Unitatea Formațiunea de studiu Data intrării în online Data ieșirii din online
CENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ NR.1 ORADEAa V a A25.01.202205.02.2022
CENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ NR.1 ORADEAa VI a A25.01.202205.02..2022
CENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ NR.1 ORADEAa VIII a B27.01.202209.02.2022
CENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ NR.1 POPEȘTIclasa IX/X 02.02.202212.02.2022
COLEGIUL ECONOMIC "PARTENIE COSMA" ORADEAIX B economic28.01.202207.02.2022
COLEGIUL ECONOMIC "PARTENIE COSMA" ORADEAIX C economic27.01.20227.02.2022
COLEGIUL ECONOMIC "PARTENIE COSMA" ORADEAIX B tap20.01.202231.01.2022
COLEGIUL NAȚIONAL "EMANUIL GOJDU" ORADEA10C17.01.2227.01.22
COLEGIUL NAȚIONAL "EMANUIL GOJDU" ORADEA10B19.01.2229.01.22
COLEGIUL NAȚIONAL "EMANUIL GOJDU" ORADEA10G18.01.2228.01.22
COLEGIUL NAȚIONAL "EMANUIL GOJDU" ORADEA11C20.01.2230.01.22
COLEGIUL NAȚIONAL "EMANUIL GOJDU" ORADEA5C21.02.2231.01.22
COLEGIUL NAȚIONAL "EMANUIL GOJDU" ORADEA7B23.01.222.02.22
COLEGIUL NAȚIONAL "EMANUIL GOJDU" ORADEA5A24.01.223.02.22
COLEGIUL NAȚIONAL "EMANUIL GOJDU" ORADEA11E23.01.222.02.22
COLEGIUL NAȚIONAL "EMANUIL GOJDU" ORADEA9C25.01.224.02.22
COLEGIUL NAȚIONAL "EMANUIL GOJDU" ORADEA9D25.01.224.02.22
COLEGIUL NAȚIONAL "EMANUIL GOJDU" ORADEA6C27.01.226.02.22
COLEGIUL NAȚIONAL "IOSIF VULCAN" ORADEAIII.A25-01-202207-02-2022
COLEGIUL NAȚIONAL "IOSIF VULCAN" ORADEAIV.C25-01-202202-02-2022
COLEGIUL NAȚIONAL "IOSIF VULCAN" ORADEAXI.C25-01-202204-02-2022
COLEGIUL NAȚIONAL "IOSIF VULCAN" ORADEAVII.A31-01-202208-02-2022
COLEGIUL NAȚIONAL "IOSIF VULCAN" ORADEAV.C25-01-202204-02-2022
COLEGIUL NAȚIONAL "IOSIF VULCAN" ORADEAV.D25-01-202204-02-2022
COLEGIUL NAȚIONAL "IOSIF VULCAN" ORADEAX.A25-01-202204-02-2022
COLEGIUL NAȚIONAL "IOSIF VULCAN" ORADEAIX.D26-01-202205-02-2022
COLEGIUL NAȚIONAL "IOSIF VULCAN" ORADEAXI.A26-01-202231-01-2022
COLEGIUL NAȚIONAL "IOSIF VULCAN" ORADEAXI.D26-01-202231-01-2022
COLEGIUL NAȚIONAL "IOSIF VULCAN" ORADEAVII.B27-01-202206-02-2022
COLEGIUL NAȚIONAL "IOSIF VULCAN" ORADEAVIII.C28-01-202207-02-2022
COLEGIUL NAȚIONAL "IOSIF VULCAN" ORADEAII.A10-02-202215-02-2022
COLEGIUL NAȚIONAL "MIHAI EMINESCU" ORADEAXI E21-01-202231-01-2022
COLEGIUL NAȚIONAL "MIHAI EMINESCU" ORADEAIV 25-01-202204-02-2022
COLEGIUL NAȚIONAL "MIHAI EMINESCU" ORADEAIX E26-01-202205-02-2022
COLEGIUL NAȚIONAL "MIHAI EMINESCU" ORADEAXII I28-01-202207-01-2022
COLEGIUL NAȚIONAL "MIHAI EMINESCU" ORADEAIX F31-01-202207-02-2022
COLEGIUL NAȚIONAL "MIHAI EMINESCU" ORADEAIX C01-02-202207-02-2022
COLEGIUL NAȚIONAL "MIHAI EMINESCU" ORADEAX E04-02-202209-02-2022
COLEGIUL NAȚIONAL "OCTAVIAN GOGA" MARGHITAPREG.B14.01.202223.01.2022
