Arhivă OJM 2018 - OM ETAPA JUDETEANA
Nr. Nume Unitatea scolara Clasa Prof. la clasă clasa de excelență P1 P2 P3 P4 Total Premiul ONM
1 LORINCZ CARLA REBECA Colegiul Național "Emanuil Gojdu" Oradea 5 CHISIU GABRIELA PETRUTA GELU 7.00 7.00 2.50 1.00 17.50 I Calificat
2 LORINCZ CARLA REBECA Colegiul Național "Emanuil Gojdu" Oradea 5 CHISIU GABRIELA PETRUTA GELU 7.00 7.00 2.50 1.00 17.50 I Calificat
3 ARON LUCA Colegiul Național "Emanuil Gojdu" Oradea 5 PETRUȚA GELU PETRUȚA GELU 7.00 7.00 1.00 2.00 17.00 II
4 ARON LUCA Colegiul Național "Emanuil Gojdu" Oradea 5 PETRUȚA GELU PETRUȚA GELU 7.00 7.00 1.00 2.00 17.00 II
5 BOGDAN DARIA Colegiul Național "Emanuil Gojdu" Oradea 5 PETRUȚA GELU PETRUȚA GELU 4.00 7.00 2.00 2.00 15.00 III
6 BOGDAN DARIA Colegiul Național "Emanuil Gojdu" Oradea 5 PETRUȚA GELU PETRUȚA GELU 4.00 7.00 2.00 2.00 15.00 III
7 LAZA BOGDAN Colegiul Național "Emanuil Gojdu" Oradea 5 CHISIU GABRIELA PETRUTA GELU 7.00 6.00 1.00 1.00 15.00 III
8 LAZA BOGDAN Colegiul Național "Emanuil Gojdu" Oradea 5 CHISIU GABRIELA PETRUTA GELU 7.00 6.00 1.00 1.00 15.00 III
9 LUPAŞ DARIA ŞTEFANIA Colegiul Național "Emanuil Gojdu" Oradea 5 CHISIU GABRIELA PETRUTA GELU 7.00 6.00 2.00 0.00 15.00 III
10 LUPAŞ DARIA ŞTEFANIA Colegiul Național "Emanuil Gojdu" Oradea 5 CHISIU GABRIELA PETRUTA GELU 7.00 6.00 2.00 0.00 15.00 III
11 HARN DARIA Colegiul Național "Emanuil Gojdu" Oradea 5 PETRUȚA GELU PETRUȚA GELU 3.00 7.00 2.00 2.00 14.00 Mențiune
12 HARN DARIA Colegiul Național "Emanuil Gojdu" Oradea 5 PETRUȚA GELU PETRUȚA GELU 3.00 7.00 2.00 2.00 14.00 Mențiune
13 PARUȘ ANASTASIA Colegiul Național "Emanuil Gojdu" Oradea 5 PETRUȚA GELU PETRUȚA GELU 3.00 4.00 1.00 5.00 13.00 Mențiune
14 PARUȘ ANASTASIA Colegiul Național "Emanuil Gojdu" Oradea 5 PETRUȚA GELU PETRUȚA GELU 3.00 4.00 1.00 5.00 13.00 Mențiune
15 NICOLA ALESSIA Colegiul Național "Emanuil Gojdu" Oradea 5 PETRUȚA GELU PETRUȚA GELU 3.00 7.00 1.00 1.00 12.00 Mențiune
16 NICOLA ALESSIA Colegiul Național "Emanuil Gojdu" Oradea 5 PETRUȚA GELU PETRUȚA GELU 3.00 7.00 1.00 1.00 12.00 Mențiune
17 BOT RARES Școala Gimnazială Nr. 1 Sînmartin 5 IANC ILEANA PETRUTA GELU 7.00 2.00 1.00 1.00 11.00 Mențiune
18 BOT RARES Școala Gimnazială Nr. 1 Sînmartin 5 IANC ILEANA PETRUTA GELU 7.00 2.00 1.00 1.00 11.00 Mențiune
19 CABA NATALIA IOANA Colegiul Național "Emanuil Gojdu" Oradea 5 CHISIU GABRIELA PETRUTA GELU 2.00 4.00 4.00 1.00 11.00 Mențiune
20 CABA NATALIA IOANA Colegiul Național "Emanuil Gojdu" Oradea 5 CHISIU GABRIELA PETRUTA GELU 2.00 4.00 4.00 1.00 11.00 Mențiune
21 LUNCAN VLAD Colegiul Național "Emanuil Gojdu" Oradea 5 PETRUȚA GELU PETRUȚA GELU 7.00 3.00 0.00 1.00 11.00 Mențiune
22 LUNCAN VLAD Colegiul Național "Emanuil Gojdu" Oradea 5 PETRUȚA GELU PETRUȚA GELU 7.00 3.00 0.00 1.00 11.00 Mențiune
23 Sandru Raul Colegiul Național "Iosif Vulcan" Oradea 5 Chirila Adriana Petruta Gelu 7.00 4.00 0.00 0.00 11.00 Mențiune
24 Sandru Raul Colegiul Național "Iosif Vulcan" Oradea 5 Chirila Adriana Petruta Gelu 7.00 4.00 0.00 0.00 11.00 Mențiune
25 VAIDA ȘERBAN Colegiul Național "Emanuil Gojdu" Oradea 5 PETRUȚA GELU PETRUȚA GELU 7.00 3.00 1.00 0.00 11.00 Mențiune
26 VAIDA ȘERBAN Colegiul Național "Emanuil Gojdu" Oradea 5 PETRUȚA GELU PETRUȚA GELU 7.00 3.00 1.00 0.00 11.00 Mențiune
27 Benea Renata Liceul Teologic Baptist "Emanuel" Oradea 5 Modog Andrei Petruta Gelu 3.00 7.00 0.00 0.00 10.00 Mențiune
28 Benea Renata Liceul Teologic Baptist "Emanuel" Oradea 5 Modog Andrei Petruta Gelu 3.00 7.00 0.00 0.00 10.00 Mențiune
29 NEGRĂU DARIUS Colegiul Național "Emanuil Gojdu" Oradea 5 PETRUȚA GELU PETRUȚA GELU 3.00 6.00 1.00 0.00 10.00 Mențiune
30 NEGRĂU DARIUS Colegiul Național "Emanuil Gojdu" Oradea 5 PETRUȚA GELU PETRUȚA GELU 3.00 6.00 1.00 0.00 10.00 Mențiune
31 ȘCHIOP TUDOR Colegiul Național "Emanuil Gojdu" Oradea 5 PETRUȚA GELU 7.00 3.00 0.00 0.00 10.00 Mențiune
32 ȘCHIOP TUDOR Colegiul Național "Emanuil Gojdu" Oradea 5 PETRUȚA GELU 7.00 3.00 0.00 0.00 10.00 Mențiune
33 FLORUTA MIHNEA Școala Gimnazială "Dacia" Oradea 5 TIMAR ALINA-NICOLETA 4.00 5.00 0.00 0.00 9.00 Mențiune
34 FLORUTA MIHNEA Școala Gimnazială "Dacia" Oradea 5 TIMAR ALINA-NICOLETA 4.00 5.00 0.00 0.00 9.00 Mențiune
35 HORJ AYANNA Colegiul Național "Emanuil Gojdu" Oradea 5 PETRUȚA GELU PETRUȚA GELU 7.00 1.00 0.00 1.00 9.00 Mențiune
36 HORJ AYANNA Colegiul Național "Emanuil Gojdu" Oradea 5 PETRUȚA GELU PETRUȚA GELU 7.00 1.00 0.00 1.00 9.00 Mențiune
37 JURCUT RAUL Liceul Teoretic "Onisifor Ghibu" Oradea 5 KELE DANIELA 7.00 1.00 0.00 1.00 9.00 Mențiune
38 JURCUT RAUL Liceul Teoretic "Onisifor Ghibu" Oradea 5 KELE DANIELA 7.00 1.00 0.00 1.00 9.00 Mențiune
39 Lucuta Luca Școala Gimnazială "Nicolae Popoviciu" Beiuș 5 Manda Crina 7.00 0.00 1.00 1.00 9.00 Mențiune
40 Lucuta Luca Școala Gimnazială "Nicolae Popoviciu" Beiuș 5 Manda Crina 7.00 0.00 1.00 1.00 9.00 Mențiune
41 HATHAZI ALEXANDRU IVAN Liceul Don Orione 5 Laurentiu Adriana 7.00 0.00 1.00 0.00 8.00 Mențiune
42 HATHAZI ALEXANDRU IVAN Liceul Don Orione 5 Laurentiu Adriana 7.00 0.00 1.00 0.00 8.00 Mențiune
43 Tomșa Răzvan Școala Gimnazială Nr.11 Oradea 5 Faur Marcela 3.00 3.00 1.00 1.00 8.00 Mențiune
44 Tomșa Răzvan Școala Gimnazială Nr.11 Oradea 5 Faur Marcela 3.00 3.00 1.00 1.00 8.00 Mențiune
45 Trifu Oscar Liceul Teologic Baptist "Emanuel" Oradea 5 Modog Andrei 1.00 0.00 0.00 7.00 8.00 Mențiune
46 Trifu Oscar Liceul Teologic Baptist "Emanuel" Oradea 5 Modog Andrei 1.00 0.00 0.00 7.00 8.00 Mențiune
47 CHEBELEU DARIA Colegiul Național "Emanuil Gojdu" Oradea 5 PETRUȚA GELU PETRUȚA GELU 2.00 3.00 2.00 0.00 7.00 Mențiune
48 CHEBELEU DARIA Colegiul Național "Emanuil Gojdu" Oradea 5 PETRUȚA GELU PETRUȚA GELU 2.00 3.00 2.00 0.00 7.00 Mențiune
49 Chivu Raul Liceul Teologic Penticostal "Betel" Oradea 5 Ghiuro Bianca 7.00 0.00 0.00 0.00 7.00 Mențiune
50 Chivu Raul Liceul Teologic Penticostal "Betel" Oradea 5 Ghiuro Bianca 7.00 0.00 0.00 0.00 7.00 Mențiune
51 Florescu Titus Colegiul Național "Iosif Vulcan" Oradea 5 Chirila Adriana 7.00 0.00 0.00 0.00 7.00 Mențiune
52 Florescu Titus Colegiul Național "Iosif Vulcan" Oradea 5 Chirila Adriana 7.00 0.00 0.00 0.00 7.00 Mențiune
53 Venter Andreea Liceul Teoretic "Constantin Șerban" Aleșd 5 Gordan Calin 7.00 0.00 0.00 0.00 7.00 Mențiune
54 Venter Andreea Liceul Teoretic "Constantin Șerban" Aleșd 5 Gordan Calin 7.00 0.00 0.00 0.00 7.00 Mențiune
55 Bălteanu Francesco Liceul Pedagogic "Nicolae Bolcaș" Beiuș 5 Domocoș Ecaterina 5.00 0.00 0.00 0.00 5.00
56 Bălteanu Francesco Liceul Pedagogic "Nicolae Bolcaș" Beiuș 5 Domocoș Ecaterina 5.00 0.00 0.00 0.00 5.00
57 FLOREA VICTORIA Școala Gimnazială Nr.16 Oradea 5 PORUMB SANDU 4.00 0.00 1.00 0.00 5.00
58 FLOREA VICTORIA Școala Gimnazială Nr.16 Oradea 5 PORUMB SANDU 4.00 0.00 1.00 0.00 5.00
59 TINC ADELIN PETRU Colegiul Tehnic Vadu Crișului 5 MEHESZ GECZI MIHAI 1.00 3.00 1.00 0.00 5.00
60 TINC ADELIN PETRU Colegiul Tehnic Vadu Crișului 5 MEHESZ GECZI MIHAI 1.00 3.00 1.00 0.00 5.00
61 Ács Kristóf Liceul Teoretic "Ady Endre" Oradea 5 Nagy Enikő Ilona 1.00 0.00 3.00 0.00 4.00
62 Ács Kristóf Liceul Teoretic "Ady Endre" Oradea 5 Nagy Enikő Ilona 1.00 0.00 3.00 0.00 4.00
63 BULZAN RARES Școala Gimnazială "Dacia" Oradea 5 BERCE MONICA MARIA PETRUTA GELU 3.00 0.00 0.00 1.00 4.00
64 BULZAN RARES Școala Gimnazială "Dacia" Oradea 5 BERCE MONICA MARIA PETRUTA GELU 3.00 0.00 0.00 1.00 4.00
65 LECHINȚEANU IRIS Liceul Teologic Ortodox "Episcop Roman Ciorogariu" Oradea 5 LAZĂR CARMEN 1.00 1.00 1.00 1.00 4.00
66 LECHINȚEANU IRIS Liceul Teologic Ortodox "Episcop Roman Ciorogariu" Oradea 5 LAZĂR CARMEN 1.00 1.00 1.00 1.00 4.00
67 LEGHEZAU PATRISIA Școala Gimnazială Nr. 1 Sînmartin 5 IANC ILEANA 2.00 1.00 0.00 1.00 4.00
68 LEGHEZAU PATRISIA Școala Gimnazială Nr. 1 Sînmartin 5 IANC ILEANA 2.00 1.00 0.00 1.00 4.00
69 Puscas Alexandru Școala Gimnazială "Oltea Doamna" Oradea 5 Mitran Mircea 3.00 0.00 1.00 0.00 4.00
70 Puscas Alexandru Școala Gimnazială "Oltea Doamna" Oradea 5 Mitran Mircea 3.00 0.00 1.00 0.00 4.00
71 Rosu Patrick Liceul Teoretic "Lucian Blaga" Oradea 5 Iova Delia Dorina 4.00 0.00 0.00 0.00 4.00
72 Rosu Patrick Liceul Teoretic "Lucian Blaga" Oradea 5 Iova Delia Dorina 4.00 0.00 0.00 0.00 4.00
73 Sandor Oana Liceul Teoretic "Lucian Blaga" Oradea 5 Iova Delia Dorina Petruta Gelu 3.00 1.00 0.00 0.00 4.00
74 Sandor Oana Liceul Teoretic "Lucian Blaga" Oradea 5 Iova Delia Dorina Petruta Gelu 3.00 1.00 0.00 0.00 4.00
75 Zodieriu Georgiana Liceul Teoretic "Constantin Șerban" Aleșd 5 Gordan Calin 4.00 0.00 0.00 0.00 4.00
