CONCURSUL DE MATEMATICĂ APLICATĂ „ADOLF HAIMOVICI” - ETAPA JUDETEANA - 2018
Nr. Nume Unitatea scolara Clasa Prof. la clasă Profil/specializare P1 P2 P3 P4 Total Premiul ONM
1 FARCAȘ ANTONIA Colegiul National Emanuil Gojdu Oradea 9 ȘCHIOP ECATERINA Profil real specializarea stiintele naturii 7.00 3.00 7.00 3.00 20.00 I Calificat
2 CHERECHEȘ MIHAI Colegiul National Emanuil Gojdu Oradea 9 ȘCHIOP ECATERINA Profil real specializarea stiintele naturii 6.00 2.00 7.00 3.00 18.00 II Calificat
3 BĂGUȚ MĂLINA Colegiul National Emanuil Gojdu Oradea 9 ȘCHIOP ECATERINA Profil real specializarea stiintele naturii 4.00 2.00 7.00 3.00 16.00 III Calificat
4 LAZEA LUISA MARIA Colegiul National Avram Iancu Stei 9 GRAMA MIOARA DANIELA Profil real specializarea stiintele naturii 5.00 3.00 4.00 2.00 14.00 M
5 Biró Timea Liceul Teoretic Ady Endre Oradea 9 Bődi János Profil real specializarea stiintele naturii 0.00 2.00 7.00 3.00 12.00 M
6 Cacaraza Tobias Liceul Teoretic "Constantin Șerban" Aleșd 9 Gordan Calin Profil real specializarea stiintele naturii 0.00 3.00 7.00 1.00 11.00 M
7 SALA RALUCA MARIA Colegiul National Avram Iancu Stei 9 GRAMA MIOARA DANIELA Profil real specializarea stiintele naturii 0.00 2.00 2.00 4.00 8.00 M
8 Barabás Dániel Liceul Teoretic Ady Endre Oradea 9 Bődi János Profil real specializarea stiintele naturii 0.00 3.00 3.00 0.00 6.00
9 Florescu Rebeca Liceul Teoretic "Constantin Șerban" Aleșd 9 Gordan Calin Profil real specializarea stiintele naturii 0.00 2.00 2.00 1.00 5.00
10 Gaidos Darina Liceul Teoretic "Constantin Șerban" Aleșd 9 Gordan Calin Profil real specializarea stiintele naturii 0.00 2.00 3.00 0.00 5.00
11 Sonea Eduard Colegiul National Iosif Vulcan Oradea 9 Miron Avram Mihaela Profil real specializarea stiintele naturii 0.00 2.00 0.00 1.00 3.00
12 PALL DAVID MARK Liceul Teoretic Aurel Lazar Oradea 9 BAGUT CIPRIAN Profil real specializarea stiintele naturii 0.00 2.00 0.00 0.00 2.00
13 Bakos Dóra Liceul Teoretic Ady Endre Oradea 9 Bődi János Profil real specializarea stiintele naturii 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
14 Bugyi Zsófia Liceul Teoretic Ady Endre Oradea 9 Bődi János Profil real specializarea stiintele naturii 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
15 CIURDAR ANA SOFIA Colegiul National Emanuil Gojdu Oradea 10 VERESTOI CSILLA Profil real specializarea stiintele naturii 5.00 7.00 7.00 0.00 19.00 I Calificat
16 GABRIAN ANDREEA Liceul Teoretic Aurel Lazar Oradea 10 BAGUT MIHAELA Profil real specializarea stiintele naturii 6.00 3.00 0.00 7.00 16.00 II Calificat
17 TODEA ANDREEA Liceul Teoretic Aurel Lazar Oradea 10 BAGUT MIHAELA Profil real specializarea stiintele naturii 4.00 4.00 0.00 7.00 15.00 III Calificat
18 JURCA SANZIANA Liceul Teoretic Aurel Lazar Oradea 10 BAGUT MIHAELA Profil real specializarea stiintele naturii 3.00 7.00 1.00 0.00 11.00 M
19 MORAR LORENA Liceul Teoretic Aurel Lazar Oradea 10 BAGUT MIHAELA Profil real specializarea stiintele naturii 3.00 3.00 0.00 3.00 9.00 M
