Gradul I seria 2019-2021
Biologie
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1ManAnamariaCOLEGIUL NAȚIONAL ”AVRAM IANCU” ORADEA 30-11--0001
2ȚînțarAnamariaȘcoala Gimnazială Nr. 1 Balc 30-11--0001
3ToiaTeodora - MărioaraLiceul cu program Sportiv „Bihorul” Oradea 30-11--0001
Consiliere psihopedagogică
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1BocșanRamona MarianaCJRAE Bihor 30-11--0001
2Pentea PopRodicaCJRAE Bihor 30-11--0001
Economic, Administrativ, Poștă
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1PaulDelia - LuminițaColegiul Economic „Partenie Cosma” Oradea 00-00-000
2TonceaGabriela - MarinelaColegiul Economic „Partenie Cosma” Oradea 30-11--0001
Educație Fizică și Sport
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1ISTRATEIOANA - MĂDĂLINAȘcoala Gimnazială „Nestor Porumb” Tulca 30-05-2019CIUPA MARIUS
2KormendiGyula - IosifȘcoala Gimnazială „Zelek Zoltan” Valea Lui Mihai 16-04-2019BONDAR DELIA
3MaghiarLucian CălinLiceul Tehnologic Nr. 1 Popești 00-00-000CIUPE AUGUSTIN
4MaghiarNicoletaLiceul Teoretic „Gabriel Țepelea” Borod 30-11--0001MOISIN SEBASTIAN
5PocsaiIstvanLiceul Teoretic „Arany Janos” Salinta 07-05-2019BONDAR DELIA
6SanislavMaria - IoanaLiceul Teoretic „Onisifor Ghibu” Oradea 15-05-2019IOSA ANA
7STOIANGABRIEL CONSTANTINȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 FIMIȘ 30-11--0001IORDACHE BOGDAN
8SusaAdrianaLiceul Tehnologic Special Nr. 1 Oradea 30-11--0001IOSA ANA
Educație muzicală
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1IonescuCorina - IrinaColegiul Tehnic „Alexandru Roman” Aleșd 05-04-2019ȚÂMPU NICOLETA
2PopLilianaLiceul Teologic Penticostal „Betel” Oradea 03-04-2019ZAHA ALINA STELA LUMINIȚA
Educație muzicală specializată - canto
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1BeresCsilla - ErzsebetLiceul de Arte Oradea 26-03-2019OPRESCU DANA MARIA
Educație plactică
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1MadiarAna - MariaLiceul Teoretic ”Nicolae Jiga” Tinca 09-04-2019Mircea BOTOG
EDUCATOARE
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1DĂRĂBANOANA EMILIAG.P.P. NR. 1 BEIUȘ 30-11--0001
Educatoare - Limba Maghiară
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1FazakasEcaterinaȘcoala Gimnazială Nr. 1 Finiș 30-11--0001
2KecskesSzidoniaȘcoala Gimnazială „Zelek Zoltan” Valea Lui Mihai 30-11--0001
3KISTEKLAȘCOALA GIMNAZIALĂ KAZINCZY FERENC ȘIMIAN 17-04-2019VINCZE EMŐKE ÁGOTA
4KisdedDina - HajnalȘcoala Gimnazială Nr. 1 Tărcaia 30-11--0001
5LepEnikőȘcoala Gimnazială „Dr. Balási József” Curtuiseni 30-11--0001
6Libus SzaboTnde - ErikaGrădinița cu Program Prelungit Nr. 53 Oradea 00-00-000
7NagyBoglarka - KatalinGrădinița cu Program Prelungit „Toldi” Salonta 00-00-000
8NagyZsuzsa - TimeaȘcoala Gimnazială Nr. 1 Viișoara 12-04-2019KISS BEÁTA
9OrbanKlara - EvaȘcoala Gimnazială Nr. 1 Tămășeu 08-05-2019NAGY RÉKA
10SzaboCsilla - IlonaLiceul Teoretic German „Friedrich Schiller” Oradea 30-11--0001
11SzakacsBeata - OttiliaGrădinița cu Program Prelungit „Toldi” Salonta 00-00-000
12TolnaiKinga - GabriellaGrădinița cu Program Prelungit Nr. 30 Oradea 00-00-000
