Unitatea Formațiunea de studiu Perioada intrării în online Perioada ieșirii din online
CENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ NR.1 ORADEACLASA SIMULTANA INTEGRATA 1 MAI I - IV 13.10.2021
CENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ NR.1 ORADEACLASA SIMULTANA INTEGRATA 1 MAI V-VIII13.10.2021
CENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ BONITAS ORADEAclsasa II-a - IV-a simultan23.11.202107.12.2021
COLEGIUL ECONOMIC "PARTENIE COSMA" ORADEAXI B economic18.10.202131.10.2021
COLEGIUL ECONOMIC "PARTENIE COSMA" ORADEAXI A banqueting12.10.202125.10.2021
COLEGIUL ECONOMIC "PARTENIE COSMA" ORADEAXI A turism20.10.20212.11.2021
COLEGIUL ECONOMIC "PARTENIE COSMA" ORADEAIX D economic13.10.202126.10.2021
COLEGIUL ECONOMIC "PARTENIE COSMA" ORADEAXI F economic13.10.202126.10.2021
COLEGIUL ECONOMIC "PARTENIE COSMA" ORADEAIX A dual13.10.202126.10.2021
COLEGIUL ECONOMIC "PARTENIE COSMA" ORADEAX B turism14.10.202127.10.2021
COLEGIUL ECONOMIC "PARTENIE COSMA" ORADEAXI B turism14.10.202127.10.2021
COLEGIUL ECONOMIC "PARTENIE COSMA" ORADEAIX B tap11.10.202124.10.2021
COLEGIUL ECONOMIC "PARTENIE COSMA" ORADEAXII D economic11.10.202124.10.2021
COLEGIUL ECONOMIC "PARTENIE COSMA" ORADEAXI D economic14.10.202127.10.2021
COLEGIUL ECONOMIC "PARTENIE COSMA" ORADEAX A turism27.09.202111.10.2021
COLEGIUL ECONOMIC "PARTENIE COSMA" ORADEAXII D gastronomie27.09.202110.10.2021
COLEGIUL ECONOMIC "PARTENIE COSMA" ORADEAXI C gastronomie27.09.202110.10.2021
COLEGIUL ECONOMIC "PARTENIE COSMA" ORADEAX A comert28.09.202111.10.2021
COLEGIUL ECONOMIC "PARTENIE COSMA" ORADEAXII C banqueting04.10.202117.10.2021
COLEGIUL ECONOMIC "PARTENIE COSMA" ORADEAXII E economic01.10.202114.10.2021
COLEGIUL ECONOMIC "PARTENIE COSMA" ORADEAXII B turism01.10.202114.10.2021
COLEGIUL ECONOMIC "PARTENIE COSMA" ORADEAXI A comert4.10.202118.10.2021
COLEGIUL ECONOMIC "PARTENIE COSMA" ORADEAX B economic4.10.202118.10.2021
COLEGIUL ECONOMIC "PARTENIE COSMA" ORADEAXI A economic18.10.202131.10.2021
COLEGIUL ECONOMIC "PARTENIE COSMA" ORADEAX C alimentatie18.10.202131.10.2021
COLEGIUL ECONOMIC "PARTENIE COSMA" ORADEAXII D gastronomie18.10.202131.10.2021
COLEGIUL NAȚIONAL "EMANUIL GOJDU" ORADEA5B8.10.2115.10.21- pt testați/ 21.10.21
COLEGIUL NAȚIONAL "EMANUIL GOJDU" ORADEA12D7.10.202115.10.2021 pt testați / 21.10.21 pt restul
COLEGIUL NAȚIONAL "EMANUIL GOJDU" ORADEA12G11.10.2118.10.21/ testați 25.10.2021/ restul
COLEGIUL NAȚIONAL "EMANUIL GOJDU" ORADEA11F12.10.202119.10.2021/testați
COLEGIUL NAȚIONAL "EMANUIL GOJDU" ORADEA10A19.10.2126.10.21( testați)/ 2.11.21
COLEGIUL NAȚIONAL "EMANUIL GOJDU" ORADEA12B7.10.202114.10 2021/testați 21.10.21 pt restul
COLEGIUL NAȚIONAL "EMANUIL GOJDU" ORADEA11A13.10.202121.10.2021( testați ) 27.10.21 restul
COLEGIUL NAȚIONAL "EMANUIL GOJDU" ORADEA12C12.10.202120.10.21 (testați) 27.10.21 restul
COLEGIUL NAȚIONAL "EMANUIL GOJDU" ORADEA10B14.10.202121.10.21(testați ), 28.10.21 (restul)
COLEGIUL NAȚIONAL "EMANUIL GOJDU" ORADEA10G14.10.202121.10.21. (testați), 28.10.21 (restul)
COLEGIUL NAȚIONAL "EMANUIL GOJDU" ORADEA10F18.10.202125.10.2021( testați)
COLEGIUL NAȚIONAL "EMANUIL GOJDU" ORADEA7C18.10.202125.10.21( testați)
COLEGIUL NAȚIONAL "MIHAI EMINESCU" ORADEAIX H25.11.202109.12.2021
COLEGIUL NAȚIONAL "MIHAI EMINESCU" ORADEAII25.11.202109.12.2021
COLEGIUL NAȚIONAL "MIHAI EMINESCU" ORADEAXI D25.11.202109.12.2021
COLEGIUL NAȚIONAL "MIHAI EMINESCU" ORADEAXI J02.12.202110.12.2021
COLEGIUL NAȚIONAL "MIHAI EMINESCU" ORADEAXII A22.11.202106.12.2021
COLEGIUL NAȚIONAL "MIHAI EMINESCU" ORADEAXII C22.11.202106.12.2021