76 Zodieriu Georgiana Liceul Teoretic "Constantin Șerban" Aleșd 5 Gordan Calin 4.00 0.00 0.00 0.00 4.00
77 BAR ALEXIA Liceul Teoretic "Onisifor Ghibu" Oradea 5 VESA MARIANA 3.00 0.00 0.00 0.00 3.00
78 BAR ALEXIA Liceul Teoretic "Onisifor Ghibu" Oradea 5 VESA MARIANA 3.00 0.00 0.00 0.00 3.00
79 BRÂNDUȘ RĂZVAN-ANDREI Colegiul Național "Teodor Neş" Salonta 5 GALEA LIVIU 3.00 0.00 0.00 0.00 3.00
80 BRÂNDUȘ RĂZVAN-ANDREI Colegiul Național "Teodor Neş" Salonta 5 GALEA LIVIU 3.00 0.00 0.00 0.00 3.00
81 FILIP ANDREI Școala Gimnazială "Dimitrie Cantemir" Orade 5 GULER ANGELA 0.00 0.00 2.00 1.00 3.00
82 FILIP ANDREI Școala Gimnazială "Dimitrie Cantemir" Orade 5 GULER ANGELA 0.00 0.00 2.00 1.00 3.00
83 HIGYED IVETT VIVIEN Școala Gimnazială Nr.16 Oradea 5 PORUMB SANDU 3.00 0.00 0.00 0.00 3.00
84 HIGYED IVETT VIVIEN Școala Gimnazială Nr.16 Oradea 5 PORUMB SANDU 3.00 0.00 0.00 0.00 3.00
85 JURCAN BOGDAN Colegiul Național "Emanuil Gojdu" Oradea 5 PETRUȚA GELU 3.00 0.00 0.00 0.00 3.00
86 JURCAN BOGDAN Colegiul Național "Emanuil Gojdu" Oradea 5 PETRUȚA GELU 3.00 0.00 0.00 0.00 3.00
87 MARIAN SERGIU Liceul Teologic Ortodox "Episcop Roman Ciorogariu" Oradea 5 LAZĂR CARMEN 3.00 0.00 0.00 0.00 3.00
88 MARIAN SERGIU Liceul Teologic Ortodox "Episcop Roman Ciorogariu" Oradea 5 LAZĂR CARMEN 3.00 0.00 0.00 0.00 3.00
89 MAȘCAȘ ANDREI Colegiul Național "Teodor Neş" Salonta 5 GALEA LIVIU 3.00 0.00 0.00 0.00 3.00
90 MAȘCAȘ ANDREI Colegiul Național "Teodor Neş" Salonta 5 GALEA LIVIU 3.00 0.00 0.00 0.00 3.00
91 Morariu Sara Liceul Teologic Greco-Catolic Oradea 5 Mic Marius 2.00 0.00 1.00 0.00 3.00
92 Morariu Sara Liceul Teologic Greco-Catolic Oradea 5 Mic Marius 2.00 0.00 1.00 0.00 3.00
93 PANTEA STEFAN Liceul Teoretic German "Friedrich Schiller" Oradea 5 MURESAN FLORICA 3.00 0.00 0.00 0.00 3.00
94 PANTEA STEFAN Liceul Teoretic German "Friedrich Schiller" Oradea 5 MURESAN FLORICA 3.00 0.00 0.00 0.00 3.00
95 POPA BOGDAN Colegiul Național "Emanuil Gojdu" Oradea 5 PETRUȚA GELU 3.00 0.00 0.00 0.00 3.00
96 POPA BOGDAN Colegiul Național "Emanuil Gojdu" Oradea 5 PETRUȚA GELU 3.00 0.00 0.00 0.00 3.00
97 Sabău Romina Rebeca Liceul Teologic Penticostal "Betel" Oradea 5 Ghiuro Bianca 2.00 0.00 0.00 1.00 3.00
98 Sabău Romina Rebeca Liceul Teologic Penticostal "Betel" Oradea 5 Ghiuro Bianca 2.00 0.00 0.00 1.00 3.00
99 Truță Andrada Denisa Colegiul Național "Samuil Vulcan" Beiuș 5 Copil Olimpia 1.00 0.00 0.00 2.00 3.00
100 Truță Andrada Denisa Colegiul Național "Samuil Vulcan" Beiuș 5 Copil Olimpia 1.00 0.00 0.00 2.00 3.00
101 TUCULIA DRAGOȘ-ALEXANDRU Colegiul Național "Avram Iancu" Ștei 5 TUCULIA FLORIN-ION 3.00 0.00 0.00 0.00 3.00
102 TUCULIA DRAGOȘ-ALEXANDRU Colegiul Național "Avram Iancu" Ștei 5 TUCULIA FLORIN-ION 3.00 0.00 0.00 0.00 3.00
103 VERDES DIANA Școala Gimnazială "Dacia" Oradea 5 CURILA DIANA 3.00 0.00 0.00 0.00 3.00
104 VERDES DIANA Școala Gimnazială "Dacia" Oradea 5 CURILA DIANA 3.00 0.00 0.00 0.00 3.00
105 BODIAN ALESSIA Liceul Teologic Ortodox "Episcop Roman Ciorogariu" Oradea 5 LAZĂR CARMEN 1.00 0.00 0.00 1.00 2.00
106 BODIAN ALESSIA Liceul Teologic Ortodox "Episcop Roman Ciorogariu" Oradea 5 LAZĂR CARMEN 1.00 0.00 0.00 1.00 2.00
107 CHIȚIMUȘ DARIUS Școala Gimnazială "Avram Iancu" Oradea 5 VELIMIROVICI COSMIN 1.00 0.00 1.00 0.00 2.00
108 CHIȚIMUȘ DARIUS Școala Gimnazială "Avram Iancu" Oradea 5 VELIMIROVICI COSMIN 1.00 0.00 1.00 0.00 2.00
109 Gal Denis Liceul Tehnologic Suplacu de Barcău 5 Mechereş Daniela 2.00 0.00 0.00 0.00 2.00
110 Gal Denis Liceul Tehnologic Suplacu de Barcău 5 Mechereş Daniela 2.00 0.00 0.00 0.00 2.00
111 Hora David Colegiul Național "Samuil Vulcan" Beiuș 5 Copil Olimpia 1.00 0.00 1.00 0.00 2.00
112 Hora David Colegiul Național "Samuil Vulcan" Beiuș 5 Copil Olimpia 1.00 0.00 1.00 0.00 2.00
113 ILE PATRICIA Colegiul Național "Emanuil Gojdu" Oradea 5 PETRUȚA GELU 1.00 0.00 1.00 0.00 2.00
114 ILE PATRICIA Colegiul Național "Emanuil Gojdu" Oradea 5 PETRUȚA GELU 1.00 0.00 1.00 0.00 2.00
115 IONESCU ANDREEA Școala Gimnazială "Dacia" Oradea 5 CURILA DIANA 2.00 0.00 0.00 0.00 2.00
116 IONESCU ANDREEA Școala Gimnazială "Dacia" Oradea 5 CURILA DIANA 2.00 0.00 0.00 0.00 2.00
117 IOVA TUDOR Școala Gimnazială "Dacia" Oradea 5 BERCE MONICA MARIA 2.00 0.00 0.00 0.00 2.00
118 IOVA TUDOR Școala Gimnazială "Dacia" Oradea 5 BERCE MONICA MARIA 2.00 0.00 0.00 0.00 2.00
119 PETRUSE SUCIU ROBERTA Școala Gimnazială Nr. 1 Nucet 5 POPA MARIANA 1.00 0.00 1.00 0.00 2.00
120 PETRUSE SUCIU ROBERTA Școala Gimnazială Nr. 1 Nucet 5 POPA MARIANA 1.00 0.00 1.00 0.00 2.00
121 SACUI STEFAN Școala Gimnazială "Dacia" Oradea 5 CURILA DIANA 1.00 1.00 0.00 0.00 2.00
122 SACUI STEFAN Școala Gimnazială "Dacia" Oradea 5 CURILA DIANA 1.00 1.00 0.00 0.00 2.00
123 Ungureanu Carla Liceul Teologic Greco-Catolic Oradea 5 Mic Marius 1.00 0.00 1.00 0.00 2.00
124 Ungureanu Carla Liceul Teologic Greco-Catolic Oradea 5 Mic Marius 1.00 0.00 1.00 0.00 2.00
125 Antonescu Andreea Liceul Teoretic "Constantin Șerban" Aleșd 5 Hubner Maria 1.00 0.00 0.00 0.00 1.00
126 Antonescu Andreea Liceul Teoretic "Constantin Șerban" Aleșd 5 Hubner Maria 1.00 0.00 0.00 0.00 1.00
127 ARDELEAN LUIS Școala Gimnazială "Nicolae Balcescu" Oradea 5 SZATMARI DORINA 1.00 0.00 0.00 0.00 1.00
128 ARDELEAN LUIS Școala Gimnazială "Nicolae Balcescu" Oradea 5 SZATMARI DORINA 1.00 0.00 0.00 0.00 1.00
129 Birta David Liceul Teologic Penticostal "Betel" Oradea 5 Ghiuro Bianca 1.00 0.00 0.00 0.00 1.00
130 Birta David Liceul Teologic Penticostal "Betel" Oradea 5 Ghiuro Bianca 1.00 0.00 0.00 0.00 1.00
131 GAL RAZVAN CRISTIAN Liceul Don Orione 5 Laurentiu Adriana 0.00 0.00 0.00 1.00 1.00
132 GAL RAZVAN CRISTIAN Liceul Don Orione 5 Laurentiu Adriana 0.00 0.00 0.00 1.00 1.00
133 IACOB DARIA-CRISTINA Colegiul Național "Avram Iancu" Ștei 5 TUCULIA FLORIN-ION 1.00 0.00 0.00 0.00 1.00
134 IACOB DARIA-CRISTINA Colegiul Național "Avram Iancu" Ștei 5 TUCULIA FLORIN-ION 1.00 0.00 0.00 0.00 1.00
135 IACOB RAUL CRISTIAN Școala Gimnazială "Octavian Goga" Oradea 5 HECIU IOAN MIHAIL 1.00 0.00 0.00 0.00 1.00
136 IACOB RAUL CRISTIAN Școala Gimnazială "Octavian Goga" Oradea 5 HECIU IOAN MIHAIL 1.00 0.00 0.00 0.00 1.00
137 MUTIU IULIUS Liceul Teoretic "Onisifor Ghibu" Oradea 5 KELE DANIELA 1.00 0.00 0.00 0.00 1.00
138 MUTIU IULIUS Liceul Teoretic "Onisifor Ghibu" Oradea 5 KELE DANIELA 1.00 0.00 0.00 0.00 1.00
139 Nemes Ferenc Școala Gimnazială "Szacsvay Imre" Oradea 5 Nagy Gyöngyike Erzsébet 0.00 0.00 0.00 1.00 1.00
140 Nemes Ferenc Școala Gimnazială "Szacsvay Imre" Oradea 5 Nagy Gyöngyike Erzsébet 0.00 0.00 0.00 1.00 1.00
141 Purtan Iulia Colegiul Național "Iosif Vulcan" Oradea 5 Chirila Adriana 1.00 0.00 0.00 0.00 1.00
142 Purtan Iulia Colegiul Național "Iosif Vulcan" Oradea 5 Chirila Adriana 1.00 0.00 0.00 0.00 1.00
143 Simionas Bogdan Liceul Teoretic "Constantin Șerban" Aleșd 5 Gordan Calin 1.00 0.00 0.00 0.00 1.00
144 Simionas Bogdan Liceul Teoretic "Constantin Șerban" Aleșd 5 Gordan Calin 1.00 0.00 0.00 0.00 1.00
145 SOTOC MIRCEA Școala Gimnazială "Dacia" Oradea 5 CURILA DIANA 1.00 0.00 0.00 0.00 1.00
146 SOTOC MIRCEA Școala Gimnazială "Dacia" Oradea 5 CURILA DIANA 1.00 0.00 0.00 0.00 1.00
147 Tako Attila Școala Gimnazială "Oltea Doamna" Oradea 5 Baba Ioana 1.00 0.00 0.00 0.00 1.00
148 Tako Attila Școala Gimnazială "Oltea Doamna" Oradea 5 Baba Ioana 1.00 0.00 0.00 0.00 1.00
149 Turc Luca Colegiul Național "Octavian Goga" Marghita 5 Voicu Tatiana 1.00 0.00 0.00 0.00 1.00
150 Turc Luca Colegiul Național "Octavian Goga" Marghita 5 Voicu Tatiana 1.00 0.00 0.00 0.00 1.00
151 VAIDA ALEXIA CLAUDIA Liceul Teoretic "Onisifor Ghibu" Oradea 5 CURILA CORINA 1.00 0.00 0.00 0.00 1.00
152 VAIDA ALEXIA CLAUDIA Liceul Teoretic "Onisifor Ghibu" Oradea 5 CURILA CORINA 1.00 0.00 0.00 0.00 1.00
153 Budai Anna Școala Gimnazială "Miscolczy Karoly" Mișca 5 Hodgyai Edit 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
154 Budai Anna Școala Gimnazială "Miscolczy Karoly" Mișca 5 Hodgyai Edit 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
155 Cioară Alexia Liceul Teologic Baptist "Emanuel" Oradea 5 Modog Andrei 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
156 Cioară Alexia Liceul Teologic Baptist "Emanuel" Oradea 5 Modog Andrei 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
157 Dan Alexia Liceul Teologic Greco-Catolic Oradea 5 Mic Marius 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
158 Dan Alexia Liceul Teologic Greco-Catolic Oradea 5 Mic Marius 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
159 Dume Călina Florina Mălina Liceul Tehnologic Dobrești 5 Neag Aurica 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
