Agricultura_horticultura_M |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
1 | ---- | | GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.1 ALEȘD |
00-00-000 | |
Arte_vizuale_P |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
1 | ÁRUS (ERŐSS) TÜNDE | | LICEUL TEORETIC "PETOFI SANDOR" SĂCUENI |
28-03-2024 | Dat Liana Claudia |
2 | IŞTOC (BERINDEA) ANNAMARIA | | LICEUL DE ARTE ORADEA |
28-02-2024 | Iagăr Cătălin |
3 | MAGHIAR ANCA-MARIA | | LICEUL DE ARTE ORADEA |
13-03-2024 | Sim Cornelia Gabriela |
4 | MEZA ANDREEA ANAMARIA | | LICEUL DE ARTE ORADEA |
08-02-2024 | Sim Cornelia Gabriela |
Biologie_P |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
1 | GHITAS ANDA FLORENTINA | | ŞCOALA GIMNAZIALĂ ALEXANDRU ROMAN AUŞEU |
30-11--0001 | |
2 | MEMETEA (ROSIE) ALINA | | Liceul Teoretic "Nicolae Jiga" Tinca |
30-11--0001 | |
Chimie_P |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
1 | POPA IOANA-MARIOARA | | LICEUL TEORETIC GERMAN "FRIEDRICH SCHILLER" ORADEA |
30-11--0001 | |
Comert_P |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
1 | POPUS I ADINA IOANA | | COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA |
17-01-2024 | Pop Fele Camelia |
Control_expertiza_Prod_Alimentare |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
1 | GAVRA I FLORENTINA-RAMONA | | COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZUL ORADEA |
30-11--0001 | |
2 | SICOE G. GABRIELA-ADRIANA | | COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZUL ORADEA |
07-12-2023 | Faur Eva-Monica |
Educație_fizică_și_sport_P |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
1 | DOBAI GHEORGHE DANIEL | | LICEUL SPORTIV BIHORUL ORADEA |
24-04-2023 | Hoțupan Florian Călin |
2 | DUMITRESCU CONSTANTIN GABRIEL | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 TĂUTEU |
13-02-2024 | Bondar Delia Camelia |
3 | GHERDAN JANINA-MARIA | | COLEGIUL NATIONAL "TEODOR NEȘ" SALONTA |
30-11--0001 | |
4 | KOSA ADRIAN-iosif | | LICEUL TEORETIC CONSTANTIN ȘERBAN ALEȘD |
23-11-2023 | Judea Marius Ladislau |
5 | LĂDAR RĂZVAN-FLORIN | | ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 VÎRCIOROG |
30-11--0001 | |
6 | MANCIU VALENTIN IULIAN | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 AVRAM IANCU |
28-02-2023 | Pantea Vasile |
7 | MARGHITAS DAN IONUT | | LICEUL TEORETIC NR.1 BRATCA |
17-05-2023 | Judea Marius Ladislau |
8 | MOGA (DEMETER) TEODORA | | LICEUL DON ORIONE ORADEA |
27-02-2024 | Bondar Delia Camelia |
9 | MURGU GRATIAN GHEORGHE | | ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 CEFA |
12-05-2023 | Pantea Vasile |
10 | OLTEANU DORIAN-GEORGE | | COLEGIUL NATIONAL "TEODOR NEȘ" SALONTA |
24-04-2024 | TĂUTU Ramona-Aurelia |
11 | ROȘU ALIN DORIN | | LICEUL CU PROGRAM SPORTIV BIHORUL ORADEA |
23-04-2024 | Onaca Susana Gabriela |
12 | SILAGHI VLAD GEORGE | | LICEUL VOCAȚIONAL PEDAGOGIC NICOLAE BOLCAȘ BEIUȘ |
14-02-2024 | Popa Bota Ioan |
13 | SILAGHI ALIN | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”AUREL POP” OȘORHEI |
30-11--0001 | |
14 | SUCIU FLORIN-ALIN | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 HOTAR |
30-11--0001 | |
15 | TODORAN NICOLAE DANIEL | | LICEUL TEORETIC "ONISIFOR GHIBU" ORADEA |