COLEGIUL NAȚIONAL "OCTAVIAN GOGA" MARGHITAVI B25.11.202108.12.2021
COLEGIUL NAȚIONAL "OCTAVIAN GOGA" MARGHITAVIII C27.11.202110.12.2021
COLEGIUL TEHNIC "IOAN CIORDAȘ" BEIUȘXI D18/10/202129/10/2021
COLEGIUL TEHNIC "MIHAI VITEAZUL" ORADEAXI.B30-11-202113-12-2021
COLEGIUL TEHNIC "TRAIAN VUIA" ORADEA10.H șc. prof.19-11-202102-12-2021
COLEGIUL TEHNIC "TRAIAN VUIA" ORADEA11.C16-11-202129-11-2021
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 1 MARGHITAGRUPA MICA B20-10-202102-11-2021
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 1 MARGHITAGRUPA MIJLOCIE B 20-10-202102-11-2021
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 1 ȘTEIGRUPA MICĂ B15.11.202127.11.2021
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.52 ORADEAGrupa mica GPP3530.09.202113.10.2021
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.52 ORADEAGrupa mijlocie GPP3530.09.202113.10.2021
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.52 ORADEAGrupa mare GPP3530.09.202113.10.2021
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.52 ORADEAGrupa mixta GPP3530.09.202113.10.2021
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.52 ORADEAGrupa mica B GPP5204.10.202114.10.2021
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.52 ORADEAGrupa mare A GPP5204.10.202114.10.2021
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.56 ORADEAgrupa mica ,,C" (structura GPP28 Oradea)15.11.202125.11.2021
LICEUL CU PROGRAM SPORTIV "BIHORUL" ORADEAXB15.10.202129.10.2021
LICEUL CU PROGRAM SPORTIV "BIHORUL" ORADEAVI B12.10.202125.10.2021
LICEUL CU PROGRAM SPORTIV "BIHORUL" ORADEAIV13.10.202126.10.2021
LICEUL CU PROGRAM SPORTIV "BIHORUL" ORADEAVII B13.10.202126.10.2021
LICEUL CU PROGRAM SPORTIV "BIHORUL" ORADEAXIA13.10.202126.10.2021
LICEUL "DON ORIONE" ORADEAIV.A18-10-202131.10.2021
LICEUL "DON ORIONE" ORADEAIV.B11-10-202124-10-2021
LICEUL "DON ORIONE" ORADEAIII.A20-09-202126-09-2021
LICEUL "DON ORIONE" ORADEAIV.A20-09-202103-10-2021
LICEUL "DON ORIONE" ORADEAVI.B07-10-202120-10-2021
LICEUL "DON ORIONE" ORADEAXII.B04-10-202117-10-2021
LICEUL "DON ORIONE" ORADEAXII.A23-09-202130-09-2021
LICEUL "DON ORIONE" ORADEAVIII.B10-10-202123-10-2021
LICEUL GRECO-CATOLIC "IULIU MANIU" ORADEAI C26-11-202109-12-2021
LICEUL TEHNOLOGIC AGROINDUSTRIAL "TAMASI ARON" BORȘVII BORS18.10.202101.11.2021
LICEUL TEHNOLOGIC AGROINDUSTRIAL "TAMASI ARON" BORȘVI BORS12.10.202125.10.2021
LICEUL TEHNOLOGIC AGROINDUSTRIAL "TAMASI ARON" BORȘPREGATITOR BORS11.10.202124.10.2021
LICEUL TEHNOLOGIC AGROINDUSTRIAL "TAMASI ARON" BORȘI SANTION11.10.202124.10.2021
LICEUL TEHNOLOGIC NR. 1 CADEA0-II18.10.20211.11.2021
LICEUL TEHNOLOGIC NR.1 DOBREŞTIClasa a IX a B - LICEUL TEHNOLOGIC NR. 1 DOBREȘTI29-11-202113-12-2021
LICEUL TEHNOLOGIC NR.1 DOBREŞTIClasa a VII+VIII -Școala Gimnazială nr 3 Topa de S20-10-202101-11-2021
LICEUL TEHNOLOGIC NR.1 POPEȘTICLASA a I-a ( LICEUL TEHNOLOGIC NR. 1 POPEȘTI)08.11.202119.11.2021
LICEUL TEHNOLOGIC NR.1 POPEȘTIClasa a XII- a (Liceul Tehnologic Nr. 1 Popești)17.11.202130.11.2021
LICEUL TEHNOLOGIC NR.1 SALONTAX.G24.11.202108.12.2021
LICEUL TEHNOLOGIC NR.1 SALONTAXI.E02.12.202116.12.2021
LICEUL TEHNOLOGIC NR.1 SALONTAX.A04.10.202120.10.2021
LICEUL TEHNOLOGIC NR.1 SALONTAX.B04.10.202120.10.2021
LICEUL TEHNOLOGIC NR.1 SALONTAXI B17.11.202102.12.2021
LICEUL TEHNOLOGIC NR.1 SALONTAXI C17.11.202102.12.2021
LICEUL TEHNOLOGIC NR.1 SALONTAIX.A22.11.202106.12.2021
LICEUL TEHNOLOGIC NR.1 SALONTAIX.B22.11.202106.12.2021
LICEUL TEHNOLOGIC NR.1 SALONTAX.E23.11.202107.12.2021