160 Dume Călina Florina Mălina Liceul Tehnologic Dobrești 5 Neag Aurica 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
161 Lakatos Bernadett Școala Gimnazială "Miscolczy Karoly" Mișca 5 Hodgyai Edit 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
162 Lakatos Bernadett Școala Gimnazială "Miscolczy Karoly" Mișca 5 Hodgyai Edit 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
163 Székedi Péter Liceul Teoretic "Ady Endre" Oradea 5 Nagy Enikő Ilona 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
164 Székedi Péter Liceul Teoretic "Ady Endre" Oradea 5 Nagy Enikő Ilona 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
165 MORAR-HERLEA CEZAR Colegiul Național "Emanuil Gojdu" Oradea 6 VERESTOI CSILLA CHIȘIU GABRIELA 7.00 7.00 7.00 1.00 22.00 I Calificat
166 MORAR-HERLEA CEZAR Colegiul Național "Emanuil Gojdu" Oradea 6 VERESTOI CSILLA CHIȘIU GABRIELA 7.00 7.00 7.00 1.00 22.00 I Calificat
167 Surtea Marc Școala Gimnazială "Oltea Doamna" Oradea 6 Faur Patricia Chisiu Gabriela 7.00 0.00 4.00 7.00 18.00 II
168 Surtea Marc Școala Gimnazială "Oltea Doamna" Oradea 6 Faur Patricia Chisiu Gabriela 7.00 0.00 4.00 7.00 18.00 II
169 SZILVESZTER PAUL Școala Gimnazială Nr. 1 Curățele 6 SZILVESZTER MARIA-ADELA 7.00 5.00 2.00 4.00 18.00 II
170 SZILVESZTER PAUL Școala Gimnazială Nr. 1 Curățele 6 SZILVESZTER MARIA-ADELA 7.00 5.00 2.00 4.00 18.00 II
171 SUCIU ALESIA-MARIA Liceul Teoretic German "Friedrich Schiller" Oradea 6 SZAKALL ILDIKO 1.00 7.00 7.00 1.00 16.00 III
172 SUCIU ALESIA-MARIA Liceul Teoretic German "Friedrich Schiller" Oradea 6 SZAKALL ILDIKO 1.00 7.00 7.00 1.00 16.00 III
173 Bogoșel Filip Colegiul Național "Samuil Vulcan" Beiuș 6 Popa Maria Laura 7.00 0.00 7.00 1.00 15.00 Mențiune
174 Bogoșel Filip Colegiul Național "Samuil Vulcan" Beiuș 6 Popa Maria Laura 7.00 0.00 7.00 1.00 15.00 Mențiune
175 Stamatiu Medeea Școala Gimnazială "Oltea Doamna" Oradea 6 Musca Florina Chisiu Gabriela 1.00 7.00 7.00 0.00 15.00 Mențiune
176 Stamatiu Medeea Școala Gimnazială "Oltea Doamna" Oradea 6 Musca Florina Chisiu Gabriela 1.00 7.00 7.00 0.00 15.00 Mențiune
177 Winkler Máté Liceul Tehnologic "Horvath Janos "Marghita 6 Jakab Ottó 0.00 7.00 7.00 1.00 15.00 Mențiune
178 Winkler Máté Liceul Tehnologic "Horvath Janos "Marghita 6 Jakab Ottó 0.00 7.00 7.00 1.00 15.00 Mențiune
179 Costa Angela Școala Gimnazială "Oltea Doamna" Oradea 6 Faur Patricia 1.00 7.00 4.00 0.00 12.00 Mențiune
180 Costa Angela Școala Gimnazială "Oltea Doamna" Oradea 6 Faur Patricia 1.00 7.00 4.00 0.00 12.00 Mențiune
181 CHERECHEȘ MAYA Colegiul Național "Emanuil Gojdu" Oradea 6 VERESTOI CSILLA 6.00 2.00 3.00 0.00 11.00 Mențiune
182 CHERECHEȘ MAYA Colegiul Național "Emanuil Gojdu" Oradea 6 VERESTOI CSILLA 6.00 2.00 3.00 0.00 11.00 Mențiune
183 Faragau Iulia Colegiul Național "Octavian Goga" Marghita 6 Ursan Rodica Chisiu Gabriela 1.00 2.00 1.00 7.00 11.00 Mențiune
184 Faragau Iulia Colegiul Național "Octavian Goga" Marghita 6 Ursan Rodica Chisiu Gabriela 1.00 2.00 1.00 7.00 11.00 Mențiune
185 GAVRA DARIA Colegiul Național "Emanuil Gojdu" Oradea 6 VERESTOI CSILLA 0.00 4.00 7.00 0.00 11.00 Mențiune
186 GAVRA DARIA Colegiul Național "Emanuil Gojdu" Oradea 6 VERESTOI CSILLA 0.00 4.00 7.00 0.00 11.00 Mențiune
187 ONACA IULIA Școala Gimnazială "Nicolae Balcescu" Oradea 6 SZATMARI DORINA CHISIU GABRIELA 1.00 4.00 6.00 0.00 11.00 Mențiune
188 ONACA IULIA Școala Gimnazială "Nicolae Balcescu" Oradea 6 SZATMARI DORINA CHISIU GABRIELA 1.00 4.00 6.00 0.00 11.00 Mențiune
189 Trifa Iulia Elena Liceul Teologic Baptist "Emanuel" Oradea 6 Cicortas Marius Chisiu Gabriela 7.00 0.00 3.00 1.00 11.00 Mențiune
190 Trifa Iulia Elena Liceul Teologic Baptist "Emanuel" Oradea 6 Cicortas Marius Chisiu Gabriela 7.00 0.00 3.00 1.00 11.00 Mențiune
191 Mérai Zalán Școala Gimnazială "Szacsvay Imre" Oradea 6 Molnár Tünde Éva 2.00 7.00 1.00 0.00 10.00 Mențiune
192 Mérai Zalán Școala Gimnazială "Szacsvay Imre" Oradea 6 Molnár Tünde Éva 2.00 7.00 1.00 0.00 10.00 Mențiune
193 SANDOR ANA-MARIA STEFANIA Școala Gimnazială "Dacia" Oradea 6 BERCE MONICA MARIA CHISIU GABRIELA 4.00 0.00 5.00 1.00 10.00 Mențiune
194 SANDOR ANA-MARIA STEFANIA Școala Gimnazială "Dacia" Oradea 6 BERCE MONICA MARIA CHISIU GABRIELA 4.00 0.00 5.00 1.00 10.00 Mențiune
195 FRĂȚILĂ BIANCA Colegiul Național "Emanuil Gojdu" Oradea 6 VERESTOI CSILLA 2.00 4.00 1.00 2.00 9.00 Mențiune
196 FRĂȚILĂ BIANCA Colegiul Național "Emanuil Gojdu" Oradea 6 VERESTOI CSILLA 2.00 4.00 1.00 2.00 9.00 Mențiune
197 NUTIU LARISA Liceul Don Orione 6 Cioara Ioana 1.00 5.00 3.00 0.00 9.00 Mențiune
198 NUTIU LARISA Liceul Don Orione 6 Cioara Ioana 1.00 5.00 3.00 0.00 9.00 Mențiune
199 TOPAI ALEX DARIUS Liceul Teoretic "Onisifor Ghibu" Oradea 6 KELE DANIELA 1.00 7.00 0.00 1.00 9.00 Mențiune
200 TOPAI ALEX DARIUS Liceul Teoretic "Onisifor Ghibu" Oradea 6 KELE DANIELA 1.00 7.00 0.00 1.00 9.00 Mențiune
201 Abrudan Alexandru Liceul Teoretic "Constantin Șerban" Aleșd 6 Oros Ioana 0.00 0.00 1.00 7.00 8.00 Mențiune
202 Abrudan Alexandru Liceul Teoretic "Constantin Șerban" Aleșd 6 Oros Ioana 0.00 0.00 1.00 7.00 8.00 Mențiune
203 DRIMBE MARINA Liceul Teoretic "Nicolae Jiga" Tinca 6 MADEAR VIORICA ANA 0.00 1.00 7.00 0.00 8.00 Mențiune
204 DRIMBE MARINA Liceul Teoretic "Nicolae Jiga" Tinca 6 MADEAR VIORICA ANA 0.00 1.00 7.00 0.00 8.00 Mențiune
205 MATEȘ-IANCU HORIA Liceul Teologic Ortodox "Episcop Roman Ciorogariu" Oradea 6 LAZĂR CARMEN 0.00 4.00 4.00 0.00 8.00 Mențiune
206 MATEȘ-IANCU HORIA Liceul Teologic Ortodox "Episcop Roman Ciorogariu" Oradea 6 LAZĂR CARMEN 0.00 4.00 4.00 0.00 8.00 Mențiune
207 Mihocas Răzvan Liceul Teoretic "Constantin Șerban" Aleșd 6 Oros Ioana 0.00 3.00 5.00 0.00 8.00 Mențiune
208 Mihocas Răzvan Liceul Teoretic "Constantin Șerban" Aleșd 6 Oros Ioana 0.00 3.00 5.00 0.00 8.00 Mențiune
209 Cmeciu Alexandru Școala Gimnazială "Oltea Doamna" Oradea 6 Musca Florina Chisiu Gabriela 2.00 1.00 4.00 0.00 7.00
210 Cmeciu Alexandru Școala Gimnazială "Oltea Doamna" Oradea 6 Musca Florina Chisiu Gabriela 2.00 1.00 4.00 0.00 7.00
211 Cordos Horia Școala Gimnazială "Oltea Doamna" Oradea 6 Musca Florina Chisiu Gabriela 1.00 4.00 1.00 1.00 7.00
212 Cordos Horia Școala Gimnazială "Oltea Doamna" Oradea 6 Musca Florina Chisiu Gabriela 1.00 4.00 1.00 1.00 7.00
213 GALIȘ ALEXANDRU Colegiul Național "Emanuil Gojdu" Oradea 6 VERESTOI CSILLA 0.00 2.00 4.00 1.00 7.00
214 GALIȘ ALEXANDRU Colegiul Național "Emanuil Gojdu" Oradea 6 VERESTOI CSILLA 0.00 2.00 4.00 1.00 7.00
215 Hebristean Daria Andrea Liceul Teologic Greco-Catolic Oradea 6 Calin Sabau 1.00 1.00 5.00 0.00 7.00
216 Hebristean Daria Andrea Liceul Teologic Greco-Catolic Oradea 6 Calin Sabau 1.00 1.00 5.00 0.00 7.00
217 PIRVULESCU SERBAN Liceul Teoretic "Onisifor Ghibu" Oradea 6 KELE DANIELA CHISIU GABRIELA 0.00 5.00 1.00 1.00 7.00
218 PIRVULESCU SERBAN Liceul Teoretic "Onisifor Ghibu" Oradea 6 KELE DANIELA CHISIU GABRIELA 0.00 5.00 1.00 1.00 7.00
219 RANDIȘ ELISA Colegiul Național "Emanuil Gojdu" Oradea 6 VERESTOI CSILLA CHIȘIU GABRIELA 0.00 0.00 7.00 0.00 7.00
220 RANDIȘ ELISA Colegiul Național "Emanuil Gojdu" Oradea 6 VERESTOI CSILLA CHIȘIU GABRIELA 0.00 0.00 7.00 0.00 7.00
221 Tasadan Luca Liceul Teologic Baptist "Emanuel" Oradea 6 Puscas Florina Chisiu Gabriela 1.00 1.00 4.00 1.00 7.00
222 Tasadan Luca Liceul Teologic Baptist "Emanuel" Oradea 6 Puscas Florina Chisiu Gabriela 1.00 1.00 4.00 1.00 7.00
223 Bota Luca Andrei Colegiul Național "Samuil Vulcan" Beiuș 6 Popa Maria Laura 1.00 5.00 0.00 0.00 6.00
224 Bota Luca Andrei Colegiul Național "Samuil Vulcan" Beiuș 6 Popa Maria Laura 1.00 5.00 0.00 0.00 6.00
225 LUPSA SOFIA Liceul Don Orione 6 Cioara Ioana 1.00 1.00 4.00 0.00 6.00
226 LUPSA SOFIA Liceul Don Orione 6 Cioara Ioana 1.00 1.00 4.00 0.00 6.00
227 Popescu Alexandra Ioana Colegiul Național "Octavian Goga" Marghita 6 Turc Florentina 1.00 4.00 0.00 1.00 6.00
228 Popescu Alexandra Ioana Colegiul Național "Octavian Goga" Marghita 6 Turc Florentina 1.00 4.00 0.00 1.00 6.00
229 SUCI IANIS Școala Gimnazială "Nicolae Balcescu" Oradea 6 PIRJA RADU 0.00 0.00 6.00 0.00 6.00
230 SUCI IANIS Școala Gimnazială "Nicolae Balcescu" Oradea 6 PIRJA RADU 0.00 0.00 6.00 0.00 6.00
231 VASI VIVIEN Colegiul Național "Mihai Eminescu" Oradea 6 CHISCOCI FLORICA 1.00 0.00 5.00 0.00 6.00
232 VASI VIVIEN Colegiul Național "Mihai Eminescu" Oradea 6 CHISCOCI FLORICA 1.00 0.00 5.00 0.00 6.00
233 CRET DARIA Școala Gimnazială "Dacia" Oradea 6 BERCE MONICA MARIA 2.00 2.00 1.00 0.00 5.00