20 BARNA IULIA Colegiul National Emanuil Gojdu Oradea 10 STAN AUGUSTIN Profil real specializarea stiintele naturii 6.00 0.00 0.00 1.00 7.00 M
21 BIȚIȘ DANIELA Colegiul Național "Mihai Eminescu" Oradea 10 LUCA ADRIANA Profil real specializarea stiintele naturii 0.00 3.00 0.00 3.00 6.00
22 Gheorghias Cristina Colegiul Tehnic Alexandru Roman Alesd 10 Bulzan Ileana Profil real specializarea stiintele naturii 1.00 3.00 0.00 0.00 4.00
23 BIRLA ANDREEA Colegiul National Avram Iancu Stei 10 COROIU AURELIA MANUELA Profil real specializarea stiintele naturii 0.00 3.00 0.00 0.00 3.00
24 MACOVEI ALICE Colegiul Național "Mihai Eminescu" Oradea 10 LUCA ADRIANA Profil real specializarea stiintele naturii 0.00 3.00 0.00 0.00 3.00
25 Toc Georgiana Colegiul National Samuil Vulcan Beius 10 Gabor Mihai Profil real specializarea stiintele naturii 0.00 0.00 0.00 3.00 3.00
26 MESEȘAN DARIA Colegiul National Emanuil Gojdu Oradea 10 STAN AUGUSTIN Profil real specializarea stiintele naturii 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
27 POPA OANA ELENA Colegiul National Avram Iancu Stei 10 COROIU AURELIA MANUELA Profil real specializarea stiintele naturii 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
28 ȚANȚ GEORGE Colegiul National Emanuil Gojdu Oradea 11 ȘCHIOP ECATERINA Profil real specializarea stiintele naturii 7.00 7.00 4.00 4.00 22.00 I Calificat
29 BIRO JOSHUA PATRICK Colegiul Național "Mihai Eminescu" Oradea 11 LUCA ADRIANA Profil real specializarea stiintele naturii 7.00 5.00 3.00 6.00 21.00 II Calificat
30 POPA REBECA Colegiul Național "Mihai Eminescu" Oradea 11 LUCA ADRIANA Profil real specializarea stiintele naturii 4.00 3.00 4.00 7.00 18.00 III Calificat
31 POPOVICI DIANA Liceul Teoretic Aurel Lazar Oradea 11 DRAGOS DANIELA Profil real specializarea stiintele naturii 3.00 4.00 3.00 4.00 14.00 M
32 SERES ALINA Liceul Teoretic Aurel Lazar Oradea 11 DRAGOS DANIELA Profil real specializarea stiintele naturii 1.00 3.00 1.00 7.00 12.00 M
33 Butnarianu Sebastian Colegiul National Iosif Vulcan Oradea 11 Gabor Razvan Profil real specializarea stiintele naturii 3.00 2.00 2.00 4.00 11.00 M
34 ȘTEMBERGER BIANCA Colegiul Tehnic Alexandru Roman Alesd 11 STRUGAR LAURA Profil real specializarea stiintele naturii 0.00 2.00 5.00 4.00 11.00 M
35 Tarcia Denisa Colegiul National Octavian Goga Marghita 11 Ursan Rodica Profil real specializarea stiintele naturii 1.00 2.00 4.00 4.00 11.00 M
36 Kocza Stefania Colegiul National Octavian Goga Marghita 11 Ursan Rodica Profil real specializarea stiintele naturii 1.00 3.00 2.00 4.00 10.00 M
37 Lazar Olivia Colegiul National Octavian Goga Marghita 11 Ursan Rodica Profil real specializarea stiintele naturii 0.00 6.00 0.00 4.00 10.00 M
38 Somogyi Andrea Colegiul National Octavian Goga Marghita 11 Ursan Rodica Profil real specializarea stiintele naturii 1.00 3.00 2.00 4.00 10.00 M
39 GOMBOS IOANA Liceul Teoretic Aurel Lazar Oradea 11 DRAGOS DANIELA Profil real specializarea stiintele naturii 1.00 2.00 2.00 4.00 9.00 M
40 PELE MIHNEA Liceul Teoretic Aurel Lazar Oradea 11 DRAGOS DANIELA Profil real specializarea stiintele naturii 0.00 1.00 2.00 5.00 8.00 M