COLEGIUL NAȚIONAL "OCTAVIAN GOGA" MARGHITAI A13.01.202222.01.2022
COLEGIUL NAȚIONAL "OCTAVIAN GOGA" MARGHITAV A14.01.202223.01.2022
COLEGIUL NAȚIONAL "OCTAVIAN GOGA" MARGHITAVI B12.01.202221.01.2022
COLEGIUL NAȚIONAL "OCTAVIAN GOGA" MARGHITAXII B12.01.202221.01.2022
COLEGIUL NAȚIONAL "OCTAVIAN GOGA" MARGHITAVI A09.01.202218.01.2022
COLEGIUL NAȚIONAL "OCTAVIAN GOGA" MARGHITAIX B09.01.202218.01.2022
COLEGIUL NAȚIONAL "OCTAVIAN GOGA" MARGHITAX A09.01.202218.01.2022
COLEGIUL NAȚIONAL "OCTAVIAN GOGA" MARGHITAXI A07.01.202116.01.2022
COLEGIUL NAȚIONAL "OCTAVIAN GOGA" MARGHITAXI B09.01.202218.01.2022
COLEGIUL NAȚIONAL "OCTAVIAN GOGA" MARGHITAIII A17.01.202223.01.2022
COLEGIUL NAȚIONAL "OCTAVIAN GOGA" MARGHITAVI C6.01.202219.01.2022
COLEGIUL NAȚIONAL "OCTAVIAN GOGA" MARGHITAXII C04.01.202217.01.2022
COLEGIUL NAȚIONAL "OCTAVIAN GOGA" MARGHITAVIII C05.01.202218.01.2022
COLEGIUL NAȚIONAL "OCTAVIAN GOGA" MARGHITAIX A05.01.202218.01.2022
COLEGIUL NAȚIONAL "OCTAVIAN GOGA" MARGHITAV B04.01.202217.01.2022
COLEGIUL NAȚIONAL "OCTAVIAN GOGA" MARGHITAXI B11.12.202124.12.2021
COLEGIUL NAȚIONAL "OCTAVIAN GOGA" MARGHITAXI C17.12.202130.12.2021
COLEGIUL NAȚIONAL "OCTAVIAN GOGA" MARGHITAVIII C27.11.202110.12.2021
COLEGIUL NAȚIONAL "OCTAVIAN GOGA" MARGHITAVI B25.11.202108.12.2021
COLEGIUL NAȚIONAL "OCTAVIAN GOGA" MARGHITAVI D22.11.202105.12.2021
COLEGIUL NAȚIONAL "OCTAVIAN GOGA" MARGHITAX D20.10.202102.11.2021
COLEGIUL NAȚIONAL "OCTAVIAN GOGA" MARGHITAV C20.10.202102.11.2021
COLEGIUL NAȚIONAL "OCTAVIAN GOGA" MARGHITAV A21.10.202103.11.2021
COLEGIUL NAȚIONAL "OCTAVIAN GOGA" MARGHITAVII B20.10.202102.11.2021
COLEGIUL NAȚIONAL "OCTAVIAN GOGA" MARGHITAVII C20.10.202102.11.2021
COLEGIUL NAȚIONAL "OCTAVIAN GOGA" MARGHITAVIII B19.10.202101.11.2021
COLEGIUL NAȚIONAL "OCTAVIAN GOGA" MARGHITAIX B20.10.202102.11.2021
COLEGIUL NAȚIONAL "OCTAVIAN GOGA" MARGHITAXI B11.10.202124.10.2021
COLEGIUL NAȚIONAL "OCTAVIAN GOGA" MARGHITAIX C04.10.202117.10.2021
COLEGIUL NAȚIONAL "OCTAVIAN GOGA" MARGHITAXI C04.10.202117.10.2021
COLEGIUL NAȚIONAL "OCTAVIAN GOGA" MARGHITAVI A01.10.202114.10.2021
COLEGIUL NAȚIONAL "OCTAVIAN GOGA" MARGHITAX B28.09.202111.10.2021
COLEGIUL NAȚIONAL "SAMUIL VULCAN" BEIUȘVI26.01.202207.02.2022
COLEGIUL NAȚIONAL "TEODOR NES" SALONTAIII A25.01.202204.02.2022
COLEGIUL NAȚIONAL "TEODOR NES" SALONTAXII A25.01.202204.02.2022
COLEGIUL NAȚIONAL "TEODOR NES" SALONTAIX C04.02.20229.02.2022
COLEGIUL TEHNIC "ALEXANDRU ROMAN" ALEȘDa XII-a E2.02.202212.02.2022
COLEGIUL TEHNIC "ALEXANDRU ROMAN" ALEȘDanul I postliceal31.01.202210.02.2022
LICEUL TEHNOLOGIC "CONSTANTIN BRÂNCUȘI" ORADEAXII.A12-02-202217-02-2022
COLEGIUL TEHNIC "MIHAI VITEAZUL" ORADEAXII.E08-02-202214-02-2022