234 CRET DARIA Școala Gimnazială "Dacia" Oradea 6 BERCE MONICA MARIA 2.00 2.00 1.00 0.00 5.00
235 Istoc Iustina Colegiul Național "Iosif Vulcan" Oradea 6 Gheboianu Adolf 1.00 0.00 4.00 0.00 5.00
236 Istoc Iustina Colegiul Național "Iosif Vulcan" Oradea 6 Gheboianu Adolf 1.00 0.00 4.00 0.00 5.00
237 MĂRGINEAN MATEI Colegiul Național "Emanuil Gojdu" Oradea 6 VERESTOI CSILLA 0.00 1.00 4.00 0.00 5.00
238 MĂRGINEAN MATEI Colegiul Național "Emanuil Gojdu" Oradea 6 VERESTOI CSILLA 0.00 1.00 4.00 0.00 5.00
239 BOROS IULIA LICEUL TEORETIC AUREL LAZĂR ORADEA 6 BĂGUȚ MIHAELA 0.00 0.00 4.00 0.00 4.00
240 BOROS IULIA LICEUL TEORETIC AUREL LAZĂR ORADEA 6 BĂGUȚ MIHAELA 0.00 0.00 4.00 0.00 4.00
241 CHIS ANAMARIA Școala Gimnazială "Nicolae Balcescu" Oradea 6 SZATMARI DORINA CHISIU GABRIELA 2.00 0.00 2.00 0.00 4.00
242 CHIS ANAMARIA Școala Gimnazială "Nicolae Balcescu" Oradea 6 SZATMARI DORINA CHISIU GABRIELA 2.00 0.00 2.00 0.00 4.00
243 HERMAN MARA Școala Gimnazială "Nicolae Balcescu" Oradea 6 SZATMARI DORINA CHISIU GABRIELA 4.00 0.00 0.00 0.00 4.00
244 HERMAN MARA Școala Gimnazială "Nicolae Balcescu" Oradea 6 SZATMARI DORINA CHISIU GABRIELA 4.00 0.00 0.00 0.00 4.00
245 Kovács Olivér Liceul Teoretic "Ady Endre" Oradea 6 Bődi János 1.00 2.00 1.00 0.00 4.00
246 Kovács Olivér Liceul Teoretic "Ady Endre" Oradea 6 Bődi János 1.00 2.00 1.00 0.00 4.00
247 Laczikó Szabolcs Școala Gimnazială "Szacsvay Imre" Oradea 6 Molnár Tünde Éva 0.00 0.00 4.00 0.00 4.00
248 Laczikó Szabolcs Școala Gimnazială "Szacsvay Imre" Oradea 6 Molnár Tünde Éva 0.00 0.00 4.00 0.00 4.00
249 Pascalau Diana Colegiul Național "Iosif Vulcan" Oradea 6 Chirila Adriana 1.00 2.00 0.00 1.00 4.00
250 Pascalau Diana Colegiul Național "Iosif Vulcan" Oradea 6 Chirila Adriana 1.00 2.00 0.00 1.00 4.00
251 TĂRĂU RADU Colegiul Național "Emanuil Gojdu" Oradea 6 VERESTOI CSILLA 0.00 1.00 2.00 1.00 4.00
252 TĂRĂU RADU Colegiul Național "Emanuil Gojdu" Oradea 6 VERESTOI CSILLA 0.00 1.00 2.00 1.00 4.00
253 Duszko Maria Colegiul Național "Octavian Goga" Marghita 6 Ursan Rodica Chisiu Gabriela 1.00 0.00 2.00 0.00 3.00
254 Duszko Maria Colegiul Național "Octavian Goga" Marghita 6 Ursan Rodica Chisiu Gabriela 1.00 0.00 2.00 0.00 3.00
255 Florea Victor Școala Gimnazială "Oltea Doamna" Oradea 6 Faur Patricia 2.00 0.00 1.00 0.00 3.00
256 Florea Victor Școala Gimnazială "Oltea Doamna" Oradea 6 Faur Patricia 2.00 0.00 1.00 0.00 3.00
257 PETRACHE ANDREI Colegiul Național "Teodor Neş" Salonta 6 GALEA LIVIU 1.00 1.00 0.00 1.00 3.00
258 PETRACHE ANDREI Colegiul Național "Teodor Neş" Salonta 6 GALEA LIVIU 1.00 1.00 0.00 1.00 3.00
259 POPA-BOTA ANDREEA Școala Gimnazială "Dacia" Oradea 6 BERCE MONICA MARIA 0.00 0.00 1.00 1.00 2.00
260 POPA-BOTA ANDREEA Școala Gimnazială "Dacia" Oradea 6 BERCE MONICA MARIA 0.00 0.00 1.00 1.00 2.00
261 TIRA DENIS MIHAI Colegiul Național "Avram Iancu" Ștei 6 COROIU AURELIA MANUELA 0.00 1.00 1.00 0.00 2.00
262 TIRA DENIS MIHAI Colegiul Național "Avram Iancu" Ștei 6 COROIU AURELIA MANUELA 0.00 1.00 1.00 0.00 2.00
263 Avram Andreea Școala Gimnazială "Miron Pompiliu" Ștei 6 Sere Ioana Alexandra 0.00 0.00 1.00 0.00 1.00
264 Avram Andreea Școala Gimnazială "Miron Pompiliu" Ștei 6 Sere Ioana Alexandra 0.00 0.00 1.00 0.00 1.00
265 BONDAR DRAGOȘ Liceul Teologic Ortodox "Episcop Roman Ciorogariu" Oradea 6 LAZĂR CARMEN 0.00 0.00 0.00 1.00 1.00
266 BONDAR DRAGOȘ Liceul Teologic Ortodox "Episcop Roman Ciorogariu" Oradea 6 LAZĂR CARMEN 0.00 0.00 0.00 1.00 1.00
267 Gavrilut Mara Liceul Teologic Baptist "Emanuel" Oradea 6 Cicortas Marius Chisiu Gabriela 0.00 0.00 1.00 0.00 1.00
268 Gavrilut Mara Liceul Teologic Baptist "Emanuel" Oradea 6 Cicortas Marius Chisiu Gabriela 0.00 0.00 1.00 0.00 1.00
269 Petrila Carla Colegiul Național "Iosif Vulcan" Oradea 6 Gheboianu Adolf 0.00 0.00 1.00 0.00 1.00
270 Petrila Carla Colegiul Național "Iosif Vulcan" Oradea 6 Gheboianu Adolf 0.00 0.00 1.00 0.00 1.00
271 Popa Maria Madalina Școala Gimnazială "Nicolae Popoviciu" Beiuș 6 Pop Cristian 0.00 0.00 1.00 0.00 1.00
272 Popa Maria Madalina Școala Gimnazială "Nicolae Popoviciu" Beiuș 6 Pop Cristian 0.00 0.00 1.00 0.00 1.00
273 Todoca Flavia Școala Gimnazială "Miron Pompiliu" Ștei 6 Sere Ioana Alexandra 0.00 0.00 1.00 0.00 1.00
274 Todoca Flavia Școala Gimnazială "Miron Pompiliu" Ștei 6 Sere Ioana Alexandra 0.00 0.00 1.00 0.00 1.00
275 Avram Elena Colegiul Național "Iosif Vulcan" Oradea 6 Chirila Adriana 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
276 Avram Elena Colegiul Național "Iosif Vulcan" Oradea 6 Chirila Adriana 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
277 Bihari Dániel Gergő Liceul Teoretic "Ady Endre" Oradea 6 Bődi János 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
278 Bihari Dániel Gergő Liceul Teoretic "Ady Endre" Oradea 6 Bődi János 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
279 BOCHIS ALEXANDRA Liceul Don Orione 6 Cioara Ioana 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
280 BOCHIS ALEXANDRA Liceul Don Orione 6 Cioara Ioana 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
281 BORA LUCAS Colegiul Național "Teodor Neş" Salonta 6 GALEA LIVIU 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
282 BORA LUCAS Colegiul Național "Teodor Neş" Salonta 6 GALEA LIVIU 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
283 FRESE MARIA Liceul Teoretic "Nicolae Jiga" Tinca 6 ARDELEAN MARGARETA SIMONA 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
284 FRESE MARIA Liceul Teoretic "Nicolae Jiga" Tinca 6 ARDELEAN MARGARETA SIMONA 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
285 ILIEȘ ARIANA Colegiul Național "Emanuil Gojdu" Oradea 7 NICOARA CORINA NICOARA CORINA 6.00 1.00 2.00 5.00 14.00 I Calificat
286 ILIEȘ ARIANA Colegiul Național "Emanuil Gojdu" Oradea 7 NICOARA CORINA NICOARA CORINA 6.00 1.00 2.00 5.00 14.00 I Calificat
287 CABA RAISSA Colegiul Național "Emanuil Gojdu" Oradea 7 NICOARA CORINA NICOARA CORINA 6.00 0.00 0.00 4.00 10.00 II
288 CABA RAISSA Colegiul Național "Emanuil Gojdu" Oradea 7 NICOARA CORINA NICOARA CORINA 6.00 0.00 0.00 4.00 10.00 II
289 Bodnár Mónika Brigitta Liceul Teologic Reformat "Lorantffy Zsuzsanna" Oradea 7 Kovács Clara 0.00 2.00 0.00 7.00 9.00 III
290 Bodnár Mónika Brigitta Liceul Teologic Reformat "Lorantffy Zsuzsanna" Oradea 7 Kovács Clara 0.00 2.00 0.00 7.00 9.00 III
291 BAIDOC ANDREI Școala Gimnazială "Nicolae Balcescu" Oradea 7 SZATMARI DORINA 0.00 0.00 1.00 7.00 8.00 Mențiune
292 BAIDOC ANDREI Școala Gimnazială "Nicolae Balcescu" Oradea 7 SZATMARI DORINA 0.00 0.00 1.00 7.00 8.00 Mențiune
293 SIME RĂZVAN Colegiul Național "Emanuil Gojdu" Oradea 7 NICOARA CORINA NICOARA CORINA 0.00 1.00 0.00 7.00 8.00 Mențiune
294 SIME RĂZVAN Colegiul Național "Emanuil Gojdu" Oradea 7 NICOARA CORINA NICOARA CORINA 0.00 1.00 0.00 7.00 8.00 Mențiune
295 Veres Dóra Viktória Liceul Teoretic "Arany Janos" Salonta 7 Jámbor Csilla Margit 0.00 1.00 0.00 7.00 8.00 Mențiune
296 Veres Dóra Viktória Liceul Teoretic "Arany Janos" Salonta 7 Jámbor Csilla Margit 0.00 1.00 0.00 7.00 8.00 Mențiune
297 Boros Patricia Colegiul Național "Iosif Vulcan" Oradea 7 Chirila Adriana Nicoara Corina 0.00 0.00 0.00 7.00 7.00 Mențiune
298 Boros Patricia Colegiul Național "Iosif Vulcan" Oradea 7 Chirila Adriana Nicoara Corina 0.00 0.00 0.00 7.00 7.00 Mențiune
299 HUS LUCIAN Colegiul Național "Emanuil Gojdu" Oradea 7 NICOARA CORINA 0.00 0.00 2.00 5.00 7.00 Mențiune
300 HUS LUCIAN Colegiul Național "Emanuil Gojdu" Oradea 7 NICOARA CORINA 0.00 0.00 2.00 5.00 7.00 Mențiune
301 KALLOS MAIA Școala Gimnazială "Nicolae Balcescu" Oradea 7 SZATMARI DORINA 0.00 0.00 0.00 7.00 7.00 Mențiune
302 KALLOS MAIA Școala Gimnazială "Nicolae Balcescu" Oradea 7 SZATMARI DORINA 0.00 0.00 0.00 7.00 7.00 Mențiune
303 Terebent Roxana Școala Gimnazială "Nicolae Popoviciu" Beiuș 7 Manda Crina 5.00 1.00 0.00 1.00 7.00 Mențiune
304 Terebent Roxana Școala Gimnazială "Nicolae Popoviciu" Beiuș 7 Manda Crina 5.00 1.00 0.00 1.00 7.00 Mențiune
305 Ţicărat Andrei Liceul Teologic Penticostal "Betel" Oradea 7 Biţiş Corina 0.00 0.00 0.00 7.00 7.00 Mențiune
306 Ţicărat Andrei Liceul Teologic Penticostal "Betel" Oradea 7 Biţiş Corina 0.00 0.00 0.00 7.00 7.00 Mențiune
307 Buha Tudor Liceul Pedagogic "Nicolae Bolcaș" Beiuș 7 Clop Ana Mariana 0.00 0.00 0.00 5.00 5.00
308 Buha Tudor Liceul Pedagogic "Nicolae Bolcaș" Beiuș 7 Clop Ana Mariana 0.00 0.00 0.00 5.00 5.00
309 GHERGHELEȘ MIHAI Colegiul Național "Emanuil Gojdu" Oradea 7 NICOARA CORINA NICOARA CORINA 0.00 0.00 2.00 3.00 5.00
