Gradul I seria 2018-2020
ADMINISTRAREA AFACERILOR
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1HODISANALEXANDRA CARMENCOLEGIUL TEHNIC NR. 1 VADU CRISULUI 26-02-2019VAȘADI MARIOARA
ALIMENTATIE PUBLICA
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1POPALAVINIA - CRISTINACOLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZUL ORADEA 24-05-2019COTCA ALINA
BIOLOGIE
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1BOBIȘRAMONALICEUL TEHNOLOGIC SPECIAL NR. 1 ORADEA 08-05-2019MAGHIAR RAMONA
2BURSAȘIUDENISA DIANAȘcoala Gimnazială Nr. 1 Remetea 00-00-000
3CadarFlorentina LauraȘcoala Gimnazială Nr. 1 Curățele 11-12-2018POPA DANIELA SMARANDA
4FILIPLIVIA CRISTINAȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 ABRAM 10-05-2018
5GABORLAURA EMILIAȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 BUNTEȘTI 21-05-2019POPA DANIELA SMARANDA
6HANESZANNAMARIALICEUL TEORETIC ADY ENDRE ORADEA 00-00-000
7PappErika IbolyaȘcoala Gimnazială Nicolae Popoviciu Beiuș 14-05-2019POPA DANIELA SMARANDA
8SZABÓATTILA LEVENTELICEUL TEORETIC NICOLAE JIGA TINCA 24-05-2019Luminița CITREA
CHIMIE
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1FĂRCUȚCARMEN DANIELALiceul Tehnologic Nr.1 Valea lui Mihai 11-04-2019Silviu TORJOC
2SZILAGYIJOZSEFCOLEGIUL AGRICOL NR. 1 VALEA LUI MIHAI 29-05-2019NAGY GABRIELLA
CONTABILITATE
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1PAULDELIA LUMINITACOLEGIUL ECONOMIC PARTENIE COSMA ORADEA 08-05-2018
2TONCEAGABRIELACOLEGIUL ECONOMIC PARTENIE COSMA ORADEA 00-00-000
ECONOMIE
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1OPREANFLAVIA IULIALICEUL TEORETIC AUREL LAZAR ORADEA 26-11-2018VAŞADI ADRIANA MARIOARA
Economie și educație antreprenorială
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1ȘTIOPANACOLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU ROMAN ALEȘD 25-04-2018
EDUCAȚIE FIZICĂ ȘI SPORT
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1BODINSIMONAȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 REMETEA 00-00-000
2BOROSATTILA LEVENTEȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 BALC 00-00-000CIUPE AUGUSTIN
3CRIȘANMARIUS ADRIANȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 BUDUREASA 23-05-2019POPA BOTA IOAN
4CSENGERICSONGOR ANTALȘCOALA GIMNAZIALĂ ZELK ZOLTAN VALEA LUI MIHAI 21-05-2019BONDAR DELIA
5DEGĂUCRISTIAN VIORELColegiul Național „Samuil Vulcan” Beiuș 16-05-2018JUDEA MARIUS LADISLAU
6DOMOCOȘADRIAN NICOLAECOLEGIUL TEHNIC IOAN CIORDAȘ BEIUȘ 00-00-000
7FaurCristianȘcoala Gimnazială Nr. 1 Sâniob 27-03-2019POPOVITS LIANA
8FilipLidia - AdrianaLiceul Teologic Baptist „Emanuel” Oradea 31-05-2019IOSA ANA
9FITERCIPRIAN DORULICEUL TEOLOGIC BAPTIST EMANUEL 25-05-2018
10KissElisabeta DanielaLICEUL TEORETI PETŐFI SÁNDOR SĂCUENI 26-03-2019BONDAR DELIA
11KORMENDIGYULA IOSIFCOLEGIUL AGRICOL NR. 1 VALEA LUI MIHAI 00-00-000
12MAGHIARLUCIAN CĂLINLICEUL TEHNOLOGIC NR. 1 POPEȘTI 00-00-000
13MOLNARANDREAȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 16 ORADEA 18-04-2018IOSA ANA
14PAVELAURELIAN VASILEL.P.S. BIHORUL ORADEA 24-04-2018
15PLAȘTINVALENTIN CĂTĂLINȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 BATĂR 19-04-2019PIRTEA IOAN
16PORȚANTIMEA ANDREAȘCOALA GIMNAZIALĂ IOAN SLAVICI ORADEA 00-00-000
17SalaAndrada - NarcisaLiceul Teoretic ”Onisifor Ghibu” Oradea 00-00-000IOSA ANA
