Arhivă Olimpiada Satelor din România 2019 - OSR ETAPA JUDETEANA
Nr. Nume Unitatea scolara Clasa Prof. la clasă P1 P2 P3 P4 Total Premiul ONM
1 Borzási Dámárisz-Petra Liceul Tehnologic Nr. 1 Suplacu de Barcău 4 Tímár Angéla 7.00 7.00 7.00 2.00 23.00 I Calificat
2 MUNTEANU DAVID Școala Gimnazială "Viorel Horj" Drăganești 4 LOBONT LIANA 3.00 7.00 7.00 0.00 17.00 II
3 URS ADELA Școala Gimnazială "Floare de Lotus" Sînmartin 4 PANTEA DOMNICA 3.00 7.00 7.00 0.00 17.00 II
4 REȘTEA CRISTIAN Școala Gimnazială "Floare de Lotus" Sînmartin 4 PANTEA DOMNICA 2.00 7.00 7.00 0.00 16.00 III
5 Gabor Daria Liceul Teoretic "Nicolae Jiga" Tinca 4 Gut Cornelia-Elisabeta 4.00 7.00 0.00 4.00 15.00 Mențiune
6 Dobai Maria Liceul Teoretic "Nicolae Jiga" Tinca 4 Gut Cornelia-Elisabeta 3.00 7.00 0.00 4.00 14.00 Mențiune
7 DOMOCOȘ DIANA Școala Gimnazială "Floare de Lotus" Sînmartin 4 PANTEA DOMNICA 4.00 3.00 7.00 0.00 14.00 Mențiune
8 TOLE DENISA Colegiul Tehnic Nr. 1 Vadu Crișului 4 LUP VICTORIA 0.00 3.00 7.00 4.00 14.00 Mențiune
9 Cireap Cătălin Școala Gimnazială Nr. 1 Pietroasa 4 Cireap Elisabeta 7.00 6.00 0.00 0.00 13.00 Mențiune
10 Ștef David Iulian Școala Gimnazială Nr. 1 Pietroasa 4 Terebențiu Mariana 5.00 1.00 0.00 7.00 13.00 Mențiune
11 Tironiac Robert Liceul Teoretic "Nicolae Jiga" Tinca 4 Gut Cornelia-Elisabeta 3.00 0.00 7.00 2.00 12.00 Mențiune
12 HANZA RARES Școala Gimnazială "Viorel Horj" Drăganești 4 LOBONT LIANA 3.00 0.00 0.00 7.00 10.00 Mențiune
13 Sopotă Patricia Școala Gimnazială Nr. 1 Pietroasa 4 Cireap Elisabeta 3.00 0.00 7.00 0.00 10.00 Mențiune
14 Ciordaş Vlad-George Liceul Tehnologic Nr. 1 Suplacu de Barcău 4 Semeniuc Monica 2.00 4.00 0.00 2.00 8.00
15 Kovács Gergő Școala Gimnazială "Miscolczy Karoly" Mișca 4 Tripo Magda 2.00 3.00 1.00 2.00 8.00
16 Helmeczi Szintia Liceul Tehnologic Nr. 1 Suplacu de Barcău 4 Semeniuc Monica 3.00 3.00 0.00 0.00 6.00
17 Gabor Vlad Școala Gimnazială Nr. 1 Talpoș 4 Banatean Narcisa 3.00 0.00 0.00 2.00 5.00
18 BUGHI NATALIA DAMARIS Școala Gimnazială "Floare de Lotus" Sînmartin 4 RĂDIȚA IOANA 4.00 0.00 0.00 0.00 4.00
19 Jula Fernando Nicolas Școala Gimnazială Nr. 1 Pietroasa 4 Terebențiu Mariana 4.00 0.00 0.00 0.00 4.00
20 Lupău Răzvan Andrei Școala Gimnazială Nr. 1 Căbești 4 Bunta Lidia Maria 4.00 0.00 0.00 0.00 4.00
21 MARINĂU DIANA Școala Gimnazială "Floare de Lotus" Sînmartin 4 PANTEA DOMNICA 2.00 0.00 0.00 2.00 4.00
22 Ștef Gabriel Valentin Școala Gimnazială Nr. 1 Pietroasa 4 Terebențiu Mariana 3.00 0.00 0.00 1.00 4.00