310 GHERGHELEȘ MIHAI Colegiul Național "Emanuil Gojdu" Oradea 7 NICOARA CORINA NICOARA CORINA 0.00 0.00 2.00 3.00 5.00
311 MOȚ ALEXANDRU Colegiul Național "Emanuil Gojdu" Oradea 7 NICOARA CORINA 0.00 2.00 0.00 3.00 5.00
312 MOȚ ALEXANDRU Colegiul Național "Emanuil Gojdu" Oradea 7 NICOARA CORINA 0.00 2.00 0.00 3.00 5.00
313 Obogeanu Rares Școala Gimnazială "Oltea Doamna" Oradea 7 Faur Patricia 1.00 1.00 0.00 3.00 5.00
314 Obogeanu Rares Școala Gimnazială "Oltea Doamna" Oradea 7 Faur Patricia 1.00 1.00 0.00 3.00 5.00
315 Pălii Mara Școala Gimnazială Nr.11 Oradea 7 Mănășturean Nicoleta 0.00 1.00 1.00 3.00 5.00
316 Pălii Mara Școala Gimnazială Nr.11 Oradea 7 Mănășturean Nicoleta 0.00 1.00 1.00 3.00 5.00
317 VÂTCĂ DANA Colegiul Național "Emanuil Gojdu" Oradea 7 NICOARA CORINA NICOARA CORINA 0.00 1.00 1.00 3.00 5.00
318 VÂTCĂ DANA Colegiul Național "Emanuil Gojdu" Oradea 7 NICOARA CORINA NICOARA CORINA 0.00 1.00 1.00 3.00 5.00
319 Domuta Monica Colegiul Național "Iosif Vulcan" Oradea 7 Chirila Adriana Nicoara Corina 0.00 0.00 0.00 4.00 4.00
320 Domuta Monica Colegiul Național "Iosif Vulcan" Oradea 7 Chirila Adriana Nicoara Corina 0.00 0.00 0.00 4.00 4.00
321 Ghiurău Denis Adrian Liceul Teologic Penticostal "Betel" Oradea 7 Rusu Carmen 0.00 0.00 0.00 4.00 4.00
322 Ghiurău Denis Adrian Liceul Teologic Penticostal "Betel" Oradea 7 Rusu Carmen 0.00 0.00 0.00 4.00 4.00
323 GRAVA BIANCA Colegiul Național "Emanuil Gojdu" Oradea 7 NICOARA CORINA NICOARA CORINA 1.00 0.00 1.00 2.00 4.00
324 GRAVA BIANCA Colegiul Național "Emanuil Gojdu" Oradea 7 NICOARA CORINA NICOARA CORINA 1.00 0.00 1.00 2.00 4.00
325 Jurj Vanesa Liceul Pedagogic "Nicolae Bolcaș" Beiuș 7 Bogdan Florica 0.00 0.00 0.00 4.00 4.00
326 Jurj Vanesa Liceul Pedagogic "Nicolae Bolcaș" Beiuș 7 Bogdan Florica 0.00 0.00 0.00 4.00 4.00
327 MUNTEANU ȘTEFAN Colegiul Național "Emanuil Gojdu" Oradea 7 NICOARA CORINA 0.00 1.00 0.00 3.00 4.00
328 MUNTEANU ȘTEFAN Colegiul Național "Emanuil Gojdu" Oradea 7 NICOARA CORINA 0.00 1.00 0.00 3.00 4.00
329 VESA MAIA Școala Gimnazială "Nicolae Balcescu" Oradea 7 SZATMARI DORINA 0.00 0.00 0.00 4.00 4.00
330 VESA MAIA Școala Gimnazială "Nicolae Balcescu" Oradea 7 SZATMARI DORINA 0.00 0.00 0.00 4.00 4.00
331 VONHALĂ RAUL Colegiul Național "Emanuil Gojdu" Oradea 7 NICOARA CORINA NICOARA CORINA 0.00 1.00 0.00 3.00 4.00
332 VONHALĂ RAUL Colegiul Național "Emanuil Gojdu" Oradea 7 NICOARA CORINA NICOARA CORINA 0.00 1.00 0.00 3.00 4.00
333 Jolța Elena Colegiul Național "Octavian Goga" Marghita 7 Turc Florentina 0.00 0.00 0.00 3.00 3.00
334 Jolța Elena Colegiul Național "Octavian Goga" Marghita 7 Turc Florentina 0.00 0.00 0.00 3.00 3.00
335 MAGUI ANCA Colegiul Național "Emanuil Gojdu" Oradea 7 NICOARA CORINA NICOARA CORINA 0.00 0.00 1.00 2.00 3.00
336 MAGUI ANCA Colegiul Național "Emanuil Gojdu" Oradea 7 NICOARA CORINA NICOARA CORINA 0.00 0.00 1.00 2.00 3.00
337 Marinescu Dragos Școala Gimnazială "Oltea Doamna" Oradea 7 Baba Ioana 0.00 0.00 1.00 2.00 3.00
338 Marinescu Dragos Școala Gimnazială "Oltea Doamna" Oradea 7 Baba Ioana 0.00 0.00 1.00 2.00 3.00
339 PANTEA DENISA Școala Gimnazială "Dacia" Oradea 7 MARINCA LAVINIA NICOARA CORINA 0.00 1.00 0.00 2.00 3.00
340 PANTEA DENISA Școala Gimnazială "Dacia" Oradea 7 MARINCA LAVINIA NICOARA CORINA 0.00 1.00 0.00 2.00 3.00
341 POP IANNIS RAUL Liceul Teoretic "Onisifor Ghibu" Oradea 7 CURILA CORINA NICOARA CORINA 0.00 0.00 0.00 3.00 3.00
342 POP IANNIS RAUL Liceul Teoretic "Onisifor Ghibu" Oradea 7 CURILA CORINA NICOARA CORINA 0.00 0.00 0.00 3.00 3.00
343 Popa Daniel Școala Gimnazială Nr. 1 Pietroasa 7 Tuculia Simona 0.00 0.00 0.00 3.00 3.00
344 Popa Daniel Școala Gimnazială Nr. 1 Pietroasa 7 Tuculia Simona 0.00 0.00 0.00 3.00 3.00
345 SABĂU ALEXANDRU Școala Gimnazială Nr. 1 Nucet 7 POPA MARIANA 0.00 0.00 0.00 3.00 3.00
346 SABĂU ALEXANDRU Școala Gimnazială Nr. 1 Nucet 7 POPA MARIANA 0.00 0.00 0.00 3.00 3.00
347 Biro Csaba Cristian Școala Gimnazială Nr. 1 Batăr 7 Gyenge Lilla 0.00 0.00 0.00 2.00 2.00
348 Biro Csaba Cristian Școala Gimnazială Nr. 1 Batăr 7 Gyenge Lilla 0.00 0.00 0.00 2.00 2.00
349 Bob Radu Colegiul Național "Iosif Vulcan" Oradea 7 Chirila Adriana Nicoara Corina 0.00 0.00 0.00 2.00 2.00
350 Bob Radu Colegiul Național "Iosif Vulcan" Oradea 7 Chirila Adriana Nicoara Corina 0.00 0.00 0.00 2.00 2.00
351 CACIOR MARIUS Liceul Teologic Ortodox "Episcop Roman Ciorogariu" Oradea 7 BERECZ DANIELA NICOARĂ CORINA 0.00 0.00 0.00 2.00 2.00
352 CACIOR MARIUS Liceul Teologic Ortodox "Episcop Roman Ciorogariu" Oradea 7 BERECZ DANIELA NICOARĂ CORINA 0.00 0.00 0.00 2.00 2.00
353 Morong Klara Liceul Teoretic "Constantin Șerban" Aleșd 7 Gordan Calin 0.00 0.00 0.00 2.00 2.00
354 Morong Klara Liceul Teoretic "Constantin Șerban" Aleșd 7 Gordan Calin 0.00 0.00 0.00 2.00 2.00
355 PELLE MIHAI CALIN Liceul Teoretic "Onisifor Ghibu" Oradea 7 CURILA CORINA NICOARA CORINA 0.00 0.00 0.00 2.00 2.00
356 PELLE MIHAI CALIN Liceul Teoretic "Onisifor Ghibu" Oradea 7 CURILA CORINA NICOARA CORINA 0.00 0.00 0.00 2.00 2.00
357 Stiube Denis Școala Gimnazială "Nicolae Popoviciu" Beiuș 7 Manda Crina 0.00 0.00 0.00 2.00 2.00
358 Stiube Denis Școala Gimnazială "Nicolae Popoviciu" Beiuș 7 Manda Crina 0.00 0.00 0.00 2.00 2.00
359 IAGHER NATALIA Liceul Teoretic "Nicolae Jiga" Tinca 7 COCIS IOANA 0.00 0.00 0.00 1.00 1.00
360 IAGHER NATALIA Liceul Teoretic "Nicolae Jiga" Tinca 7 COCIS IOANA 0.00 0.00 0.00 1.00 1.00
361 Laza Ștefan Liceul Pedagogic "Nicolae Bolcaș" Beiuș 7 Bogdan Florica & LezeuCarmen Eugenia 0.00 1.00 0.00 0.00 1.00
362 Laza Ștefan Liceul Pedagogic "Nicolae Bolcaș" Beiuș 7 Bogdan Florica & LezeuCarmen Eugenia 0.00 1.00 0.00 0.00 1.00
363 Perte Lavinia Liceul Teoretic "Constantin Șerban" Aleșd 7 Oros Ioana 0.00 0.00 0.00 1.00 1.00
364 Perte Lavinia Liceul Teoretic "Constantin Șerban" Aleșd 7 Oros Ioana 0.00 0.00 0.00 1.00 1.00
365 CURILA BIANCA MARIA Școala Gimnazială "Dacia" Oradea 7 BERCE MONICA MARIA 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
366 CURILA BIANCA MARIA Școala Gimnazială "Dacia" Oradea 7 BERCE MONICA MARIA 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
367 MUTU VLAD Colegiul Național "Emanuil Gojdu" Oradea 7 NICOARA CORINA 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
368 MUTU VLAD Colegiul Național "Emanuil Gojdu" Oradea 7 NICOARA CORINA 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
369 Papp Richárd Liceul Teoretic "Ady Endre" Oradea 7 Nagy Enikő Ilona 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
370 Papp Richárd Liceul Teoretic "Ady Endre" Oradea 7 Nagy Enikő Ilona 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
371 POPOVICI CASIAN Colegiul Național "Teodor Neş" Salonta 7 NEACȘ EVELINA 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
372 POPOVICI CASIAN Colegiul Național "Teodor Neş" Salonta 7 NEACȘ EVELINA 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
373 FECHETE LUCA Colegiul Național "Emanuil Gojdu" Oradea 8 NICOARA FLORIN NICOARA FLORIN 7.00 7.00 2.00 2.00 18.00 I Calificat
374 FECHETE LUCA Colegiul Național "Emanuil Gojdu" Oradea 8 NICOARA FLORIN NICOARA FLORIN 7.00 7.00 2.00 2.00 18.00 I Calificat
375 FURTOS BIANCA LIANA Colegiul Național "Mihai Eminescu" Oradea 8 CHISCOCI FLORICA 1.00 7.00 6.00 2.00 16.00 II
376 FURTOS BIANCA LIANA Colegiul Național "Mihai Eminescu" Oradea 8 CHISCOCI FLORICA 1.00 7.00 6.00 2.00 16.00 II
377 CSEKE ȘTEFAN Colegiul Național "Emanuil Gojdu" Oradea 8 IGNAT CRISTINA NICOARA FLORIN 7.00 2.00 3.00 2.00 14.00 III
378 CSEKE ȘTEFAN Colegiul Național "Emanuil Gojdu" Oradea 8 IGNAT CRISTINA NICOARA FLORIN 7.00 2.00 3.00 2.00 14.00 III
379 Pantis Bianca Liceul Teologic Baptist "Emanuel" Oradea 8 Cicortas Marius Nicoara Florin 1.00 7.00 2.00 3.00 13.00 Mențiune
380 Pantis Bianca Liceul Teologic Baptist "Emanuel" Oradea 8 Cicortas Marius Nicoara Florin 1.00 7.00 2.00 3.00 13.00 Mențiune
381 Vinni David Liceul Teologic Baptist "Emanuel" Oradea 8 Cicortas Marius Nicoara Florin 7.00 1.00 3.00 2.00 13.00 Mențiune
382 Vinni David Liceul Teologic Baptist "Emanuel" Oradea 8 Cicortas Marius Nicoara Florin 7.00 1.00 3.00 2.00 13.00 Mențiune
383 TOMA RAUL Colegiul Național "Emanuil Gojdu" Oradea 8 IGNAT CRISTINA 7.00 3.00 0.00 2.00 12.00 Mențiune
384 TOMA RAUL Colegiul Național "Emanuil Gojdu" Oradea 8 IGNAT CRISTINA 7.00 3.00 0.00 2.00 12.00 Mențiune
385 CABA VICTOR PAUL Școala Gimnazială "Dimitrie Cantemir" Orade 8 GULER ANGELA NICOARA FLORIN 1.00 5.00 2.00 3.00 11.00 Mențiune
386 CABA VICTOR PAUL Școala Gimnazială "Dimitrie Cantemir" Orade 8 GULER ANGELA NICOARA FLORIN 1.00 5.00 2.00 3.00 11.00 Mențiune