41 BOC VIOLETA ROXANA Colegiul National Avram Iancu Stei 11 COROIU AURELIA MANUELA Profil real specializarea stiintele naturii 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
42 NEGRU TIMEA Colegiul National Emanuil Gojdu Oradea 11 ȘCHIOP ECATERINA Profil real specializarea stiintele naturii 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
43 Vigh Viktória Liceul Teoretic Ady Endre Oradea 11 Báthori Éva Profil real specializarea stiintele naturii 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
44 BOTIS VLAD Liceul Teoretic Onisifor Ghibu Oradea 12 CURILA CORINA Profil real specializarea stiintele naturii 7.00 7.00 4.00 4.00 22.00 I Calificat
45 SUCIU DIANA Colegiul National Emanuil Gojdu Oradea 12 IGNAT CRISTINA Profil real specializarea stiintele naturii 5.00 4.00 3.00 6.00 18.00 II Calificat
46 CSENGERI DAVID Colegiul National Emanuil Gojdu Oradea 12 IGNAT CRISTINA Profil real specializarea stiintele naturii 7.00 4.00 4.00 2.00 17.00 III Calificat
47 GIURCANU REBECA Colegiul Național "Mihai Eminescu" Oradea 12 SERAC CALIN ALEXANDRU Profil real specializarea stiintele naturii 6.00 4.00 4.00 3.00 17.00 III Calificat
48 NANDRA RAREȘ Colegiul National Mihai Eminescu Oradea 12 SERAC CĂLIN ALEXANDRU Profil real specializarea stiintele naturii 6.00 7.00 3.00 0.00 16.00 M
49 DUME SOFIA Colegiul National Emanuil Gojdu Oradea 12 NICOARA FLORIN Profil real specializarea stiintele naturii 5.00 3.00 3.00 4.00 15.00 M
50 Cimpan Patricia Liceul Don Orione 12 FORIZS FRANCISC Profil real specializarea stiintele naturii 6.00 4.00 4.00 0.00 14.00 M
51 LEȚ LARISA FLORINA Colegiul Tehnic Alexandru Roman Alesd 12 MOISIN MONICA Profil real specializarea stiintele naturii 7.00 3.00 3.00 0.00 13.00 M
52 MATCĂBOJĂ LARISA Colegiul Național "Mihai Eminescu" Oradea 12 SERAC CĂLIN ALEXANDRU Profil real specializarea stiintele naturii 4.00 3.00 4.00 0.00 11.00 M
53 CIURDAR ANDREI Colegiul National Emanuil Gojdu Oradea 12 IGNAT CRISTINA Profil real specializarea stiintele naturii 3.00 3.00 3.00 1.00 10.00 M
54 BODOR IOANA Colegiul Național "Mihai Eminescu" Oradea 12 SERAC CĂLIN ALEXANDRU Profil real specializarea stiintele naturii 2.00 4.00 1.00 0.00 7.00 M
55 POPA LAURENȚIU Colegiul Tehnic Alexandru Roman Alesd 12 MOISIN MONICA Profil real specializarea stiintele naturii 4.00 3.00 0.00 0.00 7.00 M
56 MUREȘAN DAVID Colegiul Național "Mihai Eminescu" Oradea 12 SERAC CĂLIN ALEXANDRU Profil real specializarea stiintele naturii 2.00 2.00 0.00 0.00 4.00
57 DARABAN NARCISA Liceul Teoretic Onisifor Ghibu Oradea 12 CURILA CORINA Profil real specializarea stiintele naturii 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
58 Filip Flaviu Ionuț Colegiul Tehnic Traian Vuia Oradea 9 Negruțiu Corina Profil tehnic 2.00 0.00 3.00 0.00 5.00
59 Ardelean Emanuel Colegiul Tehnic Traian Vuia Oradea 10 Negruțiu Corina Profil tehnic 1.00 2.00 0.00 0.00 3.00
60 Breban Valentin Sebastian Colegiul Tehnic Traian Vuia Oradea 10 Negruțiu Corina Profil tehnic 0.00 0.00 1.00 2.00 3.00