18SILAGHIALIN IONUȚȘCOALA GIMNAZIALĂ AUREL POP OȘORHEI 00-00-000
19SIMINACRISTINA IOANACOLEGIUL NAȚIONAL TEODOR NEȘ SALONTA 00-00-000
20ȚIRBANCOSMINȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 3 TĂUT 16-05-2019CIUPA MARIUS
21TOCOIANDANIEL MIHAIPALATUL COPIILOR ȘI ELEVILOR/STR. ȘTEI 16-03-2018
22ZSIGMONDLEVENTEȘCOALA GIMNAZIALĂ ”BOCSKAY ISTVAN” GHERECHIU 28-05-2019POPOVITS LIANA
EDUCATIE TEHNOLOGICA
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1BAGUTRAMONA SANDASCOALA GIMNAZIALA NR. 1 BALC 11-04-2019Florian MIELUȚ
EDUCATOARE
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1ANDORALINA VIORICAG.P.N. LUMINA Oradea 25-04-2018
2ANDORAURA CRISTINAȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 11 ORADEA 03-04-2019BORTOŞ LIDIA
3BaraSILVIA IOANAG.P.P. NR. 46 ORADEA 10-04-2019BORTOŞ LIDIA
4BAROTHYMARIA PUIȚAC.S.E.I. NR. 1 POPEȘTI 21-03-2019Alina VESE
5BOROȘANNA MARIAGRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT FLOARE DE COLȚ BEIUȘ 23-05-2018
6CADARILDICO MARTALTB EMANUEL ORADEA 22-02-2018
7CARTISCORINAȘCOALA GIMNAZIALĂ „IOSIF VULCAN” HOLOD 17-05-2018
8CHIȘCLAUDIA VIOLETAC.S.E.I. NR. 1 POPEȘTI 29-03-2019Alina VESE
9CONSTANTINESCULAURA MIRELAG.P.P. NR. 54 ORADEA 30-11--0001
10COPILAURELIAȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 CHIJIC 26-04-2018
11COPILIOANA LAVINIAG.P.P. NR. 30 ORADEA 06-03-2018
12COTRĂUCAMELIALVP N. BOLCAȘ BEIUȘ 30-11--0001
13DENUȚASAVETA FLORICAȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 FINIȘ 16-02-2018
14DERBANFLORENTINAG.P.P. NR. 54 ORADEA 28-03-2019BORTOŞ LIDIA
15DRUȚAVALERIA IOANAGRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 52 ORADEA 02-02-2018
16DUMEFLORENTINAG.P.P. NR. 1 TINCA 20-04-2018
17DumeMARIA GEORGETALICEUL TEHNOLOGIC NR. 1 DOBREȘTI 18-04-2018
18DungaruAndreea - CristinaLiceul Greco - Catolic „Iuliu Maniu” Oradea 28-09-2017
19DUȘAELEONORA SIMONAG.P.P. NR. 30 ORADEA 17-04-2018
20FAURVIOLETA SILVIAȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 GEPIU 25-04-2018
21FILDANFLORENTINA ADRIANAȘCOALA GIMNAZIALĂ O. DRIMBA LUGAȘU DE JOS 30-11--0001
22GABORADRIANA SORINAȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 SPINUȘ 17-05-2019VEREŞ ANIMA
23GHIULAIALEXANDRA IRINALICEUL DON ORIONE ORADEA 00-00-000
24GÎRBAKINGA TIMEAG.P.P. NR. 46 ORADEA 29-03-2018
25HERLAȘAURICAȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 CHIJIC 03-05-2018
26IANCULILIANA FLORICAȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 BUTANI 06-03-2019ROMÂNEAC CORNELIA
27ILEIOANA DIANAG.P.P. NR. 1 BEIUȘ 28-03-2018
28JURCAIOANA GEROGETAG.P.P. NR. 45 ORADEA 20-04-2018
29LAZEARAMONA CRISTINAG.P.N. NR. 1 TĂMAȘDA 18-04-2018
30LELECAMELIA FLORINAȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 HOTAR 00-00-000
31LELEMARIANAȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 BUTANI 28-03-2019LUKACS DANIELA
32LIPAILAVINIA LIGIAG.P.P. NR. 46 ORADEA 27-03-2018
33LOLEMIHAELA FLORENTINAȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 CURĂȚELE 10-12-2018CEARNĂU LUCREȚIA
34MARIȘADINAȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 CHERESIG 10-05-2018
35MATEICRISTINA MARIANAȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 BUNTEȘTI 02-04-2019CEARNĂU LUCREȚIA
36MATEOCCLAUDIA VIOLETAG.P.P. NR. 54 ORADEA 00-00-000
37MOHUȚCRINA RALUCAG.P.P. NR. 50 ORADEA 00-00-000