30-11--0001 | |
16 | VARGA EVA TEREZA | | SCOALA GIMNAZIALA "SZACSVAY IMRE" ORADEA |
18-05-2023 | Popovits Liana |
Educație_muzicală_P |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
1 | VĂLEAN VLAD OCTAVIAN | | PALATUL COPIILOR ȘI ELEVILOR ORADEA |
25-01-2024 | Zaha Alina Stela Luminita |
2 | VIDICAN ALINA-NICOLETA | | COLEGIUL NAȚIONAL "IOSIF VULCAN" ORADEA |
12-03-2024 | Lazea Remus Decebal |
Educație_muzicală_specializată_P |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
1 | BALA-DARABAN GABRIELA MARIA | | LICEUL DE ARTE ORADEA |
26-03-2024 | FEHÉR Arthur |
2 | MOGA ANDREI | | LICEUL DE ARTE ORADEA |
08-02-2024 | Bratu Sebastian Rareș |
3 | POGAN (HERCUȚ) MANUELA-GLORIA | | LICEUL DE ARTE ORADEA |
13-03-2024 | Bratu Sebastian Rareș |
4 | RÉTHI BRIGITTA-ÉVA | | LICEUL DE ARTE ORADEA |
30-11--0001 | |
5 | SZEKELY CRISTIAN ROBERT | | LICEUL DE ARTE ORADEA |
30-11--0001 | |
EDUCATOARE - Limba maghiară |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
1 | CZENTYE L. TIMEA | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ "ZELK ZOLTAN" VALEA LUI MIHAI |
03-04-2024 | Kiss Beata |
2 | GONDOS MARIA | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 TĂMĂȘEU |
05-03-2024 | Bátori Mária-Gyopárka |
3 | KULCSAR I. MELINDA ILDIKO | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ "ZELK ZOLTAN" VALEA LUI MIHAI |
30-11--0001 | |
4 | NAGY (GYŐRI) BERNADETT | | GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT EVANGHELICA LUTHERANA ORADEA |
27-02-2024 | TANKÓ Veronica-Zita |
5 | NAGY EMOKE | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 TĂMĂȘEU |
30-11--0001 | |
6 | PETRAN-BALAZS NATALIA | | GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT TOLDI SALONTA |
30-11--0001 | |
7 | SZÁVÓ (SZILÁGYI) TÜNDE-ENIKŐ | | ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 TARCEA |
30-11--0001 | |
8 | TAKÁCS KAJÓ BRIGITTA | | GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.34 ORADEA |
30-11--0001 | |
9 | TOTH (SIPOS) SAROLTA | | LICEUL TEHNOLOGIC AGROINDUSTRIAL "TAMÁSI ÁRON" BORȘ |
04-04-2024 | Nagy Orsolya |
EDUCATOARE - Limba română |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
1 | APAN FLORICA | | GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.53 ORADEA |
30-11--0001 | |
2 | ARDELEAN IOANA SORINA | | COLEGIUL TEHNIC NR. 1 VADU CRIȘULUI |
21-03-2024 | Groza Nicoleta Florica |
3 | BALINT ANCA GABRIELA | | LICEUL GRECO-CATOLIC |
31-01-2024 | Lukacs Maria Daniela |
4 | BELEAG ANCA MIHAELA | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 SPINUȘ |
30-11--0001 | |
5 | BODEA ALEXANDRA ANTIȚA | | ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 AŞTILEU |
30-11--0001 | |
6 | BOGDAN-IANKI CARMEN-MONICA | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 LĂZĂRENI |
30-11--0001 | |
7 | BRAN (CIOTEA) DENISA BIANCA | | GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT FLOARE DE COLȚ BEIUȘ |
30-11--0001 | |
8 | BUNA (BETEA) LIVIA-ELEONORA | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ IOSIF VULCAN HOLOD |
07-03-2024 | Pascar Gabriela Lucia |
9 | BURLĂU TEODORA ALEXANDRA | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 BRUSTURI |