13TothErzsebet - RekaȘcoala Gimnazială Nr. 1 Tăuteu 30-11--0001
14UjvarosiMagdolnaGrădinița cu Program Prelungit Nr. 35 Oradea 30-11--0001
15VarroAnitaGrădinița cu Program Prelungit „Toldi” Salonta 30-11--0001
Educatoare - Limba Română
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1AntonLiliana - LucicaȘcoala Gimnazială Nr. 1 Olcea 14-05-2019BUTCĂ CARLA LIA
2BekeMariana - FlorinaLiceul Teoretic „Lucian Blaga” Oradea 21-02-2019BOROS ANUŢA
3BerceaAnamaria ȘCOALA GIMNAZIALĂ DIMITRIE CANTEMIR ORADEA 14-03-2019ROMÂNEAC CORNELIA
4BLAGAIOANA-VIOLETAGRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 45 ORADEA 30-11--0001
5BodiuCrinaȘcoala Gimnazială Nr. 1 Tileagd 03-04-2019NAN MARIA
6BondarLoredana - MărioaraGrădinița cu Program Prelungit Nr. 53 Oradea 30-11--0001
7BruchentalAngelaȘcoala Gimnazială Nr. 2 Bogei 11-04-2019VLAIC MIRELA
8BudaDaniela-RamonaGRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 45 ORADEA 14-05-2019RUGE IOANA CAMELIA
9COTROMIHAELA-IOANAȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 LĂZĂRENI 04-04-2019Nicoleta-Oana FĂRĂIANU
10CrăciunAurelia - CodruțaȘcoala Gimnazială „Iosif Vulcan” Holod 01-03-2019BORZ CORNELIA MIHAELA
11CrăciunAnamaria - ClaudiaLiceul Greco - Catolic „Iuliu Maniu” Oradea 30-11--0001
12CrețAdela - IoanaȘcoala Gimnazială Nr. 1 Lunca 30-11--0001
13DATMARIA MIRABELAGRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 1 MARGHITA 23-05-2019POPU ANGELA DOINA
14DelimanAlina - FlorinaȘcoala Gimnazială „Nicolae Bogdan” Vașcău 09-04-2019KRISTO VIORICA FLORICA
15GavrilăMărioara - DanaȘcoala Gimnazială Nr. 1 Roșia 17-04-2019CEARNĂU LUCREȚIA
16GrozaAurelia - MariaȘcoala Gimnazială „Ovidiu Drimba” Lugașu de Jos 14-05-2019LUKACS DANIELA
17GULERSABINAȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 BUNTEȘTI 00-00-000
18HorvathEdinaGrădinița cu Program Prelungit Nr. 53 Oradea 30-11--0001
19IacobMariana - AureliaLiceul Teoretic „Constantin Șerban” Aleșd 30-11--0001
20IndrieTunde - IlonaGrădinița cu Program Prelungit Nr. 45 Oradea 30-11--0001
21JurcaDana - SilviaGrădinița cu Program Prelungit Nr. 30 Oradea 11-04-2019POPU ANGELA DOINA
22JurcuțLigiaȘcoala Gimnazială „Octavian Goga” Oradea 05-03-2019RUGE IOANA CAMELIA
23KleinAndreia - DenisaGrădinița cu Program Prelungit Nr. 46 Oradea 20-03-2019Nicoleta-Oana FĂRĂIANU
24LascuGheorghina - FloricaȘcoala Gimnazială „Floare de Lotus” Sinmartin 16-05-2019PUIE IRINA CAMELIA
25LazaNicoleta - MihaelaȘcoala Gimnazială Nr. 1 Drăgești 16-04-2019Nicoleta-Oana FĂRĂIANU
26LăzuranAdelaȘCOALA GIMNAZIALĂ FLOARE DE LOTUS SÂNMARTIN 08-03-2019Nicoleta-Oana FĂRĂIANU
27LELECAMELIA - FLORINAȘcoala Gimnazială Nr. 1 HOTAR 16-05-2019BARA GEORGETA
28LupșeMarinaGrădinița cu Program Prelungit Nr. 53 Oradea 30-11--0001
29MateiIoana - VictoriaGrădinița cu Program Prelungit Nr. 53 Oradea 30-11--0001
30MORARCRISTINA DIANAGRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 54 ORADEA 15-05-2019SANDOR COSTEA LIDIA
31MunteanuAnca - FlorentinaGrădinița cu Program Prelungit Nr. 53 Oradea 30-11--0001
32NyulasGabriela - MariaȘcoala Gimnazială Nr. 2 Bogei 12-04-2019ARDELEAN MARIANA SIMONA
