Arhivă Olimpiada Națională de Matematică 2019 - OM ETAPA JUDETEANA
Nr. Nume Unitatea scolara Clasa Prof. la clasă clasa de excelență P1 P2 P3 P4 Total Premiul ONM
1 STURZ MIRUNA Colegiul Național "Emanuil Gojdu" Oradea 5 NICOARA FLORIN 7.00 7.00 7.00 6.50 27.50 I Calificat
2 PARUȘ ȘTEFAN Colegiul Național "Emanuil Gojdu" Oradea 5 NICOARA FLORIN 7.00 7.00 6.00 7.00 27.00 II Calificat
3 NICOARĂ MARA Liceul Teoretic "Onisifor Ghibu" Oradea 5 POP MIRCEA 7.00 7.00 6.50 6.00 26.50 III Calificat
4 MOROZAN DAVID Colegiul Național "Emanuil Gojdu" Oradea 5 NICOARA FLORIN 7.00 7.00 4.00 6.50 24.50 Mențiune
5 ȘEREȘ ALBERT Colegiul Național "Emanuil Gojdu" Oradea 5 NICOARA FLORIN 7.00 7.00 7.00 2.00 23.00 Mențiune
6 NAGY ALEXANDRA Colegiul Național "Emanuil Gojdu" Oradea 5 NICOARA FLORIN 7.00 7.00 7.00 0.50 21.50 Mențiune
7 OBOGEANU MARA Școala Gimnazială "Oltea Doamna" Oradea 5 MUSCA FLORINA 7.00 7.00 7.00 0.00 21.00 Mențiune
8 ZDREHUȘ ADRIAN Colegiul Național "Emanuil Gojdu" Oradea 5 NICOARA FLORIN 5.00 2.00 7.00 7.00 21.00 Mențiune
9 IUHAS SILVIA Colegiul Național "Emanuil Gojdu" Oradea 5 NICOARA FLORIN 5.00 6.00 0.00 7.00 18.00 Mențiune
10 RUS AYANA Colegiul Național "Emanuil Gojdu" Oradea 5 NICOARA FLORIN 5.00 7.00 6.00 0.00 18.00 Mențiune
11 COCOȘ RALUCA Colegiul Național "Emanuil Gojdu" Oradea 5 IGNAT CRISTINA ANTONESCU LILIANA 5.00 7.00 5.50 0.00 17.50 Mențiune
12 BAN DARIUS Liceul Teoretic "Onisifor Ghibu" Oradea 5 POP MIRCEA 7.00 0.00 7.00 2.50 16.50 Mențiune
13 TIȘE HOREA Liceul Teoretic "Onisifor Ghibu" Oradea 5 POP MIRCEA 3.00 0.00 6.50 7.00 16.50 Mențiune
14 Blaga Jaqueline Liceul Greco-Catolic ”Iului Maniu” Oradea 5 Mic-David Marius 7.00 0.00 7.00 0.50 14.50 Mențiune
15 COSMA-GULER VLAD Colegiul Național "Emanuil Gojdu" Oradea 5 NICOARA FLORIN 3.00 3.00 6.50 2.00 14.50 Mențiune
16 MADI MIHAI Colegiul Național "Emanuil Gojdu" Oradea 5 NICOARA FLORIN 3.00 1.00 6.50 4.00 14.50 Mențiune
17 TIPLEA STEFAN Școala Gimnazială "Oltea Doamna" Oradea 5 MUSCA FLORINA 5.00 2.00 7.00 0.00 14.00 Mențiune
18 BÎDILIȚĂ MARIA Școala Gimnazială Nr.16 Oradea 5 TIMAR ALINA 6.00 4.00 1.50 2.00 13.50 Mențiune
19 GROZA PATRIK Colegiul Național "Emanuil Gojdu" Oradea 5 NICOARA FLORIN 7.00 0.00 4.50 2.00 13.50 Mențiune
20 ȘERBAN ANDREI Colegiul Național "Emanuil Gojdu" Oradea 5 CHIȘIU GABRIELA ANTONESCU LILIANA 7.00 2.00 0.00 4.50 13.50 Mențiune
21 CONSTĂNGIOARĂ EMA Colegiul Național "Emanuil Gojdu" Oradea 5 NICOARA FLORIN 5.00 1.00 7.00 0.00 13.00 Mențiune
22 POP CARINA Colegiul Național "Emanuil Gojdu" Oradea 5 NICOARA FLORIN 5.00 6.00 2.00 0.00 13.00 Mențiune
23 Timár Dóra Andrea Liceul Tehnologic "Horvath Janos "Marghita 5 Puskás Enikő 6.00 0.00 6.50 0.00 12.50 Mențiune
24 BORZ ALISSA Școala Gimnazială "Oltea Doamna" Oradea 5 MUSCA FLORINA 5.00 7.00 0.00 0.00 12.00 Mențiune
25 PENEA ARON Colegiul Național "Emanuil Gojdu" Oradea 5 CHIȘIU GABRIELA 5.00 5.00 1.50 0.00 11.50 Mențiune
26 TUDERICI CĂTĂLIN Liceul Teoretic "Onisifor Ghibu" Oradea 5 POP MIRCEA 3.00 0.00 6.50 2.00 11.50 Mențiune
27 COTETIU JESSICA MARIA Școala Gimnazială "Dimitrie Cantemir" Oradea 5 GULER ANGELA 1.00 3.00 7.00 0.00 11.00 Mențiune
28 ARDELEAN LUCA Colegiul Național "Emanuil Gojdu" Oradea 5 NICOARA FLORIN 3.00 4.00 1.50 2.00 10.50 Mențiune
29 CIGHIR RAUL Colegiul Național "Emanuil Gojdu" Oradea 5 IGNAT CRISTINA ANTONESCU LILIANA 3.00 0.00 5.00 2.00 10.00 Mențiune
30 COVACI ALEXANDRU Colegiul Național "Emanuil Gojdu" Oradea 5 NICOARA FLORIN 5.00 0.00 5.00 0.00 10.00 Mențiune
31 IOVA CASIAN Colegiul Național "Emanuil Gojdu" Oradea 5 NICOARA FLORIN 3.00 0.00 6.50 0.50 10.00 Mențiune
32 Lazar Carina Colegiul Național "Iosif Vulcan" Oradea 5 Chirila Adriana 2.00 2.00 6.00 0.00 10.00 Mențiune
33 Rotar Alexandru Liceul Vocațional Pedagogic "Nicolae Bolcaș" Beiuș 5 Clop Ana Mariana 6.00 0.00 4.00 0.00 10.00 Mențiune
34 STAICU VLADIMIR Colegiul Național "Emanuil Gojdu" Oradea 5 NICOARA FLORIN 5.00 1.00 4.00 0.00 10.00 Mențiune
35 Viduj Olivér Școala Gimnazială "Szacsvay Imre" Oradea 5 Molnár Tünde-Éva 3.00 1.00 6.00 0.00 10.00 Mențiune
36 GREGUȘ DAVID Colegiul Național "Emanuil Gojdu" Oradea 5 NICOARA FLORIN 7.00 0.00 2.50 0.00 9.50
37 Marc Alexia Stefania Liceul Teologic Baptist "Emanuel" Oradea 5 Puscas Florina 6.00 3.50 0.00 0.00 9.50
38 Mihaila Maia Liceul Greco-Catolic ”Iului Maniu” Oradea 5 Mic-David Marius 3.00 0.00 0.00 6.50 9.50
39 URS DAVID Liceul Teoretic "Onisifor Ghibu" Oradea 5 POP MIRCEA 4.00 3.00 0.00 2.50 9.50
40 BĂCIOIU BIANCA Colegiul Național "Emanuil Gojdu" Oradea 5 NICOARA FLORIN 3.00 1.00 5.00 0.00 9.00