23 Brădău Marian Cornel Școala Gimnazială Nr. 1 Căbești 4 Bunta Lidia Maria 1.00 2.00 0.00 0.00 3.00
24 Coste Casian Școala Gimnazială Nr. 1 Pietroasa 4 Coste Adriana 3.00 0.00 0.00 0.00 3.00
25 BABA DAVID Școala Gimnazială "Floare de Lotus" Sînmartin 4 PANTEA DOMNICA 0.00 0.00 1.00 0.00 1.00
26 LUPU TANIA Școala Gimnazială "Floare de Lotus" Sînmartin 4 BAN LAURA 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
27 Sandor David Școala Gimnazială Nr. 1 Tileagd 4 Antal Irina Eniko 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
28 Bonizs Boglarka Școala Gimnazială "Miscolczy Karoly" Mișca 5 Erdei Sándor 7.00 6.00 7.00 7.00 27.00 I Calificat
29 Fatura Andreea Liceul Tehnologic Nr. 1 Suplacu de Barcău 5 Mechereş Daniela 6.00 4.00 7.00 0.00 17.00 II
30 SIMKO DAVID Școala Gimnazială Nr. 1 Tileagd 5 Fekete Angela Tímea 3.00 1.00 6.00 6.00 16.00 III
31 SIREAG TEODOR IOAN Colegiul Tehnic Nr. 1 Vadu Crișului 5 MEHESZ GECZI MIHAI 6.00 0.00 7.00 2.00 15.00 Mențiune
32 Somogyi Iulia Liceul Tehnologic Nr. 1 Suplacu de Barcău 5 Mechereş Daniela 6.00 0.00 7.00 0.00 13.00 Mențiune
33 Bede Bíborka-Zsuzsa Liceul Tehnologic Nr. 1 Suplacu de Barcău 5 Orbán Ilona 6.00 3.00 3.00 0.50 12.50 Mențiune
34 TINC LUCA IONUT Colegiul Tehnic Nr. 1 Vadu Crișului 5 MEHESZ GECZI MIHAI 6.00 3.00 2.00 0.00 11.00 Mențiune
35 Ecsedi Milán Școala Gimnazială "Miscolczy Karoly" Mișca 5 Erdei Sándor 1.50 1.00 3.00 2.00 7.50
36 Chirila Alex Luca Școala Gimnazială Nr. 1 Abram 5 Hossu Sorin Ioan 0.00 0.00 7.00 0.00 7.00
37 MOCAN LUCIAN Liceul Teoretic "Gabriel Țepelea" Borod 5 CACUCI VALENTINA 3.00 2.00 0.00 2.00 7.00
38 PAPUC ALEXANDRU MIHAI Liceul Teoretic Nr. 1 Bratca 5 BRADEA PETRU 2.00 3.00 1.00 1.00 7.00
39 KATANA BIANCA DARIA Școala Gimnazială Nr. 1 Căpâlna 5 CIARNĂU FLORICA 4.00 1.00 0.00 0.00 5.00
40 TECSI MARIA Școala Gimnazială "Aurel Pop" Oșorhei 5 BURLOU BICA CLAUDIU 3.00 0.00 1.00 0.00 4.00
41 Balogh Luca Liceul Teoretic "Nicolae Jiga" Tinca 5 Ardelean Margareta Simona 2.00 0.00 1.00 0.00 3.00
42 BLAGA SEBASTIAN MARIAN Școala Gimnazială "Floare de Lotus" Sînmartin 5 GHERASIM ADRIANA 3.00 0.00 0.00 0.00 3.00
43 SAS VLAD Școala Gimnazială "Aurel Pop" Oșorhei 5 BURLOU BICA CLAUDIU 3.00 0.00 0.00 0.00 3.00
44 Halasz Kevin Liceul Tehnologic Nr. 1 Suplacu de Barcău 5 Mechereş Daniela 2.00 0.00 0.00 0.00 2.00
45 Anca Calin Liceul Tehnologic Nr. 1 Dobrești 5 Turcuş Claudia 0.00 0.00 1.00 0.00 1.00
46 Dagau Cristian Școala Gimnazială Nr. 1 Buntești 5 Costea Felicia Mirabela 0.00 0.00 1.00 0.00 1.00