61 Scurt Laurenţiu-Şerban Liceul Tehnologic nr. 1 Suplacu de Barcau 11 Molnar Marta Profil tehnic 0.00 4.00 3.00 1.00 8.00 M
62 Şumălan Antonia Liceul Tehnologic nr. 1 Suplacu de Barcau 12 Molnar Marta Profil tehnic 0.00 0.00 3.00 2.00 5.00
63 Szabo Ruben Liceul Tehnologic nr. 1 Suplacu de Barcau 12 Molnar Marta Profil tehnic 0.00 0.00 2.00 3.00 5.00
64 Moșuț Andreea Manuela Liceul Teologic Penticostal Betel 9 Rusu Carmen Profil umanist 6.00 1.00 7.00 5.00 19.00 I Calificat
65 Olar Daniel Adrian Liceul Teologic Penticostal Betel 9 Rusu Carmen Profil umanist 7.00 1.00 7.00 3.00 18.00 II Calificat
66 Sălăjan David Liceul Teologic Penticostal Betel 9 Rusu Carmen Profil umanist 5.00 1.00 0.00 7.00 13.00 III
67 SIME PATRICIA Colegiul National Emanuil Gojdu Oradea 9 ȘCHIOP ECATERINA Profil umanist 1.00 2.00 1.00 7.00 11.00 M
68 TĂRĂU ANDREEA Colegiul National Emanuil Gojdu Oradea 9 ȘCHIOP ECATERINA Profil umanist 3.00 5.00 1.00 2.00 11.00 M
69 GROZA CARINA Colegiul National Emanuil Gojdu Oradea 9 ȘCHIOP ECATERINA Profil umanist 1.00 3.00 2.00 3.00 9.00 M
70 Popa Adriana Liceul Pedagogic Nicolae Bolcas Beius 9 Bogdan Florica Profil umanist 0.00 0.00 1.00 7.00 8.00 M
71 PORCAR DIANA Colegiul National Emanuil Gojdu Oradea 9 ȘCHIOP ECATERINA Profil umanist 1.00 1.00 1.00 3.00 6.00
72 Mangra Lavinia Liceul Pedagogic Nicolae Bolcas Beius 10 Bogdan Florica Profil umanist 4.00 6.00 1.00 3.00 14.00 I Calificat
73 MOGA ANDREI Colegiul National Mihai Eminescu Oradea 11 SERAC CĂLIN ALEXANDRU Profil umanist 3.00 3.00 4.00 0.00 10.00 M
74 CHIOREAN RALUCA Colegiul National Mihai Eminescu Oradea 11 SERAC CĂLIN ALEXANDRU Profil umanist 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
75 Butaș Carla Georgiana Liceul Pedagogic Nicolae Bolcas Beius 12 Clop Ana Mariana Profil umanist 7.00 7.00 5.00 5.00 24.00 I Calificat
76 Mara Andrada Nicoleta Liceul Pedagogic Nicolae Bolcas Beius 12 Clop Ana Mariana Profil umanist 7.00 7.00 6.00 3.00 23.00 II Calificat
77 DOBRA SONIA Colegiul Național "Mihai Eminescu" Oradea 12 MARCU MARIANA Profil umanist 7.00 6.00 6.00 2.00 21.00 III Calificat
78 Bara Davide Colegiul Economic Partenie Cosma Oradea 9 Marc Ovidiu Profilul servicii resurse naturale si protectia mediului 6.00 4.00 7.00 7.00 24.00 I Calificat
79 Toda Maria Camelia Colegiul Tehnic Ioan Ciordas Beius 9 Cap Gheorghe Profilul servicii resurse naturale si protectia mediului 5.00 1.00 5.00 6.00 17.00 II Calificat
80 VANCEA PATRICIA EMILIA Liceul Tehnologic "Horea" Marghita 9 Boros(Fazakas) Aurica Viuta Profilul servicii resurse naturale si protectia mediului 5.00 2.00 7.00 1.00 15.00 III Calificat
81 ACIU GEORGIANA PAULA Liceul Tehnologic "Horea" Marghita 9 Boros(Fazakas) Aurica Viuta Profilul servicii resurse naturale si protectia mediului 1.00 0.00 1.00 0.00 2.00
82 IUHOS XENIA DIANA Liceul Tehnologic "Horea" Marghita 9 Boros(Fazakas) Aurica Viuta Profilul servicii resurse naturale si protectia mediului 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
