Gradul I seria 2020-2022
Biologie
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1FerneaBianca AmarantaLiceul Ortodox „Episcop Roman Ciorogariu” Oradea 15-03-2019CHIȘ CARMEN NICOLETTE
2GruieDaniela-MariaLiceul Tehnologic Nr. 1 Dobrești 21-05-2019Luminița CITREA
3HărăgușIsabela VioricaLiceul Ortodox „Episcop Roman Ciorogariu” Oradea 07-03-2019ZBÂRCEA CLAUDIA-SANDA
4KisEvaȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 BUDUSLĂU 29-05-2019PUSKAS AGNES
5PupeAlina DorinaLiceul Greco Catolic „Iuliu Maniu” Oradea 29-03-2019CHIȘ CARMEN NICOLETTE
6UrsacheGabriellaȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 CHIȘLAZ 21-02-2019CHIROBOCEA LAURA
Contabilitate
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1VieriuConstantin CristianColegiul Tehnic Unirea Ștei 14-05-2019VAȘADI MARIOARA
Discipline economice
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1AlbertEmese-AndreaLICEUL TEOLOGIC ROMANO CATOLIC ”SZENT LASZLO” ORADEA 20-05-2019KELE TUNDE
Economie si educație antreprenorială
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1SuciuMarcela MonicaLiceul Tehnologic Nr. 1 Salonta 08-04-2019VAŞADI ADRIANA MARIOARA
Educație Fizică și Sport
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1ANTONANTONIO FLORINLICEUL TEHNOLOGIC AGROINDUSTRIAL TAMÁSI ÁRON BORȘ 14-05-2019BONDAR DELIA
2BotoTeodorȘcoala Gimnazială nr. 1 Aușeu 10-05-2019JUDEA MARIUS LADISLAU
3FeleSándorȘcoala Gimnazială Zelk Zoltan Valea lui Mihai 01-04-2019POPOVITS LIANA
4IgnaDenis-DariusColegiul Tehnic „Mihai Viteazul” Oradea 30-05-2019MARINĂU DANIELA
5IovaBogdan FlorinȘcoala Gimnazială Dimitrie Cantemir Oradea 08-05-2019IOSA ANA
6Lakatos-DienesJanosȘCOALA GIMNAZIALĂ KAZINCZY FERENC ȘIMIAN 16-05-2019POPOVITS LIANA
7LukacsNorbert CsabaLICEUL TEOLOGIC RAMONA CATOLIC ”SZENT LASZLO” ORADEA 20-05-2019POPOVITS LIANA
8MadarFlorin-NicușorȘcoala Gimnazială Puiu Sever Ineu 00-00-000CIUPA MARIUS
9ManAdrian NicolaeȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 BUNTEȘTI 23-05-2019POPA BOTA IOAN
10MorarViorel-MariusȘcoala Gimnazială nr. 1 Aușeu 14-05-2019JUDEA MARIUS LADISLAU
11MozaValeria-FlorinaLiceul Tehnologic Nr. 1 Dobrești 28-02-2019IORDACHE BOGDAN
12OlteanuAnamaria-LauraȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 COCIUBA MARE 17-05-2019PIRTEA IOAN
13PopescuMariusColegiul Național Teodor Neș Salonta 24-05-2019CRISTEA ANDREI
14RusAdrian-FlorinȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 TILEAGD 18-03-2019MOISIN SEBASTIAN
15SatmariSorin-CătălinLiceul Teoretic „Lucian Blaga” Oradea 22-05-2019MARINĂU DANIELA
16ȘoitRăzvan-MihaiLiceul Teoretic Constantin Șerban Aleșd 16-05-2019CRISTEA ANDREI
17StoianGabriel ConstantinȘcoala Gimnazială nr. 1 Finiș 00-00-000POPA BOTA IOAN
18SZILÁGYIBEÁTA-ADRIENNȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 DIOSIG 19-03-2019BONDAR DELIA
