Arte_vizuale_P |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
2 | BARBU NICULINA | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 AVRAM IANCU |
16-12-2022 | Iagăr Cătălin |
Educație muzicală |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
2 | Baghiu | Monika | ȘCOALA GIMNAZIALĂ KAZINCZY FERENC ȘIMIAN |
23-02-2023 | Buna Boglarka |
Educație_muzicală_P |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
2 | IONOI-PEREȚ FLAVIA MARTA | | LICEUL TEORETIC "CONSTANTIN ȘERBAN" ALEȘD |
07-12-2022 | Zaha Alina Stela Luminita |
3 | JULA MIHAI | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ "OLTEA DOAMNA" ORADEA |
16-01-2023 | Țâmpu Nicoleta Emilia |
Chimie_P |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
2 | BODENCIU | FLORINA - ADINA | ȘCOALA GIMNAZIALĂ MIRON POMPILIU ȘTEI |
05-04-2023 | Dobre Maria |
ALIMENTATIE PUBLICA |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
2 | POPA | LAVINIA - CRISTINA | COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZUL ORADEA |
26-04-2023 | SERTE MARILENA GEORGIA |
Confectii_textile_P |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
2 | HERMAN I ANAMARIA-IOANA | | COLEGIUL TEHNIC "IOAN CIORDAȘ" BEIUȘ |
03-02-2023 | Lăcătușu Simona Ioana |
Educație Tehnologică |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
2 | Mate | Tunde | ȘCOALA GIMNAZIALĂ KAZINCZY FERENC ȘIMIAN |
30-01-2023 | Derzsi Iuditha |
Electronica_automatizari_P |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
2 | SZLAHOTKA-GÖDRI ȘTEFAN | | LICEUL TEHNOLOGIC AGROINDUSTRIAL "TAMASI ARON" BORS |
30-11--0001 | |
Industrie_alimentară_P |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
2 | MOLNAR VASILE MIHAI | | Liceul Tehnologic nr. 1 Cadea |
12-05-2023 | Filip Marinela Lidia |
Mecanică_P |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
2 | AVRAM LEONTINA | | COLEGIUL TEHNIC "TRAIAN VUIA" ORADEA |
10-05-2023 | Monenciu Rodica |
Limba și Literatura română |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
2 | Demeter | Patricia | ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 SÂNNICOLAU ROMÂN |
30-11--0001 | |
3 | Susan | Iulia-Maria | Liceul Tehnologic HOREA Marghita |
09-02-2023 | POPA Diana |
Limba și literatura română_P |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
2 | BAICU LAURA GEORGIANA | | LICEUL TEORETIC NICOLAE JIGA TINCA |
09-12-2022 | POPA Diana |
3 | BOCŞE G ANCA IOANA | | COLEGIUL TEHNIC "MIHAI VITEAZUL" ORADEA |
21-02-2023 | Pușcașiu Dana |
4 | CIUCIOIU ALINA | | Liceul Tehnologic nr. 1 Valea lui Mihai |
07-02-2023 | Pușcașiu Dana |
5 | DĂRĂBAN M. ANDREEA LIANA | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ KAZINCZY FEREN ȘIMIAN |
27-01-2023 | Crețiu Florica |
6 | DEAC ALINA | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 CEICA |
15-03-2023 | Crețiu Florica |
7 | DIOS CARMEN ANCUȚA | | COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU ROMAN ALEȘD |
30-11--0001 | |
8 | FARCALĂU IOANA RALUCA | | ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 BUTANI |
02-02-2023 | POPA Diana |
9 | FERICIAN DANIELA | | LICEUL TEOLOGIC PENTICOSTAL BETEL ORADEA |
23-11-2022 | POPA Diana |
10 | GHIULA EMANUAELA GHEORGHINA | | LICEUL TEHNOLOGIC NR. 1 CADEA |
15-12-2022 | POPA Diana |
