CONCURSUL DE MATEMATICĂ APLICATĂ „ADOLF HAIMOVICI” - ETAPA JUDETEANA - 2019
Nr. Nume Unitatea scolara Clasa Prof. la clasă Profil/specializare P1 P2 P3 P4 Total Premiul ONM
1 FURTOS BIANCA LIANA Colegiul National Mihai Eminescu Oradea 9 CHISCOCI FLORICA Profil real specializarea stiintele naturii 2.00 5.00 6.00 7.00 20.00 I Calificat
2 NEAG IOANA Colegiul National Emanuil Gojdu Oradea 9 ȘCHIOP ECATERINA Profil real specializarea stiintele naturii 4.00 3.00 0.00 1.00 8.00 Mențiune
3 Todos Diana Liceul Teoretic "Constantin Șerban" Aleșd 9 Gordan Calin Profil real specializarea stiintele naturii 2.00 0.00 3.00 1.00 6.00 Mențiune
4 BORZA ANDREI Colegiul National Emanuil Gojdu Oradea 9 ȘCHIOP ECATERINA Profil real specializarea stiintele naturii 1.00 0.00 2.00 2.00 5.00
5 CRIȘAN LARISA Liceul Teoretic Onisifor Ghibu Oradea 9 CURILĂ CORINA Profil real specializarea stiintele naturii 1.00 0.00 2.00 2.00 5.00
6 Simon Krisztian Liceul Teoretic Ady Endre Oradea 9 Kanyadi Zoltan Alexandru Profil real specializarea stiintele naturii 1.00 0.00 2.00 2.00 5.00
7 Mărcuș Annabella Liceul Teoretic Ady Endre Oradea 9 Kanyadi Zoltan Alexandru Profil real specializarea stiintele naturii 1.00 0.00 1.00 2.00 4.00
8 David Izabel Liceul Don Orione 9 Forizs Francisc Profil real specializarea stiintele naturii 0.00 1.00 1.00 0.00 2.00
9 MABDA DARIA Colegiul National Emanuil Gojdu Oradea 9 ȘCHIOP ECATERINA Profil real specializarea stiintele naturii 1.00 0.00 1.00 0.00 2.00
10 Venter Alexia Liceul Teoretic "Constantin Șerban" Aleșd 9 Gordan Calin Profil real specializarea stiintele naturii 1.00 0.00 1.00 0.00 2.00
11 BONȚE ANDRADA Colegiul National Emanuil Gojdu Oradea 9 ȘCHIOP ECATERINA Profil real specializarea stiintele naturii 0.00 0.00 0.00 1.00 1.00
12 Lazea Luisa Maria Colegiul National Avram Iancu Stei 10 Grama Mioara Daniela Profil real specializarea stiintele naturii 7.00 7.00 6.00 1.00 21.00 I Calificat
13 CHERECHEȘ MIHAI Colegiul National Emanuil Gojdu Oradea 10 ȘCHIOP ECATERINA Profil real specializarea stiintele naturii 5.00 7.00 5.00 2.00 19.00 II
14 SABĂU PAULA Colegiul National Emanuil Gojdu Oradea 10 ȘCHIOP ECATERINA Profil real specializarea stiintele naturii 5.00 7.00 4.00 1.00 17.00 III
15 Craciun Dan Colegiul National Iosif Vulcan Oradea 10 Miron Avram Mihaela Profil real specializarea stiintele naturii 1.00 7.00 4.00 0.00 12.00 Mențiune
16 FARCAȘ ANTONIA Colegiul National Emanuil Gojdu Oradea 10 ȘCHIOP ECATERINA Profil real specializarea stiintele naturii 1.00 7.00 2.00 1.00 11.00 Mențiune
17 TOMA MARIA Colegiul National Emanuil Gojdu Oradea 10 ȘCHIOP ECATERINA Profil real specializarea stiintele naturii 4.00 7.00 0.00 0.00 11.00 Mențiune
18 HIDVEGI ROLAND Colegiul National Emanuil Gojdu Oradea 10 ȘCHIOP ECATERINA Profil real specializarea stiintele naturii 2.00 4.00 4.00 0.00 10.00 Mențiune
19 MURESAN ANDREA Liceul Teoretic Lucian Blaga Oradea 10 CHETAN PETRONELA Profil real specializarea stiintele naturii 0.00 7.00 1.00 0.00 8.00 Mențiune
20 DIMITRIAN DARIUS Liceul Teoretic Onisifor Ghibu Oradea 10 MITRAȘCA CĂTĂLINA Profil real specializarea stiintele naturii 0.00 3.00 3.00 0.00 6.00 Mențiune
