Unitatea Formațiunea de studiu Perioada intrării în online Perioada ieșirii din online
CENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ NR.1 ORADEAI+III A25.01.202203.02.2022
CENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ NR.1 ORADEAa V a A26.01.202204.02.2022
CENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ NR.1 ORADEAa VI a A26.01.202204.02.2022
CENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ NR.1 ORADEAa VIII a B28.01.202207.02.2022
COLEGIUL ECONOMIC "PARTENIE COSMA" ORADEAXI B economic18.10.202131.10.2021
COLEGIUL ECONOMIC "PARTENIE COSMA" ORADEAXI A banqueting12.10.202125.10.2021
COLEGIUL ECONOMIC "PARTENIE COSMA" ORADEAXI A turism20.10.20212.11.2021
COLEGIUL ECONOMIC "PARTENIE COSMA" ORADEAIX D economic13.10.202126.10.2021
COLEGIUL ECONOMIC "PARTENIE COSMA" ORADEAXI F economic13.10.202126.10.2021
COLEGIUL ECONOMIC "PARTENIE COSMA" ORADEAIX A dual13.10.202126.10.2021
COLEGIUL ECONOMIC "PARTENIE COSMA" ORADEAX B turism14.10.202127.10.2021
COLEGIUL ECONOMIC "PARTENIE COSMA" ORADEAXI B turism14.10.202127.10.2021
COLEGIUL ECONOMIC "PARTENIE COSMA" ORADEAIX B tap11.10.202124.10.2021
COLEGIUL ECONOMIC "PARTENIE COSMA" ORADEAXII D economic11.10.202124.10.2021
COLEGIUL ECONOMIC "PARTENIE COSMA" ORADEAXI D economic14.10.202127.10.2021
COLEGIUL ECONOMIC "PARTENIE COSMA" ORADEAX A turism27.09.202111.10.2021
COLEGIUL ECONOMIC "PARTENIE COSMA" ORADEAXII D gastronomie27.09.202110.10.2021
COLEGIUL ECONOMIC "PARTENIE COSMA" ORADEAXI C gastronomie27.09.202110.10.2021
COLEGIUL ECONOMIC "PARTENIE COSMA" ORADEAX A comert28.09.202111.10.2021
COLEGIUL ECONOMIC "PARTENIE COSMA" ORADEAXII C banqueting04.10.202117.10.2021
COLEGIUL ECONOMIC "PARTENIE COSMA" ORADEAXII E economic01.10.202114.10.2021
COLEGIUL ECONOMIC "PARTENIE COSMA" ORADEAXII B turism01.10.202114.10.2021
COLEGIUL ECONOMIC "PARTENIE COSMA" ORADEAXI A comert4.10.202118.10.2021
COLEGIUL ECONOMIC "PARTENIE COSMA" ORADEAX B economic4.10.202118.10.2021
COLEGIUL ECONOMIC "PARTENIE COSMA" ORADEAXI A economic18.10.202131.10.2021
COLEGIUL ECONOMIC "PARTENIE COSMA" ORADEAX C alimentatie18.10.202131.10.2021
COLEGIUL ECONOMIC "PARTENIE COSMA" ORADEAXII D gastronomie18.10.202131.10.2021
COLEGIUL NAȚIONAL "EMANUIL GOJDU" ORADEA5B8.10.2115.10.21- pt testați/ 21.10.21
COLEGIUL NAȚIONAL "EMANUIL GOJDU" ORADEA12D7.10.202115.10.2021 pt testați / 21.10.21 pt restul
COLEGIUL NAȚIONAL "EMANUIL GOJDU" ORADEA12G11.10.2118.10.21/ testați 25.10.2021/ restul
COLEGIUL NAȚIONAL "EMANUIL GOJDU" ORADEA11F12.10.202119.10.2021/testați
COLEGIUL NAȚIONAL "EMANUIL GOJDU" ORADEA10A19.10.2126.10.21( testați)/ 2.11.21
COLEGIUL NAȚIONAL "EMANUIL GOJDU" ORADEA12B7.10.202114.10 2021/testați 21.10.21 pt restul
COLEGIUL NAȚIONAL "EMANUIL GOJDU" ORADEA11A13.10.202121.10.2021( testați ) 27.10.21 restul
COLEGIUL NAȚIONAL "EMANUIL GOJDU" ORADEA12C12.10.202120.10.21 (testați) 27.10.21 restul
COLEGIUL NAȚIONAL "EMANUIL GOJDU" ORADEA10B14.10.202121.10.21(testați ), 28.10.21 (restul)
COLEGIUL NAȚIONAL "EMANUIL GOJDU" ORADEA10G14.10.202121.10.21. (testați), 28.10.21 (restul)
COLEGIUL NAȚIONAL "EMANUIL GOJDU" ORADEA10F18.10.202125.10.2021( testați)