41 BUKSA TAIS Liceul Teologic Ortodox "Episcop Roman Ciorogariu" Oradea 5 LAZAR CARMEN 5.00 3.00 1.00 0.00 9.00
42 PINTEA ANDREI Școala Gimnazială "Oltea Doamna" Oradea 5 MUSCA FLORINA 7.00 0.00 2.00 0.00 9.00
43 FETEA VLAD Școala Gimnazială "Dacia" Oradea 5 CURILA DIANA 2.00 0.00 6.50 0.00 8.50
44 SÂRCA ANDREI Liceul Teoretic "Onisifor Ghibu" Oradea 5 POP MIRCEA 4.00 0.00 4.50 0.00 8.50
45 CHO INWOO Școala Gimnazială "Oltea Doamna" Oradea 5 MUSCA FLORINA 5.00 3.00 0.00 0.00 8.00
46 DANELIUC CASIAN Colegiul Național "Emanuil Gojdu" Oradea 5 IGNAT CRISTINA 7.00 1.00 0.00 0.00 8.00
47 GÎRBA MIHAI Colegiul Național "Emanuil Gojdu" Oradea 5 IGNAT CRISTINA 4.00 0.00 4.00 0.00 8.00
48 NAGY ANDREA Școala Gimnazială "Dacia" Oradea 5 BERCE MONICA 1.00 0.00 7.00 0.00 8.00
49 ȘTEFAN GEORGIANA NICOLE Colegiul Național "Emanuil Gojdu" Oradea 5 IGNAT CRISTINA 1.00 2.00 5.00 0.00 8.00
50 TRIPA VLAD Colegiul Național "Emanuil Gojdu" Oradea 5 NICOARA FLORIN 1.00 0.00 7.00 0.00 8.00
51 ANDREI LUCAS Școala Gimnazială "Dimitrie Cantemir" Oradea 5 GULER ANGELA 1.00 0.00 5.50 1.00 7.50
52 Ban Elisa Liceul Teoretic "Constantin Șerban" Aleșd 5 Gordan Calin 6.00 0.00 0.00 1.00 7.00
53 Barna Andreea Școala Gimnazială "Miron Pompiliu" Ștei 5 Sere Ioana Alexandra 1.00 0.00 6.00 0.00 7.00
54 CIUCLEA RARES Școala Gimnazială "Dacia" Oradea 5 CURILA DIANA 6.00 1.00 0.00 0.00 7.00
55 Erdei Ioan Colegiul Național "Iosif Vulcan" Oradea 5 Gabor Razvan 7.00 0.00 0.00 0.00 7.00
56 Kerekes David Liceul Teologic Baptist "Emanuel" Oradea 5 Modog Andrei 5.00 0.00 0.00 2.00 7.00
57 MARINESCU ALEX Școala Gimnazială "Oltea Doamna" Oradea 5 MUSCA FLORINA 7.00 0.00 0.00 0.00 7.00
58 Tanc Vlad Colegiul Național "Iosif Vulcan" Oradea 5 Chirila Adriana 3.00 0.00 4.00 0.00 7.00
59 CARADAN ANDREI Școala Gimnazială "Nicolae Bălcescu" Oradea 5 SZATMARI DORINA 5.00 1.00 0.50 0.00 6.50
60 CSAKI OTHO Școala Gimnazială "Oltea Doamna" Oradea 5 MUSCA FLORINA 6.00 0.00 0.00 0.00 6.00
61 MOȚĂȚĂIANU PATRICK Liceul Teoretic "Onisifor Ghibu" Oradea 5 POP MIRCEA 2.00 0.00 4.00 0.00 6.00
62 Onu Cristiana Liceul Vocațional Pedagogic "Nicolae Bolcaș" Beiuș 5 Clop Ana Mariana 5.00 1.00 0.00 0.00 6.00
63 ISDRĂILĂ ALEXIA Liceul Teologic Ortodox "Episcop Roman Ciorogariu" Oradea 5 LAZAR CARMEN 5.00 0.00 0.00 0.50 5.50
64 LENGHEL ANTONIO Școala Gimnazială "Dacia" Oradea 5 CURILĂ DIANA 2.00 3.00 0.50 0.00 5.50
65 MORAR TUDOR Colegiul Național "Emanuil Gojdu" Oradea 5 CHIȘIU GABRIELA 3.00 0.00 2.50 0.00 5.50
66 NEGRUȚ OANA MARIA Liceul Teoretic "Onisifor Ghibu" Oradea 5 POP MIRCEA 3.00 0.00 2.50 0.00 5.50
67 Toma Sara Colegiul Național "Samuil Vulcan" Beiuș 5 Copil Olimpia 3.00 0.00 0.00 2.50 5.50
68 CACIOR SOFIA Liceul Teologic Ortodox "Episcop Roman Ciorogariu" Oradea 5 BERECZ DANIELA 4.00 0.00 1.00 0.00 5.00
69 Cipleu Dragoș Liceul Teoretic "Constantin Șerban" Aleșd 5 Antonescu Liliana 4.00 1.00 0.00 0.00 5.00
70 DRUGAȘ DAMIAN Liceul Teoretic "Onisifor Ghibu" Oradea 5 POP MIRCEA 5.00 0.00 0.00 0.00 5.00
71 MĂNTĂLUȚĂ RAREȘ Colegiul Național "Emanuil Gojdu" Oradea 5 IGNAT CRISTINA 4.00 1.00 0.00 0.00 5.00
72 POPA CRISTINA Liceul Teoretic "Onisifor Ghibu" Oradea 5 POP MIRCEA 5.00 0.00 0.00 0.00 5.00
73 POPA DEIAN Școala Gimnazială "Avram Iancu" Oradea 5 Velimirovici Cosmin 5.00 0.00 0.00 0.00 5.00
74 Selin Dragoș Liceul Teologic Baptist "Emanuel" Oradea 5 Modog Andrei 2.00 0.00 1.00 2.00 5.00
75 BOJI OCTAVIAN Colegiul Național "Emanuil Gojdu" Oradea 5 NICOARA FLORIN 3.00 0.00 1.50 0.00 4.50
76 CURȚ LAVINIA Colegiul Național "Emanuil Gojdu" Oradea 5 NICOARA FLORIN 4.00 0.50 0.00 0.00 4.50
77 Iovan Alexandra Școala Gimnazială "Nicolae Popoviciu" Beiuș 5 Manda Crina 1.00 0.50 2.00 1.00 4.50
78 MELNICIUC DELIA Colegiul Național "Mihai Eminescu" Oradea 5 CHISCOCI FLORICA 3.00 0.00 1.00 0.00 4.00
79 Mihuț Adalia Liceul Teologic Baptist "Emanuel" Oradea 5 Modog Andrei 1.00 0.00 0.00 3.00 4.00
80 Pantuca Teodora Colegiul Național "Iosif Vulcan" Oradea 5 Chirila Adriana 3.00 0.00 1.00 0.00 4.00
81 Szöke Răzvan Liceul Teologic Baptist "Emanuel" Oradea 5 Modog Andrei 4.00 0.00 0.00 0.00 4.00
82 Buda Tudor Liceul Teologic Baptist "Emanuel" Oradea 5 Modog Andrei 1.00 0.00 0.00 2.50 3.50
83 Peti Mark - Alexandru Colegiul Național "Samuil Vulcan" Beiuș 5 Copil Olimpia 1.00 1.50 0.00 1.00 3.50
84 Birs Antoniu Liceul Don Orione 5 Forizs Francisc 2.00 1.00 0.00 0.00 3.00
85 HIRIŢ IANIS Liceul Teologic Penticostal "Betel" Oradea 5 Ghiuro Bianca 1.00 0.00 0.00 2.00 3.00