11 | HERDEAN RALUCA-DENISA | | ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 CIUMEGHIU |
18-05-2023 | POPA Diana |
12 | INDREI O TEODORA-MIHAELA | | COLEGIUL TEHNIC "MIHAI VITEAZUL" ORADEA |
01-03-2023 | POPA Diana |
13 | KUPAS REIS KLEMENTINA GERTRUD | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ "ZELK ZOLTAN" VALEA LUI MIHAI |
26-01-2023 | Pădurean Andreea Maria |
14 | LUCA RAMONA CRINA | | LICEUL TEORETIC NICOLAE JIGA TINCA |
25-11-2022 | POPA Diana |
15 | MANCE VALENTINA | | LICEUL TEHNOLOGIC NR. 1 DOBREȘTI |
20-01-2023 | Pădurean Andreea Maria |
16 | MORONG ANA | | LICEUL TEORETIC CONSTANTIN ȘERBAN ALEȘD |
16-12-2022 | POPA Diana |
17 | MOS ANCA BIANCA | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 CĂPÎLNA |
31-01-2023 | Trempe Ioana |
18 | RUS ODETA IOANA | | ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 CEFA |
06-02-2023 | Trempe Ioana |
EDUCATOARE |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
2 | Dungaru (Dobrițan) | Andreea - Cristina | CENTRULȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ NR. 1 ORADEA |
31-01-2023 | ERDELI Elena-Maria |
Psihologie |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
2 | Sabău | Alexandra - Roxana | Liceul Tehnologic Special Nr. 1 Oradea |
30-11--0001 | |
Psihologie_P |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
2 | CONSTANTIN | TAMARA | CENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ ORIZONT ORADEA |
20-01-2023 | Mada Bianca Ioana |
3 | DAN (GHIURCUȚA) ELENA-ROMINA | | CENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAŢIE INCLUZIVĂ ORIZONT ORADEA |
03-03-2023 | Chiș Gabriela Felicia |
4 | HAIOȘ TEMENA-IOANA | | CENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ ORIZONT ORADEA |
22-02-2023 | Mincic Mihaela-Iudita |
5 | LUKA ENIKO | | CENTRU JUDEŢEAN DE RESURSE ȘI ASISTENŢĂ EDUCAŢIONALĂ |
09-03-2023 | Simo Ritter Csilla |
6 | STANCIU LIDIA ANISOARA | | CENTRU JUDEŢEAN DE RESURSE ȘI ASISTENŢĂ EDUCAŢIONALĂ |
07-03-2023 | Haș Rodica-Ioana |
7 | SZABO ALIZ | | CENTRU JUDEŢEAN DE RESURSE ȘI ASISTENŢĂ EDUCAŢIONALĂ |
04-04-2023 | Simo Ritter Csilla |
8 | TRIPON | BIANCA MARIA | CENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ CRISTAL ORADEA |
31-03-2023 | Ficuț Adriana Elena |
9 | YACOOB | DOROTI | CENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ POPEȘTI |
17-05-2023 | ERDELI Elena-Maria |
10 | ZMOLE CORINA NELI | | LICEUL TEHNOLOGIC SPECIAL NR.1 ORADEA |
19-01-2023 | Ficuț Adriana Elena |
Psihopedagogie Specială |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
2 | Simiclăușan | Eniko | CSEI „Orizont” Oradea |
17-03-2023 | Oprea Eva Magdalena |
Psihopedagogie_specială_P |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
2 | DAN MIRCEA | | CENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAŢIE INCLUZIVĂ ORIZONT ORADEA |
08-05-2023 | ERDELI Elena-Maria |
3 | HEDEA IOANA | | CENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAŢIE INCLUZIVĂ ORIZONT ORADEA |
03-04-2023 | ERDELI Elena-Maria |
4 | KINCES ADRIANA-ANITA | | CENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ "BONITAS" ORADEA |
15-05-2023 | ERDELI Elena-Maria |
5 | KŐRÖSI ILDIKÓ | | CENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ BONITAS ORADEA |