83 Gruie Delia Alexandra Colegiul Tehnic Unirea Stei 10 Avram Cristina Profilul servicii resurse naturale si protectia mediului 6.00 7.00 5.00 0.00 18.00 I Calificat
84 Laza Andreea Ioana Colegiul Tehnic Ioan Ciordas Beius 10 Cap Simona Profilul servicii resurse naturale si protectia mediului 7.00 7.00 2.00 2.00 18.00 I Calificat
85 Sandor Raul Marinel Colegiul Tehnic Ioan Ciordas Beius 10 Cap Simona Profilul servicii resurse naturale si protectia mediului 4.00 6.00 3.00 1.00 14.00 II Calificat
86 Merce Marcela Mihaela Colegiul Tehnic Unirea Stei 10 Avram Cristina Profilul servicii resurse naturale si protectia mediului 0.00 0.00 1.00 0.00 1.00
87 HENCZ VIKTORIA IEANA Liceul Tehnologic "Horea" Marghita 10 Boros(Fazakas) Aurica Viuta Profilul servicii resurse naturale si protectia mediului 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
88 SCURT ADELIN Liceul Tehnologic "Horea" Marghita 10 Boros(Fazakas) Aurica Viuta Profilul servicii resurse naturale si protectia mediului 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
89 Briscan Dragos Paul Colegiul Tehnic Ioan Ciordas Beius 11 Bercovici Crina Profilul servicii resurse naturale si protectia mediului 7.00 6.00 5.00 3.00 21.00 I Calificat
90 Pert Catalin Andrei Colegiul Tehnic Ioan Ciordas Beius 11 Bercovici Crina Profilul servicii resurse naturale si protectia mediului 6.00 5.00 6.00 4.00 21.00 I Calificat
91 Gruie Andreea Adriana Colegiul Tehnic Unirea Stei 11 Lucan Mihaela Profilul servicii resurse naturale si protectia mediului 7.00 6.00 4.00 3.00 20.00 II Calificat
92 Tau Andreea Diana Colegiul Tehnic Ioan Ciordas Beius 11 Bercovici Crina Profilul servicii resurse naturale si protectia mediului 6.00 4.00 2.00 4.00 16.00 III Calificat
93 David Alexandra Colegiul Economic Partenie Cosma Oradea 11 Chereji Angela Profilul servicii resurse naturale si protectia mediului 6.00 3.00 1.00 1.00 11.00 M
94 CIARNAU MARINELA ELENA Liceul Tehnologic "Horea" Marghita 11 Boros(Fazakas) Aurica Viuta Profilul servicii resurse naturale si protectia mediului 6.00 3.00 0.00 1.00 10.00 M
95 Pașcu Norbert Colegiul Economic Partenie Cosma Oradea 11 Torj Florina Profilul servicii resurse naturale si protectia mediului 4.00 1.00 0.00 1.00 6.00
96 Coste Florina Colegiul Tehnic Ioan Ciordas Beius 12 Ile Nicolae Profilul servicii resurse naturale si protectia mediului 7.00 5.00 7.00 7.00 26.00 I Calificat
97 Pascu Șerban Colegiul Economic Partenie Cosma Oradea 12 Naste Monica Profilul servicii resurse naturale si protectia mediului 7.00 5.00 6.00 6.00 24.00 II Calificat
98 Vişca Renata Adela Colegiul Tehnic Alexandru Roman Alesd 12 Bulzan Ileana Profilul servicii resurse naturale si protectia mediului 5.00 3.00 1.00 0.00 9.00 M
99 SCURT CATALIN MARIAN Liceul Tehnologic "Horea" Marghita 12 Boros(Fazakas) Aurica Viuta Profilul servicii resurse naturale si protectia mediului 6.00 2.00 0.00 0.00 8.00 M
100 Bici Antonia Maria Colegiul Tehnic Unirea Stei 12 Lucan Mihaela Profilul servicii resurse naturale si protectia mediului 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
 
Inspectoratul Scolar Judetean Bihor