86 HORGOS MAIA Liceul Tehnologic nr. 1 Popesti 5 BURLOU LUCIAN 3.00 0.00 0.00 0.00 3.00
87 Kuti Janka Jázmin Liceul Teoretic "Arany Janos" Salonta 5 Szél Gyöngyi 0.00 0.00 1.00 2.00 3.00
88 Popa Dalea Isabela Școala Gimnazială "Miron Pompiliu" Ștei 5 Sere Ioana Alexandra 3.00 0.00 0.00 0.00 3.00
89 Szőci Milán Csaba Liceul Tehnologic "Horvath Janos "Marghita 5 Puskás Enikő 3.00 0.00 0.00 0.00 3.00
90 BENE EDUARD JOHAR Colegiul Național "Teodor Neş" Salonta 5 BUFTEA-BERCEA CLAUDIA 1.00 1.00 0.00 0.00 2.00
91 BUHA RAISA Școala Gimnazială Nr.16 Oradea 5 TANCHIȘ DORIN 1.00 1.00 0.00 0.00 2.00
92 BURDUȘA MAIA Școala Gimnazială Nr.16 Oradea 5 TORJOC NARCIZIA 1.00 1.00 0.00 0.00 2.00
93 Chira Eduard Colegiul Național "Samuil Vulcan" Beiuș 5 Copil Olimpia 0.00 0.00 0.00 2.00 2.00
94 COROIAN IOANA Școala Gimnazială "Avram Iancu" Oradea 5 Velimirovici Cosmin 1.00 1.00 0.00 0.00 2.00
95 Creț Tania Liceul Teoretic "Constantin Șerban" Aleșd 5 Gordan Calin 1.00 1.00 0.00 0.00 2.00
96 Gruie Georgia Școala Gimnazială "Miron Pompiliu" Ștei 5 Sere Ioana Alexandra 1.00 0.00 1.00 0.00 2.00
97 Stefancic Ștefan Liceul Teoretic "Constantin Șerban" Aleșd 5 Antonescu Liliana 1.00 0.00 1.00 0.00 2.00
98 STURZA RAREȘ Școala Gimnazială Nr.16 Oradea 5 TIMAR ALINA 1.00 0.00 1.00 0.00 2.00
99 Szabo Roberto Liceul Don Orione 5 Forizs Francisc 1.00 0.00 1.00 0.00 2.00
100 Berdie Ana Liceul Greco-Catolic ”Iului Maniu” Oradea 5 Mic-David Marius 1.00 0.00 0.00 0.50 1.50
101 Bruncsák Mátyás Școala Gimnazială "Szacsvay Imre" Oradea 5 Molnár Tünde-Éva 1.00 0.00 0.50 0.00 1.50
102 Hulea Alessia Liceul Teoretic "Constantin Șerban" Aleșd 5 Gordan Calin 1.00 0.00 0.00 0.50 1.50
103 Nica Flavia Școala Gimnazială "Miron Pompiliu" Ștei 5 Popa Denisa 0.00 0.00 1.50 0.00 1.50
104 Pantis Vanesa Școala Gimnazială "Miron Pompiliu" Ștei 5 Sere Ioana Alexandra 1.00 0.00 0.00 0.00 1.00
105 ARDELEAN DENIS Școala Gimnazială Nr.16 Oradea 5 TORJOC NARCIZIA 1.00 0.00 0.00 0.00 1.00
106 BLAGA MARIA Colegiul Tehnic "Alexandru Roman" Aleșd 5 MOISIN MONICA 1.00 0.00 0.00 0.00 1.00
107 BRĂINAȘ MIHAI Școala Gimnazială Nr.16 Oradea 5 TORJOC NARCIZIA 1.00 0.00 0.00 0.00 1.00
108 Bucur Ruxandra Colegiul Național "Iosif Vulcan" Oradea 5 Gheboianu Adolf 1.00 0.00 0.00 0.00 1.00
109 DRAGOS SEBASTIAN Școala Gimnazială "Dacia" Oradea 5 CURILA DIANA 1.00 0.00 0.00 0.00 1.00
110 GALEA ADRIAN Școala Gimnazială "Dacia" Oradea 5 CURILA DIANA 0.00 0.00 1.00 0.00 1.00
111 Hosco Carla Liceul Teoretic "Constantin Șerban" Aleșd 5 Gordan Calin 1.00 0.00 0.00 0.00 1.00
112 Lucian Sara Liceul Teoretic "Constantin Șerban" Aleșd 5 Oros Ioana 1.00 0.00 0.00 0.00 1.00
113 Pordea Teodora Școala Gimnazială "Nicolae Popoviciu" Beiuș 5 Manda Crina 1.00 0.00 0.00 0.00 1.00
114 Sabău George Alexandru Colegiul Național "Samuil Vulcan" Beiuș 5 Copil Olimpia 1.00 0.00 0.00 0.00 1.00
115 STRUGAR ANDREI Colegiul Tehnic "Alexandru Roman" Aleșd 5 MOISIN MONICA 1.00 0.00 0.00 0.00 1.00
116 BÂGIU DORIAN Liceul Teoretic "Onisifor Ghibu" Oradea 5 MITRAȘCA CĂTĂLINA 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
117 Balogh Luca Liceul Teoretic "Nicolae Jiga" Tinca 5 Ardelean Margareta Simona 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
118 CIUPA ANDREI Liceul Teoretic "Onisifor Ghibu" Oradea 5 POP MIRCEA 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
119 FILIMON DAIANA Liceul Teoretic "Lucian Blaga" Oradea 5 CHETAN PETRONELA 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
120 MIHOC EDUARD Liceul Teoretic "Onisifor Ghibu" Oradea 5 POP MIRCEA 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
121 Telegdi Alexandra Școala Gimnazială "Szacsvay Imre" Oradea 5 Füstös-Makár Ágnes 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
122 LORINCZ CARLA Colegiul Național "Emanuil Gojdu" Oradea 6 CHIȘIU GABRIELA PETRUȚA GELU 6.00 2.00 6.50 7.00 21.50 I Calificat
123 BOGDAN DARIA Colegiul Național "Emanuil Gojdu" Oradea 6 PETRUȚA GELU PETRUȚA GELU 4.50 4.00 6.00 0.00 14.50 II
124 CHEBELEU DARIA Colegiul Național "Emanuil Gojdu" Oradea 6 PETRUȚA GELU PETRUȚA GELU 6.00 7.00 1.00 0.00 14.00 III
125 HATHAZI ALEXANDRU IOAN Liceul Don Orione 6 Laurentiu Adriana 6.50 3.00 3.00 0.00 12.50 Mențiune
126 MARIAN RĂZVAN Colegiul Național "Emanuil Gojdu" Oradea 6 PETRUȚA GELU PETRUȚA GELU 5.50 0.00 6.00 0.00 11.50 Mențiune
127 VAIDA ȘERBAN Colegiul Național "Emanuil Gojdu" Oradea 6 PETRUȚA GELU PETRUȚA GELU 3.50 0.00 1.00 7.00 11.50 Mențiune
128 ȘCHIOP TUDOR Colegiul Național "Emanuil Gojdu" Oradea 6 PETRUȚA GELU 7.00 3.00 1.00 0.00 11.00 Mențiune