29-03-2023 | Varga Tunde |
6 | LINCAR GRAŢIELA | | LICEUL TEHNOLOGIC SPECIAL NR.1 ORADEA |
13-03-2023 | Indrie Mariana |
7 | SASS TABITA | | LICEUL TEHNOLOGIC SPECIAL NR. 1 ORADEA |
10-05-2023 | ERDELI Elena-Maria |
ÎNVĂȚĂTOARE - Limba română |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
2 | BACIU ALEXANDRA EMANUELA | | LICEUL TEOLOGIC PENTICOSTAL BETEL ORADEA |
21-02-2023 | IANȚA Felicia |
3 | BANCIU ANCA CĂTĂLINA | | LICEUL TEORETIC GERMAN FRIEDRICH SCHILLER ORADEA |
30-03-2023 | IANȚA Felicia |
4 | BARABAŞ MARIA IULIA | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ “DACIA” ORADEA |
24-03-2023 | Pavel Elena |
5 | BOGOJEL IOANA | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 TĂRCAIA |
26-01-2023 | Hinţ Irina Ioana |
6 | BOGOȘEL VOICHIȚA - AURINA | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ "MIRON POMPILIU" ȘTEI |
20-03-2023 | Laza Matiuţa Lenuţa |
7 | BRAGYE ADINA | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 SÂNNICOLAU ROMÂN |
26-01-2023 | Căbău Ioana Mariana |
8 | CARABA MARIA | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 BALC |
13-01-2023 | Chirilă Georgeta Mirela |
9 | COPOS IOANA IRINA | | COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU ROMAN ALEȘD |
08-12-2022 | Ţirban Anamaria |
10 | DRUGACI ALINA-BIANCA | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 CHIJIC |
16-03-2023 | IANȚA Felicia |
11 | IAROȘ ALINA DIANA | | COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU ROMAN ALEȘD |
04-05-2023 | Ţirban Anamaria |
12 | KULCSAR B. BEATA MARIA | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ KAZINCZY FEREN ȘIMIAN |
15-12-2022 | Nuţă Angela |
13 | LASCU SIMONA LAURA | | COLEGIUL NAȚIONAL ONISIFOR GHIBU ORADEA |
21-02-2023 | Pavel Elena |
14 | MIHELE IOANA SIDONIA | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ "AVRAM IANCU" ORADEA |
28-03-2023 | Merce Adina Ioana |
15 | PANDREA ANCA-MARIA | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ |
09-02-2023 | Sabău Doina Victoria |
16 | PÎRCĂLAB CRINA-GEORGETA-MARIETA | | COLEGIUL NAȚIONAL "ONISIFOR GHIBU" ORADEA |
06-03-2023 | IANȚA Felicia |
17 | PONTOȘ EMILIA NICOLETA | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 BRUSTURI |
25-01-2023 | IANȚA Felicia |
18 | POPA CLAUDIA | | LICEUL TEOLOGIC PENTICOSTAL BETEL ORADEA |
14-03-2023 | IANȚA Felicia |
19 | SABĂU LAURA ANCUȚA | | LICEUL GRECO-CATOLIC "IULIU MANIU" ORADEA |
09-02-2023 | Donca Marioara |
20 | ȘAITOȘ AGNETA SIMONA | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”AUREL POP” OȘORHEI |
25-01-2023 | Brege Elena Viorica |
21 | SIM ADELA MIRELA | | SCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 GEPIU |
29-11-2022 | IANȚA Felicia |
22 | STRETEA LAVINIA MARIA | | ȘCOLA GIMNAZIALĂ NR. 1 SĂLIȘTE DE VASCĂU |
28-02-2023 | Lucuţa Liana Ancuţa |
Învățător - Limba Română |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
2 | Hoca | Maria-Didina | Liceul Tehnologic Sanitar ”Vasile Voiculescu” |
17-03-2023 | Istvanovicz Carla |
3 | Pușcou | Viorica - Edith | Școala Gimnazială „Alexandru Roman” Aușeu |
22-02-2023 | Tirala Paula Adina |
Pedagogia_Inv_Primar_Prescolar_P |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