COLEGIUL TEHNIC NR.1 VADU CRIŞULUIa V-a A31.01.202210.02.2022
COLEGIUL TEHNIC NR.1 VADU CRIŞULUIa X-a F07.02.202214.02.2022
COLEGIUL TEHNIC "TRAIAN VUIA" ORADEA10.A șc prof01-10-202114-10-2021
COLEGIUL TEHNIC "TRAIAN VUIA" ORADEAInternat școlar02-10-202115-10-2021
COLEGIUL TEHNIC "TRAIAN VUIA" ORADEA10. E șc prof05-10-202118-10-2021
COLEGIUL TEHNIC "TRAIAN VUIA" ORADEAX.C liceu zi11-10-202124-10-2021
COLEGIUL TEHNIC "TRAIAN VUIA" ORADEA10.H șc. prof.11-10-202124-10-2021
COLEGIUL TEHNIC "TRAIAN VUIA" ORADEAX.B liceu zi12-10-202125-10-2021
COLEGIUL TEHNIC "TRAIAN VUIA" ORADEA10.B șc prof.14-10-202127-10-2021
COLEGIUL TEHNIC "TRAIAN VUIA" ORADEA11.D șc prof14-10-202127-10-2021
COLEGIUL TEHNIC "TRAIAN VUIA" ORADEAXI.A liceu zi15-10-202128-10-2021
COLEGIUL TEHNIC "TRAIAN VUIA" ORADEA9.A șc prof18-10-202131-10-2021
COLEGIUL TEHNIC "TRAIAN VUIA" ORADEAIX.A liceu22-10-202104-11-2021
COLEGIUL TEHNIC "TRAIAN VUIA" ORADEA10.I șc prof22-10-202104-11-2021
COLEGIUL TEHNIC "TRAIAN VUIA" ORADEA10.G șc prof22-10-202104-11-2021
COLEGIUL TEHNIC "TRAIAN VUIA" ORADEAInternat școlar22-10-202104-11-2021
COLEGIUL TEHNIC "TRAIAN VUIA" ORADEA11.D șc prof10-11-202123-11-2021
COLEGIUL TEHNIC "TRAIAN VUIA" ORADEA11.C șc prof16-11-202129-11-2021
COLEGIUL TEHNIC "TRAIAN VUIA" ORADEA10.H șc. prof.19-11-202102-12-2021
COLEGIUL TEHNIC "TRAIAN VUIA" ORADEA10. E șc prof12-12-202125-12-2021
COLEGIUL TEHNIC "TRAIAN VUIA" ORADEA9.C șc prof08-12-202121-12-2021
COLEGIUL TEHNIC "TRAIAN VUIA" ORADEAX.A liceu zi05-01-202218-01-2022
COLEGIUL TEHNIC "TRAIAN VUIA" ORADEAXII.B liceu zi09-01-202221-01-2022
COLEGIUL TEHNIC "TRAIAN VUIA" ORADEA10.D șc prof25-09-202108-10-2021
COLEGIUL TEHNIC "TRAIAN VUIA" ORADEA9F șc prof01-10-202114-10-2021
GRĂDINITA CU PROGRAM PRELUNGIT "FLOARE DE COLȚ" BEIUȘToate grupele08.11.202126.11.2021
GRĂDINIŢA CU PROGRAM NORMAL"ELIM" HOTARÎnvățământ preșcolar25.01.202204.02.2022
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 1 BEIUȘTOATE GRUPELE08.11.202126.11.2021
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.30 ORADEAGrupa Mare Secția Maghiară 27 - 01- 202207-02-2022
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.30 ORADEAGrupa Mare B 31-01-202207 -02-2022
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.30 ORADEAGrupa Mică Structura GPP3101-02-202207-02-2022
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.30 ORADEAGrupa Mare A02-02-202207-02-2022
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.45 ORADEAgrupa mare B GPP nr.45 Oradea13.01.202222.01.2022
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.45 ORADEAgrupele: mica, mijlocie,mare,maghiara-GPN nr.1217.01.202226.01.2022