21 Cuciula Ana Liceul Don Orione 10 Forizs Francisc Profil real specializarea stiintele naturii 0.00 1.00 4.00 0.00 5.00
22 Cacaraza Tobias Liceul Teoretic "Constantin Șerban" Aleșd 10 Gordan Calin Profil real specializarea stiintele naturii 1.00 1.00 1.00 0.00 3.00
23 Sala Raluca Maria Colegiul National Avram Iancu Stei 10 Grama Mioara Daniela Profil real specializarea stiintele naturii 1.00 0.00 2.00 0.00 3.00
24 Florescu Rebeca Liceul Teoretic "Constantin Șerban" Aleșd 10 Gordan Calin Profil real specializarea stiintele naturii 1.00 0.00 1.00 0.00 2.00
25 GABRIAN ANDREEA Liceul Teoretic Aurel Lazar Oradea 11 BAGUT MIHAELA Profil real specializarea stiintele naturii 7.00 3.00 2.00 6.00 18.00 I Calificat
26 TODEA ANDREEA Liceul Teoretic Aurel Lazar Oradea 11 BAGUT MIHAELA Profil real specializarea stiintele naturii 5.00 3.00 3.00 5.00 16.00 II
27 GHEORGHIAȘ CRISTINA Colegiul Tehnic Alexandru Roman Alesd 11 BULZAN ILEANA Profil real specializarea stiintele naturii 7.00 3.00 0.00 2.00 12.00 III
28 Toc Georgiana Colegiul National Samuil Vulcan Beius 11 Gabor Mihai Profil real specializarea stiintele naturii 1.00 5.00 0.00 4.00 10.00 Mențiune
29 ABRUDAN ANA SOFIA Colegiul National Emanuil Gojdu Oradea 11 LATA RAMONA Profil real specializarea stiintele naturii 2.00 4.00 0.00 0.00 6.00 Mențiune
30 POPA BOGDAN PAUL Liceul Teoretic Aurel Lazar Oradea 11 BAGUT MIHAELA Profil real specializarea stiintele naturii 0.00 2.00 0.00 4.00 6.00 Mențiune
31 Birla Andreea Colegiul National Avram Iancu Stei 11 Coroiu Aurelia Manuela Profil real specializarea stiintele naturii 0.00 1.00 0.00 4.00 5.00
32 Kupas Alexandra Liceul Don Orione 11 Forizs Francisc Profil real specializarea stiintele naturii 1.00 2.00 0.00 1.00 4.00
33 Marian Alin Liceul Tehnologic Sanitar  Vasile Voiculescu  Oradea 11 Ciobanca Liana Profil real specializarea stiintele naturii 1.00 2.00 0.00 1.00 4.00
34 MORONG MILKA Colegiul Tehnic Alexandru Roman Alesd 11 BULZAN ILEANA Profil real specializarea stiintele naturii 1.00 3.00 0.00 0.00 4.00
35 Rogojan Alex Liceul Don Orione 11 Forizs Francisc Profil real specializarea stiintele naturii 1.00 2.00 0.00 1.00 4.00
36 Abrudan Cosmina Liceul Don Orione 11 Forizs Francisc Profil real specializarea stiintele naturii 1.00 2.00 0.00 0.00 3.00
37 ACHIM ELISABETA Colegiul Tehnic Alexandru Roman Alesd 11 BULZAN ILEANA Profil real specializarea stiintele naturii 2.00 1.00 0.00 0.00 3.00
38 Goilean Mihaela Colegiul National Samuil Vulcan Beius 11 Gabor Mihai Profil real specializarea stiintele naturii 1.00 1.00 0.00 1.00 3.00
39 IABLONCIC ANDREEA Colegiul Tehnic Alexandru Roman Alesd 11 BULZAN ILEANA Profil real specializarea stiintele naturii 1.00 2.00 0.00 0.00 3.00
40 SECARĂ IOANA Colegiul Tehnic Alexandru Roman Alesd 11 BULZAN ILEANA Profil real specializarea stiintele naturii 1.00 2.00 0.00 0.00 3.00
41 Ghiurau Sara Liceul Tehnologic Sanitar  Vasile Voiculescu  Oradea 11 Laslo Dalia Profil real specializarea stiintele naturii 1.00 1.00 0.00 0.00 2.00