129 NICOLA ALESSIA Colegiul Național "Emanuil Gojdu" Oradea 6 PETRUȚA GELU PETRUȚA GELU 7.00 1.00 2.00 0.00 10.00 Mențiune
130 BOT RAREȘ ANDREI Școala Gimnazială "Floare de Lotus" Sînmartin 6 IANC ILEANA PETRUȚA GELU 2.50 4.50 1.00 0.00 8.00 Mențiune
131 CABA NATALIA IOANA Colegiul Național "Emanuil Gojdu" Oradea 6 CHIȘIU GABRIELA PETRUȚA GELU 1.50 2.00 4.50 0.00 8.00 Mențiune
132 HARN DARIA Colegiul Național "Emanuil Gojdu" Oradea 6 PETRUȚA GELU PETRUȚA GELU 3.00 0.00 5.00 0.00 8.00 Mențiune
133 LUPAȘ DARIA ȘTEFANIA Colegiul Național "Emanuil Gojdu" Oradea 6 CHIȘIU GABRIELA PETRUȚA GELU 6.00 1.00 1.00 0.00 8.00 Mențiune
134 POPA NATALIA Colegiul Național "Emanuil Gojdu" Oradea 6 PETRUȚA GELU 6.50 0.00 1.00 0.00 7.50 Mențiune
135 LAZA BOGDAN FLORIN Colegiul Național "Emanuil Gojdu" Oradea 6 CHIȘIU GABRIELA PETRUȚA GELU 3.00 3.00 1.00 0.00 7.00 Mențiune
136 MARIAN SERGIU Liceul Teologic Ortodox "Episcop Roman Ciorogariu" Oradea 6 LAZAR CARMEN 3.00 3.00 1.00 0.00 7.00 Mențiune
137 CHIVU RAUL Liceul Teologic Penticostal "Betel" Oradea 6 Ghiuro Bianca 4.50 0.00 2.00 0.00 6.50
138 JURCUȚ Liceul Teoretic "Onisifor Ghibu" Oradea 6 KELE DANIELA 3.00 0.00 2.00 1.00 6.00
139 ARDELEAN LUIS Școala Gimnazială "Nicolae Bălcescu" Oradea 6 SZATMARI DORINA 3.50 1.00 1.00 0.00 5.50
140 ARDELEAN ALESIA Liceul Teologic Ortodox "Episcop Roman Ciorogariu" Oradea 6 LAZAR CARMEN 4.00 0.00 1.00 0.00 5.00
141 Truță Andrada Colegiul Național "Samuil Vulcan" Beiuș 6 Copil Olimpia 3.00 1.00 1.00 0.00 5.00
142 Venter Andreea Liceul Teoretic "Constantin Șerban" Aleșd 6 Gordan Calin 4.00 0.00 0.00 1.00 5.00
143 Nastor Raymond Școala Gimnazială Nr. 1 Pietroasa 6 Tuculia Simona 3.50 0.00 1.00 0.00 4.50
144 ONET LARISA Școala Gimnazială "Oltea Doamna" Oradea 6 BABA IOANA 4.50 0.00 0.00 0.00 4.50
145 ROSU PATRIC Liceul Teoretic "Lucian Blaga" Oradea 6 IOVA DELIA 3.50 0.00 1.00 0.00 4.50
146 SANDOR OANA Liceul Teoretic "Lucian Blaga" Oradea 6 IOVA DELIA 3.50 0.00 1.00 0.00 4.50
147 BALTEANU FRANCESCO Liceul Vocațional Pedagogic "Nicolae Bolcaș" Beiuș 6 DOMOCOS ECATERINA 3.00 0.00 1.00 0.00 4.00
148 FASIE NICOL Liceul Vocațional Pedagogic "Nicolae Bolcaș" Beiuș 6 DOMOCOS ECATERINA 3.00 1.00 0.00 0.00 4.00
149 HAȚAG RALUCA MARIA Colegiul Național "Avram Iancu" Ștei 6 TUCULIA FLORIN ION 3.00 0.00 1.00 0.00 4.00
150 MAȘCAȘ ANDREI Colegiul Național "Teodor Neş" Salonta 6 GALEA LIVIU 3.00 0.00 1.00 0.00 4.00
151 POPESCU RAUL Școala Gimnazială "Dacia" Oradea 6 MARINCA LAVINIA 3.00 0.00 1.00 0.00 4.00
152 Sandru Raul Colegiul Național "Iosif Vulcan" Oradea 6 Chirila Adriana 3.00 0.00 1.00 0.00 4.00
153 Trifu Oscar Liceul Teologic Baptist "Emanuel" Oradea 6 Modog Andrei 4.00 0.00 0.00 0.00 4.00
154 TUCULIA DRAGOȘ ALEXANDRU Colegiul Național "Avram Iancu" Ștei 6 TUCULIA FLORIN ION 3.00 0.00 1.00 0.00 4.00
155 Zumbiehl Budura Alexandre Sebastian Christian Liceul Teologic Baptist "Emanuel" Oradea 6 Puscas Florina 3.00 1.00 0.00 0.00 4.00
156 FEKETE GYOPARKA ADRIENN Școala Gimnazială Nr. 1 Tileagd 6 FEKETE ANGELA TIMEA 1.50 0.00 1.00 1.00 3.50
157 BULZAN RARES Școala Gimnazială "Dacia" Oradea 6 BERCE MONICA 3.00 0.00 0.00 0.00 3.00
158 COTRĂU MIHNEA-GABRIEL Colegiul Național "Teodor Neş" Salonta 6 GALEA LIVIU 3.00 0.00 0.00 0.00 3.00
159 Hora David Colegiul Național "Samuil Vulcan" Beiuș 6 Copil Olimpia 1.50 0.00 1.00 0.00 2.50
160 Tecar Toma Colegiul Național "Iosif Vulcan" Oradea 6 Gabor Razvan 0.50 1.00 1.00 0.00 2.50
161 Cocis Amalia Liceul Don Orione 6 Forizs Francisc 2.00 0.00 0.00 0.00 2.00
162 Culici Maria Colegiul Național "Iosif Vulcan" Oradea 6 Gabor Razvan 1.00 0.00 1.00 0.00 2.00
163 MARINESCU ANDREI Școala Gimnazială "Dacia" Oradea 6 CURILA DIANA 1.00 0.00 1.00 0.00 2.00
164 MIHĂILĂ RALUCA MARIA Colegiul Național "Emanuil Gojdu" Oradea 6 CHIȘIU GABRIELA PETRUȚA GELU 1.50 0.00 0.50 0.00 2.00
165 MAN ADELA Liceul Teologic Ortodox "Episcop Roman Ciorogariu" Oradea 6 LAZAR CARMEN 1.50 0.00 0.00 0.00 1.50
166 RATIU SERBAN Școala Gimnazială "Dacia" Oradea 6 CURILA DIANA 0.50 0.00 1.00 0.00 1.50
167 BODIAN ALESSIA Liceul Teologic Ortodox "Episcop Roman Ciorogariu" Oradea 6 LAZAR CARMEN 1.00 0.00 0.00 0.00 1.00
168 MAGHIAR ANCA Liceul Teoretic "Onisifor Ghibu" Oradea 6 VESA MARIANA 0.50 0.00 0.00 0.00 0.50
169 Romanski David Liceul Greco-Catolic ”Iului Maniu” Oradea 6 Mic-David Marius 0.50 0.00 0.00 0.00 0.50
170 Ács Kristóf Liceul Teoretic "Ady Endre" Oradea 6 Nagy Enikő Ilona 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