33OlarGabriela - MioaraȘcoala Gimnazială Nr. 1 Drăgești 09-04-2019CURTUI ELEONORA
34PeterSabinaȘcoala Gimnazială Nr. 1 Finiș 08-04-2019CIOCAN RODICA
35PetruseMarianaGrădinița cu Propgram Prelungit „Floare de Colț” Beiuș 02-04-2019ȘTEF RODICA
36PipaAurelia - DeliaColegiul Tehnic „Alexandru Roman” Aleșd 15-05-2019LUKACS DANIELA
37PituțMariana - TeodoraȘcoala Gimnazială Nr. 1 Sîntandrei 30-11--0001
38POPMONICA BIANCAGRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 54 ORADEA 08-04-2019SANDOR COSTEA LIDIA
39PopaCornelia - MărioaraLiceul Tehnilogic Nr. 1 Dobrești 26-03-2019STAN IOANA RAMONA
40PopescuGabrielaGrădinița cu Program Prelungit „Toldi” Salonta 30-11--0001
41SăbădușLoredana - IoanaGradinița cu program prelungit Nr 28 Oradea 30-11--0001
EDUCATOARE - LIMBA ROMÂNĂ
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1ȘANTASIMONA MIHAELAG.P.P. NR. 1 MARGHITA 00-00-000
Educatoare - Limba Română
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1SimuțiuEsteraLiceul Teologic Baptist „Emanuel” Oradea 30-11--0001
2SusaAnita - AdelinaLiceul „Don Orione” Oradea 21-03-2019SANDOR COSTEA LIDIA
3SzaboRodica - BetriceGrădinița americano - română „Crinul” Oradea 04-04-2019ȘTEF RODICA
4SzaboDoinaLiceul Teoretic German „Friedrich Schiller” Oradea 08-04-2019Nicoleta-Oana FĂRĂIANU
5TalaburFeliciaȘcoala Gimnazială „Viorel Horj” Drăgănești 02-04-2019BARA GEORGETA
6TășădanElena - VictoriaLiceul „Don Orione” Oradea 09-04-2019ȘTEF RODICA
7ȚînteaLoredana - IoanaȘcoala Gimnazială Nr. 1 Ciumeghiu 12-04-2019ROMÂNEAC CORNELIA
8TodoranLucia - StelaȘcoala Gimnazială Nr. 1 Lăzăreni 30-11--0001
9UșvatIoana - MariaLiceul Vocațional Pedagogic „Nicolae Bolcaș” Beiuș 09-05-2019ŞTEFĂNICĂ MONICA
10VaidaDalia - FlorinaColegiul Tehnic „Alexandru Roman” Aleșd 10-04-2019BARA GEORGETA
11ZembreaSorina - GeorgetaGrădinița cu Program Normal „Samuel” Tinăud 21-03-2019CACIORA LUCIA
Estetică și igiena corpului uman
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1CrișanCsillaColegiul Tehnic „Traian Vuia” Oradea 30-11--0001
Filosofie
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1Chișe-StăniloiuLinda-AnaLiceul de Arte Oradea 00-00-000
2JAKABGABOR-ZOLTANCOLEGIUL NAȚIONAL MIHAI EMINESCU ORADEA 00-00-000
FINANȚE BĂNCI
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1HANEȘMIHAELA RAMONACOLEGIUL TEHNIC IOAN CIORDAȘ BEIUȘ 30-11-2017
Geografie
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1RopaMădălinaColegiul Național „Avram Iancu” Ștei 00-00-000
2SÁRKÁNYTIMEA - SZILVIAȘCOALA GIMNAZIALĂ KAZINCZY FERENC ȘIMIAN 16-04-2019FAZAKAS JUDIT
Informatică
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1PetruseCorina -LucicaȘcoala Gimnazială nr. 1 Nucet 29-03-2019BURAN CLAUDIA
2VertesiMaria - EvaLiceul Tehnologic Agroindustrial „Tamasi Aron” Borș 30-11--0001
Invatatoare
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1DanBeata - AndreaCSEI „Bonitas” Oradea 11-04-2019DENES MELINDA ANDREA
Învățător - Limba Română
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1AroșculeseiLoredanaLiceul Teoretic ”Nicolae Jiga” Tinca 30-11--0001
2BorzAlexandra - DanielaColegiul Național „Octavian Goga” Marghita 30-11--0001