47 Zbârcea Paul Liceul Teoretic "Nicolae Jiga" Tinca 5 Ardelean Margareta Simona 0.00 1.00 0.00 0.00 1.00
48 Iova Antonio Angelo Liceul Teoretic "Nicolae Jiga" Tinca 5 Iancu Ionuț-Tudor 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
49 Oláh József-Gergely Școala Gimnazială "Miscolczy Karoly" Mișca 5 Erdei Sándor 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
50 PAȘCA LORENA-MARIA Școala Gimnazială Nr. 1 Sâmbăta 5 FILAC MARIOARA 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
51 Pătrașcu Turull Gabriel Școala Gimnazială Nr. 1 Remetea 5 Dume Alexandra 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
52 BOT RAREȘ ANDREI Școala Gimnazială "Floare de Lotus" Sînmartin 6 IANC ILEANA 7.00 7.00 6.00 7.00 27.00 I Calificat
53 Oláh Márton Școala Gimnazială "Miscolczy Karoly" Mișca 6 Hodgyai Edit 3.00 3.00 3.00 7.00 16.00 II
54 Fekete Gyopárka Adrienn Școala Gimnazială Nr. 1 Tileagd 6 Fekete Angela Tímea 3.00 4.00 4.00 3.00 14.00 III
55 Veres Brigitta Școala Gimnazială "Miscolczy Karoly" Mișca 6 Hodgyai Edit 1.50 2.00 3.00 7.00 13.50 Mențiune
56 Lakatos Bernadett Școala Gimnazială "Miscolczy Karoly" Mișca 6 Hodgyai Edit 3.00 2.00 2.00 2.50 9.50 Mențiune
57 Criste Claudia Școala Gimnazială Nr. 1 Pietroasa 6 Tuculia Simona 6.00 0.00 1.00 1.00 8.00
58 TINC ADELIN PETRU Colegiul Tehnic Nr. 1 Vadu Crișului 6 MEHESZ GECZI MIHAI 0.00 0.00 4.00 3.00 7.00
59 LEGHEZĂU PATRISIA CLAUDIA Școala Gimnazială "Floare de Lotus" Sînmartin 6 IANC ILEANA 0.00 0.00 2.00 3.00 5.00
60 Molnar petra Școala Gimnazială "Miscolczy Karoly" Mișca 6 Hodgyai Edit 0.00 2.00 2.00 1.00 5.00
61 OLARU MIHAI Colegiul Tehnic Nr. 1 Vadu Crișului 6 MEHESZ GECZI MIHAI 0.00 0.00 4.00 1.00 5.00
62 Bora Andreea Camelia Școala Gimnazială Nr. 1 Sîntandrei 6 Ile Maria 0.00 2.00 0.00 2.00 4.00
63 Toia Ana Iulia Școala Gimnazială Nr. 1 Sîntandrei 6 Ile Maria 0.00 2.00 1.00 1.00 4.00
64 Şumălan Briana Liceul Tehnologic Nr. 1 Suplacu de Barcău 6 Mechereş Daniela 0.00 0.00 2.00 1.00 3.00
65 BRADEA MARISA Liceul Teoretic Nr. 1 Bratca 6 VERES COSMIN NICOLAE 0.00 0.00 1.00 1.00 2.00
66 SELYEM ELIZA ANDREEA Școala Gimnazială "Floare de Lotus" Sînmartin 6 IANC ILEANA 0.00 0.00 1.00 1.00 2.00
67 Bobotan Maria Liceul Tehnologic Nr. 1 Suplacu de Barcău 6 Mechereş Daniela 0.00 0.00 1.00 0.00 1.00
68 Dume Calina Liceul Tehnologic Nr. 1 Dobrești 6 Neag Aurica 0.00 0.00 0.00 1.00 1.00
69 Gal Denis Liceul Tehnologic Nr. 1 Suplacu de Barcău 6 Mechereş Daniela 0.00 0.00 0.00 1.00 1.00