LICEUL TEHNOLOGIC NR.1 SUPLACU DE BARCĂUGR. MIJLOCIE GPP NR.2 RAFINĂRIA SUPLACU DE BARCĂU01.10.2021
LICEUL TEOLOGIC PENTICOSTAL "BETEL" ORADEAV B11.10.202125.10.2021
LICEUL TEOLOGIC PENTICOSTAL "BETEL" ORADEAIX A18-10-202131-10-2021
LICEUL TEOLOGIC PENTICOSTAL "BETEL" ORADEAVIII A18-10-202131-10-2021
LICEUL TEOLOGIC PENTICOSTAL "BETEL" ORADEAI C18-10-202131-10-2021
LICEUL TEOLOGIC PENTICOSTAL "BETEL" ORADEAAMG I A08.10.202121.10.2021
LICEUL TEOLOGIC ROMANO-CATOLIC SZENT LASZLO ORADEAXII. B11-11-202124-11-2021
LICEUL TEOLOGIC ROMANO-CATOLIC SZENT LASZLO ORADEAIX. B15-11-202127-11-2021
LICEUL TEOLOGIC ROMANO-CATOLIC SZENT LASZLO ORADEAVII. B18-11-202102-12-2021
LICEUL TEORETIC "AUREL LAZĂR" ORADEAclasa a X-a B18.10.202131.10.2021
LICEUL TEORETIC "AUREL LAZĂR" ORADEAclasa a VII-a 19.10.202101.11.2021
LICEUL TEORETIC "AUREL LAZĂR" ORADEAclasa a VIII-a 19.10.202101.11.2021
LICEUL TEORETIC "AUREL LAZĂR" ORADEAclasa a XI-a B12.10.202126.10.2021
LICEUL TEORETIC "AUREL LAZĂR" ORADEAclasa a XI-a D21.10.202103.11.2021
LICEUL TEORETIC "AUREL LAZĂR" ORADEAclasa a VI-a 14.10.202127.10.2021
LICEUL TEORETIC "AUREL LAZĂR" ORADEAclasa a XI-a A14.10.202127.10.2021
LICEUL TEORETIC "CONSTANTIN ȘERBAN" ALEȘDXI A12.10.202126.10.2021
LICEUL TEORETIC "CONSTANTIN ȘERBAN" ALEȘDVIII B20.10.202101.11.2021
LICEUL TEORETIC "CONSTANTIN ȘERBAN" ALEȘDV E14.10.202128.10.2021
LICEUL TEORETIC "CONSTANTIN ȘERBAN" ALEȘDVII E14.10.202128.10.2021
LICEUL TEORETIC GERMAN "FRIEDRICH SCHILLER" ORADEAIV C18.10.202131.10.2021
LICEUL TEORETIC GERMAN "FRIEDRICH SCHILLER" ORADEAIV B27.09.202108.10.2021
LICEUL TEORETIC GERMAN "FRIEDRICH SCHILLER" ORADEAVI B04.10.202117.10.2021
LICEUL TEORETIC GERMAN "FRIEDRICH SCHILLER" ORADEAVII A07.10.202120.10.2021
LICEUL TEORETIC GERMAN "FRIEDRICH SCHILLER" ORADEAVII A21.10.202107.11.2021
LICEUL TEORETIC GERMAN "FRIEDRICH SCHILLER" ORADEAVI A15.11.202128.11.2021
LICEUL TEORETIC GERMAN "FRIEDRICH SCHILLER" ORADEAXI17.11.202101.12.2021
LICEUL TEORETIC GERMAN "FRIEDRICH SCHILLER" ORADEAV B17.11.202101.12.2021
LICEUL TEORETIC GERMAN "FRIEDRICH SCHILLER" ORADEAVIII A 19.11.202102.12.2021
LICEUL TEORETIC GERMAN "FRIEDRICH SCHILLER" ORADEAVII B11.10.202124.10.2021
LICEUL TEORETIC GERMAN "FRIEDRICH SCHILLER" ORADEAIII A22.11.202105.12.2021
LICEUL TEORETIC GERMAN "FRIEDRICH SCHILLER" ORADEAVIII A 11.10.202124.10.2021
LICEUL TEORETIC GERMAN "FRIEDRICH SCHILLER" ORADEAII A11.10.202124.10.2021
LICEUL TEORETIC "HORVATH JANOS" MARGHITA
LICEUL TEORETIC "HORVATH JANOS" MARGHITAX.A06.10.202118.10.2021
LICEUL TEORETIC "HORVATH JANOS" MARGHITAX.C06.10.202118.10.2021
LICEUL TEORETIC "HORVATH JANOS" MARGHITAXI.AB14.10.202125.10.2021
LICEUL TEORETIC "HORVATH JANOS" MARGHITAIX.AB14.10.202125.10.2021
LICEUL TEORETIC "HORVATH JANOS" MARGHITAPL.II14.10.202125.10.2021
LICEUL TEORETIC "NICOLAE JIGA" TINCAV-VII B SECȚIA MAGHIARĂ-SIMULTAN14.10.202127.10.2021
LICEUL TEORETIC "NICOLAE JIGA" TINCAClasa a VII-a D04.10.202117.10.2021
LICEUL TEORETIC "NICOLAE JIGA" TINCAClasa a IX-a B06.10.202119.10.2021
LICEUL TEORETIC "NICOLAE JIGA" TINCAClasa a XI-a B06.10.202119.10.2021
LICEUL TEORETIC "NICOLAE JIGA" TINCAClasa a X-a A08.10.202121.10.2021
COLEGIUL NAȚIONAL "ONISIFOR GHIBU" ORADEAII D27-09-202111-10-2021
COLEGIUL NAȚIONAL "ONISIFOR GHIBU" ORADEAV D04--10-202118-10-2021
COLEGIUL NAȚIONAL "ONISIFOR GHIBU" ORADEAIXA,B04-10-202118-10-2021
LICEUL TEORETIC "PETOFI SANDOR" SĂCUENI
LICEUL TEORETIC "PETOFI SANDOR" SĂCUENIIII A11.11.202124.11.2021
LICEUL TEORETIC "PETOFI SANDOR" SĂCUENI
ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”AUREL POP” OȘORHEIClasa PREGATITOARE A (PJ)15.10.202128.10.2021
ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”AUREL POP” OȘORHEIClasa a VII a A (PJ)15.10.202128.10. 2021
ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”AUREL POP” OȘORHEIClasa a VI-a A (PJ)16.10.202129.10.2021
ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”AUREL POP” OȘORHEIClasa a VIII-a A( PJ)07-10-202121-10-2021
ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”AUREL POP” OȘORHEIGRUPA COMBINATĂ( GPN NR.4 CHERIU )07-10-202121-10-2021
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "AVRAM IANCU" ORADEAVIII C30.11.202113.12.2021
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "BENEDEK ELEK" CETARIUGrupă combinată - GPP Nr.1 Cetariu 16-11-202129-11-2021
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "DACIA" ORADEAV.E18-10-20211-11-2021
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "DACIA" ORADEAV.B18-10-20211-11-2021
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "DACIA" ORADEAVI.E19-10-20212-11-2021
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "DACIA" ORADEAVII.D20-10-20213-11-2021
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "DACIA" ORADEAVII.C22-10-20215-11-2021
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "DACIA" ORADEAI.C14.10.202127.10.2021
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "DACIA" ORADEAIII.A14.10.202127.10.2021
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "DACIA" ORADEAIII.E14.10.202127.10.2021
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "DACIA" ORADEAII.A15.10.202126.10.2021
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "DIMITRIE CANTEMIR" ORADEAVIII B18-10-202129-10-2021
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "DIMITRIE CANTEMIR" ORADEAVI. B18-10-202129-10-2021
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "DIMITRIE CANTEMIR" ORADEAIII. B28-09-202110-10-2021
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "DIMITRIE CANTEMIR" ORADEAVIII. A05-10-202119-10-2021
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "DIMITRIE CANTEMIR" ORADEA IV. B11-10-202124-10-2021
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "DIMITRIE CANTEMIR" ORADEAVI. A11-10-202124-10-2021
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "GASPAR ANDRAS" BIHARIAClasa pregatitoare B11.10.2021.25.11.2021
ŞCOALA GIMNAZIALĂ "GEORGIU POPA" CÂMPANICP,I,III,IV14.10.202128.10.2021
ŞCOALA GIMNAZIALĂ "KAZINCZY FERENC" ŞIMIANVI.C15.10.202128.10.2021
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "MIRON POMPILIU" ȘTEICLASA a VI-a /C22-11-202103-05-2021
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "NICOLAE BĂLCESCU" ORADEA
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "NICOLAE BĂLCESCU" ORADEA
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "NICOLAE BĂLCESCU" ORADEA
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "NICOLAE BĂLCESCU" ORADEA
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "NICOLAE BĂLCESCU" ORADEA
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "NICOLAE BĂLCESCU" ORADEA
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "NICOLAE BĂLCESCU" ORADEA
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "NICOLAE BĂLCESCU" ORADEA
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "NICOLAE BĂLCESCU" ORADEA
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "NICOLAE BĂLCESCU" ORADEA
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "NICOLAE BĂLCESCU" ORADEA
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "NICOLAE BĂLCESCU" ORADEA