COLEGIUL NAȚIONAL "EMANUIL GOJDU" ORADEA7C18.10.202125.10.21( testați)
COLEGIUL NAȚIONAL "IOSIF VULCAN" ORADEAV.C25-01-202203-02-2022
COLEGIUL NAȚIONAL "IOSIF VULCAN" ORADEAV.D25-01-202203-02-2022
COLEGIUL NAȚIONAL "IOSIF VULCAN" ORADEAX.A25-01-202203-02-2022
COLEGIUL NAȚIONAL "IOSIF VULCAN" ORADEAXI.C25-01-202203-02-2022
COLEGIUL NAȚIONAL "IOSIF VULCAN" ORADEAIII.A25-01-202229-01-2022
COLEGIUL NAȚIONAL "IOSIF VULCAN" ORADEAIV.C25-01-202229-01-2022
COLEGIUL NAȚIONAL "MIHAI EMINESCU" ORADEAX C07-01-202221-01-2022
COLEGIUL NAȚIONAL "MIHAI EMINESCU" ORADEAXI B07-01-202221-01-2022
COLEGIUL NAȚIONAL "MIHAI EMINESCU" ORADEAXII C06-01-202220-01-2022
COLEGIUL NAȚIONAL "MIHAI EMINESCU" ORADEAIX I10-01-202221-01-2022
COLEGIUL NAȚIONAL "MIHAI EMINESCU" ORADEAXI H10-01-202221-01-2022
COLEGIUL NAȚIONAL "MIHAI EMINESCU" ORADEAXII D11-01-202222-01-2022
COLEGIUL NAȚIONAL "MIHAI EMINESCU" ORADEAX G13.01.202226.01.2022
COLEGIUL NAȚIONAL "MIHAI EMINESCU" ORADEAXII H13-01-202226-01-2022
COLEGIUL NAȚIONAL "TEODOR NES" SALONTAIII A25.01.202203.02.2022
COLEGIUL NAȚIONAL "TEODOR NES" SALONTAXII A25.01.202203.02.2022
COLEGIUL TEHNIC "ALEXANDRU ROMAN" ALEȘDclasa a IX-a D7.12.202121.12.2021
COLEGIUL TEHNIC "ALEXANDRU ROMAN" ALEȘDa IX-a C20.12.202103.01.2022
COLEGIUL TEHNIC "ALEXANDRU ROMAN" ALEȘDclasa a IX-a C10.01.202224.01.2022
COLEGIUL TEHNIC "ALEXANDRU ROMAN" ALEȘDclasa a IX-a D11.01.202225.01.2022
COLEGIUL TEHNIC "ALEXANDRU ROMAN" ALEȘDclasa a XI-a B12.01.202226.01.2022
COLEGIUL TEHNIC "ALEXANDRU ROMAN" ALEȘDclasa a XII-a A13.01.202227.01.2022
COLEGIUL TEHNIC "ALEXANDRU ROMAN" ALEȘDclasa a IX-a A14.01.202228.01.2022
COLEGIUL TEHNIC "ALEXANDRU ROMAN" ALEȘDclasa a VI-a14.01.202228.01.2022
COLEGIUL TEHNIC "ALEXANDRU ROMAN" ALEȘDclasa a XI-a A14.01.202228.01.2022
LICEUL TEHNOLOGIC "CONSTANTIN BRÂNCUȘI" ORADEAX.B07-01-202220-01-2022
LICEUL TEHNOLOGIC "CONSTANTIN BRÂNCUȘI" ORADEAX.A13-01-202226-01-2022
COLEGIUL TEHNIC "IOAN CIORDAȘ" BEIUȘXI D18/10/202129/10/2021
COLEGIUL TEHNIC "TRAIAN VUIA" ORADEAX.A05-01-202218-01-2022
COLEGIUL TEHNIC "TRAIAN VUIA" ORADEAXII.B09-01-202221-01-2022
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 1 MARGHITAGRUPA MICA B20-10-202102-11-2021
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 1 MARGHITAGRUPA MIJLOCIE B 20-10-202102-11-2021
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 1 ȘTEIGRUPA MICĂ B15.11.202127.11.2021
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.52 ORADEAGrupa mica GPP3530.09.202113.10.2021
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.52 ORADEAGrupa mijlocie GPP3530.09.202113.10.2021
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.52 ORADEAGrupa mare GPP3530.09.202113.10.2021
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.52 ORADEAGrupa mixta GPP3530.09.202113.10.2021
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.52 ORADEAGrupa mica B GPP5204.10.202114.10.2021
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.52 ORADEAGrupa mare A GPP5204.10.202114.10.2021
LICEUL CU PROGRAM SPORTIV "BIHORUL" ORADEAXB15.10.202129.10.2021
LICEUL CU PROGRAM SPORTIV "BIHORUL" ORADEAVI B12.10.202125.10.2021
