Gradul II sesiunea 2018-2020
Limba și Literatura Română
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1MărcuțIoana - MădălinaCSEI Nr. 1 Oradea 25-03-2019Alina VESE
Psihologie
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1ClobocGabriela - DianaCSEI Nr. 1 Oradea 10-05-2019LEZEU RODICA
2ConstantinTamaraCSEI „Orizont” Oradea 28-03-2019OPREA EVA MAGDALENA
3DanElena - RominaCSEI „Orizont” Oradea 17-05-2019Alina VESE
4HaiosTemena - IoanaCSEI Nr. 1 Oradea 10-05-2019Alina VESE
5MaiorAurica - AngelaCentrul Județean de Resurse și Asistență Educațională Bihor 28-03-2019ONICA MONICA ALINA
6PușcașDana - MariaCSEI „Cristal” Oradea 15-04-2019ERDELI ELENA MARIA
7SîrbuIoanaCSEI „Orizont” Oradea 05-04-2019ERDELI ELENA MARIA
8TriponBianca - MariaCSEI „Cristal” Oradea 05-03-2019Alina VESE
Psihopedagogie Specială
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1ChișeAngela - LăcrimioaraCSEI CRISTALOradea 12-03-2019Alina VESE
2CrainicGeanina - MariaLiceul Tehnologic Special Nr. 1 Oradea 22-01-2019Alina VESE
3KincsesAdriana - AnitaCSEI „Bonitas” Oradea 04-04-2019DENES MELINDA ANDREA
4LevaiLacrimaLiceul Tehnologic Special Nr. 1 Oradea 21-02-2019CANALAŞ LILIANA
5StratomirIonela - LoredanaCSEI Nr. 1 Oradea 12-04-2019FICUŢ ADRIANA ELENA
6YacoobDorottiCSEI Nr. 1 Popești 22-03-2019Alina VESE
Educație Fizică și Sport
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1DerecicheiAndrei - FlorianȘcoala Gimnazială Nr. 1 Brusturi 27-05-2019PIRTEA IOAN
2HințValerȘcoala Gimnazială „Miron Pompiliu” Ștei 29-05-2019POPA BOTA IOAN
3MadaAndrei - ViorelLiceul Tehnologic Nr. 1 Dobrești 17-05-2019IORDACHE BOGDAN
4ManciuValentin - IulianȘcoala Gimnazială Nr. 1 Avram Iancu 25-02-2019PIRTEA IOAN
5MoisiIoan - VasileColegiul Economic „Partenie Cosma” Oradea 26-03-2019PIRTEA IOAN
6OlteanuDorian - GeorgeȘcoala Gimnazială Nr. 2 Talpoș 29-03-2019PIRTEA IOAN
7PetrușanVlad - DanielȘcoala Gimnazială Nr. 1 Husasău de Tinca 17-05-2019ONACA SUSANA GABRIELA
8ȘvabDumitru - DanLiceul Tehnologic Nr. 1 Șuncuiuș 10-04-2019MOISIN SEBASTIAN
9TodoranNicolae - DanielLiceul Teoretic „Onisifor Ghibu” Oradea 10-04-2019IOSA ANA
10VargaEva - TerezaȘcoala Gimnazială Szacsvay Imre Oradea 22-05-2019POPOVITS LIANA
Limba și Literatura Română
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1BlajClaudia - ValeriaȘcoala Gimnazială Nr. 1 Tarcea 10-05-2019Diana POPA
2BondarAncaȘcoala gimnazială Nr. 1 Buntești 14-05-2019PORDEA IOANA
3BorzMonicaȘcoala Gimnazială Nr. 1 Cociuba Mare 13-02-2019NAGY ZOIȚA
4BoticiCristina - FlorinaȘcoala Gimnazială „Alexandru Roman” Aușeu 02-04-2019Diana POPA
5CadarDelia - DenisaȘcoala Gimnazială Nr. 1 Nucet 16-05-2019RUSU INGA
6ChirodeaCosmin - LiviuȘcoala Gimnazială Nr. 1 Derna 19-02-2019ANȚA MARGARETA