171 Cioară Alexia Liceul Teologic Baptist "Emanuel" Oradea 6 Modog Andrei 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
172 SALA MARIO Liceul Vocațional Pedagogic "Nicolae Bolcaș" Beiuș 6 DOMOCOS ECATERINA 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
173 MORAR-HERLEA CEZAR ANDREI Colegiul Național "Emanuil Gojdu" Oradea 7 VERESTOI CSILLA CHIȘIU GABRIELA 7.00 4.00 1.00 2.00 14.00 I
174 Trifa Iulia Elena Liceul Teologic Baptist "Emanuel" Oradea 7 Cicortas Marius Chisiu Gabriela 7.00 3.00 2.00 2.00 14.00 I Calificat
175 FRĂȚILĂ BIANCA - IOANA Colegiul Național "Emanuil Gojdu" Oradea 7 VERESTOI CSILLA CHIȘIU GABRIELA 7.00 4.00 0.00 1.00 12.00 II
176 SURTEA MARC Școala Gimnazială "Oltea Doamna" Oradea 7 FAUR PATRICIA 2.00 5.00 3.00 2.00 12.00 II
177 Tasadan Luca Liceul Teologic Baptist "Emanuel" Oradea 7 Cicortas Marius Chisiu Gabriela 7.00 3.00 0.00 2.00 12.00 II
178 IAZ ANDREI Școala Gimnazială "Oltea Doamna" Oradea 7 FAUR PATRICIA 6.00 3.00 0.00 1.00 10.00 III
179 BONDAR DRAGOȘ Liceul Teologic Ortodox "Episcop Roman Ciorogariu" Oradea 7 LAZĂR CARMEN 4.00 2.50 1.00 2.00 9.50 Mențiune
180 Bogoșel Filip Colegiul Național "Samuil Vulcan" Beiuș 7 Popa Maria Laura 5.00 3.00 0.00 0.00 8.00 Mențiune
181 GAVRA DARIA Colegiul Național "Emanuil Gojdu" Oradea 7 VERESTOI CSILLA 4.00 3.00 0.00 1.00 8.00 Mențiune
182 ONACA IULIA Școala Gimnazială "Nicolae Bălcescu" Oradea 7 SZATMARI DORINA CHISIU GABRIELA 5.00 0.00 1.00 2.00 8.00 Mențiune
183 ANDRO RĂZVAN ROMULUS Colegiul Național "Emanuil Gojdu" Oradea 7 VERESTOI CSILLA 7.00 0.00 0.00 0.00 7.00 Mențiune
184 CHERECHEȘ MAYA Colegiul Național "Emanuil Gojdu" Oradea 7 VERESTOI CSILLA 4.00 1.00 0.00 2.00 7.00 Mențiune
185 GALIȘ ALEXANDRU Colegiul Național "Emanuil Gojdu" Oradea 7 VERESTOI CSILLA 2.00 3.00 0.00 2.00 7.00 Mențiune
186 Codau Alessia Liceul Vocațional Pedagogic "Nicolae Bolcaș" Beiuș 7 Costea Marinel Costel 4.50 1.00 0.00 1.00 6.50
187 Hebriştean Daria Andrea Liceul Greco-Catolic ”Iului Maniu” Oradea 7 Sabau Calin Sandu 2.00 3.50 0.00 1.00 6.50
188 BORA LUCAS Colegiul Național "Teodor Neş" Salonta 7 GALEA LIVIU 4.00 0.00 0.00 2.00 6.00
189 Mihocas Răzvan Liceul Teoretic "Constantin Șerban" Aleșd 7 Oros Ioana 2.00 2.00 0.00 2.00 6.00
190 RANDIȘ ELISA Colegiul Național "Emanuil Gojdu" Oradea 7 VERESTOI CSILLA 0.00 3.00 0.00 2.00 5.00
191 STAMATIU MEDEA Școala Gimnazială "Oltea Doamna" Oradea 7 MUSCA FLORINA 3.00 1.50 0.00 0.00 4.50
192 SZILVESZTER PAUL Școala Gimnazială Nr. 1 Curățele 7 SZILVESZTER MARIA-ADELA 0.00 0.50 0.00 4.00 4.50
193 CMECIU ALEX Școala Gimnazială "Oltea Doamna" Oradea 7 MUSCA FLORINA 2.00 2.00 0.00 0.00 4.00
194 CORDOS HOREA Școala Gimnazială "Oltea Doamna" Oradea 7 MUSCA FLORINA 2.00 0.00 0.00 2.00 4.00
195 MATEȘ-IANCU HOREA Liceul Teologic Ortodox "Episcop Roman Ciorogariu" Oradea 7 LAZĂR CARMEN 2.00 2.00 0.00 0.00 4.00
196 TOPAI ALEX Liceul Teoretic "Onisifor Ghibu" Oradea 7 KELE DANIELA 0.00 2.00 0.00 2.00 4.00
197 Avram Andreea Școala Gimnazială "Miron Pompiliu" Ștei 7 Sere Ioana Alexandra 2.00 0.00 0.00 1.00 3.00
198 Bruncsák Gergely Școala Gimnazială "Szacsvay Imre" Oradea 7 Molnár Tünde-Éva 2.00 0.00 0.00 1.00 3.00
199 COSTA ANGELA Școala Gimnazială "Oltea Doamna" Oradea 7 FAUR PATRICIA 0.00 3.00 0.00 0.00 3.00
200 Duszko Maria Colegiul Național "Octavian Goga" Marghita 7 Ursan Rodica 2.00 1.00 0.00 0.00 3.00
201 Kiss Krisztian Colegiul Național "Samuil Vulcan" Beiuș 7 Popa Maria Laura 2.00 0.00 0.00 1.00 3.00
202 VASI VIVIEN Colegiul Național "Mihai Eminescu" Oradea 7 CHISCOCI FLORICA 1.00 0.00 0.00 2.00 3.00
203 Faragau Iulia Colegiul Național "Octavian Goga" Marghita 7 Ursan Rodica Chisiu Gabriela 2.00 0.50 0.00 0.00 2.50
204 PETRACHE ANDREI Colegiul Național "Teodor Neş" Salonta 7 GALEA LIVIU 2.00 0.50 0.00 0.00 2.50
205 FAUR CARINA Colegiul Național "Emanuil Gojdu" Oradea 7 VERESTOI CSILLA 1.00 0.00 0.00 1.00 2.00
206 FLOREA VICTOR Școala Gimnazială "Oltea Doamna" Oradea 7 FAUR PATRICIA 0.00 0.00 0.00 2.00 2.00
207 MOZA CARLA Liceul Teologic Ortodox "Episcop Roman Ciorogariu" Oradea 7 BERECZ DANIELA 0.00 0.00 0.00 2.00 2.00
208 Winkler Máté Liceul Tehnologic "Horvath Janos "Marghita 7 Jakab Ottó 0.00 0.00 0.00 2.00 2.00
209 Fazecas Joshua Liceul Teologic Baptist "Emanuel" Oradea 7 Cicortas Marius Chisiu Gabriela 0.50 0.00 0.00 1.00 1.50
210 TĂRĂU RADU GEORGE Colegiul Național "Emanuil Gojdu" Oradea 7 VERESTOI CSILLA 0.00 0.00 0.00 1.00 1.00
211 ILIEȘ ARIANA Colegiul Național "Emanuil Gojdu" Oradea 8 NICOARA CORINA Drăgan Simona 7.00 7.00 2.00 1.00 17.00 I Calificat