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "NICOLAE BĂLCESCU" ORADEA
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "NICOLAE BĂLCESCU" ORADEA
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "NICOLAE BĂLCESCU" ORADEA
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "NICOLAE BĂLCESCU" ORADEA
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "NICOLAE BĂLCESCU" ORADEA
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "NICOLAE BĂLCESCU" ORADEA
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "NICOLAE BOGDAN" VAȘCĂUCLASA A VII-A20.10.202101.11.2021
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "NICOLAE BOGDAN" VAȘCĂUGRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.1-VASCAU08.11.202122.11.2021
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "NICOLAE BOGDAN" VAȘCĂUGRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR.2- VASCAU08.11.202103.12.2021
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "NICOLAE BOGDAN" VAȘCĂUGRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR.3- COLESTI08.11.202103.12.2021
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "NICOLAE BOGDAN" VAȘCĂUSCOALA GIMNAZIALA ,, NICOLAE BOGDAN08.11.202103.12.2021
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 CEICACLASA A III-A ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1,CEICA20.10.202102.11.2021
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 CEICACLASA P ,ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1,CEICA20.10.202102.11.2021
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 CEICACLASA A II-A ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1,CEICA20.10.202102.11.2021
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 CEICACLASA A IV-A ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1,CEICA20.10.202102.11.2021
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 CEICACLASA A V-A ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1,CEICA20.10.202102.11.2021
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 CEICACLASA A VI-A ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1,CEICA16.10.202129.10.2021
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 CEICACLASA A VII-A ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1,CEICA19.10.202101.11.2021
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 CEICACLASA A VIII-A ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1,CEICA19.10.202101.11.2021
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 CEICAGR MIXTĂ (MICĂ ,MIJ,MARE) GPN NR.2,CEIȘOARA19.10.202101.11.2021
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 CEICACLASA SIMULTANĂ -P-II-IV ,ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.2,C19.10.202101.11.2021
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 CEICACLASA A I-A ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1,CEICA20.10.202102.11.2021
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 NOJORIDII (structura - ȘCOALA PRIMARĂ NR.1 LEȘ)29.11.202113.12.2021
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 NOJORIDGR.MIXTĂ (structura- GRĂDINIȚA CU RPOGRAM NORMAL N29.11.202113.12.2021
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 NOJORIDIII (structura -ȘCOALA PRIMARĂ NR.1 LEȘ)30.11.202114.12.2021
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 NOJORIDV (ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 NOJORID)01.12.202115.12.2021
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 NOJORIDVI (ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 NOJORID)11-10-202125-10-2021