70 IONESCU CRISTINA GIULIA Școala Gimnazială "Floare de Lotus" Sînmartin 6 IANC ILEANA 0.00 0.00 1.00 0.00 1.00
71 Turcus Georgiana Liceul Tehnologic Nr. 1 Dobrești 6 Neag Aurica 0.00 0.00 1.00 0.00 1.00
72 Kelemen Regő Școala Gimnazială "Miscolczy Karoly" Mișca 6 Hodgyai Edit 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
73 SZILVESZTER PAUL Școala Gimnazială Nr. 1 Curățele 7 SZILVESZTER MARIA-ADELA 4.00 7.00 7.00 7.00 25.00 I Calificat
74 Drimbe Marina Liceul Teoretic "Nicolae Jiga" Tinca 7 Madear Viorica-Ana 4.00 7.00 7.00 0.00 18.00 II
75 Frese Maria Liceul Teoretic "Nicolae Jiga" Tinca 7 Ardelean Margareta Simona 0.00 3.00 7.00 3.00 13.00 III
76 Feyos Szabolcs Școala Gimnazială "Miscolczy Karoly" Mișca 7 Erdei Sándor 0.00 3.00 7.00 1.00 11.00 Mențiune
77 NEGRU MIHAI Liceul Teoretic Nr. 1 Bratca 7 UNGUR CALIN STEFAN 0.00 2.00 6.00 3.00 11.00 Mențiune
78 Costin Paul Școala Gimnazială Nr. 1 Abram 7 Hossu Sorin Ioan 0.00 3.00 6.00 1.00 10.00 Mențiune
79 TICARAT AMEDEEA Școala Gimnazială "Aurel Pop" Oșorhei 7 INDRIE ADRIANA 0.00 2.00 7.00 0.00 9.00
80 LAZAR ELIZA Colegiul Tehnic Nr. 1 Vadu Crișului 7 GAVRILUT MIRELA 0.00 3.00 4.00 0.00 7.00
81 Oláh Csenge Școala Gimnazială "Miscolczy Karoly" Mișca 7 Erdei Sándor 0.00 3.00 2.00 1.00 6.00
82 TICARAT BIANCA Școala Gimnazială "Aurel Pop" Oșorhei 7 INDRIE ADRIANA 0.00 1.00 5.00 0.00 6.00
83 Fatura Riana Liceul Tehnologic Nr. 1 Suplacu de Barcău 7 Mechereş Daniela 0.00 2.00 1.00 1.00 4.00
84 LAZAU NONUT Liceul Tehnologic Nr. 1 Șuncuiuș 7 LAZAU DUMITRU SEVERUS 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
85 Popa Daniel Școala Gimnazială Nr. 1 Pietroasa 8 Tuculia Simona 7.00 5.00 7.00 7.00 26.00 I Calificat
86 Țica Andrei Școala Gimnazială Nr. 1 Pietroasa 8 Tuculia Simona 4.00 7.00 7.00 5.00 23.00 II
87 Cosma Beatrice Școala Gimnazială Nr. 1 Săcadat 8 Baciu Crina 7.00 6.00 5.00 3.00 21.00 III
88 OMUȚ DENISA Școala Gimnazială "Floare de Lotus" Sînmartin 8 CHIFOR DORIN 7.00 6.00 5.00 3.00 21.00 III
89 Muset Alina Școala Gimnazială Nr. 1 Săliște de Vașcău 8 Bolos Radu Vasile 4.00 5.00 5.00 3.50 17.50 Mențiune
90 Lazar Catalin Școala Gimnazială Nr. 1 Abram 8 Hossu Sorin Ioan 2.50 5.50 7.00 2.00 17.00 Mențiune
91 Iovan Alexandra Școala Gimnazială Nr. 1 Săcadat 8 Baciu Crina 7.00 5.00 4.00 0.00 16.00 Mențiune
92 RUȚAȘ BOGDAN LUCA Școala Gimnazială "Floare de Lotus" Sînmartin 8 CHIFOR DORIN 0.00 5.00 7.00 3.00 15.00 Mențiune
93 DOMOCOS ALBERTO Liceul Teoretic Nr. 1 Bratca 8 UNGUR CALIN STEFAN 7.00 2.00 5.00 0.00 14.00 Mențiune