42 Platona Emilia Liceul Tehnologic Sanitar  Vasile Voiculescu  Oradea 11 Ciobanca Liana Profil real specializarea stiintele naturii 1.00 1.00 0.00 0.00 2.00
43 CIURDAR ANA SOFIA Colegiul National Emanuil Gojdu Oradea 11 LATA RAMONA Profil real specializarea stiintele naturii 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
44 Butnarianu Sebastian Colegiul National Iosif Vulcan Oradea 12 Gabor Razvan Profil real specializarea stiintele naturii 7.00 2.00 7.00 7.00 23.00 I Calificat
45 ANDREI STELIAN Liceul Teoretic Aurel Lazar Oradea 12 DRAGOS DANIELA Profil real specializarea stiintele naturii 3.00 0.00 5.00 0.00 8.00 Mențiune
46 POPOVICI DIANA Liceul Teoretic Aurel Lazar Oradea 12 DRAGOS DANIELA Profil real specializarea stiintele naturii 4.00 3.00 1.00 0.00 8.00 Mențiune
47 STEMBERGER BIANCA Colegiul Tehnic Alexandru Roman Alesd 12 STRUGAR LAURA Profil real specializarea stiintele naturii 4.00 3.00 0.00 0.00 7.00 Mențiune
48 SERES ALINA Liceul Teoretic Aurel Lazar Oradea 12 DRAGOS DANIELA Profil real specializarea stiintele naturii 2.00 2.00 1.00 1.00 6.00 Mențiune
49 Cluci Lavinia Liceul Tehnologic Sanitar  Vasile Voiculescu  Oradea 12 Ciobanca Liana Profil real specializarea stiintele naturii 2.00 1.00 0.00 0.00 3.00
50 Sala Denisa Liceul Tehnologic Sanitar  Vasile Voiculescu  Oradea 12 Ciobanca Liana Profil real specializarea stiintele naturii 2.00 1.00 0.00 0.00 3.00
51 GOMBOȘ IOANA 2013_scoala 12 DRAGOS DANIELA Profil real specializarea stiintele naturii 1.00 0.00 0.00 0.00 1.00
52 Goina Dacian Colegiul National Samuil Vulcan Beius 12 Popa Maria Laura Profil real specializarea stiintele naturii 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
53 Mureşan Florica Liceul Tehnologic nr. 1 Suplacu de Barcau 10 Molnar Marta Profil tehnic 0.00 2.00 1.00 2.00 5.00
54 Herman Maria Liceul Tehnologic nr. 1 Suplacu de Barcau 10 Molnar Marta Profil tehnic 0.00 0.00 2.00 1.00 3.00
55 Kadas Carina Colegiul Tehnic Traian Vuia Oradea 11 Negrutiu Corina Profil tehnic 1.00 0.00 0.00 0.00 1.00
56 Scorte Bianca Colegiul Tehnic Traian Vuia Oradea 11 Negrutiu Corina Profil tehnic 1.00 0.00 0.00 0.00 1.00
57 Știube Nicolae Alexandru Colegiul Tehnic Traian Vuia Oradea 12 TRIF VIORICA Profil tehnic 2.00 0.00 3.00 5.00 10.00 Mențiune
58 Ianoşteac Iosif Liceul Tehnologic "Horea" Marghita 12 Boroş Dorina Profil tehnic 1.00 1.00 0.00 1.00 3.00
59 BEREANU RALPH VALENTIN Colegiul National Emanuil Gojdu Oradea 9 LATA RAMONA Profil umanist 1.00 0.00 4.00 2.00 7.00 Mențiune
60 MILIAN DELIA ELENA Colegiul National Mihai Eminescu Oradea 9 IGAȘ GHEORGHE Profil umanist 1.00 1.00 3.00 2.00 7.00 Mențiune
61 BENEDEK ANNA MARIA Colegiul National Mihai Eminescu Oradea 9 IGAȘ GHEORGHE Profil umanist 2.00 1.00 0.00 1.00 4.00
62 STANA ALEXANDRA Liceul Pedagogic Nicolae Bolcas Beius 9 DOMOCOS ECATERINA Profil umanist 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
63 OLAR DANIEL Liceul Teologic Penticostal Betel 10 Bila Adela Profil umanist 3.00 7.00 1.00 4.00 15.00 I Calificat
64 MOŞUŢ ANDREEA Liceul Teologic Penticostal Betel 10 Bila Adela Profil umanist 7.00 2.00 0.00 1.00 10.00 Mențiune