19SzilagyiBeata-AdriennȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 DIOSIG 00-00-000
20TambaMariusȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 AVRAM IANCU 00-00-000CIUPA MARIUS
Educație muzicală
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1BaghiuMonikaȘCOALA GIMNAZIALĂ KAZINCZY FERENC ȘIMIAN 02-04-2019BUNA BOGLARKA
2VescanGabriela-MihaelaCOLEGIUL NAȚIONAL SAMUIL VULCAN BEIUȘ 23-05-2019LAZEA REMUS
Educație Muzicală Specialiazată
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1AbrudanLavinia DaliaLiceul de Arte Oradea 28-02-2019BRATU SEBASTIAN
2TăutuAndreeaLiceul de Arte Oradea 18-04-2019BRATU SEBASTIAN
Educație plastică
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1BroizanAlina DumitrițaLiceul Greco Catolic „Iuliu Maniu” Oradea 12-04-2019DAT LIANA
2IepureFlorina-SilviaPALATUL COPIILOR ȘI ELEVILOR ORADEA 14-05-2019DAT LIANA
3MoldovanOana-AlexandrinaColegiul Național Teodor Neș Salonta 04-04-2019Mircea BOTOG
4PintaAlina-MonicaPALATUL COPIILOR ȘI ELEVILOR ORADEA 10-04-2019SIM CORNELIA GABRIELA
5POPOVICIMARIA DANIELALICEUL TEOLOGIC PENTICOSTAL BETEL ORADEA 16-04-2019NEGRU EMILIA
Educație Tehnologică
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1CrețuSorin-FlorinLiceul Teoretic „Lucian Blaga” Oradea 10-05-2019ILE ANGELA
2MateTundeȘCOALA GIMNAZIALĂ KAZINCZY FERENC ȘIMIAN 20-05-2019DERZSI JUDITHA
Educatoare (educație incluzivă)
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1CIOCAADRIANA-MARIACENTRULȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ NR. 1 ORADEA 23-05-2019CANALAŞ LILIANA
Educatoare - Limba Maghiară
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1CsatoTimeaȘcoala Gimnazială „Szalardi Janos” Sălard 26-03-2019TIMARU MARGIT ENIKŐ
2CzirjakBeataLICEUL TEHNOLOGIC AGROINDUSTRIAL TAMÁSI ÁRON BORȘ 03-04-2019DIMÉNY IULIANA EVA
3ElekGyongyikeȘcoala Gimnazială „Szalardi Janos” Sălard 13-03-2019NAGY RÉKA
4KovacsEdith-KingaLICEUL TEHNOLOGIC AGROINDUSTRIAL TAMÁSI ÁRON BORȘ 07-03-2019HALÁSZ ELISABETA
5KovacsOrsolyaȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 DIOSIG 15-05-2019TIMARU MARGIT ENIKŐ
6RoffTimea-MelindaLICEUL TEOLOGIC ROMANO CATOLIC ”SZENT LASZLO” ORADEA 13-03-2019SZATMÁRI ELISABETA
7VajnaAgnes-RozaliaLICEUL TEOLOGIC ROMANO CATOLIC ”SZENT LASZLO” ORADEA 20-03-2019SZATMÁRI ELISABETA
Educatoare - Limba Română
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1AbrudanDiana MariaGRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 28 ORADEA 16-04-2019PUIE IRINA CAMELIA
2BerindeaPaula MihaelaGRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 28 ORADEA 15-03-2019PUIE IRINA CAMELIA
3BîteFeliciaGrădinița cu Program Prelungit Nr. 25 Oradea 06-03-2019Nicoleta-Oana FĂRĂIANU
4BoroșAlina-CristinaȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 COCIUBA MARE 21-03-2019ŞTEFĂNICĂ MONICA
5BrăinașDaniela MonicaLiceul Greco Catolic „Iuliu Maniu” Oradea 19-03-2019CURTUI ELEONORA