94 OMUȚ RAHELA Școala Gimnazială "Floare de Lotus" Sînmartin 8 CHIFOR DORIN 1.00 5.00 6.00 2.00 14.00 Mențiune
95 TECSI MIHAI Școala Gimnazială "Aurel Pop" Oșorhei 8 BURLOU BICA CLAUDIU 0.00 6.00 5.00 3.00 14.00 Mențiune
96 Mitrana Zetocha Adela Liceul Tehnologic Nr. 1 Suplacu de Barcău 8 Debrenti Krisztina 1.00 3.50 5.00 4.00 13.50 Mențiune
97 GABOR EUGEN Școala Gimnazială "Aurel Pop" Oșorhei 8 INDRIE ADRIANA 4.00 5.00 3.00 0.50 12.50 Mențiune
98 SZABO GERGO Școala Gimnazială Nr. 1 Tileagd 8 Fekete Angela Tímea 1.00 5.00 6.00 0.50 12.50 Mențiune
99 Nutas Razvan Școala Gimnazială Nr. 1 Abram 8 Hossu Sorin Ioan 4.00 4.00 4.00 0.00 12.00 Mențiune
100 Serban Andrada Școala Gimnazială Nr. 1 Săcadat 8 Baciu Crina 3.00 6.00 1.50 1.00 11.50 Mențiune
101 MAXIM RAZVAN Liceul Teoretic Nr. 1 Bratca 8 UNGUR CALIN STEFAN 3.00 3.00 5.00 0.00 11.00 Mențiune
102 Negrutiu Anamaria Ioana Școala Gimnazială Nr. 1 Chijic 8 Piturca Gabriela 1.00 0.50 4.00 3.50 9.00
103 Pavlakovic Maria Liceul Teoretic "Nicolae Jiga" Tinca 8 LUGOSAN MEDA 0.50 2.50 2.00 3.50 8.50
104 Varga Noémi Liceul Tehnologic Nr. 1 Suplacu de Barcău 8 Orbán Ilona 0.00 2.50 6.00 0.00 8.50
105 Szabó Bence-Botond Liceul Tehnologic Nr. 1 Suplacu de Barcău 8 Orbán Ilona 0.00 1.00 4.50 2.50 8.00
106 Covaci Alexandra Iazmina Școala Gimnazială Nr. 1 Chijic 8 Piturca Gabriela 0.00 3.00 3.50 1.00 7.50
107 Leucea Izabela Liceul Teoretic "Nicolae Jiga" Tinca 8 LUGOSAN MEDA 1.50 1.00 2.50 2.00 7.00
108 Ciordas Remus Liceul Tehnologic Nr. 1 Suplacu de Barcău 8 Debrenti Krisztina 0.00 5.00 1.00 0.50 6.50
109 Ile Sebastia Ioan Școala Gimnazială Nr. 1 Chijic 8 Piturca Gabriela 0.00 1.00 5.50 0.00 6.50
110 Kutleak Ana-Maria Liceul Tehnologic Nr. 1 Suplacu de Barcău 8 Debrenti Krisztina 0.00 4.00 1.50 1.00 6.50
111 Halas Benjámin Școala Gimnazială "Miscolczy Karoly" Mișca 8 Hodgyai Edit 0.00 2.00 0.00 3.00 5.00
112 FILIP CARINA DIANA Școala Gimnazială "Floare de Lotus" Sînmartin 8 GHERASIM ADRIANA 1.00 1.00 1.00 1.00 4.00
113 GHIȚ MARA ARUNA Școala Gimnazială "Floare de Lotus" Sînmartin 8 GHERASIM ADRIANA 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
114 Iagher Natalia Liceul Teoretic "Nicolae Jiga" Tinca 8 Cociș Ioana 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
115 Sala Darius Școala Gimnazială Nr. 1 Buntești 8 Costea Felicia Mirabela 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
116 Toma Ruben Școala Gimnazială Nr. 1 Buntești 8 Costea Felicia Mirabela 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
 
Inspectoratul Scolar Judetean Bihor