7CociubaCorinaLiceul Teologic Penticostal „Betel” Oradea 15-05-2019Diana POPA
8DemianRamona - MirelaȘcoala Gimnazială Nr. 1 Budislău 09-05-2019PĂDUREAN ANDREEA
9FarcalăuIoana - RalucaȘcoala Gimnazială nr. 1 Butani 01-04-2019FETEA ANCA
10GhideuCamelia - TeodoraȘcoala Gimnazială „Ovidiu Drimba” Lugașu de Jos 28-05-2019Diana POPA
11GhiulaEmanuela - GheorghinaLiceul Tehnologic Nr. 1 Cadea 16-05-2019Diana POPA
12LucaciuMaria - BeatriceȘcoala Gimnazială Nr. 1 Drăgești 18-12-2018TREMPE IOANA
13ROMANANAMARIA-DIANACOLEGIUL NAȚIONAL SAMUIL VULCAN BEIUȘ 00-00-000
14SobaTeodora-LaviniaȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 2 BOGEI 00-00-000
15TanchisAlexandra - FloricaȘcoala Gimnazială Nr. 1 Vîrciorog 08-04-2019FETEA ANCA
Educatoare - Limba Română
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1SotocSimona - BiancaȘcoala Gimnazială Nr. 1 Săcădat 28-03-2019Felicia IANTA
ÎNVĂȚĂTOR - Limba Română
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1BERGHIANDIANA-ALEXANDRAȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 SÎNNICOLAU ROMÂN 02-04-2019GÂRBA CORINA
Învățător - Limba Română
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1BodogaiRoxana-AdelinaȘcoala Gimnazială Nr. 1 Chijic 30-05-2019LUNG DOINA MARIA
2BogoșelNicoleta - AngelaȘcoala Gimnazială Nr. 1 Lazuri de Beiuș 17-05-2019LUCUŢA LIANA ANCUŢA
3BondarLavinia - FlorinaȘcoala Gimnazială Nr. 1 Batăr 30-05-2019MORLOCAN LUCIANA MARIA
4BuhașCarmenColegiul Național „Mihai Eminescu” Oradea 11-04-2019IACOB ELENA
5ChișeCamelia - CristinaȘcoala Gimnazială Nr. 1 Husasău de Tinca 29-03-2019MORLOCAN LUCIANA MARIA
ÎNVĂȚĂTOR - Limba Română
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1CorneaValentina - IoanaȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 DRĂGEȘTI 07-03-2019FARCAŞ RODICA MIOARA
Învățător - Limba Română
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1CosteaIoana -ClaudiaLiceul Don Orione Oradea 20-03-2019ŞANDRA FLOAREA
2DanaMirela - AlinaȘcoala Americano-Română Oradea 26-03-2019Felicia IANTA
3GhiulanAlexandra - GeorgianaȘcoala Gimnazială Nr. 1 Lunca 07-03-2019MOZA BECHEANU LIANA
4Ile (fosta Aroscululesei)RoxanaȘcoala Gimnazială Nr. 1 Husasău de Tinca 21-02-2019SÎNCELEAN TEODORA GABRIELA
5JoldeșSalomia - CormeliaLiceul Teologic Penticostal „Betel” Oradea 28-03-2019FARCAŞ RODICA MIOARA
6MateiașIoana - DorinaȘcoala Gimnazială nr. 1 Hotar 28-02-2019IACOB ELENA
7MihaiMihaelaȘcoala Gimnazială Nr. 1 Sâniob 30-11--0001
8MiheleIoana - SidoniaȘcoala Gimnazială „Avram Iancu” Oradea 18-03-2019MERCE ADINA IOANA
9MihuțaLenuțaȘcoala Gimnazială Nr. 1 Tileagd 01-03-2019LUCACIU SIMONA CORINA
10PandreaAnca - MariaȘcoala Gimnazială „Dacia” Oradea 14-05-2019GÂRBA CORINA