212 VÂTCĂ DANA Colegiul Național "Emanuil Gojdu" Oradea 8 NICOARA CORINA 7.00 5.00 0.00 1.00 13.00 II
213 MAGUI ANCA Colegiul Național "Emanuil Gojdu" Oradea 8 NICOARA CORINA Drăgan Simona 5.00 5.00 1.00 0.00 11.00 III
214 GRAVA BIANCA Colegiul Național "Emanuil Gojdu" Oradea 8 NICOARA CORINA Drăgan Simona 0.00 7.00 0.00 1.00 8.00 Mențiune
215 Știube Denis Școala Gimnazială "Nicolae Popoviciu" Beiuș 8 Manda Crina 0.00 6.00 0.00 1.50 7.50 Mențiune
216 PELLE MIHAI CĂLIN Liceul Teoretic "Onisifor Ghibu" Oradea 8 CURILĂ CORINA 2.00 4.00 0.00 1.00 7.00 Mențiune
217 Terebenț Roxana Școala Gimnazială "Nicolae Popoviciu" Beiuș 8 Manda Crina 0.00 5.00 0.00 2.00 7.00 Mențiune
218 Bodnár Mónika Brigitta Liceul Teologic Reformat "Lorantffy Zsuzsanna" Oradea 8 Kovács Clara 0.00 5.00 0.00 1.00 6.00
219 DACIN MIHAI Colegiul Național "Emanuil Gojdu" Oradea 8 NICOARA CORINA 2.00 3.00 0.00 1.00 6.00
220 CHIS BOGDAN Școala Gimnazială "Nicolae Bălcescu" Oradea 8 SZATMARI DORINA DRAGAN SIMONA 0.00 5.00 0.00 0.00 5.00
221 Veres Dóra Viktória Liceul Teoretic "Arany Janos" Salonta 8 Jámbor Csilla Margit 0.00 5.00 0.00 0.00 5.00
222 MUNTEANU ȘTEFAN Colegiul Național "Emanuil Gojdu" Oradea 8 NICOARA CORINA 0.00 3.00 0.00 1.00 4.00
223 Buha Tudor Liceul Vocațional Pedagogic "Nicolae Bolcaș" Beiuș 8 Clop Ana Mariana 1.00 1.00 0.00 1.50 3.50
224 Corb Alexia Liceul Vocațional Pedagogic "Nicolae Bolcaș" Beiuș 8 Clop Ana Mariana 0.00 3.00 0.00 0.00 3.00
225 COSTEA RAUL Școala Gimnazială "Dacia" Oradea 8 BERCE MONICA 0.00 2.00 0.00 1.00 3.00
226 Erős Joó Kincső Enikő Liceul Teologic Reformat "Lorantffy Zsuzsanna" Oradea 8 Kovács Clara 0.00 3.00 0.00 0.00 3.00
227 JURJ VANESA Liceul Vocațional Pedagogic "Nicolae Bolcaș" Beiuș 8 DOMOCOS ECATERINA 1.00 1.00 0.00 1.00 3.00
228 CACIOR MARIUS Liceul Teologic Ortodox "Episcop Roman Ciorogariu" Oradea 8 BERECZ DANIELA 0.00 0.00 1.00 1.50 2.50
229 BAIDOC ANDREI Școala Gimnazială "Nicolae Bălcescu" Oradea 8 SZATMARI DORINA 1.00 0.00 0.00 1.00 2.00
230 HUS LUCIAN Colegiul Național "Emanuil Gojdu" Oradea 8 NICOARA CORINA 0.00 2.00 0.00 0.00 2.00
231 Somogyi Brian Liceul Teologic Baptist "Emanuel" Oradea 8 Necea Gabriela Nicoara Corina/Dragan Simona 0.00 0.00 0.00 2.00 2.00
232 UIVAROSAN DARIUS Școala Gimnazială "Oltea Doamna" Oradea 8 BABA IOANA 0.00 1.00 1.00 0.00 2.00
233 CABA RAISSA Colegiul Național "Emanuil Gojdu" Oradea 8 NICOARA CORINA Drăgan Simona 0.00 1.00 0.00 0.00 1.00
234 Herlas Mircea Școala Gimnazială "Nicolae Bogdan" Vașcău 8 Popa Mariana 1.00 0.00 0.00 0.00 1.00
235 Jolța Elena Colegiul Național "Octavian Goga" Marghita 8 0.00 0.00 1.00 0.00 1.00
236 Muset Alina Școala Gimnazială Nr. 1 Săliște de Vașcău 8 Bolos Radu Vasile 0.00 0.00 0.00 1.00 1.00
237 SIME RĂZVAN Colegiul Național "Emanuil Gojdu" Oradea 8 NICOARA CORINA 0.00 0.00 1.00 0.00 1.00
238 Pălii Mara Școala Gimnazială Nr.11 Oradea 8 Mănășturean Nicoleta 0.00 0.00 0.50 0.00 0.50
239 Budisca Victor Colegiul Național "Iosif Vulcan" Oradea 8 Chirila Adriana 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
240 CHIŞ CORINA Liceul Teologic Penticostal "Betel" Oradea 8 Biţiş Corina 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
241 COPACIU DARIA Școala Gimnazială "Nicolae Bălcescu" Oradea 8 SZATMARI DORINA 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
242 MINCIC DENIS Colegiul Național "Emanuil Gojdu" Oradea 8 NICOARA CORINA 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
243 POP TUDOR-ANDREI Colegiul Național "Teodor Neş" Salonta 8 GALEA LIVIU 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
244 POPOVICI CASIAN Colegiul Național "Teodor Neş" Salonta 8 NEACȘ EVELINA 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
245 Socaciu Andrei Colegiul Național "Octavian Goga" Marghita 8 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
246 Țica Andrei Școala Gimnazială Nr. 1 Pietroasa 8 Tuculia Simona 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
247 ŢICĂRAT DANIEL Liceul Teologic Penticostal "Betel" Oradea 8 Biţiş Corina 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
248 FECHETE LUCA Colegiul Național "Emanuil Gojdu" Oradea 9 SADOVEANU VIOREL CICORTAȘ GRAȚIELA 7.00 1.00 4.00 7.00 19.00 I Calificat
249 LUNG GEORGE Colegiul Național "Emanuil Gojdu" Oradea 9 CHIȘIU GABRIELA CICORTAȘ GRAȚIELA 7.00 3.00 3.50 3.00 16.50 II
250 HIGYED ERIK Colegiul Național "Mihai Eminescu" Oradea 9 LUCA DOREL 7.00 5.00 1.00 1.00 14.00 III