387 MALIȚA TUDOR Colegiul Național "Emanuil Gojdu" Oradea 8 IGNAT CRISTINA NICOARA FLORIN 2.00 1.00 5.00 3.00 11.00 Mențiune
388 MALIȚA TUDOR Colegiul Național "Emanuil Gojdu" Oradea 8 IGNAT CRISTINA NICOARA FLORIN 2.00 1.00 5.00 3.00 11.00 Mențiune
389 LUNG GEORGE Școala Gimnazială "Dimitrie Cantemir" Orade 8 GULER ANGELA NICOARA FLORIN 1.00 6.00 1.00 2.00 10.00 Mențiune
390 LUNG GEORGE Școala Gimnazială "Dimitrie Cantemir" Orade 8 GULER ANGELA NICOARA FLORIN 1.00 6.00 1.00 2.00 10.00 Mențiune
391 PETRILA CLAUDIU Școala Gimnazială "Nicolae Balcescu" Oradea 8 SZATMARI DORINA NICOARA FLORIN 4.00 1.00 3.00 2.00 10.00 Mențiune
392 PETRILA CLAUDIU Școala Gimnazială "Nicolae Balcescu" Oradea 8 SZATMARI DORINA NICOARA FLORIN 4.00 1.00 3.00 2.00 10.00 Mențiune
393 Stiru Razvan Liceul Teologic Baptist "Emanuel" Oradea 8 Cicortas Marius Nicoara Florin 2.00 6.00 0.00 2.00 10.00 Mențiune
394 Stiru Razvan Liceul Teologic Baptist "Emanuel" Oradea 8 Cicortas Marius Nicoara Florin 2.00 6.00 0.00 2.00 10.00 Mențiune
395 Iancu Raul Școala Gimnazială Nr.11 Oradea 8 Mănășturean Nicoleta 1.00 7.00 0.00 1.00 9.00 Mențiune
396 Iancu Raul Școala Gimnazială Nr.11 Oradea 8 Mănășturean Nicoleta 1.00 7.00 0.00 1.00 9.00 Mențiune
397 CIUTA DARIA Liceul Teoretic "Onisifor Ghibu" Oradea 8 POP MIRCEA 1.00 4.00 1.00 1.00 7.00 Mențiune
398 CIUTA DARIA Liceul Teoretic "Onisifor Ghibu" Oradea 8 POP MIRCEA 1.00 4.00 1.00 1.00 7.00 Mențiune
399 Kun Édua-Boróka Liceul Teologic Reformat "Lorantffy Zsuzsanna" Oradea 8 Kovács Clara 1.00 1.00 2.00 3.00 7.00 Mențiune
400 Kun Édua-Boróka Liceul Teologic Reformat "Lorantffy Zsuzsanna" Oradea 8 Kovács Clara 1.00 1.00 2.00 3.00 7.00 Mențiune
401 DOMOCOȘ FABIAN Colegiul Național "Emanuil Gojdu" Oradea 8 NICOARA FLORIN 1.00 2.00 1.00 1.00 5.00
402 DOMOCOȘ FABIAN Colegiul Național "Emanuil Gojdu" Oradea 8 NICOARA FLORIN 1.00 2.00 1.00 1.00 5.00
403 Gui Paul Liceul Teologic Baptist "Emanuel" Oradea 8 Cicortas Marius Nicoara Florin 2.00 0.00 2.00 1.00 5.00
404 Gui Paul Liceul Teologic Baptist "Emanuel" Oradea 8 Cicortas Marius Nicoara Florin 2.00 0.00 2.00 1.00 5.00
405 SILAGHI OANA-MARIA Colegiul Național "Emanuil Gojdu" Oradea 8 IGNAT CRISTINA NICOARA FLORIN 1.00 0.00 2.00 2.00 5.00
406 SILAGHI OANA-MARIA Colegiul Național "Emanuil Gojdu" Oradea 8 IGNAT CRISTINA NICOARA FLORIN 1.00 0.00 2.00 2.00 5.00
407 STAN SORANA Colegiul Național "Emanuil Gojdu" Oradea 8 NICOARA FLORIN 0.00 0.00 4.00 1.00 5.00
408 STAN SORANA Colegiul Național "Emanuil Gojdu" Oradea 8 NICOARA FLORIN 0.00 0.00 4.00 1.00 5.00
409 CHIRILA BRIANA Școala Gimnazială "Nicolae Balcescu" Oradea 8 SZATMARI DORINA NICOARA FLORIN 0.00 1.00 1.00 2.00 4.00
410 CHIRILA BRIANA Școala Gimnazială "Nicolae Balcescu" Oradea 8 SZATMARI DORINA NICOARA FLORIN 0.00 1.00 1.00 2.00 4.00
411 FILIP LARISA - ALEXIA Școala Gimnazială Nr. 1 Derna 8 Popa Lăcrimioara 1.00 1.00 0.00 2.00 4.00
412 FILIP LARISA - ALEXIA Școala Gimnazială Nr. 1 Derna 8 Popa Lăcrimioara 1.00 1.00 0.00 2.00 4.00
413 POPA ANDREEA Școala Gimnazială Nr. 1 Sâmbăta 8 FILAC MARIOARA 1.00 1.00 0.00 2.00 4.00
414 POPA ANDREEA Școala Gimnazială Nr. 1 Sâmbăta 8 FILAC MARIOARA 1.00 1.00 0.00 2.00 4.00
415 Agócs Gábor Péter Liceul Tehnologic "Horvath Janos "Marghita 8 Puskás Enikő 1.00 0.00 0.00 2.00 3.00
416 Agócs Gábor Péter Liceul Tehnologic "Horvath Janos "Marghita 8 Puskás Enikő 1.00 0.00 0.00 2.00 3.00
417 Brînda Cristian Școala Gimnazială "Szacsvay Imre" Oradea 8 Molnár Tünde Éva 1.00 0.00 0.00 2.00 3.00
418 Brînda Cristian Școala Gimnazială "Szacsvay Imre" Oradea 8 Molnár Tünde Éva 1.00 0.00 0.00 2.00 3.00
419 GANTE PATRICK Școala Gimnazială "Dacia" Oradea 8 CURILA DIANA 0.00 0.00 1.00 2.00 3.00
420 GANTE PATRICK Școala Gimnazială "Dacia" Oradea 8 CURILA DIANA 0.00 0.00 1.00 2.00 3.00
421 Ghenț Maria Gabriela Colegiul Național "Samuil Vulcan" Beiuș 8 Copil Olimpia 1.00 1.00 1.00 0.00 3.00
422 Ghenț Maria Gabriela Colegiul Național "Samuil Vulcan" Beiuș 8 Copil Olimpia 1.00 1.00 1.00 0.00 3.00
423 Györgypál Tamás Liceul Teoretic "Arany Janos" Salonta 8 Nagy Olga 0.00 1.00 0.00 2.00 3.00
424 Györgypál Tamás Liceul Teoretic "Arany Janos" Salonta 8 Nagy Olga 0.00 1.00 0.00 2.00 3.00
425 HIGYED ERIK Școala Gimnazială Nr.16 Oradea 8 SIME GHEORGHE 2.00 0.00 0.00 1.00 3.00
426 HIGYED ERIK Școala Gimnazială Nr.16 Oradea 8 SIME GHEORGHE 2.00 0.00 0.00 1.00 3.00
427 MARCUS PAUL Liceul Teoretic "Onisifor Ghibu" Oradea 8 POP MIRCEA 1.00 0.00 0.00 2.00 3.00
428 MARCUS PAUL Liceul Teoretic "Onisifor Ghibu" Oradea 8 POP MIRCEA 1.00 0.00 0.00 2.00 3.00
429 RUSU ALEXANDRU Colegiul Național "Emanuil Gojdu" Oradea 8 IGNAT CRISTINA NICOARA FLORIN 0.00 0.00 0.00 3.00 3.00
430 RUSU ALEXANDRU Colegiul Național "Emanuil Gojdu" Oradea 8 IGNAT CRISTINA NICOARA FLORIN 0.00 0.00 0.00 3.00 3.00
431 SĂSĂRAN OANA Colegiul Național "Emanuil Gojdu" Oradea 8 NICOARA FLORIN NICOARA FLORIN 0.00 0.00 1.00 2.00 3.00
432 SĂSĂRAN OANA Colegiul Național "Emanuil Gojdu" Oradea 8 NICOARA FLORIN NICOARA FLORIN 0.00 0.00 1.00 2.00 3.00
433 DOHAN DARIA Liceul Teoretic "Onisifor Ghibu" Oradea 8 POP MIRCEA 0.00 0.00 0.00 2.00 2.00
434 DOHAN DARIA Liceul Teoretic "Onisifor Ghibu" Oradea 8 POP MIRCEA 0.00 0.00 0.00 2.00 2.00
435 GABOR PATRICIA COSMINA Liceul Teoretic "Nicolae Jiga" Tinca 8 MARTIN FLORICA 0.00 0.00 0.00 2.00 2.00
436 GABOR PATRICIA COSMINA Liceul Teoretic "Nicolae Jiga" Tinca 8 MARTIN FLORICA 0.00 0.00 0.00 2.00 2.00
437 GOILEAN GIULIA Liceul Teoretic "Onisifor Ghibu" Oradea 8 POP MIRCEA 1.00 0.00 0.00 1.00 2.00
438 GOILEAN GIULIA Liceul Teoretic "Onisifor Ghibu" Oradea 8 POP MIRCEA 1.00 0.00 0.00 1.00 2.00
439 NEAG DARIA Colegiul Național "Emanuil Gojdu" Oradea 8 NICOARA FLORIN NICOARA FLORIN 0.00 0.00 0.00 2.00 2.00
440 NEAG DARIA Colegiul Național "Emanuil Gojdu" Oradea 8 NICOARA FLORIN NICOARA FLORIN 0.00 0.00 0.00 2.00 2.00
441 PORCIȘ ARIANA MARINA Liceul Teologic Ortodox "Episcop Roman Ciorogariu" Oradea 8 LAZĂR CARMEN 1.00 0.00 0.00 1.00 2.00
442 PORCIȘ ARIANA MARINA Liceul Teologic Ortodox "Episcop Roman Ciorogariu" Oradea 8 LAZĂR CARMEN 1.00 0.00 0.00 1.00 2.00
443 SASU DANIEL VLAD Colegiul Național "Mihai Eminescu" Oradea 8 CHISCOCI FLORICA 0.00 0.00 0.00 2.00 2.00
444 SASU DANIEL VLAD Colegiul Național "Mihai Eminescu" Oradea 8 CHISCOCI FLORICA 0.00 0.00 0.00 2.00 2.00
445 Sima Attila Tamás Liceul Tehnologic "Horvath Janos "Marghita 8 Puskás Enikő 0.00 0.00 0.00 2.00 2.00
446 Sima Attila Tamás Liceul Tehnologic "Horvath Janos "Marghita 8 Puskás Enikő 0.00 0.00 0.00 2.00 2.00
447 STRUNGAR DAN Liceul Teoretic "Onisifor Ghibu" Oradea 8 POP MIRCEA 0.00 0.00 1.00 1.00 2.00
448 STRUNGAR DAN Liceul Teoretic "Onisifor Ghibu" Oradea 8 POP MIRCEA 0.00 0.00 1.00 1.00 2.00
449 BOHUȘ ANDREEA Colegiul Tehnic "Alexandru Roman" Aleșd 8 MOISIN MONICA 0.00 1.00 0.00 0.00 1.00
450 BOHUȘ ANDREEA Colegiul Tehnic "Alexandru Roman" Aleșd 8 MOISIN MONICA 0.00 1.00 0.00 0.00 1.00
451 Pașca Giulia Școala Gimnazială "Miron Pompiliu" Ștei 8 Sere Ioana Alexandra 1.00 0.00 0.00 0.00 1.00
452 Pașca Giulia Școala Gimnazială "Miron Pompiliu" Ștei 8 Sere Ioana Alexandra 1.00 0.00 0.00 0.00 1.00
453 Vlaic Mirel Colegiul Național "Octavian Goga" Marghita 8 Turc Florentina 0.00 0.00 0.00 1.00 1.00
454 Vlaic Mirel Colegiul Național "Octavian Goga" Marghita 8 Turc Florentina 0.00 0.00 0.00 1.00 1.00
455 Alexa Tabita Școala Gimnazială Nr.11 Oradea 8 Mănășturean Nicoleta 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
456 Alexa Tabita Școala Gimnazială Nr.11 Oradea 8 Mănășturean Nicoleta 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
457 Andru Antonia Școala Gimnazială Nr. 1 Pietroasa 8 Tuculia Simona 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
458 Andru Antonia Școala Gimnazială Nr. 1 Pietroasa 8 Tuculia Simona 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
459 CRISAN PATRICIA Școala Gimnazială "Nicolae Balcescu" Oradea 8 SZATMARI DORINA 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
460 CRISAN PATRICIA Școala Gimnazială "Nicolae Balcescu" Oradea 8 SZATMARI DORINA 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
461 JUNJAN ALEXANDRU Colegiul Național "Teodor Neş" Salonta 8 NEACȘ EVELINA 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
462 JUNJAN ALEXANDRU Colegiul Național "Teodor Neş" Salonta 8 NEACȘ EVELINA 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
463 Roman Paul Romulus Colegiul Tehnic "Ioan Ciordaș" Beiuș 8 Cap Simona 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