38MORGOVANRODICA CORINAG.P.P. TOLDI SALONTA 16-04-2018
39MUREȘANIOANAG.P.P. NR. 25 ORADEA 21-02-2018
40NAGYRODICAȘCOALA GIMNAZIALĂ „OCTAVIAN GOGA” ORADEA 00-00-000RUGE IOANA CAMELIA
41NAGYIOANA CLAUDIAG.P.P. NR. 28 ORADEA 18-05-2018
42PAVĂLANCUȚA FLORINACOLEGIUL TEHNIC A. ROMAN ALEȘD 28-03-2018
43PELELIGIA FLORINAȘCOALA GIMNAZIALĂ AUREL POP OȘORHEI 03-05-2018
44PINTIUȚAMARIANA CAMELIAȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 BOGEI 21-03-2018
45POPSIMONA ELENAȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 BUDUREASA 15-05-2018
46POPUȚECLAUDIA RODICAG.P.P. NR. 46 ORADEA 13-03-2018
47RoșuIoanaȘcoala Gimnazială Nr. 1 Brusturi 00-00-000
48RoșuIoanaȘcoala Gimnazială Nr. 1 Brusturi 15-05-2019BARA GEORGETA
49SĂLĂJANALINA FLORENTINAC.S.E.I. NR. 1 POPEȘTI 22-03-2019LEZEU RODICA
50TĂȘĂDANELENA VICTORIALICEUL DON ORIONE ORADEA 00-00-000
51TEREBENTDANIELAȘCOALA GIMNAZIALĂVIOREL HORJ DRAGANESTI 24-04-2018
52TODERAȘLILIANA FLORINALICEUL TEHNOLOGIC NR. 1 ȘUNCUIUȘ 20-03-2018
53TOMAMIRABELA ALEXANDRAG.P.P. TOLDI SALONTA 00-00-000
54UngurLiliana - MariaȘcoala Gimnazială „Octavian Goga” Oradea 05-03-2019Nicoleta-Oana FĂRĂIANU
55ZOȚFLORINA SIMONAG.P.P. NR. 25 ORADEA 00-00-000
EDUCATOARE - LIMBA ROMÂNĂ
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1DRIMBEARAMONA LETITIAGrădinița cu Program Normal „ELIM” Hotar 21-05-2019PUIE IRINA CAMELIA
2MATEICRISTINAG.P.P. NR. 30 ORADEA 00-00-000
EDUCATOARE MAGH
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1BENEIUDITLiceul Teoretic PETŐFI SÁNDOR Săcueni 28-05-2019GUBA ANITA
2ERDŐSANGELICA NÓRAȘCOALA GIMNAZIALĂ DR. BALASI JÓZSEF CURTUISENI 02-04-2018VINCZE EMŐKE ÁGOTA
3FAZEKASPAULAȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1BALC 00-00-000
4GÁTIBORÓKA SÁRAG.P.P. ORSOLYA ORADEA 26-03-2019MEGYESI ILDIKÓ
5GUIASÉVAȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 BATAR 26-04-2018
6INDRIESSÁRAG.P.P. FLOARE DE COLT BEIUS 00-00-000
7KÁDÁRILONA GYÖNGYIG.P.P. TOLDI SALONTA 26-03-2019HALÁSZ ELISABETA
8Kiss - KiralyTunde - OlgaLiceul Teologic Romano Catolic „Szent Laszlo” Oradea 20-03-2019FARKAS TÜNDE
9MARIANMONIKAȘCOALA GIMNAZIALĂ KAZINCY FERENC SIMIAN 09-05-2018
10SATMARIHAJNALKAGRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 46 ORADEA 25-04-2018
11SZABÓEMESELICEUL TEOLOGIC ROMANO CATOLIC SZT. LÁSZLO ORADEA 13-03-2019FARKAS TÜNDE
12SZAKÁCSBEÁTA OTILIAG.P.P. TOLDI SALONTA 00-00-000
13SZIJÁRTÓTIMEA ALETTAG.P.P. ORSOLYA ORADEA 09-04-2019BÁTORI MÁRIA GYOPÁRKA
14SZILÁGYIMELINDA MARIAȘCOALA GIMNAZIALĂ ZELK ZOLTÁN VALEA LUI MIHAI 14-12-2016FÜGEDY ANIKÓ ERZSÉBET
15VARGAEMILIAG.P.P. NR. 64 ORADEA 10-04-2019FARKAS TÜNDE
ELECTROENERGETICĂ
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1FOTACHEDORIN CLAUDIULICEUL TEHNOLOGIC NR. 1 SUPLACU DE BARCAU 00-00-000
FILOSOFIE
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1JakabGabor-ZoltanColegiul Național „Mihai Eminescu” Oradea 00-00-000
FIZICĂ
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1LAZEAMIOARA ANCAColegiul National "Avram Iancu" Stei 31-05-2019TEUŞDEA ALEXANDRINA
GEOGRAFIE
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1ANTALZSOLT ISTVANLICEUL TEORETIC HORVATH JANOS MARGHITA 00-00-000
2BOCHIȘLIVIUPALATUL COPIILOR ȘI ELEVILOR ORADEA 00-00-000
3BotașRamona-AnaȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 BATĂR 00-00-000
4CIUCURESCUIULIANACOLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU ROMAN ALEȘD 07-03-2019Nicolae-Ioan AVRAM
5KORNIDESZALEXANDRULICEUL TEORETIC NICOLAE JIGA TINCA 12-04-2019BRĂDĂU CRISTINA DIANA
6MERCEAMIHAIȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 HUSASĂU DE TINCA 22-05-2018
7MODOGDANIELAȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 AȘTILEU 20-03-2019Nicolae-Ioan AVRAM
8PETRANCEZAR LUCIANȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 2 TALPOȘ 11-04-2019Nicolae-Ioan AVRAM
9POPUȚELENUȚA TEODORAȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 VÎRCIOROG 28-03-2019Nicolae-Ioan AVRAM
10TODERAȘANCA LUCREȚIACOLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU ROMAN ALEȘD 14-03-2019Nicolae-Ioan AVRAM
INFORMATICĂ
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1EcsediFranciscLICEUL TEORETIC PETŐFI SÁNDOR SĂCUENI 00-00-000
2HEGYESIELISABETA - JUDitCOLEGIUL AGRICOL NR. 1 VALEA LUI MIHAI 24-05-2019TEUTSCH TUNDE
3MOVILĂCORNELIA FLORINALICEUL TEHNOLOGIC SPECIAL NR. 1 ORADEA 29-05-2019Alina VESE
4PescaruFlorinaLICEUL TEORETIC GERMAN „F. SCHILLER” ORADEA 17-05-2018
ÎNVĂȚĂTORI - LIMBA MAGHIARĂ
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1IZSOTUNDEȘCOALA GIMNAZIALĂ DR. BALASI JOZSEF CURTUIȘENI 15-05-2018
ÎNVĂȚĂTORI LB. MAGHIARĂ
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1BALÁZSERIKAȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 BUDUSLAU 05-03-2019ALMÁSI JUDIT
2BÖNDI MOHÁCSIAJULIA JUDITHȘCOALA GIMNAZIALĂ SZALÁRDI JÁNOS SALARD 09-04-2019VESZPRÉMI EMŐKE-ERZSÉBET
3GÁLANITA KATALINȘCOALA GIMNAZIALĂ JÁKO ZSIGMOND ROSIORI 03-04-2019RUSZ CSILLA
4KISÉVALICEUL TEORETIC HORVÁTH JÁNOS MARGHITA 28-03-2019KARÁSZI ÉVA ZSUZSANNA
5KUJIEDINAȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 SANIOB 12-04-2018
6MADARÁSZANNAMÁRIAȘCOALA GIMNAZIALĂ DR. BALASI JOZSEF CURTUIȘENI 17-05-2018
7MIKEEDITH ZSUSZÁNNALICEUL TEORETIC HORVÁTH JÁNOS MARGHITA 26-02-2019Tankó Veronica-Zita
8NAGYZSUZSAȘCOALA GIMNAZIALĂ SZALÁRDI JÁNOS SALARD 09-04-2019Tankó Veronica-Zita
9OlahKatalin - MelindaLiceul Teoretic ”Petőfi Sándor” Săcueni 25-03-2019FÜGEDY ANIKÓ ERZSÉBET
10PÁPAIVIRÁGȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 VIISOARA 28-02-2019Tankó Veronica-Zita
11SZABÓEDIT ZSÓFIȘcoala Gimnazială Nr. 1 Petreu 17-04-2019FÜGEDY ANIKÓ ERZSÉBET
12SZŰCSANDREA RITAȘcoala Gimnazială Nr. 1 Viișoara 28-02-2019FÜGEDY ANIKÓ ERZSÉBET
ÎNVĂȚĂTORI LB. ROMÂNĂ
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1BANCRINAC.S.E.I. ORIZONT ORADEA 21-03-2018
2BOCHIȘLAURA MIRELALICEUL DON ORIONE ORADEA 01-03-2019DONCA MARIOARA
3BREZOVSZKYRAMONA ANAȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 11 ORADEA 17-04-2019Felicia IANTA
4BUIBAȘMIHAELA FLORENTINAȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 HUSASĂU DE TINCA 08-04-2019POP DANIELA
5BULZANȘTEFANIAȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 OLCEA 10-05-2018
6CADARMARIANA CORINALICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA ORADEA 22-05-2019ŞANDRA FLOAREA
7CIOARĂCLAUDIA RAMONACOLEGIUL NAȚIONAL T. NEȘ SALONTA 00-00-000
8COPOSMARIUS NICOLAEȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 2 LUNCASPRIE 11-05-2018
9DomokosLoredana - RuxandraLiceul Vocațional Pedagogic „Nicolae Bolcaș” Beiuș 17-04-2019LAZA MATIUŢA LENUŢA
10DUMEAGABRIELAȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 MIHAI BRAVU 27-03-2018
11FONCEAMARIANAȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 ROȘIA 18-05-2018
12FURĂUMARIAȘCOALA GIMNAZIALĂ KAZINCY FERENC ȘIMIAN 25-04-2018
13HorgaAnamaria FlorinaColegiul Național „Iosif Vulcan” Oradea 28-03-2019BUNICA VALERIA FLORENTINA
14HULELIANA IOANAȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 RIENI 06-03-2019MERCE ALEXANDRA
15IANCFLORINACOLEGIUL TEHNIC NR. 1 VADU CRIȘULUI 31-05-2018
16IOVACRINA LILIANAȘCOALA GIMNAZIALĂ NESTOR PORUMB TULCA 05-12-2018SABĂU DOINA VICTORIA
17JURCĂRAMONA MONICAȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 HUSASĂU DE TINCA 08-04-2019ISTVANOVICZ CARLA ANDREEA
18LĂZĂUIOANA FLORINAȘCOALA GIMNAZIALĂ VIOREL HORJ DRĂGĂNEȘTI 25-02-2019BAN LIANA
19LOZOCMONICA-FLAVIACSEI Nr. 1 POPEȘTI 15-03-2019Alina VESE
20NEGRUȚIUMARIAȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 2 TILECUȘ 00-00-000
21OLȘACMILCAȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 2 BOGEI 20-03-2019CHIRILĂ GEORGETA MIRELA
22OLTEANUELENALICEUL TEHNOLOGIC SPECIAL NR. 1 ORADEA 20-03-2018
23ONILAALINA FLORENTINAȘCOALA GIMNAZIALĂ DR. BALASI JÓZSEF CURTUISENI 26-03-2019SABĂU DOINA VICTORIA
24PANCMĂRIOARAȘCOALA GIMNAZIALĂ NR 1 REMETEA 09-03-2018
25PantișLOREDANA ANCAȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 FINIȘ 16-04-2018
26PÂRLOGSONIA AMALIALiceul Teoretic „Constantin Șerban” Aleșd 17-05-2019PANTIŞ DANA FLORINA
27POPAADRIANA TEODORAȘCOALA GIMNAZIALĂ FLOARE DE LOTUS SÎNMARTIN 23-05-2019BUNICA VALERIA FLORENTINA
28POPAGHEORGHINA LAVINIAȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 GEPIU 00-00-000
29POPAFLORIN CRĂCIUNLICEUL TEOLOGIC BAPTIST EMANUEL ORADEA 09-04-2019COBE SIMONA LUCIA
30POTHORAAGNETAȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 ȘERANI 00-00-000
31RIMERMONICAȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 GEPIU 15-11-2018IACOB ELENA
32SÂRCAERIKA EVAȘCOALA GIMNAZIALĂ DR. BALASI JÓZSEF CURTUISENI 23-01-2019IACOB ELENA
33SEMENIUCMONICA SONIALICEUL TEHNOLOGIC NR. 1 SUPLACU DE BARCĂU 10-04-2019CHIRILĂ GEORGETA MIRELA
34SERACCRISTINAȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 SPINUȘ 16-05-2019TĂUT CRINA LAVINIA
35VARGAILONA CSILLAȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 VIIȘOARA 00-00-000
ÎNVĂȚĂTORI LIMBA ROMÂNĂ
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1MESEȘAN RAMIOANA MIHAELALICEUL TEOLOGIC BAPTIST EMANUEL ORADEA 00-00-000
2PELLEFLORICA VIOLETAȘCOALA PRIMARĂ NR. 3 ROȘIA 00-00-000
ÎNVĂȚĂTORI LIMBA ROMÂNĂ, LIMBA ENGLEZĂ
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1FATURAETUȘCALICEUL TEORETIC JOZEF KOZACEK BUDOI 23-05-2019Monica COSTA
ÎNVĂȚĂTORI- LIMBA MAGHIARĂ
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1KALMANMONIKAȘCOALA GIMNAZIALĂ OVIDIU DRIMBA LUGAȘU DE JOS 00-00-000
ÎNVĂȚĂTORI- LIMBA ROMÂNĂ
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1ERDELIRAMONA-ADRIANALICEUL TEOLOGIC ORTODOX 28-03-2019IACOB ELENA
ISTORIE
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1BORZAILDIKO-GABRIELAȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 DIOSIG 25-03-2019NAGY GABRIELLA
2CODREANIOANA MEDANALICEUL TEHNOLOGIC IOAN BOCOCI ORADEA 22-05-2019CRĂCIUN ALEXANDRINA
3CoraFlorica - DeliaLiceul Teoretic „Petofi Sandor” Săcueni 21-05-2019SĂRAC FLORICA
4DARVASENIKŐLICEUL TEHNOLOGIC AGROINDUSTRIAL TAMÁSI ÁRON BORȘ 17-05-2018Nicolae-Ioan AVRAM