6BurcăuAdina-MădălinaGRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT „TOLDI” SALONTA 08-05-2019BORZ CORNELIA MIHAELA
7ChisLauraȘcoala Gimnazială „Floare de Lotus” Sânmartin 07-03-2019SANDOR COSTEA LIDIA
8CiocluțValeria-MirelaȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 OLCEA 04-04-2019CIOCAN RODICA
9CoborzanLavinia-ManuelaGrădinița cu Program Prelungit Nr. 56 Oradea 12-03-2019ROMÂNEAC CORNELIA
10CrețAdriana IoanaGrădinița cu Program Prelungit Nr. 25 Oradea 31-01-2019Nicoleta-Oana FĂRĂIANU
11DUNGARUANDREEA CRISTIANALiceul Greco-Catolic IULIU MANIU Oradea 28-05-2019CACIORA LUCIA
12GhiulaiAlexandra-IrinaLiceul Don Orione Oradea 21-02-2019SANDOR COSTEA LIDIA
13HardăuFlorina-CristinaGrădinița cu Program Prelungit Nr. 1 Tinca 10-04-2019SANDOR COSTEA LIDIA
14HeredeaLoredana GeorgianaGrădinița cu Program Prelungit Nr. 25 Oradea 04-04-2019SALA ELISAVETA IOANA
15HoraCarmen DanielaȘcoala Gimnazială „Floare de Lotus” Sânmartin 21-02-2019ȘULEA OTILIA ANDRADA
16HossuDiana-AlinaLiceul Greco Catolic iuliu Maniu Oradea 03-04-2019BODEA FLOARE
17JurcanLavinia GeorgetaLiceul Teoretic „Lucian Blaga” Oradea 21-03-2019SALA ELISAVETA IOANA
18LontişFlorentinaCOLEGIUL TEHNIC NR. 1 VADU CRIȘULUI 14-03-2019ȘTEF RODICA
19MalițaFeliciaȘcoala Primară nr. 1 Pocola 09-04-2019ŞTEFĂNICĂ MONICA
20MihocAnca MarinelaȘcoala Gimnazială Nr. 11 Oradea 18-04-2019PELE MIHAELA ANA
21MoaleManuela-AncaȘcoala Gimnazială „Oltea Doamna” Oradea 20-03-2019SANDOR COSTEA LIDIA
22MorgovanLiana NuțicaȘcoala Gimnazială Nestor Porumb Tulca 04-04-2019BUTCĂ CARLA LIA
23MureșanAnca CristinaLiceul Greco Catolic „Iuliu Maniu” Oradea 28-02-2019BORTOŞ LIDIA
24NicaEmilia-DacianaȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 SĂLIȘTE DE VAȘCĂU 26-03-2019BĂRUȚIA LIANA FLORICA
25PetrușPaula-IoanaLiceul Teoretic „Gabriel Țepelea” Borod 19-03-2019BORZ CORNELIA MIHAELA
26PintiuțăIoana MirelaȘcoala Gimnazială Nr. 11 Oradea 16-04-2019BOROS ANUŢA
27Pop-DobraIulia-ZamfiraȘcoala Gimnazială „Viorel Horj” Drăgănești 08-05-2019STAN IOANA RAMONA
28TempleuCristina-AndreaȘcoala gimnazială „Geirgiu Popa” Cîmpani 21-02-2019SALA ELISAVETA IOANA
29TirlaIoana-AndreeaȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 POMEZEU 26-03-2019KRISTO VIORICA FLORICA
30VaidaIoana-AlinaȘcoala gimnazială nr. 1 Husasău de Tinca 27-03-2019MORGOVAN RODICA CORINA
31ZoțFlorina SimonaGrădinița cu Program Prelungit Nr. 25 Oradea 15-03-2019Nicoleta-Oana FĂRĂIANU
Electromecanică/Electrotehnică
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1Gligor-MalițaPetru-DorinColegiul Tehnic „Traian Vuia” Oradea 08-05-2019SĂCĂCIAN DORINA
2MoțAdrianColegiul Tehnic „Traian Vuia” Oradea 08-05-2019ROITI SILVIU
Filosofie
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1Chișe StănuloiuLinda AnaLiceul de Arte Oradea 00-00-000
Filosofie, logică și argumentare