27-02-2024 | Lukacs Maria Daniela |
10 | DUMA SORINA-MARIANA | | GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.34 ORADEA |
30-11--0001 | |
11 | DUMA TEODORA ALEXANDRA | | ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 LĂZĂRENI |
19-03-2024 | Ștefănică Monica Cristina |
12 | DURNEA ADELA CRISTINA | | GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.1 MARGHITA |
28-02-2024 | BARA Georgeta |
13 | FĂȘIE (BUHA) MIRELA-FLORICA | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ IOSIF VULCAN HOLOD |
07-03-2024 | Caba Sanda Maria |
14 | FLORE GABRIELA-LEONA | | GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.34 ORADEA |
09-02-2024 | BARA Georgeta |
15 | GAVRILA D. DANIELA IONELA | | GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.1 ALEȘD |
12-03-2024 | Vereș Anima |
16 | HAITA ANAMARIA | | GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.56 ORADEA |
30-11--0001 | |
17 | JURJUŢ DENISA-MARIANA | | LICEUL GRECO-CATOLIC "IULIU MANIU" ORADEA |
29-02-2024 | BARA Georgeta |
18 | LUCA CLAUDIA MIRELA | | GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.45 ORADEA |
30-11--0001 | |
19 | LUKA SIMONA VERONICA | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ PUIU SEVER INEU |
30-11--0001 | |
20 | LUP F. FLORINA ALINA | | GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.1 ALEȘD |
08-02-2024 | BARA Georgeta |
21 | MIHOC LAURA REBECA | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 BUDUREASA |
30-11--0001 | |
22 | MORGOVAN BIANCA | | GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT ”TOLDI” SALONTA |
14-02-2024 | BARA Georgeta |
23 | MORGOVAN LARISA | | GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT ”TOLDI” SALONTA |
30-11--0001 | |
24 | MUREȘAN ANCA-CRISTINA | | LICEUL GRECO-CATOLIC "IULIU MANIU" ORADEA |
30-11--0001 | |
25 | MUREȘAN NICOLETA AMALIA | | GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.30 ORADEA |
01-03-2024 | BARA Georgeta |
26 | OLĂU (GHIURO) TEODORA-RAMONA | | GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.53 ORADEA |
30-11--0001 | |
27 | OPRIȘ LAVINIA - ANCA | | Liceul Tehnologic |
20-03-2024 | Coroiu Natalia Mirela |
28 | PELE ANCA GABRIELA | | ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 LĂZĂRENI |
23-01-2024 | Kristo Viorica Florica |
29 | PIETREANU ALEXANDRA MARIANA | | GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.45 ORADEA |
29-03-2024 | BARA Georgeta |
30 | PINTEA EUGENIA - FLORENTINA | | ŞCOALA GIMNAZIALĂ "FLOARE DE LOTUS" SÂNMARTIN |
18-01-2024 | Caciora Lucia |
31 | PLATONA ALINA-FLORINA | | GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 25 ORADEA |
29-11-2023 | BARA Georgeta |
32 | POP (ȘANDOR) DIANA-ANCA | | SCOALA GIMNAZIALA AUREL POP OSORHEI |
29-11-2023 | Sala Elisaveta Ioana |
33 | RAȚ V. VALENTINA MARIA | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 LUNCA |
30-11--0001 | |
34 | SABĂU F.DENISA IOANA LENUȚA | | ŞCOALA GIMNAZIALĂ „D. R. POPESCU” NOJORID |
30-11--0001 | |
35 | SIME GABRIELA-ADRIANA | | GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT FLOARE DE COLT BEIUS |
13-03-2024 | BARA Georgeta |