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 NOJORIDII (structura -ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.2 LIVADA)20.10.202103.11.2021
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 NOJORIDVIII (ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 NOJORID)15.11.202129.11.2021
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 NUCETclasa a V-a20.10.202003.11.2021
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 PIETROASAGrupa combinata (GPN Nr.3 Gurani)29-09-202111-10-2021
ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 TARCEAGPN Nr 3 -Galoșpetreu07.10.202120.10.2021.
ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 VÂRCIOROGGPN NR.1 VÂRCIOROG30.09.202113.10.2021
ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 VÂRCIOROGGPN NR. 2 ȘERGHIȘ30.09.202113.10.2021
ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 BALCII.A(SCOALA GIMNAZIALA NR.2 ALMASU-MARE)12-10-202125-10-2021
ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 BALCV.B ( SCOALA GIMNAZIALA NR.1 BALC)08-10-202121-10-2021
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 BUDUREASAClasa a VIII-a,Scoala Gimnaziala nr.1 Budureasa04.10.202118.10.2021
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 BUDUSLĂUGrupa mare- G.P.N. Nr.1 Buduslău18.10.202131.10.2021
ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 BUTANIGRUPA COMBINATA(G.P.N.NR.1 MAGESTI)18-10-202101-11-2021
ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 BUTANIV(ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 BUTANI)11-10-202125-10-2021
ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 BUTANIVI(ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 BUTANI)18-10-202101-11-2021
ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 BUTANIVII(ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 BUTANI)18-10-20211-11-2021
ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 BUTANIVIII (ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 BUTANI)18-10-20211-11-2021
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 DERNAClasa a V-a A08-10-202122-10-2021
ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 GEPIUClasa a II-a, Școala Gimnazială nr 1 Gepiu12-10-202126-10-2021
ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 MĂDĂRASClasa a V-a Structura: Școala Gimnazială Nr.2 Ian14.10.202120.10.2021
ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 PETREUGRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR.3 CRESTUR15.11.202129.11.2021
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 ROȘIAI + a II-a (inv. simultan-Școala Primară nr.3 Țari27-11-202110-12-2021
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 ROȘIAVIII A 04.12.202117.12.2021
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 ROȘIACLASA a VII-a18.10.202131.10.2021
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 ROȘIAClasa Pregatitoare+Clasa a II-a ( învățământ simul18.10.202131.10.2021
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "OLTEA DOAMNA" ORADEAPreg.B26-11-202108-12-2021
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "OLTEA DOAMNA" ORADEAIII.B26-11-202108-12-2021
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "OLTEA DOAMNA" ORADEAII.D03-12-202116-12-2021
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "OLTEA DOAMNA" ORADEAIII.A06-12-202116-12-2021
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "ZELK ZOLTAN" VALEA LUI MIHAIPregătitoare B22-11-202106-12-2021
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 1 ALEȘD
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 1 ALEȘD