LICEUL CU PROGRAM SPORTIV "BIHORUL" ORADEAIV13.10.202126.10.2021
LICEUL CU PROGRAM SPORTIV "BIHORUL" ORADEAVII B13.10.202126.10.2021
LICEUL CU PROGRAM SPORTIV "BIHORUL" ORADEAXIA13.10.202126.10.2021
LICEUL DE ARTE ORADEAVC10.01.2022
LICEUL DE ARTE ORADEAVIC10.01.2022
LICEUL DE ARTE ORADEAXC10.01.2022
LICEUL DE ARTE ORADEAXE10.01.2022
LICEUL DE ARTE ORADEAVA11.01.2022
LICEUL DE ARTE ORADEAVII B12.01.2022
LICEUL DE ARTE ORADEAXI B12.01.2022
LICEUL DE ARTE ORADEAXB13.01.2022
LICEUL "DON ORIONE" ORADEAIV.A18-10-202131.10.2021
LICEUL "DON ORIONE" ORADEAIV.B11-10-202124-10-2021
LICEUL "DON ORIONE" ORADEAIII.A20-09-202126-09-2021
LICEUL "DON ORIONE" ORADEAIV.A20-09-202103-10-2021
LICEUL "DON ORIONE" ORADEAVI.B07-10-202120-10-2021
LICEUL "DON ORIONE" ORADEAXII.B04-10-202117-10-2021
LICEUL "DON ORIONE" ORADEAXII.A23-09-202130-09-2021
LICEUL "DON ORIONE" ORADEAVIII.B10-10-202123-10-2021
LICEUL GRECO-CATOLIC "IULIU MANIU" ORADEA4.B22.01.202201.02.2022
LICEUL GRECO-CATOLIC "IULIU MANIU" ORADEA1.C24.01.202203.02.2022
LICEUL GRECO-CATOLIC "IULIU MANIU" ORADEA7.B26.01.202205.02.2022
LICEUL GRECO-CATOLIC "IULIU MANIU" ORADEA2.C28.01.202207.02.2022
LICEUL GRECO-CATOLIC "IULIU MANIU" ORADEA2.A29.01.202208.02.2022
LICEUL GRECO-CATOLIC "IULIU MANIU" ORADEA6.A30.01.202209.02.2022
LICEUL GRECO-CATOLIC "IULIU MANIU" ORADEA9.A27.01.202206.02.2022
LICEUL TEHNOLOGIC AGROINDUSTRIAL "TAMASI ARON" BORȘVII.A11.01.202225.01.2022
LICEUL TEHNOLOGIC AGROINDUSTRIAL "TAMASI ARON" BORȘX.B10.01.202225.01.2022
LICEUL TEHNOLOGIC NR. 1 CADEA0-II18.10.20211.11.2021
LICEUL TEHNOLOGIC NR.1 DOBREŞTIClasa a IX a B - LICEUL TEHNOLOGIC NR. 1 DOBREȘTI29-11-202113-12-2021
LICEUL TEHNOLOGIC NR.1 DOBREŞTIClasa a XII a - LICEUL TEHNOLOGIC NR. 1 DOBREȘTI08-12-202122-12-2021
LICEUL TEHNOLOGIC NR.1 DOBREŞTIClasa a V+VIII structura -Școala Gimnazială nr 2 08-12-202122-12-2021
LICEUL TEHNOLOGIC NR.1 DOBREŞTICLASA A X a A-LICEUL TEHNOLOGIC NR. 1 DOBRESTI13-12-202126-12-2021
LICEUL TEHNOLOGIC NR.1 DOBREŞTICLASA A IX a A-LICEUL TEHNOLOGIC NR. 1 DOBRESTI13-12-202126-12-2021
LICEUL TEHNOLOGIC NR.1 DOBREŞTIClasa a VII+VIII -Școala Gimnazială nr 3 Topa de S20-10-202101-11-2021
LICEUL TEHNOLOGIC NR.1 POPEȘTICLASA a III-a - STRUCTURA- ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 125-01-202203-02-2022
LICEUL TEHNOLOGIC NR.1 POPEȘTICLASA a VII- a A , LICEUL TEHNOLOGIC NR. 1 POPEȘTI26.0104.02.2022
LICEUL TEHNOLOGIC NR.1 SALONTAX.G24.11.202108.12.2021
LICEUL TEHNOLOGIC NR.1 SALONTAXI.E02.12.202116.12.2021
LICEUL TEHNOLOGIC NR.1 SALONTAX.A04.10.202120.10.2021
LICEUL TEHNOLOGIC NR.1 SALONTAX.B04.10.202120.10.2021
LICEUL TEHNOLOGIC NR.1 SALONTAXI B17.11.202102.12.2021
LICEUL TEHNOLOGIC NR.1 SALONTAXI C17.11.202102.12.2021
LICEUL TEHNOLOGIC NR.1 SALONTAIX.A22.11.202106.12.2021
LICEUL TEHNOLOGIC NR.1 SALONTAIX.B22.11.202106.12.2021
LICEUL TEHNOLOGIC NR.1 SALONTAX.E23.11.202107.12.2021
LICEUL TEHNOLOGIC NR.1 SUPLACU DE BARCĂUGR. MIJLOCIE GPP NR.2 RAFINĂRIA SUPLACU DE BARCĂU01.10.2021
LICEUL TEHNOLOGIC SANITAR "VASILE VOICULESCU" ORADEAClasa a VIII-a26-01-202205-02-2022
