPRIŞ AURELIA05-03-2019OPRIŞ AURELIA
6DecseiPaula AlexandraLiceul Tehnologic Special Nr. 1 Oradea05-12-2018ERDELI ELENA MARIA22-03-2019ERDELI ELENA MARIA
7FIKÓI.ANITA-CLAUDIACENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ BONITAS ORADEA10-12-2018OPREA EVA MAGDALENA18-04-2019OPREA EVA MAGDALENA
8MIHUȚG.FLORICACENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ CRISTAL ORADEA23-01-2019Alina VESE14-05-2019Alina VESE
9MOLNARE.CSILLACENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ BONITAS ORADEA12-12-2018SIMO RITTER CSILLA13-03-2019SIMO RITTER CSILLA
10NicaSimonaLiceul Tehnologic Special Nr. 1 Oradea22-11-2018HAŞ RODICA IOANA07-03-2019HAŞ RODICA IOANA
11PopIoana gabrielaCentrul Școlar de Educație Incluzivă Nr. 1 Popești23-11-2018Alina VESE00-00-0000Alina VESE
12PutyerJessica Krisztina EvelynCentrul Școlar de Educație Incluzivă Nr. 1 Oradea30-01-2019Alina VESE01-04-2019Alina VESE
13SALANKIV.ANETTCENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ BONITAS ORADEA05-12-2018OPREA EVA MAGDALENA07-03-2019OPREA EVA MAGDALENA
14ȚiganIoana DanielaLiceul Tehnologic Special Nr. 1 Oradea18-12-2018ONICA MONICA ALINA07-05-2019ILISIE CARMEN ROZALIA
15TupițaCorina AlexandraLiceul Tehnologic Special Nr. 1 Oradea21-11-2018Alina VESE08-04-2019HAŞ RODICA IOANA
16VassOrsolyaCentrul Școlar de Educație Incluzivă „Orizont” Oradea22-01-2019VARGA TUNDE04-04-2019VARGA TUNDE
17ZgărdăuCElenaCentrul Școlar de Educație Incluzivă Nr. 1 Oradea05-12-2018Alina VESE20-03-2019Alina VESE
Religie baptistă
#Fișă
vadidă
NumeITPrenumeUnitatea școlară Data Inpectia Data Inpectia
1SimuțG.CiprianLiceul Teologic Baptist EMANUEL Oradea31-01-2019Florin NEGRUȚIU00-00-0000Florin NEGRUȚIU
Religie Greco-Catolică
#Fișă
vadidă
NumeITPrenumeUnitatea școlară Data Inpectia Data Inpectia
1DemianA.Adrian-GeorgeLiceul Greco Catolic iuliu Maniu Oradea12-11-2018Florin NEGRUȚIU23-05-2019Florin NEGRUȚIU
Religie reformata
#Fișă
vadidă
NumeITPrenumeUnitatea școlară Data Inpectia Data Inpectia
1KocsisHajnal EvaȘCOALA GIMNAZIALĂ GASPAR ANDRAS BIHARIA29-01-2019BERE SZUSZANNA07-05-2019BERE SZUSZANNA
Religie Romano-Catolica
#Fișă
vadidă
NumeITPrenumeUnitatea școlară Data Inpectia Data Inpectia
1NYIRŐDSZABOLCS-ISTVÁNLICEUL TEORETIC ARANY JÁNOS SALONTA01-12-2019BENEDEK RAMONA23-05-2019BENEDEK RAMONA
Terapie educațională complexă și integrată
#Fișă
vadidă
NumeITPrenumeUnitatea școlară Data Inpectia Data Inpectia
1CHIRILAA.EMŐKE-CECILIACENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ BONITAS ORADEA12-12-2018OPREA EVA MAGDALENA13-03-2019OPREA EVA MAGDALENA
2GYÖRGYJ.EVACENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ BONITAS ORADEA04-12-2018DENES MELINDA ANDREA05-03-2019DENES MELINDA ANDREA
3SIPOSGY.MARGIT-KATALINCENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ BONITAS ORADEA13-12-2018DENES MELINDA ANDREA12-03-2019DENES MELINDA ANDREA
4VIGM.BEATACENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ BONITAS ORADEA29-01-2019DENES MELINDA ANDREA16-05-2019DENES MELINDA ANDREA
Turism și servicii
#Fișă
vadidă
NumeITPrenumeUnitatea școlară Data Inpectia Data Inpectia
1GĂVRUȚAGHALEXANDRA-GEORGIANALiceul Tehnologic HOREA Marghita17-12-2018COTCA ALINA14-05-2019COTCA ALINA