251 CSEKE ȘTEFAN Colegiul Național "Emanuil Gojdu" Oradea 9 SADOVEANU VIOREL CICORTAȘ GRAȚIELA 4.00 5.00 3.00 1.00 13.00 Mențiune
252 Balint Ioana Claudia Colegiul Național "Samuil Vulcan" Beiuș 9 Popa Maria Laura 7.00 1.00 3.00 1.00 12.00 Mențiune
253 Gui Paul Liceul Teologic Baptist "Emanuel" Oradea 9 Cicortas Marius Cicortas Gratiela 7.00 0.00 0.00 4.00 11.00 Mențiune
254 Stiru Razvan Liceul Teologic Baptist "Emanuel" Oradea 9 Cicortas Marius Cicortas Gratiela 7.00 0.00 2.00 2.00 11.00 Mențiune
255 MALIȚA TUDOR Colegiul Național "Emanuil Gojdu" Oradea 9 SADOVEANU VIOREL CICORTAȘ GRAȚIELA 7.00 0.00 2.00 1.00 10.00 Mențiune
256 RĂTAN LUCA Colegiul Național "Emanuil Gojdu" Oradea 9 SADOVEANU VIOREL CICORTAȘ GRAȚIELA 7.00 0.00 2.00 1.00 10.00 Mențiune
257 Hosu Gabor Liceul Teoretic "Ady Endre" Oradea 9 Kanyadi Zoltan 7.00 0.00 0.00 2.00 9.00 Mențiune
258 Pantis Bianca Liceul Teologic Baptist "Emanuel" Oradea 9 Cicortas Marius Cicortas Gratiela 4.00 1.00 3.00 1.00 9.00 Mențiune
259 TOMA RAUL Colegiul Național "Emanuil Gojdu" Oradea 9 CHIȘIU GABRIELA 7.00 0.00 0.50 1.00 8.50 Mențiune
260 Scorte Denis Liceul Teologic Baptist "Emanuel" Oradea 9 Cicortas Marius Cicortas Gratiela 4.00 1.00 1.00 1.00 7.00 Mențiune
261 Kun Édua Boróka Liceul Teoretic "Ady Endre" Oradea 9 Bődi János 0.00 2.00 3.00 1.00 6.00
262 OLAR BRIANA Colegiul Național "Emanuil Gojdu" Oradea 9 SADOVEANU VIOREL CICORTAȘ GRAȚIELA 0.00 3.00 2.00 1.00 6.00
263 CHIRILĂ BRIANA Colegiul Național "Emanuil Gojdu" Oradea 9 SADOVEANU VIOREL CICORTAȘ GRAȚIELA 4.00 0.00 0.00 1.00 5.00
264 Citrea Adela Ioana Colegiul Național "Samuil Vulcan" Beiuș 9 Popa Maria Laura 2.00 1.00 1.00 1.00 5.00
265 CIUTA DARIA Colegiul Național "Emanuil Gojdu" Oradea 9 SADOVEANU VIOREL CICORTAȘ GRAȚIELA 3.00 0.00 1.00 1.00 5.00
266 Györgypál Gergő Liceul Teoretic "Arany Janos" Salonta 9 Nagy Olga 1.00 0.00 3.00 0.00 4.00
267 Györgypál Tamás Liceul Teoretic "Arany Janos" Salonta 9 Nagy Olga 0.00 0.00 2.00 0.00 2.00
268 Benea Raul Liceul Teologic Baptist "Emanuel" Oradea 9 Cicortas Marius Cicortas Gratiela 0.00 0.00 1.00 0.00 1.00
269 Buda Fericel Daliana Maria Colegiul Național "Samuil Vulcan" Beiuș 9 Popa Maria Laura 0.00 0.00 1.00 0.00 1.00
270 MĂRCUȘ PAUL Liceul Teoretic "Onisifor Ghibu" Oradea 9 POP MIRCEA 0.00 0.00 1.00 0.00 1.00
271 SILAGHI MARIA Colegiul Național "Emanuil Gojdu" Oradea 9 CHIȘIU GABRIELA CICORTAȘ GRAȚIELA 0.00 1.00 0.00 0.00 1.00
272 BRADEA IOANA REBECA Liceul Teoretic Nr. 1 Bratca 9 VERES COSMIN 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
273 STRUNGAR DAN Liceul Teoretic "Onisifor Ghibu" Oradea 9 POP MIRCEA 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
274 TODORAN VLAD Colegiul Național "Teodor Neş" Salonta 9 LUNG IOAN 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
275 BUDURA BOGDAN Colegiul Național "Emanuil Gojdu" Oradea 10 SADOVEANU VIOREL SADOVEANU VIOREL 7.00 7.00 7.00 5.00 26.00 I Calificat
276 VAIDA FILIP Colegiul Național "Emanuil Gojdu" Oradea 10 SADOVEANU VIOREL SADOVEANU VIOREL 5.50 6.50 7.00 7.00 26.00 I Calificat
277 IANCU ANDREI Colegiul Național "Emanuil Gojdu" Oradea 10 NICOARA CORINA SADOVEANU VIOREL 7.00 0.00 6.00 3.00 16.00 II
278 Jurca Henriette Liceul Teologic Baptist "Emanuel" Oradea 10 Modog Andrei Sadoveanu Viorel 6.00 0.00 4.00 4.00 14.00 III
279 FĂGĂRĂȘANU BEATRICE Colegiul Național "Emanuil Gojdu" Oradea 10 SADOVEANU VIOREL SADOVEANU VIOREL 2.00 1.00 4.00 1.00 8.00 Mențiune
280 GUDIU CĂTĂLIN Colegiul Național "Emanuil Gojdu" Oradea 10 STAN AUGUSTIN SADOVEANU VIOREL 1.00 1.00 5.00 1.00 8.00 Mențiune
281 PĂLII ALEXANDRU Colegiul Național "Emanuil Gojdu" Oradea 10 NICOARA CORINA SADOVEANU VIOREL 3.00 0.00 3.00 2.00 8.00 Mențiune
282 Irimie Daria Colegiul Național "Samuil Vulcan" Beiuș 10 Copil Olimpia 1.00 0.00 4.00 1.00 6.00
283 MOZA SORINA Liceul Teoretic "Aurel Lazar" Oradea 10 BAGUT CIPRIAN 0.00 0.00 2.00 1.00 3.00
284 UNGUR DENISA Colegiul Național "Mihai Eminescu" Oradea 10 SERAC CĂLIN 1.00 0.00 2.00 0.00 3.00
285 MARUȘCA ANDREEA CĂTĂLINA Colegiul Național "Teodor Neş" Salonta 10 LUNG IOAN 1.00 0.00 0.00 0.00 1.00
286 MUCHA JASMINA Colegiul Tehnic "Alexandru Roman" Aleșd 10 BULZAN ILEANA 0.00 0.00 1.00 0.00 1.00
287 TEORAN ALEXANDRA MARIA Colegiul Național "Teodor Neş" Salonta 10 LUNG IOAN 0.00 0.00 1.00 0.00 1.00
288 VINTER ANDRADA Colegiul Național "Mihai Eminescu" Oradea 10 SERAC CĂLIN 0.00 0.00 1.00 0.00 1.00
289 Árva Norbert Ákos Liceul Teoretic "Ady Endre" Oradea 10 Báthori Éva 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