11PîrcălabCrina - Georgeta -Colegiul Național „Octavian Goda” Marghita 28-03-2019ROMOCEA MIRELA SILVIA
12RomoceaRamona - DianaȘcoala Gimnazială Nr. 1 Sânnicolau - Român 09-04-2019Felicia IANTA
13ȘaitoșAgneta - SimonaȘcoala Gimnazială „Aurel Pop” Oșorhei 29-03-2019BREGE ELENA VIORICA
14SavaAncuța - GianinaȘcoala Primară „Winnie Academy” Oradea 20-02-2019Felicia IANTA
15SimAdela - MirelaLiceul Greco - Catolic „Iuliu Maniu” Oradea 03-04-2019ISTVANOVICZ CARLA ANDREEA
16TeucaSimona - DanielaȘcoala Gimnazială Nr. 1 Săliște de Vașcău 17-04-2019LAZA MATIUŢA LENUŢA
17ToderașDorinaLiceul Teoretic Nr. 1 Bratca 23-05-2019ZLIBUŢ LAURA DIANA
COMERȚ-SERVICII
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1ARĂMESCUDANIELA FLORENTINACOLEGIUL TEHNIC ”TRAIAN VUIA” ORADEA 00-00-000
Contabilitate
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1ANTALMELINDA AGOTALiceul Teoretic PETŐFI SÁNDOR Săcueni 00-00-000
Mecanică
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1AvramMirelaColegiul Tehnic „Ioan Ciordaș” Beiuș 28-03-2019MONENCIU RODICA
Produse Textile
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1GăzdacMarcela - ElenaLiceul Tehnologic Nr.1 Oradea 21-05-2019LĂCĂTUȘU SIMONA
Religie Ortodoxă
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1DavidSimona - RitaȘcoala Gimnazială Nr. 1 Chișlaz 21-05-2019PRAHANCA LUMINIȚA
2HeraCătălin - MihaiȘcoala Gimnazială Nr. 1 Urviș de Beiuș 01-04-2019NICHITA DIANA
3ȘtefănuțiuDanielȘcoala Gimnazială Nr. 1 Vîrciorog 22-03-2019MARIAN RODICA
Religie Reformată
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1KuruczEva - EmeseColegiul Național „Mihai Eminescu” Oradea 17-05-2019BERE SZUSZANNA
Matematică
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1ArdeleanEvaȘcoala Gimnazială Nr. 1 Cociuba Mare 30-05-2019Gabriela NAN
2BilaAdelaLiceul Teologic Penticostal „Betel” Oradea 16-05-2019Gabriela NAN
3BiroGabriella - KingaȘcoala Gimnazială Nr. 1 Balc 05-04-2019TIMAR ALINA- NICOLETA
4CioaraCoralia- CodruțaȘcoala Gimnazială Nr. 1 Avram Iancu 16-04-2019Gabriela NAN
5CosteaFelicia MirabelaȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 BUNTEȘTI 00-00-000
6DobosSándor - KálmánLiceul Tehnologic Nr. 1 Cadea 14-05-2019BATHORI EVA
7GhiuroBianca - MariaLiceul Teologic Penticostal „Betel” Oradea 17-05-2019Gabriela NAN
8HuiețMarcela - RodicaȘcoala Gimnazială Nr. 1 Olcea 21-05-2019Gabriela NAN
9KocsisReka - AliceȘcoala Gimnazială „Toldy” Sînnicolau de Munte 17-01-2019NAGY ENIKO
Biologie
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1AbrudanTraianȘcoala Gimnazială „Lucreția Suciu” Oradea 19-12-2018ZBÂRCEA CLAUDIA-SANDA
2KissMelinda - CsillaȘcoala Gimnazială Nr. 1 Tăuteu 30-11--0001