3BradeaAnișoaraLiceul Teoretic „Gabriel Țepelea” Borod 30-11--0001
4BRUDAȘCAIOANA-MARICICAȘcoala gimnazială nr 16 Oradea 00-00-000
5CherecheșMaria - LoredanaȘcoala Gimnazială „Ovidiu Drimba” Lugașu de Jos 10-05-2019DULCA MANUELA GHEORGHINA
6CotroLavinia - FlorentinaLiceul Teologic Penticostal „Betel” Oradea 28-05-2019Felicia IANTA
7DumaAnca - DorinaȘcoala Gimnazială Nr. 1 Lăzăreni 30-11--0001
8GaborOlimpia - FloricaȘcoala Gimnazială „Iosif Vulcan” Holod 04-04-2019BĂLIBAN CARMEN LAURA
9GergelyMihaiela - RodicaColegiul Național „Octavian Goga” Marghita 30-11--0001
10GhiteaMarianaȘcoala Gimnazială Nr. 1 Sîntandrei 30-11--0001
11GhiulaiMelinda - MariaȘcoala Gimnazială Nr. 1 Lăzăreni 30-11--0001
12HerkuczRamona - GabrielaLiceul Tehnilogic Nr. 1 Popești 30-11--0001
13IancuMia - LoredanaȘcoala Gimnazială Nr. 1 Mădăras 30-11--0001
14IuhasCecilia - GeorgetaȘcoala Gimnazială Nr. 1 Tăuteu 11-04-2019COZMA ELISABETA TEOFILIA
15LaslăuNicolae CatalinȘcoala Gimnazială „Nicolae Bogdan” Vașcău 30-11--0001
16LupșaAnca - MarianaȘcoala Gimnazială Nr. 11 Oradea 30-11--0001
17MatiuțaMara - ValentinaȘcoala Gimnazială Nr. 1 Avram Iancu 24-05-2019BREGE ELENA VIORICA
18NegruțiuMariaȘcoala Gimnazială Nr. 1 Tileagd 30-11--0001
19PetruseAlexandra - CarlaȘcoala Gimnazială Nr. 1 Nucet 00-00-000
20PopaLaura - FlorinaȘcoala Gimnazială Nr. 1 Lazuri de Beiuș 30-11--0001
21PopaAmalia - FlorinaȘcoala Gimnazială Nr. 1 Vîrciorog 30-11--0001
22PopușMărioara - CorneliaȘcoala Gimnazială Nr. 1 Tileagd 30-11--0001
23PușcouViorica - EdithȘcoala Gimnazială „Alexandru Roman” Aușeu 30-11--0001
24ȘipoșCristina - MarianaȘcoala Gimnazială Nr. 1 Sânnicolau - Român 08-04-2019PECE DANIELA GEORGETA
25StanciuMirela - ClaudiaȘcoala Gimnazială Nr. 1 Sânnicolau - Român 30-11--0001
26ToderașFlorentinaLiceul Tehnologic Nr. 1 Șuncuiuș 30-11--0001
27UjupanAlina - DianaȘcoala Gimnazială Nr. 2 Talpoș 30-11--0001
28VargaIlona - CsillaȘcoala Gimnazială Nr. 1 Viișoara 30-11--0001
29VidicanSteluțaȘcoala Gimnazială Nr. 1 Căpâlna 29-03-2019BAN LIANA
Învățători - Limba Maghiară
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1KozakIldiko - TundeȘcoala Gimnazială Nr. 1 Diosig 30-11--0001
2NagyRenata - ErikaȘcoala Gimnazială Nr. 1 Tăuteu 30-11--0001
3NagyKatalin - MargitȘcoala Gimnazială „Zelek Zoltan” Valea Lui Mihai 00-00-000
4OrbanMonikaȘcoala Gimnazială „jako Zsigmond” Roșiori 30-11--0001
5SzaboTunde - MartaȘcoala Gimnazială Nr. 1 Diosig 30-11--0001
6SzaboZsofia TundeLiceul Teoretic „Petofi Sandor” Săcuieni 15-04-2019FÜGEDY ANIKÓ ERZSÉBET
7SzucsZita - ElisabetaȘcoala Gimnazială Nr. 1 Diosig 30-11--0001
ÎNVĂȚĂTORI LIMBA ROMÂNĂ
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1BUTAȘDANIELA ANCAȘCOALA GIMNAZIALĂIOAN SLAVICI ORADEA 00-00-000
2COITADANIELALICEUL TEHNOLOGIC NR. 1 DOBREȘTI 00-00-000
Istorie
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1BujoreanEmanuelȘcoala Gimnazială Nr. 1 Săcădat 00-00-000
2DRAGOȘFELICIACOLEGIUL TEHNIC „TRAIAN VUIA” ORADEA 13-03-2019CRĂCIUN ALEXANDRINA
3PetrișAdela - GeorgetaCOLEGIUL TEHNIC UNIREA ȘTEI 00-00-000
4SuciuIoan - NicolaeLiceul Teoretic „Gabriel Țepelea” Borod 00-00-000