464 Roman Paul Romulus Colegiul Tehnic "Ioan Ciordaș" Beiuș 8 Cap Simona 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
465 BUDURA BOGDAN Colegiul Național "Emanuil Gojdu" Oradea 9 SADOVEANU VIOREL SADOVEANU VIOREL 7.00 7.00 7.00 1.00 22.00 I Calificat
466 BUDURA BOGDAN Colegiul Național "Emanuil Gojdu" Oradea 9 SADOVEANU VIOREL SADOVEANU VIOREL 7.00 7.00 7.00 1.00 22.00 I Calificat
467 VAIDA FILIP Colegiul Național "Emanuil Gojdu" Oradea 9 SADOVEANU VIOREL SADOVEANU VIOREL 7.00 7.00 7.00 0.00 21.00 II Calificat
468 VAIDA FILIP Colegiul Național "Emanuil Gojdu" Oradea 9 SADOVEANU VIOREL SADOVEANU VIOREL 7.00 7.00 7.00 0.00 21.00 II Calificat
469 SMAUSZ MARK Colegiul Național "Emanuil Gojdu" Oradea 9 SADOVEANU VIOREL SADOVEANU VIOREL 7.00 7.00 2.00 2.00 18.00 III
470 SMAUSZ MARK Colegiul Național "Emanuil Gojdu" Oradea 9 SADOVEANU VIOREL SADOVEANU VIOREL 7.00 7.00 2.00 2.00 18.00 III
471 IANCU ANDREI Colegiul Național "Emanuil Gojdu" Oradea 9 NICOARA CORINA SADOVEANU VIOREL 7.00 3.00 0.00 0.00 10.00 Mențiune
472 IANCU ANDREI Colegiul Național "Emanuil Gojdu" Oradea 9 NICOARA CORINA SADOVEANU VIOREL 7.00 3.00 0.00 0.00 10.00 Mențiune
473 PĂLII ALEX Colegiul Național "Emanuil Gojdu" Oradea 9 NICOARA CORINA 4.00 2.00 0.00 1.50 7.50 Mențiune
474 PĂLII ALEX Colegiul Național "Emanuil Gojdu" Oradea 9 NICOARA CORINA 4.00 2.00 0.00 1.50 7.50 Mențiune
475 FĂGĂRĂȘANU BEATRICE Colegiul Național "Emanuil Gojdu" Oradea 9 SADOVEANU VIOREL SADOVEANU VIOREL 4.00 3.00 0.00 0.00 7.00 Mențiune
476 FĂGĂRĂȘANU BEATRICE Colegiul Național "Emanuil Gojdu" Oradea 9 SADOVEANU VIOREL SADOVEANU VIOREL 4.00 3.00 0.00 0.00 7.00 Mențiune
477 Árva Norbert Ákos Liceul Teoretic "Ady Endre" Oradea 9 Báthori Éva 4.00 2.00 0.00 0.00 6.00 Mențiune
478 Árva Norbert Ákos Liceul Teoretic "Ady Endre" Oradea 9 Báthori Éva 4.00 2.00 0.00 0.00 6.00 Mențiune
479 BACIU IOANA Colegiul National Mihai Eminescu Oradea 9 SERAC CALIN ALEXANDRU 1.00 2.00 2.00 0.00 5.00
480 BACIU IOANA Colegiul National Mihai Eminescu Oradea 9 SERAC CALIN ALEXANDRU 1.00 2.00 2.00 0.00 5.00
481 GUDIU SILVIU CĂTĂLIN Colegiul Național "Emanuil Gojdu" Oradea 9 STAN AUGUSTIN 0.00 3.00 2.00 0.00 5.00
482 GUDIU SILVIU CĂTĂLIN Colegiul Național "Emanuil Gojdu" Oradea 9 STAN AUGUSTIN 0.00 3.00 2.00 0.00 5.00
483 Irimie Daria Alexia Colegiul Național "Samuil Vulcan" Beiuș 9 Copil Olimpia 0.00 2.00 2.00 0.00 4.00
484 Irimie Daria Alexia Colegiul Național "Samuil Vulcan" Beiuș 9 Copil Olimpia 0.00 2.00 2.00 0.00 4.00
485 Jurca Henriette Liceul Teologic Baptist "Emanuel" Oradea 9 Modog Andrei SADOVEANU VIOREL 0.00 2.00 1.00 0.00 3.00
486 Jurca Henriette Liceul Teologic Baptist "Emanuel" Oradea 9 Modog Andrei SADOVEANU VIOREL 0.00 2.00 1.00 0.00 3.00
487 MARUȘCA ANDREEA CĂTĂLINA Colegiul Național "Teodor Neş" Salonta 9 LUNG IOAN 0.00 2.00 1.00 0.00 3.00
488 MARUȘCA ANDREEA CĂTĂLINA Colegiul Național "Teodor Neş" Salonta 9 LUNG IOAN 0.00 2.00 1.00 0.00 3.00
489 ROBOTIN VIAN Colegiul Național "Emanuil Gojdu" Oradea 9 STAN AUGUSTIN 0.00 2.00 0.00 1.00 3.00
490 ROBOTIN VIAN Colegiul Național "Emanuil Gojdu" Oradea 9 STAN AUGUSTIN 0.00 2.00 0.00 1.00 3.00
491 SABĂU OANA-MARIA Colegiul Național "Avram Iancu" Ștei 9 TUCULIA FLORIN-ION 0.00 1.00 1.00 0.00 2.00
492 SABĂU OANA-MARIA Colegiul Național "Avram Iancu" Ștei 9 TUCULIA FLORIN-ION 0.00 1.00 1.00 0.00 2.00
493 CANAHAI IULIA Colegiul Național "Teodor Neş" Salonta 9 LUNG IOAN 0.00 1.00 0.00 0.00 1.00
494 CANAHAI IULIA Colegiul Național "Teodor Neş" Salonta 9 LUNG IOAN 0.00 1.00 0.00 0.00 1.00
495 Szántó Boglárka Viktória Liceul Teoretic "Arany Janos" Salonta 9 Mészár Iuliana 0.00 1.00 0.00 0.00 1.00
496 Szántó Boglárka Viktória Liceul Teoretic "Arany Janos" Salonta 9 Mészár Iuliana 0.00 1.00 0.00 0.00 1.00
497 GROZE GEORGIANA Liceul Teoretic Bratca 9 UNGUR RAMONA 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
498 GROZE GEORGIANA Liceul Teoretic Bratca 9 UNGUR RAMONA 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
499 LASCU ALEXANDRU Liceul Teoretic "Onisifor Ghibu" Oradea 9 KELE DANIELA SADOVEANU VIOREL 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
500 LASCU ALEXANDRU Liceul Teoretic "Onisifor Ghibu" Oradea 9 KELE DANIELA SADOVEANU VIOREL 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
501 MUCHA JASMINA Colegiul Tehnic "Alexandru Roman" Aleșd 9 BULZAN ILEANA 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
502 MUCHA JASMINA Colegiul Tehnic "Alexandru Roman" Aleșd 9 BULZAN ILEANA 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
503 SLAVOIA ALEXANDRU Colegiul Național "Emanuil Gojdu" Oradea 9 NICOARA CORINA SADOVEANU VIOREL 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
504 SLAVOIA ALEXANDRU Colegiul Național "Emanuil Gojdu" Oradea 9 NICOARA CORINA SADOVEANU VIOREL 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
505 STANIS FILIP Liceul Teoretic "Onisifor Ghibu" Oradea 9 KELE DANIELA SADOVEANU VIOREL 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
506 STANIS FILIP Liceul Teoretic "Onisifor Ghibu" Oradea 9 KELE DANIELA SADOVEANU VIOREL 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
507 ȘTEF ANA DAIANA Colegiul Tehnic "Alexandru Roman" Aleșd 9 BULZAN ILEANA 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
508 ȘTEF ANA DAIANA Colegiul Tehnic "Alexandru Roman" Aleșd 9 BULZAN ILEANA 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
509 Trifan Octavian Liceul Teologic Baptist "Emanuel" Oradea 10 Cicortas Marius Cicortas Gratiela 7.00 6.00 7.00 3.00 23.00 I Calificat
510 Trifan Octavian Liceul Teologic Baptist "Emanuel" Oradea 10 Cicortas Marius Cicortas Gratiela 7.00 6.00 7.00 3.00 23.00 I Calificat
511 JURCUȚ PAUL BOGDAN Colegiul Național "Emanuil Gojdu" Oradea 10 STAN AUGUSTIN CICORTAȘ GRAȚIELA 7.00 4.50 6.00 3.00 20.50 II Calificat
512 JURCUȚ PAUL BOGDAN Colegiul Național "Emanuil Gojdu" Oradea 10 STAN AUGUSTIN CICORTAȘ GRAȚIELA 7.00 4.50 6.00 3.00 20.50 II Calificat
513 MARCHIS LAURENTIU Liceul Teoretic German "Friedrich Schiller" Oradea 10 SZAKALL ILDIKO CICORTAȘ GRAȚIELA 7.00 1.50 7.00 1.00 16.50 III
514 MARCHIS LAURENTIU Liceul Teoretic German "Friedrich Schiller" Oradea 10 SZAKALL ILDIKO CICORTAȘ GRAȚIELA 7.00 1.50 7.00 1.00 16.50 III
515 SILAGHI HOREA MIHAI Colegiul Național "Emanuil Gojdu" Oradea 10 STAN AUGUSTIN CICORTAȘ GRAȚIELA 7.00 2.00 5.00 1.00 15.00 Mențiune
516 SILAGHI HOREA MIHAI Colegiul Național "Emanuil Gojdu" Oradea 10 STAN AUGUSTIN CICORTAȘ GRAȚIELA 7.00 2.00 5.00 1.00 15.00 Mențiune
517 INCZE VICTOR Colegiul Național "Emanuil Gojdu" Oradea 10 STAN AUGUSTIN CICORTAȘ GRAȚIELA 7.00 1.00 3.00 1.00 12.00 Mențiune
518 INCZE VICTOR Colegiul Național "Emanuil Gojdu" Oradea 10 STAN AUGUSTIN CICORTAȘ GRAȚIELA 7.00 1.00 3.00 1.00 12.00 Mențiune
519 Toma Adrian Liceul Pedagogic "Nicolae Bolcaș" Beiuș 10 Domocoș Ecaterina 7.00 1.00 1.00 0.00 9.00 Mențiune
520 Toma Adrian Liceul Pedagogic "Nicolae Bolcaș" Beiuș 10 Domocoș Ecaterina 7.00 1.00 1.00 0.00 9.00 Mențiune
521 Éles Dávid Liceul Teoretic "Arany Janos" Salonta 10 Nagy Olga 7.00 1.00 0.00 0.00 8.00 Mențiune
522 Éles Dávid Liceul Teoretic "Arany Janos" Salonta 10 Nagy Olga 7.00 1.00 0.00 0.00 8.00 Mențiune
523 BOTA-IOANA ROBERT MANUEL Colegiul Național "Avram Iancu" Ștei 10 GRAMA MIOARA DANIELA 3.00 1.00 3.00 1.00 8.00 Mențiune
524 BOTA-IOANA ROBERT MANUEL Colegiul Național "Avram Iancu" Ștei 10 GRAMA MIOARA DANIELA 3.00 1.00 3.00 1.00 8.00 Mențiune
525 BURETIA DIAN-ALEX Colegiul National Mihai Eminescu Oradea 10 DOREL LUCA 2.50 2.00 2.00 1.00 7.50 Mențiune
526 BURETIA DIAN-ALEX Colegiul National Mihai Eminescu Oradea 10 DOREL LUCA 2.50 2.00 2.00 1.00 7.50 Mențiune
527 Incer Maia Colegiul Național "Samuil Vulcan" Beiuș 10 Ienciu Marta 3.00 2.00 0.00 1.00 6.00
528 Incer Maia Colegiul Național "Samuil Vulcan" Beiuș 10 Ienciu Marta 3.00 2.00 0.00 1.00 6.00
529 TANCHIȘ OANA Colegiul Național "Emanuil Gojdu" Oradea 10 NICOARA CORINA 2.50 2.00 1.00 0.00 5.50
530 TANCHIȘ OANA Colegiul Național "Emanuil Gojdu" Oradea 10 NICOARA CORINA 2.50 2.00 1.00 0.00 5.50
531 MICLE ALEXANDRU Liceul Teoretic "Onisifor Ghibu" Oradea 10 MITRASCA CATALINA 1.00 1.00 3.00 0.00 5.00
532 MICLE ALEXANDRU Liceul Teoretic "Onisifor Ghibu" Oradea 10 MITRASCA CATALINA 1.00 1.00 3.00 0.00 5.00
533 Barabás Zóra Liceul Teoretic "Ady Endre" Oradea 10 Bődi János 1.50 0.00 2.00 0.00 3.50
534 Barabás Zóra Liceul Teoretic "Ady Endre" Oradea 10 Bődi János 1.50 0.00 2.00 0.00 3.50
535 GROZA DARIUS SEBASTIAN Colegiul Național "Avram Iancu" Ștei 10 GRAMA MIOARA DANIELA 1.00 0.00 1.00 1.00 3.00