3KissHenriettaȘcoala Gimnazială „Dr. Balási József” Curtuișeni 15-05-2019PUSKAS AGNES
4MateiCrina - FlorinaȘcoala Gimnazială nr. 1 Nojorid 22-02-2019CHIȘ CARMEN NICOLETTE
5RoșieAlinaȘcoala Gimnazială nr. 1 Husasău de Tinca 14-03-2019FRESE DANIELA LĂCRIMIOARA
6TodorCristina - OtiliaȘcoala Gimnazială „Nicolae Bogdan” Vașcău 26-02-2019POPA DANIELA SMARANDA
Arta actorului
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1BejanOtilia - IuliaPALATUL COPIILOR ȘI ELEVILOR ORADEA 02-04-2019NEGRU EMILIA
Educație plactică
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1CostaloșCristina - FlorinaLiceul Don Orione Oradea 23-05-2019Mircea BOTOG
LIMBA ENGLEZĂ
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1BONCUȚGABRIELA RAMONAȘcoala Primară Americano-Română Oradea 03-04-2019CIOGU ZOIA
Limba Engleză
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1DragoșCălin-DanColegiul Național „Iosif Vulcan” Oradea 30-01-2019Monica COSTA
2GheorghiuAndreaLiceul Teoretic „Horvath Janos” Marghita 07-03-2019Monica COSTA
3GROZACRINA MARIAȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 PIETROASA 27-02-2019MOTORGA TAMARA
4IancDorotea - LauraLiceul Teoretic Ady Endre Oradea 25-02-2019SZABO FLORINA
5IstrateDelia - LiviaȘcoala Gimnazială „Avram Iancu” Oradea 15-03-2019TARR DELIA
6LobonțKatalinȘcoala Gimnazială „Puiu Sever” Ineu 10-04-2019CIOGU ZOIA
7MateocLaura-CodruțaȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 OLCEA 00-00-000
8NegruțDiana-SilviaLiceul Tehnologic Special nr. 1 Oradea 28-03-2019Monica COSTA
9PopaCristina - AnamariaȘcoala Gimnazială Nr. 1 Urviș de Beiuș 09-04-2019MARIAN MAGDALENA
10Popa - BotaSorina - NadiaȘcoala Primară „Winnie Academy” Oradea 08-04-2019Monica COSTA
11SobaSeptimiu - SorinColegiul Național „Emanuel Gojdu” Oradea 10-04-2019ARDELEAN LILIANA
Limba Franceză
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1Corbu (fosta Tirla)Simona - DalinaȘcoala Gimnazială Nr. 1 Rieni 04-03-2019FĂȘIE DENISA
2IancuLenuțaColegiul Național „Teodor Neș” Salonta 25-02-2019COSTIN DIANA
Limba Germană
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1FarcAureliana - Alina - DorinaȘcoala Gimnazială „Nicolae Bălcescu” Oradea 15-02-2019BUBELA CARMEN
Economie și Educație Antreprenorială
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1PlugarErika - IrinaColegiul Național „Mihai Eminescu” Oradea 22-05-2019VAŞADI ADRIANA MARIOARA
Geografie
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1UilakiGyöngyiȘcoala Gimnazială „Dr. Balási József” Curtuișeni 05-03-2019FAZAKAS JUDIT
Istorie
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1OtohalOtto - LeventeLiceul Teoretic „Arany Janos” Salonta 10-05-2019NAGY GABRIELLA