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.46 ORADEAGRUPA MIJLOCIE A (GPP46)04-02-202209-02-2022
GRĂDINIȚA "WINNIE ACADEMY" ORADEAGrupa Mickey 25.01.202204.02.2022
GRĂDINIȚA "WINNIE ACADEMY" ORADEAGrupa mijlocie B31.01.202209.02.2022
LICEUL CU PROGRAM SPORTIV "BIHORUL" ORADEAI27.01.202205.02.2022
LICEUL DE ARTE ORADEAV A27.01.202207.02.2022
LICEUL DE ARTE ORADEAV B27.01.202207.02.2022
LICEUL DE ARTE ORADEAVI A27.01.202207.02.2022
LICEUL DE ARTE ORADEA6 B27.01.202207.02.2022
LICEUL DE ARTE ORADEA7 A27.01.202207.02.2022
LICEUL DE ARTE ORADEA7 B27.01.202207.02.2022
LICEUL DE ARTE ORADEA8 A27.01.202207.02.2022
LICEUL DE ARTE ORADEA8 B27.01.202207.02.2022
LICEUL DE ARTE ORADEA9 A27.01.202207.02.2022
LICEUL DE ARTE ORADEA9 B27.01.202207.02.2022
LICEUL DE ARTE ORADEA10 A27.01.202207.02.2022
LICEUL DE ARTE ORADEA10 B27.01.202207.02.2022
LICEUL DE ARTE ORADEA11 A27.01.202207.02.2022
LICEUL DE ARTE ORADEA11 B27.01.202207.02.2022
LICEUL DE ARTE ORADEA11 C27.01.202207.02.2022
LICEUL DE ARTE ORADEA12 A27.01.202207.02.2022
LICEUL DE ARTE ORADEA12 B27.01.202207.02.2022
LICEUL DE ARTE ORADEA12 C27.01.202207.02.2022
LICEUL DE ARTE ORADEA10 C27.01.202207.02.2022
LICEUL DE ARTE ORADEAa II-a25.01.202203.02.2022
LICEUL DE ARTE ORADEA8 B25.01.202204.02.2022
LICEUL DE ARTE ORADEAclasa pregatitoare25.01.202204.02.2022
LICEUL DE ARTE ORADEA10 E01.02.202211.02.2022
LICEUL GRECO-CATOLIC "IULIU MANIU" ORADEAVI.C27.01.202205.02.2022
LICEUL GRECO-CATOLIC "IULIU MANIU" ORADEAVII.A27.01.202205.02.2022
LICEUL GRECO-CATOLIC "IULIU MANIU" ORADEAVII.C27.01.202205.02.2022
LICEUL GRECO-CATOLIC "IULIU MANIU" ORADEAVIII.A27.01.202205.02.2022
LICEUL GRECO-CATOLIC "IULIU MANIU" ORADEAVIII.B27.01.202205.02.2022
LICEUL GRECO-CATOLIC "IULIU MANIU" ORADEAIX.B27.01.202205.02.2022
LICEUL GRECO-CATOLIC "IULIU MANIU" ORADEAX.A27.01.202205.02.2022
LICEUL GRECO-CATOLIC "IULIU MANIU" ORADEAX.B27.01.202205.02.2022
LICEUL GRECO-CATOLIC "IULIU MANIU" ORADEAXI.A27.01.202205.02.2022
LICEUL GRECO-CATOLIC "IULIU MANIU" ORADEAXI.B27.01.202205.02.2022
LICEUL GRECO-CATOLIC "IULIU MANIU" ORADEAXII.A01.02.202211.02.2022
LICEUL GRECO-CATOLIC "IULIU MANIU" ORADEAXII.B27.01.202205.02.2022
LICEUL GRECO-CATOLIC "IULIU MANIU" ORADEAGrupa E04.02.202209.02.2022
LICEUL GRECO-CATOLIC "IULIU MANIU" ORADEAIV.B22.01.202231.01.2022
LICEUL GRECO-CATOLIC "IULIU MANIU" ORADEAI.C24.01.202203.02.2022
LICEUL GRECO-CATOLIC "IULIU MANIU" ORADEAVII.B27.01.202205.02.2022
LICEUL GRECO-CATOLIC "IULIU MANIU" ORADEAII.C28.01.202207.02.2022
LICEUL GRECO-CATOLIC "IULIU MANIU" ORADEAIX.A28.01.202207.02.2022
LICEUL GRECO-CATOLIC "IULIU MANIU" ORADEAII.A29.01.202208.02.2022
LICEUL GRECO-CATOLIC "IULIU MANIU" ORADEAVI.A30.01.202209.02.2022