2 | JURCUȚ GHEORGHINA MARIA | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ AVRAM IANCU ORADEA |
23-02-2023 | Popa Alina Ioana |
Religie ortodoxă |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
2 | Ciuhandu | Florentin-Ionel | Școala Gimnazială nr. 1 Roșia |
30-11--0001 | |
Religie_ortodoxă_P |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
2 | COPIL N. CRISTIAN | | ŞCOALA GIMNAZIALĂ PUIU SEVER INEU |
30-11--0001 | |
Religie_reformată_P |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
2 | Fazekas (Péter) Enikő | | LICEUL TEORETIC "BARTÓK BÉLA" TIMIȘOARA |
08-02-2023 | Bere Zsuzsanna |
Limba și literatura maghiară |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
2 | MADOS | ANDREA | LICEUL DE ARTE ORADEA |
23-02-2023 | KECSE Gabriella |
EDUCATOARE - Limba română |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
2 | ANTAL DORINA-LENUTA (MACICAS) | | Grădinița cu Program Prelungit nr. 54 Oradea |
08-02-2023 | Ștef Rodica |
3 | BALA CLAUDIA | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ VIOREL HORJ DRĂGĂNEȘTI |
27-02-2023 | Ștefănică Monica Cristina |
4 | BURCA DELIA FLORINA | | GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.56 ORADEA |
31-01-2023 | Ștef Rodica |
5 | CHEREGI ROXANA ANDREEA | | LICEUL TEORETIC GERMAN FRIEDRICH SCHILLER ORADEA |
14-11-2022 | BARA Georgeta |
6 | CHIRA DELIA IOANA | | ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 SÂNNICOLAU ROMÂN - GPN NR.2 ROIT |
15-12-2022 | Borz Cornelia Mihaela |
7 | CONSTANTINESCU LAURA MIRELA | | GRĂDINIŢA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 54 ORADEA |
17-03-2023 | Negrău Lucia |
8 | CORAȘ ADELA MIHAELA | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 PIETROASA |
15-11-2022 | Ștefănică Monica Cristina |
9 | CSEPPENTO ENIKO | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 BRUSTURI |
08-02-2023 | Lukacs Maria Daniela |
10 | GALEA LAVINIA (BAN) | | LICEUL ORTODOX "EPISCOP ROMAN CIOROGARIU" ORADEA - GPP NR.23 |
27-04-2023 | BARA Georgeta |
11 | GÂRDAN ANCA | | Grădinița cu Program Prelungit nr. 53 Oradea |
06-02-2023 | Dume Gabriela |
12 | GAVRIȘ ALINA MONICA | | Grădinița cu Program Prelungit nr. 30 Oradea |
09-12-2022 | Pele Ana Mihaela |
13 | GHERMAN GABRIELA | | GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.56 ORADEA |
21-02-2023 | Negrău Lucia |
14 | GOICOVICI CRISTINA IOANA | | Grădinița cu Program Prelungit nr. 1 Beiuș |
07-02-2023 | BARA Georgeta |
15 | HORVAT IZABELLA | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 REMETEA |
21-04-2023 | Ștef Rodica |
16 | IOBĂGEL OLIVIA | | GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.34 ORADEA |
05-05-2023 | Lukacs Maria Daniela |
17 | JULA CLAUDIA NICOLETA | | ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 DRĂGEŞTI |
22-11-2022 | Lukacs Maria Daniela |
18 | LAZA ADRIANA | | Grădinița cu Program Prelungit nr. 53 Oradea |
01-02-2023 | Negrău Lucia |
Educatoare - Limba Română |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
2 | Lăzuran | Adela | LICEUL TEHNOLOGIC FELIX SÂNMARTIN |
23-02-2023 | Pele Ana Mihaela |
EDUCATOARE - Limba română |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
2 | LEZEU IOANA ADELINA | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 REMETEA |