36 | STANCIU ADINA FLORINA | | GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.45 ORADEA |
18-03-2024 | Buzlea Livia |
37 | ȘTEF IRINA-LUMINIȚA | | GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.1 ALEȘD |
16-02-2024 | Ștef Rodica |
38 | STEFAN ANDREEA DALIA | | LICEUL TEOLOGIC PENTICOSTAL BETEL ORADEA |
13-03-2024 | Ruge Ioana Camelia Florica |
39 | STRETEA OANA MARIA | | LICEUL TEHNOLOGIC FELIX SÂNMARTIN |
30-11--0001 | |
40 | ȚINȚAȘ V. LUMINIȚA | | GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.1 ALEȘD |
27-03-2024 | Vereș Anima |
41 | TOCAI (MĂRCUȘ) MIHAELA-RALUCA | | SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 SÂNTANDREI |
30-11--0001 | |
42 | TUȘINEAN GABRIELA IOANA | | GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 46 ORADEA |
26-03-2024 | Puie Irina Camelia |
EDUCATOARE/ÎNVĂȚĂTOARE - Limba română |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
1 | MARTIN SIMONA BIANCA | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 SĂCĂDAT |
30-11--0001 | |
Finanțe_bănci_P |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
1 | CADAR C. ELENA-OTILIA | | COLEGIUL TEHNIC "MIHAI VITEAZUL" ORADEA |
30-11--0001 | |
Geografie_P |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
1 | ERDEI (KLESZKEN) ENIKŐ | | LICEUL TEORETIC "PETOFI SANDOR" SĂCUENI |
27-03-2024 | Szecsanszki Eniko |
Informatică_P |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
1 | MATEI CSILLA REBEKA | | SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 CĂBEȘTI |
12-02-2024 | Buran Claudia |
ÎNVĂȚĂTOARE - Limba maghiară |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
1 | GALLÓ ILDIKÓ | | SCOALA GIMNAZIALA "JAKO ZSIGMOND" ROSIORI |
21-03-2024 | Kőrösi Mária |
2 | JUHÁSZ (ORBAN) TIMEA | | SCOALA GIMNAZIALA |
19-03-2024 | TANKÓ Veronica-Zita |
3 | MÉSZÁROS ERZSÉBET | | ŞCOALA GIMNAZIALĂ BALASKÓ NÁNDOR SĂLA EA |
12-01-2024 | Fügedy Anikó Erzsébet |
4 | MIKLOS-SPURIGAN ERIKA | | SCOALA GIMNAZIALA BENEDEK ELEK CETARIU |
19-03-2024 | Zahu Valeria |
5 | NAGY A. IREN BRIGITTA | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ KAZINCZY FEREN ȘIMIAN |
10-04-2024 | Kupás Enikő |
6 | PAȘCALĂU (LŐRINCZ) CSENGE ORSOLYA | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ "OVIDIU DRIMBA" LUGAȘU DE JOS |
30-11--0001 | |
7 | ROZSA VIORICA | | LICEUL TEORETIC "PETOFI SANDOR" SĂCUENI |
05-03-2024 | Fechete Elisabeta Erika |
8 | SERES ANDREA (KIRÁLY) | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ "BALASKÓ NÁNDOR" SĂLACEA |
11-03-2024 | Fügedy Anikó Erzsébet |
9 | SZILÁGYI GABRIELLA-JULIANNA (KOPIS) | | SCOALA GIMNAZIALA |
09-04-2024 | Kupás Enikő |
ÎNVĂȚĂTOARE - Limba română |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
1 | BĂDULLESCU (CUCIULA) ALINA | | ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 DRĂGEŞTI |
13-03-2024 | Tăut Crina Lavinia |
2 | BONDAR LAVINIA FLORINA | | ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 BATĂR |
20-03-2024 | Popa Alina Ioana |
3 | BOTICI CRISTINA FLORINA | | ŞCOALA GIMNAZIALĂ "ALEXANDRU ROMAN" AUŞEU |
24-03-2023 | Tirala Paula Adina |
4 | BRADEA ANCUȚA-GIANINA | | SCOALA GIMNAZIALA WINNIE ACADEMY ORADEA |
22-03-2023 | Lung Doina Maria |