5TileagăAdrianȘcoala Gimnazială Nr. 1 Ceica 30-11--0001
Limba Engleză
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1CRĂCIUNANDRA SILVIAȘCOALA GIMNAZIALĂ DIMITRIE CANTEMIR ORADEA 30-11--0001
2FărcuțAndreea - AlinaColegiul Național „Avram Iancu” Ștei 30-11--0001
3FicuțGabriela - FloricaColegiul Economic „Partenie Cosma” Oradea 30-11--0001
LIMBA ENGLEZĂ
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1HAGYADANMONICA FLORENTINAȘcoala Gimnazială nr. 1 Sârbi 00-00-000
Limba Engleză
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1IancuMirela - IrinaȘcoala Gimnazială Nr. 1 Răbăgani 30-11--0001
2KovacsFlorica - AncuțaLiceul Tehnilogic Nr. 1 Popești 30-11--0001
3MATEIAȘRAMONA MARIACOLEGIUL TEHNIC ”TRAIAN VUIA” ORADEA 30-11--0001
LIMBA ENGLEZĂ
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1PANTORIOANA CORNELIACOLEGIUL NAȚIONAL MIHAI EMINESCU ORADEA 00-00-000
Limba Engleză
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1PopMădălinaColegiul Național „Emanuel Gojdu” Oradea 09-04-2019ARDELEAN LILIANA
2PopClaudia - GabrielaColegiul Național „Octavian Goga” Marghita 30-11--0001
3ȘtefănuțFlorena - LaviniaColegiul Economic Partenie Cosma Oradea 30-11--0001
4Szabó-HaisPeterLiceul Tehnologic Nr. 1 Cadea 30-11--0001
5TriponAndreea - MarianaȘcoala Gimnazială Nr. 1 Pomezeu 22-05-2019MOTORGA TAMARA
6VESEAADRIANA FLORINAPALATUL COPIILOR ȘI ELEVILOR ORADEA 30-11--0001
LIMBA FRANCEZĂ
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1BERDIEANA MARIALICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA ORADEA 00-00-000
Limba Franceză
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1StoianoviciSimona - IoanaColegiul Național „Octavian Goga” Marghita 30-11--0001
Limba Germană
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1CalamarAlexandra - LucianaȘcoala Gimnazială „Oltea Doamna” Oradea 17-04-2019BUBELA CARMEN
LIMBA GERMANĂ
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1CAPRIȘPATRICIA-MARIALICEUL GRECO-CATOLIC „IULIU MANIU” ORADEA 16-03-2018
Limba și Literatura Maghiară
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1BanyaEmoke - EcaterinaȘcoala Gimnazială Nr. 1 Viișoara 08-04-2019SZABÓ MELINDA
2DemeterEmoke - CsillaLiceul Teoretic „Ady Endre” Oradea 12-04-2019SAMARJAI ENIKŐ
Limba și Literatura Română
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1CărbunarVeronicaȘcoala Gimnazială „Ovidiu Drimba” Lugașu de Jos 06-03-2019Diana POPA
2ChirodeaMelania RebecaȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 2 BODEI 24-05-2019DAT IOANA
3CiorbaCarmen - AngelicaȘcoala Gimnazială „Floare de Lotus” Sinmartin 30-11--0001
4CotrăuCameliaȘcoala Gimnazială Nr. 1 Tărcaia 27-05-2019CÂNDEA MONICA
5DărăbanViorica - LenuțaȘcoala Gimnazială „Viorel Horj” Drăgănești 25-02-2019CÂNDEA MONICA
6NovacRaluca - MinodoraLiceul Tehnilogic Nr. 1 Bratca 09-05-2019Diana POPA
7PopaAndreea - MariaLiceul Tehnilogic Nr. 1 Dobrești 29-03-2019Diana POPA
8SalvaElisabetaȘcoala Gimnazială „Ovidiu Drimba” Lugașu de Jos 30-11--0001
9SilaghiIoana - AncuțaȘcoala Gimnazială Nr. 1 Chijic 30-11--0001