LICEUL GRECO-CATOLIC "IULIU MANIU" ORADEAV.A27.01.202205.02.2022
LICEUL GRECO-CATOLIC "IULIU MANIU" ORADEAV.B27.01.202205.02.2022
LICEUL GRECO-CATOLIC "IULIU MANIU" ORADEAV.C27.01.202205.02.2022
LICEUL GRECO-CATOLIC "IULIU MANIU" ORADEAVI.B27.02.202205.02.2022
LICEUL ORTODOX "EPISCOP ROMAN CIOROGARIU" ORADEAV.B27-01-202205-02-2022
LICEUL ORTODOX "EPISCOP ROMAN CIOROGARIU" ORADEAIX.A01-02-202204-02-2022
LICEUL ORTODOX "EPISCOP ROMAN CIOROGARIU" ORADEAIX.B01-02-202204-02-2022
LICEUL ORTODOX "EPISCOP ROMAN CIOROGARIU" ORADEAX.A01-02-202204-02-2022
LICEUL ORTODOX "EPISCOP ROMAN CIOROGARIU" ORADEAX.B01-02-202204-02-2022
LICEUL ORTODOX "EPISCOP ROMAN CIOROGARIU" ORADEAXI.A01-02-202204-02-2022
LICEUL ORTODOX "EPISCOP ROMAN CIOROGARIU" ORADEAXII.A01-02-202204-02-2022
LICEUL TEHNOLOGIC NR.1 DOBREŞTIClasa a III a A LICEUL TEHNOLOGIC NR.1 DOBRESTI26-01-202207-02-2022
LICEUL TEHNOLOGIC NR.1 DOBREŞTIClasa a XII a - LICEUL TEHNOLOGIC NR. 1 DOBREȘTI02-02-202207-02-2022
LICEUL TEHNOLOGIC NR.1 SUPLACU DE BARCĂUIV.A (Liceul Tehnologic Nr.1 Suplacu de Barcau)31-01-202208-02-2022
LICEUL TEHNOLOGIC NR.1 SUPLACU DE BARCĂUI.B (Liceul Tehnologic Nr.1 Suplacu de Barcau)31-01-202209-02-2022
LICEUL TEHNOLOGIC NR.1 ŞUNCUIUŞClasa a VI-a Liceul Tehnologic Nr.1 Șuncuiuș01.02.202211.02.2022
LICEUL TEHNOLOGIC SANITAR "VASILE VOICULESCU" ORADEAClasa a VIII-a26-01-202204-02-2022
LICEUL TEHNOLOGIC SANITAR "VASILE VOICULESCU" ORADEACICLUL GIMNAZIAL (CL. V, VI, VII, VIII)28-01-202204-02-2022
LICEUL TEHNOLOGIC SANITAR "VASILE VOICULESCU" ORADEACICLUL LICEAL (CL. IX,XA,XB,XIA,XIB,XIIA,XIIB)28-01-202204-02-2022
LICEUL TEOLOGIC BAPTIST "EMANUEL" ORADEAVI A22.01.202231.01.2022
LICEUL TEOLOGIC BAPTIST "EMANUEL" ORADEAVIII B03.02.202208.02.2022
LICEUL TEOLOGIC BAPTIST "EMANUEL" ORADEATOT CICLUL GIMNAZIAL ȘI LICEAL27.01.202231.01.2022
LICEUL TEOLOGIC BAPTIST "EMANUEL" ORADEAXI B22.01.202201.02.2022
LICEUL TEOLOGIC BAPTIST "EMANUEL" ORADEAX A23.01.202202.02.2022
LICEUL TEOLOGIC BAPTIST "EMANUEL" ORADEAII B25.01.202207.02.2022
LICEUL TEOLOGIC BAPTIST "EMANUEL" ORADEAV B28.01.202207.02.2022
LICEUL TEOLOGIC PENTICOSTAL "BETEL" ORADEAXI A27-01-202205-02-2022
LICEUL TEOLOGIC PENTICOSTAL "BETEL" ORADEAVI A31.01.202206.02.2022
LICEUL TEOLOGIC ROMANO-CATOLIC SZENT LASZLO ORADEA0. B02-02-202207-02-2022
LICEUL TEORETIC "ADY ENDRE" ORADEA7 b17.01.202227.01.2022
LICEUL TEORETIC "ADY ENDRE" ORADEA5a19.01.202228.01.2022
LICEUL TEORETIC "ADY ENDRE" ORADEA10c21.01.202229.01.2022
LICEUL TEORETIC "ADY ENDRE" ORADEA7a22.01.202231.01.2022
LICEUL TEORETIC "ADY ENDRE" ORADEA6a25.01.202203.02.2022
LICEUL TEORETIC "ADY ENDRE" ORADEA12e25.01.202203.02.2022
LICEUL TEORETIC "ADY ENDRE" ORADEAtoate clasele26.01.202228.01.2022