5 | COSTEA IOANA CLAUDIA | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ OCTAVIAN GOGA ORADEA |
15-02-2024 | BERZOVAN MARIA LOREDANA |
6 | DĂRĂBAN CRISTINA | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ OVIDIU DRIMBA LUGAȘU DE JOS |
01-03-2024 | IANȚA Felicia |
7 | DOBRATĂ BIANCA-SILVANA | | LICEUL GRECO-CATOLIC "IULIU MANIU" ORADEA |
14-03-2024 | Szabo Anca Ioana |
8 | JUNEA IOANA | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ "NICOLAE BĂLCESCU" ORADEA |
10-02-2023 | Pavel Elena |
9 | MÂNDRU CLAUDIA | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ DACIA ORADEA |
12-04-2024 | Pavel Elena |
10 | MARTON S. CRINA | | ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 COCIUBA MARE |
10-02-2023 | Morlocan Luciana Maria |
11 | MITOC (COSTOLAȘ) ANDREEA-IOANA | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 CIUMEGHIU |
30-11--0001 | |
12 | MOJOLIC DIANA-MIHAELA | | SCOALA GIMNAZIALA DACIA ORADEA |
07-12-2023 | ROMAN ALEXANDRA |
13 | NEGRĂU LENUȚA | | ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 OLCEA |
18-04-2024 | Ardelean Ioana Niculina |
14 | PAVEL (PÂRCĂLAB) FLORICA | | SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 BRUSTURI |
30-11--0001 | |
15 | PEREȘ ANAMARIA | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ NICOLAE BĂLCESCU ORADEA |
24-02-2023 | Sabău Doina Victoria |
16 | PINTIUȚA CLEMENTINA | | LICEUL TEHNOLOGIC NR.1 POPEȘTI |
09-05-2023 | Chirilă Georgeta Mirela |
17 | PUȘCĂU FLORIAN-GEORGIANA | | COLEGIUL TEHNIC "ALEXANDRU ROMAN" ALESD |
30-11--0001 | |
18 | ROMOCEA ANDREA-MANUELA | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.2 BOGEI |
28-03-2024 | POP DOINA NICOLETA |
19 | TÎRTEA ADRIANA ANCA | | LICEUL DON ORIONE ORADEA |
12-04-2024 | Gârba Corina Giulia |
20 | TOTH CLAUDIA-CAROLINA | | LICEUL GRECO-CATOLIC IULIU MANIU ORADEA |
28-03-2024 | Szabo Anca Ioana |
21 | TURCUȘ LAVINIA-MARIANA | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 HOTAR |
05-04-2024 | Pantiş Dana Florina |
22 | VAȘADI CRISTIANA IOANA | | LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA ORADEA |
06-02-2024 | IANȚA Felicia |
Învățătoare_Limba_slovacă_P |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
1 | CUCURA ANCA | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 ȘINTEU |
08-05-2023 | Ardelean Reghina Ramona |
Istorie_P |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
1 | BOTEZ (STOICA) ANGELA AURELIA | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 CĂBEȘTI |
14-03-2024 | Peti Manuela Otilia |
2 | FLORE MIHAELA | | LICEUL TEORETIC NICOLAE JIGA TINCA |
01-02-2024 | BIRIȘ Mihaela-Simona |
3 | SILAGHI LUCACI ADRIANA | | LICEUL TEOLOGIC BAPTIST EMANUEL ORADEA |
21-03-2024 | BIRIȘ Mihaela-Simona |
Limba engleză |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
1 | Nagy | Alexandra-Roxana | ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 ABRAM |
30-11--0001 | |
Limba engleză_P |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
1 | BALA GEORGIA-TEOFANA | | COLEGIUL NAȚIONAL MIHAI EMINESCU ORADEA |
30-11--0001 | |
2 | DUDAȘ ALEXANDRA-LĂCRIMIOARA | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 VÂRCIOROG |
30-11--0001 | |