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1Igaș-VidMihaiColegiul Național Iosif Vulcan Oradea 25-02-2019VAŞADI ADRIANA MARIOARA
Fizica
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1GoiaIoan FlorinLiceul Teoretic „Nicolae Jiga” Tinca 15-03-2019TEUŞDEA ALEXANDRINA
Geografie
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1BochișLiviuPALATUL COPIILOR ȘI ELEVILOR ORADEA 28-05-2019Nicolae-Ioan AVRAM
2CotrăuAncuța VioletaȘcoala Gimnazială nr. 1 Finiș 29-03-2019POPA MARIUS-DANIEL
3GavrilașRomina MirelaColegiul Tehnic Alexandru Roman Aleșd 21-03-2019Nicolae-Ioan AVRAM
4ManolacheIoana-FlorinaȘcoala Gimnazială nr. 1 Sîmbăta 09-04-2019Nicolae-Ioan AVRAM
5Noja-DumaRaluca-MargaretaLiceul Tehnologic Nr. 1 Suplacu de Barcău 21-05-2019Nicolae-Ioan AVRAM
6SocaFlorina-GetaLiceul Tehnologic Nr. 1 Dobrești 02-04-2019Nicolae-Ioan AVRAM
7TatárKatalin KrisztinaȘcoala Gimnazială Zelk Zoltan Valea lui Mihai 00-00-000
INFORMATICĂ
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1BICAANDREA 00-00-000
Învățător
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1BealcovschiMariana-VioricaCentrul Școlar de Educație Incluzivă „Orizont” Oradea 12-04-2019Alina VESE
Învățător - Limba Maghiară
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1BiroElisabetaLICEUL TEHNOLOGIC AGROINDUSTRIAL TAMÁSI ÁRON BORȘ 17-04-2019RUSZ CSILLA
2Bozga-IstvándiLillaȘcoala Gimnazială Szacsvay Imre Oradea 07-03-2019Tankó Veronica-Zita
3DónáthRenátaȘcoala Gimnazială Gáspár András Biharia 02-04-2019FECHETE ELISABETA-ERIKA
4HelmecziAndrea-TimeaLiceul Tehnologic Nr. 1 Suplacu de Barcău 23-01-2019FÜGEDY ANIKÓ ERZSÉBET
5MIHUȚTIMEAȘcoala Gimnazială Szacsvay Imre Oradea 15-02-2019Tankó Veronica-Zita
6ModiApolka-BlankaLICEUL TEOLOGIC ROMANO CATOLIC ”SZENT LASZLO” ORADEA 15-04-2019FECHETE ELISABETA-ERIKA
7NagyAnett MariaȘcoala Gimnazială nr. 1 Petreu 06-05-2019FÜGEDY ANIKÓ ERZSÉBET
8NagyKinga-AmaliaȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 Hotar 11-04-2019FECHETE ELISABETA-ERIKA
9PetyárÁgnesȘcoala Gimnazială Szacsvay Imre Oradea 16-05-2019Tankó Veronica-Zita
10VÉKONYKATALINȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 DIOSIG 17-05-2019RUSZ CSILLA
Învățător - Limba Română
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1BalaciuElenaColegiul Național Iosif Vulcan Oradea 27-03-2019Felicia IANTA
2BărcașLaura-MariaȘCOALA GIMNAZIALĂ NICOLAE POPOVICIU BEIUȘ 07-03-2019Felicia IANTA
3BereOltița-ElenaȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 TILEAGD 07-03-2019SÎNCELEAN TEODORA GABRIELA
4BondarDaciana-FlorinaLiceul Tehnologic Nr. 1 Dobrești 05-03-2019BAN LIANA
5BorodanValentinȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 Hotar 11-04-2019TĂUT CRINA LAVINIA
6BradeaNadia Ana-MariaȘcoala Gimnazială nr. 1 Aușeu 01-03-2019TIRALA PAULA ADINA
7BuzduganNicoleta-ElenaȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 2 TALPOȘ 21-05-2019NUŢĂ ANGELA