290 Bede Ákos Liceul Teoretic "Ady Endre" Oradea 10 Báthori Éva 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
291 Divin Judit Liceul Teoretic "Ady Endre" Oradea 10 Báthori Éva 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
292 GROZE GEORGIANA Liceul Teoretic Nr. 1 Bratca 10 UNGUR RAMONA 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
293 RAD BOGDAN Colegiul Național "Teodor Neş" Salonta 10 LUNG IOAN 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
294 MARCHIS LAURENTIU Liceul Teoretic German "Friedrich Schiller" Oradea 11 SZAKALL ILDIKO CICORTAS MARIUS 6.00 6.00 7.00 4.00 23.00 I Calificat
295 Trifan Octavian Liceul Teologic Baptist "Emanuel" Oradea 11 Cicortas Marius Cicortas Marius 6.00 3.00 5.50 5.00 19.50 II Calificat
296 JURCUȚ PAUL Colegiul Național "Emanuil Gojdu" Oradea 11 STAN AUGUSTIN CICORTAȘ MARIUS 5.00 7.00 0.50 1.00 13.50 III
297 SILAGHI HOREA Colegiul Național "Emanuil Gojdu" Oradea 11 STAN AUGUSTIN CICORTAȘ MARIUS 5.00 4.00 2.50 1.00 12.50 Mențiune
298 BUREȚIA DIAN Colegiul Național "Mihai Eminescu" Oradea 11 LUCA DOREL 2.50 3.00 2.50 0.00 8.00 Mențiune
299 Incer Maia Colegiul Național "Samuil Vulcan" Beiuș 11 Ienciu Marta 2.50 0.00 0.00 0.00 2.50
300 TANCHIȘ OANA Colegiul Național "Emanuil Gojdu" Oradea 11 NICOARA CORINA CICORTAȘ MARIUS 1.00 0.00 1.00 0.00 2.00
301 BONCHIȘ ȘTEFAN Colegiul Național "Teodor Neş" Salonta 11 LUNG IOAN 0.00 1.00 0.00 0.00 1.00
302 CARAMETE XENIA IULIA Colegiul Național "Teodor Neş" Salonta 11 LUNG IOAN 0.00 1.00 0.00 0.00 1.00
303 PAUL ANDREEA Colegiul Național "Emanuil Gojdu" Oradea 11 NICOARA CORINA CICORTAȘ MARIUS 1.00 0.00 0.00 0.00 1.00
304 Éles Dávid Liceul Teoretic "Arany Janos" Salonta 11 Nagy Olga 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
305 Barabás Zóra Liceul Teoretic "Ady Endre" Oradea 11 Bődi János 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
306 Kovács Sándor Liceul Teoretic "Ady Endre" Oradea 11 Bődi János 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
307 MERȚ IULIA Colegiul Tehnic "Alexandru Roman" Aleșd 11 MOISIN MONICA 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
308 TEPELE ALEXANDRA Liceul Teoretic Nr. 1 Bratca 11 UNGUR CALIN 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
309 TOMA ADRIAN Liceul Vocațional Pedagogic "Nicolae Bolcaș" Beiuș 11 DOMOCOS ECATERINA 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
310 Pop Robert Liceul Teologic Baptist "Emanuel" Oradea 12 Cicortas Marius Fechete Ioan 7.00 7.00 7.00 1.00 22.00 I Calificat
311 Balazshazi Alex Liceul Teologic Baptist "Emanuel" Oradea 12 Cicortas Marius Fechete Ioan 7.00 6.00 3.00 0.00 16.00 II Calificat
312 PETRACHE REMUS Colegiul Național "Teodor Neş" Salonta 12 LUNG IOAN 6.00 6.00 2.00 0.00 14.00 III Calificat
313 Indries George Gabriel Liceul Teologic Baptist "Emanuel" Oradea 12 Cicortas Marius Fechete Ioan 7.00 2.00 3.00 1.00 13.00 Mențiune
314 Tiutin Andrada Georgia Liceul Teologic Baptist "Emanuel" Oradea 12 Cicortas Marius Fechete Ioan 7.00 2.00 2.00 0.00 11.00 Mențiune
315 Coroiu Eliza Liceul Teologic Baptist "Emanuel" Oradea 12 Cicortas Marius Fechete Ioan 6.00 0.00 0.00 0.00 6.00
316 DRAGNEA DARIUS Colegiul Național "Emanuil Gojdu" Oradea 12 PETRUȚA GELU FECHETE IOAN 4.00 0.00 2.00 0.00 6.00
317 Salánki Miklós Liceul Teoretic "Ady Endre" Oradea 12 Báthori Éva 2.00 2.00 1.00 1.00 6.00
318 Pascuti Filip Sergiu Liceul Teologic Baptist "Emanuel" Oradea 12 Cicortas Marius Fechete Ioan 1.00 0.00 1.00 1.00 3.00
319 ȚURA ADRIAN Colegiul Național "Emanuil Gojdu" Oradea 12 IGNAT CRISTINA FECHETE IOAN 0.00 0.00 2.00 0.00 2.00
320 BALȘ GEORGE ANDREI Colegiul Național "Avram Iancu" Ștei 12 TUCULIA FLORIN ION 0.00 0.00 1.00 0.00 1.00
321 Filep Lilla Liceul Teoretic "Arany Janos" Salonta 12 Mészár Iuliana 0.00 1.00 0.00 0.00 1.00
322 Kovacs Balazs Colegiul Național "Samuil Vulcan" Beiuș 12 Ienciu Marta 0.00 0.00 1.00 0.00 1.00
323 MADAR RĂZVAN Colegiul Tehnic "Alexandru Roman" Aleșd 12 BULZAN ILEANA 0.00 0.00 1.00 0.00 1.00
324 TODOȘ EFRAIM Colegiul Tehnic "Alexandru Roman" Aleșd 12 BULZAN ILEANA 0.00 0.00 1.00 0.00 1.00
325 TUCULIA SONIA ANAMARIA Colegiul Național "Avram Iancu" Ștei 12 TUCULIA FLORIN ION 0.00 0.00 1.00 0.00 1.00
326 Fazecas David Jonathan Liceul Teologic Baptist "Emanuel" Oradea 12 Cicortas Marius Fechete Ioan 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
327 Trana Andrei Colegiul Național "Samuil Vulcan" Beiuș 12 Popa Maria Laura 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
 
Inspectoratul Scolar Judetean Bihor