3 | FORMITTÁG TIMEA-EDINA | | SCOALA GIMNAZIALA "SZENT ISTVÁN" SÂNIOB |
30-11--0001 | |
4 | GHERLEA A. DIANA-ELIZA | | ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 ROȘIA |
29-03-2024 | Marian Magdalena |
5 | JUNC IOANA | | LICEUL TEOLOGIC PENTICOSTAL "BETEL" ORADEA |
30-11--0001 | |
6 | MADA DIANA-MARIA | | COLEGIUL NATIONAL "MIHAI EMINESCU" ORADEA |
24-03-2023 | Szabo Florina |
7 | MICULA ALEXANDRA DIANA | | LICEUL TEHNOLOGIC SPECIAL NR.1 ORADEA |
30-11--0001 | |
8 | MIKLOSICZA KATALIN TIMEA | | ŞCOALA GIMNAZIALĂ BALASKO NANDOR SĂLACEA |
30-11--0001 | |
9 | NAN IOANA IULIA | | LICEUL TEOLOGIC BAPTIST EMANUEL ORADEA |
15-02-2024 | ARDELEAN Liliana |
Limba franceză_P |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
1 | POP PAULA MARIA | | SCOALA GIMNAZIALĂ nr. 1 CEFA |
27-02-2024 | Bota Otilia Codruța |
2 | ROITI G. PAULA TEODORA | | LICEUL ORTODOX "ROMAN CIOROGARIU" ORADEA |
19-03-2024 | Ardelean Camelia Mirela |
Limba germană modernă_P |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
1 | LAZAR OANA | | LICEUL TEORETIC GERMAN FRIEDRICH SCHILLER ORADEA |
01-03-2024 | Bubela Carmen Camelia |
2 | ȚIȚ EMANUELA-FELICIA | | LICEUL GRECO-CATOLIC IULIU MANIU ORADEA |
16-02-2024 | Bubela Carmen Camelia |
Limba și literatura română_P |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
1 | BLAJ (CIUHANDU) CLAUDIA-VALERIA | | ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 TARCEA |
30-11--0001 | |
2 | BOERIU IOANA | | COLEGIUL NAȚIONAL ONISIFOR GHIBU ORADEA |
06-01-2022 | POPA Diana |
3 | GHIDEU CAMELIA-TEODORA | | LICEUL REFORMAT LORANTFFY ZSUZSANNA ORADEA |
30-11--0001 | |
4 | HEREDEA (BUZGUȚA) MIHAELA | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 VÂRCIOROG |
30-11--0001 | |
5 | JULA GABRIELA REBECA | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. FINIȘ |
26-01-2024 | Cândea Monica |
6 | LUCACIU (SZILAGYI) MARIA BEATRICE | | ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 DRĂGEŞTI |
10-02-2023 | POPA Diana |
7 | MAȘCAȘ MARIA | | LICEUL TEORETIC "HENRI COANDĂ" ORADEA |
15-03-2023 | POPA Diana |
8 | MOLDOVAN (TANCHIȘ) ALEXANDRA-FLORICA | | ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 VÎRCIOROG |
30-11--0001 | |
Limba și lteratura româna_P |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
1 | BENCHIS SIMONA | | LICEUL DON ORIONE ORADEA |
14-12-2023 | POPA Diana |
Limba_maghiara_materna_P |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
1 | LÓLÓ-PÁZMÁN ANAMARIA | | LICEUL TEHNOLOGIC NR.1 CADEA |
30-11--0001 | |
Limba_rromani_maternă_P |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
1 | ȘTEFAN (VODĂ) LIVIA | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.12 MĂGURI |
19-05-2023 | CORDOVAN Ionel |
Marketing_P |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
1 | ARAMESCU F DANIELA FLORENTINA | | COLEGIUL TEHNIC "TRAIAN VUIA" ORADEA |
13-03-2024 | Pop Fele Camelia |
Matematică |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
1 | Szasz | Edina | ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 TĂMĂȘEU |
06-03-2024 | Báthori Éva |
Matematică_P |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
1 | VARGA TIMEA | | LICEUL TEHNOLOGIC AGROINDUSTRIAL |