65 Crainic Andrea Colegiul National Iosif Vulcan Oradea 11 Miron Avram Mihaela Profil umanist 2.00 0.00 1.00 0.00 3.00
66 Hulea Teodora Colegiul National Iosif Vulcan Oradea 11 Miron Avram Mihaela Profil umanist 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
67 Bodea Raluca Liceul Pedagogic Nicolae Bolcas Beius 12 Clop Ana Mariana Profil umanist 5.00 4.00 4.00 2.00 15.00 I Calificat
68 Criste Henrieta Liceul Pedagogic Nicolae Bolcas Beius 12 Clop Ana Mariana Profil umanist 4.00 3.00 7.00 0.00 14.00 II
69 Iștoc Andreea Liceul Pedagogic Nicolae Bolcas Beius 12 Clop Ana Mariana Profil umanist 7.00 0.00 5.00 2.00 14.00 II
70 ȘUȘCA DIANA Colegiul National Mihai Eminescu Oradea 12 SERAC CĂLIN Profil umanist 2.00 0.00 0.00 1.00 3.00
71 BUTUC LUCIAN MATEI Colegiul Tehnic Alexandru Roman Alesd 9 BULZAN ILEANA Profilul servicii resurse naturale si protectia mediului 3.50 2.50 1.00 3.00 10.00 Mențiune
72 CIURDAR CĂLIN Colegiul Tehnic Alexandru Roman Alesd 9 BULZAN ILEANA Profilul servicii resurse naturale si protectia mediului 3.00 1.00 1.00 3.00 8.00 Mențiune
73 Crăciun Răzvan Colegiul Economic Partenie Cosma Oradea 9 Naste Monica Profilul servicii resurse naturale si protectia mediului 3.00 2.00 0.00 2.00 7.00 Mențiune
74 Toda Maria-Camelia Colegiul Tehnic Ioan Ciordas Beius 10 Cap Gheorghe Profilul servicii resurse naturale si protectia mediului 2.00 5.00 7.00 0.00 14.00 I Calificat
75 Stângă Alex Colegiul Tehnic Nr. 1 Vadu Crișului 10 Ținc Ioan Profilul servicii resurse naturale si protectia mediului 0.00 0.00 6.00 0.00 6.00 Mențiune
76 Aciu Georgiana Liceul Tehnologic "Horea" Marghita 10 Boroş Fazakas Aurica Profilul servicii resurse naturale si protectia mediului 0.00 0.00 5.00 0.00 5.00
77 Criste Loredana Colegiul Tehnic Ioan Ciordas Beius 10 Cap Gheorghe Profilul servicii resurse naturale si protectia mediului 0.00 3.00 2.00 0.00 5.00
78 Vancea Patricia Liceul Tehnologic "Horea" Marghita 10 Boroş Fazakas Aurica Profilul servicii resurse naturale si protectia mediului 0.00 2.00 3.00 0.00 5.00
79 Lata Laura Liceul Tehnologic "Horea" Marghita 10 Boroş Fazakas Aurica Profilul servicii resurse naturale si protectia mediului 0.00 1.00 1.00 0.00 2.00
80 LEHO DENISA Colegiul Tehnic Alexandru Roman Alesd 10 STRUGAR LAURA Profilul servicii resurse naturale si protectia mediului 0.00 1.00 1.00 0.00 2.00
81 Bara Davide Colegiul Economic Partenie Cosma Oradea 10 Marc Ovidiu Profilul servicii resurse naturale si protectia mediului 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
82 Sandor Raul-Marinel Colegiul Tehnic Ioan Ciordas Beius 11 Cap Simona-Elena Profilul servicii resurse naturale si protectia mediului 4.00 6.00 4.00 7.00 21.00 I Calificat
83 Laza Andreea-Ioana Colegiul Tehnic Ioan Ciordas Beius 11 Cap Simona-Elena Profilul servicii resurse naturale si protectia mediului 4.00 6.00 5.00 5.00 20.00 II
84 Mermeze Anca Mihaela 2013_scoala 11 Naste Monica Profilul servicii resurse naturale si protectia mediului 1.00 4.00 3.00 3.00 11.00 III
85 Susman Bianca Colegiul Economic Partenie Cosma Oradea 11 Torj Florina Profilul servicii resurse naturale si protectia mediului 0.00 7.00 1.00 3.00 11.00 III