8CergheșGabriela-AncaȘcoala Primară nr. 1 Pocola 28-02-2019MOZA BECHEANU LIANA
9CHIȘLILIANALICEUL CU PROGRAM SPORTIV BIHORUL ORADEA 00-00-000Felicia IANTA
10CiuciuAlexandra IoanaLiceul Ortodox „Episcop Roman Ciorogariu” Oradea 20-03-2019Felicia IANTA
11CohuțCorneliaLiceul Teoretic „Gabriel Țepelea” Borod 04-04-2019ZLIBUŢ LAURA DIANA
12DavidIoana-DanielaȘcoala Gimnazială Octavian Goga Oradea 03-04-2019Felicia IANTA
13DemianAnamariaȘcoala Gimnazială Octavian Goga Oradea 00-00-000
14DrăgoiSorin MariusLiceul Teoretic „Nicolae Jiga” Tinca 00-00-000
15FărcuțDaniela-FeliciaȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 BUDUREASA 19-04-2019MERCE ADINA IOANA
16FLONTALIDIA DELIALICEUL TEOLOGIC PENTICOSTAL BETEL ORADEA 16-05-2019BUNICA VALERIA FLORENTINA
17GavrișMariaȘcoala Gimnazială Avram Iancu Oradea 02-04-2019Felicia IANTA
18GherleAmalia NicoletaȘcoala Gimnazială nr. 1 Remetea 29-01-2019HINŢ IRINA IOANA
19GîrzAdrianaȘcoala Gimnazială nr. 1 Aușeu 15-03-2019PANTIŞ DANA FLORINA
20HocaMaria-DidinaLiceul Greco Catolic iuliu Maniu Oradea 06-03-2019ISTVANOVICZ CARLA ANDREEA
21LazărAdriana-AmaliaȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 Hotar 21-05-2019PECE DANIELA GEORGETA
22MiclăușIoanaȘcoala Gimnazială nr. 1 Brusturi 08-05-2019Felicia IANTA
23MorongAnamariaLiceul Teoretic „Gabriel Țepelea” Borod 15-04-2019DULCA MANUELA GHEORGHINA
24PinteaAdriana CameliaLiceul Greco Catolic „Iuliu Maniu” Oradea 27-03-2019COZMA ELISABETA TEOFILIA
25PiscoiAnda DoraȘcoala Gimnazială Nr. 1 Nojorid 05-04-2019PAVEL ELENA
26PituțAna Maria LuciaȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 BUDUREASA 17-05-2019MORLOCAN LUCIANA MARIA
27PopLidiaȘcoala Gimnazială Avram Iancu Oradea 01-02-2019IENEI-DAVID LAURA
28RusIoana-MarianaȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 DIOSIG 14-05-2019Felicia IANTA
29SavaFlorina-DianaColegiul Național Teodor Neș Salonta 09-04-2019LUCACIU SIMONA CORINA
30SicoeMonica-DacianaȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 2 TALPOȘ 04-04-2019ROMOCEA MIRELA SILVIA
31SuciuAngelicaLiceul Ortodox „Episcop Roman Ciorogariu” Oradea 19-03-2019ŢIRBAN ANAMARIA
Învățător - Limba Slovacă
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1PothoraAgnetaLiceul Teoretic „Gabriel Țepelea” Borod 24-05-2019ARDELEAN REGHINA RAMONA
ÎNVĂȚĂTORI LB. MAGHIARĂ
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1FENESIANNAMÁRIAȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 TARCAIA 00-00-000
Istorie
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1CiorbaCristianLiceul de Arte Oradea 15-05-2019CRĂCIUN ALEXANDRINA
2CioteaAndreea-MarianaȘcoala gimnazială „Geirgiu Popa” Cîmpani 00-00-000
3CRECANANAMRIA MELANIAȘcoala Gimnazială nr. 1 Tarcea 17-05-2019NAGY GABRIELLA
4DRĂGOISORIN-MARIUSLICEUL TEORETIC NICOLAE JIGA TINCA 14-05-2019Nicolae-Ioan AVRAM
5PatcaCosmin-IonuțColegiul Național „Octavian Goga” Marghita 08-03-2019Nicolae-Ioan AVRAM