LICEUL TEOLOGIC PENTICOSTAL "BETEL" ORADEAV B11.10.202125.10.2021
LICEUL TEOLOGIC PENTICOSTAL "BETEL" ORADEAIX A18-10-202131-10-2021
LICEUL TEOLOGIC PENTICOSTAL "BETEL" ORADEAVIII A18-10-202131-10-2021
LICEUL TEOLOGIC PENTICOSTAL "BETEL" ORADEAI C18-10-202131-10-2021
LICEUL TEOLOGIC PENTICOSTAL "BETEL" ORADEAAMG I A08.10.202121.10.2021
LICEUL TEORETIC "AUREL LAZĂR" ORADEAclasa a X-a B18.10.202131.10.2021
LICEUL TEORETIC "AUREL LAZĂR" ORADEAclasa a VII-a 19.10.202101.11.2021
LICEUL TEORETIC "AUREL LAZĂR" ORADEAclasa a VIII-a 19.10.202101.11.2021
LICEUL TEORETIC "AUREL LAZĂR" ORADEAclasa a XI-a B12.10.202126.10.2021
LICEUL TEORETIC "AUREL LAZĂR" ORADEAclasa a XI-a D21.10.202103.11.2021
LICEUL TEORETIC "AUREL LAZĂR" ORADEAclasa a VI-a 14.10.202127.10.2021
LICEUL TEORETIC "AUREL LAZĂR" ORADEAclasa a XI-a A14.10.202127.10.2021
LICEUL TEORETIC GERMAN "FRIEDRICH SCHILLER" ORADEAIV C18.10.202131.10.2021
LICEUL TEORETIC GERMAN "FRIEDRICH SCHILLER" ORADEAIV B27.09.202108.10.2021
LICEUL TEORETIC GERMAN "FRIEDRICH SCHILLER" ORADEAVI B04.10.202117.10.2021
LICEUL TEORETIC GERMAN "FRIEDRICH SCHILLER" ORADEAVII A07.10.202120.10.2021
LICEUL TEORETIC GERMAN "FRIEDRICH SCHILLER" ORADEAVII A21.10.202107.11.2021
LICEUL TEORETIC GERMAN "FRIEDRICH SCHILLER" ORADEAVI A15.11.202128.11.2021
LICEUL TEORETIC GERMAN "FRIEDRICH SCHILLER" ORADEAXI17.11.202101.12.2021
LICEUL TEORETIC GERMAN "FRIEDRICH SCHILLER" ORADEAV B17.11.202101.12.2021
LICEUL TEORETIC GERMAN "FRIEDRICH SCHILLER" ORADEAVIII A 19.11.202102.12.2021
LICEUL TEORETIC GERMAN "FRIEDRICH SCHILLER" ORADEAVII B11.10.202124.10.2021
LICEUL TEORETIC GERMAN "FRIEDRICH SCHILLER" ORADEAIII A22.11.202105.12.2021
LICEUL TEORETIC GERMAN "FRIEDRICH SCHILLER" ORADEAVIII A 11.10.202124.10.2021
LICEUL TEORETIC GERMAN "FRIEDRICH SCHILLER" ORADEAII A11.10.202124.10.2021
LICEUL TEORETIC "HORVATH JANOS" MARGHITA
LICEUL TEORETIC "HORVATH JANOS" MARGHITAX.A06.10.202118.10.2021
LICEUL TEORETIC "HORVATH JANOS" MARGHITAX.C06.10.202118.10.2021
LICEUL TEORETIC "HORVATH JANOS" MARGHITAXI.AB14.10.202125.10.2021
LICEUL TEORETIC "HORVATH JANOS" MARGHITAIX.AB14.10.202125.10.2021
LICEUL TEORETIC "HORVATH JANOS" MARGHITAPL.II14.10.202125.10.2021
LICEUL TEORETIC "LUCIAN BLAGA" ORADEACLASA XII C19.01.202229.01.2022
LICEUL TEORETIC "NICOLAE JIGA" TINCAV-VII B SECȚIA MAGHIARĂ-SIMULTAN14.10.202127.10.2021
LICEUL TEORETIC "NICOLAE JIGA" TINCAClasa a VII-a D04.10.202117.10.2021
LICEUL TEORETIC "NICOLAE JIGA" TINCAClasa a IX-a B06.10.202119.10.2021
LICEUL TEORETIC "NICOLAE JIGA" TINCAClasa a XI-a B06.10.202119.10.2021
LICEUL TEORETIC "NICOLAE JIGA" TINCAClasa a X-a A08.10.202121.10.2021
COLEGIUL NAȚIONAL "ONISIFOR GHIBU" ORADEAII D27-09-202111-10-2021
COLEGIUL NAȚIONAL "ONISIFOR GHIBU" ORADEAV D04--10-202118-10-2021
COLEGIUL NAȚIONAL "ONISIFOR GHIBU" ORADEAIXA,B04-10-202118-10-2021
LICEUL TEORETIC "PETOFI SANDOR" SĂCUENIVIII C17.12.202123.12.2021
LICEUL TEORETIC "PETOFI SANDOR" SĂCUENI O A11.01.202220.01.2022
LICEUL TEORETIC "PETOFI SANDOR" SĂCUENI
LICEUL TEORETIC "PETOFI SANDOR" SĂCUENIO E18.01.202222.01.2022
LICEUL TEORETIC "PETOFI SANDOR" SĂCUENIIV A25.01.202229.01.2022