Educatoare - Limba Română
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1AntalDorina - LenuțaȘcoala Gimnazială „Octavian Goga” Oradea 30-01-2019RUGE IOANA CAMELIA
2BalintAnca - GabrielaLiceul Greco-Catolic „Iuliu Maniu” Oradea 14-03-2019SANDOR COSTEA LIDIA
3BocseCristina - AntuanelaȘcoala Gimnazială „Georgiu Popa” Cîmpani 21-02-2019Nicoleta-Oana FĂRĂIANU
4BODIZSIOANA MARINAGRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 30 ORADEA 27-03-2019PELE MIHAELA ANA
5BokraOlimpia - CarmenGrădinița cu Program Prelungit Nr. 1 Marghita 17-04-2019SALA ELISAVETA IOANA
6BrădăuLiana - MihaelaLiceul Tehnologic Nr. 1 Bratca 05-03-2019ŞTEFĂNICĂ MONICA
7ChiraDelia - IoanaȘcoala Gimnazială Nr. 1 Sânnicolau - Român 20-02-2019Sandor Costea Lidia
8CseppentőEnikőȘcoala Gimnazială Nr. 1 Brusturi 16-05-2019LUKACS DANIELA
9DainaDanielaGrădinița cu Program Prelungit Nr. 25 Oradea 05-03-2019ȘTEF RODICA
10DobreAna - MariaGRĂDINIȚA „WINNIE ACADEMY” ORADEA 00-00-000
11DumaTeodora - AlexandraȘcoala Gimnazială Nr. 1 Lăzăreni 07-03-2019Nicoleta-Oana FĂRĂIANU
12FășieMirela - FloricaȘcoala Gimnazială „Iosif Vulcan” Holod 04-04-2019DRIMBE MONICA FLORICA
13FloreGabriela - LeonaLiceul Teoretic German „Friedrich Schiller” Oradea 14-02-2019Nicoleta-Oana FĂRĂIANU
14GaleaLaviniaLiceul Ortodox „Roman Ciorogariu” Oradea 26-02-2019Nicoleta-Oana FĂRĂIANU
15HaitaAnamariaGrădinița cu program Prelungit Nr. 56 Oradea 28-02-2019ROMÂNEAC CORNELIA
16LazărLenuța - DanielaGrădinița cu program Prelungit Nr. 54 Oradea 03-04-2019SALA ELISAVETA IOANA
17MateiIoana-Mihaela 00-00-000
18MedanMihaelaLiceul Tehnologic nr. 1 Popesti 16-04-2019BENȚE CAMELIA MARIA
19MészárosBernadett - BrigittaFundația AGORA 03-04-2019PELE MIHAELA ANA
20MihocLaura - RebecaȘcoala Gimnazială Nr. 1 Budureasa 19-02-2019SALA ELISAVETA IOANA
21NicoriciAdriana - AnamariaȘcoala Gimnazială „Oltea Doamna” Oradea 26-03-2019SALA ELISAVETA IOANA
22OpreanIrina - MarianaȘcoala Gimnazială Nr. 1 Batăr 23-05-2019RUGE IOANA CAMELIA
23PanteCrina - DanielaȘcoala Gimnazială Nr. 1 Săliște de Vașcău 11-04-2019CEARNĂU LUCREȚIA
24PeleAnca - GabrielaȘcoala Gimnazială Nr. 1 Lăzăreni 20-02-2019Nicoleta-Oana FĂRĂIANU
25PenaLilanaȘcoala Gimnazială nr. 1 Călugări 22-05-2019CEARNĂU LUCREȚIA
26PinteaEugenia - FlorentinaȘcoala Gimnazială „Floare de Lotus” Sinmartin 30-11--0001SALA ELISAVETA IOANA
27PintiuțaClementinaLiceul Tehnologicnr. 1 Popești 15-04-2019ARDELEAN MARIANA SIMONA
28PoliMaria - ElisabetaLiceul Tehnologic Nr. 1 Bratca 30-11--0001
29PopDana - SimonaȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 BALC 28-03-2019BENȚE CAMELIA MARIA
30RoșcaSanda - SimonaGrădinița cu Program Prelungit Nr. 25 Oradea 19-02-2019Nicoleta-Oana FĂRĂIANU