86 Goina Sabrina Colegiul Tehnic Ioan Ciordas Beius 11 Cap Simona-Elena Profilul servicii resurse naturale si protectia mediului 0.00 7.00 3.00 0.00 10.00 Mențiune
87 GRUIE DELIA ALEXANDRA Colegiul Tehnic Unirea Stei 11 AVRAM CRISTINA Profilul servicii resurse naturale si protectia mediului 1.00 3.00 2.00 4.00 10.00 Mențiune
88 MONDEC IONEL Colegiul Tehnic Alexandru Roman Alesd 11 STRUGAR LAURA Profilul servicii resurse naturale si protectia mediului 0.00 5.00 1.00 2.00 8.00 Mențiune
89 Hencz Victoria Liceul Tehnologic "Horea" Marghita 11 Boroş Fazakas Aurica Profilul servicii resurse naturale si protectia mediului 0.00 5.00 1.00 1.00 7.00 Mențiune
90 Sferle David-Dumitru Colegiul Tehnic Ioan Ciordas Beius 11 Cap Simona-Elena Profilul servicii resurse naturale si protectia mediului 0.00 5.00 1.00 1.00 7.00 Mențiune
91 Popa Ioana-Bianca Colegiul Tehnic Ioan Ciordas Beius 11 Cap Simona-Elena Profilul servicii resurse naturale si protectia mediului 0.00 4.00 1.00 1.00 6.00 Mențiune
92 Peti Gabriela Liceul Tehnologic "Horea" Marghita 11 Boroş Fazakas Aurica Profilul servicii resurse naturale si protectia mediului 0.00 5.00 0.00 0.00 5.00
93 Dolcan Vlad Liceul Tehnologic "Horea" Marghita 11 Boroş Fazakas Aurica Profilul servicii resurse naturale si protectia mediului 0.00 4.00 0.00 0.00 4.00
94 GRUIE ANDEEA ADRIANA Colegiul Tehnic Unirea Stei 12 LUCAN MIHAELA Profilul servicii resurse naturale si protectia mediului 6.00 6.00 7.00 7.00 26.00 I Calificat
95 Pert Catalin-Andrei Colegiul Tehnic Ioan Ciordas Beius 12 Bercovici Crina Profilul servicii resurse naturale si protectia mediului 6.00 7.00 5.00 6.00 24.00 II
96 Tau Andreea-Diana Colegiul Tehnic Ioan Ciordas Beius 12 Bercovici Crina Profilul servicii resurse naturale si protectia mediului 7.00 5.00 5.00 6.00 23.00 III
97 Ciarnău Marnela Liceul Tehnologic "Horea" Marghita 12 Boroş Fazakas Aurica Profilul servicii resurse naturale si protectia mediului 5.00 5.00 5.00 2.00 17.00 Mențiune
98 David Alexandra Colegiul Economic Partenie Cosma Oradea 12 Chereji Angela Profilul servicii resurse naturale si protectia mediului 0.00 6.00 4.00 6.00 16.00 Mențiune
99 Bente Lorin Colegiul Economic Partenie Cosma Oradea 12 Torj Florina Profilul servicii resurse naturale si protectia mediului 5.00 2.00 0.00 2.00 9.00 Mențiune
100 Blidar Andrei Liceul Tehnologic "Horea" Marghita 12 Boroş Fazakas Aurica Profilul servicii resurse naturale si protectia mediului 0.00 3.00 0.00 0.00 3.00
101 Bandi Natanaiel Liceul Tehnologic "Horea" Marghita 12 Boroş Dorina Profilul servicii resurse naturale si protectia mediului 0.00 2.00 0.00 0.00 2.00
102 Bozga Alex Liceul Tehnologic "Horea" Marghita 12 Boroş Fazakas Aurica Profilul servicii resurse naturale si protectia mediului 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
103 SIMIONAȘ IASMINA Colegiul Tehnic Alexandru Roman Alesd 12 VENTER VARVARA Profilul servicii resurse naturale si protectia mediului 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
 
Inspectoratul Scolar Judetean Bihor