LICEUL TEORETIC "PETOFI SANDOR" SĂCUENIXII B28.01.202206.02.2022
LICEUL TEORETIC "PETOFI SANDOR" SĂCUENIIII A11.11.202124.11.2021
LICEUL TEORETIC "PETOFI SANDOR" SĂCUENI
ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”AUREL POP” OȘORHEIClasa a VI-a A (PJ)10.01.202221.01.2022
ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”AUREL POP” OȘORHEIClasa a VIII-a A( PJ)10.01.202221.01.2022
ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”AUREL POP” OȘORHEIClasa PREGATITOARE A (PJ)15.10.202128.10.2021
ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”AUREL POP” OȘORHEIClasa a VII a A (PJ)15.10.202128.10. 2021
ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”AUREL POP” OȘORHEIClasa a V-a A (PJ)13.01.202226.01.2022
ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”AUREL POP” OȘORHEIClasa a VI-a A (PJ)16.10.202129.10.2021
ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”AUREL POP” OȘORHEIClasa a VIII-a A( PJ)07-10-202121-10-2021
ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”AUREL POP” OȘORHEIGRUPA COMBINATĂ( GPN NR.4 CHERIU )07-10-202121-10-2021
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "AVRAM IANCU" ORADEAVIII C26.01.202204.02.2022
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "AVRAM IANCU" ORADEAIV B26.01.202204.02.2022
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "AVRAM IANCU" ORADEAVI C29.01.202207.02.2022
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "BENEDEK ELEK" CETARIUGrupă combinată - GPP Nr.1 Cetariu 16-11-202129-11-2021
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "DACIA" ORADEAV.E18-10-20211-11-2021
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "DACIA" ORADEAV.B18-10-20211-11-2021
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "DACIA" ORADEAVI.E19-10-20212-11-2021
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "DACIA" ORADEAVII.D20-10-20213-11-2021
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "DACIA" ORADEAVII.C22-10-20215-11-2021
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "DACIA" ORADEAI.C14.10.202127.10.2021
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "DACIA" ORADEAIII.A14.10.202127.10.2021
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "DACIA" ORADEAIII.E14.10.202127.10.2021
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "DACIA" ORADEAII.A15.10.202126.10.2021
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "DIMITRIE CANTEMIR" ORADEAVIII B18-10-202129-10-2021
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "DIMITRIE CANTEMIR" ORADEAVI. B18-10-202129-10-2021
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "DIMITRIE CANTEMIR" ORADEAIII. B28-09-202110-10-2021
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "DIMITRIE CANTEMIR" ORADEAVIII. A05-10-202119-10-2021
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "DIMITRIE CANTEMIR" ORADEA IV. B11-10-202124-10-2021
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "DIMITRIE CANTEMIR" ORADEAVI. A11-10-202124-10-2021
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "GASPAR ANDRAS" BIHARIAClasa pregatitoare B11.10.2021.25.11.2021
ŞCOALA GIMNAZIALĂ "GEORGIU POPA" CÂMPANICP,I,III,IV14.10.202128.10.2021