LICEUL TEORETIC "ADY ENDRE" ORADEAtoate clasele31.01.202204.02.2022
LICEUL TEORETIC "ARANY JANOS" SALONTAII.C02-02-202207-02-2022
LICEUL TEORETIC "AUREL LAZĂR" ORADEAclasa a VI-a 25.01.2022 03.02.2022
LICEUL TEORETIC "AUREL LAZĂR" ORADEAclasa a XI-a B31.01.202209.02.2022
LICEUL TEORETIC "GABRIEL ŢEPELEA" BORODCLASA a II- a24.01.202202.02.2022
LICEUL TEORETIC "GABRIEL ŢEPELEA" BORODGrupa Combinată- Grădinița cu Program Normal nr.2 30.01.202208.02.2022
LICEUL TEORETIC "GABRIEL ŢEPELEA" BORODGrupa Combinată- Grădinița cu Program Normal nr.1 31.01.202209.02.2022
LICEUL TEORETIC GERMAN "FRIEDRICH SCHILLER" ORADEAV A28.01.2022074.02.2022
LICEUL TEORETIC GERMAN "FRIEDRICH SCHILLER" ORADEAIX23.01.202202.02.2022
LICEUL TEORETIC "HORVATH JANOS" MARGHITAIX AB04-02-202209-02-2022
COLEGIUL NAȚIONAL "ONISIFOR GHIBU" ORADEAVI E25.01.202204.02.2022
COLEGIUL NAȚIONAL "ONISIFOR GHIBU" ORADEAVIII E25.01.202204.02.2022
COLEGIUL NAȚIONAL "ONISIFOR GHIBU" ORADEAI D 26.01.202207.02.2022
COLEGIUL NAȚIONAL "ONISIFOR GHIBU" ORADEAXII D26.01.202207.02.2022
COLEGIUL NAȚIONAL "ONISIFOR GHIBU" ORADEAVII A27.01.202207.02.2022
COLEGIUL NAȚIONAL "ONISIFOR GHIBU" ORADEAVII E02.02.202207.02.2022
COLEGIUL NAȚIONAL "ONISIFOR GHIBU" ORADEA X C03.02.202208.02.2022
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "DACIA" ORADEAIV A02.02.202212.02.2022
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "DACIA" ORADEAIII.A29.01.202208.02.2022
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "DACIA" ORADEAVI.D26.01.202205.02.2022
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "DACIA" ORADEAVI.E26.01.202205.02.2022
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "DACIA" ORADEAVII.D22.01.202201.02.2022
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "DACIA" ORADEAVIII.A22.01.202201.02.2022
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "DACIA" ORADEAVI.B11-02-202216-02-2022
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "DACIA" ORADEAVIII.A19.02.202224.02.2022
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "DIMITRIE CANTEMIR" ORADEAClasa a V a B27.01.202205.02.2022
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "IOAN SLAVICI" ORADEAI.A11-02-202216-02-2022
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "NICOLAE BĂLCESCU" ORADEAVIIIB01.02.202210.02.2022
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "NICOLAE BĂLCESCU" ORADEAIII B09.02.202213.02.2022
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 DIOSIGClasa a II-a A31.01.202206.02.2022
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 NOJORIDVIII25.01.202203.02.2022
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 NOJORIDCLASA I28.02.202204.03.2022