04-04-2023 | Butcă Carla Lia |
3 | MOGA POPA SIMONA GEORGETA | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.11 ORADEA |
10-02-2023 | BARA Georgeta |
4 | MORUȚ FLORINA VERONICA | | Grădinița cu Program Prelungit nr. 1 Beiuș |
25-01-2023 | BARA Georgeta |
5 | MUREȘAN LAVINIA VIORICA | | GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 1 ȘTEI |
02-02-2023 | Ștef Rodica |
6 | NEGRUŢIU MARINA NATALIA | | Liceul Teologic Baptist Emanuel Oradea |
27-01-2023 | Negrău Lucia |
7 | PĂLCUȚ LORENA | | Grădinița cu Program Prelungit nr. 1 Beiuș |
13-12-2022 | BARA Georgeta |
8 | POPA JUDITH ALICIA | | Grădinița cu Program Prelungit nr. 53 Oradea |
30-11--0001 | |
9 | PURTAN ALEXANDRA LOREDANA | | Grădinița cu Program Prelungit nr. 30 Oradea |
03-02-2023 | Șulea Otilia Andrada |
10 | RENGLE SORINA IONANA | | GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 1 ȘTEI |
16-12-2022 | BARA Georgeta |
11 | ROMAN ANCA MARIANA | | GRĂDINIŢA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 54 ORADEA |
28-04-2023 | Șulea Otilia Andrada |
12 | RUS CRISTINA | | LICEUL ORTODOX "EPISCOP ROMAN CIOROGARIU" ORADEA |
24-03-2023 | BARA Georgeta |
13 | RUSU DENISA BIANCA | | GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 25 ORADEA |
26-01-2023 | Ștef Rodica |
14 | SIMIONAȘ-FEJES MONIKA | | GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 1 ALEȘD |
20-01-2023 | Ștef Rodica |
15 | SUDRIGIAN ILEANA MARCELA | | GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.54 ORADEA |
07-02-2023 | Purtan Anca Lavinia |
Educatoare - Limba Română |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
2 | Țîntea | Loredana - Ioana | Școala Gimnazială Nr. 1 Ciumeghiu |
30-11--0001 | |
EDUCATOARE - Limba română |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
2 | UNGUR P. LAVINIA EMILIA | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 BULZ |
30-11--0001 | |
3 | VARGA CORINA CARMEN | | GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 1 MARGHITA |
19-05-2023 | BARA Georgeta |
4 | ZSURA FELICIA NICULINA | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”AUREL POP” OȘORHEI |
08-12-2022 | Lukacs Maria Daniela |
Pedagogia_Inv_Primar_Prescolar_P |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
2 | COHUŢ ILEANA GABRIELA | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 BULZ |
04-05-2023 | Borz Cornelia Mihaela |
Limba_rromani_maternă_P |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
2 | ROXIN DANIELA VIORICA | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 AVRAM IANCU |
09-05-2023 | CORDOVAN Ionel |
Matematică |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
2 | Balogh | Tábitha-Lois | Școala Gimnazială Jákó Zsigmond Roșiori |
25-01-2023 | Bátory Éva |
3 | Dume | Alexandra - Teodora | Școala Gimnazială Nr. 1 Remetea |
30-03-2023 | Copil Olimpia |
MATEMATICĂ |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
2 | JURCUȚ | ALEXANDRA-IOANA | LICEUL TEHNOLOGIC NR. 1 DOBREȘTI |
23-03-2023 | Domocos Ecaterina |
Matematică |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
2 | UJOG | FLORICA | Liceul Tehnologic Nr. 1 Salonta |
09-02-2023 | Lung Ioan |
Matematică_P |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