6PopIonelLiceul Teoretic „Nicolae Jiga” Tinca 07-05-2019Nicolae-Ioan AVRAM
Limba engleză
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1AbrudanAdriana- GeorgetaLiceul Tehnologic HOREA Marghita 17-05-2019SZABO FLORINA
2FilipDIANA-FLORINAȘCOALA GIMNAZIALĂ IOSIF VULCAN HOLOD 13-03-2019MOTORGA TAMARA
3GaieMihaela MariaLiceul de Arte Oradea 11-04-2019JURCA OVIDIU
4GomanElisabeta-RozaliaȘcoala Gimnazială „Gâlgău Iosif” Păgaia 15-05-2019CIOGU ZOIA
5LazărGabriela-EmiliaCOLEGIUL TEHNIC NR. 1 VADU CRIȘULUI 05-04-2019STRATON LIVIA
6LeahuLăcărmioara-MariaLiceul Teoretic Constantin Șerban Aleșd 00-00-000
7LucaciTeodoraColegiul Național Teodor Neș Salonta 24-05-2019Monica COSTA
8NagyAlexandra-RoxanaȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 ABRAM 22-03-2019Monica COSTA
9PopCristinaȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 Hotar 08-05-2019CIOGU ZOIA
10RoitiPaula TeodoraȘcoala Gimnazială Zelk Zoltan Valea lui Mihai 00-00-000
11RotarMonica-SimonaȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 SÂNNICOLAU ROMÂN 30-05-2019JURCA OVIDIU
12SolakIldikoȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 AVRAM IANCU 26-03-2019FABIAN IREN BOGLARKA
13SuciuSiliana-GeorgetaȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 BUTANI 04-04-2019STRATON LIVIA
14TóthAnnamaria-ErikaȘcoala Gimnazială Szacsvay Imre Oradea 00-00-000
15VarabeczMonikaLICEUL TEOLOGIC ROMANO CATOLIC ”SZENT LASZLO” ORADEA 23-05-2019PETRUȘ CRISTIAN
16VARABECZMÓNIKALICEUL TEOLOGIC ROMANO-CATOLIC SZENT LÁSZLÓ ORADEA 00-00-000
Limba franceză
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1FustosRamona-AdrianaLiceul Teoretic „Nicolae Jiga” Tinca 09-04-2019ARDELEAN CAMELIA
2FüstösAnca-AureliaColegiul Național Teodor Neș Salonta 25-02-2019ARDELEAN CAMELIA
3Geczi-MalonRamona-MariaCOLEGIUL TEHNIC NR. 1 VADU CRIȘULUI 10-04-2019ACHIM MONICA
4MonenciuIoana MarinaLiceul Teoretic „Lucian Blaga” Oradea 04-04-2019ARDELEAN CAMELIA
5NojeaAncuţaCOLEGIUL TEHNIC NR. 1 VADU CRIȘULUI 09-04-2019ACHIM MONICA
6SârbuSimona-ElaȘcoala Gimnazială Puiu Sever Ineu 00-00-000
Limba germana
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1FaragóEnikőLiceul Reformat Lorántffy Zsuzsanna 29-05-2019BUBELA CARMEN
2PeicAnca-GabrielaLiceul Teoretic „Lucian Blaga” Oradea 10-05-2019BUBELA CARMEN
3RațIldikoLiceul Greco Catolic „Iuliu Maniu” Oradea 22-03-2019BUBELA CARMEN
4Unterlender-MeraiAndreaȘcoala Gimnazială Dimitrie Cantemir Oradea 17-05-2019BUBELA CARMEN
Limba Rromani
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1VodăLaviniaȘcoala Gimnazială Nr. 12 Maguri Mun. Lugoj 31-05-2019CORDOVAN IONEL
Limba și literatura maghiară
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1AgostonPalko EmeseCOLEGIUL NAȚIONAL MIHAI EMINESCU ORADEA 16-04-2019FERKŐ Emília
2BalintBeata LiviaȘcoala Gimnazială Dimitrie Cantemir Oradea 05-04-2019SAMARJAI ENIKŐ