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 SÎNTANDREIGrupa mică A - GPP NR.104-02-202210-02-2022
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 SÎNTANDREIGrupa mijlocie B - GPP NR.104-02-202210-02-2022
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 SÎNTANDREIGrupa mare A - GPP NR.104-02-202210-02-2022
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 SÎNTANDREIGrupa mijlocie A - GPP NR.104-02-202209-02-2022
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 TĂMĂȘEUClasa I-a B01.02.202209.02.2022
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 TĂMĂȘEUClasa a II-a B01.02.202209.02.2022
ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 TILEAGDGrupa mijlocie31.01.202210.02.2022
ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 TILEAGDGRUPA MICA08.02.202218.02.2022
ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 VÂRCIOROGClasa a II a Scoala Gimnaziala Nr. 1 Varciorog 25 01 202228.01.2022
ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 BUTANIGPN NR. 4 GĂLĂȘENI26-01-202204-02-2022
ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 HIDIŞELU DE SUSII-III28.01.202202.02.2022
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 HOTARclasa V2.02.20224.02.2022
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 HOTARclasa VI2.02.20224.02.2022
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 HOTARclasa VII2.02.20224.02.2022
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 HOTARclasa VIII2.02.20224.02.2022
ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 LĂZĂRENIClasa a VIII-a- Lăzăreni08.02.202212.02.2022
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.16 ORADEAV.A22-01-202201-02-2022
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.16 ORADEAIII.D25-01-202203-02-2022
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.16 ORADEAII.E27-01-202201-02-2022
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.16 ORADEAII.B27-01-202206-02-2022
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.16 ORADEACP.C31-01-202202-02-2022
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.16 ORADEAV.D02-02-202207-02-2022
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.16 ORADEACP.D02-02-202208-02-2022
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "OLTEA DOAMNA" ORADEAIII.C26-01-202204-02-2022
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "OLTEA DOAMNA" ORADEAV.E22-01-202231-01-2022
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "OLTEA DOAMNA" ORADEAVII.C26-01-202204-02-2022
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "OLTEA DOAMNA" ORADEAVII.A28-01-202206-02-2022