2 | CODAU ANDRA RAMONA | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.11 ORADEA |
02-02-2023 | Kele Daniela Carmen |
3 | MIKLO AURICA | | LICEUL TEORETIC NICOLAE JIGA TINCA |
00-00-000 | |
4 | POPESCU ENIKO | | LICEUL TEORETIC PETOFI SANDOR SĂCUENI |
07-02-2023 | Báthori Éva |
5 | SZATMARI LIOARA RAMONA | | Liceul „Don Orione” Oradea |
30-11--0001 | |
Limba engleză |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
2 | Abrudan | Adriana- Georgeta | Liceul Tehnologic HOREA Marghita |
08-02-2023 | Szabo Florina |
3 | Goman | Elisabeta-Rozalia | Școala Gimnazială „Gâlgău Iosif” Păgaia |
21-02-2023 | ARDELEAN Liliana |
4 | Lucaci | Teodora | Colegiul Național Teodor Neș Salonta |
28-04-2023 | ARDELEAN Liliana |
Limba Engleză |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
2 | Ștefănuț | Florena - Lavinia | Colegiul Economic Partenie Cosma Oradea |
15-12-2022 | ARDELEAN Liliana |
Limba engleză |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
2 | Varabecz | Monika | LICEUL TEOLOGIC ROMANO CATOLIC ”SZENT LASZLO” ORADEA |
30-11--0001 | |
Limba engleză_P |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
2 | BOER PETER PAL | | LICEUL TEHNOLOGIC AGROINDUSTRIAL "TAMASI ARON" BORS |
29-03-2023 | Jurca Ovidiu |
3 | COCIUBEI RAMONA TEODORA | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 OLCEA |
17-01-2023 | ARDELEAN Liliana |
4 | DAINA RALUCA IOANA | | LICEUL GRECO-CATOLIC IULIU MANIU ORADEA |
02-02-2023 | ARDELEAN Liliana |
5 | DRAGOŞ CĂLIN - DAN | | COLEGIUL NAȚIONAL "IOSIF VULCAN" ORADEA |
22-03-2023 | ARDELEAN Liliana |
6 | EGERESI INGRID ANDREA | | LICEUL TEORETIC PETOFI SANDOR SĂCUENI |
28-04-2023 | Petruș Cristian Vasile |
7 | HODUŢ NATALIA MARTA | | LICEUL GRECO-CATOLIC "IULIU MANIU" ORADEA |
18-01-2023 | ARDELEAN Liliana |
8 | KOVACS-INDREI ROXANA | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.11 ORADEA |
07-02-2023 | Balint Ioana Laura |
9 | MAGDAȘ DIANA MIHAELA | | COLEGIUL NEȚIONAL OCTAVIAN GOGA MARGHITA |
10-03-2023 | Jurca Ovidiu |
Limba franceză_P |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
2 | GABOR SIANDRA EDINA | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 DERNA |
10-03-2023 | Bota Otilia Codruța |
3 | GORON DANIELA AURORA | | ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.2 TALPOȘ |
04-05-2023 | Ardelean Camelia Mirela |
4 | SÂRBU SIMONA - ELA | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ "PUIU SEVER" INEU |
30-11--0001 | |
BIOLOGIE |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
2 | Popa | Florentina Laura | Școala Gimnazială Nr. 1 Uileacu de Beiuș |
00-00-000 | |
Biologie_P |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
2 | HANESZ ANNAMÁRIA | | LICEUL TEORETIC "ADY ENDRE" ORADEA |
08-12-2022 | CITREA Luminița |
3 | MATEI CRINA FLORINA | | ŞCOALA GIMNAZIALĂ „D. R. POPESCU” NOJORID |
30-11--0001 | |
Economie_Educație antreprenorială_P |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
2 | TOIA FLORIAN-TEODOR | | COLEGIUL ECONOMIC PARTENIE COSMA ORADEA |
19-05-2023 | Vașadi Adriana Marioara |
Geografie |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
2 | SÁRKÁNY | TIMEA - SZILVIA | ȘCOALA GIMNAZIALĂ KAZINCZY FERENC ȘIMIAN |
14-12-2022 | Lazar Petru Emil |
Geografie_P |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