20-03-2024 | Báthori Éva |
Mecanică_P |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
1 | TĂRÂȚĂ MIRELA | | COLEGIUL TEHNIC "IOAN CIORDAȘ" BEIUȘ |
30-11--0001 | |
Psihologie_P |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
1 | DRĂGOIU CECILIA | | CENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ NR.1 ORADEA |
19-05-2023 | Chiș Gabriela Felicia |
2 | INDRIES PAUL MATEI | | LICEUL TEHNOLOGIC SPECIAL NR.1 ORADEA |
06-03-2024 | Chiș Gabriela Felicia |
3 | MAIOR AURICA ANGELA | | CENTRU JUDEŢEAN DE RESURSE ȘI ASISTENŢĂ EDUCAŢIONALĂ |
09-04-2024 | ERDELI Elena-Maria |
4 | PANITI HELGA (SZÁSZ) | | CENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ "BONITAS" ORADEA |
30-11--0001 | |
5 | SABAU ADELA-IOANA | | CENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAŢIE INCLUZIVĂ ORIZONT ORADEA |
07-03-2024 | Mada Bianca Ioana |
6 | TOGOR OANA ALEXANDRA | | CENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ CRISTAL ORADEA |
27-03-2024 | Mada Bianca Ioana |
7 | VARGA (RATEAN) IMOLA | | CENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ |
30-11--0001 | |
Psihopedagogie_specială_P |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
1 | BALOGH EVA ZITA | | CENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ BONITAS ORADEA |
18-03-2024 | Oprea Eva Magdalena |
2 | CHISE ANGELA-LACRIMIOARA | | CENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAŢIE INCLUZIVĂ "CRISTAL" ORADEA |
04-04-2024 | ERDELI Elena-Maria |
3 | GLIGOR MARIA | | CENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ NR.1 ORADEA |
30-11--0001 | |
4 | MARUŞCA IOANA ANGELA | | CENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAŢIE INCLUZIVĂ ORIZONT ORADEA |
13-03-2024 | Indrie Mariana |
5 | NAGY EMŐKE | | CENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAŢIE INCLUZIVĂ ORIZONT ORADEA |
11-05-2023 | Oprea Eva Magdalena |
6 | OTOHAL ANDREA | | CENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ BONITAS ORADEA |
05-04-2024 | Kincses Adriana-Anita |
7 | SILAGHI DANIELA FLORICA | | CENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ NR.1 POPEȘTI |
30-11--0001 | |
8 | VICSAI (BALOG) GERTRUD | | CENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ "BONITAS" ORADEA |
30-11--0001 | |
Religie_ortodoxă_P |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
1 | PERȚE ADINA LUMINIȚA | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ SZENT ISTVAN SÂNIOB |
30-11--0001 | |
2 | ȘTEFĂNUȚIU DANIEL | | ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 VÎRCIOROG |
30-11--0001 | |
Religie_reformată_P |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
1 | GHITEA SZABO JULIA ZSUZSANNA | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ |
30-11--0001 | |
Terapie educațională complexă și integrată |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
1 | CSORDAS ANDREA-IULIANA (NÉMET) | | CENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ "BONITAS" ORADEA |
04-04-2024 | Varga Tunde |
Turism_și_servicii_P |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
1 | LĂZURAN (AXINTE) I ANAMARIA | | COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA |
13-03-2024 | VÎLCEANU Daniela-Corina |