ŞCOALA GIMNAZIALĂ "KAZINCZY FERENC" ŞIMIANVI.C15.10.202128.10.2021
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "MIRON POMPILIU" ȘTEICLASA a VI-a /C22-11-202103-05-2021
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "NICOLAE BĂLCESCU" ORADEA
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "NICOLAE BĂLCESCU" ORADEA
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "NICOLAE BĂLCESCU" ORADEA
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "NICOLAE BĂLCESCU" ORADEA
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "NICOLAE BĂLCESCU" ORADEA
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "NICOLAE BĂLCESCU" ORADEA
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "NICOLAE BĂLCESCU" ORADEA
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "NICOLAE BĂLCESCU" ORADEA
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "NICOLAE BĂLCESCU" ORADEA
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "NICOLAE BĂLCESCU" ORADEA
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "NICOLAE BĂLCESCU" ORADEA
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "NICOLAE BĂLCESCU" ORADEA
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "NICOLAE BĂLCESCU" ORADEA
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "NICOLAE BĂLCESCU" ORADEA
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "NICOLAE BĂLCESCU" ORADEAVC20.01.202229.01.2022
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "NICOLAE BĂLCESCU" ORADEA
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "NICOLAE BĂLCESCU" ORADEAII B26.01.202204.02.2022
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "NICOLAE BĂLCESCU" ORADEAII A26.01.202204.02.2022
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "NICOLAE BĂLCESCU" ORADEACP D27.01.202205.02.2022
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "NICOLAE BĂLCESCU" ORADEAII D27.01.202205.02.2022
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "NICOLAE BĂLCESCU" ORADEA
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "NICOLAE BĂLCESCU" ORADEA
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "NICOLAE BĂLCESCU" ORADEA
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "NICOLAE BĂLCESCU" ORADEA
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "NICOLAE BĂLCESCU" ORADEA
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "NICOLAE BOGDAN" VAȘCĂUSCOALA GIMNAZIALA ,,NICOLAE BOGDAN12.01.202220.01.2022
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "NICOLAE BOGDAN" VAȘCĂUCLASA A VII-A20.10.202101.11.2021
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "NICOLAE BOGDAN" VAȘCĂUGRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.1-VASCAU08.11.202122.11.2021
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "NICOLAE BOGDAN" VAȘCĂUGRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR.2- VASCAU08.11.202103.12.2021
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "NICOLAE BOGDAN" VAȘCĂUGRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR.3- COLESTI08.11.202103.12.2021
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "NICOLAE BOGDAN" VAȘCĂUSCOALA GIMNAZIALA ,, NICOLAE BOGDAN08.11.202103.12.2021