2 | CIORBA DANIELA MARIANA | | LICEUL DE ARTE ORADEA |
17-03-2023 | BIRIȘ Mihaela-Simona |
Istorie_P |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
2 | CIOTEA ANDREEA MARIANA | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ GEORGIU POPA CÂMPANI |
16-03-2023 | BIRIȘ Mihaela-Simona |
3 | CORCHEȘ LAVINIA RUXANDRA | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ OLTEA DOAMNA ORADEA |
06-02-2023 | BIRIȘ Mihaela-Simona |
4 | DAMIAN ERIKA | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 TILEAGD |
03-03-2023 | Mocsar Irén |
5 | ZOPOTA CĂLIN | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 OLCEA |
15-03-2023 | Brădău Cristina Diana |
Educație Fizică și Sport |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
2 | Igna | Denis-Darius | Scoala Gimnaziala „Avram Iancu” Oradea |
06-04-2023 | TĂUTU Ramona-Aurelia |
3 | Lakatos-Dienes | Janos | ȘCOALA GIMNAZIALĂ KAZINCZY FERENC ȘIMIAN |
17-03-2023 | Popovits Liana |
Educație_fizică_și_sport_P |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
2 | BOBIS SORIN-GEORGEL | | ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 CIUMEGHIU |
10-05-2023 | Pantea Vasile |
3 | DERECICHEI ANDREI FLORIAN | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 BRUSTURI |
15-05-2023 | Moisin Sebastian Ioan |
4 | FARCAS VLAD | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ NICOLAE BĂLCESCU ORADEA |
03-05-2023 | Potre Viorel Bucur |
5 | GHIŢ GHEORGHE DORU | | Liceul Cu Program Sportiv Bihorul |
15-03-2023 | Hoțupan Florian Călin |
6 | IGNA MARIANA ADRIANA | | LICEUL TEOLOGIC PENTICOSTAL BETEL ORADEA |
11-05-2023 | Marinău Daniela |
7 | MADA ANDREI VIOREL | | LICEUL TEHNOLOGIC NR.1 DOBREŞTI |
05-05-2023 | Popa Bota Ioan |
8 | PINTIUTA REMUS RUSALIM | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 DERNA |
27-04-2023 | Bondar Delia Camelia |
9 | SIMINA VLAD | | COLEGIUL NAȚIONAL TEODOR NEȘ SALONTA |
01-02-2023 | Onaca Susana Gabriela |
10 | TURLA ADRIANA | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 CHIJIC |
29-11-2022 | Omuț Marius |
EDUCATOARE - Limba maghiară |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
2 | BALOG-MOLNÁR TIMEA-ILDIKÓ | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 DIOSIG |
06-12-2022 | TANKÓ Veronica-Zita |
3 | HANYECZ-MICLE IZABELLA | | GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT TOLDI SALONTA |
07-02-2023 | TANKÓ Veronica-Zita |
4 | INDRIEȘ SARA | | GRĂDINITA CU PROGRAM PRELUNGIT |
23-03-2023 | TANKÓ Veronica-Zita |
5 | KELEMEN CSILLA | | GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT TOLDI SALONTA |
09-02-2023 | TANKÓ Veronica-Zita |
6 | SZABO BLANKA | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 DIOSIG |
14-12-2022 | TANKÓ Veronica-Zita |
ÎNVĂȚĂTOARE - Limba maghiară |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
2 | BARTA ALIZ MARIA | | LICEUL TEORETIC NICOLAE JIGA TINCA |
16-12-2022 | TANKÓ Veronica-Zita |
3 | CUIBUȘ MONICA GABRIELA | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ LUCREȚIA SUCIU ORADEA |
24-02-2023 | TANKÓ Veronica-Zita |
Informatică |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
2 | Petruse | Corina -Lucica | Școala Gimnazială nr. 1 Nucet |
05-04-2023 | Buran Claudia |