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "OLTEA DOAMNA" ORADEAI.A28-01-202206-02-2022
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "OLTEA DOAMNA" ORADEAI.E02-02-202207-02-2022
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "OLTEA DOAMNA" ORADEAV.C04-02-202209-02-2022
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "PUIU SEVER" INEUG.P.N NR.1 INEU Grupa combinata03.02.202207.02.2022
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "PUIU SEVER" INEUCLASA I D HUSASĂU DE CRIȘ03.02.202204.02.2022
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "SZACSVAY IMRE" ORADEAPREG C SBS25.01.202204.02.2022
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "SZACSVAY IMRE" ORADEAIII.D SBS25.01.202204.02.2022
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "SZACSVAY IMRE" ORADEAIV. A25.01.202228.01.2022
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "SZALARDI JANOS" SĂLARDclasa a VI-a A25.01.202204.02.2022
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "SZALARDI JANOS" SĂLARDclasa a VI-a B01.02.202210.02.222
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "TOLDY" SÎNNICOLAU DE MUNTEclasa V.A PJ28.01.202207.02.2022
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "TOLDY" SÎNNICOLAU DE MUNTEclasa VI.A PJ28.01.202207.02.2022
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "TOLDY" SÎNNICOLAU DE MUNTEclasa VII.A PJ28.01.202207.02.2022
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "TOLDY" SÎNNICOLAU DE MUNTEclasa VIII.A PJ28.01.202207.02.2022
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "TOLDY" SÎNNICOLAU DE MUNTEgrupa mixta1 GPN nr.5 AR01.02.202211.02.2022
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "TOLDY" SÎNNICOLAU DE MUNTEgrupa mixta2 GPN nr.5 AR01.02.202211.02.2022
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "TOLDY" SÎNNICOLAU DE MUNTEclasa pregatitoare B. AR01.02.202211.02.2022
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "TOLDY" SÎNNICOLAU DE MUNTEclasa a V.B.AR07.02.202212.02.2022
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "TOLDY" SÎNNICOLAU DE MUNTEclasa a VI.B. AR07.02.202212.02.2022
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "TOLDY" SÎNNICOLAU DE MUNTEclasa a VII.B. AR07.02.202212.02.2022
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "TOLDY" SÎNNICOLAU DE MUNTEclasa a VIII.B. AR07.02.202212.02.2022
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "ZELK ZOLTAN" VALEA LUI MIHAIGPN NR.1 GRUPA MIXTA SECTIA MAGHIARA25-01-202204-02-2022
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "ZELK ZOLTAN" VALEA LUI MIHAIIII.A09-02-202214-02-2022
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "ZELK ZOLTAN" VALEA LUI MIHAIPREGĂTITOARE D23-02-202201-03-2022