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 BRUSTURIcls a IVA și cls a VIIIa 10.01.202224.01.2022
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 CEICACLASA A III-A ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1,CEICA20.10.202102.11.2021
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 CEICACLASA P ,ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1,CEICA20.10.202102.11.2021
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 CEICACLASA A II-A ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1,CEICA20.10.202102.11.2021
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 CEICACLASA A IV-A ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1,CEICA20.10.202102.11.2021
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 CEICACLASA A V-A ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1,CEICA20.10.202102.11.2021
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 CEICACLASA A VI-A ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1,CEICA16.10.202129.10.2021
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 CEICACLASA A VII-A ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1,CEICA19.10.202101.11.2021
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 CEICACLASA A VIII-A ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1,CEICA19.10.202101.11.2021
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 CEICAGR MIXTĂ (MICĂ ,MIJ,MARE) GPN NR.2,CEIȘOARA19.10.202101.11.2021
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 CEICACLASA SIMULTANĂ -P-II-IV ,ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.2,C19.10.202101.11.2021
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 CEICACLASA A I-A ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1,CEICA20.10.202102.11.2021
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 NOJORIDII (structura - ȘCOALA PRIMARĂ NR.1 LEȘ)29.11.202113.12.2021
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 NOJORIDGR.MIXTĂ (structura- GRĂDINIȚA CU RPOGRAM NORMAL N29.11.202113.12.2021
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 NOJORIDIII (structura -ȘCOALA PRIMARĂ NR.1 LEȘ)30.11.202114.12.2021
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 NOJORIDV (ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 NOJORID)02.12.202116.12.2021
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 NOJORIDVI (ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 NOJORID)11-10-202125-10-2021
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 NOJORIDII (structura -ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.2 LIVADA)20.10.202103.11.2021
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 NOJORIDVIII (ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 NOJORID)15.11.202129.11.2021
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 NUCETclasa a V-a20.10.202003.11.2021
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 PIETROASAGrupa combinata (GPN Nr.3 Gurani)29-09-202111-10-2021
ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 TARCEAGPN Nr 3 -Galoșpetreu07.10.202120.10.2021.
ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 VÂRCIOROGGPN NR.1 VÂRCIOROG30.09.202113.10.2021
ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 VÂRCIOROGGPN NR. 2 ȘERGHIȘ30.09.202113.10.2021
ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 BALCII.A(SCOALA GIMNAZIALA NR.2 ALMASU-MARE)12-10-202125-10-2021
ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 BALCV.B ( SCOALA GIMNAZIALA NR.1 BALC)08-10-202121-10-2021
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 BUDUREASAClasa a VIII-a,Scoala Gimnaziala nr.1 Budureasa04.10.202118.10.2021
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 BUDUSLĂUGrupa mare- G.P.N. Nr.1 Buduslău18.10.202131.10.2021
ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 BUTANIGRUPA COMBINATA(G.P.N.NR.1 MAGESTI)18-10-202101-11-2021
ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 BUTANIV(ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 BUTANI)11-10-202125-10-2021
ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 BUTANIVI(ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 BUTANI)18-10-202101-11-2021
ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 BUTANIVII(ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 BUTANI)18-10-20211-11-2021
ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 BUTANIVIII (ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 BUTANI)18-10-20211-11-2021
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 DERNAclasa a II-a, a III-a, a IV-a (Școala Primară nr.126-01-202201-02-2022
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 DERNAClasa a V-a A08-10-202122-10-2021
ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 GEPIUClasa a II-a, Școala Gimnazială nr 1 Gepiu12-10-202126-10-2021
ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 MĂDĂRASClasa a V-a Structura: Școala Gimnazială Nr.2 Ian14.10.202120.10.2021
ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 PETREUGRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR.3 CRESTUR15.11.202129.11.2021
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 ROȘIAI + a II-a (inv. simultan-Școala Primară nr.3 Țari27-11-202110-12-2021
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 ROȘIAVIII A 04.12.202117.12.2021
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 ROȘIACLASA a VII-a18.10.202131.10.2021
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 ROȘIAClasa Pregatitoare+Clasa a II-a ( învățământ simul18.10.202131.10.2021
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 ROȘIAPregătitoare+a III-a(inv. simultan-Școala Primară 12-01-202225-01-2022
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.16 ORADEAV.A22-01-202231-01-2022
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.16 ORADEAIII.D26-01-202202-02-2022
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.16 ORADEAII.E27-01--202231-01-2022
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.16 ORADEAII.B27-01--202205-02-2022
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "OCTAVIAN GOGA" ORADEAII.B19-01-202226-01-2022
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "OLTEA DOAMNA" ORADEAIII.C26-01-202204-02-2022
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "OLTEA DOAMNA" ORADEAV.E22-01-202231-01-2022
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "OLTEA DOAMNA" ORADEAVII.C26-01-202204.02.2022
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "OLTEA DOAMNA" ORADEAVII.A28-01-202206-02-2022
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "OLTEA DOAMNA" ORADEAI.A28-01-202206-02-2022
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "ZELK ZOLTAN" VALEA LUI MIHAIGrupa mixtă secția maghiară (GPN nr. 1)25.01.202204.02.2022
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 1 ALEȘD
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 1 ALEȘD