5MOLDVAIMONICA LAURAȘCOALA GIMNAZIALĂ BOCSKAI ISTVÁN CHERECHIU 11-05-2018
6OrbanMargareta-BeataLiceul Teoretic „Arany Janos” Salinta 15-05-2018
7PANTEACLAUDIA ECATERINACOLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA ORADEA 00-00-000
8UrziceanuDiana - MedeiaȘcoala Gimnazială Nr. 1 Balc 17-05-2019Nicolae-Ioan AVRAM
9VARGAROBERTȘCOALA GIMNAZIALĂ ZELK ZOLTAN VALEA LUI MIHAI 00-00-000
10VINCZEBELA ZSOLTLICEUL TEOLOGIC ROMANO CATOLIC SZT. LASZLO ORADEA 00-00-000
11VlaseGheorgheLiceul cu Program Sportiv BBIHORUL Oradea 03-04-2019CRĂCIUN ALEXANDRINA
LIMBA ENGLEZĂ
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1BENEDEKIBOLYA-KRISZTINAȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 TĂRCAIA 15-05-2019MOTORGA TAMARA
2BOCAMINODORA AMALIALICEUL TEORETIC ”NICOLAE JIGA” TINCA 16-05-2019FABIAN IREN BOGLARKA
3BORSIBERADETT-JUDITLICEUL ROMANO-CATOLIC „SZENT LASZLO” ORADEA 09-05-2019PETRUȘ CRISTIAN
4BURCAANA CORNELIALiceul Tehnologic ”Horea” Marghita 28-03-2019JURCA OVIDIU
5CLONDAMARCELA-SORINAȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 TILEAGD 00-00-000
6CRĂCIUNDELIA IOANALICEUL TEHNOLOGIC NR. 1 SUPLACU DE BARCĂU 00-00-000
7CURTATIMEA-ILDIKOȘcoala Gimnazială Nr. 1 Drăgești 05-07-2018
8CZINTOSFELICIA-LAURAȘCOALA GIMNAZIALĂ „Dr. BALASI JOZSEF” CURTUIȘENI 20-02-2019Monica COSTA
9HULBERANCACOLEGIUL NAȚIONAL „TEODOR NEȘ” SALONTA 00-00-000
10KOSZTAGYONGYI KINGALICEUL REFORMAT „LORANTFY ZSUZSANNA” ORADEA 16-05-2018
11KOVACSFLORICA ANCUȚALICEUL TEHNOLOGIC NR. 1 POPEȘTI 00-00-000
12POPESCUIOANAȘCOALA GIMNAZIALĂ „ALEXANDRU ROMAN” AUȘEU 11-04-2019STRATON LIVIA
13RĂDACADELA-IOANAȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1. LAZURI DE BEIUȘ 10-04-2019MOTORGA TAMARA
14ȘILINCAMIHAELA-RAMONALICEUL TEORETIC „LUCIAN BLAGA” ORADEA 10-05-2019ARDELEAN LILIANA
15SZABO-HAISPETERLICEUL TEHNOLOGIC NR. 1 CADEA 00-00-000
16ȚigAlinColegiul Național „Teodor Neș” Salonta 00-00-000
LIMBA FRANCEZĂ
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1BUHAȘELISABETA MONICAȘCOALA GIMNAZIALĂ N. POPOVICIU BEIUȘ 18-05-2018
2RADAIOANA LĂCRĂMIOARACOLEGIUL NAȚIONAL SAMUIL VULCAN BEIUȘ 09-04-2019BOTA CODRUȚA
3SILAGHICECILIA ALINAȘCOALA GIMNAZIALĂ NICOLAE BĂLCESCU ORADEA 14-05-2019ERDELI GHEORGHE LAZAR
LIMBA GERMANĂ
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1TOLNAIANDREACOLEGIUL NAȚIONAL „MIHAI EMINESCU” ORADEA 22-02-2019BUBELA CARMEN
LIMBA ȘI LITERATURA MAGHIARA
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1DOSZLOPANDREA KRISZTINALICEUL TEORETIC ARANY JÁNOS SALONTA 20-03-2018
LIMBA ȘI LITERATURA MAGHIARĂ
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1FAZEKASEVAȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 BALC 00-00-000
2PAZMANANAMARIALICEUL TEHNOLOGIC NR. 1 CADEA 00-00-000
3VAGIESZTERAȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 TĂRCAIA 28-02-2017
LIMBA ȘI LITERATURA ROMÂNĂ
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1BAICULAURA GEORGIANALICEUL TEORETIC NICOLAE JIGA TINCA 00-00-000
2BLAGAFLORINA NICOLETAȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 AȘTILEU 28-03-2019ROȘA - ZAH EMANUELA
3BOLDEARAMONA CORNELIALiceul Tehnologic „Constantin Brâncusi” Oradea 17-04-2019ȘANDOR MARIANA
4BOLDORALEXANDRA ANCAȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 CÎMPANI 15-03-2018