536 GROZA DARIUS SEBASTIAN Colegiul Național "Avram Iancu" Ștei 10 GRAMA MIOARA DANIELA 1.00 0.00 1.00 1.00 3.00
537 Kovács Sándor Liceul Teoretic "Ady Endre" Oradea 10 Bődi János 1.00 0.00 1.00 1.00 3.00
538 Kovács Sándor Liceul Teoretic "Ady Endre" Oradea 10 Bődi János 1.00 0.00 1.00 1.00 3.00
539 Benedek Robert Liceul Pedagogic "Nicolae Bolcaș" Beiuș 10 Domocoș Ecaterina 1.50 0.50 0.00 0.00 2.00
540 Benedek Robert Liceul Pedagogic "Nicolae Bolcaș" Beiuș 10 Domocoș Ecaterina 1.50 0.50 0.00 0.00 2.00
541 MERȚ IULIA BIANCA Colegiul Tehnic "Alexandru Roman" Aleșd 10 MOISIN MONICA 2.00 0.00 0.00 0.00 2.00
542 MERȚ IULIA BIANCA Colegiul Tehnic "Alexandru Roman" Aleșd 10 MOISIN MONICA 2.00 0.00 0.00 0.00 2.00
543 NEGRUȚIU CĂTĂLINA Colegiul Național "Emanuil Gojdu" Oradea 10 NICOARA CORINA CICORTAȘ GRAȚIELA 2.00 0.00 0.00 0.00 2.00
544 NEGRUȚIU CĂTĂLINA Colegiul Național "Emanuil Gojdu" Oradea 10 NICOARA CORINA CICORTAȘ GRAȚIELA 2.00 0.00 0.00 0.00 2.00
545 Csányi Patrik Liceul Teoretic "Ady Endre" Oradea 10 Bődi János 0.00 1.00 0.00 0.00 1.00
546 Csányi Patrik Liceul Teoretic "Ady Endre" Oradea 10 Bődi János 0.00 1.00 0.00 0.00 1.00
547 NEGRUT RARES Liceul Tehnologic Șuncuiuș 10 BODEA CAMELIA 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
548 NEGRUT RARES Liceul Tehnologic Șuncuiuș 10 BODEA CAMELIA 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
549 Balazshazi Alex Liceul Teologic Baptist "Emanuel" Oradea 11 Cicortas Marius Cicortas Marius 6.50 4.00 5.00 7.00 22.50 I Calificat
550 Balazshazi Alex Liceul Teologic Baptist "Emanuel" Oradea 11 Cicortas Marius Cicortas Marius 6.50 4.00 5.00 7.00 22.50 I Calificat
551 Pop Robert Liceul Teologic Baptist "Emanuel" Oradea 11 Cicortas Marius Cicortas Marius 4.50 0.50 5.00 7.00 17.00 II Calificat
552 Pop Robert Liceul Teologic Baptist "Emanuel" Oradea 11 Cicortas Marius Cicortas Marius 4.50 0.50 5.00 7.00 17.00 II Calificat
553 DRAGNEA DARIUS Colegiul Național "Emanuil Gojdu" Oradea 11 PETRUȚA GELU CICORTAȘ MARIUS 3.00 0.00 5.00 2.50 10.50 III
554 DRAGNEA DARIUS Colegiul Național "Emanuil Gojdu" Oradea 11 PETRUȚA GELU CICORTAȘ MARIUS 3.00 0.00 5.00 2.50 10.50 III
555 Indries George Gabriel Liceul Teologic Baptist "Emanuel" Oradea 11 Cicortas Marius Cicortas Marius 3.00 1.00 2.00 2.50 8.50 Mențiune
556 Indries George Gabriel Liceul Teologic Baptist "Emanuel" Oradea 11 Cicortas Marius Cicortas Marius 3.00 1.00 2.00 2.50 8.50 Mențiune
557 Tiutin Andrada Liceul Teologic Baptist "Emanuel" Oradea 11 Cicortas Marius Cicortas Marius 2.00 1.00 4.00 1.50 8.50 Mențiune
558 Tiutin Andrada Liceul Teologic Baptist "Emanuel" Oradea 11 Cicortas Marius Cicortas Marius 2.00 1.00 4.00 1.50 8.50 Mențiune
559 ȚURA ADRIAN Colegiul Național "Emanuil Gojdu" Oradea 11 IGNAT CRISTINA CICORTAȘ MARIUS 0.00 0.00 5.00 2.50 7.50 Mențiune
560 ȚURA ADRIAN Colegiul Național "Emanuil Gojdu" Oradea 11 IGNAT CRISTINA CICORTAȘ MARIUS 0.00 0.00 5.00 2.50 7.50 Mențiune
561 PETRACHE REMUS Colegiul Național "Teodor Neş" Salonta 11 LUNG IOAN CICORTAȘ MARIUS 2.50 1.00 3.00 0.00 6.50 Mențiune
562 PETRACHE REMUS Colegiul Național "Teodor Neş" Salonta 11 LUNG IOAN CICORTAȘ MARIUS 2.50 1.00 3.00 0.00 6.50 Mențiune
563 Pascuti Filip Liceul Teologic Baptist "Emanuel" Oradea 11 Cicortas Marius Cicortas Marius 4.00 0.00 0.00 1.50 5.50
564 Pascuti Filip Liceul Teologic Baptist "Emanuel" Oradea 11 Cicortas Marius Cicortas Marius 4.00 0.00 0.00 1.50 5.50
565 POP ILEANA Colegiul Național "Emanuil Gojdu" Oradea 11 PETRUȚA GELU CICORTAȘ MARIUS 0.00 1.00 3.50 1.00 5.50
566 POP ILEANA Colegiul Național "Emanuil Gojdu" Oradea 11 PETRUȚA GELU CICORTAȘ MARIUS 0.00 1.00 3.50 1.00 5.50
567 Salánki Miklós Liceul Teoretic "Ady Endre" Oradea 11 Báthori Éva 0.00 1.50 3.00 1.00 5.50
568 Salánki Miklós Liceul Teoretic "Ady Endre" Oradea 11 Báthori Éva 0.00 1.50 3.00 1.00 5.50
569 TURCUȚ ȘTEFAN Colegiul Național "Emanuil Gojdu" Oradea 11 SADOVEANU VIOREL 0.00 1.50 4.00 0.00 5.50
570 TURCUȚ ȘTEFAN Colegiul Național "Emanuil Gojdu" Oradea 11 SADOVEANU VIOREL 0.00 1.50 4.00 0.00 5.50
571 Fazecas David Liceul Teologic Baptist "Emanuel" Oradea 11 Cicortas Marius Cicortas Marius 0.00 1.00 2.00 1.50 4.50
572 Fazecas David Liceul Teologic Baptist "Emanuel" Oradea 11 Cicortas Marius Cicortas Marius 0.00 1.00 2.00 1.50 4.50
573 GÎRBA IOANA Colegiul Național "Emanuil Gojdu" Oradea 11 SADOVEANU VIOREL CICORTAȘ MARIUS 0.00 1.00 2.00 1.00 4.00
574 GÎRBA IOANA Colegiul Național "Emanuil Gojdu" Oradea 11 SADOVEANU VIOREL CICORTAȘ MARIUS 0.00 1.00 2.00 1.00 4.00
575 Trana Andrei Tudor Colegiul Național "Samuil Vulcan" Beiuș 11 Popa Maria Laura 0.50 1.00 2.00 0.00 3.50
576 Trana Andrei Tudor Colegiul Național "Samuil Vulcan" Beiuș 11 Popa Maria Laura 0.50 1.00 2.00 0.00 3.50
577 PALAGHIANU RADU Colegiul Național "Emanuil Gojdu" Oradea 11 SADOVEANU VIOREL 0.50 0.00 1.00 1.00 2.50
578 PALAGHIANU RADU Colegiul Național "Emanuil Gojdu" Oradea 11 SADOVEANU VIOREL 0.50 0.00 1.00 1.00 2.50
579 BOGDAN ADRIAN IONUȚ Colegiul Tehnic "Alexandru Roman" Aleșd 11 BULZAN ILEANA 0.00 1.00 0.00 1.00 2.00
580 BOGDAN ADRIAN IONUȚ Colegiul Tehnic "Alexandru Roman" Aleșd 11 BULZAN ILEANA 0.00 1.00 0.00 1.00 2.00
581 ȘTEF RAUL IOAN Colegiul Tehnic "Alexandru Roman" Aleșd 11 BULZAN ILEANA 0.50 1.00 0.00 0.50 2.00
582 ȘTEF RAUL IOAN Colegiul Tehnic "Alexandru Roman" Aleșd 11 BULZAN ILEANA 0.50 1.00 0.00 0.50 2.00
583 Filep Lilla Liceul Teoretic "Arany Janos" Salonta 11 Mészár Iuliana 0.00 1.50 0.00 0.00 1.50
584 Filep Lilla Liceul Teoretic "Arany Janos" Salonta 11 Mészár Iuliana 0.00 1.50 0.00 0.00 1.50
585 KATONA ZOLTAN Colegiul Național "Teodor Neş" Salonta 11 LUNG IOAN 0.50 1.00 0.00 0.00 1.50
586 KATONA ZOLTAN Colegiul Național "Teodor Neş" Salonta 11 LUNG IOAN 0.50 1.00 0.00 0.00 1.50
587 CHIRILĂ IRINA ANDRADA Colegiul Tehnic "Alexandru Roman" Aleșd 11 BULZAN ILEANA 0.00 1.00 0.00 0.00 1.00
588 CHIRILĂ IRINA ANDRADA Colegiul Tehnic "Alexandru Roman" Aleșd 11 BULZAN ILEANA 0.00 1.00 0.00 0.00 1.00
589 Erdei Csongor Liceul Tehnologic "Horvath Janos "Marghita 11 Betuker Enikő 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
590 Erdei Csongor Liceul Tehnologic "Horvath Janos "Marghita 11 Betuker Enikő 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
591 Kovacs Balazs Colegiul Național "Samuil Vulcan" Beiuș 11 Ienciu Marta 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
592 Kovacs Balazs Colegiul Național "Samuil Vulcan" Beiuș 11 Ienciu Marta 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
593 Tiutiu Natan Liceul Teologic Baptist "Emanuel" Oradea 12 Cicortas Marius Fechete Ioan 2.00 2.00 5.00 5.00 14.00 I Calificat
594 Tiutiu Natan Liceul Teologic Baptist "Emanuel" Oradea 12 Cicortas Marius Fechete Ioan 2.00 2.00 5.00 5.00 14.00 I Calificat
595 Ispas Vlad Haralambie Colegiul Național "Samuil Vulcan" Beiuș 12 Popa Maria Laura 3.00 0.00 3.00 1.00 7.00 Mențiune
596 Ispas Vlad Haralambie Colegiul Național "Samuil Vulcan" Beiuș 12 Popa Maria Laura 3.00 0.00 3.00 1.00 7.00 Mențiune
597 Beltechi Paul Iosif Colegiul Național "Samuil Vulcan" Beiuș 12 Popa Maria Laura 1.00 0.00 3.00 0.50 4.50
598 Beltechi Paul Iosif Colegiul Național "Samuil Vulcan" Beiuș 12 Popa Maria Laura 1.00 0.00 3.00 0.50 4.50
599 Cho Jinyoung Liceul Teologic Greco-Catolic Oradea 12 Calin Sabau 1.00 0.00 0.00 0.00 1.00
600 Cho Jinyoung Liceul Teologic Greco-Catolic Oradea 12 Calin Sabau 1.00 0.00 0.00 0.00 1.00
601 BORA VLAD Colegiul Național "Avram Iancu" Ștei 12 GRAMA MIOARA DANIELA 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
602 BORA VLAD Colegiul Național "Avram Iancu" Ștei 12 GRAMA MIOARA DANIELA 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
603 Guti Zsombor Liceul Teoretic "Ady Endre" Oradea 12 Bors Violetta 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
604 Guti Zsombor Liceul Teoretic "Ady Endre" Oradea 12 Bors Violetta 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
605 UNGUR ANDA Colegiul Național "Emanuil Gojdu" Oradea 12 SADOVEANU VIOREL FECHETE IOAN 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
606 UNGUR ANDA Colegiul Național "Emanuil Gojdu" Oradea 12 SADOVEANU VIOREL FECHETE IOAN 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
607 ZANFIR DEBORA ADELA Colegiul Tehnic "Alexandru Roman" Aleșd 12 BULZAN ILEANA 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
608 ZANFIR DEBORA ADELA Colegiul Tehnic "Alexandru Roman" Aleșd 12 BULZAN ILEANA 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
 
Inspectoratul Scolar Judetean Bihor