3CiorbaKrisztinaȘcoala Gimnazială Gáspár András Biharia 14-05-2019FERKŐ Emília
4MADOSANDREALICEUL DE ARTE ORADEA 29-03-2019SAMARJAI ENIKŐ
5NAGYÉvaCOLEGIUL AGRICOL NR. 1 VALEA LUI MIHAI 16-05-2019FERKŐ Emília
6SzékelyEditȘcoala Gimnazială Miskolczi Karoly Mișca 00-00-000
Limba și Literatura română
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1BadeaMariaLiceul Teoretic „Nicolae Jiga” Tinca 00-00-000
2CabaMaria-IoanaȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 AVRAM IANCU 29-03-2019DUMITER GABRIELA
3CsorbaVictoriaȘcoala gimnazială „Benedek Elek” Cetariu 22-02-2019DUMITRAȘ MONICA
4DemeterPatriciaȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 SÂNNICOLAU ROMÂN 10-05-2019PUȘCAȘIU DANA
5MocoiFlrica-feliciaLiceul Tehnologic Nr. 1 Salonta 19-12-2018Diana POPA
6PopaIoana-AdrianaȘcoala Gimnazială Szacsvay Imre Oradea 18-12-2018Diana POPA
7PurdeaCarmen VioletaȘcoala Gimnazială nr. 1 Petreu 09-04-2019ANȚA MARGARETA
8SarcaIoanaLiceul Greco Catolic „Iuliu Maniu” Oradea 17-05-2019Diana POPA
9SatmariRamonaȘcoala gimnazială nr. 1 Husasău de Tinca 00-00-000
10ȘincaTatianaȘcoala Gimnazială nr. 1 Lăzăreni 00-00-000
11SuciuDiana SiminaȘCOALA GIMNAZIALĂ KAZINCZY FERENC ȘIMIAN 28-05-2019DAT IOANA
12SuciuElena-FlorentinaȘCOALA GIMNAZIALĂ ”BALASKO NANDOR” SĂLACEA 04-04-2019ROȘA - ZAH EMANUELA
13SusanIulia-MariaLiceul Tehnologic HOREA Marghita 17-05-2019ANȚA MARGARETA
14ȚiȚGabriela AndreaLiceul Tehnologic Sanitar „Vasile Voiculescu” Oradea 10-05-2019DUMITRAȘ MONICA
Managementul afacerii
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1MarinceanDan-AndreiColegiul Tehnic „Traian Vuia” Oradea 19-03-2019VAŞADI ADRIANA MARIOARA
Matematică
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1ArdeleanValentina MariaȘcoala Gimnazială Nr. 1 Hidișelu de Sus 28-05-2019KELE DANIELA
2BaloghTábitha-LoisȘcoala Gimnazială Jákó Zsigmond Roșiori 16-04-2019BATHORI EVA
3BorosKatalinȘCOALA GIMNAZIALĂ SZENT ISTVÁN SÂNIOB 08-03-2019HASAS TUNDE
4GrozaLavinia-VioletaȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 BUTANI 18-03-2019MOISIN MONICA
5IleCristina-MarnaȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 OLCEA 05-03-2019BUŞTEA IOANA CAMELIA
6OrosIoana-MariaLiceul Teoretic Constantin Șerban Aleșd 20-03-2019MOISIN MONICA
7PopaLaura-FloriciaLiceul Tehnologic Nr. 1 Dobrești 00-00-000
8SzaszEdinaȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 TĂMĂȘEU 02-04-2019BATHORI EVA
9SZATMARIESZTERȘcoala Gimnazială nr. 1 Rieni 00-00-000
Pedagogie
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1SabăuCarmen-AngelaCentrul Școlar de Educație Incluzivă „Orizont” Oradea 09-04-2019ILISIE CARMEN ROZALIA
Psihologie
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1BendelBeataCentrul Județean de Resurse și Asistență Educațională 16-04-2019DENES MELINDA ANDREA
2BorosGyörgyiCENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ CRISTAL ORADEA 17-04-2019INDRIE MARIANA
3CopăcianAurelia-FlorinaCENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ CRISTAL ORADEA 13-03-2019Alina VESE
4CozmaAncaLiceul Tehnologic Special Nr. 1 Oradea 09-04-2019Alina VESE
5EneSimion-DumitruLiceul Tehnologic Special Nr. 1 Oradea 23-05-2019FICUŢ ADRIANA ELENA
6HărdălăuLaraCentrul Școlar de Educație Incluzivă „Orizont” Oradea 28-02-2019HAŞ RODICA IOANA
7KovacsKrisztinaCentrul Școlar de Educație Incluzivă „Bonitas” Oradea 21-03-2019DENES MELINDA ANDREA
8PopaDaniela-TeodoraCentrul Școlar de Educație Incluzivă „Orizont” Oradea 15-05-2019Alina VESE
9ȘerfeziIoana AureliaCENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ CRISTAL ORADEA 23-01-2019INDRIE MARIANA
Psihopedagogie specială
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1ArdeleanAna-IoanaCENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ CRISTAL ORADEA 15-05-2019Alina VESE
2ParaschivSimona RodicaCentrul Județean de Resurse și Asistență Educațională 20-05-2019MINCIC MIHAELA IUDITA
3ScheckZsuzsaCentrul Școlar de Educație Incluzivă „Orizont” Oradea 14-03-2019VARGA TUNDE
4SzekelyAnnamariaCentrul Școlar de Educație Incluzivă Nr. 1 Oradea 09-05-2019DENES MELINDA ANDREA
Religie ortodoxă
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1ArdeleanMariana-FlorinaLiceul Teoretic Constantin Șerban Aleșd 06-03-2019MARIAN RODICA
2CiuhanduFlorentin-IonelȘcoala Gimnazială nr. 1 Roșia 23-05-2019NICHITA DIANA
3PopaLaura MargaretaȘcoala Gimnazială Zelk Zoltan Valea lui Mihai 29-05-2019PRAHANCA LUMINIȚA
4SabăuGheorghe-GabrielȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 OLCEA 22-05-2019MARIAN RODICA
5ȘipoșAlina-IoanaȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 ABRAM 28-03-2019PRAHANCA LUMINIȚA
6ȚigAlinColegiul Național Teodor Neș Salonta 05-04-2019MARIAN RODICA
Religie penticostală
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1LăzăuFlorina-NicoletaLiceul Teoretic „Nicolae Jiga” Tinca 21-05-2019TAMAS IOAN
Religie reformată
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1NAGYILONA-ANNAȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 DIOSIG 02-04-2019BERE SZUSZANNA
Religie reformata
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1NagyIlona-AnnaȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 DIOSIG 02-04-2019
Socio-umane
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1ȚipleaRoxana GeorgianaColegiul Tehnic „Constantin Brâncuși” Oradea 20-05-2019VAŞADI ADRIANA MARIOARA
Teologie refoemată
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1Ghitea-SzaboJulia ZsuzsannaȘcoala Gimnazială „Szalardi Janos” Sălard 26-03-2019BERE SZUSZANNA
Terapie educațională complexă și integrată
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1KupeAnnaCENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ BONITAS ORADEA 28-03-2019DENES MELINDA ANDREA