5COPILALINA GHEORGHINALICEUL TEHNOLOGIC NR. 1 ȘUNCUIUȘ 23-05-2019PĂDUREAN ANDREEA
6COPILVALENTIN MARIUSLICEUL TEHNOLOGIC NR. 1 ȘUNCUIUȘ 00-00-000
7COSTEESTERA MARIAȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 PIETROASA 28-05-2019PORDEA IOANA
8FĂRCUȚOANA ALINAȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 16 ORADEA 28-05-2019PUȘCAȘIU DANA
9FERICIANDANIELALICEUL TEOLOGIC PENTICOSTAL BETEL 00-00-000
10GaborSimona - NicoletaLiceul teoretic ”Nicolae Jiga” Tinca 23-01-2019NAGY ZOIȚA
11GhițăIoana - AdrianaȘCOALA GIMNAZIALĂ FLOARE DE LOTUS SÎNMARTIN 05-04-2019Diana POPA
12HALASILEANAȘCOALA GIMNAZIALĂ MISKOLCZY KAROLY MIȘCA 00-00-000
13HANGAIONELA EMILIALICEUL TEORETIC GERMAN FRIEDRICH SCHILLER ORADEA 08-05-2018Diana POPA
14HERCUȚOTILIA CĂTĂLINALICEUL TEORETIC ADY ENDRE ORADEA 16-01-2019Diana POPA
15JOLDOȘCRINA LAURAȘCOALA GIMNAZIALĂ „AVRAM IANCU” ORADEA 14-05-2019Diana POPA
16LUPAȘCORNELIA MARIAȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 LAZURI DE BEIUȘ 00-00-000
17MALTEODORALICEUL CU PROGRAM SPORTIV BIHORUL 09-03-2018
18MICLEIOANACOLEGIUL AGRICOL NR. 1 VALEA LUI MIHAI 26-04-2018
19MORGOVANCRISTINA MARIACOLEGIUL TEHNIC IOAN CIORDAȘ BEIUȘ 13-04-2018
20PETRUȘOANA MARIALiceul Tehnologic Nr. Șuncuiuș 23-05-2019ROȘA - ZAH EMANUELA
21POCSAILIDIALICEUL TEHNOLOGIC NR. 1 DOBREȘTI 23-02-2018
22POPLIVIA MARIALICEUL TEHNOLOGIC NR. 1 SUPLACU DE BARCĂU 07-12-2017
23POPAIOANA ADRIANALTA TAMASI ARON BORȘ 00-00-000
24SACADATIANCA MARCELALICEUL TEORETIC C-TIN ȘERBAN ALEȘD 11-04-2019ROȘA - ZAH EMANUELA
25SALVAELISABETAȘCOALA GIMNAZIALĂ OVIDIU DRIMBA LUGAȘU DE JOS 26-03-2018
26TIRLAIOANA RAMONAȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 FINIȘ 00-00-000
27VAIDACRISTINA ANDREEACOLEGIUL NAȚIONAL ”IOSIF VULCAN” ORADEA 16-04-2019HULBER MARIA
28VUȘCANBIANCA SIMONAȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 BATĂR 07-05-2019DUMITRAȘ MONICA
29ZifceacAlina ValentinaCOLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZUL ORADEA 03-05-2018
30ZÎMBREAIOANA MARIALICEUL TEORETIC NICOLAE JIGA TINCA 16-03-2018
MARKETING
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1LELEAGABRIELACOLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU ROMAN ALEȘD 00-00-000
2MICLAUSLENUTA ADRIANACOLEGIUL ECONOMIC PARTENIE COSMA ORADEA 15-04-2019KELE TUNDE
3MOHUTADRIAN SORINCOLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA ORADEA 10-05-2019ILE ANGELA
MATEMATICĂ
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1GUGREKA ORSOLYALICEUL TEORETICPETOFI SANDOR SACUENI 12-04-2019HASAS TUNDE
2GYULAIANDREA EVALICEUL TEHNOLOGIC AGROINDUSTRIAL T. ARON BORȘ 00-00-000
3JURCUȚALEXANDRA-IOANALICEUL TEHNOLOGIC NR. 1 DOBREȘTI 18-01-2019DOMOCOȘ ECATERINA
4NEGRUCIPRIAN FLORINȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 SPINUȘ 04-04-2019URSAN RODICA
5PETRICAGABRIEL FLORINȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 TILEAGD 00-00-000
6POȚCLEANANA DANCAȘCOALA GIMNAZIALĂ O. DRIMBA LUGAȘU DE JOS 00-00-000
7RIFFLORINA SABINAȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 UILEACU DE BEIUȘ 09-04-2019Gabriela NAN
8SOMOGYIANDREAȘCOALA GIMNAZIALĂ „KAZINCZY FERENC„ ȘIMIAN 19-03-2019BATHORI EVA
9SZELLERZSEBETȘcoala Gimnazială „Bacskay István” Cherechiu 05-03-2019BATHORI EVA
10TOTHHAJNALKAȘCOALA GIMNAZIALĂ „GASPAR ANDRAS” BIHARIA 20-03-2019HASAS TUNDE
11VERTESIMARIA EVAL.T.A. TAMASI ARON BORȘ 00-00-000