10SimaiMonica - FloricaColegiul Național „Samuil Vulcan” Beiuș 30-11--0001
11ȘtefănuțAlin - SerafimLiceul Teoretic „Arany Janos” Salonta 30-11--0001
LIMBA ȘI LITERATURA ROMÂNĂ
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1TĂLMACIUANCUȚA MARIANAȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 DIOSIG 00-00-000
Limba și Literatura Română
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1VușcanAndrea - CristinaȘcoala Gimnazială „Miskolczy Károly” Mișca 30-11--0001
Markrting
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1GavrișMihaela - PatriciaColegiul Tehnic „Mihai Viteazul” Oradea 08-04-2019KELE TUNDE
Matematică
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1BoroșDorinaLiceul Tehnologic „Horea” Marghita 30-11--0001
2CadarSimona MariaColegiul Economic „Patenir Cosma” Oradea 30-11--0001
3DumeAlexandra - TeodoraȘcoala Gimnazială Nr. 1 Remetea 30-05-2019COPIL OLIMPIA
4FurtosAlina - MariaLiceul Tehnilogic Nr. 1 Popești 17-05-2019URSAN RODICA
5HübnerMariaLICEUL TEORETIC ”CONSTANTIN ȘERBAN” ALEȘD 30-11--0001
6PopoviciTunde EmeșeLICEUL TEOLOGIC RAMONA CATOLIC ”SZENT LASZLO” ORADEA 30-11--0001
7PoțcleanAna - DancaȘcoala Gimnazială „Ovidiu Drimba” Lugașu de Jos 00-00-000
8PușcașEunicia - FlorinaLiceul Teologic Baptist „Emanuel” Oradea 30-11--0001
9RadaRoxanaȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 MĂDĂRAS 30-11--0001
10SereaIoana - AlexandraȘcoala Gimnazială „Miron Pompiliu” Ștei 00-00-000
11SzatmariEszterȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 RIENI 30-11--0001
12UJOGFLORICALiceul Tehnologic Nr. 1 Salonta 30-11--0001
Psihologie
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1Codoban LucaAna FeliciaCentrul Școlar de Educație Incluzivă Nr. 1 Oradea 11-04-2019CANALAŞ LILIANA
2FloreaKatalinCJRAE Bihor 30-11--0001
3NiculescuDanielaCentrul Școlar de Educație Incluzivă Nr. 1 Oradea 11-04-2019Alina VESE
4PetricăErika - MariaCSEI Nr. 1 Popești 00-00-000
5PopoviciCamelia - MariaLiceul Tehnologic Special Nr. 1 Oradea 14-03-2019FICUŢ ADRIANA ELENA
6SabăuAlexandra - RoxanaLiceul Tehnologic Special Nr. 1 Oradea 30-11--0001
7Simo - RitterCsillaCJRAE Bihor Oradea 08-05-2019OPREA EVA MAGDALENA
8VidicanRamona FloareaCentrul Școlar de Educație Incluzivă Nr. 1 Oradea 11-04-2019FICUŢ ADRIANA ELENA
Psihopedagogie Specială
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1BuboiuLioara-BiancaCentrul Școlar de Educație Incluzivă „Cristal” Oradea 30-11--0001
2DumeCamelia - EmanuelaCSEI „Orizont” Oradea 12-03-2019INDRIE MARIANA
3SimiclăușanEnikoCSEI „Orizont” Oradea 10-04-2019OPREA EVA MAGDALENA
4TodorRodica - FeliciaCSEI Nr. 1 Oradea 21-03-2019CANALAŞ LILIANA
5VeghRenáta - BeátaCSEI „Bonitas” Oradea 09-04-2019DENES MELINDA ANDREA
Religie ortodoxă
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1GaborLivia-DorinaȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 NOJORID 30-11--0001
Teologie baptistă
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1CrețuPetrică - VasileȘcoala Gimnazială Nr. 2 Talpoș 30-11--0001
Textile Tricotaje
#NumePrenumeUnitatea școlară Data Inpectia
1CopilMarianaColegiul Tehnic „Traian Vuia” Oradea 30-11--0001