31RusCristinaLiceul Ortodox „Roman Ciorogariu” Oradea 25-02-2019Nicoleta-Oana FĂRĂIANU
32SabăuDenisa - Ioana - LenuțaȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 COCIUBA MARE 28-02-2019DRIMBE MONICA FLORICA
33ȘandorDiana - AncaȘcoala Gimnazială „Aurel Pop” Oșorhei 14-03-2019SALA ELISAVETA IOANA
34SilaghiLidiaȘcoala gimnazială nr. 1 Sântandrei 11-04-2019BODEA FLOARE
35SimeGabriela - AdrianaȘcoala Gimnazială Nr. 1 Gepiu 15-03-2019VEREŞ ANIMA
36Simionaș - FejesMonikaLiceul Teoretic „Constantin Șerban” Aleșd 13-03-2019POPU ANGELA DOINA
37ȘtrengDanielaLiceul Teoretic German „Friedrich Schiller” Oradea 28-02-2019Nicoleta-Oana FĂRĂIANU
38SuciuDiana - AnamariaLiceul „Don Orione” Oradea 13-02-2019Nicoleta-Oana FĂRĂIANU
39ȚărăuSimona - MarianaȘcoala Cerștină Privată din Cartierul Romilor Tinca 10-04-2019NAN MARIA
40ȚărăuDaniela - MarioaraȘcoala Gimnazială Nr. 1 Căpâlna 02-04-2019ŞTEFĂNICĂ MONICA
41TimandiNicoletaȘcoala Gimnazială „Octavian Goga” Oradea 31-01-2019SALA ELISAVETA IOANA
42ȚînțașLuminițaColegiul Tehnic „Alexandru Roman” Aleșd 15-03-2019ȘTEF RODICA
43TomescuIoana - TeodoraGrădinița cu program Prelungit Nr. 30 Oradea 27-03-2019SANDOR COSTEA LIDIA
44TomoleDenisa - BiancaGrădinița cu Program Prelungit Nr. 25 Oradea 01-02-2019Nicoleta-Oana FĂRĂIANU
45UngurLavinia - EmiliaȘcoala Gimnazială Nr. 1 Bulz 20-05-2019VEREŞ ANIMA
46ZsuraFelicia NiculinaȘcoala Gimnazială „Aurel Pop” Oșorhei 20-03-2019ROMÂNEAC CORNELIA
Învățător - Limba Română
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1PopaFlorina - DianaColegiul Tehnic „Alexandru Roman” Aleșd 30-11--0001
Educatoare - Limba Maghiară
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1CzappHannaLiceul Teoretic „Petofi Sandor” Săcueni 27-03-2019VINCZE EMŐKE ÁGOTA
2HorváthAndreeaLiceul Reformat Lorántffy Zsuzsanna Oradea 00-00-000
3NagyBernadettGrădinița Evanghelică Oradeaă 09-04-2019MEGYESI ILDIKÓ
Învățător - Limba Maghiară
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1Bányai (fosta Péter)EdinaȘcoala Gimnazială „Szacsvay Imre” Oradea 29-05-2019Tankó Veronica-Zita
2ChillikHajnalka - IbolyaȘcoala Gimnazială „Ovidiu Drimba” Lugașu de Jos 28-03-2019FARKAS TÜNDE
3DienesMelindaȘcoala Gimnazială „Bocskay Istvan” Cherechiu 09-04-2019PÜSÖK JULIANNA
4IlyesVioricaLiceul Teoretic ”Nicolae Jiga” Tinca 11-04-2019FARKAS TÜNDE
5KabodiLorenzina - IleanaȘcoala Gimnazială Nr. 1 Diosig 14-05-2019PÜSÖK JULIANNA
6NagyMelindaȘcoala Gimnazială „Szacsvay Imre” Oradea 19-02-2019Tankó Veronica-Zita
7OrbanTimeaȘcoala Gimnazială „Szacsvay Imre” Oradea 15-03-2019Tankó Veronica-Zita
Informatică
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1MateiCsilla - RebekaȘcoala Gimnazială Nr. 1 Răbăgani 15-03-2019BURAN CLAUDIA