PEDAGOGIA ARTEI
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1BOCMARIUS IONUȚPALATUL COPIILOR ȘI ELEVILOR ORADEA 16-03-2018
2BRADEACONSTANTIN ADRIANCOLEGIUL TEHNIC NR. 1 VADU CRIȘULUI 22-01-2019Mircea BOTOG
PEDAGOGIE MUZICALĂ
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1BONDARZITA MARTALICEUL TEORETIC AUREL LAZĂR ORADEA 27-11-2018ZAHA ALINA STELA LUMINIȚA
2TOMUȚIUCORNEL TRAIANPALATUL COPIILOR ȘI ELEVILOR ORADEA 16-03-2018
PRELUCRAREA LEMNULUI
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1BARTAEMERICLICEUL TEHNOLOGIC NR. 1 CADEA 22-05-2019POP ELENA
PROFESOR DOCUMENTARIST
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1FERICEANUCLAUDIA RODICAȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 BUNTEȘTI 05-11-2018Beltechi Lioara
2RUSVALENTIN FLORINȘCOALA GIMNAZIALĂ SZALARDI JANOS SĂLARD 11-04-2019BELTECHI LIOARA
PSIHOLOGIE
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1FARKASMELINDACentrul Școlar de Educație Incluzivă nr. 1 Oradea 13-05-2019OPREA EVA MAGDALENA
2GAVRISIULIAC.J.R.A.E. BIHOR 24-05-2018
3HEGEDŰSCRISTINA ANTOANETAC.J.R.A.E. BIHOR 19-03-2019MINCIC MIHAELA IUDITA
4HEXANADRIANA LAURAC.S.E.I. ORIZONT ORADEA 00-00-000
5POPAANA ELENAC.J.R.A.E. BIHOR 17-05-2018
PSIHOPEDAGOGIE SPECIALĂ
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1HAIDUCLILIANA VASILICAC.S.E.I. ORIZONT ORADEA 20-03-2018
2HOȘTIUCPAULA-FLORICALICEUL TEHNOLOGIC IOAN BOCOCI ORADEA 00-00-000
3MOGYOROSILAURA EMILIAC.S.E.I. ORIZONT ORADEA 15-03-2018
4PONISSEMIDAC.S.E.I. NR. 1 POPESTI 24-05-2019Alina VESE
RELIGIE BAPTISTĂ
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1POPMARIUSLICEUL TEOLOGIC BAPTIST „EMANUEL” ORADEA 31-05-2019MARIAN RODICA
RELIGIE ORTODOXĂ
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1BACIUBOGDAN MIRCEAȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 NUCET 00-00-000
2BudaGabriela - IonelaColegiul Național „Teodor Neș” Salonta 24-05-2019Florin NEGRUȚIU
3BUNGAUMARIA CLAUDIAȘCOALA GIMNAZIALĂ „BALASI JOSZEF” CURTUIȘENI 13-11-2018PRAHANCA LUMINIȚA
4IONAȘMIRELA CODRUȚAȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 BUNTESTI 30-05-2019NICHITA DIANA
5MiculaAdrian - NicolaeȘcoala Gimnazială Nr. 1 Căbești 11-04-2019NICHITA DIANA
6RACUSORINA FLORINAȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 BUNTEȘTI 30-05-2019MARIAN RODICA
7SOCOLANVIRGILȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 SÂNNICOLAU ROMÂN 26-02-2019Florin NEGRUȚIU
8StoicaAncuțaȘcoala Gimnazială „Ioan Slavici” Oradea 14-05-2018
9ZIFCEACFLORICA MONICAȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 MIHAI BRAVU 29-05-2019Florin NEGRUȚIU
RELIGIE REFORMATĂ
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1CSEPREGIIMOLA ESZTERLICEUL TEORETIC ADY ENDRE ORADEA 14-05-2019BERE SZUSZANNA
SOCIOLOGIE
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1POPAIONELCOLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA ORADEA 08-05-2018
Tranzacții internaționale
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1ȘTIOPANAColegiul Economic PARTENIE COSMA Oradea 00-00-000
TURISM SI SERVICII
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1CHISVASIMANUELA MARIACOLEGIUL ECONOMIC „PARTENIE COSMA” ORADEA 11-03-2019COTCA ALINA
2DICUFLORENTINACOLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZUL ORADEA 08-03-2019COTCA ALINA